تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 43 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 429

نام تاپيک: آی فون - راه اندازی اینترنت و نصب نرم افزار

آخر فروم باز RezaTayebiJ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

الان تست کردم دیدم خودم هم نمی تونم با GPRS ایرانسل از اینترنت استفاده کنم. مثل اینکه امشب server ها مشکل دارن.
    پس قضیه ی weather.com باشه برا یه وقت دیگه.

پروفشنال metapex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

YouTube چه error می ده؟

شما مراحل مربوط به راه اندازی GPRS رو بطور کامل انجام دادی؟ (بعد از اتمام مراحل گوشی رو restart کردی؟)
    ویرجیل جان آیا شما هم مشکل مشابه داری؟

بله. بعضی شهرهای دنیا (در ورژن آنلاک شده ۱.۱.۱) در weather کار نمی کنن. می شه از weather.com استفاده کرد. الان مراحلش رو اینجا می ذارم.
    Cannot connect to youyube
    GPRS کار میکنه ولی فقط تو گوگل میره، اونم بعد از کلی صبر. شاید هم مشکل از ایرانسل باشه.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

Cannot connect to youyube
    GPRS کار میکنه ولی فقط تو گوگل میره، اونم بعد از کلی صبر. شاید هم مشکل از ایرانسل باشه.
    مشکل EDGE/GPRS گوشی های آنلاک شده تنها در ورژن ۱.۱.۱ وجود داره. اون هم گوشی هایی که با iBrick آنلاک شدن. دوستانی که تهران هستن در صورت تمایل گوشیشون رو بدن تا هم آپدیتش کنیم و هم مشکلات احتمالیشون رو رفع کنیم و ... .
    بچه ها فقط لطفا سریعتر اقدام کنید چون من تنها تا آخر هفته ی آینده تهران هستم.
    دوستانی هم که در شهرهای دیگه هستند مراحل آپدیت رو تو همین تاپیک براشون می ذاریم.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مشکل EDGE/GPRS گوشی های آنلاک شده تنها در ورژن ۱.۱.۱ وجود داره. اون هم گوشی هایی که با iBrick آنلاک شدن. دوستانی که تهران هستن در صورت تمایل گوشیشون رو بدن تا هم آپدیتش کنیم و هم مشکلات احتمالیشون رو رفع کنیم و ... .
    بچه ها فقط لطفا سریعتر اقدام کنید چون من تنها تا آخر هفته ی آینده تهران هستم.
    دوستانی هم که در شهرهای دیگه هستند مراحل آپدیت رو تو همین تاپیک براشون می ذاریم.
    یعنی آپدیت به 1.1.2 ؟ خودمون نمیتونیم؟ هزینه اش چقدره؟ چه مواردی درست میشه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

یعنی آپدیت به 1.1.2 ؟ خودمون نمیتونیم؟ هزینه اش چقدره؟ چه مواردی درست میشه؟
    خودتون می تونین آپدیت کنین. من بابت چک آپ گوشی و از بین بردن اشکالات احتمالی و اضافه کردن ساپورت فارسی و ... می گم. هزینه ای نداره عزیز.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

برای تبدیل فیلم به فرمت آی فون برنامه ی iPhone Xilisoft Video Converter رو از لینک زیر دانلود کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مواردی که تا حالا بهش برخوردم اینا هستن:
    1- اسم شبکه رو به جای ایرانسل، 43235 مینویسه.
    2- GPRS کار نمیکنه.
    3- بعضی مواقع به مدت 30 ثانیه تا 1 دقیقه، No Service میزنه.
    4- آهنگهایی که با برنامه Send Song بعنوان زنگ انتخاب کردم، موقع زنگ خوردن کیفیت و صداش خیلی بده، ولی موقع پخش عادی، مشکلی نداره.
    5- تصحیح کلمات یا Auto correction موقع تایپ sms، خیلی اذیت میکنه. یافتم: نصب برنامه kb از شاخه Tweaks آپشن غیر فعال کردن Auto correction رو در setting>general>keyboard قرار میده.
    6- youtube هم که تعطیله.
    7- زنگ sms هم عوض نمیشه.
    8- weather برای تهران کار نمیکنه. البته از طریق weather.com/iphone میشه دید ولی واحد سانتیگراد نداره.
    9- summer board بررای دانلود error میده. ظاهرا سرورش مشکل داره.
    10- ایمیل یاهو تا دیشب کار میکرد ولی از امروز میگه چنین مشخصاتی وجود نداره. همه کار کردم ولی نشد.
    11- بعضی برنامه ها مثل swap song قابل uninstall کردن نیستن.

حالا یه چندتا سوال:
    1- اگه erase all content and setting رو بزنم، تمام برنامه ها و installer هم پاک میشه؟ از نظر مخابراتی مشکلی پیش نمیاد؟ هک گوشی که از بین نمیره؟
    2- برنامه ای هست بشه از خود گوشی یه فایل رو پاک کرد، بدون اینکه به itunes نیاز باشه؟
    3- تو سافاری میشه یه لینک رو تو new window باز کرد؟
    4- تا وقتی قفل نکنیش، دائما صفحه روشنه؟
    5- چرا علی رغم همه این مسائل، اینقدر آیفونمو دوست دارم؟
    Last edited by metapex; 30-11-2007 at 13:33.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

1

مواردی که تا حالا بهش برخوردم اینا هستن:
    1- اسم شبکه رو به جای ایرانسل، 43235 مینویسه.
    2- GPRS کار نمیکنه.
    3- بعضی مواقع به مدت 30 ثانیه تا 1 دقیقه، No Service میزنه.
    4- آهنگهایی که با برنامه Send Song بعنوان زنگ انتخاب کردم، موقع زنگ خوردن کیفیت و صداش خیلی بده، ولی موقع پخش عادی، مشکلی نداره.
    5- تصحیح کلمات یا Auto correctionموقع تایپ sms، خیلی اذیت میکنه.
    6- youtube هم که تعطیله.
    7- زنگ sms هم عوض نمیشه.
    8- weather برای تهران کار نمیکنه. البته از طریق weather.com/iphone میشه دید ولی واحد سانتیگراد نداره.
    9- summer board بررای دانلود error میده. ظاهرا سرورش مشکل داره.
    10- ایمیل یاهو تا دیشب کار میکرد ولی از امروز میگه چنین مشخصاتی وجود نداره. همه کار کردم ولی نشد.
    11- بعضی برنامه ها مثل swap song قابل uninstall کردن نیستن.

حالا یه چندتا سوال:
    1- اگه erase all content and setting رو بزنم، تمام برنامه ها و installer هم پاک میشه؟ از نظر مخابراتی مشکلی پیش نمیاد؟ هک گوشی که از بین نمیره؟
    2- برنامه ای هست بشه از خود گوشی یه فایل رو پاک کرد، بدون اینکه به itunes نیاز باشه؟
    3- تو سافاری میشه یه لینک رو تو new window باز کرد؟
    4- تا وقتی قفل نکنیش، دائما صفحه روشنه؟
    5- چرا علی رغم همه این مسائل، اینقدر آیفونمو دوست دارم؟
    ۱. یه برنامه هست که از طریقش می تونی اسم شبکه رو تغییر یدی... مسئله ی مهمی نیست.
    ۲. گوشیت احتمالا با iBrick هک شده. نسخه ی ۱.۱.۱ iBrick (مال بعضی ها) با GPRS مشکل داره.
    ۳. برای اولین بار این مشکل رو می شنوم.
    ۴. همممم .
    ۵. برو به 2 installer > All Packages > Kb . نرم افزار KB و درصوریتکه از ورژن ۱.۱.۱ یا بالاتر استفاده می کنی بهتره  kb2 رو نصب کنی. بعد از نصب در Settings > General > Keyboard خواهی دید گزینه ی Enable Autocorrection اضافه شده. با خاموش کردن این گزینه می تونی قابلیت تصحیح کلمه ی اتوماتیک رو خاموش کنی. این قابلیت در روزهای اولی که گوشی رو خریدی خیلی بدرد می خوره. توجه داشته باش که کلماتی که (لابد فینگلیش) تو گوشی تایپ می کنی وارد حافظه گوشی می شن و در آینده می تونی قابلیت تصحیح کلمه رو دوباره روشن کنی و هر وقت کلمه ی فینگلیشی رو اشتباه نوشتی آی فون به کمکت می یاد.
    ۶. باید کار کنه.
    ۷. زنگ SMS از طریق Settings > Sounds > New Text Message عوض می شه (درصورتیکه ورژن گوشی ۱.۱.۱ یا بالاتر باشه.)
    ۸. تو سافاری برو به آدرس weather/iphone .
    نام شهر انتخاب شده بالای صفحه نمایش داده شده.
    روی نام شهر کلیک کن.
    کرکره ی جدیدی باز می شه. در کرکره ی جدید گزینه ی Edit Location رو انتخاب کن.
    وارد صفحه ی جدیدی می شی. (کرکره هم همچنان قرار داره)
    در صفحه برو پایین. پایین صفحه گزینه ی Temperature قرار داره. در حال حاضر حالت English انتخابه. روی گزینه یه بار کلیک کن.
    حالت Metric انتخاب می شه.
    بر روی Done کلیک کن.
    حالا آب و هوا با درجه ی سانتیگراد نمایش داده می شه.
    روی + در سافاری کلیک کن و در صورت علاقه آدرس رو بعنوان bookmark ذخیره کن.

راه حل سخت :
    برای تبدیل واحدweather.com به سانتیگراد از طریق سافاری آی فون برو به آدرس
    کد:
    .
    در قسمت جستجوی Local Weather نام شهر مورد نظرت رو بنویس ( مثال ما تهران )
    نام شهر تهران رو که پیدا شده انتخاب کن.
    آب و هوای شهر با واحد فارنهایت نمایش داده می شه.
    در قسمتی که آب و هوای شهر قرار دارن ، پایین نام شهر سه گزینه ی Save Location , English , Metric قرار دارن. بر روی گزینه ی Metric کلیک کن.
    آب و هوای شهر با واحد درجه سانتیگراد نمایش داده می شه.
    حالا برو به آدرس
    کد:
    .
    نام هر شهری رو که دوست داری وارد کن. از این به بعد آب و هوا با واحد سانتیگراد نمایش داده می شه.
    روی + در سافاری کلیک کن و در صورت علاقه آدرس رو بعنوان bookmark ذخیره کن.

۹. آره. چند روزی هست سرورش error می ده.
    .۱. ایمیل یاهو بصورت PushEmail برای موبایل ها پولی هست. اما طبق قراردادی که اپل با یاهو بسته این امکان بصورت رایگان در اختیار کاربران آی فون قرار گرفته... مشکل از یاهو هست (اگه حاضری به یاهو برای ایمیل پول بدی قضیه حل می شه!).... بقیه host ها مانند Gmail و ... چون رایگان هستند مشکلی ندارن.
    ۱۱. این مسئله رو چک خواهم کرد.

۱. منظورت از طریق آی تونزه؟
    ۲. آره. برو به installer > Productivity > Mobile Finder این نرم افزار رو نصب کن. این نرم افزار امکان دسترس یه اطلاعات گوشی رو می ده. ضمنا شما می تونی اطلاعات گوشی رو (بعنوان هارد درایو) رو ویندوز یا مک ببینی. در این باره ان شالله بعدا صحبت خواهیم کرد.
    ۳. تو پست بعدی راجب این مسئله صحبت می کنم.
    ۴. برو به Settings > General > Auto-Lock . در حال حاضر گوشی تو در حالت never هست (یعنی هیچوقت بطور اتوماتیک لاک نمی شه). یکی از حالت های دیگه رو انتخاب کن. من به شخصه رو یه دقیقه گذاشتمش تا بعد از این زمان گوشی بطور اتوماتیک لاک بشه.
    ۵. سوال خوبیه!

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض ایجاد Tab جدید در Safari

Update
    خیلی ها عادت دارن هنگام وب گردی صفحات جدید رو بصورت Tab جدید باز کنن.
    در سافاری آی فون هنگامیکه بر روی لینکی کلیک می کنید ، اون لینک در یه Tab جدید باز می شه. اما اگه بخواین به صفحات مختلف برین ، صفحات بطور پیش فرض در Tab فعلی نمایش داده می شن. شما هم مثل من Tab باز هستین؟ از یکی از دو شیوه ی زیر استفاده کنید.
    شیوه ی اول مسخره اما انجامش ساده تره. شیوه ی دوم بهتره!

شیوه ی اول:
    ۱. در سافاری آی فون برید به صفحه ای که می خواید ازش به یه لینک جدید برید.
    ۲. بر روی Tab (همونی که صفحه ی جدید باز می کنه ) کلیک کنید.
    ۳. یه صفحه ی جدید اضافه کنید.
    ۴. بر روی bookmark ( همون آیکون کتاب شکل در پایین سافاری) کلیک کنید.
    ۵. اولین پوشه از بالا History هست. روش کلیک کنید.
    ۶. بالاترین آدرس در History ، همون صقحه اییه که همین الان باز کرده بودید. روش کلیک کنید.
    ۷. صفحه در Tab جدید باز شده و می تونید برید به آدرس جدید.
    خیلی مسخرس! لطفا از شیوه ی دوم استفاده کنید.

شیوه ی دوم:
    ۱. آی فون از طریق نرم افزار آی تونز قابلیت sync کردن bookmark های وب گرتون ( browser ) رو داره.
    ۲. هنگامیکه آی فون به کامپیونر وصله و در نرم افزار itunes هستید. برید به قسمت info مربوط به آی فون.
    ۳. در قسمت Web Browser امکان sync کردن bookmark ها با وب گرتون وجود داره. مطمئن بیشد تیک این گزینه روشنه.
    ۴. با وب گرتون (مثلا اینترنت اکسپلوور) از طریق کامپیوتر برید به لینک زیر:
    کد:
    ۵. زیر توضیحات آقای برنامه نوس با فونت خاکستری نوشته شده : New Tab Bookmarklet
    ۶. پایین New Tab Bookmarklet یه قالب هست که توش نوشته شده Open In New Tab .
    ۷. این قالب رو به قسمت bookmark های وبگرتون Drag کنید تا بعنوان یه bookmark قرار بگیره.
    ۸. در آی تونز قسمت مربوط به آی فون ، برید به info و بر روی sync کلیک کنید تا bookmark ها با گوشی sync بشن.
    ۹. برید به سافاری آی فون.
    ۱۰. صفحه ی مورد نظرتون رو باز کنید.
    ۱۱. برید به bookmark (آیکون کتاب شکل پایین سافاری)
    ۱۲. برید به پوشه ی Bookmarks Bar (شاید اسم دیگه ای داشته باشه با توجه به تنظیمات وبگرتون)
    ۱۳. همونجوری که می بینین Open in New Tab اینجا هست. روش کلیک کنید.
    ۱۴. مشاهده می کنید کنار لینک های صفحه یه مربع قرار داره. روی هر لینک کلیک کنید در Tab جدیدی باز می شه.

از این به بعد ، هرگاه خواستین برای ورود به وب صفحه ی جدیدی از صفحه ی فعلی Tab جدید ایجاد کنید ، کافیه Open in New Tab رو انتخاب کنید تا اون مربع های خوشگل به کمکتون بیان!

جمعه خوش بگذره!

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

رضا جان اگه میشه سریعتر بزار که دق مرگ شدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •