تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 68 از 78 اولاول ... 1858646566676869707172 ... آخرآخر
نمايش نتايج 671 به 680 از 775

نام تاپيک: درمان لاغری - راه های افزایش وزن

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

کلا تو فامیلتون و کسایی که بهشون رفتی، افراد همه لاغرن؟
    اون دایی‌ای که بهش رفتم اره لاغره... ولی اون یکی دایی هام که داداشم به اونا رفته هیکلی‌اند و ....تق تق تق!!

الان میفهمم چرا نمی خوای بری باشگاه بدنسازی
    برا همینه که میخوام اول کمی چاق‌تر بشم بعد!!!! چون الان برم میشه داستان همون کچله که رفته بود سلمونی و همه خندیده بودن اینم گفته بود اقا اومدن اب بخورم!!

من متاسفانه در طول بهمن ماه سال گذشته تا الان تو شدید ترین وضعیت فکری بودم که باعث شد 3-4 بار دست به خودکشی بزنم!! کلا پوست و استخون شدم نسبت به قبل که کمی بهتر بودم!! ولی الان تصمیمم شده اینکه دنیا رو مثل همون قبل بهمن سال گذشته ول بکنم و تبدیلش کنم به هرچی شد باداباد!! چون فک بکنم مخم به هیچی میرسه!!!

حالا موافقید که یه برنامه بدین که هفته‌ای 2-3 کیلو چاق بشم؟! قول میدم که باشگاه هم برم

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    من هم تا 3-4 سال پیش بسیار لاغر بودم. یه چیزی در حد شما.
    البته هر کسی به دلایلی ممکنه لاغر باشه. بعضی سوء تغذیه دارن- بعضی مشکلات هرمونی و بدنی دارن- بعضی مشکلات روانی و استرسی دارن- بعضی ترکیبی از مشابه همین شرایط رو دارن.
    شما بنظرم بهتره که علمی و ریشه ای مشکل رو حل کنی. اول از همه برو پیش متخصص تغذیه. کامل بهش توضیج بده که چیا میخوری- چقدر میخوابی- تمام جنبه های استرسی رو هم براش بگو.
    یه سر هم پیش روانشناس برو. اون هم خیلی تاثیر داره. بهت انگیزه میده. بعضی از دارو های آرام بخش و ضد افسردگی بصورت موقت تاثیر زیادی میگداره. بعد از یک مدت کوتاه مطمئنم روانت میزون میشه.
    یادت باشه، هیچ وقت سعی نکن یک دفعه چاق یا لاغر بشی. این روند باید با برنامه ریزی بلند مدت انجام بشه. مثلا وزنت در یکسال 6 کیلو زیاد بشه خوبه، نه ماهی 2-3 کیلو.
    چون اگه به سرعت وزنت بره بالا معمولا بصورت چربی ذخیره میشه و بعد از یک مدت روند چاقی باعث میشه رژیم رو قطع کنی.
    ورزش هم حتما باید انجام بدی. دو میدانی- شنا خوبن. اگه وقت نداری بری باشگاه ولی امکان تهیه Xbox360 با Kinect داری.( حدود 1 میلیون تومن) میتونی با بازیهای ورزشی و fitness و رقص گونه اون، هم از نظر روانی خودت رو شادتر کنی و هم از نظر بدنی، بدنت آماده میشه و اشتهات هم باز میشه.
    اگه بازم سوالی داشتی بهم پ.خ بزن.
    Last edited by Dj_aghamajid; 18-12-2012 at 17:57.

3. 4 کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    من هم تا 3-4 سال پیش بسیار لاغر بودم. یه چیزی در حد شما.
    البته هر کسی به دلایلی ممکنه لاغر باشه. بعضی سوء تغذیه دارن- بعضی مشکلات هرمونی و بدنی دارن- بعضی مشکلات روانی و استرسی دارن- بعضی ترکیبی از مشابه همین شرایط رو دارن.
    شما بنظرم بهتره که علمی و ریشه ای مشکل رو حل کنی. اول از همه برو پیش متخصص تغذیه. کامل بهش توضیج بده که چیا میخوری- چقدر میخوابی- تمام جنبه های استرسی رو هم براش بگو.
    یه سر هم پیش روانشناس برو. اون هم خیلی تاثیر داره. بهت انگیزه میده. بعضی از دارو های آرام بخش و ضد افسردگی بصورت موقت تاثیر زیادی میگداره. بعد از یک مدت کوتاه مطمئنم روانت میزون میشه.
    یادت باشه، هیچ وقت سعی نکن یک دفعه چاق یا لاغر بشی. این روند باید با برنامه ریزی بلند مدت انجام بشه. مثلا وزنت در یکسال 6 کیلو زیاد بشه خوبه، نه ماهی 2-3 کیلو.
    چون اگه به سرعت وزنت بره بالا معمولا بصورت چربی ذخیره میشه و بعد از یک مدت روند چاقی باعث میشه رژیم رو قطع کنی.
    ورزش هم حتما باید انجام بدی. دو میدانی- شنا خوبن. اگه وقت نداری بری باشگاه ولی امکان تهیه Xbox360 با Kinect داری.( حدود 1 میلیون تومن) میتونی با بازیهای ورزشی و fitness و رقص گونه اون، هم از نظر روانی خودت رو شادتر کنی و هم از نظر بدنی، بدنت آماده میشه و اشتهات هم باز میشه.
    اگه بازم سوالی داشتی بهم پ.خ بزن.
    با همه ی حرفات موافقم....ولی ورزش دو میدانی زیاد توصیه نمیشه چون ورزش کاملا هوازی هست و خودش در افزایش وزن تاثیر منفی میزاره..
    .
    از نظر ورزش ورزشهای بی هوازی برای افراد لاغر مفیده مثل بدنسازی ، که با افزایش حجم ماهیچه ها باعث افزایش وزن میشه..

5. 4 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دوستان ممنون.... ظاهرا من اشتباها دور مچ رو نوشتم 12.5! اقا 16.5 هستش!! ولی خوب بازم خیلی لاغرم!!..................................را ستش همونطور که عرض کردم، فعلا اخرین چیزی که نگرانشم چربیه! و بیماری های مربوط بهش... خوشبختانه یا متاسفانه، من 4-5 تا از رفقای صمیمیم همه چاق هستن که مشکل خاصی نداشتن!!(میگم چاق واقعا منظورم چاقه نه نسبت به من!! مثلا طرف 100 کیلو وزن داره و 15 سانت از من کوتاه تره!! کلا یه شیکمه که به یه ادم چسپیده!!.................................... .............................................را تش برنامه‌ی‌ روان‌شناس دیدن رو هم دارم برا مدیریت زمان و اینا بهش نیاز دارم!... از طرفی هم امروز یه باشگاه خوب برای دفاع‌شخصی پیدا کردم که تحرک و ورزش های خفنی داره و باشگاه تو یه سالن دیگه وسایل بدنسازی هم داشت ظاهرا! که سر فرصت ثبت نام میکنم و میرم.... ولی راستش با این قیافه نه!!...........چون زیادی لاغرم با اینکه خیلی بهم گفتن همون باشگاه بهم کمک میکنه، ولی نتونستم خودم رو قانع بکنم که با این وضع و این وزن برم باشگاه بدنسازی!! اخه بدن کجا بود که من بسازم؟!!! متنفرم از اینایی که مثله خودم لاغرن، ولی بازو دارن!!

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان ممنون.... ظاهرا من اشتباها دور مچ رو نوشتم 12.5! اقا 16.5 هستش!! ولی خوب بازم خیلی لاغرم!!..................................را ستش همونطور که عرض کردم، فعلا اخرین چیزی که نگرانشم چربیه! و بیماری های مربوط بهش... خوشبختانه یا متاسفانه، من 4-5 تا از رفقای صمیمیم همه چاق هستن که مشکل خاصی نداشتن!!(میگم چاق واقعا منظورم چاقه نه نسبت به من!! مثلا طرف 100 کیلو وزن داره و 15 سانت از من کوتاه تره!! کلا یه شیکمه که به یه ادم چسپیده!!.................................... .............................................را تش برنامه‌ی‌ روان‌شناس دیدن رو هم دارم برا مدیریت زمان و اینا بهش نیاز دارم!... از طرفی هم امروز یه باشگاه خوب برای دفاع‌شخصی پیدا کردم که تحرک و ورزش های خفنی داره و باشگاه تو یه سالن دیگه وسایل بدنسازی هم داشت ظاهرا! که سر فرصت ثبت نام میکنم و میرم.... ولی راستش با این قیافه نه!!...........چون زیادی لاغرم با اینکه خیلی بهم گفتن همون باشگاه بهم کمک میکنه، ولی نتونستم خودم رو قانع بکنم که با این وضع و این وزن برم باشگاه بدنسازی!! اخه بدن کجا بود که من بسازم؟!!! متنفرم از اینایی که مثله خودم لاغرن، ولی بازو دارن!!
    خوب
    پس خیلی هم بحرانی نیستی.... ترسیدم بابا

همونطوری که دوستمون گفت، شما اصلا نباید ورزش هوازی و مخصوصا ورزشهای پر تحرک داشته باشی. مثل دو یا ورزشهای رزمی یا دفاع شخصی
    اینها چربی سوز هستن و شما که چربی نداری کم کم عضله هات میسوزن

اما در مورد بدنسازی تصورت بسیار اشتباهه..... دوست من fitness با Bodybuilding تفاوت داره
    من به شما برنامه تناسب اندام میدم
    این با بدنسازی حرفه ای متفاوته
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در هر صورت تصمیم با خودته ولی با برنامه من شما با قدی که داری، کل هیکلت رشد میکنه ........
    شما هنوز هم در سن رشدی و حتی می تونی کمی استخوانها رو هم بازتر کنی
    Last edited by farzad02; 18-12-2012 at 20:45.

8. این کاربر از farzad02 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

تکراری شد.........

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

در هر صورت تصمیم با خودته ولی با برنامه من شما با قدی که داری، کل هیکلت رشد میکنه ........
    جالبه!! نمی‌دونستم.... این یارو مثلا هیکلش خوبه که عکس خودش رو گذاشته اونجا؟!!! (تازه مثل دخترا با اون تیپ شو ر تا هم عکس انداخته!! یاد ونتورس میلر افتادم که به سبک انجلینا جولی رو یه کاناپه دراز کشیده بود و عکس انداخته بود!!! نمی‌دونم این عکاسا به چی فک میکنن با خودشون!!!)
    اقا شما منو تبدیل کن به تام هاردی تو واریر!! هر روشی و هر ورزشی و هر هزینه ای و حتی هر غذایی حتی پیاز بگی انجام میدم سریعا و شک هم نمی‌کنم و رو حرفت هم حرف نمی‌زنم!!! فقط هیکلم باید تام‌هاردیی بشه!
    اگر تبدیل شدم به تام هاردی تو دارک نایت یه ماشین برات میخرم خوبه اقا؟!

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

جالبه!! نمی‌دونستم.... این یارو مثلا هیکلش خوبه که عکس خودش رو گذاشته اونجا؟!!! (تازه مثل دخترا با اون تیپ شو ر تا هم عکس انداخته!! یاد ونتورس میلر افتادم که به سبک انجلینا جولی رو یه کاناپه دراز کشیده بود و عکس انداخته بود!!! نمی‌دونم این عکاسا به چی فک میکنن با خودشون!!!)
    اقا شما منو تبدیل کن به تام هاردی تو واریر!! هر روشی و هر ورزشی و هر هزینه ای و حتی هر غذایی حتی پیاز بگی انجام میدم سریعا و شک هم نمی‌کنم و رو حرفت هم حرف نمی‌زنم!!! فقط هیکلم باید تام‌هاردیی بشه!
    اگر تبدیل شدم به تام هاردی تو دارک نایت یه ماشین برات میخرم خوبه اقا؟!
    امیدوارم که چند ماه بعد بیای و همینجا بگی که 20 کیلو اضافه شدم و هیکلم متناسب بزرگ شده
    البته چند ماه اولیه شما فقط هیکلت رشد میکنه و امیدوارم استخوانهات هم پهن تر بشه.... فعلا اون زیبایی تو کار ما نیست که فکر تام هاردی هستی

برنامه ورزشی:
    2 نکته برای باشگاه رفتن خیلی مهمه:
    1- تداوم: ببین همین اول کار گفته باشم که 2 هفته بری و ول کنی، جز یاس و نا امیدی چیزی عایدت نمیشه. عزمت رو جزم کن و بگو اگر از آسمون سنگ بباره، باشگاهم ترک نمیشه
    2- دوست: تناسب اندام جزو راحت ترین ورزشهاست. به نظرم من تنها بدی که داره، انفرادی بودنشه. اگر بتونی با دوستت بری یا با کسی در باشگاه دوست بشی خیلی خوبه. 4 کلمه حرف بزنی و از تنهایی در بیای

اصل برنامه:
    حرکت/ست/تعداد دفعات هر ست/(وزنه پیشنهادی)
    1- بالا سینه ماشین/10/5/(جمعا 10 کیلو)
    2- پرس پا ماشین/10/5/(جمعا 40 کیلو)
    3- پرس سینه ماشین/10/5/(جمعا 10 کیلو)
    4- جلو پا ماشین/10/5/(جمعا 20 کیلو)
    5- زیربغل سیم کش دست باز جلو/10/5/(جمعا 10 کیلو)
    6- ساعد/15/3/(جمعا 10 کیلو)

////\\\\ 2 روز باشگاه، 1 روز استراحت(یعنی هفته ای 4 روز باشگاه فعلا کافیه) ////\\\\

حرکات رو تو باشگاه بپرسی راهنماییت میکنن. فقط هم ماشین دادم که خیلی سر ریزه کاری ها وقتت تلف نشه
    نکته مهم اینه که اصلا وزنه سنگین نزن. اصلا به خودت فشار نیار... هدف ما فقط خسته کردن تمامی عضلات بدنت با ستهای زیاده تا آماده دریافت حجم عظیم پروتئین بشن و رشد کنن
    من وزنه پیشنهادی رو نوشتم. اگر دیدی خیلی سنگینه خودت کم کن ولی به نظرم همینقدر برای یکماه آینده کافیه

انجام نده:
    1- پیاده روی طولانی
    2- ورزشهای هوازی مثل دو، رزمی، شنای سرعت و ...
    3- گرسنه ماندن زیاد به هر بهانه ای و ورزش با شکم گرسنه
    4- هر نوع ورزشی که در تقویت شکم عمل کنه. مثل دراز و نشست

برنامه غذایی:
    خوشبختانه برنامه غذایی ما ایرانی ها چه سنتی چه مدرنش به نظر من خوبه. اون چیزیکه لازمه رخ بده، افزایش میزان غذای شماست
    باید به تدریج، هر چی بیشتر باشگاه رفتی، درخواستهای بدنت زیاد میشه و بیشتر غذا بخوری

اما باید از تمام گروههای غذایی هر روز میل کنی. چه باشگاه بری و چه نری:
    هیدراتهای کربن: نان-غلات-سیب زمینی-برنج و ....
    لبنیات: شیر-ماست-دوغ-پنیر-کره و ....
    میوه ها: انواع میوه و مخصوصا رنگهای مختلف
    پروتئین ها: انواع گوشت مرغ و ماهی و گوسفند و ....- حبوبات و آجیل-تخم مرغ-تن ماهی
    سبزی ها: کاهو-کلم-هویج-گوجه فرنگی-خیار و ...

حالا چون شما گفتی دانشجویی حساب کن
    سعی کن حدود 1 تا 2 ساعت قبل از باشگاه، حجم زیادی هیدرات کربن میل کنی. هر چقدر که جا شد. مثل سیب زمینی( از این ارزونتر دیگه داریم؟؟)
    بعد از باشگاه هم پروتئین....... از تخم مرغ ارزان بگیر تا بقیه پروتئین ها که نام بردم

همه گروههای غذایی در فعالیت و رشد بدن موثرن ولی هیدراتهای کربن برای انجام فعالیتهای ورزشی مناسبن و پروتئین ها برای رشد و حجم بدن

با توجه به حجم عظیم پروتئین و هیدرات کربن که وارد بدنت خواهد شد، باید آب خیلی بخوری
    من خودم یک شیشه پلاستیکی دلستر رو هر روز آب میکنم و در حین تمرین می خورم. در طول روز هم 4-5 لیوان آب و چایی و ... می خورم

تموم شد
    سوالی داری بپرس!

12. این کاربر از farzad02 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان .
    بنده هنوز مطالبِ این تاپیک رو نخوندم .
    فقط یک نکته ی مهم رو بع استحضارتون برسونم:

داروهائی که باعث افزایش سریع و غیر طبیعیِ وزن میشه باعثِ پوکیِ استخوانِ شدید میشه .
    مثل کورتون
    تو کشورهای عربی دهها هزار نفر مبتلا به پوکیِ استخوان شدند بخاطر استفاده از قرصهایِ چاق کننده .

14. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اگر دیدی خیلی سنگینه خودت کم کن
    چی؟ 10 کیلو زیاده؟!! اقا شوخی میکنی؟! بابا دیگه اینقدم ضعیف نیستما...؟؟؟(نکنه دستگاه‌ها سختن؟؟)

4- هر نوع ورزشی که در تقویت شکم عمل کنه. مثل دراز و نشست
    خوبه... چون از این دراز نشست با اینکه 12 ساله تموم نمره‌ی درس تربیت بدنی من رو تامین کرده متنفرم!!!!

برنامه غذایی:
    اقا خدا شاهده جا ندارم این همه خوراکی که میگی هر روز باید بخوری رو اگه بریزم تو کیسه هم قد خودم میشه... دیگه معده که خودت میدونی کجاست و چقد بزرگه..

هیدراتهای کربن: نان-غلات-سیب زمینی-برنج و ....
    خوبه...نیگران بودم که بگی سیب زمینی نخور!! چون سیب زمینی رو به چند دسته‌ی مختلف غذاهای حاضری و ... تقسیم کردم و میخوام روزی لااقل 3 بار سیب‌زمینی بخورم!!(اندازه‌ی یه همبرگر با صمون که شما احتمالا ندیدی نون صمون!! که مثل باگت؟!باگد؟!!! می‌مونه ولی دو برابر بزرگ‌تر... در کنارش برنج و اینا که خوشبختانه نهار و شام داریمش همیشه!

میوه ها: انواع میوه و مخصوصا رنگهای مختلف
    اقا من ماشین میوه خوریم!! روزی 2 کیلو میوه میخورم!!!! حالا سیب باشه یا پرتقال یا نارنگی یا موز یا هرچیزی...مهم نیست... میخورم فقط!! اینکه زیاد بخورم مشکل ایجاد نمی‌کنه؟؟؟

پروتئین ها: انواع گوشت مرغ و ماهی و گوسفند و ....- حبوبات و آجیل-تخم مرغ-تن ماهی
    خوشبختانه مامان به شدت تصمیم داره که ماهی رو وارد سفره خونواده بکنه!! اجیل هم که اینجا در حد یک ایه اومده!!! از این به بعد روزی 1 کیسه اجیل میخورم.... خدا رو شکر!

سبزی ها: کاهو-کلم-هویج-گوجه فرنگی-خیار و ...
    دوتای اول و خود سبزی هیچ راهی نداره اصرار هم نکن!

همه گروههای غذایی در فعالیت و رشد بدن موثرن ولی هیدراتهای کربن برای انجام فعالیتهای ورزشی مناسبن و پروتئین ها برای رشد و حجم بدن
    اینو یکم توضیح بده!

با توجه به حجم عظیم پروتئین و هیدرات کربن که وارد بدنت خواهد شد، باید آب خیلی بخوری
    اینم باز سوال دارم.... مگر اب باعث نمیشه که معده نتونه غذا رو تجزیه بکنه و لاجرم همونجوری بفرسته تو سیستم واسه دفع بدون گرفتن کالری مورد نیاز و سایر چیزایی که میگیره به هر صورت...؟؟؟؟
    پس اب بخوریم یا نخوریم؟!
    راستی من با اکثر غذاهام نون میخورم... همیشه...

و اینکه باید راه رفتن تو خونه رو به طور کامل حذف بکنم....(من واقعا تو خونه شاید بیش‌از 4-5 ساعت دور خودم می‌چرخم و فکر میکنم!!

حالا هفته‌ای 1 کیلو یا بیشتر با این برنامه میتونم اضافه بکنم؟؟؟

جالب میدونی چیه؟ طول سه روز گذشته که تصمیمم رو گرفتم، و صرفا شنا رفتم، دقیقا روزی 6 وعده غذا خوردم!!!
    از همین حالا حس میکنم تام هاردی شدم!!!! فردا میرم یه ماسک هم گیر میارم...هرکی گفت برا چی میزنی میگم نو وان کیرد هو ای واز تیل ای پوت ان ا مسک!! حالا با ملت درگیر نشم خوبه! چون اکثرا تو کار قمه و اسلحه‌ان!!

بسیار ممنون رفیق... امیدوارم که موفق باشی..... پیشرفت و یا پسرفت و یا سوالاتم رو همینجا می‌پرسم....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •