تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: آقا این so7 ...

پروفشنال hadi_balaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    یه جای این کره خاکی

پيش فرض آقا این so7 ...

آقا یکی یه جواب تر تمیز بده . من رو سیستمم یه ویروسی به اسم so7 پیدا شده که اکثر آنتی ویروسها و آنتی تروجانها اونو نمی شناسن . فقط این وسط avira اونو می شناسه تازه اونم نمی تونه از سیستم پاکش کنه . یعنی فقط delete میکنه و نه repair . اما بازم میاد .
    من چند بار کل سیستم رو اسکن کردم که همه رو delete کرد (حتی از system restore ) اما فرداش وقتی سیستم رو روشن میکنم بازم میبینم که اومده . avira نمیذاره که خرابکاری کنه اما اینکه از سیستم پاک نمیشه کفرمو درآورده . خواهش میکنم یکی یه راه حل درست نشون بده .
    ورژن آنتی ویروس : avira personal edition classic
    Last edited by hadi_balaa; 05-10-2008 at 18:53.

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

یکی دیگه هم سیستمش به این کرم آلوده شده بود. راه حل پاک کردن این کرم رو که یک نوع جدید از کرم Autorun
    است در تاپیک زیر توضیح دادم. یک نگاهی بندازید شاید کمکتون کرد.

در ضمن اون 2 تا فایل exe با نامهای so7.exe و x3.exe را در سایتی مانند rapidshare.com آپلود کنید و لینکشو
    اینجا بزارید.

کد:
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=262227
    اگر پستی که در تاپیک بالا دادم رو خوندید و مشکلتون حل نشد کارهای زیر را به ترتیب و با دقت انجام بدید.

1. System Restore را موقتا برای همه درایو هاتون غیر فعال کنید.

2. با حالت Safe Mode وارد ویندوز بشید.

3. برید به Start و بعد در Run تایپ کنید Regedit و بعد در رجیستری ویندوز برید به شاخه زیر ...

HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>Active Setup>
    Installed Components}

حالا کلید زیر را با توجه به مسیری که در بالا گفتم برید پیدا کنید و آن را پاک کنید.

{28ABC5C0-4FCB-11CF-AAX5-81CX1C635612}

4. با استفاده از سرچ ویندوز و یا با استفاده از برنامه هایی که فایل های فوق مخفی را نشان میدهند مانند ACDSEE و یا XNView دنبال
    فایل زیر بگردید و آن را پاک کنید.

C:\RECYCLER\S-1-5-21-1482476501-1644491937-682003330-1013\Desktop.ini

نکته >> برای پاک کردنش حتما با گرفتن کلید هایSHIFT+DELETE این کار را انجام بدید و آن را هیچ وقت به سطل آشغال ویندوز
    نفرستید.

5. دوباره وارد Search ویندوز بشید و دنبال فایل زیر بگردید .

AUTORUN.INF

6.حالا از طریق Notepad این فایل رو باز کنید. محتوای آن را خوب نگاه کنید و ببینید که کدام فایل ها را در کدام مسیر ها بصورت اتوماتیک
    اجرا میکنه. آن فایل ها را با توجه به مسیری که در آن نوشته شده پیدا کنید و آن را با گرفتن کلید های SHIFT+DELETE پاک کنید.

معمولا داخل فایل Autorun.inf باید اینطوری باشه ...

[autorun]
    open=RECYCLER\S-1-5-21-1482476501-1644491937-682003330-1013\ise32.exe
    icon=%SystemRoot%\system32\SHELL32.dll,4
    action=Open folder to view files
    shell\open=Open
    shell\open\command=RECYCLER\S-1-5-21-1482476501-1644491937-682003330-1013\ise32.exe
    shell\open\default=1

همانطور که میبینید فایل ise32.exe وجود داره. اما شاید در سیستم شما اسم فایل و مسیرش فرق بکنه. شما بگرید و آن را
    پاک کنید.

7. مراحل 5 و 6 را برای همه درایو هاتون تکرار کنید.

8. حالا سیستمتون رو میتونید به حالت نرمال برکردونید.

موفق باشید.

پروفشنال hadi_balaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    یه جای این کره خاکی

پيش فرض

یکی دیگه هم سیستمش به این کرم آلوده شده بود. راه حل پاک کردن این کرم رو که یک نوع جدید از کرم Autorun
    است در تاپیک زیر توضیح دادم. یک نگاهی بندازید شاید کمکتون کرد.

در ضمن اون 2 تا فایل exe با نامهای so7.exe و x3.exe را در سایتی مانند rapidshare.com آپلود کنید و لینکشو
    اینجا بزارید.

کد:
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=262227
    اگر پستی که در تاپیک بالا دادم رو خوندید و مشکلتون حل نشد کارهای زیر را به ترتیب و با دقت انجام بدید.

1. System Restore را موقتا برای همه درایو هاتون غیر فعال کنید.

2. با حالت Safe Mode وارد ویندوز بشید.

3. برید به Start و بعد در Run تایپ کنید Regedit و بعد در رجیستری ویندوز برید به شاخه زیر ...

HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>Active Setup>
    Installed Components}

حالا کلید زیر را با توجه به مسیری که در بالا گفتم برید پیدا کنید و آن را پاک کنید.

{28ABC5C0-4FCB-11CF-AAX5-81CX1C635612}

4. با استفاده از سرچ ویندوز و یا با استفاده از برنامه هایی که فایل های فوق مخفی را نشان میدهند مانند ACDSEE و یا XNView دنبال
    فایل زیر بگردید و آن را پاک کنید.

C:\RECYCLER\S-1-5-21-1482476501-1644491937-682003330-1013\Desktop.ini

نکته >> برای پاک کردنش حتما با گرفتن کلید هایSHIFT+DELETE این کار را انجام بدید و آن را هیچ وقت به سطل آشغال ویندوز
    نفرستید.

5. دوباره وارد Search ویندوز بشید و دنبال فایل زیر بگردید .

AUTORUN.INF

6.حالا از طریق Notepad این فایل رو باز کنید. محتوای آن را خوب نگاه کنید و ببینید که کدام فایل ها را در کدام مسیر ها بصورت اتوماتیک
    اجرا میکنه. آن فایل ها را با توجه به مسیری که در آن نوشته شده پیدا کنید و آن را با گرفتن کلید های SHIFT+DELETE پاک کنید.

معمولا داخل فایل Autorun.inf باید اینطوری باشه ...

[autorun]
    open=RECYCLER\S-1-5-21-1482476501-1644491937-682003330-1013\ise32.exe
    icon=%SystemRoot%\system32\SHELL32.dll,4
    action=Open folder to view files
    shell\open=Open
    shell\open\command=RECYCLER\S-1-5-21-1482476501-1644491937-682003330-1013\ise32.exe
    shell\open\default=1

همانطور که میبینید فایل ise32.exe وجود داره. اما شاید در سیستم شما اسم فایل و مسیرش فرق بکنه. شما بگرید و آن را
    پاک کنید.

7. مراحل 5 و 6 را برای همه درایو هاتون تکرار کنید.

8. حالا سیستمتون رو میتونید به حالت نرمال برکردونید.

موفق باشید.
    آقا این روشها رو مو به مو انجام دادم اما جواب نمیده . اما این دفعه راهشو پیدا کردم :
    آنتی ویروسی که من استفاده میکردم خیلی قدیمی بود واسه همین رفتم تو سایتش و ورژن جدید رو دانلود کردم (همون نسخه رایگان رو) . خیلیم راحت پاکش کرد این دفعه بر خلاف دفعات قبلی فایل iso32 رو هم شناخت. البته هنوز یه کم زوده که نظر بدم اما فعلا که اثری ازش نیست .

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

آره نسخه جدیدش خیلی بهتر از نسخه هفته. این نسخه یعنی نسخه 8 واقعا بی عیب و نقص کار میکنه.
    منم از نسخه رایگانش مدتهاست استفاده میکنم و تا حالا هم مشکلی با ویروس و ... نداشتم.

سعی کن همیشه آپدیت نگهش داری.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •