تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 44

نام تاپيک: تجربیات کوچک ولی گرانبها...

پروفشنال XMAN9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    توصيه هاي خوبي بود
    ممنون

آخر فروم باز behnam_tr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    T@BRIZ

پيش فرض

سعی کنید هیچ وقت موقع رانندگی جو گیر نشید......

3. این کاربر از behnam_tr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    T@BRIZ

پيش فرض

اگر میخایید حرفه ای بشید تو جاده های برون شهری تا جون دارید سرعتو زیاد کنید و لی تو جاده درون شهری همیشه احتیاط کنید و سرعت رو از حد مجاز بالا نبرید.....

اگه نباشه جاش خالی می مونه maaars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

مورد آخر که گفتی باک از 3/4 ام خالی نشه تصور اشتباه خیلی هاست یکی میگه از نصف خالی نشه و خلاصه هر کی یه چیزی شنیده و بعضی ها هم اینطوری هر روز توی پمپ بنزینن. اولا ماشین ف ی ل تر بنزین داره که هر 20 30 هزار کیلومتر باید عوض شه قیمت بالایی هم نداره. دوما اصلا مکش بنزین از ته باک انجام میشه حالا چه پر باشه چه خالی از روی سطح بنزین توی باک که مکش نمیکنه پس فرقی نداره و سوما ماشین اینقدر تکون داره که مایع بنزین در باک به کل بیشتر به هم میخوره و ته نشینی کثافات خیلی خیلی کم انجام میشه. نمیدونم چرا بعضی ها بدون فکر هر چی مکانیکی ها گفتن بهش عمل میکنن. پی هر چقدر بنزین کثیف یا تمیز باشه باز بنزین از کف باک کشیده میشه.
    من مطمئن نیستم ، ولی به نظر می آد حرف شما منطقی باشه. قبول دارم که مکانیک ها بعضی وقتا حرفای بیهوده می زنن. مثلا خیلی هاشون معتقدند تایر های تازه و آج دار باید رو چرخ های جلو بسته بشه و تایر های صاف شده برن رو چرخ های عقب. در حالی که این کار درست نیست و تایر های آج دار باید رو چرخ عقب بسته بشن.

6. این کاربر از maaars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه maaars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

اگر میخایید حرفه ای بشید تو جاده های برون شهری تا جون دارید سرعتو زیاد کنید و لی تو جاده درون شهری همیشه احتیاط کنید و سرعت رو از حد مجاز بالا نبرید.....
    من جمله ی شما رو اینجوری اصلاح می کنم : اگر حرفه ای شدید ، تو جاده های برون شهری تا جون دارید سرعتو زیاد کنید.
    سرعت بالا برای رانندگان غیر حرفه ای بسیار خطرناکه. هم واسه خودشون هم واسه دیگران.

8. 5 کاربر از maaars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    T@BRIZ

پيش فرض

من جمله ی شما رو اینجوری اصلاح می کنم : اگر حرفه ای شدید ، تو جاده های برون شهری تا جون دارید سرعتو زیاد کنید.
    سرعت بالا برای رانندگان غیر حرفه ای بسیار خطرناکه. هم واسه خودشون هم واسه دیگران.
    به نظر من فرد زمانی حرفه ای خواهد شد که سرعت بالا را تجربه کند... من نگفتم بار اول 200 تا برید یواش یواش و به مرور زمان....

نظر شخصی من اینه که تا سرعت نری نمیتونی حرفه ای بشی.....

اگه نباشه جاش خالی می مونه YOUCOM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    www.faranohesab.ir

پيش فرض

بذاريد يه توصيه هم من كنم.
    حتي اگر همه دنيا هم شما رو راننده خوبي ميدونن، هيچوقت مغرور نشين.
    مثل من كه امروز ماشينو به... دادم.
    پستشو تو صفحه اصلي گذاشــتمو

11. این کاربر از YOUCOM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز franch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اگر قوانين رانندگي رو هميشه وهمه جا رعايت كنيد مطمئن باشيد كه هيچ وقت ضرر نميكنيد.

13. این کاربر از franch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

مخالفم.

اینجوری به جای حرفه ای شدن احتمال مرگ میره بالا.

به نظر من اگه میخواییم حرفه ای شیم اول باید از مدارس رانندگی استفاده کنیم. اگه به اونا دسترسی نداریم (که در حال حاضر نداریم) اول دست فرمون رو تقویت کنیم.
    یه تقویت بدون خطر برای دیگران. حالا اگه ما بریم تو خارج شهر یا داخل شهر تند بریم خطر زیادی ایجاد میشه ( توجه کنید ه من جون خودم برام مهم نیست، ولی جون بقیه براشون مهمه) .
    به نظر من بهترش اینه توی جایی که هیچ ماشینی نیست این کارو کنیم (ارتقائ دستفرمون) مثلا یه جاده مکروته یا در دست ساخت که تعطیله رو پیدا کنیم و چوب زیادی توی اون بکاریم. چوبها رو طوری بزنیم که ماشین بزور رد بشه. اینقدر اینو تمرین کنیم که بتونیم هر وقت اراده کردیم هر چوبی رو بتونیم فقط با آینه بزنیم (اگه اینه نبود یه چیزی بچسبونیم)

من مطمئن نیستم ، ولی به نظر می آد حرف شما منطقی باشه. قبول دارم که مکانیک ها بعضی وقتا حرفای بیهوده می زنن. مثلا خیلی هاشون معتقدند تایر های تازه و آج دار باید رو چرخ های جلو بسته بشه و تایر های صاف شده برن رو چرخ های عقب. در حالی که این کار درست نیست و تایر های آج دار باید رو چرخ عقب بسته بشن.
    این موضوع بستگی به دیف عقب و جلو بودن ماشین داره.

ولی برای راحتی فرمون حرف شما درسته

خوبه.

به نظر من فرد زمانی حرفه ای خواهد شد که سرعت بالا را تجربه کند... من نگفتم بار اول 200 تا برید یواش یواش و به مرور زمان....

نظر شخصی من اینه که تا سرعت نری نمیتونی حرفه ای بشی.....
    سرعت تنها شرط حرفه ای شدن نیست.
    تقریبا هر کسی میتونه پاشو بذاره رو گاز و تا جایی که ماشین میره سرعتو پر کنه. ولی فقط حرفه ای ها میتونن راحت توی سرعتای بالا کنترل کنن و ...

آفرین
    Last edited by Farshadd; 29-09-2008 at 19:11.

15. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه سباستین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

یه قاشق خاک تو یه فنجان بیشتر نمود داره یا تو یه سطل آب؟ حرف شما درسته که ماشینی که حرکت می کنه, اجرام داخل باکش مخلوط می شن. و هر چه مقدار بنزین داخل باک کمتر بشه غلظت ناخالصی بیشتر می شه. قیمت فیل تر در ماشینی مثل پراید و پزو پایینه. اگه یه دفعه فیل تر فولگس گل عوض کنی, منظور من واضح تر می شه. ماشین های مدل بالاتر رو هم که دیگه صحبتش نیست. در ضمن تو این دوره زمونه 5-4 هزار تومن هم واسه خیلی ها پول محسوب میشه. واقعا فیل تر رو رو 30 هزار عوض می کنی؟!
    راستی, سه چهارم خالی= یک چهارم پر. یعنی باکه 60 لیتری از 15 کمتر نشه. نکنه منظور رو چپول گرفتی؟!
    نقل قول کرده بودم, نمی دونم چرا تنها اومد...
    Last edited by سباستین; 30-09-2008 at 06:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •