تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 39

نام تاپيک: جدیدترین اخبار لژیونرهای ایران

آخر فروم باز FarzadSport's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض جدیدترین اخبار لژیونرهای ایران

سلام دوستان...
    من در این تایپیک قصد دارم که جدیدترین اخبار و اطلاعات را درباره بازیکنان لژیونر ایرانی فعال در لیگهای معتبر خارج از کشور ارائه کنم...
    از شما عزیزان هم درخواست میکنم که من را در این راه با خبرهای خوبتون همراهی کنید...
    ممنون از لطفتون...
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض وضعیت سه بازیکن ایرانی الشباب

مصدوميت جواد كاظميان تا پيش از شروع رقابت‌های ليگ فوتبال امارات بهبود خواهد يافت.
    جواد كاظميان بازيكن ملی‌پوش تيم الشباب امارات كه هفته‌ی جاری در تمرينات اين تيم دچار مصدوميت شده بود، پيش از آغاز رقابت‌های اين فصل ليگ امارات به بهبودی كامل دست خواهد يافت.
    علی اصغر مانوسي‌فر، مدير برنامه‌های سه بازيكن ايراني الشباب كه برای بررسی وضعيت مهرداد اولادی، جواد كاظميان و ايمان مبعلی و گفت‌وگو با مديران اين باشگاه در دبی به سر می‌برد به خبرنگار ايسنا گفت: وضعيت جواد كاظميان روز به روز بهتر می‌شود و پس از Mri مشخص شد كه او تا يك ماه آينده و قبل از شروع رقابت‌های ليگ امارات به بهبودی كامل خواهد رسيد.
    وی ادامه داد: كاظميان هر روز صبح و بعدازظهر به انجام فيزيوتراپی می‌پردازد و پس از سه تا چهار هفته استراحت برای الشباب بازی خواهد كرد.
    مأنوسی‌فر همچنين درخصوص دو بازيكن ديگر ايرانی الشباب گفت: صبح امروز نشست بسيار خوبی با مديرعامل الشباب درخصوص وضعيت قرارداد مهرداد اولادی داشتيم كه پس از دو ساعت و نيم جلسه مقرر شد تا در قرارداد وی تجديدنظر شود.
    وی ادامه داد: با توجه به مشكلاتی كه فصل گذشته برای اولادی به وجود آمد قرارداد مناسبی را برای فصل جديد با مسوولان الشباب منعقد كرديم.
    مأنوسی‌فر همچنين گفت: وضعيت ايمان مبعلی نيز بسيار عالی است.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض ستايش مدافع تيم ملی آلمان از بازيكن ايرانی وولفسبورگ

فريدريش:داژكه بازيكنی با قابليت بالاست

مدافع تيم ملی آلمان و عضو تيم فوتبال هرتابرلين بازی اشكان دژاگه، ‌بازيكن ايرانی ولفسبورگ را ستود.
    آرنه فريدريش گفت:‌اشكان دژاگه در ديدار روز شنبه گذشته مقابل هرتا خوب بازی كرد.
    فريدريش 27 ساله كه برای بازی روز شنبه آلمان با ولز در شهر كارديف‌ به اردوی تيم ملی آلمان دعوت شده، ‌در مورد دژاگه و بازی با ولفسبورگ گفت: از قبل فكر می‌كردم كه مقابل هرتابرلين خوب بازی كند و گل هم بزند. از لحاظ شخصی برای اشكان كه قبلا با ما در هرتابرلين هم تيمی بود، ‌آرزوی موفقيت می كنم. او بازيكنی با قابليت بالا است. در ولفسبورگ باتوجه به حضور يك مربی مجرب مانند فليكس ماگات،‌ شرايط برای پيشرفتش آماده است. باتوجه به شناخت زيادی كه از روحيات اشكان داشتم، ‌احتمال می‌دادم در بازی با ما گل بزند؛ اما خوشحالم كه با گل او امتيازی از دست نداديم و برنده شديم.
    دو تيم هرتابرلين و ولفسبورگ عصر روز شنبه در هفته چهارم بوندس ليگا به مصاف هم رفتند كه هرتابرلين موفق شد به برد 2 بر يك برسد. در اين ديدار دژاگه تنها گل ولفسبورگ را به ثمر رساند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

گفته شده از وحید هاشمیان برای بازی خداحافظی داریوژ ووژ دعوت شده است.

پروفشنال arash_zp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    qazvin

پيش فرض

الان زندي كجاست ؟؟؟
    هنوز قبرسه ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض دژاگه در تركيب ژرمن‌ها

پيروزی جوانان آلمان در ايرلند شمالی

اشكان دژاگه در ديدار تيم ملی زير 21 ساله‌های آلمان برابر ايرلند شمالي يك نيمه برای ژرمن‌ها به ميدان رفت.
    اين ديدار كه از مرحله ی مقدماتی رقابت‌های قهرمانی جوانان اروپا 2009 برگزار شد، با پيروزی 3 بر صفر آلمان همراه بود.
    دژاگه در اين ديدار از سوي ديتر آيلتی از ابتدا به ميدان رفت و 45 دقيقه برای اين تيم بازی كرد.
    هنينگز (92 و 78) و اوزيل (89) گل‌های آلمان را به ثمر رساندند.
    دژاگه در نيمه نخست به عنوان تك مهاجم ژرمن‌ها در ميدان حضور داشت.
    اين بازيكن ايرانی - آلمانی در ابتدای فصل جاری از هرتابرلين به ولفسبورگ پيوسته است.

داره خودمونی میشه 2n.m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اینم بگم که سیدصالحی ونکونام در لیست 33 نفره کاندیدای بهترین بازیکن اسیا قرار گرفتن

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض وحید هاشمیان:پاس و بوخوم در قلب من جای دارند

وحيد هاشميان پس از بازی خداحافظی "داريوژ ووژ" گفت: پاس و بوخوم در قلب من جای دارند.

بازيكن ايرانی هانوفر پس از بازی خداحافظی داريوژ ووژ گفت: از 3 ماه قبل ووژ از من برای حضور در اين بازی دعوت کرده بود و من نيز با کمال ميل به دعوت او پاسخ دادم. دو تيم تشکيل شده بودند که يکی بوخوم سال 7-96 بود که به رقابت‌های جام يوفا راه پيدا کرده و ديگری ترکيبی از هم بازی های ووژ در بوخوم، هرتابرلين و تيم ملی بودند.

وحيد در خصوص بازی اظهار داشت: بازی خوبی بود و تماشاگران زيادی نيز از اين بازی استقبال کرده بودند. در اين ديدار بسياری از دوستان و هم بازی های قديمی را ملاقات کردم که بسيار نيز خوشحال شدم. با حضور در ورزشگاه بوخوم خاطراتم زنده شدند. بايد بگويم که بوخوم هميشه در قلب من جای دارد. پاس و بوخوم تيم های من هستند. پس از بازی مراسم خداحافظی و شام هم به خوبی هرچه تمام تر برگزار شد.

هاشميان درباره ی ووژ هم گفت: ووژ يکی از بهترين هافبک ها بود. او پاس های بسيار خوبی را در عمق در اختيار مهاجمان قرار می داد. وی يکی از بهترين هافبک هایی بود که من ديده بودم. ووژ به عنوان کاپيتان با بازيکنان دوست بود و کمک خوبي برای آنها به حساب می آمد. من برای او آرزوی سلامتی و موفقيت در امر مربی‌گری دارم.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض مهدوی‌كيا:نماينده‌ام در انتخابات فدراسيون شركت می‌كند

هامبورگ ديگر براي من تمام شده

خبرگزاری فوتبال ايران- نمی توان خاطرات شيرين HSV‌را به سادگی فراموش كرد. كيا هنوز هم با پيراهنی غير از لباس سفيد و سرخ هامبورگ بيگانه به نظر می آيد و حالا در آستانه ديدار با خاطرات هشت ساله!
    ستاره ايرانی آينتراخت در گفت و گو با خبرگزاری فوتبال با گفتن اين جمله كه هامبورگ برای من تمام شده ،‌از عمق تعلق خودش نسبت به اين باشگاه می گويد.
    - شنبه مقابل تيمی قرار می‌گيريد كه 8 سال در آن بازی كردی، از رويارویی با هامبورگ چه احساسی داری؟

نمی‌توانم نسبت به اين بازی بی‌تفاوت باشم و احساس خاصی دارم چون بايد مقابل تيمی بازی كنم كه 8 سال در آن حضور داشتم. نكته جالب اين است كه اولين گلم را در بوندس‌ليگا به تيم هامبورگ زدم، زمانی‌كه در تيم بوخوم حضور داشتم!

- با چه حسی مقابل هامبورگ بازی می‌كنی؟

احساس خوبی دارم كه مقابل همبازی‌های سابقم قرار می‌گيرم و تشويق‌های تماشاگران هامبورگ را هم هيچ‌وقت فراموش نمی‌كنم. دو تيم در حالی مقابل هم قرار می‌گيرند كه هر كدام 7 امتياز دارند و اين موضوع حساسيت‌های بازی را بيشتر می‌كند. ما ميزبان هستيم و تحت هر شرايطی بايد 3 امتياز را بگيريم.

- خيلی‌ها می‌دانند كه دوست‌ داشتی در هامبورگ بمانی ولی آنها رفتار مناسبی با تو نداشتند، اين موضوع باعث نمی‌شود به فكر انتقام باشی؟

اين بازی به هيچ‌عنوان برای من حكم انتقام را ندارد و مطمئن باشيد كه بازی هميشگی‌ام را به نمايش خواهم گذاشت. از بازی كردن در فرانكفورت راضی هستم و هامبورگ ديگر برای من تمام شده است. در حال حاضر فقط خاطرات حضور در اين تيم در ذهنم باقی مانده و در بازی با هامبورگ نهايت تلاشم را انجام می‌دهم تا فرانكفورت به پيروزی برسد. هامبورگی‌ها با خيلي از بازيكنان بدرفتاری كردند و اين موضوع فقط شامل حال من نمی‌شد.

- فكر می‌كنی بازيكنان و هواداران هامبورگ چه برخوردی با تو داشته باشند؟

مشكلی با بازيكنان هامبورگ ندارم و با اكثر آنها دوست هستم. دو هفته قبل هامبورگی‌ها را ديدم و به آنها گفتم كه مقابل ما اميدی برای پيروزی نداشته باشند. به هامبورگی‌ها گفتم كه ما برنده‌ايم و آنها هم برای من كری می‌خواندند. درضمن هواداران هامبورگ هم خاطرات خوبی از من دارند و هيچ مشكلی ايجاد نخواهد شد.

- قبل از بازی به سمت نيمكت هامبورگ می‌روی؟

اين مسائل فقط در فوتبال ايران ديده می‌شود. چند هفته پيش با روستوك بازی داشتيم كه فرانك پا گلزدورف، سرمربی اين تيم است. در آن بازی وقت نكردم مربی سابقم را ببينم و آخر بازی در حال ترك استاديوم، يكديگر را در آغوش گرفتيم.

- بيشتر برای كدام‌يك از بازيكنان هامبورگ كری خواندی؟

دو هفته پيش به هامبورگ رفتم و اكثر آنها را ديدم. به تمام بازيكنان اين تيم گفتم كه ما برنده‌ايم. البته بايد بگويم هامبورگ تيم بسيار خوبی است و بازی سختی در پيش داريم.

- مثل اينكه قرار است در پست دفاع راست بازی كنی؟

بله، به عنوان مدافع راست بازی خواهم كرد چون آسيب‌ديدگی دفاع راست ما برطرف نشده است.

- خودت دوست داشتی در پست هافبك راست بازی كنی، اينطور نيست؟

بله، دوست داشتم بيشتر در كارهای هجومی شركت كنم. البته در اين بازی به فكر حمله نيز هستم و حتی دوست دارم به هامبورگ گل بزنم.
    اگر در پشت محوطه جريمه صاحب ضربه ايستگاهی شويم، من پشت توپ قرار می‌گيرم و در اين مورد تمرينات ويژه‌ای را انجام داده‌ام. البته ضربات كنار را شماره 8 تيم (اشترايت) خواهم زد.
    - مثل اينكه مربی اينتراخت در مورد بازی با هامبورگ جلسه ويژه‌ای با تو داشته؟

او در مورد خصوصيات بازی هامبورگ از من سئوال كرد كه نكات لازم را به فونكل گفتم. هامبورگ با استيونس در بيرون از خانه خيلی خوب نتيجه می‌گيرد و با انجام بازی‌های دفاعی بيشتر چشم به ضدحملات دارد. ما بازی سختی در پيش داريم ولی اميدوارم 3 امتياز را بگيريم.

- مثل اينكه برای انتخابات رياست فدراسيون فوتبال قرار نيست به ايران بيایی؟

من درگير بازی‌های بوندس‌ليگا هستم و بعيد می‌دانم به ايران بيايم.

- ولی بايد رای بدهی.

در اين مورد هيچ ‌يك از مسئولان فدراسيون با من صحبت نكرده‌اند. اگر تماس گرفتند، به احتمال فراوان نماينده‌ام در انتخابات شركت می‌كند.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض پيروزي الظفره در غياب اكبرپور

تيم فوتبال الظفره امارات در آستانه آغاز فصل جديد رقابت هاي فوتبال در يك بازي دوستانه با نتيجه چهار بر سه برابر بني ياس به برتري دست يافت.
    به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران در اين بازي كه به ميزباني الظفره برگزار شد سياوش اكبرپور مهاجم ايراني اين تيم حضور نداشت. اكبرپور همچنان به دليل مصدوميت قادر به همراهي الظفره در بازي هاي تداركاتي نيست اما تا آغاز رقابت هاي ليگ و جام حذفي به شرايط آمادگي نزديك خواهد شد.

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •