تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: مشکل در ویندوز

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض مشکل در ویندوز

سلام به همه دوستان
    چنرد روز پیش بعد از رفتن به چند تا سایت برای پیدا کردن کرک نمی دونم کامپیوترم چی شده که یه پیغام زیر میاد.
    با kaspersky و spyware doctor هم چک کردم اما چیز خاصی پیدا نکرد. وقتی مراحلی که خود ویندوز میگه رو طی می کنم یه نرم افزار پیدا میکنه به نام PC-Cleaner که بعد از نصبش چیزی حدود 2000 تا اشکال تو ویندوز پیدا میکنه اما برای پاک کردنش میگه باید نرم افزار رو بخری. اما کرکش هیج جا گیر نمیاد. آیا نرم افزرای مشابه PC-Cleaner هست؟ اگه بگید چی کار کنم خیلی خیلی ممنون می شم.

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوست عزيز البته شما بايد سوال و مشكل خود را در تاپيك "اورژانس سيستمهاي آلوده" مطرح ميكرديد.من راهنمايي لازم را خدمت شما ارايه ميدم.طبق دستورالعمل زير عمل كنيد تا مشكل شما بطور كامل حل شود.البته اين تاپيك به انجمن "اورژانس سيستمهاي آلوده" منتقل خواهد شد.

اين برنامه PC Cleaner2007 كه شما به آن اشاره كرديد و تصويرش را در زير قرار ميدم خودش يك برنامه قلابي از مجموعه برنامه اي به نام DriveCleaner ميباشه كه بايد حتما آنرا طبق دستورات زير از سيستم خود پاك كنيد.

دستورالعمل پاك كردن اين برنامه قلابي:

1-شما براي پاك كردن دستي اين برنامه نياز داريد كه برنامه HijackThis را دانلود نماييد.در انتها ميتوانيد اين برنامه را كه برايتان ضميمه كرده ام را دانلود نماييد.

2-وارد قسمت Control Panel شده و به قسمت Add/Remove Programs برويد و برنامه PCCleaner2007 را از سيستم خود Uninstall نماييد.(اگر از برنامه هاي مخصوص Uninstall كردن هم استفاده ميكنيد كه چه بهتر.مثل برنامه your Uninstaller).

3-برنامه HijackThis را دانلود و آنرا در مسير c:\hijackthis باز كنيد(Extract كنيد).

4-در مسير c:\hijackthis وارد شده و فايل HijackThis.exe را اجرا نماييد.وقتي برنامه اجرا شد دكمه Scan را بزنيد و در مقابل ورودي زير تيك بزنيد:
    O4 - HKCU\..\Run: [PCCleaner] \SysCleaner.exe

سپس دكمه Fix را بزنيد.

5-برنامه HijackThis را ببنديد و كامپيوتر را Restart كنيد و وارد Safe Mode شويد.

6-در حالت Safe Mode به مسير زير برويد و اگر پوشه هاي زير را مشاهده كرديد آنها را حذف نماييد:

C:\Program Files\PCCleaner2007\

7-سيستم را Restart كرده و در حالت معمول ويندوز را بالا بياوريد.

مشكل شما بايد حل شده باشه.اگر همچنان تبليغات برنامه PCCleaner را مشاهده كرديد(عليرغم انجام دقيق مراحل فوق) اعلام بفرماييد.

موفق باشيد.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خیلی ممنون الان می رم امتحان می کنم.
    پس این برنامه چه جوری 2000 تا اشکال پیدا می کرد؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

4-در مسير c:\hijackthis وارد شده و فايل HijackThis.exe را اجرا نماييد.وقتي برنامه اجرا شد دكمه Scan را بزنيد و در مقابل ورودي زير تيك بزنيد:
    O4 - HKCU\..\Run: [PCCleaner] \SysCleaner.exe

سپس دكمه Fix را بزنيد.
    همه لیست رو گشتم و pc cleaner رو پیدا نکردم! فکر کنم به خاطر اینه که با your unistaller از بینش بردم!
    رفتم تو safe mode و اون folder رو حذف کردم اما باز دوباره این پیغام میاد
    Last edited by amsjavan; 16-04-2008 at 10:00.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

همه لیست رو گشتم و pc cleaner رو پیدا نکردم! فکر کنم به خاطر اینه که با your unistaller از بینش بردم!
    رفتم تو safe mode و اون folder رو حذف کردم اما باز دوباره این پیغام میاد
    خوب اگر برنامه Pc Cleaner را از بين برديد و تمام دستورات فوق را دقيق انجام داديد و بازهم پيغام مربوطه به آن برنامه را دريافت ميكنيد اين نشان دهنده اينه كه سيستم شما به Vundo malware آلوده شده.براي پاك كردن اين بدافزارها طبق دستورالعمل زير عمل كنيد:

1-ابتدا برنامه Vundo Fix را از ادرس زير دانلود كرده و آنرا در كامپيوتر خود ذخيره كنيد:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2-برنامه Vundo Fix را اجرا كرده و دكمه Scan for Vundo را بزنيد.وقتي كار اسكن به پايان رسيد دكمه Remove Vundo را بزنيد.در اين هنگام پيغامي به شما نشان داده ميشه و از شما ميپرسه كه آيا ميخواهيد فايلها را برداريد؟كه شما دكمه YES را ميزنيد.وقتي شما دكمه YES را ميزنيد دسكتاپ شما كاملا خالي ميشه و برنامه شروع به پاك كردن Vundo ميكنه.پس نگران نشيد و اجازه انجام كار را بدهيد.

3-وقتي عمل پاكسازي انجام شد پيغامي به شما نشان داده ميشه و از شما ميخواد كه كامپيوتر را shutdown كنيد كه شما Ok مكينيد و اجازه ميديد كامپيوتر شما shutdown بشه.

4-حال كامپيوتر خود را مجدد روشن كنيد و مشاهده خواهيد كرد كه اثري از آلودگي به Vundo نخواهد بود.

نتيجه را پس از انجام مراحل فوق اعلام بفرماييد.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

seach کرد اما هیچی پیدا نکرد!!
    چند تا عکس دیگه که مربوط به همین مشکله میذارم شاید به حلش کمک کنه:

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

hamilton عزیز چی شد؟ من باید چی کار کنم؟ از دست این پیغام خسته شدم!

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

hamilton عزیز چی شد؟ من باید چی کار کنم؟ از دست این پیغام خسته شدم!
    من اصول پاك كردن برنامه Pc Cleaner و فايلهاي مرتبط با آن را خدمت شما عرض كردم ولي ظاهرا مشكل سيستم شما از اين برنامه نيست چرا كه بايد با دستورالعمل فوق مشكل شما حل ميشد.باز سعي ميكنم اگر راه ديگري وجود داشت خدمت شما قرار بدم.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

یعنی جداً این پیغام ها سرکاریه؟ یعنی واقعا کامپیوترم مشکلی نداره؟ بهتر نیست با یه برنامه ای کامپیوتر رو چک کنم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

جدیدا یه چیزهایی فهمیدم. وقتی به اینترنت وصل باشم این پیغام میاد!

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •