تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 43 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 429

نام تاپيک: آی فون - راه اندازی اینترنت و نصب نرم افزار

آخر فروم باز RezaTayebiJ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

1 آی فون - راه اندازی اینترنت و نصب نرم افزار

سلام دوستان

تو این تاپیک راجب چگونگی استفاده از اینترنت و نصب نرم افزار بر روی آی فون بحث خواهیم کرد. فرض ما بر این است که همه ی دوستان از ورژن ۱.۱.۱ استفاده می کنن. اول راجب چگونگی اتصال به اینترنت.
    متاسفانه تعداد زیادی از آی فون های بفروش رفته در ایران دارای دو مشکل اساسی هستند:
    ۱. مشکل اتصال به اینترنت بوسیله ی EDGE/GPRS . یعنی شما نمی تونین از اینترنت ایرانسل بدرستی استفاده کنین.

۲. کارنکردن YouTube .

ما هر دو مشکل رو حل خواهیم کرد.

درصورتیکه از سیم کارت ایرانسل استفاده می کنین برای تنظیمات GPRS برین به :
    Settings > General > Network > EDGE
    در اینجا یه گزینه بنام APN قرار داره. APN رو mtnirancell قرار بدین. نیازی به نوشتن username و password نیست. یک E (احتمالا) در بالای منو بار شکل خواهد گرفت. برای تست اینترنت به safari برین. درصورتیکه وب سایت ها باز نمی شن یا بعد از باز شدن یک صفحه دیگه صفحه ی دیگه ای باز نمی شه بدونین که شما مشکل (۱) رو دارین.

به اینترنت وصل بشین. از طریق wifi . می تونین یه سری برین پایتخت و از اینترنت بی سیم اونجا استفاده کنین! هنگامیکه در جایی قرار دارین که امکان ارتباط بی سیم اینترنت براتون وجود داره برین به :
    Settings > Wi-Fi
    wi fi رو روشن کرده و network مورد نظر رو انتخاب کنین.

اول از همه باید installer رو نصب کنین(اگه رو گوشیتون نصبه که خدا رو شکر). تو Safari برین به این آدرس:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یه دفترچه راهنمای کوچیک مشاهده می کنین. بعد از خوندن دفترچه روی گزینه ی install AppSnapp کلیک کنید. نصب این بسته ی نرم افزاری بسته به سرعت اینترنت شما ممکنه حتی بیشتر از ۵ دقیقه هم طول بکشه. بعد از نصب ، صفحه ی قفل شدن آی فون پدیدار می شه. بعد از اینکه slide to unlock کردین ، یه آیکون بنام installer در آیفون می بینین. با استفاده از installer می تونین صدها نرم افزار موجود برای این گوشی رو نصب کنید. توجه داشته باشید که برای نصب این نرم افزارها حتما باید به اینترنت متصل باشین.

وارد نرم افزار installer بشین. در قسمت پایین صفحه گزینه های Featured , Install و ... دیده می شن. به قسمت install برین. در اینجا طبقه بندی نرم افزارهای قابل نصب رو می بینین. برین به پوشه ی Unlocking Tools . وارد پچ EDGE Settings fix بشین و نصبش کنین. حالا مشکل اتصال به اینترنت از طریق EDGE/GPRS باید حل شده باشه. از همان پوشه ی Unlocking Tools ، پچ YouTube activation رو هم نصب کنید. مشکل اتصال به YouTube باید حل شده باشه.

update: گوشی آی فون با نرم افزار itunes سازگاره. یعنی برای ریختن اطلاعاتی مانند موزیک ، ویدیو ، عکس و ... باید از این نرم افزار استفاده بشه.

لینک دانلود itunes :
    کد:
    راهنمای ویدیویی شروع کار با itunes به زبان فارسی برای کاربران آی فون. حجم ۷۵ مگابایت.
    کد:
    update :
    برای تبدیل ویدیو به فرمت آی فون برنامه ی iPhone Xilisoft Video Converter رو از لینک زیر دانلود کنید.
    کد:
    update :
    چگونگی کارکردن با
    کد:
    در صفحه ی ۳ پست ۲۸ . قسمت ۸.

update :
    چگونگی باز کردن لینک ها در Tab جدید در Safari. صفحه ی ۳ پست ۲۹ .

update :
    بچه ها معرفی چند تا از نرم افزارهای مفید آی فون در صفحه ی ۶ همین تاپیک.
    لینک زیر:
    کد:
    Last edited by RezaTayebiJ; 24-12-2007 at 01:56.

2. 6 کاربر از RezaTayebiJ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

آقا رضا ربطی به این تاپیک نداره ولی مگه نگفتی فیلم راهنمای آیفون 175 مگابایته؟ الان من دارم دانلودش میکنم زده 318 مگابایت!!!!!!!!!!!!!!!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

ما که سیم کارت ایرانسل نداریم چیکار کنیم؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آقا رضا ربطی به این تاپیک نداره ولی مگه نگفتی فیلم راهنمای آیفون 175 مگابایته؟ الان من دارم دانلودش میکنم زده 318 مگابایت!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ببخشید! تصحیح می کنم! ۳۱۸ مگابایت!
    Last edited by RezaTayebiJ; 25-11-2007 at 20:19.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ما که سیم کارت ایرانسل نداریم چیکار کنیم؟
    سیم کارت های مخابرات فعلا GPRS ندارن و نمی شه باهاشون به اینترنت وصل شد. شما باید با wifi به اینترنت وصل بشی.
    GPRS مخابرات بزودی فعال خواهد شد. بعد از فعال شدنش ، ختما راجبش بحث خواهیم کرد.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

1 update

update : گوشی آی فون با نرم افزار itunes سازگاره. یعنی برای ریختن اطلاعاتی مانند موزیک ، ویدیو ، عکس و ... باید از این نرم افزار استفاده بشه.

لینک دانلود itunes :
    کد:
    راهنمای ویدیویی شروع کار با itunes به زبان فارسی برای کاربران آی فون. حجم ۷۵ مگابایت.
    کد:

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من داخل Installer می رم ولی اصلا گزینه ای به اسم Unlocking Tools نیست !! بقیه گزینه ها مثل Network, Game, Utilities, All Packages و ... هست. توی All Packages هم نگاه کردم نه EDGE Settings fix بود و نه YouTune Activation .
    البته اسم Installer من Installer 3 هست وقتی بازش می کنم و نمی نویسه AppSnap !

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من داخل Installer می رم ولی اصلا گزینه ای به اسم Unlocking Tools نیست !! بقیه گزینه ها مثل Network, Game, Utilities, All Packages و ... هست. توی All Packages هم نگاه کردم نه EDGE Settings fix بود و نه YouTune Activation .
    البته اسم Installer من Installer 3 هست وقتی بازش می کنم و نمی نویسه AppSnap !
    ای کاش installer رو update می کردی. من الان به اینترنت دسترسی ندارم. با آی فون به اینترنت وصل شدم یه نگاهی می اندازم ببینم آخرین ورژنش چند هست ... می تونی از تو خود installer آپدیتش کنی.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ای کاش installer رو update می کردی. من الان به اینترنت دسترسی ندارم. با آی فون به اینترنت وصل شدم یه نگاهی می اندازم ببینم آخرین ورژنش چند هست ... می تونی از تو خود installer آپدیتش کنی.
    اگه منظورت همون Refresh كردن Source ها بود كه انجام دادم. جايي براي Update كردن Installer نديدم !!

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اگه منظورت همون Refresh كردن Source ها بود كه انجام دادم. جايي براي Update كردن Installer نديدم !!
    متاسفانه شرکت هستم و نمی تونم آی فونم رو به اینترنت وصل کنم.
    installer ت دقیقا چه ورژنیه؟

12. این کاربر از RezaTayebiJ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 43 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •