تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مانیتور LED با HDMI

اگه نباشه جاش خالی می مونه IranApadana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من است

پيش فرض

واسه Full HD میگن بهتره مانیتور 23 اینچ باشه که فقط سامسونگ PX23720 Plus و Asus ML238H و Asus MS238H اینجورین.
    قیمت Asus به دلار 190$ بیشتر نیست اما تو ایران دقیقاً دو برابره. نمیدونم فروشنده های محترم رو چه حسابی 100% قیمت رو روش میکشن.اینقدر بی انصاف..!!؟
    چجوری از گلوشون پایین میره من نمیدونم..!!
    تا جایی که من فهمیدم Full HD با HDMI کیفیت واقعی رو نشون میده. LG دو مانیتور LED داره 21.5 اینچ. یکی Full HD یکی HDMI. اگه الجی بگیرم باید قید یکیشونو بزنم.
    سامسونگ و ایسوس هم به قیمتشون نمی ارزن.
    خداییش کشوریه ما داریم که واسه خرید یک مانیتور که همه جای دنیا 200 دلارم نیست باید حدود 400 دلار پول بدی..!!
    میتونی چند تا عکی از مانیتور 2286 که داری بگیری؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه cold398's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من از ASUS ML238H بیشتر خوشم اومده.
    همه چیش کامله. البته پشتشو نگاه کردم فکر کنم DVI نداره..!!!
    اگه Asus بگیرم از نظر خدمات پس از فروش مشکل دارم.ریسکه.
    در نهایت باید بین LG E2250T و Samsung PX23720 Plus و Asus ML238H یکیو انتخاب کنم.
    گارانتی Asus مال کجاست؟معتبره؟
    DVI نداره ولی همراه مانیتور یه کابل HDMI TO DVI داره که مشکل رو حل میکنه .

تا اونجایی که اطلاع دارم گارانتیش هم گارانتی مهر هست که گارانتی معتبری هستش .

3. این کاربر از cold398 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت

پيش فرض

روی هر مانیتوری دست میزاری یه چیزی کم داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه gigaht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

منظورم اینه که همرو عینه خودتون نبینین ،همه که مثه شما گیمر حرفه ای اونم گرید A نیستن که انقدر روی گراف بازی وسواس داشته باشن،قول می دم نصف اونایی که همون مانیتور فول رو می خرن فرق رزلوشن فول اچ دی با اچ دی رو نمی دونن!فقط دو تا اسم یاد می گیرن می رن دنباله خرید...

کرایسیس و مترو هم شد دوتا ،تازه هنوز 3تا دیگه مونده تا 5تا
    بنچ ها هم معتبرن، تاحالا ندیدم جایی زیر سوال برده شن!
    اين دوستمون هم راست ميگه خب ، جايي كه بالاي 90 درصد گيمها كنسول پورت هستن تعداد گيمهايي كه واقعا كارتهاي گرافيك متوسطي نظير GTX460 و 6850 رو بزانو دربيارن به تعداد انگشتهاي دست هم نميرسه . يه كمي از تنظيمات Max High بياييم پايين و AA رو هم نچسبونيم تا آخر قضيه حله

واسه Full HD میگن بهتره مانیتور 23 اینچ باشه که فقط سامسونگ PX23720 Plus و Asus ML238H و Asus MS238H اینجورین.
    قیمت Asus به دلار 190$ بیشتر نیست اما تو ایران دقیقاً دو برابره. نمیدونم فروشنده های محترم رو چه حسابی 100% قیمت رو روش میکشن.اینقدر بی انصاف..!!؟
    چجوری از گلوشون پایین میره من نمیدونم..!!
    تا جایی که من فهمیدم Full HD با HDMI کیفیت واقعی رو نشون میده. LG دو مانیتور LED داره 21.5 اینچ. یکی Full HD یکی HDMI. اگه الجی بگیرم باید قید یکیشونو بزنم.
    سامسونگ و ایسوس هم به قیمتشون نمی ارزن.
    خداییش کشوریه ما داریم که واسه خرید یک مانیتور که همه جای دنیا 200 دلارم نیست باید حدود 400 دلار پول بدی..!!
    میتونی چند تا عکی از مانیتور 2286 که داری بگیری؟
    23 حداقلشه ، بالاتر چه بهتر . آخه تو 21.5 اينچ چه فول اچدي ميشه ديد؟ با ذره بين ؟ پدر چشم درمياد كه .
    2286 الجي واقعا تصويرش توي 22 ها عاليه ، اولين باري كه پشت ويترين كنار چندتا مونيتور ديگه ديدمش رفتم تو مدلش رو پرسيدم اون موقع قيمتشو حدود 270 بهم گفتن . حيف كه پايه و قابش بنظرم شكيل نيومد بعلاوه سايز و 1080 نبودنش .

حالا ميگيم وارد كننده اسوس كلي هزينه اضافه بايد بكنه و زيگزاگ ببره اين مونيتورهارو تا برسونه به بازار داخل (تازه اون دوستمون ميگه يه مقداري هم پايين آورده قيمت هاشو تو اين اوضاع) راجع باصطلاح توليدكنندگان داخلي يعني ماديران و سام الكترونيك چي بايد گفت كه به بهانه هايي مثل ... و ... از تابستون تا بحال همون مدل هاي معمولي و موجود شون رو كلي گذاشتن روش؟ كسي نيست يقه اينارو بگيره ؟
    در دنيايي كه قيمت قطعات كامپيوتر هميشه روبه نزوله اينا با چه رويي اين افزايش قيمت هاشونو ميخوان توجيح كنن؟من مين برد اسوس اونموقع گرفتم 247 الان با دلار گرونتر و بقيه مسايل همون شده 185 تومن . رم وغيره هم كلي كاهش پيدا كرده . اينم يه دليل ديگه كه نميخرم . حرص آدم درمياد بخدا . حداقل ميتونم پول زور باينا ندم كه .

روی هر مانیتوری دست میزاری یه چیزی کم داره
    كلا ژاپني ها مبدع اين جور بازارسازي بودن كه ده مدل درست ميكردن هيچكدومش كامل نبود . بعدا كره ايها و چيني هاي گرامي هم همين الگو رو ادامه دادن بنابراين چاره اي نيست.
    منم همين داستان شمارو داشتم از اوايل امسال قصد خريد يه مانيتور بزگتر و ترجيحا LED رو داشتم چقدر چرخيدم و روويو خوندم و بازار رو زير و رو كردم و آخرشم باين نتيجه رسيدم كه تا اطلاع ثانوي همين LCD قوزميت 20 اينچ فعلي كفايت ميكنه تا اينكه چيزي پيدا بشه با اين مشخصات : ترجيحا 24 اينچ (كه تكست رو راحتتر بشه خوند)، LED ، پايه آدميزادي داشته باشه (اسوس با توام) وال مونت بشه چه بهتر ، ترجيحا قاب مات كه همه اش حس نكنم جلوي آيينه نشستم، حداكثر 50،60 تومن بالاي قيمت دلاريش باشه و كيفيت فني هم كه جاي خود داره.
    فعلا كه همچين چيزي تو بازار كپك زده ما وجود نداره .

6. این کاربر از gigaht بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت

پيش فرض

منم فعلاً مانیتور نمیگیرم.
    خداییش زوره اینقدر پول بدی واسه یه مانیتور که همه جای دنیا 200 دلارم نیست اما اینجا ایران..!! دو برابر روش میکشن..!!
    اتفاقاً یه جا زنگ زدم پرسیدم طرف یاد نداشت اسم انگلیسی مانیتور رو بخونه... با یه لحنی میگفت: فعلاً ما انبارمون پره ، قیمتشو ما تعیین میکنیم.
    اگه کسی ارزونتر بده ما هم قیمت رو میاریم پایین ، کسی هم نبود 100 تومن روش میکشیم.
    اینه بازار ایران...!!
    با تمام احترامی که واسه فروشنده ها قائلم اما این روش قیمت گذاری رو نمیتونم قبول کنم.انگار قانون جنگله...!! هرکی زورش بیشتر بود میبره..!!

8. 2 کاربر از IranApadana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •