تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 30

نام تاپيک: آخرین نسخه firefox می‌خواهم.

آخر فروم باز Nesta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض آخرین نسخه firefox می‌خواهم.

سلام آخرین نسخه برنامه firefox رو می‌خواستم البته با کرک
    البته من والا خیلی‌ گشتم ولی‌ می‌خوام امتحان اونم با اپرا ببینم میمی‌میگن هی‌ .لینک بدید.

کاربر فعال انجمن نرم افزار tohave's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

سلام

سايت رسمي موزيلا اين نسخه رو رايگان گذاشته كه آخرين نسخه فاير فوكس هست با سيستم امنيتي و غيره

Download Firefox with the latest security and stability updates

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميتونين بين ويندوز ٫مك و لينوكس انتخاب كنيد به آدرس زير مراجعه كنيد

سايت رسمي موزيلا

Banned K053_LSH_KV90's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    Backdo0rs

پيش فرض

نه بابا آخرین نسخه 5 که توپه:

تازه firefox کاملا رایگان واز همه بهتره :arrow:

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Oreat White Shark
    نه بابا آخرین نسخه 5 که توپه:

تازه firefox کاملا رایگان واز همه بهتره :arrow:
    دوست عزیز هنوز سایت اصلی برنامه نسخه 1.05 رو بر روی سرورش قرار نداده و اگر شما هم به لینکی که زده اید دقت بکنید فقط اول لینک با Mozillia شروع میشه و کلمه دومش osousl هستش که اصلا سایت فایر فاکس این نیست و احتمالا همراه این نسخه از فایرفاکس یک سری برنامه های مخرب هم بر روی سیستم نصب میشه که مسلما آنتی ویروسها هم تا بیان بشناسنش دیگه کار از کار گذشته.

من توصیه میکنم به همه دوستان که هیج برنامه ای رو از هیچ سایت مشکوکی دانلود و اینستال نکنند و زمانی که سایت اصلی برنامه نسخه جدیدش رو گذاشت آن وقت شما میتوانید با خیال راحت و با مسئولیت خود سازنده برنامه آن را دانلود و بر روی سیستم خود نصب کنید.

سایت اصلی Firefox اینه که در پایین لینکش رو قرار دادم که یک دوست دیگر نیز در بالا قرار دادند.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. همونطور كه دوست خوبم cracki گفتند آخرين نسخه اي كه بر روي سايت موزيلا قرار گرفته نسخه 1.0.4 هست كه لينك مستقيمش هم اينه:

اين لينك رو از خود سايت موزيلا گرفته ام و هيچ مشكلي هم نداره.

اما اين كه نسخه 1.0.5 چيست و چرا روي سايت اصلي موزيلا نيست و آيا ممكنه اين نسخه خطر داشته باشه يا نه به نظر من دليلش مي تونه اين باشه كه معمولا شركت ها و سايت ها قبل از انتشار برنامه هاي خود، ابتدا يك نسخه از اون رو در بين يك سري از كاربران اينترنت پخش كرده و بعد از مدتي اون نسخه رو بر روي سايت اصلي خود قرار مي دهند. در مورد ورژن هاي قبلي فايرفكس هم دقيقا همين مورد وجود داشت و مثلا نسخه 1.0.4 رو قبل از اينكه روي سايتش باشه من از سايت هاي ديگه دانلود كرده بودم و هيچ مشكلي هم نداشت. كما اينكه حتي msn messenger هم وقتي نسخه 7 رو مي خواست انتشار بده مدتها به صورت خصوصي براي دانلود گذاشته بود اما روي سايت اصليش نبود يا خيلي موارد ديگه كه تا به حال من ديده ام.

آخر فروم باز Navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

همونطوری که Cracki گفت شما فقط وقتی دانلود کنین که وقتی میرید به سایت : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونو گذاشته باشه . حتی اگه شما یه آدرس دیگه پیدا کردین تو ftp موزیلا اونم دانلود نکنین . چون می خوان روی اون آزمایش انجام بدن و ممکنه بعضی جاهاش فرق کنه

آخر فروم باز Nesta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام من یکی‌ از سایت گرفتم ک اصلا نزد مزیلا ولی‌ 17 مگ دانلد کردم.حالا نمیدونم چی‌ به چی‌ هست ما اپرا ای هستیم مثل خنگ ها عمل می‌کنیم در این مورد.شرمنده از همه ممنون هستم

آخر فروم باز Navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

موزیلا با فایرفاکس فرق داره . فایرفاکس موزیلا فایرفاکس است و اون موزیلا است و با هم فرق دارند

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نستا جان حجم فايرفكس حدود 4.6 مگابايت است. در ضمن پيدا كردن فايرفكس به اين معروفي كه كاري نداره حالا چه اپرايي باشي چه فايرفكسي.
    در ضمن لينك دانلود مستقيمش از سايت موزيلا رو هم كه داده ام. مي توني از همون دانلود كني.

کاربر فعال انجمن نرم افزار tohave's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

سلام
    دوستان خيلي پيچيده اش كرده اند اين مورد رو. فاير فاكس 1.0.4 رو از لينك بالايي كه من گذاشتم و mehdi_best هم اشاره به سايت موزيلا كرده٫ داونلود و نصب كنيد بدون دردسر. حجمش 4.60 مگابايته و من بعد از بحثهاي شما نصبش كردم خيلي هم عالي و راحت (من بيشتر ترجيح ميدم از IE استفاده كنم.
    در ضمن موزيلا ارايه دهنده فايرفاكس و تاندربيرد هست كه ميشه گفت شركت سازنده آنهاست
    خود موزيلا ميگه
    We are:

The producer and provider of the award-winning Firefox web browser and Thunderbird e-mail software.
    A software development tools provider.
    An open source community of developers and testers.
    A partner for the technology industry.
    An advocate for standards on the Net who provides tools for developing standard web content.
    Educators, providing educational materials about Internet technologies and software development.

يعني موزيلا يه برنامه نيست كه متفاوت از فاير فاكس باشه
    موزیلا با فایرفاکس فرق داره . فایرفاکس موزیلا فایرفاکس است و اون موزیلا است و با هم فرق دارند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •