تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 66

نام تاپيک: b650 آیا جانشین شایسته ای برای v10

داره خودمونی میشه mohsen284's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

7

b650 بدون سینما خانگی 2 میلیون .

lh900 رو دیدم , کیفیت تصویر خیلی خوبی داشت نسبت به led های سامسونگ انتخاب خیلی مناسبتریه . درخشش تصویر نسبت به led های سامسونگ بیشتر بود دقیقا همون چیزی که مردم ایران بهش توجه دارن درخشش تصویر=کیفیت بالا تصویر ! ,غلضت رنگش مناسب بود ولی خیلی خوب نبود ,مانند led و lcd های دیگه زاویه دید بدی داشت اگر از از بغل به تلویزیون نگاه می کردی 20 25 درصدی افت کنتراست رو حس می کردی,مشکیش برای ال سی دی عالی بود

به نظر من با توجه به قیمت بالاش و بودن مدل هایی با قیمت پایین ,و کیفیت بیشتر (650 g10 ) خریدش به صلاح نیست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون
    ولي يه مشكل (در واقع يه محدوديت) وجود داره :
    g10 فقط 42 اينچ
    و
    b650 فقط 50 اينچ داره

و براي كسايي كه 42 خيلي كوچيك و 50 خيلي بزرگه ،انتخاب اين 2 ممكن نيست و متاسفانه مجبورن پول بيشتري بدن و سايز كوچكتري بگيرن(در برابر 650)...
    ال جي 46 رو نميدونم ولي x450 سوني 46 اينچ : 5ميليون

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

واسه خيليا مثل من مورد FEATURES خيلي مهمه كه نقايص ديگه رو پوشش ميده . من وقتي نتونم به TV يو اس بي بزنم ميخوام سر به تن اون TV نباشه !!!
    دوست من میتونی چند تا عکس از پنل b650 بزاری!!

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست من میتونی چند تا عکس از پنل b650 بزاری!!

Pics Links:

htt p://i835.photobucket.com/albums/zz275/sconan2/100_0078.jpg
    htt p://img215.imageshack.us/img215/952/01092009542.jpg
    htt p://img525.imageshack.us/img525/1112/01092009540.jpg

4. 4 کاربر از m654 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام به همه و به دوست عزیز Ami R 940
    من هم مثل بقیه اول منتظر پاناسونیک v10 بودم ولی اینطور که معلومه قرار نیست این دستگاه به این زودی ها بیاد و اگر هم چند ماه بعد بیاد 58 اینچ به درد من نمیخوره و فکر نمیکنم که قیمتش (با توجه به کیفیت بالا و زیاده خواهی نماینده گیها) خیلی برای من مناسب باشه و قیمتش بالاست. به همین خاطر تصمیم گرفتم برم سراغ یه گزینه ی دیگه.
    حالا به نظر شما کدوم یکی از این دو مدل سامسونگ بهتر هست و میتونه از هر جهت بالاتر و بهتر از مدل ها و گزینه های هم ردیف خودشون باشه . سامسونگ50 اینچ پلاسما مدل b650 یا سامسونگ 40 اینچ ال سی دی مدل b690 ؟؟؟
    من میخوام در حدود 1.5 تا 1 میلیون و 800 هزار هزینه کنم (البته بدون قیمت سینما خانگی شاید بتونم تا 2 میلیون هم خودمو پیاده کنم ) . من میخوام تلوزیونی که میگیرم کیفیت تصویر و امکانات (مثلا نشون دادن فایلهای تصویری از usb ) و زاویه ی دید زیاد و قیافه و دکور خوبی داشته باشه. معمولا فاصله تا تلویزیون برای ما حدود 4 تا 6 متر هست به همین دلیل میگم زاویه ی دید برام مهم هست چون میخوام هر جای اتاق که کسی خواست تلویزیون نگاه کنه کیفیت عوض نشه (معمولا ماهواره و شبکه های فوق العاده با کیفیت ایرانیه خودمون).
    آیا در مارک های دیگه مثل توشیبا یا فیلیپس یا ... مدلهایی با این مشخصات و قیمتها هستش که به درد من بخوره ؟ راستی این مدل پلاسمای سامسونگ مصرف برقش چقدر هست و آیا زیاد داغ میشه یا نه؟
    حالا اگه میشه دوستان نظرشون رو بنویسن و منو راهنمایی کنن .
    با تشکر فراااااااااوااااااااااان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام به همه
    من مشهد هستم و اینجا نمایشگاه لوازم صوتی تصویری برقراره. مدتیه تصمیم دارم LCD یا plasma بگیرم
    حالا سوال از اساتید و دوستان خوب اینجا، اینه:
    من سایز46 یا 50 میخوام با سقف بودجه حدود2.5 میلیون (یکم بالا یا پایین مشکلی نداره)، بیشتر ماهواره و کانال های داخلی و هفته ای 1-2 بار DVDمیبینم.فاصله محل نشستن تا جایی که برای TV مد نظرمه حدوده 3 متره و نور فضای نشیمن خونه معمولی رو به کم هستش.
    با خوندن صفحات این فروم به نظرم پلاسما b650 مناسبه آیا شما عزیزان LCD یاPLASMA دیگه ای هم پیشنهاد میکنین؟ (برند اصلا واسم مهم نیست)
    ممنون میشم سریع جوابمو بدید. امروز یا فردا میرم نمایشگاه اگه شد چندتا عکس میگیرم میارم واستون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام خدمت دوستان گرامی
    امیر و مهدی عزیز
    ممنونتون میشم که نظرتون رو درباره این مدل اعلام کنید . ایا این مدل رو قابل رقابت با مدلهای پلاسما میدونید ؟
    در این صفحه هم دربارش صحبت شده :
    کد:

و اینجا
    کد:
    ارادتمند
    Last edited by amirardallan; 11-11-2009 at 14:25.

8. این کاربر از amirardallan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

اقا مهدي يه سول داشتم ازتون، به نظر شما احتمال داره كه اين سايت هايي كه b650 رو تست كردن با فريمور جديد بوده ولي اين فريمور تازه وارد ايران شده؟

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

اقا مهدي يه سول داشتم ازتون، به نظر شما احتمال داره كه اين سايت هايي كه b650 رو تست كردن با فريمور جديد بوده ولي اين فريمور تازه وارد ايران شده؟
    دوست عزیز اطلاعات دقیقی در مورد ورژن نرم افزار این پنل من در سایتهایی که تستش کردن ندیدم ولی صد در صد اگر کیفیت پنل جهش داده باشه حداقل بخشی از این سایتها بهش اشاره میکنن.

11. 2 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

خوب بشنوید از داستان خرید من:
    بعد از تاخیر در ورود v10 با هزار زحمت خودم رو به خرید b650 راضی کردم و بالاخره دیروز خریدم و امروز ساعت 3 بعد از ظهر برای نصب اومدن. بسیار سریع اومدن ، نصب کردن و رفتن. راستش اون موقع حواس من بیشتر به انداره تی وی و ترکیب اون با اتاق بود. اولین چیز که نظر ما رو جلب کرد خش روی تلویزیون بود البته نصاب گفت که خاک و کثیفیه میره یه جارو من امتحان کردم با دست به نظرم محو شد و بیشتر رفتم دنبال پیدا کردن پیکسل سوخته و کیفیت تصویرو این جور چیزها. خلاصه این دو نفر رفتن و من شروع کردم تنظیمات سی نت رو انجام بدم. بعد از اتمام کیفیت ps3 رو دیدم به نظرم رنگ سبز مایل به سبز فسفری اومد. همون موقع برادرم هم تصاویر چند صفحه قبل همین تاپیک رو دید و متوجه شدیم اون برچسب های اطراف پنل نیست. راستش این از خوبی های فروم است دیگه. ما داشتیم بحث می کردیم که مادرم گفت این ها خش هست و پاک نمی شه. خوب دیگه داشت فطعه های پازل کامل می شد. من گفتم این پنل با این همه خش و گرد و خاک روش نو نیست. گشتم ئاخل منو برای پیدا کردن جایی که بشه میزان کارکرد صفحه رو فهمید. پیدا نکردم رفتم سراغ دفترچه راهنما ...
    فکر می کنید چی دیدم....
    بعله...دفترچه سری 5
    بلافاصله مدل رو از پشت تی وی چک کردم. این رو دیگه نمی تونید حدس بزنید
    ..
    ..
    50A650 ولی برگه خرید ما که سری B بود
    وای یعنی نماینده سامسونگ مدل سال قبل رو اون هم دست دوم به ما فروخته؟
    خوب گفتم شاید انبار اشتباه کرده و ...
    ساعت 5 رفتم اونجا دیدم که جای تلویزیون دیشبی خالیه !!!!!!!!!!!!
    مسئول اونجا آقای هدایت نامی به من میگه اصلا سامسونگ چنین مدلی نداره!!!!!

خلاصه از این جا به بعد چند ساعتی ما در گیر بودیم تا این آقا بالاخره پول ما رو پس داد اون هم با کلی دردسر و اعصاب خوردی

این که دوستان مراقب باشید
    Last edited by Bahram.EE; 12-11-2009 at 21:49.

13. این کاربر از Bahram.EE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من الان از نمایندگی سامسونگ میام البته جمهوری نرفتم راستش من که از این b650 زیاد خوشم نیومد هم رنگها به نظر من زیادی اشباع شده بود و تو ذوق میزد و هم در کمال تعجب وقتی از کنار به تلوزیون نگاه کردم تصویر مات میشد و وضوح کامل رو نداشت نمیدونم شاید این مدل مال قبل از update شدنش بود ولی g10 تصویر زیباتری به نظر من داره ولی حیف که 46 یا 50 نداره.
    کسی از پلاسماهای ال جی اطلاعاتی نداره این pq70 و ps80 چطور هستند؟ البته کنتراستشون 1 به 2000000 هست :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •