تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 49

نام تاپيک: مشکلات مرگبار هارد 1 ترابایت مکستور.و راهنمایی خرید !!

داره خودمونی میشه kasra_masiha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض مشکلات مرگبار هارد 1 ترابایت مکستور.و راهنمایی خرید !!

دوستان سلام

جریان از این قراره که من اخرای همین تابستون یه سیستم با مشخصات زیر بستم :

cpu:q6600.go
    min:p5qc
    ram:geil.2*2gig. 6400
    power:680 real silverstone
    vga:4870
    hdd:maxtor.1 t dimondmax22/stm31000340as. thailand
    1 ماه و خورده ای از خرید این سیستم نگذشته بود هارد مکستور قاطی کرد و دیگه بالا نیومد! با هیچ نرم افزاری میشه گفت نیم سوز شده بود. فرستادم گارانتی ( ویستا فکنم همون الماس ) در عرض 1 هفته 1 هارد نو برام فرستاد ( دستش درد نکنه ) ولی تاریخ گارانتی که رو هارد قبلی تا 2011.8 اعتبار داشت شده بود 2010.8 یعنی 1 سال کم شده بود . این هاردکه فرستادن هم تا همین 2 روز پیش کار میکرد . سیستم روشن بود ( بیکار ) برق رفت و و وقتی اومد .سیستم رو روشن کردم .دیگه هاردی وجود نداشت! رو یه سیستم دیگه تست کردم نتیجه نداد .نمیشناخت و سوخته . 2 ترابایت اطلاعاتم .......

این پست رو قبل سوختن هارد دومی زدم :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    زنگ زدم ویستا جریان گارانتی رو گفتم گفت اشتباه شده و 100% حلش میکنند. و 1 هارد دیگه میاد.

حالا میخوام این اشغال رو بفروشم و یه هارد دیگه بگیرم .

امنیت اطلاعات . شدیدن چشم از هارد مکستور و کلا 1 ترابیت ترسیده.
    اگه اشتباه میکنم بگین که همه 1 ترا ها اینجوری نیستن؟

اون موقع که خریدمش مشورت نکردم

یه هارد خوب ( یا 2 هارد ) .با 150 .تا 160
    ظرفیت و سرعت و امنییییییییت

2 تا 500 / 2 تا 750 / 2 تا 640 یا 1 دونه 1ترابیت ? هرکدوم مشخصه های بالا رو بیشتر داشته باشه

1 اکسترنال با یه اینتر نال چطوره؟

رو معرفی کنید . دیشب تا حالا فکر کنم بالغ بر 1000 صفحه از فرم های مختلف رو زیر و رو کردم .

60 درصد وسترن پیشنهاد دادن . و طی ابن زیرو رو کردن ها کمتر کسی اعلام خرابی شو کرده .
    20 درصد دیگه سام و سیگیت رو پیشنهاد دادن ( سیگیت چون با مکستور قاطی شده حال نمیکنم باهاش)
    20 درصد اخر هیتاچی

. نظر خودم وسترن هست ولی مدل هاشو نمیشناسم . میگن Caviar black یا 640 گیگی هاش یا Caviar SE16 نمیدونم یه مدل خوب شو اساتید پیشنهاد بدن و( از مدیر محترم نظر میخوام + مدل)

بعد این نظرم رو سام هست بخاطر کره ای بودنش که از اسم و مارک و تبلیغ برترش میکنه .

یه سرچ بزنید انقدر حرفای گنگ میبینید که مختون سوت میکشه . بهتر نیست مدل هارو معرفی کنید و همه رو 1 مدل به تفاهم برسند؟ مثلا بگیدتو هارد 320 فلان مارک با فلان مدل خوبه و .... و همه اساتید تایید کنن ؟
    بیچاره شدم بس گشتم و ........
    ممنون از توجه تون

مکستور نخرین
    Last edited by kasra_masiha; 01-12-2008 at 22:04.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سامسونگ 1 ترابایت f1 بگیر تا چند وقت پیش دوروبر 142-143 تومن بود الان نمیدونم .

3. 2 کاربر از milky way بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

سامسونگ 1 ترابایت f1 بگیر تا چند وقت پیش دوروبر 142-143 تومن بود الان نمیدونم .
    ممنون . وسترن مثل اینکه تهیه اش هم مشکل بخصوص برا من که شهرستانم نه؟

2 تا 500 و راید 1 چطوره؟

مدل پیشنهادی رو هم بگین اف1 1 ترابایتش مدل چی میشه؟ دقیق؟ در مورد 1 اینترنال و 1 اکسترنال برا بکاپ چی؟ با توجه به استهلاک 2 هارد اینترنال؟

بقیه دوستان هم نظر بدن + درباره پیشنهاد دوستمون

شکم به پاور میره بعضی وقتا . هرچند 115 تومن پولشو دادم
    Last edited by kasra_masiha; 01-12-2008 at 20:20.

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

تا چند وقت پیش وسترن ها خیلی عالی بودن ولی با اومدن سامسونگ سری F1 دیگه وسترن از رده خارج شد.

(البته به غیر از رپتورها)

شما یه اشتباه بزرگ کردی که مکستور خریدی.

پیشنهاد من به شما سامسونگ سری F1 هست که من خودم 2 تا 500 گیگیش رو دارم و از نظر سرعت هم

فوق العادس.

اگه امنیت خیلی برات مهمه میتونی 2 تا هارد 1 ترا بگیری و Raid1 کنی.

با تکنولوژی Raid1 همیشه یه بک آپ از هارد اولی تو هارد دومی ذخیره میشه.(به صورت اتوماتیک)

6. 2 کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

تا چند وقت پیش وسترن ها خیلی عالی بودن ولی با اومدن سامسونگ سری f1 دیگه وسترن از رده خارج شد.

(البته به غیر از رپتورها)

شما یه اشتباه بزرگ کردی که مکستور خریدی.

پیشنهاد من به شما سامسونگ سری f1 هست که من خودم 2 تا 500 گیگیش رو دارم و از نظر سرعت هم

فوق العادس.

اگه امنیت خیلی برات مهمه میتونی 2 تا هارد 1 ترا بگیری و raid1 کنی.

با تکنولوژی raid1 همیشه یه بک آپ از هارد اولی تو هارد دومی ذخیره میشه.(به صورت اتوماتیک)
    من از 1 ترا ترسیدم اینو چیکار کنم ؟فکر مینم منطقی نیست این ظرفیت تو این حجم . اشتباه میکنم؟ اکثرا میگن سام بعدا به صدا میوفته نمیدونم این حرفا برا سری قدیمی سام هست یا نه . با 160 نمیتونم 2تا 1 ترا بگیرم.اطلاعات هم میخوام بکاپ داشته باشم ولی نه از همه چی . از بعضی فایل ها . و ویندوز بکاپ با گوست !
    Last edited by kasra_masiha; 01-12-2008 at 20:28. دليل: از قلم افتاده بود

پروفشنال mahramasrar2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اي واي من هم مي خواستم يك ترابايت بخرم نكنه از ما هم اينطوري از آب در بياد و بسوزه؟
    بقيه دوستان هم چنين تجربه اي داشته اند؟ يا اينكه دوستمون مشكل برقي توي سيستمش داشته كه مرتب هارد هاش مي سوزند؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

اي واي من هم مي خواستم يك ترابايت بخرم نكنه از ما هم اينطوري از آب در بياد و بسوزه؟
    بقيه دوستان هم چنين تجربه اي داشته اند؟ يا اينكه دوستمون مشكل برقي توي سيستمش داشته كه مرتب هارد هاش مي سوزند؟
    پاور silver stone 680 وات واقعی هست !!! و با تکنولوژی بالا و گرون قیمت .
    ولی احتمالش خیلی کمه .چون با قطع برق سوخت . اولی هم از همون اول که طرف ویندوز میزد واسه تست دقیقا اینوگفت : ( مثله اینکه هاردت میخواد اذیت کنه !!! ) و بعدش مشکلاتی که گغتم براش پیش اومد از خراب بودن مکستور مطمعن هستم و سیگیت که میگن مواد اولیه شون با مکستور یکی شده

پروفشنال mahramasrar2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

من كه الان چند تا هارد مكسدور دارم مشكلي ندارند
    ضمنا شركت مكسدور كه چند سال قبل كوانتوم رو خريد الان هم شركت سي گيت رو خريده و يكي شدند پس فقط يكي دو شركت باقي موندند من بعيد مي دونم اين شركت هارد هاي بي اعتبار به بازار داده باشه پس شايد هارد هاي شما از اين مدل هاي تقلبي چيني است شايد اصلي نيستند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

منکه یک ماکستور 200 گیگ دارم ازش راضی هستم اما شنیدم تازگی ها هاردهای ماکستور که تازه زده مشکل دارند دوستم یک هارد 250 گیگ ماکستور خرید درست یک روز بعد بد سکتور افتاد روش
    به نظرم واسه خریدن هارد یک ترابایتی زوده بهتره یکم بگذره تا مشکلاتشون حل بشه بعد به نظرم همون هارد 350 گیگ از همه بهتره دو تا بخری که رو هم بشه 700 گیگ

12. این کاربر از rsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

من كه الان چند تا هارد مكسدور دارم مشكلي ندارند
    ضمنا شركت مكسدور كه چند سال قبل كوانتوم رو خريد الان هم شركت سي گيت رو خريده و يكي شدند پس فقط يكي دو شركت باقي موندند من بعيد مي دونم اين شركت هارد هاي بي اعتبار به بازار داده باشه پس شايد هارد هاي شما از اين مدل هاي تقلبي چيني است شايد اصلي نيستند
    پست اول منو نخوندید؟ هر دو هارد تایلند بودن . مکستور سیگیت رو نخریده سیگیت مکستو رو خریده . محصولات مکستور دیگه کیفیت قبل رو نخواهد داشت و کم کم دیگه تولید نخواهد شد هاردی به اسم مکستور . مثل همون کوانتوم که تولید نمیشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •