تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 22 اولاول ... 1016171819202122 آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 218

نام تاپيک: ✔ راهنمایی و روش های برتر مطالعه برای کنکور

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

يه سوال داشتم نظرتون راجع به ازمونهاي ازمايشي سنجش چيه!البته كلا اعتقادي ندارم (چون پولم كجا بود!) ازمونهاي جامع اخر رو برم صرفا براي تمرين تمركز در فضاي ازمون!

داره خودمونی میشه pink oak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    in sky

پيش فرض

ازمون های سنجش از نظر بار علمی زیاد خوب نیست.حتی غلط هم داره!!!ولی از نظر جامعه اماری و شبیه سازی فضای کنکور بهتره شرکت بکنی

3. این کاربر از pink oak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

يه سوال داشتم نظرتون راجع به ازمونهاي ازمايشي سنجش چيه!البته كلا اعتقادي ندارم (چون پولم كجا بود!) ازمونهاي جامع اخر رو برم صرفا براي تمرين تمركز در فضاي ازمون!

سلام
    در باره ازمون های سنجش هم نقاظ قوت هست هم ضعف....
    از نقاط ضعف میشه به برنامه بد ازمون ها فاصله زیاد ازمون ها اشاره کرد .در جامع ها هم اولین ازمون اون در فروردین هست که کمی زود است برای جمع بندی .....
    ولی با این همه اگر در تبلیغ بقیه موسسات هم دیده باشید افراد برتر این 3 ازمون جامع را شرکت دارند بیشترین جامعه اماری اون
    نقاط قوت هم
    هزینه کمتر نسبت به بقیه مراکز-امکان شرکت به صورت تک ازمون البته گاج هم همین امکان رو داره
    تخمین رتبه بر اساس کنکور 91
    توصیه من این هست به صورت تک ازمون مثلا در سنجش و گاج شرکت کنید از هر کدام بهتر خوشتان امد ادامه دهید ...
    موفق باشید

5. 2 کاربر از alavi71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mahdi_Co_1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

ازمون های سنجش خوبن اما همونطور که دوستمون هم گفتن کافی نیستن. به نظر من ازمونای سنجش فقط درسای عمومیش شباهت زیادی به کنکور داشت

البته اختصاصی های سنجش هم گاهی خیلی شبیه میشن . در کل غلط هم توشون کم نیست.

پیشنهاد من به شما اینه که اگه نمیخوای تو هیچ موسسه ای ثبت نام کنی خودت تو خونه شرایط ازمون رو هر 3 هفته یکبار ایجاد کن مثلا میتونی

یک صندلی ازمون و ازمون های ازمایشی قلمچی یا گزینه2 و... رو تهیه کنی و طبق برنامه سالیانه همون موسسه جلو بری

در اخر این رو بازم میگم که تعداد ازمون های جامع سنجش خیلی کمه و برای بدست اوردن تمرکز و مهارت حداقل به 15 ازمون رسمی در طول سال احتیاج داری

7. این کاربر از Mahdi_Co_1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ممنون دوستان عزيز اينطور كه گفتين انگار گاج هم برتري داره نسبت به سنجش!به نظرتون طي يك اقدام انقلابي!از اول مهر كانون ثبت نام كنم بهتر از هر روشي هست كه فرمودين!؟گزينه 2 به نظر خودم كه اصلا خوب نيست ولي نظر مثبتي رو كانون دارم منتهي فقط جداي قيمت بالا به خونه هم زنگ ميزنن (كه اين اصلا جالب نيست!)!؟چطوريه!؟به خودت زنگ ميزنن؟!(اين خوبه!)اصلا يكي ميتونه پشتيبان نداشته باشه!؟در كل من قصدم كانون هست و بس!البته اگر ازموني رفتم چون شنيدم همه ميگن سنجش سوالاي كنكورهاي گذشته رو ارائه ميكنه!نظر شما دوستان چيه تحت هر شرايطي اگر بتوانم برم كانون!؟

9. این کاربر از نادر1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

ممنون دوستان عزيز اينطور كه گفتين انگار گاج هم برتري داره نسبت به سنجش!به نظرتون طي يك اقدام انقلابي!از اول مهر كانون ثبت نام كنم بهتر از هر روشي هست كه فرمودين!؟گزينه 2 به نظر خودم كه اصلا خوب نيست ولي نظر مثبتي رو كانون دارم منتهي فقط جداي قيمت بالا به خونه هم زنگ ميزنن (كه اين اصلا جالب نيست!)!؟چطوريه!؟به خودت زنگ ميزنن؟!(اين خوبه!)اصلا يكي ميتونه پشتيبان نداشته باشه!؟در كل من قصدم كانون هست و بس!البته اگر ازموني رفتم چون شنيدم همه ميگن سنجش سوالاي كنكورهاي گذشته رو ارائه ميكنه!نظر شما دوستان چيه تحت هر شرايطي اگر بتوانم برم كانون!؟
    سلام
    کانون پشتیبانهای خیلی قوی نداره البته اغلبشون کار یک پشتیبان در کانون تبلیغ کتاب هست ....
    این که زنگ میزنن خونه بسته به پشتیبان داره -شاید 50 درصدشون هم زنگ نمیزنن و پیگیری ندارن ....
    ولی کانون دیگه تبیغاتش زیاد شده سوالهای مشابهی که دقیقا از کتابهاش میده .یعنی شما میری کتابش رو امتحان میدید.
    در بالا هم گفتم شما به صورت تک ازمون شرکت کنید در چند تا موسسه گاج و قلم و سنجش اگر مورد قبولتون بود ادامه بدهید که بعد پشیمان نشوید ...

موفق باشید

11. 2 کاربر از alavi71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه s@har's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

هر کی راجع به آزمونا یه چیزی میگه آخر من نفهمیدم کودوم خوبه
    به نظرتون کودوم ازمون سوالاتش از نظر سختی و کیفیت به کنکور نزدیکه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

به نظرتون کودوم ازمون سوالاتش از نظر سختی و کیفیت به کنکور نزدیکه؟
    ازمونهای گاج به نظر من بهترین است و 2 ازمون جامع اخر سنجش
    چون کانون رو اگر بخواهی حساب کنی یا سوالهای مشابه سوالات سال قبلش هست یا مشابه کتاباش و حتی از خود کتابهاش...
    ازنظر کیفیت سوال گاج حرف اول رو میزنه
    شما به صورت تک ازمون شرکت هرکدوم بهتر بود همون رو برید

14. 2 کاربر از alavi71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

نظر دوست بالایی کاملا تایید میشه
    حتما حداقل یک یا دو آزمون آخر سنجش رو امتحان بده . محیطش و حتی کاغذ سوالاتش عین کنکور هست

16. 2 کاربر از brad pitt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

به نظرتون کدوم ازمون سوالاتش از نظر سختی و کیفیت به کنکور نزدیکه؟
    دوست عزیز یقیقا مشابه بودن سوال ها به سوال های کنکور به هیچ وجه امکان پذیر نیست چون سوالای کنکور به هیچ چیز شبیه نیست...خیلی منحصر به فرد تر از این حرفاس... من هم سنجش دادم و هم گاج و هم مرآت و کانون....
    مرآت رو ولش کن دیگه فک کنم نمیگیرن الآن شده انرژی اتمی...
    گاج اینقدر بی برنامس که نمیدونست که انتخابات مجلس همزمان با یکی از آزموناش هست در نتیجه امتحان رو یه هفته انداخت عقب.....
    تازه جامعه آماریش عمرا به ده هزار هم نمیرسه.تازه تو کارنامش کل جامعه آماری رو نمینویسه...یعنی میگه شما نفر 100 شدین اما نمیگه از چند نفر....
    این از گاج که به نظرم فایده نداره....
    سنجش هم به نظرم فقط دو تای آخر به ویژه آخریش خوبه نه به خاطر سطح سوالاش و نه به خاطر تخمین رتبه ی افتضاحش(من تو آخرین آزمون رتبه منطقه 2 شد 500 اونوقت تخمین زده بود که تو کنکور 90 رتبم 200 میشه...حالا نمیدونم اون 300 نفر که تو منطقه هست کجا میرن؟؟؟)فقط به خاطر این که حدود 70000 نفر جامعه آماریش هست....
    میرسیم به قلمچی و گزینه دو که به نظرم یکی از این دوتا رو انتخاب کن...
    گزینه دو: اگه سطح سوال برات مهم هست(یعنی جدید بودن سوال..)خوب گزینه سوالاش از اون دوتای قبلی بهتره جامعه آمارش از گاج بیشتره از قلمچی کمتره مشاوره نداره ولی سی دی آموزشی میده هشت تا آزمون هست(توصیه ی اکید که تابستان این طرح گزینه دو نرو هیچکس راضی نبوده).سوالاش معلم پسند هست.یعنی معلما سوالای گزینه دو رو بیشتر تایید میکنن.
    قلمچی:من خودم سه سال قلمچی میرفتم ...از این سه سال پشیمون نیستم.... ببین یکی میاد میگه سوالاش بده یکی میگه کتاباشون رو غالب میکنن یکی میگه دزده یکی میگه دروغه...شما این حرفا رو باور نکن..... کسی که به یه جای بالا میرسه همه میخوان پایین بکشنش....
    1-من سه سال دارم کانون میرم پشتیبان همیشه بهم زنگ زده....
    2-شما انتظارت در مورد پشتیبان باید در حد خودش باشه....پشتیبان قرار نیست بیافته دنبال کار تو....هیچ کس به فکر تو نیست به جز خودت..سوال اگه داشتی میتونی از پشتیبان بپرسی....
    3-من هیچ وقت کتاب رو بهم تحمیل نکردن....اگه کتابی از کانون داشتم خودم انتخاب کردم(گرچه کتاب های کانون خیلی خوب نیست)
    4-در مورد سوالاش هم باید بگم که سوالای کانون از کتاباش نیست.... سوالای کانون اغلب سوالای کنکور هست و سوال های کنکور هم تو کتاباش اومده... و این اصلن چیز بدی نیست.... شما مطمئن باش هزار بار هم سوالای کنکور رو بخونی هیچ کدوم یادت نمیمونه.... تاکیدد کانون بر خواندن جز به جز کتاب هست.... لزومی نداره که شما امتحانی که از فصل دو فلان کتاب میدی سوالاش عین کنکور باشه.....
    5-در کل برنامه ریزی قلمچی برا شما فقط زمانی جواب میده که به طور کامل باهاش جلو بری....اگه یه آزمون جا بیافتی پشتت سرد میشه تا آخرش ول میکنی..... 18 تا آزمون داره....
    تاکیدد میکنم اگه فکر میکنی نمیتونی با دو هفته یکبار بری جلو بهتره گزینه دو بری...(گرچه دو هفته یکبار هم خیلی فرصت کمی نیست کافیه....)...
    راستی یه چیز دیگه هم بگم در مورد کانون.بعضی ها میان میگن کانون پول میده برای جذب رتبه های برتر...دوستان همش حرف مفته.... من هرکس از رتبه های برتر رو دیدم که اسمش تو تبلیغات کانون اومده واقعا کانونی بوده و پول هم نگرفته...به جای ایراد گرفتن از بقیه باید ایرادات خودمون رو اصلاح کنیم.....

18. این کاربر از M A M M U T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •