تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 62

نام تاپيک: سي پلاس پلاس بهتره يا سي شارپ

پروفشنال mahdi7s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    هر جایی می تونه باشه

14

[quote=rz_assar;2409520]mahdi7s جان حالا که خاسته هاتو دسته بندی کردی بذار منم برات دسته بندی کنم
    ...
    6) بهتره که اصلا هر دوتا رو یاد بگیری اولم از ++c شروع کنی که یه زبان دو رگس (هم پروسیجراله هم شی گرا)
    ...

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    هر جایی می تونه باشه

پيش فرض

لطفا يكي به من جواب سر راست بده
    خانوم بهاره ميگن اول از پايتون شروع كنم ولي آقاي rz_assarميگن بهتره كه از همون سي پلاس پلاس شروع كنم حالا با در نظر گرفتن اين نظر ها من كدوم برم ياد بگيرم.
    لطفا با دليل و مدرك بهم ثابت كنيد.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    هر جایی می تونه باشه

پيش فرض

لطفا لينك دانلود برنامه سي پلاس پلاس رو بذارين/ممنون ميشم
    Last edited by mahdi7s; 16-05-2008 at 18:19.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    هر جایی می تونه باشه

پيش فرض

لطفا لينك دانلود برنامه سي پلاس پلاس رو بذارين.

داره خودمونی میشه rz_assar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

قربون شکلت از ++c شروع کن
    دلیل محکم هم دارم
    1) اول اونکه منابع فارسی ++c بیشتره
    2) ثانیا زبان شناخته شده تریه (البته کم و بیش از طریق دوستان اسم پایتون به گوشم خورده)
    3) درسته پایتون قوی و آسونه ولی شما میخای با مفاهیم برنامه نویسی آشنا بشی نه اینکه یه شبه آپولو هواکنی
    4) تو فروم برنامه نویس ++c تا دلت بخاد هست ولی اگه تو پایتون به مشکل برخوردی !!!

همون که گفتم اول مبانی ++c و برنامه نویسی پروسیجرال تحت ++c بعد شی گرایی تحت ++c بعد سویچ کن رو #c حتما موفقیت آمیز خواهد بود

اگه میخای بدونی خود من از کجا شروع کردم باید بگم :
    1-GWBasic
    2- QBasic
    3- Pascal
    4- c
    تازه رسیدم به ++c
    6- Delphi
    7- c++ builder
    8-#c
    حالا تصمیم با خودته که لقمه رو چجوری می خای بذاری تو دهنت . میخای مثل من بتابونی یا میخای سرراست بری سر اصل مطلب

(قربان شما این جانب)

6. این کاربر از rz_assar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

دوست عزیز mahdi7s شما اصلا بفرمایین تصمیمتون از یادگیری یه زبان برنامه نویسی چیه؟ برای چه مقاصدی میخواین یاد بگیرین؟ برنامه های دسکتاپ، وب اپلیکیشن، سیستمی یا شاید هوش مصنوعی؟!
    به هر حال اگه کلا با مفاهیم برنامه نویسی و شیوه های الگوریتمیک یک برنامه آشنایی ندارین زیاد مهم نیست با چه زبانی شروع کنین مهم یادگیری مفاهیم پایه س و بعد اینکه ببینین سینتکس و خصوصیات کدوم زبان براتون جالبتره و اونو انتخاب کنین.
    در بیشتر دانشگاه ها و مراکز آموزشی دنیا مفاهیم پایه رو با زبان ++C یاد میدن. ایران هم از این قضیه مستثنا نیست ولی شما باید ببینید آیا میخواید از همه امکانات این زبان میخوای استفاده کنید؟ شاید دوست دارین یه هسته سیستم عامل بسازین یا نه نمیدونم یه رابط گرافیکی طراحی کنین یا...!
    فرمایش دوستان کاملا متینه ولی به نظر من با یه چیزی شروع کنین حالا زیاد مهم نیست، بعد که به برخی مفاهیم پایه مسلط شدین میتونی راهتونو انتخاب کنین چون شما الان واقعا نمیدونین چی میخواین. موفق باشید.

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوستانی که میگن از ++C شروع کن مشخصه یا #C نمیدونن چیه یا ++C دلیلشم اینه که دقیقا #C نسخه اصلاح شده و بهینه شده ++C هست و خیلی از مفاهیم oop که در ++C با مشکل روبرو بوده در #C با الهام از Java تصحیح شده و در اصل #C همون ++C هست با امنیت و مفاهیم بهتره Java . یادگیریش هم انچنان فرقی ندارن ولی ساده تر از ++C هست مخصوصا کار باهاش تو IDE مثل Visual Studio خیلی راحت تره . ولی نکته مهم اینه که شما با یسری مفاهیم ابتدایی برنامه نویسی اشنا بشی و دید کلی داشته باشی بقیش همه syntax زبان هست که حالا هر زبونی syntax داره که شما مفاهیم رو بدون زبان که مشکلی نیست هر چی دوست داشتی یاد بگیر فقط مهمه که مفاهیم رو با یه زبون شروع کنی حالا ++C باشه #C باشه VB باشه هرچی .
    Last edited by Bracket; 17-05-2008 at 09:54.

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

دوستانی که میگن از ++C شروع کن مشخصه یا #C نمیدونن چیه یا ++C دلیلشم اینه که دقیقا #C نسخه اصلاح شده و بهینه شده ++C هست و خیلی از مفاهیم oop که در ++C با مشکل روبرو بوده در #C با الهام از Java تصحیح شده و در اصل #C همون ++C هست با امنیت و مفاهیم بهتره Java . یادگیریش هم انچنان فرقی ندارن ولی ساده تر از ++C هست مخصوصا کار باهاش تو IDE مثل Visual Studio خیلی راحت تره . ولی نکته مهم اینه که شما با یسری مفاهیم ابتدایی برنامه نویسی اشنا بشی و دید کلی داشته باشی بقیش همه syntax زبان هست که حالا هر زبونی syntax داره که شما مفاهیم رو بدون زبان که مشکلی نیست هر چی دوست داشتی یاد بگیر فقط مهمه که مفاهیم رو با یه زبون شروع کنی حالا ++C باشه #C باشه VB باشه هرچی .
    این رو هم باید در نظر بگیرین که C# به شدت به فریمورک وابستس پس دروغه که میگن پرتابله! و فرآیند کامپایل دوگانه اون اجرای برنامه ها رو خیلی کند میکنه. این امر رو میشه از روی اپلیکشن هایی که با دات نت نوشته شدن یا برنامه های تحت وب وابسته به دات نت مثل ASP.net کاملا متوجه شد، ولی c++ یه زبان کاملا پرتابله. البته این باعث نمیشه که منکر توانایی های C# باشیم! بله سی شارپ مدیریت حافظه خودکار داره و خیلی پیچیدگی های دیگه مثل وراثت های چندگانه و اشاره گرها و ... رو نداره که خصوصیت simplicity اونو بالاتر میبره. آره C++ ممکنه برخی از خصوصیات OOP مثل کپسوله سازی رو نقض بکنه ولی خب این به این دلیل بود که می خواست یه زبان هیبریدی باشه نه کاملا OOP مثل جاوا یا سی شارپ. اما به هر حال ممکنه خیلیا مثل من دل خوشی از انحصار طلبی های مایکروسافت نداشته باشن و دوست داشته باشن که همون جاوا رو ترجیح بدن به C#! شما که فنجون قهوه جاوا رو گذاشتی تو آواتارت چرا از c# طرفداری می کنی؟! (شوخی بود جدی نگیر دوست من)

پروفشنال bahareh_bus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

من یک سوال از این دوست عزیز دارم:

شما که هنوز یک قدم هم در دنیای برنامه نویسی گام برنداشتید چرا اینقدر در رابطه با انتخاب زبان شک و تردید دارید؟!

چه چیزی باعث این حساسیت شما شده؟

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

این رو هم باید در نظر بگیرین که C# به شدت به فریمورک وابستس پس دروغه که میگن پرتابله! و فرآیند کامپایل دوگانه اون اجرای برنامه ها رو خیلی کند میکنه. این امر رو میشه از روی اپلیکشن هایی که با دات نت نوشته شدن یا برنامه های تحت وب وابسته به دات نت مثل ASP.net کاملا متوجه شد، ولی c++ یه زبان کاملا پرتابله. البته این باعث نمیشه که منکر توانایی های C# باشیم! بله سی شارپ مدیریت حافظه خودکار داره و خیلی پیچیدگی های دیگه مثل وراثت های چندگانه و اشاره گرها و ... رو نداره که خصوصیت simplicity اونو بالاتر میبره. آره C++ ممکنه برخی از خصوصیات OOP مثل کپسوله سازی رو نقض بکنه ولی خب این به این دلیل بود که می خواست یه زبان هیبریدی باشه نه کاملا OOP مثل جاوا یا سی شارپ. اما به هر حال ممکنه خیلیا مثل من دل خوشی از انحصار طلبی های مایکروسافت نداشته باشن و دوست داشته باشن که همون جاوا رو ترجیح بدن به C#! شما که فنجون قهوه جاوا رو گذاشتی تو آواتارت چرا از c# طرفداری می کنی؟! (شوخی بود جدی نگیر دوست من)
    من اصلا طرفداری #C رو نکردم چیزی که گفتم واقعیت مطلب بود من خودم ++C هم کد میزدم #C هم کد زدم در Low Level تر بودن ++C هم شکی نیست هنوز خیلی از کارهای گنده که سرعتش توش خیلی تاثیر داره یا اپلیکیشن های سخت افزاری بشدت از ++C استفاده میشه (البته بماند که الان خیلیا اعتقاد دارن Java هم به اندازه ++C سریع و LowLevel شده) . در مورد Java بدون شک حالت ایده عاله و اصلا قابل بحث نیست .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •