تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 212 از 607 اولاول ... 112162202208209210211212213214215216222262312 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,111 به 2,120 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

اگه نباشه جاش خالی می مونه Kharg Island's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    آدرس جزيره خارگ - جلوي مانيتور

پيش فرض

مسعود جان اگه زحمتی نیست میتونی لینک تورنت Fokker 100 رو برای دانلود بزارید.همین یک گیگایته باشه.

البته اگر زحمتی نیست.

یــا عـــلـــی

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

[QUOTE=Kharg Island;4630050]مسعود جان اگه زحمتی نیست میتونی لینک تورنت Fokker 100 رو برای دانلود بزارید.همین یک گیگایته باشه.

البته اگر زحمتی نیست.

یــا عـــلـــی[/QUOTE

علی یارت...
    اینی که من گرفتم حدود یک سال قبل بود و از رپیدشیر گرفتمش چون تو تورنت نبود. آخر اسمش bamboocha داشت! و فایل ISO یعنی image دی وی دی رو آپلود کرده بودن . الان برات نگاه میکنم ببینم تورنتش هست یا نه ...
    بله هستش! 1.13 گیگابایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فقط اینکه درست کارکنه رو نمی دونم چون این رو تست نکردم ولی ظاهرا همونه. بقیه ش با خودته.
    اینم صدای خوب براش
    کد:

3. این کاربر از Masoud.Neshat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در انتظار ایمیل فعال سازی
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اگه کسی بتونه لینک دانلود PMDG 747-8i/F
    رو گیر بیاره پیش من یک جایزه داره... !!!

پروفشنال dani.flight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

[QUOTE=Masoud.Neshat;4629999]

دوستان گلم، میخوام یه نرم افزار جادویی بهتون معرفی کنم! برای من مثل یه لطیفه الاهیه! اسمش FRAPS هستش و کارش فیلم و عکس گرفتن از بازیها و همینطور فلایت سیمولاتوره! من مدتها دنبال برنامه ای میگشتم که بدون اینکه PC به پت پت بیافته بتونم از پروازام فیلم ضبط کنم. خیلی نرم افزار رو هم امتحان کردم ولی این برنامه نقلی 2.43 مگابایتی!!! کارم رو راه انداخت. البته بگم احتیاج به فضای خالی زیادی داره چون فیلم رو بصورت AVI و full frame میریزه، بعدش خودتون میتونین convert کنینش مثلا با ورژن های جدید JetAudio میشه FLV کرد و تو یوتیوب آپلود نمود یا DivX کرد و تو پلیر دید یا MP4 کرد و تو موبایل ریخت.

کد:
    این فایل رو ببینین، من از فرودم با هواپیمای Digital Aviation Fokker 100 گرفتم اونم با رزالوشن 1280x768 ! با بیت ریت عالی. ضمنا این هواپیما هم خیلی عالی درست شده و من عاشقشم. حجمش برای دانلود یک گیگابایته! تصور کنین چییییییی هسسسست. البته من صدای جداگانه ای براش دانلود کردم به اسم Turbine Sound Studios RR-Tay Soundpack .

این هم آخرین ورژن جت آودیو:
    کد:
    تقدیم به همه عشاق سینه چاک پرواز مثل خودم که هنوزم با شنیدن صدای هواپیما مثل روستاییها سرم میره رو به آسمون!
    کد:
    کد:

دستت درد نکنه منم خيلي از نرم افزارها رو امتحان کردم اما هيچ کدوم درست حسابي نبودن حالا ببينم اين چطوريه!

واييي نميدوني چه بلاهايي سر اين فوکر عزيز کشيدم " چند ماه پيش بود که با تورنت شروع به دانلودش کردم روزها بگذشت ........ هفته ها بگذشت................ماهها بگذشت...................تازه شده بود 80 درصد قشنگ جونمو به لبم رسونده بود" همين داستان هم باعث شد که از تورنت متنفررررر بشم!...

6. 2 کاربر از dani.flight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من فقط آی دی فرودگاه رو میدم مثل VHHX و گیت رو تنظیم نمیکنم. Ariane 737 برای من در حالت روشن لود شد ولی همه چیز نیاز به تنظیم داشت.

دوستان گلم، میخوام یه نرم افزار جادویی بهتون معرفی کنم! برای من مثل یه لطیفه الاهیه! اسمش FRAPS هستش و کارش فیلم و عکس گرفتن از بازیها و همینطور فلایت سیمولاتوره! من مدتها دنبال برنامه ای میگشتم که بدون اینکه PC به پت پت بیافته بتونم از پروازام فیلم ضبط کنم. خیلی نرم افزار رو هم امتحان کردم ولی این برنامه نقلی 2.43 مگابایتی!!! کارم رو راه انداخت. البته بگم احتیاج به فضای خالی زیادی داره چون فیلم رو بصورت AVI و full frame میریزه، بعدش خودتون میتونین convert کنینش مثلا با ورژن های جدید JetAudio میشه FLV کرد و تو یوتیوب آپلود نمود یا DivX کرد و تو پلیر دید یا MP4 کرد و تو موبایل ریخت.

کد:
    این فایل رو ببینین، من از فرودم با هواپیمای Digital Aviation Fokker 100 گرفتم اونم با رزالوشن 1280x768 ! با بیت ریت عالی. ضمنا این هواپیما هم خیلی عالی درست شده و من عاشقشم. حجمش برای دانلود یک گیگابایته! تصور کنین چییییییی هسسسست. البته من صدای جداگانه ای براش دانلود کردم به اسم Turbine Sound Studios RR-Tay Soundpack .
    این هم آخرین ورژن جت آودیو:

کد:
    تقدیم به همه عشاق سینه چاک پرواز مثل خودم که هنوزم با شنیدن صدای هواپیما مثل روستاییها سرم میره رو به آسمون!
    کد:
    کد:

مشخصات سیستمی رو که این فیلم رو باهاش گرفتی و نرم افزار ران کردیو میشه بگی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Kharg Island's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    آدرس جزيره خارگ - جلوي مانيتور

پيش فرض

مسعود جان دمت گرررررررررررررررررررررررر رررررررررررم

9. این کاربر از Kharg Island بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

مشخصات سیستمی رو که این فیلم رو باهاش گرفتی و نرم افزار ران کردیو میشه بگی؟
    CPU: Intel Core 2 Duo E8400 3GHz
    Cooler: OCZ Vendetta
    Mobo: ABIT IP43
    RAM: 2*2GB(=4GB) DDR2 800 CL5 Mushkin
    VGA: Gigabyte Radeon 4870 1GB Zalman fan
    H.D.D: Seagate 7200.12 500GB
    PSU: Cooler Master 650W
    ولی با ضعیفترش هم جواب میده فقط کافیه تنظیم کنی که با رزالوشن فول ضبط نکنه. و خیلی مهمه که سیستمت آنتی ویروس اصلا نداشته باشه!
    این فیلم که گرفتم replay از پروازی هست که انجام دادم. روش کار اینجوریه که اول برنامه fraps رو اجرا میکنی و برای شروع و ختم ضبط فیلم یه کلید تعریف میکنی مثلا من scroll lock رو انتخاب کردم. همونجور که fraps بازه میری تو فلایت سیمولاتور هر جاییکه خواستی شروع به ضبط محتوای صفحه نمایش و خروجی صدا بکنه همون کلید تعریف شده رو فشار میدی و برای ختم کار هم دوباره همون رو. شبیه برنامه camtasia

11. این کاربر از Masoud.Neshat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

خیلی سعی کردم این سوال رو نپرسم و خودم کشف کنم. اما نشد. چطور 800-737 رو روشن کنم ؟

من از رو 2 تا منوال نگاه کردم، و همه تنظیمات قبل از روشن شدن رو انجام دادم. APU روشن، Start در حال GRD و Start leveler ها Idle، ولی نه جنراتورها روشن میشه و نه تغییری در oil pressure در N1 صورت می گیره... . شاید اینجا چون Ground Crew نداریم طور دیگه ای روشن میشه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

افزودني شبيه ساز پرواز برنامه Flight Sim Commander
    این چیه؟
    راهنمای لطفا....

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

افزودني شبيه ساز پرواز برنامه Flight Sim Commander
    این چیه؟
    راهنمای لطفا....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •