تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 49 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 481

نام تاپيک: مقایسه LED و LCD و Neo PDP

پروفشنال djmilad_mrb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست من واقعا ممنون از پاسخ به موقعت

دوست من شما اطلاعات خیلی مفیدی در این زمینه داری

اگه امکانش هست در مورد اثر سوختگی در پانل پلاسما هم یه توضیحی بدین ممنون میشم به خدا وسواس ندارم اما این قضیه رو به عنوان منفی ترین فاکتور تو پلاسما ها میدونن

شایدم تو این زمینه خیلی اغراق شده باشه

2. این کاربر از djmilad_mrb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

پلاسماها پنلها مستعد مشکل Burn in هستن همونطور که LCD ها ممکنه مشکل سوختن پیکسل یا لامپ بک لایت پیدا کنن در پلاسماهای جدید با بازترکیب جدیدی از گاز و فسفر و همینطور قابلیت پیکسل اوربیتر از به وقوع پیوستن این اتفاق جلوگیری میکنن و آمار ها هم نشون میده که میزان خرابی های به وجود اومده در حد استانداردهای تعیین شده پائین اومده یعنی همون مقدار که احتمال داره شما برای تلویزیون CRT یا LCD ـتون مشکل به وجود بیاد همون مقدار درصد ریسک برای پلاسما هست.

4. 7 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست من سوالاتم زیاد شد و ممنون از پاسخت

به عنوان آخرین سوال می خواستم بدونم برای کمتر کردن ریسک burn in در تلویزیون از طرف خود یوزر باید اقدامات خاصی صورت بگیره یا خود پانل اینکار به صورت خودکار انجام میده؟؟
    من در اهواز زندگی میکنم و دیروز یه سر رفتم نمایندگی پاناسونیک گفت که مدل وی 10 هنوز نیموده

می خواستم بدونم حرفش درسته یا نه؟؟؟

بازم ممنون از اطلاعات مفیدت

6. 2 کاربر از djmilad_mrb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

قابلیت Pixel orbiter حالت اتوماتیک داره که یوزر میتونه اون رو انتخاب کنه و در بیشتر پنلها به صورت پیش فرض بر روی این حالت قرار میگیره ولی گزینه های دیگه ای هم هستن که کاربر میتونه خودش اونهارو فعال کنه.
    پنل V10 هنوز وارد بازار ایران نشده دوست عزیز.

8. 2 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

قابلیت Pixel orbiter حالت اتوماتیک داره که یوزر میتونه اون رو انتخاب کنه و در بیشتر پنلها به صورت پیش فرض بر روی این حالت قرار میگیره ولی گزینه های دیگه ای هم هستن که کاربر میتونه خودش اونهارو فعال کنه.
    پنل V10 هنوز وارد بازار ایران نشده دوست عزیز.
    میدونم این پنل ارزش صبر کردنو داره اما می خوام بدونم دقیقا کی میاد ایران؟؟؟
    و قیمتش اگه اومد تو چه حدودیه؟؟؟
    چون تو خود سایت پاناسونیک عرضه شده و قیمتشم 2.099 دلاره

البته این قیمت برای 50 اینچ هست

بازم ممنون آقا مهدی

10. این کاربر از djmilad_mrb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

آقا پسرخالم فقط دنبال تلوزیون تو سایز 46 هست و وقتی بهش میگم صبرکنه برای v10 میگه 50 اینچ بزرگه واسه همین
    امروز باهم رفتیم جمهوری که مثلآ من کمک کنم ولی بدتر گیج شد چون همه این lcd ها یا led ها یه مشکلی دارن و من رو هر کدوم یه ایرادی گذاشتم.
    از نظر قیمت تا 4 ملیون میتونه هزینه کنه و زیاد تو خط ظاهر و دکورش نیست ولی نمیدونم بین led ها یا lcd هایی که الان تو بازار هست کدوم رو بهش پیشنهاد کنم و اصلآ بنظرتون lcd بگیره یا led ؟
    Last edited by saeed.1388; 13-10-2009 at 18:05.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

دوست عزیز شما یکبار دیگه قبلا این پست رو زدین من بهتون آدرس لینک رو دادم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    توی لینک Cnet Asia نوشته شده:
    hough we believe the THX-certified Panasonic Viera plasmas are strong contenders. We should be getting our review units soon
    که اونها به زودی مدلهای پاناسونیک رو مورد بررسی قرار میدن جوابتون داخل لینک هست قبلا هم این موضوع مطرح شده.
    Last edited by *Alucard*; 15-10-2009 at 19:33.

13. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست عزیز شما یکبار دیگه قبلا این پست رو زدین من بهتون آدرس لینک رو دادم:
    کد:
    توی لینک Cnet Asia نوشته شده:

...hough we believe the THX-certified Panasonic Viera plasmas are strong contenders. We should be getting our review units soon

که اونها به زودی مدلهای پاناسونیک رو مورد بررسی قرار میدن جوابتون داخل لینک هست قبلا هم این موضوع مطرح شده.

خوب فرض کنید بنده دیدم اون‌رو(البته ندیدم)، چرا باید پاک بشه الوکارد جان(؟)
    اظهار سی‌نِت مربوط به حدود دوماه پیش می‌شه(نه چندان زمانی کوتاه و باوجودماه‌ها فرصت تست قبل از آن) وگفته بنده در مورد نمایشگرهای پی‌دی‌پی، و نبودِ حتی بررسی‌های(ریویوها) کاربران، در موارد موجود، بوده*(!) [و البته بایدی هم بر همسان بودن خاورمیانه‌ای با سی‌نِت آسیا نیست.]

گفته من این هست که اگر شما دیده‌باشید، نمونه‌ی خاورمیانه‌ای تا سیاه کامل فرسنگ‌ها فاصله داره!(بعید نیست که از تخت نمایشگرهای بازتولید شده‌ باشند(با روش ساخت قدیم؛ با توجه به رنگ تخته نمایش) ـ ریفِربیشْدْ.)

______

*
    کد:
    Last edited by m654; 15-10-2009 at 21:19.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

در باره این مسئله که چرا Cnet Asia هنوز پنلهای پاناسونیک رو تست نکرده این مسئله مربوط به سایت Cnet Asia میشه میتونید با ادیتور های اونها مکاتبه کنید و علت رو بپرسید شاید دلیلش این باشه که هنوز مدل V10 تو آسیا عرضه نشده شاید منتظر هستن با عرضه این مدل همه پنلهارو با هم تست کنن.
    اون دوتا عکسی هم که شما گذاشتین هیچ کدومشون مدل خاور میانه ای نیستن دوست عزیز چون اگر مدل خاور میانه ای و آسیایی رو از نزدیک ببینید به جای اون رنگ نقره ای پائین پنل فقط یه نوار استیل داره.
    نکته دوم شما اومدین دارین رنگ مشکی رو از روی این دوتا عکس مقایسه میکنید!!!! واقعات نمیدونم چی بگم!!؟؟
    نکته سوم دفعه بعد لطفا پستهاتون رو واضح بنویسید و قبل از پست دادن راجب محتوای پستی که دارین میزنین خوب تحقیق کنید در غیر این صورت پستتون پاک میشه و در صورت تکرار اخطار میگیرین.
    Last edited by *Alucard*; 15-10-2009 at 21:53.

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اون دوتا عکسی که شما گذاشتین هیچ کدومشون مدل خاور میانه ای نیستن دوست عزیز چون اگر مدل خاور میانه ای و آسیایی رو از نزدیک ببینید به جای اون رنگ نقره ای پائین پنل فقط یه نوار استیل داره.
    نکته دوم شما اومدین دارین رنگ مشکی رو از روی این دوتا عکس مقایسه میکنید!!!! واقعات نمیدونم چی بگم!!؟؟
    نکته سوم دفعه بعد لطفا پستهاتون رو واضح بنویسید و قبل از پست دادن راجب محتوای پستی که دارین میزنین خوب تحقیق کنید در غیر این صورت پستتون پاک میشه و در صورت تکرار اخطار میگیرین.
    عکس شاید یک مقدار کم‌کیفیت باشد؛ ولی اگر نمونه‌ و خروجی را به عینه دیده باشید بحثی نخواهد ماند( مگر رنگ تخته نمایشگری خاورمیانه‌ای غیر از تصویر بالا و راست دیده‌اید؟)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •