تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: يه مشاوره مي خواهم برايه خريده mp4 لطفن نظر بدين برام خيلي مهمه

داره خودمونی میشه ashy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Tehran

11 يه مشاوره مي خواهم برايه خريده mp4 لطفن نظر بدين برام خيلي مهمه

من يه mp4عالي مي خواهم كه
    راديو داشته باشه-صفحه نمايش اون بيشتر از 1.5 اينچ باشه-ويدؤ رو به خوبي پخش كنه(ويدؤهايه نسبتن طولاني)-طراحي زيبايي داشته باشه-قيمتش از 250 هزار تومان كمتر باشه
    خودم خيلي cowon a2رو دوست دارم ولي خيلي گرونه...
    از jxdها و
    sansa e260 تعريف شنيدم.اما مي خواهم شما نظر بديد.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگه با سایز بزرگ دستگاه مشکلی نداری ، و ضمنا نمی خوای خیلی دستگاهت رو جابجا کنی ... Zen Vision:M انتخاب خوبیه واسه شما ... رادیو هم داره و ضبط و خیلی از فرمت های ویدئویی رو هم پوشش میده ... 30 گیگش زیر 240 تومنه ... یکی از بهترین محصولات فعلی بازار در این رده اس ...

یه انتخاب خوب دیگه ipod video هستش که البته رادیو و ضبط نداره ... اما طراحی بسیار خوبی داره .. 30 گیگش باید حدود 260 تومن باشه ... ضمنا فرمت های کمتری رو پوشش میده و البته با استفاده از نرم افزار مخصوصش می تونی تبدیلشون کنی ...

sansa e260 توی کلاس این دوتای بالایی نیست ... یعنی حافظه کمتری داره ، ابعاد کوچکتری داره ، صفحه نمایش کوچکتر با کیفیت پایین تر ... و کلا بیشتر برای موسیقی گوش کردن ساخته شده تا فیلم دیدن ...

JXD مارک خیلی معتبری محسوب نمیشه ... من که نمی شناسمش ...

cowon A2 عالیه ، ولی خب همونطور که گفتی گرونه یه مقدار ...

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقاي seymourاز شما بسيار ممنون هستم.مي خواستم بدونمدستگاه creative zen vision بهچه گارانتي خوب است و قيمت دقيق اون رو مي خواستم.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

علاوه بر اينها من mp4 رو مي خواهم كه بتوان با آن اين ور اون برد ام مثل اينكه creative zen اينجوري نيست .لطفن كمك كنيد...

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

1. zen vision:m یا zen vision ؟ اینا با هم فرق دارن ؛ تازه یه سری W هم داریم ... در جریان هستی یا نه ؟ ... دقیقا منظورت کدومه ...

2. بهرحال ، اگه صفحه بزرگ حسابی می خوای ، zen vision:W هستش که در حد A2 حساب میشه یه جورایی ... طبیعتا اونقدری بزرگ هست که دیگه تو جیب جا نشه ! ... قیمتش هم باید 330 تومن باشه ... در مقابل ، zen vsiion:M ، صفحه اش قدری کوچکتره و جمع و جورتره نسبت به W

3. گارانتی شاب خوبه ... و رایان بدر ...

4. اینور و اونور رفتن ، مشکلی ایجاد نمی کنه ، مهم اینه که دستگاهت رو یه جای امن بذاری ... من خودم دستگاهم رو زیاد اینور و اونور می ذارم ... ولی حواسم جمعه و همیشه می پیچمش لای یه پیرهنی ، حوله ای ، چیزی .... درسته ؛ ممکنه بدون این کارا هم مشکلی پیش نیاد ... اما ما هم که پولمون رو از سر راه نیوردیم ! ... پس باید مواظب باشیم ...

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منظور من از اينور اونور بردن اين بود كه مثلن اون رو تو جيبم بذارم و در پيادروي گوش كنم...اما من شنيدم چون هارديسك داره اينجوري داغون ميشه...كمك كنيد.........................................

ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منظور من از اينور اونور بردن اين بود كه مثلن اون رو تو جيبم بذارم و در پيادروي گوش كنم...اما من شنيدم چون هارديسك داره اينجوري داغون ميشه...كمك كنيد.........................................

ممنون
    شما اگه یه چیز جیبی می خوای که بیشتر اوقات ، در حال حرکت ازش استفاده کنی ، بهتره که قید مدل های PMP رو بزنی ... یعنی zen visionn و اینا رو بذاری کنار ...

با این بودجه که گفتی (= 250 تومن) ، می تونی بری سراغ ipod nano ( از همه نظر عالی - منتها فقط عکس نشون میده و فیلم نشون نمیده) یا بعضی مدل های iaudio ...

بهرحال مدل هایی هم هستن که صفحه نمایش بزرگ دارن و ضمنا هارد هم نیستن و مشکلی واسه شون پیش نمیاد ، اما دیگه چطور می خوای بذاری تو جیبت ؟

بنابراین شما باید تصمیم بگیری که می تونی قید ویدئو و صفحه نمایش رو بزنی یا نه ...

پروفشنال san206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

فقط Zen Vision M
    بخر حال کن.

اگه فقط پیاده روی باشه.فکر نکنم تو کیف چرمی کریتیو مشکلی براش پیش بیاد. ولی اگه بخوای باش بدویی...

باتشکر

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تشكر از همتون.ممنون از اينكه نظر داديد.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من تصميم خودم رو گرفتم و مي خواهم creative zen visin:M بخرم.فقط مي خواستم بپرسم بايد برم پايتخت بخرمش يا نمايندگي خاصي داره...؟

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •