تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 88 از 124 اولاول ... 387884858687888990919298 ... آخرآخر
نمايش نتايج 871 به 880 از 1233

نام تاپيک: سایپا 131

اگه نباشه جاش خالی می مونه vb-sosol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

پایه گازسوزش کدوم مدل هست؟
    و اینکه قیمتش چقدر و مشخصات موتور چی هست؟
    کسی داره و استفاده کرده چطوری هست کلا؟

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان کسی تا حالا برای رفع سنگ خوردگی شیشه ماشین کاری کرده؟؟؟ این جاهایی که با اشعه فرا بنفش کار می کنن ، کارشون درسته؟؟ شانس من یه دونه سنگ نمیدونم از کجا ÷یدا شد خورد وسط شیشه جلو و اندازه یه عدس پریده اما ترک نخورده خدا شکر. میخوام سریعا اقدام کنم تا بیشتر نشه. چون بعدا دردسر میشه هم از نظر فروش ماشین هم گرفتن معاینه فنی. اگه کسی تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوبه سوال کردم !!!! جقدر چواب دادن. بیخیال. خودم جواب میدم. من بردم یکی از این مغازه های خدمات شیشه اتوموبیل. البته همون اول گفت 100 درصد مثل روز اول نمیشه اما میشه محوش کرد و جلوی بیشتر شدنشو گرفت. با یه مته ریز محل سنگ خوردگیو سوراخ کرد. و با چسب مخصوص پرش کرد. نیم ساعتی طول کشید. البته من دستگاه لیزر یا اشعه فرا بنفش ندیدم. تنها چیزی که بود بعد از نیم ساعت که یه چیزی شبیه گیره نجاری که یه بادکش داشت روی شیشه بود برداشت دیدم خیلی کم شده. و تقریبا یک نقطه شده. تو این جور مواقع اگه خدای نکرده شیشه شما سنگ بهش خورد حتما روشو چسب 5 سانتی بزنید و بپوشونید و نزارین کثیف شه یا گرد و خاک بره داخلش. یه چیز دیگه یه نوار آبی رنگ چسبوند روی ششیه و گفت تا فردا برش ندار. شاید منظور از اشعه ماورا بنفش اینه. خلاصه درست شد. البته سنگ خوردگی من خیلی کوچیک بود و زودم بهش رسیدگی کردم. اما اگه خیلی بزرگ باشه فکر نکنم خیلی خوب دربیاد. در کل تو معاینه فنی خیلی گیر میدن. مراقب باشید.

4. 2 کاربر از ronin_2607 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خوبه سوال کردم !!!! جقدر چواب دادن. بیخیال. خودم جواب میدم. من بردم یکی از این مغازه های خدمات شیشه اتوموبیل. البته همون اول گفت 100 درصد مثل روز اول نمیشه اما میشه محوش کرد و جلوی بیشتر شدنشو گرفت. با یه مته ریز محل سنگ خوردگیو سوراخ کرد. و با چسب مخصوص پرش کرد. نیم ساعتی طول کشید. البته من دستگاه لیزر یا اشعه فرا بنفش ندیدم. تنها چیزی که بود بعد از نیم ساعت که یه چیزی شبیه گیره نجاری که یه بادکش داشت روی شیشه بود برداشت دیدم خیلی کم شده. و تقریبا یک نقطه شده. تو این جور مواقع اگه خدای نکرده شیشه شما سنگ بهش خورد حتما روشو چسب 5 سانتی بزنید و بپوشونید و نزارین کثیف شه یا گرد و خاک بره داخلش. یه چیز دیگه یه نوار آبی رنگ چسبوند روی ششیه و گفت تا فردا برش ندار. شاید منظور از اشعه ماورا بنفش اینه. خلاصه درست شد. البته سنگ خوردگی من خیلی کوچیک بود و زودم بهش رسیدگی کردم. اما اگه خیلی بزرگ باشه فکر نکنم خیلی خوب دربیاد. در کل تو معاینه فنی خیلی گیر میدن. مراقب باشید.
    ممنون از گفتن این تجربه.
    به هر حال ممکنه برای هر کسی پیش بیاد.

6. این کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

با سلام به همه دوستان راستش من یه یک ماهی میشه یه دونه 131se گزفتم و راضیم فعلا که مشکلی نداره!!
    فقط اون صد تومان مربوط به پخش رو چه جوری بگیرم نمایندگی گفت سند رو بردار ببر بانک صادرات اونجا رفتم گفتن باید یه حواله با کد رهگیری بهت بدن ؟؟؟ما باید چکار کنیم شما چنین تجربه ای ندارین؟
    ممنون

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

تا جایی که ما شنیدم 100 تومن رو میریزن تو کارت نارنجی !

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با سلام به همه دوستان راستش من یه یک ماهی میشه یه دونه 131se گزفتم و راضیم فعلا که مشکلی نداره!!
    فقط اون صد تومان مربوط به پخش رو چه جوری بگیرم نمایندگی گفت سند رو بردار ببر بانک صادرات اونجا رفتم گفتن باید یه حواله با کد رهگیری بهت بدن ؟؟؟ما باید چکار کنیم شما چنین تجربه ای ندارین؟
    ممنون
    یه حواله از سایپا میاد نمایندگی که ماشین رو تحویل گرفتین، به شما زنگ میزنن که بیا حواله رو بگیر، حواله رو میبرین بانک (احتمالا صادرات) به همراه یک کپی از کارت ملی خودتون صد هزار تومان رو به شما میدن. هیچ مدارک دیگه ای از ماشین نیاز نیست ، فقط کارت ملی مالک خودرو.
    از نمایندگی پیگیری کنین.

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

تا جایی که ما شنیدم 100 تومن رو میریزن تو کارت نارنجی !
    کارت نارنجی از اوایل امسال دیگه قابلیت بانکی نداره، همه واریزها با حواله کاغذی و بانک انجام میشه.
    کارت نارنجی فقط برای گارانتی و امداد استفاده میشه.

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

کارت نارنجی از اوایل امسال دیگه قابلیت بانکی نداره، همه واریزها با حواله کاغذی و بانک انجام میشه.
    کارت نارنجی فقط برای گارانتی و امداد استفاده میشه.
    روز به روز به عقب میریم!!! حالا کاری نداریم ولی اینا که 2 سال هست رو پراید ظبط نمیزارن چرا پولشو میگیرن؟

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

روز به روز به عقب میریم!!! حالا کاری نداریم ولی اینا که 2 سال هست رو پراید ظبط نمیزارن چرا پولشو میگیرن؟
    تیراژ چند صد هزارتایی پراید در سال رو در مبلغ صد هزار تومن (الان اشغال ترین پخش بازار هم صد هزار تومن نیست!) ضرب کنین به مبالغ نجومی چند میلیاردی میرسین! سود حاصل از نگه داشتن این مبالغ به مدت حداقل 2 ماه (در خوشبینانه ترین حالت تحویل 30 روزه خودرو+ 30 روز بعد از تحویل خودرو) چقدر میشه به نظرتون؟!!!

13. 2 کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •