تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 66

نام تاپيک: b650 آیا جانشین شایسته ای برای v10

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

امتیازات مدل b650 قبل از آپدیت فریمور(ریو این مدل حدود 5 ماه پیش)

امتیازات مدل 650 بعد از آپدیت فریمور(ریو جدید این مدل )

نقل از وب سایت avforum

*فقط نمی دونم چرا اشاره ای به آپدیت فریمور توسط سایت نشده ! فقط ریو جدید گذاشته شده .
    Last edited by Ami R 940; 15-11-2009 at 11:28.

2. 6 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه smaiel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

از قدیم گفتند حرف شنوی نشانه ادب است
    منم به استناد حرف دوستان سفارشم را عوض کردم و قرار شد همون b650 سامسونگ را بخریم
    البته ناگفته نمونه من همچو مطالبی هم تو فروم های خارجی در تعریف از ال جی PG70 دیده بودم که نوشته از سونی وی 400 بهتره
    ببخشین که مطلب انگلیسیه و منم عین مطلب را آورده ام

I went to my friends shop just now a saw a LG FULL HD Plasma PG70 for RM7999.The spec looks great, but I cannot find any review of this plasma tv. Any idea how is the picture quality? ... I own 1 LG 50" PG70 plasma, compare to my 46" LCD Sony V400, the LG Plasma produce much better image quality without noticeable...

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

از قدیم گفتند حرف شنوی نشانه ادب است
    منم به استناد حرف دوستان سفارشم را عوض کردم و قرار شد همون b650 سامسونگ را بخریم
    البته ناگفته نمونه من همچو مطالبی هم تو فروم های خارجی در تعریف از ال جی PG70 دیده بودم که نوشته از سونی وی 400 بهتره
    ببخشین که مطلب انگلیسیه و منم عین مطلب را آورده ام

I went to my friends shop just now a saw a LG FULL HD Plasma PG70 for RM7999.The spec looks great, but I cannot find any review of this plasma tv. Any idea how is the picture quality? ... I own 1 LG 50" PG70 plasma, compare to my 46" LCD Sony V400, the LG Plasma produce much better image quality without noticeable...
    v400 سونی مدل اواخر سال 2007 هست و جزو مدل های از رده خارج سونی محصوب میشه !

کیفیت تصویر pg70 به مراتب بالاتر از v400 هست .

اتفاقا من این مدل رو پارسال داشتم, کیفیت تصویر فوق العاده ضعیفی داشت پاسخ گویی پیکسل های تصویر خیلی کند بود در صحنه های سریع مشکل جا موندن تصویر به شدت زیاد بود و....

تاپ مدل پلاسما ال جی مدل ps80 هست که نسبت به پلاسماهای g10 v10 b650 کیفیت تصویر به مراتب پایین تری داره .

در کل در زمینه پلاسما ال جی چه در گذشته چه در حال حاظر حرفی واس گفتن نداشنه ,همیشه پلاسماهای با کیفیت متوسطی ساخته .

ps80 هم فک نمی کنم ایران اومده باشه فقط در سایت گلدایران ال جی معرفی شده .

Last edited by Ami R 940; 15-11-2009 at 12:39.

5. 4 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

سلام به همه و به دوست عزیز Ami R 940
    من هم مثل بقیه اول منتظر پاناسونیک v10 بودم ولی اینطور که معلومه قرار نیست این دستگاه به این زودی ها بیاد و اگر هم چند ماه بعد بیاد 58 اینچ به درد من نمیخوره و فکر نمیکنم که قیمتش (با توجه به کیفیت بالا و زیاده خواهی نماینده گیها) خیلی برای من مناسب باشه و قیمتش بالاست. به همین خاطر تصمیم گرفتم برم سراغ یه گزینه ی دیگه.
    حالا به نظر شما کدوم یکی از این دو مدل سامسونگ بهتر هست و میتونه از هر جهت بالاتر و بهتر از مدل ها و گزینه های هم ردیف خودشون باشه . سامسونگ50 اینچ پلاسما مدل b650 یا سامسونگ 40 اینچ ال سی دی مدل b690 ؟؟؟
    من میخوام در حدود 1.5 تا 1 میلیون و 800 هزار هزینه کنم (البته بدون قیمت سینما خانگی شاید بتونم تا 2 میلیون هم خودمو پیاده کنم ) . من میخوام تلوزیونی که میگیرم کیفیت تصویر و امکانات (مثلا نشون دادن فایلهای تصویری از usb ) و زاویه ی دید زیاد و قیافه و دکور خوبی داشته باشه. معمولا فاصله تا تلویزیون برای ما حدود 4 تا 6 متر هست به همین دلیل میگم زاویه ی دید برام مهم هست چون میخوام هر جای اتاق که کسی خواست تلویزیون نگاه کنه کیفیت عوض نشه (معمولا ماهواره و شبکه های فوق العاده با کیفیت ایرانیه خودمون).
    آیا در مارک های دیگه مثل توشیبا یا فیلیپس یا ... مدلهایی با این مشخصات و قیمتها هستش که به درد من بخوره ؟ راستی این مدل پلاسمای سامسونگ مصرف برقش چقدر هست و آیا زیاد داغ میشه یا نه؟
    حالا اگه میشه دوستان نظرشون رو بنویسن و منو راهنمایی کنن .
    با تشکر فراااااااااوااااااااااان
    پلاسما 650 کیفیت تصویر بالاتری از ال سی دی 690 داره .

در مورد زاویه دید پلاسماهای نسل گذشته مشکل زاویه دید به هیچ وجه نداشتن دیگه بماند پلاسماهای نسل جدید!

زاویه دید 690 محدوده و اگر از فاصله 30 40 درجه به تلویزیون نگاه کنی شاهد 20 25 درصدی افت کنتراست میشی.

مصرف برق نرمال مدل 650 295 وات هست.

توشیبا در زمینه ساخت hdtv حرفی واس گفتن نداره,
    philips نوآوری های جالبی در تلویزیون های ال سی دی داره ولی از لحاظ کیفیت تصویر برند های ال جی سامسونگ و سونی در ال سی دی بهتر عمل می کنند.

قیمت مدل 650 فیکس 2 میلیون هست بدون سینما خانگی هدیه ! البته اگه اسمشو بشه گذاشت هدیه

7. 5 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

امتیازات مدل b650 قبل از آپدیت فریمور(ریو این مدل حدود 5 ماه پیش)

امتیازات مدل 650 بعد از آپدیت فریمور(ریو جدید این مدل )

نقل از وب سایت avforum

*فقط نمی دونم چرا اشاره ای به آپدیت فریمور توسط سایت نشده ! فقط ریو جدید گذاشته شده .
    امیر جان فکر کنم اون بالایی واسه مدل B550 هست.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

امیر جان فکر کنم اون بالایی واسه مدل B550 هست.
    نه مهدی جان واس مدل 650 هست .امتیازاتش رو سیو کرده بودم تو پروفایلم حدود یک ماه نیم پیش,ریو رو الان دوباره دیدم امتیازات تغییر کرده بود نسبت به اون زمان.
    Last edited by Ami R 940; 15-11-2009 at 18:20.

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

نه مهدی جان واس مدل 650 هست .امتیازاتش رو سیو کرده بودم تو پروفایلم حدود یک ماه نیم پیش,ریو رو الان دوباره دیدم امتیازات تغییر کرده بود نسبت به اون زمان.
    آخه اون Score Table اول دقیقا مثل مدل B560 هست:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Score Table دوم هم دقیقا مثل مدل B650:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد یک نکته دیگه اینکه اگر مربوط به آپدیت فیرم ویر بود تو قسمت اول که مربوط به مدل B560 هست کلا چون درگاه شبکه وجود نداره داخل جدول N/A رو تیک زده ولی داخل دومی ظاهرا تست شده که به آپدیت فیرم ویر فکر نکنم مربوط بشه.

11. 3 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه koh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    B650 ساخت کدام کشور است؟؟؟
    در ضمن در صفحه اینترنت من پستها UP نمی شه تا ببینم چه پستهایی ارسال شده !! مشکل از کجاست؟
    در صورت امکان راهنمایی کنید که چه تنظیماتی باید انجام بدهم
    من با Explorer های مختلف امتحان کردم ولی درست نشد. البته من بیشتر از Google Chrome استفاده می کنم
    ممنون

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تا صفحه رفرش نشه که پستها بالا نمیاد...باید یکبار صفحه رو ریلود کنی.

داره خودمونی میشه smaiel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان عزیز و گرامی
    خواهشی دارم
    من بدجوری رفتم تو نخ خرید این پلاسمای 650 سامسونگ
    می خوام به هر نحویه سونی V400 که الان دارم ردش کنم و اینو بگیرم که 50 اینچه
    فقط خواهشا یه کم آماری به من بگین از نظر شفافیت و وضوح تصویر و رنگ بندی که تو سونی دارم در این تلویزیون چقده افت تصویر خواهم داشت
    آیا اون که می گن تلویزیون های سامسونگ بعد از یه مدت افت تصویر دارن در این تلویزیون هم اطلاق می کنه؟
    من کیفیت ال سی دی سامسونگ A550 که قبلا داشتم برام قابل قبول بود آیا این پلاسما حداقل در اون حد وضوح تصویر خواهد داشت؟
    خلاصه هر راهنمایی بکنید ممنون می شم
    البته کل پست های در این رابطه را خوندم که گاها به تناقض هایی برخوردم
    خواهشا دوستانی که این تلویزیون را دارند کمک کنند

15. این کاربر از smaiel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •