تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 28

نام تاپيک: جشنواره پاییز 87 ايرنسل و طرحهاي جديد/تمامی مباحث مربوطه در این تاپیک

حـــــرفـه ای Elfin-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض جشنواره پاییز 87 ايرنسل و طرحهاي جديد/تمامی مباحث مربوطه در این تاپیک

سلام

تمامی مباحث مربوط به طرح جدید ایرانسل را در
    این تاپیک مطرح بفرمایید

اطلاعات تکمیلی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مخلصیم

حـــــرفـه ای Mojtaba N87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد (Hometown : شیراز)

پيش فرض

مرسی رضا جان.

من طرح آبی رو فعال کردم. نسبت به تابستون پسرفت داشته چون دیگه 5شنبه شب ها رایگان نیست.

آخرین مهلت فعال کردن هم گویا 30 آبان هستش...

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

مرسی رضا جان.

من طرح آبی رو فعال کردم. نسبت به تابستون پسرفت داشته چون دیگه 5شنبه شب ها رایگان نیست.

آخرین مهلت فعال کردن هم گویا 30 آبان هستش...
    تاييد ميشه
    اصولا من ديگه از طرح هاش استفاده نميكنم
    بر گشتم به پايه ثانيه اي

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

بهتر دیگه جشنواره نزاره یا روی طرح هاش کار کنه که مشتری رو تشویق به فعال سازی کنه.
    یادش بخیر تابستون پارسال اس ام اس مجانی داشتیم، مکالمه مجانی ولی دیگه...

5. 2 کاربر از osmaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سیاست ایرانسل همینه دیگه.همه رو عادت داده به طرح ها و کم کم داره شرایط رو سخت می کنه.

یکی دیگه از زنگ بازی های ایرانسل اینه که جوری زمان آغاز طرح رو برنامه ریزی می کنه که در یک فصل بیش از 2 بار نشه یه طرح رو فعال کرد...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

زدن طرح اصلا به صرفه نيست حتي براي فرستادن اس ام اس
    كافيه قيمت سنجي كنيد خودتون متوجه مي شويد
    همچنين طرح ها هزينه فعالسازي بسيار بالايي دارند نسبت به تعرفه هاي داخليشون
    مثلا براي مكالمه واقعا افتضاح ست

بهرحال تا اپراتور سوم راه نيافته ايرانسل ميتونه از اين شرايط سواستفاده كنه و همين طور كه ديديد قيمت gprs را بسيار بالا كرده كه ديگه واقعا انقدر هزينه اش بالاست كه من مجبور شدم اين سرويس را كنار بگذارم

آخر فروم باز Nabakhshoode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شهر گناه

پيش فرض

زدن طرح اصلا به صرفه نيست حتي براي فرستادن اس ام اس
    كافيه قيمت سنجي كنيد خودتون متوجه مي شويد
    همچنين طرح ها هزينه فعالسازي بسيار بالايي دارند نسبت به تعرفه هاي داخليشون
    مثلا براي مكالمه واقعا افتضاح ست

بهرحال تا اپراتور سوم راه نيافته ايرانسل ميتونه از اين شرايط سواستفاده كنه و همين طور كه ديديد قيمت gprs را بسيار بالا كرده كه ديگه واقعا انقدر هزينه اش بالاست كه من مجبور شدم اين سرويس را كنار بگذارم
    من که اس ام اس بازم هم حساب کتاب میکنم میبینم برام چندان به صرفه نیست این طرحها ( البته قبلا میصرفید باز هزینه جی پی آر اسش کمتر بود و مکالمه مجانی شب جمعه ها و... هم بود ) ! و استفاده هم نمیکنم فعلا ! جدا مزخرف شده طرحاش ( حتی کسی که طرح طلایی دو ستاره رو فعال کنه یعنی 100 هزار تومن بریزه تو جیب اینا نمیتونه حتی شب جمعه ها مکالمه ی مجانی داشته باشه با یه ایرانسل دیگه... لول )... حالا الان هنوز ممکنه برا بعضیا بصرفه که خیلی استفادشون بالاست ولی با این روند زمستون دیگه کلا طرحهاش فقط به سود ایرانسل خواهد بود و نه کاربرا...!
    به دوستانم توصیه میکنم قبل انتخاب طرح یه حساب کتاب سر انگشتی بکنن ببینن میرزه واقعا استفاده از طرحها براشون...!

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

من که اس ام اس بازم هم حساب کتاب میکنم میبینم برام چندان به صرفه نیست این طرحها ( البته قبلا میصرفید باز هزینه جی پی آر اسش کمتر بود و مکالمه مجانی شب جمعه ها و... هم بود ) ! و استفاده هم نمیکنم فعلا ! جدا مزخرف شده طرحاش ( حتی کسی که طرح طلایی دو ستاره رو فعال کنه یعنی 100 هزار تومن بریزه تو جیب اینا نمیتونه حتی شب جمعه ها مکالمه ی مجانی داشته باشه با یه ایرانسل دیگه... لول )... حالا الان هنوز ممکنه برا بعضیا بصرفه که خیلی استفادشون بالاست ولی با این روند زمستون دیگه کلا طرحهاش فقط به سود ایرانسل خواهد بود و نه کاربرا...!
    به دوستانم توصیه میکنم قبل انتخاب طرح یه حساب کتاب سر انگشتی بکنن ببینن میرزه واقعا استفاده از طرحها براشون...!
    کاملا تایید می شه.

حتما اول نیازتون رو بسنجید و حساب کنید. چون خیلیا ضرر می کنن...

البته ایرادی نمیشه به ایرانسل گرفت! از اول که قرار نبوده همیشه طرح داشته باشه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

يك اتفاق جالب
    ديروز برا يكي از دوستان طرح قرمز را فعال كردم ديدم پول فعالسازي را از طرف كم كردند ولي طرح فعال نشده
    زنگ زديم 140 گفت مشكل شبكه بوده شرمنده ديگه كاريش نمي شه كرد
    بهتره قبل از زدن طرح با شماره با اپراتور تماس بگيريد الكي پولتون را به باد نديد

در حاليكه به قول دوستمون زدن طرح هيچ به صرفه نيست

آخر فروم باز Nabakhshoode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شهر گناه

پيش فرض

يك اتفاق جالب
    ديروز برا يكي از دوستان طرح قرمز را فعال كردم ديدم پول فعالسازي را از طرف كم كردند ولي طرح فعال نشده
    زنگ زديم 140 گفت مشكل شبكه بوده شرمنده ديگه كاريش نمي شه كرد
    بهتره قبل از زدن طرح با شماره با اپراتور تماس بگيريد الكي پولتون را به باد نديد

در حاليكه به قول دوستمون زدن طرح هيچ به صرفه نيست
    البته تا جایی که من میدونم یه طرح رو که فعال میکنی به طور روزانه پول کم میکنه ( از دوره قبل اینطوریه ) ! یعنی برعکس دوره های قبل که یهو مثلا برای طرح قرمز 3 هزار تومن کم میکرد الان روزی 100 تومن کم میکنه که ماهانه میشه 3 تومن ( هم از اپراتور پرسیدم هم دوره قبل برا من که اینطوری بود...) حالا این دوستتون چه قدر پول کم کرده ازش ؟
    و در مورد دومیم نگفتم اصلا به صرفه نیست برا بعضی افراد ممکنه هنوز به صرفه باشه ( به خصوص کسایی که شدیدا اس ام اس باز باشن...مثلا کسی که روزی25 تا اس ام اس یا بیشتر میزنه طرح قرمز براش میصرفه... باز میگم هر فرد اگه یه حساب سر انگشتی بکنه میبینه براش میصرفه...)
    خودم به شخصه بخوام از طرح قرمز استفاده کنم ( یعنی ماهی 3 هزار تومن براش بدم ) با توجه به میزان مکالمه و اس ام اس هام همین حدود 3 تومن هم تخفیف شامل حالم خواهد شد و یر به یر میشه... واسه همین فعلا طرح رو اکتیو نکردم... و کلا دارم سعی میکنم استفادم رو کاهش بدم... درسته ایرانسل دست خودشه طرحهاش ولی اگه یه رقابتی بود و 3 تا اپراتور قوی تو این مملکت بودن دیگه نمیتونست ملتو با تبلیغات طرح قرمز آبی و... بکشونه طرف خودش بعد هر دوره مزیت طرحهاشو کم کنه... که متاسفانه همراه اول که به دلیل دولتی بودن و داشتن بروکراسی های خاص نمیتونه همچین پیشنهادای تشویقیی بذاره و این ایرانسل هم یکه تازی داره میکنه... به هر حال هر جایی رقابت به جای ارائه ی خدمات ارزان و با کیفیت تر رقابت بر سر دراوردن درامد باشه همینه دیگه...

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •