تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: به یک برنامه ی نمونه احتیاج دارم حاضرم پول هم خرج کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

12 به یک برنامه ی نمونه احتیاج دارم حاضرم پول هم خرج کنم

با عرض سلام خدمت دوستان
    من چند تا مشکل دارم که برای حل اونها حاضرم مبلغی رو هم خرج کنم مشکلاتم به صورت زیر است :
    من یک بانک اطلاعاتی دارم که می خوام از اون گزارشگیری کنم و پرینت بگیرم خوب حالا من می خوام که پرینت گرفتنم به صورت زیر باشه .
    1- در بالای صفحه نوشته هایی دارم که می خوام روی تمامی صفحات بیفته مثلا چند تا نوشته و چند تا خط
    2- می خوام که در صفحه فقط 25 رکورد رو نشون بده و اگر 25 تبدیل به 26 شد بره صفحه ی بعد
    3- حالا می خوام پایین صفحه ام رو مثل بالای صفحه چند تا خط و چند تا نوشته رو در تمام صفحه هام نشون بده و همچنین من می خوام که اون پایین مثلا یک لیبل داشته باشم که مقدار اون 25 رکورد رو با هم جمع کنه و نمایش بده و در صفحه ی بعد هم اون مقدار حساب شده رو نشون بده و یک لیبل هم می خوام که اگر تعداد رکورد های صفحه از 25 بیشتر شد یعنی رفت صفحه ی بعد بنویسه "انتقال به صفحه ی بعد "
    4- حالا در صفحه ی بعد وقتی می خواد وقتی که تعداد 25 رکورد بعدی رو با هم جمع اون رو با مقدار که بالای صفحه ات جمع کنه و در یک لیبل نشون بده
    5- می خوام محدودیتی در این امر نداشته باشه مثلا اگر 40 صفحه شد قاطی نکنه چون شاید 2 صفحه باشه شاید هم 40 صفحه
    حالا اگر یک مهندس با معرفت پیدا می شه که یک برنامه ی نمونه برام بنویسه که هیچ ولی اگر یک مهندس با معرفت پولی پیدا می شه که یک برنامه ی نمونه برام بنویسه من حاضرم که مبلغی رو به این مهندس عزیز بدم حالا این مبلغ نه اون قدر کم هست و نه اون قدر زیاد بالاخره یک جور با هم توافق می کنیم دیگه اما من فکر می کنم که مهندس با معرفت پول نگیر بیشتر از مهندس با معرفت پول گیر است .
    اگه هر چه زود تر جوابمو بدین خیلی ممنون می شم چو خیلی احتیاج دارم .
    مخلص همتون blackroos (رضا)

اگه نباشه جاش خالی می مونه bithiah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    هرکجاهستم، باشم، آسمان مال من است

پيش فرض

دوست عزیز به P30World خوش آمدین.
    بعد از اینکه با دوستان با معرفتی که در اینجا حضور دارند بیشتر آشنا بشید، بدون شک متوجه خواهید شد که برای کمک و راهنمایی دوستانشون چیزی طلب نمی کنند جز اینکه اگر باری کمکی خواستند اونهام دستشون رو بگیرند.
    شما تقریبا همه چیز رو گفتید ولی نگفتید آیا براتون مهم هست که برای تهیه این پرینت از چه روشی استفاده بشه یانه. من می شه گفت عیتن همین کاری رو که شما می خواین انجام بدید با استفاده از کدهای HTML برای یه نرم افزار بانک اطلاعاتی نوشتم. یعنی گزارشات در قالب فایلی با پسوند html تهیه، ذخیره، نمایش و چاپ می شه. این برنامه بیش از یک ساله که بی هیچ مشکلی کار می کنه. از اون لحاظهام که شما گفتین که "می خوام محدودیتی در این امر نداشته باشه مثلا اگر 40 صفحه شد قاطی نکنه چون شاید 2 صفحه باشه شاید هم 40 صفحه" و مابقی موارد دقیقا همینگونه هست و در ضمن قابل customize شدن بیش از این
    هم هست.
    البته برای گزارشگیری روش های استانداردتر و شاید بهتر دیگه ای هم هست از جمله استفاده از نرم افزار گزارشگیری قدرتمند Crystal Reports. ولی اگه نظر بنده رو بخواین در صورتیکه برنامتون خیلی جنبه تجاری بالایی نداره و براتون خروجی گزارش مهمه و اینکه کاربر براحتی بتونه گزارشات رو ببینه و چاپ کنه همین روش روش خوبیه.
    در مورد بقیه روشها وقتی شما جواب این پست رو دادین بیشتر صحبت می کنیم. سایر دوستان هم لطف کنند حتما نظراتشون رو بذارند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

12

با سلام
    ممنونم از شما دوست عزیز که این قدر به من لطف دارین من این طور که تحقیقاتی در این امر کردم دیدم که data reportوCrystal Reports بیشتر در این امر آدم رو یاری می کنند ولی اگه براتون مقدور هست هم html توصیح بدین و هم با دیتا ریپرت که هم من استفاده ببرم و هم دیگر دوستان ممنون می شم که زود جوابمو بدین .
    با تشکر blackroos (رضا)

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت

پيش فرض

با Data Report شما باید ابتدا به بانک اطلاعاتیتون متصل بشین و فیلدهایی رو که می خواین در گزارشتون داشته باشین مشخص کنین. حقیقتش اینه که من خیلی باهش وارد نیستم، ولی نمونه کد براتون می ذارم.
    در مورد Crystal Report هم، همونطور که می دونین یه نرمم افزار مستقل هست که باز هم باید به بانک متصل بشین و فیلدهای موردنظر رو برای گزارشتون مشخص کنین، البته با امکانات بسیار بیشتری نسبت به Data Report.
    برای Html هم که بنظر من روشیه که نسبت به امکانات گسترده ای که زبان HTML در اختیارتون می ذاره، خیلی سخت نیست، شما باید با زبان HTML آشنای داشته باشین یا حداقل یه کم آشنا بشین. ولی یادگیریش چندان سخت نیست.
    برای اون هم براتون دنبال نمونه کد می گردم.
    این لینک ها رو حتما ببینین، پشیمون نمی شین:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشید
    Last edited by bithiah; 09-11-2005 at 21:18. دليل: تکمیل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

12

ممنون خیلی خوب بود
    Last edited by blackroos; 10-11-2005 at 14:43.

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت

پيش فرض

خواهش می کنم.
    نمی دونم چرا بقیه دوستان نظر نمی دن. آخه هر چی باشه چند تا فکر بهتر از یکیه، مخصوصا و مخصوصا توی عالم برنامه نویسی

آخر فروم باز تکنیک برتر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام
    عزیز جان اگر کسی نظری نمی دهد مبنا بر این نیست که کسی از هم فکری بدش بیاد یا حالا ....
    وقتی کسی می بیند که کسی جوابی داده است از دادن تایپک بیخودی جلو گیری می کند .
    من تا دیدمجواب داده شده همه مثال ها را دیدم آیا مورد نظر دوست از سوال بوده یا خیر. و بعد که دیدم درست است از دادن تایپک بیخودی جولو گیری کردم حالا من یا بقیه از دوستان.
    ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت

پيش فرض

تکنیک برتر عزیز
    درسته حق با شماست. حرف حساب که جواب نداره. من معذرت می خوام.
    این عینا کاریه که خودم در چنین مواقعی انجام می دم. اصولا جواب دادن به پستها، واجب کفاییه. درست گفتم اسمشو؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

از همتون ممنونم ولی هنوز مشکل من برطرف نشده

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت

پيش فرض

دوست عزیز
    لطف کنین بگین چه جوری مشکل شما برطرف می شه تا اگه بتونیم کمکتون کنیم.
    به گمونم شما خودتون نمی خواین زحمت کدنویسی شو به خودتون بدین. وگرنه با این نمونه کدها خیلی ایده ها می شه گرفت.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •