تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 9 اولاول ... 456789 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 87

نام تاپيک: گارانتی کامتل یعنی این!!!!

داره خودمونی میشه Tourang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ببینید بحث سر گارانتی نه چیز دیگه
    گوشی LG الان 2ساله که تو امریکا بیشترین جایزه ها رو گرفته نسبت به برند های دیگر!!!!!!!!
    مشکل گوشی من این بود که وقتی عکس می گرفتم فلش روشن باقی می موند تا موقعی که از محیط دوربین خارج بشه
    در مورد ضربه پذیری هم عالی عمل کرد در مدت 1سال!!!
    من پوست کامتلی ها رو میکنم؟!؟!؟!؟!؟

2. 4 کاربر از Tourang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خوب با رایزنی های بسیار امروز موفق شدم به کامتل زنگ بزنم و به من گفتن که آقای فلانی گوشی شما آماده است!!!!!!!!!
    فردا می رم گوشی رو بگیرم البته با آفر!!!!!
    وای اگر برم اونجا و به من بگن آماده نیست!!!!

4. 2 کاربر از Tourang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

خوب با رایزنی های بسیار امروز موفق شدم به کامتل زنگ بزنم و به من گفتن که آقای فلانی گوشی شما آماده است!!!!!!!!!
    فردا می رم گوشی رو بگیرم البته با آفر!!!!!
    وای اگر برم اونجا و به من بگن آماده نیست!!!!
    آمادس
    منم همین فکرها رو میکردم
    اونقدر بد تعریف کرده بودن که من میترسیدم برم کامتل
    ولی وقتی رفتم گوشی رو گرفتن و بعد از ظهر همون روز زنگ زدن گفتن بیا آمادس. فردا صبحش رفتم باتری رو گذاشتم تست کردم دیدم سالمه اومدم

6. 3 کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

اون مشهدشه
    تهران افتضاحه
    چون حجم کارشون زیاده و پرسنلشون فوق العاده کمن و خیلی هم تنبلن

8. 3 کاربر از pooria.rio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه daynakopak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

يه چيزي برام جالبه.

شما تا به حال اينهمه از گوشي از ال جي خريدي ، همه گوشي ها هم سر از گارانتي و تعميرات در آوردن ، بازم رفتي گوشي ال جي خريدي !!!

من خودم وقتي يه جنسي منو به تعميرگاه بكشونه ، خيلي كم پيش مياد بازم ازش خريد كنم ، اما شما بازم رفتي و ال جي خريدي .

تعصبه يا علاقه يا ....؟!
    جالبيش سر اينه كه گوشيهاي ال جي كيفيتهاشون تو دوربين و فيلمبرداري بسيار عالي هستن مخصوصا ويوتي و رنوار منم مهمترين ملاكم براي خريد گوشي دوربين اونه
    ويوتي كه از اول ايراد داشت كه بردم نمايندگي و بعد از 40 روز دوندگي تعويض شد
    رنوار بد بخت هم خوب كار مي كرد خودم لمسيشو بر اثر اشتباه خراب كردم واگرنه انطوري نبوده كه گوشي خراب بشه
    مسله اينه كه اين نمايندگي ها بر طبق قانون وزارت بازرگاني تا 10 سال موظف به خدمات پس از فروشن كه متاسفانه بهع دليل نبود نظارت كارشونو درست انجام نمي دن
    ما از گارانتي ناراضي هستيم نه از خود گوشي
    واگرنه من هنوزم مي گم شاه گوشيهاي 8مگاپيكسلي رنوار هست

10. 4 کاربر از daynakopak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان من جند روز که گوشیمو از گارانتی گرفتم و الان گوشی عالی داره کار می کنه و از روز اول هم بهتر شده
    الان دنبال آرنا با قیمت 295000 تومان هستم از کجا می تونم تهیه کنم ؟؟؟؟ همه جا رو گشتم!!!

12. این کاربر از Tourang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال almgti_79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

دوستان سلام
    من یک گوشی KF755 دارم که حدود 40 روز که دادم به کامتل و هروز هم دارم زنگ می زنم دیگه نمی دونم چیکار کنم می خوام زنگ بزنم به اتحادیه مربوطه ببینم چی میشه
    لطفا راهنمایی کنید
    برد گوشی باید عوض بشه
    آقا دل خوشی شما داری؛ من از 14 فروردین تا حالا (4 خرداد) گوشیم دستشونه و هنوز بهم تحویل ندادن؛ دقیقا هفته ی پیش بودم رفتم اونجا و بهم قول دادن امروز بهم بدن؛ امروز تماس گرفتم گفتن هفته ی بعد؛ امروز رفتم اونجا کلی سروصدا کردم و با مسئولشون (خانم عروجی) کلی بحث و دعوا کردم و آخرش گفت تا شنبه بهتون تحویل میدیم, شنبه میخوام با پیت بنزین برم اونجا!!!

این حمالا هر وقت بلد نباشن چی کار کنن میگن تعویض برد
    اگه بتونی حدود 30-40تا امضا جمع کنی ببری اتحادیه خیلی خوب میشه
    منم آمادم واسه کمک
    آقا من با دوتا تجربه ی گارانتی هرکدوم بالای یک ماه موندن گوشیم توی کامتل، پایه ی شکایت هستم...

آدرس اتحادیه : سهروردی شمالی ، خ خرمشهر ، پلاک 31 جدید
    شماره تلفن : 88531010
    دوستان این آدرس اتحادیه ی چیه؟ زودتر بگید ببینم اگر به درد میخوره همین فردا برم سراغشون برای شکایت

اون مشهدشه
    تهران افتضاحه
    چون حجم کارشون زیاده و پرسنلشون فوق العاده کمن و خیلی هم تنبلن
    توی دفتر تهران یک مشت .نده استخدام کردن فقط بلدن قر بدن و لاس بزنن خاک برسرها...
    (با عرض شرمندگی از دوستان که از دست اینها فقط تونستم این کلماتو بکار ببرم که متناسب با کامتلی ها باشه)
    Last edited by almgti_79; 25-05-2010 at 12:37.

14. 2 کاربر از almgti_79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

با کمال تاسف، تا یکی دوروز آینده تجربه ی دومم از بردن گوشی سکرتم به پارس کامتلو که هنوز بعد از 53 روز بهم تحویل ندادنو براتون مینویسم که بدونید با چه شرکت مزخرفی طرف هستید...

16. این کاربر از almgti_79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

دوستان من امروز بعد از 56 روز تونستم گوشی سکرتم رو تحویل بگیرم؛ جاتون خالی دعوا کردیم در حد تیم ملی

بعد یه نکته به تمامی دوستان عزیز شاکی از خدمات مزخرف پارس کامتل

امروز تونستم با پیگیری های مستمر, نمایندگی اصلی الجی توی ایران رو پیدا کنم و یک زیر آب کامل از پارس کامتل بزنم؛ دوتا نکته بهتون میگم که کاملا جدیده:

1- با صحبت هایی که با شرکت اصلی الجی (دفترخیابان ظفر به نام الجی الکترونیک که خود نماینده های کره ای شرکت الجی هم در آنجا حضور داشتند) داشتم، مسئول پاسخگوییش واقعا خیلی آدم مودبی بود و کلی معذرت خواهی کرد و گفت از کامتل خیلی ها شکایت کردند و خبر جدید اینکه گفت به دوستانی که میخواهند گوشی های الجی بخرند بگویید تا ماکزیمم دوهفته صبر کنند قراره شرکت مادایران هم گوشی های الجی را با گارانتی خود الجی ارائه کند (دقیقا اینو گفت که مثل گارانتی کامتل نیست که روی کارتهای گارانتیش میزنه گوشی الجی با گارانتی پارس کامتل؛ بلکه گوشی های ماد ایران روی کارت گارانتیش فقط نمایندگی الجی را میزند یعنی ماد ایران فقط گوشی ها رو ارائه میکنه و خدمات پس از فروشش و گارانتیش خود شرکت الجی هست...) (عملا کامتل با پیگیری شاکیان به فنا میره)
    (پیگیری و اطلاعات را حال کنید.....)

2- من هفته ی قبل دوباره به شرکت الجی کره یک نامه ی بلند بالا نوشتم و براشون فرستادم حتی نوشتم که شرکت سام سرویس که نمایندگی سامسونگ رو داره خیلی خدمات خوبی را ارائه میده. اونها هم سریعا بهم ایمیل زدن و گوشی من بعد از چند روز تحویلم شد.(البته این ماجرای ایمیل زدن من به الجی نکته ی جدید نبود ولی خالی از لطف هم نیست بدونید که این اجنبی های بلاد کفر، بیشتر از خود ایرانی ها (پارس کامتل مزخرف) بهمون احترام میذارن!!!).

راستی شماره تلفن الجی الکترونیک برای شکایت از خدمات بد پارس کامتل: 22254600 و 22256603

درضمن فردا هم دارم میرم سهروردی شمالی, خیابان خرمشهر، پلاک 31، طبقه سوم (اتحادیه ی صنف دستگاههای ارتباطی و مخابراتی,
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    , تلفن 88531010) برای شکایت از شرکت پارس کامتل (من باید پدر این پارس کامتلی هارو جلوی چشمشون بیارم)

دوستان شما هم اگر میتونید به این مراکزی که گفتم شکایت کنید تا ببینن این کامتلی ها چکار میکنند...
    Last edited by almgti_79; 30-05-2010 at 21:44.

18. 3 کاربر از almgti_79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خيلي خوشم اومد.....خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي ............تبريك ميگم

20. این کاربر از ramin_642 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •