تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 607 اولاول ... 101617181920212223243070120520 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام آقای amins2007 شما اگه update fs2004 FS9.1 Patch رو دانلود کنید این مشکل حل میشه.spl رو رد کنید به شما گواهینامه spl رو میده.

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

ILS به معنی Instrument Landing System شامل تجهیزات ناوبری فرودگاهی هست که بوسیله اونها هواپیماها فرود اتوماتیک رو انجام میدن. البته معمولا هیچ فرودی 100% اتوماتیک نیست و خلبان در مرحله Final Approach عملیات فرود رو به صورت manual انجام میده.

برای تنظیم هواپیما بر روی مسیر تعیین شده دکمه NAV Hold رو فعال کنید.

ایده آل این هست که پس از تنظیمات نهایی و در مرحله Final Approach با خاموش کردن Autopilot اگر فرود ILS دارید و به صورت طبیعی اگر Visual Landing دارید، سعی کنید:

1. تا زمان برخورد چرخهای هواپیما به زمین از فمان استفاده نکنید، جز زمانیکه هواپیما در حالت idel بر فراز باند قرار گرفت که با کشیدن آرام فرمان و بالا بردن دماغه میشه، فرود رو آرامتر کرد.
    2. برای کم و زیاد کردن ارتفاع از کم و زیاد کردن دور موتور استفاده کنید.
    3. برای تنظیم جهت هواپیما ار Rudder ها استفاده کنید.

البته این حالت ایده آل و خلبانان آماتور از فرمان هم استفاده می کنند. حالات بالا البته استثنا هم داره که اونم هنگام Cross-wind Landing هست که فرود بر خلاف جهت باد هست وقتی که Shearing Wind یا بادهای قطع کننده از راست به چپ یا چپ به راست هواپیما میوزه.
    ممنون. ولی ببین یکم واضح تر. من کلید Nav رو میزنم ولی همون مسیر مستقیم رو میره. فرکانس Nav رو هم روی 113.90 میزارم بازم نمیشه.
    یکم کاملتر بگو اگر میشه. کار دیگه ای نباید بکنیم؟

آخر فروم باز robert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منهم یه سوال داشتم

اسم اون چراغهای قرمز و سفید کنار باند که سطح اپروچ درست و ارتفاع نسبی صحیح هواپیما نسبت به باند رو نشون میدن چی هست و آیا این هم قسمتی از سیستم ILS هست یا نه ؟

ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اسمشون چراغ های papi است خیر برای ils نیست.برای glide slop است به طوریکه دو تا قرمز دو تا سفید یعنی در مسیر صحیح گلاید سه تا سفید یکی قرمز یعنی شما بالاتر از مسیر صحیح گلاید هستید باید شیب بیشتری به پایین بدهید برای فرود 3 تا قرمز یعنی پایین تر هستید اگر 4 تا قرمز یا 4 تا سفید یعنی خیلی پایین یا بالا هستید.

5. 2 کاربر از kajiro hyuga بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mro229's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    پکن

پيش فرض

آقای DaneshD از راهنماییهاتون ممنونم. خیلی استفاده کردم. اما یه سوال دیگه اینکه هزینه ی یادگیری در اینگونه آموزشگاهها که هواپیماهای تک موتوره رو آموزش می دن حدودا چقدر هست؟ در ایران نسبت به دیگر کشور ها ارزون تره یا گرون تر و نکته دیگه این که کسی که هواپیما های تک موتوره یا آموزشی مثل Cessna رو یاد می گیره می تونه در مراحل بالاتر هواپیماهای سنگین تری رو یاد بگیره؟ یا نه همونطور که شما اشاره کردید فقط باید وارد آموزشگاههای خاص یا دانشگاههای هوا - فضا شد؟ آخه رشته ی تحصیلی من علوم انسانی هست و رشته دانشگاهی که می خوام بخونم علوم سیاسی هست و در حقیقت فکر نمی کنم رابطه ای بین رشته علوم سیاسی و هوانوردی باشه .
    به هر حال از راهنماییهاتون خیلی متشکرم...
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه DaneshD's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

راستش اطلاعات من محدود به یادگیری این رشته در حد تفریحی و سرگرمی هست. اگر به عنوان شغل آینده تون بهش نگاه میکنید باید از یک خلبان حرفه ای سوال کنید که بینید چطور برای ورود به این رشته درخواست بدید و چه پیش نیازهایی داره. من البته در سوئد زندگی می کنم و اینجا هزینه خیلی بالایی برای یادگیری خلبانی هواپیماهای تک موتوره داره که در حدود 90000 کرون سوئد که میشه حدودا 10 میلیون تومان هست. مدارک هوایی اصولا خیلی خاص هستند. به این معنی که بعد از مدرک هواپیماهای تک موتوره، مراحل آموزش خلبانی جت هست و بعد خیلی تخصصی میشه. مثلا دوره آموزشی خلبانی بوئنیگ 800-737 که البته احتمالا یک همچین خلبانی با گذروندن یک دوره کوتاه مثلا میتونه با بوئینگ 600-737 هم پرواز کنه که این دوره ها معمولا در سطح مدارک آموزش عالی هست نه آموزشگاهها.
    باز توی سوئد، یک نفر رو هم میشناختم که برای آموزش خلبانی به صورت حرفه ای درخواست داد و چون نتونست حمایت مالی هیچ Airline رو بگیره محبور شد خودش با گرفتن وام هزینه اش رو تامین کنه که الان هم خلبان شرکت Ryan Air هست که یک شرکت هوایی ایرلندی هست. البته تو ایران شاید شرایطش فرق داشته باشه.
    این سایت رو هم براتون پیدا کردم که مربوط به یک آموزشگاه آموزش خلبانی در ایران هست:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. این کاربر از DaneshD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mro229's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    پکن

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه. مطالبت مفید واقع شد. شرایط پذیرشش رو هم خوندم . خیلی سخت گیرانه نیست. فقط تنها مشکلی که هست اینه که من شاید تا چند وقت دیگه ایران نمونم و چند سالی برم چین زندگی کنم . شاید شرایط در اونجا فرق کنه. احتمالا علاوه بر زبان انگلیسی زبان چینی رو هم باید یاد بگیرم... به هر حال ایشاالله شما هر جا که هستی موفق باشی.
    بابت اطلاعات کاملت مجددا تشکر می کنم...

داره خودمونی میشه DaneshD's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

دوستان، کسانی که واقعا مایل هستند، یک پرواز بسیار شبیه به پروازهای مسافربری خطوط هوایی را تجربه کنند بخوانند! من به تازگی FsPassengersX رو که روی FSX نصب میشه رو امتحان کردم، البته شاید شما قبل از من از این نرم افزار استفاده کرده باشید، اما منکه خیلی خوشم اومد. بوسیله این نرم افزار، پرواز شما همراه با مسافرین و کمک خلبان خواهد بود. علاوه بر این، مولفه های پروازی نظیر آسیب پذیری فلاپها و تکانهای هنگام فرود بسیار بسیار طبیعی تر شده. کلا این امکانات به FSX اضافه میشه، اگر این نرم افزار رو نصب کنید:

1. امکان پیاده و سوار کردن مسافرین
    2. پخش صدای مهماندار، قبل از پرواز و پیش از فرود
    3. امکان پخش موزیک و فیلم برای مسافرین، در حین پرواز
    4. امکان سرو نوشیدنی، غذای گرم و سرد در حین پرواز
    5. امکان درخواست فرود اضطراری
    6. باخبر شدن از میزان رضایت مسافرین از پرواز یا میزان وحشت اونها در صورت وجود تکانها در هواپیما
    7. شنیدن صدای مسافرین، مثلا هنگام لرزش هواپیما، مسافرین جیغ میزنند!
    8. مدیریت مالی شرکت هوایی، با افزایش تعداد پروازها، رضایت مسافرین و خرید و فروش هواپیماها

و خلاصه تجربه خلبانی در یک خط هوایی واقعی!

11. 3 کاربر از DaneshD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در انتظار ایمیل فعال سازی
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستان سلام

ممنون میشم اگه کسی آدرس یک ساین پروپیمون برای دانلود هواپیماهای اضافه با تمام تشکیلاتش رو بزاره.

مثل airbus a380

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

دوستان، کسانی که واقعا مایل هستند، یک پرواز بسیار شبیه به پروازهای مسافربری خطوط هوایی را تجربه کنند بخوانند! من به تازگی FsPassengersX رو که روی FSX نصب میشه رو امتحان کردم، البته شاید شما قبل از من از این نرم افزار استفاده کرده باشید، اما منکه خیلی خوشم اومد. بوسیله این نرم افزار، پرواز شما همراه با مسافرین و کمک خلبان خواهد بود. علاوه بر این، مولفه های پروازی نظیر آسیب پذیری فلاپها و تکانهای هنگام فرود بسیار بسیار طبیعی تر شده. کلا این امکانات به FSX اضافه میشه، اگر این نرم افزار رو نصب کنید:

1. امکان پیاده و سوار کردن مسافرین
    2. پخش صدای مهماندار، قبل از پرواز و پیش از فرود
    3. امکان پخش موزیک و فیلم برای مسافرین، در حین پرواز
    4. امکان سرو نوشیدنی، غذای گرم و سرد در حین پرواز
    5. امکان درخواست فرود اضطراری
    6. باخبر شدن از میزان رضایت مسافرین از پرواز یا میزان وحشت اونها در صورت وجود تکانها در هواپیما
    7. شنیدن صدای مسافرین، مثلا هنگام لرزش هواپیما، مسافرین جیغ میزنند!
    8. مدیریت مالی شرکت هوایی، با افزایش تعداد پروازها، رضایت مسافرین و خرید و فروش هواپیماها

و خلاصه تجربه خلبانی در یک خط هوایی واقعی!
    یک لینک هم میدادی دیگه حجت رو تمام میکردی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •