تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: فونت فارسی چپ اندر قیچی

داره خودمونی میشه A-freeman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    NewYork

پيش فرض فونت فارسی چپ اندر قیچی

دعوای ایران و آمریکا ظاهرا تو فونت فارسی و انگلیسی هم کشیده شده!!
    در تمامی برنامه های فلشی که تا حالا کار کردم چه معروف و چه غیر معروف ، تمام فونت های فارسی به صورت برعکس نشون داده میشه . مثلا کلمه سلام به صورت م ا ل س نشون داده میشه.

نمیدونم چاره این مشکل چیه. آیا نصب نرم افزار مریم مشکل رو حل میکنه یا راه دیگه ای داره؟
    ممنون.

حـــــرفـه ای Carl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Grand Canyon, US-AZ

پيش فرض

دعوای ایران و آمریکا ظاهرا تو فونت فارسی و انگلیسی هم کشیده شده!!
    در تمامی برنامه های فلشی که تا حالا کار کردم چه معروف و چه غیر معروف ، تمام فونت های فارسی به صورت برعکس نشون داده میشه . مثلا کلمه سلام به صورت م ا ل س نشون داده میشه.

نمیدونم چاره این مشکل چیه. آیا نصب نرم افزار مریم مشکل رو حل میکنه یا راه دیگه ای داره؟
    ممنون.
    [توجه داشته باشید که فقط فارسی رو چپ‌اندرقیچی نمی‌نویسه، عربی هم همین‌طوره؛ پس ربطی به روابط ایران و آمریکا نداره]

مریم هم به گمونم مشکل رو حل می‌کنه؛ اما تازگی‌ها یه پچ اومده که فارسی نوشتن رو ممکن می‌کنه.

من لینکی ازش ندارم. امیدوارم سایر دوستان داشته باشن.

آخر فروم باز blackfox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تا 4 سال بین کرمانشاه و قزوین کوچ میکنیم ...

پيش فرض

مریم هم به گمونم مشکل رو حل می‌کنه؛ اما تازگی‌ها یه پچ اومده که فارسی نوشتن رو ممکن می‌کنه.

من لینکی ازش ندارم. امیدوارم سایر دوستان داشته باشن.
    اولا که کاملا با حرف محمود موافقم ، حالا چون فلش نسخه ME نداره چه ربطی به روابط ایران آمریکا داره ؟ این چه تحلیلیه واسه خودتون می کنید ؟

دوما من خودم از مریم استفاده می کنم ( پارسال خریدم 15 تومن ، نسخه کامل به همراه قلمدان و فونت و رابط های تایپ مستقیم ) و کاملا در محیط فلش جواب میده .

اون پچی هم که محمد بهش اشاره کرد ، واسه کارای اکشن نویسیه ، مثلا می خوای یه متن فارسی رو از داخل یه فایل txt. به داخل فلش لود کنی ، با فارسی نویس همچین کاری نمیشه کرد ( چون متن داینامیکه متغیره ) و این پچ کار رو آسون می کنه .
    یا مثلا برای طراحی فیلد های ورود اطلاعات که باید کاراکتر های فارسی در فلش ساپورت بشه ، میشه از این پچ استفاده کرد .

سایت معرفی و دریاف پچ :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. این کاربر از blackfox بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه A-freeman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    NewYork

پيش فرض

این یه طنز بود. لطفاً به شما بر نخوره. اختلاف فونت انگلیسی و فارسی در بعضی جاها باعث تداعی دعوای ایران و آمرکا هست.
    ممنون. از مریم 3 استفاده کردم و جواب نداد. شما از چه نسخه ای استفاده می کنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •