تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام گیرنده بهتر است

راي دهنده
138. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ویونا 6110

26 18.84%
  • بلوسنس T14+

112 81.16%
صفحه 4 از 28 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 277

نام تاپيک: مقایسه بهترین گیرندهای دیجیتال 100 تومن +Blusens T14 یا Viuna 6110

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ویرایش شد!
    Last edited by isfahaneshop; 21-06-2011 at 19:58.

2. 2 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

جناب اصفهان شاپ دستگاه رو گرفتید............. ما منتظر تست شما هستیم

4. این کاربر از moslem47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه esfahan-viuna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

به نظرتون امکان پذیر هست که با نرم افزار دو فرکانس مختلف را گرفت. پس اینطوری بقیه دستگاه ها هم می تونند به این قابلیت برسند
    نه عزیز با نرم افزار خالی نمیشه این کار رو انجام داد نیاز به یه سخت افزار داره
    این سخت افزار در دستگاه وجود داره و برنامه نویسی نرم افزاری برای فعال شدنش در حال انجامه که وقتی نرم افزار تست شد روی سایت قرار میگیره و همه میتونن با استفاده از شماره سریال دستگاه اونو دانلود کنن
    (چون این چیپ جدیده بار اوله که داره برنامه نویسی میشه به همین دلیل کمی طول میکشه)

6. این کاربر از esfahan-viuna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

نه عزیز با نرم افزار خالی نمیشه این کار رو انجام داد نیاز به یه سخت افزار داره
    این سخت افزار در دستگاه وجود داره و برنامه نویسی نرم افزاری برای فعال شدنش در حال انجامه که وقتی نرم افزار تست شد روی سایت قرار میگیره و همه میتونن با استفاده از شماره سریال دستگاه اونو دانلود کنن
    (چون این چیپ جدیده بار اوله که داره برنامه نویسی میشه به همین دلیل کمی طول میکشه)
    با سلام

تـا جـناب اصـفـهان شاب دارند روی تست این دو دستگاه کار می کنند
    بگذارید 3 تا سوال از آقای ویونا- اصفهان بپرسم :

جناب آقای ویونا-اصفهان
    1- اصالت این دستگاه ویونا از کدوم شرکت است ( مثلا بلوسنس از شرکت بلوسنس اسپانیا است که تولیداتش همه در همین زمینه است و این یک مزیت محسوب می شود )

2- حال که دارید روی برنامه نویسی این دستگاه کار میکنید ( که برای من خیلی جالب و عجیب است ) می توانید در مورد سایز فونت ها هم روی زیر نویس کار کنید یا اینکه همزمان 2 زیر نویس را نمایش دهد ( برای آموزش زبان بسیار عالیه )

3 - برای دوستان اینکه چه فرمتهایی را این دستگاه نمایش می دهد خیلی مهم است ( هر چه تنوع بیشتر ، بهتر ) و در تبلیغ ویونا انواع آن به جزئیات مشخص نشده است ( یعنی من خریدار نمی دانم دقیقا این دستگاه چه فایلهایی را به صورت سخت افزاری و چه فایلها یی را به صورت نرم افزاری دیکود می کند .)

باتشکر

8. 4 کاربر از rasoooli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ویرایش شد!
    Last edited by isfahaneshop; 21-06-2011 at 19:58.

10. 4 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

جناب اصفهان شاپ پیشاپیش از زحماتی که می کشید تشکر میکنم
    فقط خواهش دارم که تست تون را فقط به پلیر دستگاه معطوف نکنید چون اینا در درجه دوم قرار دارند ضمن اینکه مثل خود من فکر نکنم اصلا یک بار هم بتونم با بخوام باهاش فیلم فول اچ دی ببینم و ......
    اون چیزی که برای من مهمه قدرت گیرندگی شبکه ها - کیفیت تصویر و صدا - کیفیت ضبط کردن - usb - کیفیت قطعات و بدنه - داغ کردن و مخصوصا از لحاظ اینکه اگه چند ساعت مدام روشن باشه مشکلی پیش نمیاد
  12. 2 کاربر از moslem47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه esfahan-viuna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض پاسخ به سوالات

با سلام

تـا جـناب اصـفـهان شاب دارند روی تست این دو دستگاه کار می کنند
    بگذارید 3 تا سوال از آقای ویونا- اصفهان بپرسم :

جناب آقای ویونا-اصفهان
    1- اصالت این دستگاه ویونا از کدوم شرکت است ( مثلا بلوسنس از شرکت بلوسنس اسپانیا است که تولیداتش همه در همین زمینه است و این یک مزیت محسوب می شود )

2- حال که دارید روی برنامه نویسی این دستگاه کار میکنید ( که برای من خیلی جالب و عجیب است ) می توانید در مورد سایز فونت ها هم روی زیر نویس کار کنید یا اینکه همزمان 2 زیر نویس را نمایش دهد ( برای آموزش زبان بسیار عالیه )

3 - برای دوستان اینکه چه فرمتهایی را این دستگاه نمایش می دهد خیلی مهم است ( هر چه تنوع بیشتر ، بهتر ) و در تبلیغ ویونا انواع آن به جزئیات مشخص نشده است ( یعنی من خریدار نمی دانم دقیقا این دستگاه چه فایلهایی را به صورت سخت افزاری و چه فایلها یی را به صورت نرم افزاری دیکود می کند .)

باتشکر
    1- اصالت دستگاه مال شرکتALIتایوان هست که کارش ساخت گیرنده های دیجیتال(----TوDVB-SوDVB-C)است
    این شرکت یک کارخانه در تایوان یک کارخانه در کره و سه کارخانه در چین داره که تیونر و مادربرد دستگاه هارو در تایوان و کره میسازند و بقیه کارها در چین انجام میشه که صرفه اقتصادی بیشتری داشته باشه
    2-اینکه برنامه نویسی توی ایران انجام میشه عجیبه؟
    سایز فونت ها و اینکه بشه دو تا زیر نویس همزمان پخش بشه کار خیلی جالبیه روش فکر میکنم اما شدنیه چون این جور کارا کاملا نرم افزاریه و سخت افزار خاصی نمی خواد فقط یه مدت باید روش کار بشه تا یه کار ایده آل از آب دربیاد
    3-توی فرمت هایی که من تست کردم dat و mkvرو نمیشناخت و از صدایac3هم پشتیبانی نمیکرد البته روی آپدیت جدید دستگاه این مشکل ها حل شده است اما برای اطلاعات دقیق تر باید بشنم و باconvertor های مختلف فرمت های مختلف رو بسازم و تست کنم اونوقت جوابتون رو دقیقا و موبه مو میدم حدود23فرمت رو تا حالا تست کردم و مشکلی رو نداشته اما اطلاعات دقیق تر رو هم همین جا میزارم
    آدرس سایت کارخانه علی تایوان
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اطلاعات دیگه راجع به کارخانه علی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. 3 کاربر از esfahan-viuna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان عزیز
    چرا زحمتی که یک بار یک شرکت دیگه شکیده را می خواهید مجدد تکرار کنید
    الان ----t های ایکس ویژن که خدایی کیفیت خوبی هم دارند، اومدن کلی برنامه نویس گرفتن و مردم نیاز هاشون را در وبلاگ maadiran.mihanblog.com اعلام می کنن و گروه مادیران برنامه مورد نیاز دستگاه رو می نویسه
    چه کاریه همه چی رو میخواهید از اول شروع کنین
    به نظر من یکی از مهمترین گزینه ها برای چنسن دستگاه هایی ساپورت و خدمات هست. چون دائما تغییرات در فرکانس صدا و سیما ایجاد میشه و باید شرکتی باشه که تغییرات را در ورژن های جدید روی دستگاه ها اعمال کنه

16. 2 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

کاریر محترم : ...... ساپورت و خدمات هست. چون دائما تغییرات در فرکانس صدا و سیما ایجاد میشه و باید شرکتی باشه که تغییرات را در ورژن های جدید روی دستگاه ها اعمال کنه[/QUOTE]

با سلام
    صداوسیما تو تهران تا حالا چندبار فرکانس شو تغییر داده که شما میگی دائما در حال تغییر است ؟!!!!!!!

یه سئوال درباره قیمت ویونا : چرا تو سایت خودش قیمت 79000 تومان است ولی تو سایت دیجی کالا با یه کول دیسک هدیه 75000 تومان ؟!

و یه مورد دیگه : اینکه میگن دستگاهها وقتی داغ میکنن تصویر فریز میشه و چرا من تا حالا شاهد نبودم من هم پرویژن دارم و هم ایرانتا ولی اصلا اینجوری نیست و از صبح تا شب هم روشنه ؟

18. 2 کاربر از hrezaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sezareta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    فکر نمیکردم این فروم و کلا مقایسه بین ویونا و بلو سنس انقدر بگیره و اش استقبال بشه
    از همه دوستان که لطف داشتند و راهنمایی کردند کمال تشکر رو دارم و ببخشید که یکی یکی دکمه تشکر براتون نمیزنم
    دوستان عزیز هر دو دوستان که نمایندگی ویونا و بلوسنس در اصفهان دارند رو میشناسم ویونا طرفای خیابون 5 رمضان و بلوسنس اول طالقانی سعی میکنم در کمال صداقت و بی طرفی توضیح بدم
    این که دنبال ایده آل ها هستید و در حالت ایدهآل مقایسه میکنید هم خوبه و هم بی فایده خوبیش برای اینه که در آخر سر بهترین دستگاه رو میگیرید و بی فایده بودش اینه که اکثرا راجع چیزایی بحث مشه که اصلا نمیشه ازش استفاده کرد حداقل در ایران و حداقل تا چندین سال دیگه
    فرض کنیم که همه تلویزیون Full HD داشته باشند اولا فیلم های شبکه های تلویزیونی حالا حالا ها فول اچ دی نمیشه
    بعد فیلم های سینمایی و کلا فیلم هایی که تو ایران ساخته میشه (فیلم هایی که از تلویزیون پخش نمیشه) اون ها هم حالا حالا فول اچ دی نمیشه و بخوای دانلود کنی فقط فیلم خارجی و یک فیلم 1 ساعته حدود 4 گیگ حجمش!!! اونم با سرعت اینترنت ایران
    باید الان بزاری رو دانلود بعدش رو خدا بزرگه انشالله دانلود میشه چند سال بعد
    این همه حاشیه گفتم که این فول اچ دی بودن رو در آخرین گزینه های مقایسه قرار بدید
    خودم یه بلوسنس 14+ بگرفتم از همین رفیقمون آقا مجید که مغازش طالقانی اونم تازه برام نگه داشته بود چون توی همون 1 روز اول همش رو بردند این اصلا تبلیغ نیست واقعا همه رو برده بودند و اگر ویونا هم مثل بلوسنس براش تبلیغ شده بود الان اون هم نایاب میشد
    در مورد حرف دوستمون که میگند دی جی کالا ویونا رو برا فروش گذاشته باید بگم که 14+ رو هم برای فروش گذاشته بود تا قبل از این که نایاب بشه
    اما در مورد داغ کردن و یک ضرب کار کردن دستگاه باید بگم که ما در 24 ساعت 16 ساعت از گیرنده استفاده میکنیم و در زمان های 4 ساعت هم یکضرب روشن بوده و مشکلی در کیفیت صدا و تصویر نداشته و به گفته آقا مجید اون پلاستیک روی دستگاه رو که مردم فکر میکنند برای نو بودن دستگاه نباید اون رو بردارند برش داشتم تا تبادل هوا بهتر باشه فقط حواستون باشه برچسب هلوگرامش باش برداشته نشه بعد راجع به مدیا پلیر بودنش باید بگم بسیار عالی هست و اصلا نگران مدیا پلیر بودنش نباشید همه فرمت های رایج و حتی چند تا غیر رایج رو پخش میکنه قیافه دستگاه هم کوچکتر ار اون چیزی هست که در عکس هاش نشون از لحاظ گیرندگیش هم خوبه اگر توی خود اصفهان باشی با آنتن معمولی خودش میگیره و اگر از شهر دور باشی و اون رو به آنتن روی پشت بام که تا قبل از این ازش استفاده میکردید وصل کنید تقریبا قدرت دریافتش 90% هست و هیچ مشکلی نداره با کنترلش یکم مشکل دارم دکمه هاش خیلی روون نیست کلا کنترلش خوش دست نیست شبکه رو که عوض میکنم حدود 4 ثانیه بعد میاره
    خداییش ویونا هم ندیدم وگر نه از ویونا هم مزایاش رو میگفتم هم معایبش رو اما در تماسی که با نمایندگی اصفهانش داشتم این طور که دستم اومد از لحاظ نرم افزار های پشتیبانی تیم فعالی دارند در کل هم ویونا و هم بلوسنس هر دو عالی هستند و اگر هر کدوم رو بخرید ضرر نکردید فقط بلوسنس مدیا پلیر بودنش رو جواب پس داده اگر خواستید ویونا بخریو فلش ببرید دم مغازه چند تا فورمت پخش رو باش امتحان کنید
    اگر طولانی شد ببخشید
    با تشکر

20. 9 کاربر از sezareta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •