تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: Pencil ابزاری جهت نقاشی و ایجاد تصاویر متحرک

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض Pencil ابزاری جهت نقاشی و ایجاد تصاویر متحرک

نام برنامه: Pencil

مجوز: GPL

سیستم های قابل اجرا: Mac OS X, Windows, Linux

آخرین نسخه: 0.4.4b

رابط گرافیکی: دارد

سایت برنامه: les-stooges.org/pascal/pencil

توضیحات: برنامه ای خوش دست با رابط گرافیکی ساده برای نقاشی , طراحی و ایجاد تصاویر انیمیشن و متحرک. این برنامه با کتابخانه های Qt نوشته شده و در تمامی میزکارها قابل اجراست.

دانلود سورس برنامه: نسخه 0.4.4b

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود فایل Deb برای معماری ۳۲ بیت: نسخه 0.4.3b

کد:

دانلود فایل Deb برای معماری ۶۴ بیت
    : نسخه 0.4.3b

کد:

پروفشنال Ceramic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    همین جا !!

پيش فرض

سلام استاد .... مزاحم همه روزه آمد !!!!!!!!!!

فرموده اید :

دانلود فایل Deb برای معماری ۳۲ بیت: نسخه 0.4.3b

کد:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما باز هم بساط این Lib ها پهن شده !! این برنامه برای نصب ، نیاز به Libqt4-core دارد که آن هم به نوبه ی خود ده بیست تا Lib دیگر با انواع و اقسام گرایش ها ( Network ، Script ، Dbus و ... ) دارد .

آیا ممکن است پکیجی را معرفی بفرمایید که این همه دیپندنسی نداشته باشد ؟ فرمان apt-get هم که چنین بسته ای را در مخازن دبیان نمی یابد ! آیا تنها راه حل دانلود سورس است ؟ یا این که با داشتن سورس هم این دیپندنسی ها همچنان یقه ی ما را خواهد گرفت ؟ یادآوری می کنم که در محیط پارسیکس قصد نصب دارم

ممنون از راهنمایی

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

اما باز هم بساط این Lib ها پهن شده !! این برنامه برای نصب ، نیاز به Libqt4-core دارد که آن هم به نوبه ی خود ده بیست تا Lib دیگر با انواع و اقسام گرایش ها ( Network ، Script ، Dbus و ... ) دارد .

آیا ممکن است پکیجی را معرفی بفرمایید که این همه دیپندنسی نداشته باشد ؟ فرمان apt-get هم که چنین بسته ای را در مخازن دبیان نمی یابد ! آیا تنها راه حل دانلود سورس است ؟ یا این که با داشتن سورس هم این دیپندنسی ها همچنان یقه ی ما را خواهد گرفت ؟ یادآوری می کنم که در محیط پارسیکس قصد نصب دارم
    این قضیه خیلی جالب شده
    چون من حتی در دبیان که توزیعی بسیار نوعی هم هست به این مشکل بر نخوردم و Libqt4-core در بسته ها نصب بود،‌در اوبونتو هم امتحان کردم مشکلی نبود و لایب مذکور نصب بود.
    یکجورایی به سیستم شما شک هست، شاید هنگام نصب به مشکلی خورده و چیزی رو درست نصب نکرده! یا ورژنتون قدیمی هست، چون اصولا وقتی چیزی در خود دبیان هست در مشتقاتش ۹۹٪ هست!
    شاید بهتر باشه یک آپدیت کلی بکنید، ابتدا تمام سورسها رو باز کنید چه مورد پشتیبانی و چه غیره... و بعد بگزارید سیستم آپدیت کنه خودش رو.
    در مورد سورس هم اگر dependency باشه، برای اون برنامه هست، فرق نمی کنه از روی deb. باشه یا از روی سورس، وابستگی برنامه سرجای خودش هست

پروفشنال Ceramic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    همین جا !!

پيش فرض

این قضیه خیلی جالب شده
    چون من حتی در دبیان که توزیعی بسیار نوعی هم هست به این مشکل بر نخوردم و Libqt4-core در بسته ها نصب بود،‌در اوبونتو هم امتحان کردم مشکلی نبود و لایب مذکور نصب بود.
    یکجورایی به سیستم شما شک هست، شاید هنگام نصب به مشکلی خورده و چیزی رو درست نصب نکرده! یا ورژنتون قدیمی هست، چون اصولا وقتی چیزی در خود دبیان هست در مشتقاتش ۹۹٪ هست!
    شاید بهتر باشه یک آپدیت کلی بکنید، ابتدا تمام سورسها رو باز کنید چه مورد پشتیبانی و چه غیره... و بعد بگزارید سیستم آپدیت کنه خودش رو.
    در مورد سورس هم اگر dependency باشه، برای اون برنامه هست، فرق نمی کنه از روی deb. باشه یا از روی سورس، وابستگی برنامه سرجای خودش هست

من احساس می کنم تفاوتی بین پارسیکس و اوبونتو یا سایر نسخه های دبیان بیس هست .

چون همه ی بسته هایی که من در هنگام نصب آن باید دیپندنسی پیدا و نصب کنم ، شما بی دردسر نصب می کنید .

اما در مورد این که هنگام نصب مشکلی وجود داشته ، گمان نمی کنم اینطور بوده باشد چون هیچ پیام ارور یا عدم نصبی من دریافت نکردم .

به هر حال سعی می کنم سیستم رو کلا آپدیت کنم بلکه مشکل حل شود .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •