تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 108 از 122 اولاول ... 85898104105106107108109110111112118 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,071 به 1,080 از 1218

نام تاپيک: Idioms, Proverbs, Expressions & Slang terms

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

یه سری مطالب راجع به آموزش اصطلاحات امریکایی داشتم .خیلی به دردم میخورن. گفتم شاید به درد بخورن اینجا هم بنویسمشون .حالا شاید بعضیاش و قبلا دوستان نوشته باشن که به بزرگی خودتون عفو کنین.
    اگر ایراد و اشکالی هم داشت بگید و باز هم به بزرگی خودتون ببخشین
    سلام سحر جان...

سایت LBDictionary.com قبلا معرفی شده و سایت خوبی هم هست...

ممنون بابت مطالبت ولی متاسفانه بابت کپی/پیست کردن از جاهای دیگه و نیاوردن منبع سایت‌ها، توی فروم‌های رقیب P30Worldی‌ها رو خیلی مسخره می‌کنن...

2. 2 کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه s@har's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام...
    منبع اینا رو نمیدونستم یکی از دوستام واسم ایمیل کرده بود. همش همینا بود. به هرحال نمیدونستم شرمنده
    + ممنون که گفتی

4. 2 کاربر از s@har بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام...
    منبع اینا رو نمیدونستم یکی از دوستام واسم ایمیل کرده بود. همش همینا بود. به هرحال نمیدونستم شرمنده
    + ممنون که گفتی
    حالا شما ادامه بده... من توی این فروم در مقامی نیستم که بخوام با این کارها مخالفت یا موافقت کنم...

6. 2 کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

حالا شما ادامه بده... من توی این فروم در مقامی نیستم که بخوام با این کارها مخالفت یا موافقت کنم...
    همینا رو داشتم فقط... یکی از دوستام تو کلاس زبان گفت یه سری اصطلاح داره که جالبن. گفت از اینترنت ورداشته گفتم واسم بفرسته. به هر حال منبعشو نمیدونستم..
    بازم ممنون که یاد اوری کردی

8. 2 کاربر از s@har بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

همینا رو داشتم فقط... یکی از دوستام تو کلاس زبان گفت یه سری اصطلاح داره که جالبن. گفت از اینترنت ورداشته گفتم واسم بفرسته. به هر حال منبعشو نمیدونستم..
    بازم ممنون که یاد اوری کردی
    من حدود ۳۰۰ مگ TXT و PDF و HTML و CHM از اینترنت اصطلاح و ضرب‌المثل در طول این چند سال جمع‌آوری و دسته‌بندی و مرتب کرده‌ام...

انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی و کانادایی و استرالیایی...

هم انگلیسی به انگلیسی و هم انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی...

یه تعداد هم دیکشنری اصطلاحات انگلیسی به انگلیسی (مثلا برای بابیلون Urban Dictionary) دانلود کرده‌ام...

بسته‌ی سایت LBDictionary.com هم گرفته‌ام...

اگه دوستان بخوان می‌تونم بذارم (منظورم بسته‌ی سایت نیست!)...

منتها چون حجمشون زیاده باید تعداد تقاضاها زیاد باشه که یه جورایی بصرفه!
    Last edited by pro_translator; 12-10-2012 at 18:52.

10. 2 کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

از نظر من ایرادی به گذاشتن اصطلاحات از سایتهای دیگه وارد نیست.
    این چندنکته باید رعایت بشه فقط :

- در مواردی که نویسنده ی مطلب ، مطلب خودش رو ممنوع الکپی کرده ، از کپی خودداری کنید.
    - در مواردی که نویسنده ی مطالب ، کپی مطالب رو به شرط ذکر منبع بلامانع دونستن ، حتما منبع رو ذکر کنید.
    - حدالمکان وقتی اطلاعاتی که به صورت طبقه بندی شده درمکانهای مختلف قرار گرفته را کپی میکنید ، منبع رو ذکر کنید

- اصطلاحات به صورت فایلهای Document هم در آرشیو دانلود کتابهای الکترونیک قرار بگیره...
    مگر اینکه اطلاعاتش رو به صورت تدریجی کپی بگیرین بزارین اینجا ، که البته باز باید منبع رو ذکر کنید.

باسپاس.

12. 4 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

این سایتی که میگی دنباله همون 1000idioms هستش دیگه تازه فهمیدم چون خیلی وقت بود سر نزده بودم وبلاگش متوجه نشدم تبدیل به سایت کرده

از نظر من ایرادی به گذاشتن اصطلاحات از سایتهای دیگه وارد نیست.
    این چندنکته باید رعایت بشه فقط :

- در مواردی که نویسنده ی مطلب ، مطلب خودش رو ممنوع الکپی کرده ، از کپی خودداری کنید.
    - در مواردی که نویسنده ی مطالب ، کپی مطالب رو به شرط ذکر منبع بلامانع دونستن ، حتما منبع رو ذکر کنید.
    - حدالمکان وقتی اطلاعاتی که به صورت طبقه بندی شده درمکانهای مختلف قرار گرفته را کپی میکنید ، منبع رو ذکر کنید

- اصطلاحات به صورت فایلهای Document هم در آرشیو دانلود کتابهای الکترونیک قرار بگیره...
    مگر اینکه اطلاعاتش رو به صورت تدریجی کپی بگیرین بزارین اینجا ، که البته باز باید منبع رو ذکر کنید.

باسپاس.
    تو وبلاگ قبلیش که دقیقا اینجوری نوشته>> ضمنا تمامی قوانین این وبلاگ وله پس لطفا سوء استفاده کنید !!<<
    قبلا تو وبلاگش یه بسته مکالمه دو نفر آمریکایی زبان رو واسه فروش گذاشته بود همونه؟؟ من اونو میخوامش تو وبلاگ قبلیش و سایت جدیدی که گفتی گشتم ولی نمیدنم همونی که قبلا گذاشته بود رو هنوزم داره یا نه..

14. این کاربر از s@har بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

باسپاس.
    من که نگفتم "حتما می‌ذارم!" من گفتم "اگه دوستان بخوان می‌ذارم!"

بعدش هم دیگه وقتی چیزی عیانه (مثلا همه می‌دونن Haste is waste یا Easy come, easy go معادلشه چیه...) دیگه منبع نمی‌خواد که!!!

16. این کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

این سایتی که میگی دنباله همون 1000idioms هستش دیگه تازه فهمیدم چون خیلی وقت بود سر نزده بودم وبلاگش متوجه نشدم تبدیل به سایت کرده

تو وبلاگ قبلیش که دقیقا اینجوری نوشته>> ضمنا تمامی قوانین این وبلاگ وله پس لطفا سوء استفاده کنید !!<<

قبلا تو وبلاگش یه بسته مکالمه دو نفر آمریکایی زبان رو واسه فروش گذاشته بود همونه؟؟ من اونو میخوامش تو وبلاگ قبلیش و سایت جدیدی که گفتی گشتم ولی نمیدنم همونی که قبلا گذاشته بود رو هنوزم داره یا نه..
    پس دیگه مشکلی نداره سحر عزیز.

بعدش هم دیگه وقتی چیزی عیانه (مثلا همه می‌دونن Haste is waste یا Easy come, easy go معادلشه چیه...) دیگه منبع نمی‌خواد که!!!

بله اگه اینجارو ببینی دقیقا همین رو گفتم مسعود جان :

منظور اینکه فرض کن طرف نشسته کلی وقت گذاشته مطالب رو جمع آوری کرده ، طبقه بندی کرده گذاشته روی سایت ، حالا میایم با یه کپی پیست ، تمام
    زحماتشو به سرقت ببریم.. بدون اینکه منبع رو ذکر کنیم.. منظور مطالب عظیم و گردآوری شده بود. حالا اگه یک یا دو یا سه جمله از داخل اون اطلاعات برداشتین
    که دیگه قائدتا منبع نمیخواد!

ممنون.

18. 3 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

English | Active member godfather_mk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من حدود ۳۰۰ مگ TXT و PDF و HTML و CHM از اینترنت اصطلاح و ضرب‌المثل در طول این چند سال جمع‌آوری و دسته‌بندی و مرتب کرده‌ام...

انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی و کانادایی و استرالیایی...

هم انگلیسی به انگلیسی و هم انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی...

یه تعداد هم دیکشنری اصطلاحات انگلیسی به انگلیسی (مثلا برای بابیلون Urban Dictionary) دانلود کرده‌ام...

اگه دوستان بخوان می‌تونم بذارم (منظورم بسته‌ی سایت نیست!)...

منتها چون حجمشون زیاده باید تعداد تقاضاها زیاد باشه که یه جورایی بصرفه!
    i gathered ton's of idiom's by myself, but when i want to look up for a particular idiom i cannot find it quick. can you give me a hint about categorizing them?
    I personally use microsoft excel for deposit my idiom's and vocabularies in it .
    which method do you use for a quick access to your idioms?

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •