تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 124 اولاول ... 195965666768697071727379119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 681 به 690 از 1233

نام تاپيک: سایپا 131

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

چه سوت و کوره... هیچ کس جواب منو نمیده؟؟
    وقتی چراغ روغن روشن می مونه و روغن هم به اندازه کافی در خودرو هست (روغن کم نکرده ماشین)، این مسئله هیچ ربطی به مکمل بنزین و انزکتور شور و ... نداره!
    زحمت بکشین خودرو رو به یه تعمیرگاه (نمایندگی) ببرین تا با دیاگ عیب دستگاه مشخص بشه. احتمال داره پمپ روغن مشکل داشته باشه.

2. این کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ضمن تشکر از شما دوست عزیز. دیاگ زدم 2 تا پیام خطا داشتم. که هیچ کدوم ربطی به روغن یا پمپ روغن نداشت. یکیش مربوط به سیستم ضد سرقت بود. یکی هم دور موتور.که جفتشو پاک کرد. اما روغن ایرادش فکر مکینم استفاده از فیلتر روغن کیا بود که به گفته مکانیک اینا چینی هستن و سوزنشون روغنو خوب رد نمیکنه. گفت همیشه سرکان بنداز و سعی کن روغنت هم سوپر پیشتاز بریزی. من ایرانول 12000 بود. در مورد روغن خیلی بهش حق نمیدم. اما فیلترو که عوض کرد با اینکه فیلتر قبلی 600 700 تا بیشتر کار نکرده بود مشکل چراغ برطرف شد. حداقل از دیروز که نشده. باز هم تشکر.

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ضمن تشکر از شما دوست عزیز. دیاگ زدم 2 تا پیام خطا داشتم. که هیچ کدوم ربطی به روغن یا پمپ روغن نداشت. یکیش مربوط به سیستم ضد سرقت بود. یکی هم دور موتور.که جفتشو پاک کرد. اما روغن ایرادش فکر مکینم استفاده از فیلتر روغن کیا بود که به گفته مکانیک اینا چینی هستن و سوزنشون روغنو خوب رد نمیکنه. گفت همیشه سرکان بنداز و سعی کن روغنت هم سوپر پیشتاز بریزی. من ایرانول 12000 بود. در مورد روغن خیلی بهش حق نمیدم. اما فیلترو که عوض کرد با اینکه فیلتر قبلی 600 700 تا بیشتر کار نکرده بود مشکل چراغ برطرف شد. حداقل از دیروز که نشده. باز هم تشکر.

انشا ا... که مشکل همین بوده باشه.
    ولی پیشنهاد میکنم به دوستان عزیز و شما (سر خودم اومده!) از استفاده روغن یا واسکازین های گران قیمت خارجی برای پراید جدا پرهیز کنید (بپرهیزید!)
    علت:
    1- هزینه چند برابر مخصوصا با این اوضاع دلار و ارز که وسایل خارجی چند برابر شدن
    2- ایجاد مشکل برای پراید برای نمونه: 2 لیتر واسکازین لیکو مولی 75-80 ریختم تو گیربکس پراید 132 مدل 90 که قبلا داشتم تو تابستون هم بود بعد از 1 ماه دیدم موقع دنده عوض کردن ماشین دل میزنه و خیلی کم جون شده با این احتمال که دیسک و صفحه ایراد داره بردم تعمیرگاه بعد از باز کردن گیربکس متوجه نشت کردن واسکازین از کاسه نمد شفت گیربکس شدم که تمام دیسک و صفحه رو خیس کرده بود و دلیلش هم چیزی نبود جز اینکه فرمول واسکازین با نوع کاسه نمد فرق داشته و باعث از بین رفتن کاسه نمد شده بود و این هزینه سنگین رو برام ایجاد کرده بود(جالب بود قیمت این با نوع ایرانیش بیشتر از 2 برابر هم بیشتر بود و تعویض روغنی هم فرمودند 100000 تا برات کار میکنه!)
    3- بنده هم از روغن سوپر پیشتاز برای همون پراید استفاده میکردم و با تعویض اون به تکتاز واقعا تغییر خاصی مشاهده نکردم.
    یه نکته رو هم در نظر داشته باشین روغنهای سنتتیک یا حتی نیمه سنتتیک برای پراید مناسب نیستن (ممکنه فرمولاسیون اونها به واشرها، کاسه نمدها و ... دیگر قطعات داخل خودرو اسیب بزنه و باعث هزینه های سنگین بشه)
    4- کسی رو ندیدم که بگه من به علت استفاده از روغن و واسکازین ایرانی به ماشینم اسیب وارد شده
    5- چند درصد مطمئن هستین مواد داخل قوطی یا حلب روغن دقیقا همونی باشه که روش نوشته!!!

5. این کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

دوستان من امروز رفتم و شیشه های ماشینم را دودی کردم . شیشه عقب و کناری های عقبی را 35 درصد زدم و شیشه های کناری جلو را هم 25 درصد .
    از داخل دیدش خیلی خوبه ولی از بیرون به نظر خودم خیلی تیره شده . چون توی ماشین و روکش ها هم مشکی هست یه مقدار تیره به نظر میرسه . به نظرتون پلیس گیر میده ؟

یه مورد دیگه اینکه امروز رفته بودم وسط شهر پیش یه آشنایی تا شیشه را دودی کنه و فکر میکردم کارش تموم میشه ولی گفت که فردا هم باید برم تا کار رو چک نهایی کنه تا مشکلی نداشته باشه و بعد ها موقع تمیز کردن دچار مشکل نشه .
    اما من غمم گرفته چجوری برم چون هم توی محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد و ... هست و خیلی سخته که برم .
    به نظرتون اشکالی داره نرم ؟ چون کارش خیلی تمیز بوده و منم که تا دو روز دست به شیشه ها نمیزنم و بعدا تمیزش کنم مشکلی پیش میاد اگه نرم ؟

باتشکر

داره خودمونی میشه ksjvk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    تو نوبت دهی اینترنتی نمایندگی تایمش تا 4 فروردین فوله، به نظرتون شانسی هست که زمان آزاد بشه یا بیخیال گارانتی بشم ببرم بیرون سرویس اولیه؟
    ماشین تازه شده 4500 تا، منم نمی دونستم میرسه به این کیلومتر یا نه که وقت بگیرم از قبل، الان موندم چکار کنم

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام.
    تو نوبت دهی اینترنتی نمایندگی تایمش تا 4 فروردین فوله، به نظرتون شانسی هست که زمان آزاد بشه یا بیخیال گارانتی بشم ببرم بیرون سرویس اولیه؟
    ماشین تازه شده 4500 تا، منم نمی دونستم میرسه به این کیلومتر یا نه که وقت بگیرم از قبل، الان موندم چکار کنم
    بابا من که قبل شما گرفتم دارم میبرم برای سرویس 10000!
    مال شما هنوز سرویس اولیه هم نرسیده؟!
    پیشنهاد میکنم بیارین کرج، صبح خیلی زود هم بیارین (قبل 7 اینجا باشین) اینجا ثبت نام اینترنتی ندارن فقط هر کی زودتر جلوی نمایندگی صف وایسته کارشو راه می ندازن.
    خواستین بگین تو پ-خ ادرس چند تاشونو براتون بگم.
    اصلا تو سرویس اولیه بی توجهی نکنید و فقط به نمایندگی ببرین، چون گارانتی خودرو منوط به انجام سرویس اولیه است و اگر نبرین بعدها باید هزینه زیادی رو بپردازین تا دوباره گارانتی خودرو رو قبول کنن.

9. این کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amir..H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

سلام

دوستان من امروز رفتم و شیشه های ماشینم را دودی کردم . شیشه عقب و کناری های عقبی را 35 درصد زدم و شیشه های کناری جلو را هم 25 درصد .
    از داخل دیدش خیلی خوبه ولی از بیرون به نظر خودم خیلی تیره شده . چون توی ماشین و روکش ها هم مشکی هست یه مقدار تیره به نظر میرسه . به نظرتون پلیس گیر میده ؟

یه مورد دیگه اینکه امروز رفته بودم وسط شهر پیش یه آشنایی تا شیشه را دودی کنه و فکر میکردم کارش تموم میشه ولی گفت که فردا هم باید برم تا کار رو چک نهایی کنه تا مشکلی نداشته باشه و بعد ها موقع تمیز کردن دچار مشکل نشه .
    اما من غمم گرفته چجوری برم چون هم توی محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد و ... هست و خیلی سخته که برم .
    به نظرتون اشکالی داره نرم ؟ چون کارش خیلی تمیز بوده و منم که تا دو روز دست به شیشه ها نمیزنم و بعدا تمیزش کنم مشکلی پیش میاد اگه نرم ؟

باتشکر
    به سلیقه مامور بر میگرده
    اگه داخل معلوم نباشه و بخوان میتونن جریمه کنن..(30 یا 50 !)
    اون اشنا هم برا این گفته که اگه حباب بیفته زیرش درستش کنه..

11. این کاربر از Amir..H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ksjvk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بابا من که قبل شما گرفتم دارم میبرم برای سرویس 10000!
    مال شما هنوز سرویس اولیه هم نرسیده؟!
    پیشنهاد میکنم بیارین کرج، صبح خیلی زود هم بیارین (قبل 7 اینجا باشین) اینجا ثبت نام اینترنتی ندارن فقط هر کی زودتر جلوی نمایندگی صف وایسته کارشو راه می ندازن.
    خواستین بگین تو پ-خ ادرس چند تاشونو براتون بگم.
    اصلا تو سرویس اولیه بی توجهی نکنید و فقط به نمایندگی ببرین، چون گارانتی خودرو منوط به انجام سرویس اولیه است و اگر نبرین بعدها باید هزینه زیادی رو بپردازین تا دوباره گارانتی خودرو رو قبول کنن.

محل کارم خیلی به خونه نزدیکه، سفر هم نرفتم، نرسید دیگه
    دیدم اینترنتی نمیشه، رفتم نمایندگی، گفتن صبح زود بیا ببینیم چی میشه
    حالا فردا 6.30 برم ببینم میشه یا نه، اگر نشد ازتون آدرس میگیرم. ممنون

13. این کاربر از ksjvk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به سلیقه مامور بر میگرده
    اگه داخل معلوم نباشه و بخوان میتونن جریمه کنن..(30 یا 50 !)
    اون اشنا هم برا این گفته که اگه حباب بیفته زیرش درستش کنه..
    آقا ممنون ، حالا که حباب نداره نیازی هست بازم برم ؟

پروفشنال Amir..H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

آقا ممنون ، حالا که حباب نداره نیازی هست بازم برم ؟
    حالا ضرر که نداره ... البته بعد چند ماه دیگه مثه قبلش نیست(من درجه یک و ضد خشو نزدم!)

16. این کاربر از Amir..H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •