تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 39

نام تاپيک: جدیدترین اخبار لژیونرهای ایران

آخر فروم باز FarzadSport's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض عنايتی:استقلال كمبود بازيكن ندارد

پرسپوليس مدعی اول قهرمانی است
    عنايتي در بازی دوستانه الامارات و الشعب يك گل برای تيمش به ثمر رساند ولی نتوانست مانع شكست الامارات شود.
    عنايتي در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ايران در خصوص اين بازی، اظهار داشت: بازی خوبی را از سوی هر دو تيم شاهد بوديم ولی متاسفانه موقعيت‌های ما تبديل به گل نشد و در نهايت شكست خورديم، البته بازی‌های تداركاتی برای مشخص شدن نقاط ضعف و قوت تيم است و زياد به اين شكست حساسيت نشان نمی‌دهيم.
    وی در خصوص وضعيت الامارات گفت:تمرينات بسيار خوبی را پشت‌سر گذاشتيم و يك اردوی تداركاتی هم در آلمان داشتيم. خوشبختانه تيم نسبت به فصل گذشته تقويت شده و امسال چهره متفاوتی از الامارات می‌بينيد.

عنايتی در ادامه با اشاره به شكست استقلال مقابل سايپا گفت: بازی را نديدم ولی از شنيدن خبر باخت استقلال ناراحت شدم. به نظر من اين تيم مشكل بازيكن ندارد و مهره‌های بسيار خوبی به استقلال آمده‌اند، تيم هنوز استرس دارد و مسئولان و كادرفنی بايد هرچه زودتر مشكلات را برطرف كنند.
    وی تاكيد كرد: پرسپوليس ليگ را با قدرت شروع كرده و با 4 پيروزی پياپی به بردن عادت كرده است. به نظر من اين تيم مدعی اول قهرمانی است و سپاهان هم اين شرايط را دارد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

هاشمیان که بازی نکرد.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض هاشميان،نيمكت‌نشين بود

هاشمیان که بازی نکرد.

هانوفر در شبی كه ميزبان نورنبرگ بود، به تساوي 2- 2 مقابل ميزبان اين تيم دست يافت.
    به گزارش خبرگزاری فوتبال ايران؛ در حالي‌كه هانوفر 2 بر صفر از ميزبان خود پيش بود، نهايتا تن به تساوی 2- 2 داد. هر دو گل هانوفر توسط هينكه وارد دروازه نورنبرگ شد.
    وحيد هاشميان در اين ديدار، 90 دقيقه روی نيمكت تيمش حضور داشت و سرمربی هانوفر فرصت بازی به او برابر نورنبرگ را نداد.
    هانوفر در حال حاضر با 7 امتياز در رده دهم جدول بوندس‌ليگا قرار دارد.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض مهدوی‌كيا 90 دقيقه در دفاع راست

فرانكفورت در هفته پنجم بوندس‌ليگا با حساب 2 بر يك مقابل هامبورگ به برتری دست يافت.
    به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ در اين ديدار كه در ورزشگاه كومرزبانك فرانكفورت برگزار شد، تيم فرانكفورت با حضور 90 دقيقه‌اي مهدوي‌كيا با 2 گل الكساندر ماير در دقايق 8 و 78 موفق به برتري مقابل هامبورگ شد. تك‌گل هامبورگ در اين ديدار توسط فان‌درفارت در دقيقه 82 از روي نقطه پنالتي به ثمر رسيد. مهدي مهدوي‌كيا در اين بازي، 90 دقيقه مقابل تيم سابقش، حضور داشت.
    فريد هلم فونكل، سرمربي فرانكفورت در اين ديدار 90 دقيقه از مهدوي‌كيا در دفاع راست، پست غيرتخصصي او استفاده كرد. فرانكفورت در حال حاضر با 10 امتياز در رده سوم بوندس‌ليگا قرار دارد.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض كاظميان از هفته دوم الشباب را همراهی می‌كند

جواد كاظميان كه چند هفته پيش در يكي از بازي‌هاي دوستانه الشباب مصدوم شد، در حال حاضر مراحل درمان آسيب‌ديدگي‌اش را سپري مي‌كند.
    به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ پس از مصدوميت كاظميان رسانه‌هاي عربي خبر از دوري 3 ماهه او از ميادين فوتبال را دادند ولي اين بازيكن طي 2، 3 هفته آينده (زودتر از حد موعد) آماده بازي خواهد شد. بازيكن ايراني الشباب در حال حاضر نرم‌دوي را آغاز كرده و زيرنظر پزشك تيم فيزيوتراپي مي‌كند. او از هفته دوم ليگ امارات مي‌تواند تيمش را همراهي كند.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض در اينجا همه از من راضی هستند

حسين كعبي:
    تغيير سرمربي لستر كارم را سخت كرده است
    در جام ملت‌ها هم قدم كوتاه شد و هم بدنم ضعيف!

لستر سيتي بدون "حسين كعبي" بازيكن ايراني‌اش شنبه در خانه‌ برابر كوئيز پارك رنجرز متوقف شد. تساوي يك بر يك اولين بازي بود كه "گري مگسن" سرمربي لستر سيتي هدايت اين تيم را بر عهده داشت و نبودن نام حسين كعبي در فهرست شانزده نفره لستر كار دشوار بازيكن ايراني اين تيم را نشان مي‌دهد، هر چند كه خود او بر اين باور است با حمايتي كه هواداران انجام داده‌اند و تلاش خود، به جايگاه خوبي خواهد رسيد. هر چند كه از طرفي ديگر نگران تكرار سناريويي است كه براي آندرانيك تيموريان و پس از رفتن سام آلاردايس به نيوكاسل اتفاق افتاد.
    حسين كعبي درباره‌ي آخرين شرايط خود در انگلستان گفت: ‌از يك ماه گذشته تا كنون شرايط خوبي پيدا كرده‌ام و در آخرين بازي دوستانه نيز جز تركيب اصلي تيم بودم. در ديدار مقابل كوئيز پارك رنجرز نيز از روزهاي قبل اين بحث مطرح شده بود كه من در تركيب تيم خواهم بود. به هر حال من در اين بازي حضور نداشتم و تيم نيز مقابل رنجرز متوقف شد.
    وي درباره‌ي تغيير سرمربي تيم و حضور گري مگسن به عنوان سرمربي جديد لستر سيتي گفت: مراسم معارفه او در آخرين جلسه تمرين پيش از ديدار با كوئينز پارك رنجرز در زمين تمرين برگزار شد و مدير باشگاه نيز او را به بازيكنان معرفي كرد. من هيچ شناختي از او ندارم و آمدن او به لستر نه تنها كار من را بلكه كار تمام بازيكنان غير انگليسي را سخت كرده است، چرا كه مربي جديد بر روي بازيكنان انگليسي شناخت دارد و ترجيح مي‌دهد تا زماني كه از بازيكنان شناخت پيدا مي‌كند از بازيكنان انگليسي استفاده كند. با اين حال من تلاشم را مي‌كنم تا به مشكلي كه براي آندو پس از رفتن آلاردايس به وجود آمد، دچار نشوم.
    وي افزود: تمام تمركزم بر روي تمرينات است. تلاشم را مي‌كنم تا بتوانم خودم را به تركيب تيم وارد كنم. در اينجا همه از من راضي هستند اما، براي اين كه خودم را به سرمربي جديد نشان بدهم به زمان نياز دارم.
    كعبي با بيان اين كه نگران بازي كردن نيستم، گفت: من وقتي كه با لستر سيتي قرارداد بستم شرط بازي كردن نگذاشتم. هم اكنون نيز نگران نيستم كه نتوانم براي تيم بازي كنم، چرا كه در انگلستان بازي‌هاي زيادي انجام مي‌شود، تنها بايد در تمرين به تلاشم ادامه دهم و مراقب باشم كه آسيب نبينم. اگر بازي هم نكنم مهم اين است كه به لحاظ فيزيكي و بدني به آمادگي بالا برسم.
    كعبي در پاسخ به اين سوال كه آيا فكر مي‌كني با توجه به جثه كوچك بتواني در فوتبال فيزيكي انگلستان دوام بياوري گفت: خدا را شكر در سايت اينترنتي باشگاه هواداران از من تعريف بسيار كردند. براي خودم هم جالب بود كه بدون اين كه بازي را به طور كامل براي تيم انجام نداده‌ام آنها از من تعريف كرده‌اند و من را به عنوان بهترين خريد فصل انتخاب كرده‌اند. در فوتبال انگلستان به جثه بازيكن نگاه نمي‌كنند. آنها عاشق فوتبال سرعتي هستند، ضمن آن كه در اينجا خيلي از بازيكنان جثه‌اي به مراتب كوچك‌تر از من دارند.
    وي درباره‌ي برنامه باشگاه براي بالا رفتن توان فيزيكي بازيكنان گفت: هر روز به طور مرتب وزنه مي‌زنم و با كيسه بوكس تمرين بوكس مي‌كنم. تقريبا اين تمرين روزانه من و كل تيم است و بوكس بخش مهمي از تمرين فيزيكي ماست.
    كعبي درباره‌ي مشكل ارتباطش با زبان انگليسي گفت: در حال حاضر مترجم دارم و در تمرين هم مشكلي ندارم و نكاتي كه مربيان مي‌خواهند را متوجه مي‌شوم. هم اكنون نيز در حال يادگيري زبان هستم. در ايران كه فرصت اين كارها را نداشتم اما حالا زمان خوبي است كه به دنبال يادگيري زبان بروم.
    كعبي در پاسخ به اين پرسش كه آيا پس از بازگشت از جام ملت‌هاي آسيا درباره‌ي بازي نكردن در اين مسابقات از تو سوالي نشد؟ گفت: مربي تيم از تمام اتفاقاتي كه براي تيم ملي افتاده بود آگاهي داشت. او مي‌دانست كه وقتي من در سه ديدار تيم ملي جام جهاني بازي كردم حتما شايستگي لازم را داشته‌ام و سرمربي لستر از من پرسيد كه چرا براي تيم ايران بازي نكردي و من هم گفتم كه مربي تيم ملي معتقد است كه من ضعيف هستم. او در جواب گفت چطور به تو در جام جهاني بازي دادند اما در جام ملت‌هاي آسيا بازي نكردي كه من پاسخ دادم مربيگري سليقه‌اي است.
    وي افزود: من با اين جثه‌ام شصت بازي ملي دارم. اما در جام ملت‌هاي آسيا با اين بهانه كه جثه‌ام كوچك است و به لحاظ فيزيكي ضعيف هستم به من بازي ندادند. نمي‌دانم چه طور در جام ملت‌هاي آسيا هم قدم كوتاه شد و هم بدنم ضعيف. با اين حال نمي‌خواهم از كسي انتقاد كنم، مردم ايران به خوبي خودشان همه چيز را متوجه مي‌شوند. من هم هميشه براي كمك به تيم ملي آماده‌ام و با پوشيدن پيراهن تيم ملي برايم افتخار است.
    كعبي درباره‌ي انتخابات فدراسيون فوتبال گفت: اميدوارم كه هر چه سريع‌تر رييس فدراسيون فوتبال مشخص شود تا رييس فدراسيون شرايط تيم ملي را به سامان كند. همه تيم‌هاي دنيا بازي‌هاي دوستانه انجام مي‌دهند اما ما هيچ برنامه‌اي نداريم. بازيكنان لستر سيتي به من مي‌گويند كه چرا براي بازي‌هاي ملي به ايران نمي‌وري كه من وقتي مي‌گويم تيم ايران تا چهار، پنج ماه آينده هيچ بازي ندارد آنها به من مي‌خندند. ما بهترين بازيكنان آسيا را داريم، تنها اميدوارم كه هر چه سريع‌تر سرمربي تيم ملي معرفي شود.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض پنالتي بحث‌برانگيزhsv

مهدوي‌كيا:
    داور و دستيارش تفاهم نداشتند

مهدی مهدوی‌كيا همراه با تيم جديدش توانست دومين شكست فصل را به هم تيمي‌هاي گذشته‌اش تحميل كند.

مهدوي‌كيا كه در هفته‌ي پنجم رقابت‌هاي بوندسليگا برابر تيم چند فصل گذشته‌اش قرار گرفته بود، در پايان پيروزي بر اين تيم را جشن گرفت.

آينتراخت فرانكفورت در اين بازي توانست دو بر يك Hsv را شكست دهد. در حالي كه ماير زننده دو گل فرانكفورتي‌ها بود، رافائل فان در فارت، سرگروه هلندي هامبورگي‌ها هم از روي نقطه‌ي پنالتي تك گل ميهمانان را به ثمر رساند.

اين پنالتي با حرف و حديث‌هاي زيادي همراه بود. مهدي مهدوي‌كيا پس از پايان بازي درباره‌ي صحنه پنالتي گفت:« در صحنه پنالتي بين داور و كمكش نوعي عدم تفاهم وجود داشت. چرا كه خط نگه‌دار در واقع اعلام آفسايد كرده بود.»

داور بازي خطاي بازيكن آينتراخت روي باستين راينهارت را پنالتي اعلام كرد. اين درحالي بود كه بازيكنان آينتراخت به تصميم مانوئل گرفه داور بازي به شدت اعتراض داشتند.

آخر فروم باز R10MessiEtoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض تمديد قرارداد تيموريان با بولتون

آندرانيک از بايرن مونيخ هم پيشنهاد دريافت کرد

سام لي به آندرانيک تيموريان اطمينان خاطر داد که در بازيهاي آينده از وجود او در ترکيب تيم بولتون استفاده خواهد کرد.

به گزارش برنا با گذشت شش هفته از مسابقات ليگ برتر انگليس آندرانيک تيموريان تنها 45 دقيقه براي تيم بولتون به ميدان رفته و در ساير دقايق سکونشين يا نيمکت نشين تيم خود بوده است! بيرون ماندن تيموريان از ترکيب تيم بولتون در شرايطي است که اين بازيکن فصل گذشته و به ويژه در نيم فصل دوم از نفرات اصلي تيم بولتون بود . اما همراهي تيم ملي در مسابقات جام ملت هاي آسيا سبب شد که تيموريان ديرتر از تمام همبازيان خود در تمرينات بولتون شرکت کند .
    به همين علت او دو ، سه هفته ابتدايي ليگ را از دست داد! با اين حال تيموريان در تمرينات بولتون حضوري فعال داشت اما مشکل ديگري براي او بوجود آمد که آن هم تمديد نشدن قراردادش با بولتون بود.
    ملي پوش فوتبال کشورمان براي تمديد قراردادش مبلغي نزديک به هفتاد ميليون تومان دستمزد در هفته را درخواست نمود که با مخالفت مسئولان بولتون روبرو شد.
    همين عدم توافق در تمديد قرارداد سبب شده که فاصله آندرانيک و بولتون از هم بيشتر شود و اين بازيکن ديگر در ليست 18 بازيکن اين تيم هم قرار نگيرد.ولي تمرينات خوب تيموريان در بولتون سام لي را مجاب کرد تا جلسه اي را با اين بازيکن برگزار کند و به تيموريان قول دهد که با ادامه دادن همين روند از وي در بازيهايي آينده استفاده خواهد کرد.
    البته تغيير رويه سام لي بي ارتباط به اتفاقات اخير پيرامون تيموريان نيست. بعد از رسانه اي شدن موضوع عدم تمديد قرارداد آندرانيک و بولتون اين بازيکن پيشنهاداتي را از باشگاه اوساسونا و بايرن مونيخ دريافت کرد. پيشنهاد اين دو باشگاه بزرگ اسپانيايي و آلماني سبب شد که شرايط براي تيموريان تغيير کند و حالا مسئولين برلتون نرمش بيشتري براي تمديد قرارداد نشان دهند.
    به گفته نزديکان تيموريان با توجه به بهتر شدن روابط وي و مسئولان بولتون احتمال تمديد قرارداد ملي پوش فوتبال کشورمان افزايش يافته و آندرانيک نيز در صحبت با آنها ابراز تمايل کرده که فوتبالش را در بولتون ادامه دهد.
    تيموريان تا ژانويه سال 2008 با بولتون قرارداد دارد و در صورت تمديد قرارداد تمامي حق و حقوق را با شرايط جديد از ابتداي همين فصل دريافت مي کند.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض الشعب امارات – الفيصلی اردن

مثلث ايرانی در جام باشگاههای عرب
    جمعه شب در مرحله نخست از رقابت های فوتبال جام قهرمانی باشگاههای عرب تيم فوتبال الشعب امارات با حضور سامره ،‌بائو و معدنچي در شهر دبي ميزبان الفيصلي اردن خواهد بود.
    به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران اين بازي در ورزشگاه اختصاصي باشگاه النصر در دبي برگزار مي شود و سه لژيونر ايراني باشگاه الشعب براي نخستين بار حضور در جام باشگاههاي عرب را تجربه خواهند كرد.
    زلاتكو سرمربي كروات الشعب تيمش را با آرايش 2-4-4 به ميدان مي فرستد. ميثم بائو كه به تازگي از بند مصدوميت رها شده به عنوان هافبك مياني در تركيب اين تيم قرار مي گيرد در حالي كه سامره و معدنچي زوج خط حمله الشعب را در اين بازي حساس شكل خواهند داد.تيم فوتبال الفيصلي اردن روز چهارشنبه جهت برگزاري اين مسابقه وارد امارات شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض القطر منتظر درخشش كريمی

هفته‌ي دوم ليگ قطر

امشب با انجام دو ديدار هفته ی دوم ليگ قطر آغاز می‌شود.
    در اين ديدارها تيم القطر که از وجود علی کريمی و چند بازيکن سرشناس ديگر سود می‌برد، بعد از توقف در هفته‌ ی اول به مصاف تيم الخور می‌رود. در ديگر ديدار امشب الغرافه و الوکره با هم روبرو می‌شوند.
    در حال حاضر تيمهای السد – الغرافه- الريان و العربی هر کدام با 3 امتياز در ردهای اول تا چهارم جدول رده بندی قرار دارند.
    ادامه ی بازيهای هفته دوم ليگ قطر جمعه و شنبه انجام خواهد شد.
    برنامه‌ ی هفته دوم ليگ قطر
    پنجشنبه 20 سپتامبر
    القطر – الخور
    الغرافه – الوکره

جمعه 21 سپتامبر
    السد – الشمال
    ام صلال – العربي

شنبه 22 سپتامبر
    الريان – السيليه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •