تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: انتظار من از لپ تاپم، چ برنامه هایی با آن اجرا میکنم، چقدر قدرت پردازش برای برنامه های من نیاز هست، حتما باید یک لپ تاپ ب روز و گران قیمت خر

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بابت مطلبتون خيلي ممنون ولي با عرض پوزش من با خيلي هاش موافق نيستم
    مثلا دسته دوم
    با اينكه بيشتر كار بر عهده پردازنده هست درست
    اما گرافيك پردازش تصويره شما واسه 3D max كارت اينتل پيشنهاد ميكنيد؟
    يا رم 2 گيگ؟
    تو اين نرم افزارها و كلا بيشتر اون نرم افزارهاي مورد دوم خيلي مقدار بيشتر از 2 گيگ رم رو اشغال ميكنه
    يه تغيير لاير سنگين توي فتوشاپ رم 1 گيگ رو ميخوابونه

در مورد دسته سوم
    شما تا حالا لپ تاپ گيم داشتيد يا باهاش كار كرديد؟
    من قبول دارم دسكتاپ خيلي بهتره
    اما وقتي صحبت از لپ تاپ گيم ميشه هيچ شركتي نمياد رم و گرافيك بالا بزاره رو دستگاه هاش ولي پردازنده ضعيف بزاره
    براي يه گيمر مهم اجرا شدن بازي روي يك كارت گرافيك نيست
    مهم جزئيات بيشتر هست
    واسه يه گيمر حداقل يه كارت گرافيك با پردازنده هاي سري ati 5700 به بالا (شامل 6700 به پايين نميشه) و يا سري geforce GT 450 به بالاتر يا سري GTX كه من اصلا تو ليست نديدم (ولي فكر كنم اولين مورد بايد باشه) مناسبه
    اونم با حداقل يك گيگ رم
    در ضمن براي يه گيمر صفحه نمايش هم خيلي مهمه

داره خودمونی میشه pooladi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

خیلی ممنون
    من یه مقدار مدل های ایسوز رو بالا پایین کردم،به نظرم اومد در شرایط نزدیک به هم قیمت هاش خیلی پایین تر از برندهای دیگست،درسته؟
    علتش چیه؟قطعا علتش نمیتونه کیفیت پایینش باشه چرا که شما - اگرچه با احتیاط - اون رو عالی یا خوب میدونید
    -بله
    -خب جای بحث در مود ایسر اینجا نیست.اما در پاسخ باید گفت:1.نداشتن ویندوز(در بعضی مدلها) 2.کیفیت ال سی دی متوسط(باعث کاهش قابل توجه قیمت تمام شده در لپ تاپ نصبت ب ال سی دی عالی) 3.ساخت بدنه و قاب زیبا در عین حال ساخته شده از مواد کم ارزش 4.رقابت با برندهای دیگه و...
    اما تمام سخت افزار و باتری واقا عالی هستند.در واقع ایسر شاید از بیرون یک خونه شیک و پر زرق و برق نباشه ،اما محتویاتش(منهای ال سی دی)چیزی کم از یک خونه درجه یک نداره
    بابت مطلبتون خيلي ممنون ولي با عرض پوزش من با خيلي هاش موافق نيستم
    مثلا دسته دوم
    با اينكه بيشتر كار بر عهده پردازنده هست درست
    اما گرافيك پردازش تصويره شما واسه 3D max كارت اينتل پيشنهاد ميكنيد؟
    يا رم 2 گيگ؟
    تو اين نرم افزارها و كلا بيشتر اون نرم افزارهاي مورد دوم خيلي مقدار بيشتر از 2 گيگ رم رو اشغال ميكنه
    يه تغيير لاير سنگين توي فتوشاپ رم 1 گيگ رو ميخوابونه

در مورد دسته سوم
    شما تا حالا لپ تاپ گيم داشتيد يا باهاش كار كرديد؟
    من قبول دارم دسكتاپ خيلي بهتره
    اما وقتي صحبت از لپ تاپ گيم ميشه هيچ شركتي نمياد رم و گرافيك بالا بزاره رو دستگاه هاش ولي پردازنده ضعيف بزاره
    براي يه گيمر مهم اجرا شدن بازي روي يك كارت گرافيك نيست
    مهم جزئيات بيشتر هست
    واسه يه گيمر حداقل يه كارت گرافيك با پردازنده هاي سري ati 5700 به بالا (شامل 6700 به پايين نميشه) و يا سري geforce GT 450 به بالاتر يا سري GTX كه من اصلا تو ليست نديدم (ولي فكر كنم اولين مورد بايد باشه) مناسبه
    اونم با حداقل يك گيگ رم
    در ضمن براي يه گيمر صفحه نمايش هم خيلي مهمه
    سلام.خواهش میکنم
    __پردازشگر اینتل رو دست کم نگیر.مخصوصا این سری های i. من ب شما تضمین میدم ک ب مشکل نخورید. امتحان کنید.مثلا با لپ تاپ دوستتون.
    اما رم 2 گیگ. من یک بنر یک متر در دو متر با فتوشاپ طراحی کردم،دیگه از این بزرگتر؟! بله 2 گیگ پر شد.اما کسی ک بخواد همچین کاری انجام بده حتما کارش حرفه ای و نیازش چیز دیگه...
    بعدشم شما دیگه کمتر لپ تاپی پیدا میکنید ک رم 2 داشته باشه. الان دیگه نت بوک ها هم 2گیگ رم دارند.

___ما ک اصلا در مورد لپ تاپ گیم صحبت نکدردیم؟!!جز دسته های ما نبودند!!!(گرافیک های ک دیدید مربوط ب کسانی بود ک گاهی برای سرگرمی گیم میزنند)
    عرض کردیم کسانی ک کارشون ب صورت دائم بازی هست،لپ تاپ گیم نخرند.برن pc بگیرند
    علت:
    1.بهترین صفحه نمایش با بیشترین رزولیشن با هر اندازه دلخواه ب صورت 1080p مربوط ب pc هست.ال سی دی لپ تاپ در مقابل led های دسکتاپ حرفی نداره...
    2.میدونید این گرافیک هایی ک نام بردید چقدر مصرف برق دارند؟؟؟
    بین 60 تا 100 وات ،خب باتری لپ تاپ چند ولته؟؟؟ 11 ولت.یعنی چی؟ یعنی حدود 6 تا 9 آمپر فقط مصرف GPU خواهد بود.با این جریان یک کولر گازی 24 هزار در ولتاژ 220 ولت کار میکنه.این جریان توسط شارژر 1kg تامین میشه و حالا عمر منبع تغذیه ،مدار تغذیه و برق مصرفی بقیه قسمت ها .... بماند
    3.هزینه کم برای بستن کیس گیم نصبت ب خرید لپ تاپ گیم
    و علت هایی ک حتما میونید
    با احترام و تشکر از شما

3. 3 کاربر از pooladi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوست عزیر بابت توضیحات جامع و کامل ممنون

اگه امکانش هست تو رنج های مختلف قیمت برای کارهای گرافیکی چند مدل خوب را نام ببرید.
    مثل بین 700 تا 800 بهترین مدل واسه خرید کدام هست؟

داره خودمونی میشه pooladi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

دوست عزیر بابت توضیحات جامع و کامل ممنون

اگه امکانش هست تو رنج های مختلف قیمت برای کارهای گرافیکی چند مدل خوب را نام ببرید.
    مثل بین 700 تا 800 بهترین مدل واسه خرید کدام هست؟
    سلام.متشکرم
    خب سخته ک برای سطح قیمت های مختلف،گرافیک های خوب رو یکی یکی ذکر کرد.اما میشه کلا گرافیک ها رو ب چند دسته تقسیم کرد.
    1.گرافیک های مخصوص لپ تاپ های گیم(پرقدرت) 2.گرافیک های خوب 3 .متوسط 4 .ضعیف(کمتر پیدا میشه در بازار)
    دسته اول ک انگشت شمارند مثل: 6850m gtx260m, 460m و... کلا geforce هایی با gtx و بعضا با gts شروع میشوند
    دسته دوم تقریبا لیست کاملش رو در صفحه قبل دیدید(همه خوب هستند .از بالا ب پایین)اما شما فرمودید ک دقیق نام ببرم.در بازار ایران میشه ب اینها اشاره کرد.330m 425m 420m 540m (از خانواده nivida) و 5650 5830 5730 (از ati)
    توجه داشته باشید خود اینها هم با هم اختلاف دارند اما همه خوب(اگر عالی رو گرافیک گیم بگیریم) هستند.حالا شاید مدلی رو جا انداخته باشم ک با توجه لیست صفحه اول میتونید ،چک کنید.
    ***این گرافیک ها ممکنه روی لپ تاپ 20000 تا 800 تومانی باشند(بستگی ب مدل لپ تاپ داره)
    دسته سوم هم گرافیک های اینتل جدید و مدل هایی مثل 310m 6470 5470 6370 و...
    ببینید در بازار ایران ب این شکله ک اگر گرافیکی در لیست صفحه قبل نبود.احتمال نزدیک ب یقین گرافیک متوسطه

6. این کاربر از pooladi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام من ميخوام يه لب تاپ بخرم ، موندم بين HP4520s و Dell 5010 كدوم و بخرم، كسي نظري نداره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

منم میخوام HP4520 S بخرم I3 هست و رو خودش Win 7 داره ... یکی راهنماییم کته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

با سلام و عرض خسته نباشید
    من دانشجوی عمران هستم می خوام یه لپ تاپ واسه کارای روزمره بگیرم و همچنین میخوام نرم افزار های آتوکد و etabs رو روی این لپتاب یاد بگیرم اصلا گیم بازی نمیکنم
    دوس دارم مک بیرم به نظرتون MacBook Air MJVG2میتونه نیازمو بر طرف کنه؟
    اگه نه MacBook Pro MF840 این چطور؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •