تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 54

نام تاپيک: درخواست نرم افزارحسابداري

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

14 درخواست نرم افزارحسابداري

با عرض سلام
    من يك نرم افزار حسابداري مي خواهم . يك نرم افزار حسابداري كه در عين سادگي ، قدرتمند هم باشد .
    خلاصه امكاناتي كه من از اين نرم افزار مي خواهم :
    ثبت اعضا ( مشتري ها ) و امكانات بدهكار و بستانكار - دخل و خرج - گزارش گيري - جستجو - چك و بانك - خريد و فروش - ايجاد سند حسابداري - امكان چاپ و ...
    هر كسي سراغ داره به من معرفي كنه .
    منتهي اگر نسخه رايگان ( يا كرك شده ) نرم افزار را سراغ نداريد ، لطفا سايت شركت را به من معرفي كنيد تا آن را بخرم . منتهي چون مي خوام يك نرم افزار ساه باشه ، ترجيحا قيمت ارزان و مناسبي داشته باشه .
    البته من بيشتر نرم افزارهاي حسابداري را مي شناسم . دنبال نسخه اي مجاني هستم .
    اين نكته هم بگم كه برنامه اي كه معرفي مي كنيد ، حسابدار xp نباشه !!؟
    نكته آخر اين كه نرم افزار نسخه آزمايشي نباشه .
    ضمنا من به بهترين نرم افزاري كه توسط شما معرفي بشه ، جايزه مي دهم . جايزه اش اينه كه 100تا دعوتنامه gmail مجاني به برنده مي دهم !

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2004

پيش فرض

مهدی جان نرم افزار AceMoney معرفی شده در سایت نیازهای ابتدایی رو در این زمینه رفع می کنه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

علي آقا خيلي صفا اورديد
    البته من اين نرم افزار را قبلا ديده بودم . مي دانيد كه نرم افزار حسابداري كه ما مي خواهيم باهاش كار كنيم بايد فارسي باشه . در هر صورت از شما هم تشكر مي كنم كه يادآوري فرموديد .

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

با سلام
    يعني بابا اين همه آدم درست و حسابي كه از اين تاپيك ديدن كردند ، يه نرم افزار حسابداري نمي شناسند .
    بابا ايول ....

داره خودمونی میشه Amirsat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حسابدار Xp اوکسین سافت رو امتحان کن

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

خيلي خيلي متشكرم !!!!!!!!!
    شما اين تيكه از پست اول را نديديد ، پيشنهاد مي كنم دوباره بخونيد :
    ------------------------------------------------------------------------------------
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Last edited by mehdi_7070; 12-01-2006 at 15:32.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2004

پيش فرض

نرم افزار Account Xpress هم گزینه ی کوچک و مناسبیست .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خوب اگه اینا نیازتونو رفع نمیکنه میریم سره اصل کاریا
    نرم افزار قدرتمند شرکت مایکروسافت با نام MICROSOFT MONEY 2006 DELUXE و
    دیگری هم Peachtree Premium Accounting 2006 هستش .

حـــــرفـه ای arash_irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جهنم

11

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_7070
    با عرض سلام
    من يك نرم افزار حسابداري مي خواهم . يك نرم افزار حسابداري كه در عين سادگي ، قدرتمند هم باشد .
    خلاصه امكاناتي كه من از اين نرم افزار مي خواهم :
    ثبت اعضا ( مشتري ها ) و امكانات بدهكار و بستانكار - دخل و خرج - گزارش گيري - جستجو - چك و بانك - خريد و فروش - ايجاد سند حسابداري - امكان چاپ و ...
    هر كسي سراغ داره به من معرفي كنه .
    منتهي اگر نسخه رايگان ( يا كرك شده ) نرم افزار را سراغ نداريد ، لطفا سايت شركت را به من معرفي كنيد تا آن را بخرم . منتهي چون مي خوام يك نرم افزار ساه باشه ، ترجيحا قيمت ارزان و مناسبي داشته باشه .
    البته من بيشتر نرم افزارهاي حسابداري را مي شناسم . دنبال نسخه اي مجاني هستم .
    نكته آخر اين كه نرم افزار نسخه آزمايشي نباشه .
    ضمنا من به بهترين نرم افزاري كه توسط شما معرفي بشه ، جايزه مي دهم . جايزه اش اينه كه 100تا دعوتنامه gmail مجاني به برنده مي دهم !
    سلام
    دستت درد نكنه عزيز >>>> بابت جايزه ناراحت نشو
    ولي جيميل ديگه ارزشش رو نداره كه ادم براش نرم افزار معرفي كنه ولي دوستي و صميميت و ايراني بودن ما چرا ارزشش خيلي بالاتر از اين حرفاست
    راستی حداقل کم میگفتی که کدوم ها رو میشناسی چون خودت گفتی که چند تا رو میشناسی ولی به کارت نمیاد
    ولی نوسا تحت XP نیست و تحت میلینیوم و یا 98 کار میکنه
    حسابداری سورن هم هست که تحت XP هستش چون دیدم که کرکش کرده بودند
    در کل عزیز باید برای حسابداری نرم افزار بخری چون تو این یکی دیگه نمیشه شوخی کرد
    فردا هر اتفاقی خدای ناخواسته بیفته باید دستت به یه جا بند باشه
    چون خود این شرکت ها خدمات پس از فروش هم دارند که اگر از تو اینترنت گیر بیاری و بعد هم کرکش کنی (که خیلی مشکل هست چون قفلهای سخت افزاری داره ) فردا شرکت نه تنها جوابگو نیست تازه یقه ات رو هم میچسبه
    البته من دیدم شما نوشته بودید که نرم افزار ارزان باشه مثلا تا چقدر ؟؟؟
    نوسا که خیلی چیز خوبیه و خدماتشم خیلی خوبه و دفتر یکی از دوستام هم دارند حدود فکر کنم 300000 تومان
    سورن 110000 تومان و...
    ببخشید امیدوارم که ناراحت نشده باشی
    موفق باشید
    یا حق

داره خودمونی میشه dalahooco's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوست عزيز به زودي نرم افزار توليدي خودم رو مي تونيد تو بازار گير بياريد...
    تنها نرم افزار حسابداري موجود هستش كه كاربر خودش صفحات حسابداري تو طراحي ميكنه بدون داشتن حتي يه خط برنامه نويسي...متناسب با هر نوع شغل و زمينه كاري مي تونيد نرم افزار را سفارشي كنيد...منتظر باشيد ...

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

از همه پست هايي كه داده شده بود متشكرم . از همه شما كه من را كمك مي كنيد خيلي متشكرم .

علي آقا خوشحالم كه باز شما را اينجا را مي بينم . اما يه مشكلي وجود داره . توي پست هاي قبلي هم گفتم : من نمي تونم از نرم افزار حسابداري خارجي استفاده كنم . به عبارت ديگه ترجيحا نرم افزار حسابداري فارسي باشه .
    از بابت نرم افزارهايي هم كه معرفي كرديد خيلي متشكرم .

آرش جان ! از شما هم ممنون .
    البته اينكه جي ميل ارزش نداره بحثي جدا هست . خوب شما فكر مي كنيد من چه جايزه اي بذارم . من هم مي دونم كه دليل اينكه شما داريد به من كمك مي كنيد ‏، جايزه نيست .از اينكه به ارزش هاي ذكر شده هم احترام مي ذاريد واقعا خوشحالم

من درباره نرم افزارهاي حسابداري خيلي تحقيق كردم . روي اين حساب تقريبا اونها كه معروفند را مي شناسم . دقيقا اسمشون يادم نيست ، ولي اگه بخوام خوب هاش را بگم ، فارسيكام خيلي خوب بود . اما دو تا مشكل هست : يا نرم افزار خوبه اما قيمتش خيلي بالا هست يا نرم افزار قيمتش پايينه اما قوي نيست .

شما اگه امكانش هست ‏، يه لينك يا توضيحي از برنامه نوسا و سورن را به من بده . من اين دو تا تا حالا نديدم . اگه لينك دانلود سورن هم داري به من بده .

من خودم مي دونم كه نرم افزار حسابداري شوخي نيست . به اعتقاد من اگه نرم افزار حسابداري خوب هست كه قفل سخت افزاري هم داشته باشه . پشتيباني و ... هم داشته باشه . من با علم به اين جور چيزا دنبال نرم افزار مجاني هستم !!!!!!!

هر چي ارزون تر بهتر . البته براي اين كار پول زيادي ندارم .
    آقا اينها كه شما گفتيد همه اش بالا 100 تومنه . اون يكي كه 300 تومنه . نه منظورم يه چيز زير 20 تومنه . راستش پول زيادي ندارم .
    پول ندارم ، چيز بدردبخور هم مي خوام !!!!

dalahooco جان !
    شما يعني برنامه نويس حسابداري هستي . ( اين مهم هست حتما بگو چون باهات كار دارم )
    اين نرم افزار توليدي شما حرف نداره . راستي قيمتش چنده . كي عرضه ميشه . اين بايد چيز توپي باشه . يعني فكر كنم واقعا تك هست . به ما تخفيف بده تا بخريمش . خواهش مي كنم بيشتر اين نرم افزار را معرفي كن .

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •