تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشكل با 6020 و يه سوال در مورد شارژ باتري

حـــــرفـه ای Marichka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض مشكل با 6020 و يه سوال در مورد شارژ باتري

سلام من چند روزه كه يه دونه 6020 نوكيا گرفتم ولي مشكلم اينه كه هر وقت خاموشش مي كنم دفعه ي بعد كه روشن ميشه تنظيمات رنگ و پس زمينه به حالت پيش فرض بر مي گرده. اگه ميشه راهنماييم كنيد.
    سوال ديگه اين كه كلا بهتره گوشي هاي نوكيا تا چند ساعت تو شارژ بمونن؟؟؟
    Last edited by Marichka; 11-11-2005 at 02:58.

پروفشنال Siavash Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوباره سلام kleopatra عزيز

بد ترين انتخاب ممكن همين 6020 ميتونست باشه كه شما انجام دادي

و اين كه كلا گوشي هاي نوكيا رو هر قدر تو شارژ بزاري 3 ساعت مكالمه براشون بسه و بعدش خسته ميشن و بايد برن بخوابن

و در مورد مشكلتون دوست من هم اين گوشي رو داره و البته اين مشكلي كه گفتين براي اين نوع گوشي ها يك باگ عاديه !!!

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته غير از موردي كه گفتم از اين گوشي كاملا راضيم كيفيت دوربين و سرعت انتقال با اينفراردش هم خوبه و نسبت به قيمتش امكانات خوبي داره و براي من در حال حاضر بسيار مناسبه. در ضمن من گوشي هاي نوكيا رو به اين دليل قبول دارم كه شركت سازندش كلا كارش ساختن گوشي موبايله-آنتن دهي بسيار خوبي داره و منوهاش ساده و روان و در دسترسه. در ضمن 3 ساعت مكالمه زياد هم هست!!!
    در ضمن يگانه جان اگه دقت كرده باشي در سوالم خواستم اگه كسي اين مشكل رو داشته و راه حلشو بلده بگه وگرنه نمي خواستم در مورد 6020 نظرخواهي كنم. همواره موفق و پيروز باشي

پروفشنال Siavash Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خب البته بايد از سرعت كار با اينفرارد راضي باشين چون سه مگا بايت حافظه رو با پست ايران هم انتقال بدي به نظر خوب ميرسه!!!

و اما آنتن دهي لطفا در اين مورد ديگه شوخي نكنيد تو دانشكده ما موقعي كه هيچ گوشي نمي تونه حتي sms دريافت كنه من با گوشيم مكالمه دارم. البته گوشي اصلي من K750 هست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shahrzad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوست عزيز:
    به نظر من گوشي شما اصلا گوشي بدي نيست جز گوشي هاي خوب هم هست و اگر سري به مراكز فروش موبايل بزنين پر از گوشي هاي k700و k750 هست كه دست دوما و اوردن براي فروش دليلش رو نمي دونم حتما گوشي زيادي خوب بوده خسته شدن ولي در مورد شارژ من6600 دارم برادرم هم6630 ما كلا 2ساعت گوشي رو ميزاريم تو شارژ اونم زماني كه خود گوشي خاموش شه و مدت 5روز كار مي كنه از نظر آنتن هم دانشگاه ما همينطور خونه ما آنتن دهي بدي داره ولي گوشي هاي نوكيا آنتن مي دن

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

kleopatra عزيز 1:30 دقيقه گوشي شما از 0 به فول شارژ مي رسه
    در مورد موضوع اول هم نبايد اين طور بشه چون مشخصات ريست شدن هست

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط shahrzad20
    سلام دوست عزيز:
    به نظر من گوشي شما اصلا گوشي بدي نيست جز گوشي هاي خوب هم هست و اگر سري به مراكز فروش موبايل بزنين پر از گوشي هاي k700و k750 هست كه دست دوما و اوردن براي فروش دليلش رو نمي دونم حتما گوشي زيادي خوب بوده خسته شدن ولي در مورد شارژ من6600 دارم برادرم هم6630 ما كلا 2ساعت گوشي رو ميزاريم تو شارژ اونم زماني كه خود گوشي خاموش شه و مدت 5روز كار مي كنه از نظر آنتن هم دانشگاه ما همينطور خونه ما آنتن دهي بدي داره ولي گوشي هاي نوكيا آنتن مي دن

با سلام و تشكر از پاسخ همگي بله خودمم متوجه شدم كه گوشي با 2 ساعت در شارژ موندن فول شارژ ميشه و براي مدت قابل قبولي به كارش ادامه ميده. فقط مافيا جان اگه ميشه راهنماييم كنيد كه در مورد اين مشكل چي كار كنم؟ آيا بهتره گوشي رو با استفاده از كد ريست كنم؟؟
    شهرزاد جان باشما هم موافقم گوشي هاي نوكيا از لحاظ آنتن دهي بسيار خوب عمل مي كنن و اخيرا سه نفر از دوستان من هم گوشي هاي سوني اريكسون خودشون رو با نوكيا تعويض كردن.

داره خودمونی میشه potter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    internet

پيش فرض

سلام
    دوستان من تازه این گوشی را خریدهام
    ولی در اتصال به کامپیوتر ان مشکل دام
    ندم افزار گوشی را نسب کرده ام اما گوشی را نمی شناسد
    در ضمن کابل من یو اس پی نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •