تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678
نمايش نتايج 71 به 78 از 78

نام تاپيک: آیا usb تلوزیونهای سامسونگ سری b دقیقا جایگزین wd HD هست ؟

در آغاز فعالیت h4med's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من سه مرود مشکل تابحال با Usb یک عدد 32b690 داشتم:
    1- زیرنویس (به فرمت srt) رو نگه می داره به این معنی که تاوقتی زیرنویس بعدی نیاد زیرنویس قبلی همینجور روی صفحه می مونه! که مورد ازار دهنده ای هستش مخصوصا برای فیلمهای مستند که ممکنه مدت طولانی گوینده چیزی نگه و شما بخواهید از مناظر لذت ببرید اما زیرنویس قبل همچنان روی صفحه است!
    2- مشکل دیگه هم اینه که کنترلی روی اندازه ی اسکرین هنگام نمایش نداری، مثلا اگر فایلی که می بینی نسبت 16:9 نباشه و مثلا فرض کن 14:9 باشه کناره‌های صفحه (طرفین و نه بالا پایین) رو سیاه می‌کنه و هرکار هم بکنی نمی‌تونی نمایش رو فول‌اسکرین بکنی.
    3- فایل hd‌که در ویندوز سون به نام Wildlife.wmv وجود داره نتونست بخونه این فایل 1280x720 هست که خوب حتی فول HD‌هم نیست.. یکی دو مورد فایل با رزولوشن بالا هم بوده که خطا داده...
    در کل به نظر من جایگزین کاملی برای یک Player‌که اینکاره باشه نیست ولی کار رو تا وقتی که بخوای به چنین پلیری برسی راه می‌اندازه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان عزیز من مشکلی دارم که وقتی درون هارد اکسترنال وسترن خودم فیلمی را که میریزم اگر حجم آن بالا 4 گیگ باشد وقتی که به تلویزیون وصل میکنم پوشه فیلم خالی است و نمی شناسد ولی فایل هایی که زیر 4 گیگ باشد را میشناسد و پخش میکند هیچ مشکلی نیست من 32 b690 دارم لطفا بگویید چکار کنم هارد من 320 وسترن است

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

دوستان عزیز من مشکلی دارم که وقتی درون هارد اکسترنال وسترن خودم فیلمی را که میریزم اگر حجم آن بالا 4 گیگ باشد وقتی که به تلویزیون وصل میکنم پوشه فیلم خالی است و نمی شناسد ولی فایل هایی که زیر 4 گیگ باشد را میشناسد و پخش میکند هیچ مشکلی نیست من 32 b690 دارم لطفا بگویید چکار کنم هارد من 320 وسترن است
    فرمت هاردتون ntfs ?

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بله دوست عزیز فرمت هارد ntfs است ولی اگر فیلم حجمش زیر 4 گیگ باشد را نشان میدهد آیا شما و یا دیگران با هارد دیسک و فیلمهای بالای 4 گیگ مشکلی ندارد ضمنا من وقتی که از lan ارتباط با کامپیوتر برقرار میکنم اگر فیلم
    بالای 4 گیگ باشد نشان میدهد ولی فیلم را نمی توانی جلو وعقب ببری به نظر شما دوستان چکار باید کرد ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

بله دوست عزیز فرمت هارد ntfs است ولی اگر فیلم حجمش زیر 4 گیگ باشد را نشان میدهد آیا شما و یا دیگران با هارد دیسک و فیلمهای بالای 4 گیگ مشکلی ندارد ضمنا من وقتی که از lan ارتباط با کامپیوتر برقرار میکنم اگر فیلم
    بالای 4 گیگ باشد نشان میدهد ولی فیلم را نمی توانی جلو وعقب ببری به نظر شما دوستان چکار باید کرد ؟
    والا منم wd passport استفاده ميكنم چندين فيلم بالاي 8 هم ديدم توش همچين مشكلي ندارم من از شبكه استفاده نميكنم اميدوارم دوستاني كه استفاده ميكنند جوابتون رو بدن البته كلا وقتي فيلمها سنگين ميشه توي كامپيوتر هم گاهي با مشكل مواجه ميشين شايد index فايلتون ايراد داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه monipa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

میگن فقط توی سری 8000است که انواع فرمت ها پخش می شود و گرنه 7000 توانایی پخش HD رو ندارد

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

میگن فقط توی سری 8000است که انواع فرمت ها پخش می شود و گرنه 7000 توانایی پخش HD رو ندارد
    دوست عزيز منظورتون از hd چيه؟
    اگه رزولوشن 1920.1080 كه من روي b650 تست كردم وجواب ميده سري 7 ال اي دي هم دقيقا همين usb رو داره ومشكلي از اين جهت نيست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

والا منم wd passport استفاده ميكنم چندين فيلم بالاي 8 هم ديدم توش همچين مشكلي ندارم من از شبكه استفاده نميكنم اميدوارم دوستاني كه استفاده ميكنند جوابتون رو بدن البته كلا وقتي فيلمها سنگين ميشه توي كامپيوتر هم گاهي با مشكل مواجه ميشين شايد index فايلتون ايراد داره
    دوست عزیز هارد من هم دقیقا مثل شما است در هارد من وقتی به کامپیوتر وصل میکنی در ابتدا یک نرم افزار برای خود هارد می آیید که از شما سئوال میکند که میخواهید نصب شود که در اقع درایوی تحت عنوان cd western میسازد که شما قادر نیستید این درایو ساخته شده را پاک کنید آیا برای شما هم همینطور است و اگر هست چگونه میشود این نرم افزار را کلا حذف کرد نه delete میشود و نه با فرمت کردن از بین میرود لطفا راهنمایی کنید متشکرم

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •