PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / شهر اهواز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17

H @ di
20-03-2010, 23:27
دوستان فکر کنم توی سال 89 من اولین کسی باشم که دارم پست میزنم:8:
قبل از هرچیز سال خوبی رو برای همه آرزو می کنم

بابت راهنمایی هاتون متشکر اگه میدونستم زودتر اینجا مطرحش میکردم

davidmti
21-03-2010, 00:00
سال نو مبارک:26::26::26::26::26::26:

moslem.b
21-03-2010, 06:49
سال نو مبارک:11:

A.J
21-03-2010, 16:15
سال نو همگي مبارك :40:

borderlessboy
22-03-2010, 17:49
سلام
دوستان من مشکل پیدا کردم با اینترنتم.نمی تونم کانکتشم.
همش ارور 678 میده(به مرحله ی چک کردن یوزر پس نمیرسه.
با پشتیبانی هم تماس گرفتم. گفت ping بگیر از 192.168.1.1 گرفتم گفت کانفیگت مشکل نداره.
کارت شبکه رو دوباره نصب کردم درست نشد
مودمم ZYXEL هست P-660RU-T1 v2
کسی میتونه کمک کنه؟
کسی فایل کانفیگ آماده نداره؟

A.J
23-03-2010, 14:46
اوه اوه من اينقدر از اين ارور 678 نفرت دارم ..

از مشكلات زيادي ميتونه باشه اين 678

خودت مگه نميتوني كانفيگ كني ؟

راستي يه موقع هايي هم اين مشكل از مودم ديال آپ هم ميتونه باشه ها
مگه مودم ديال آپ نصبه رو دستگاهت ؟

چند بار اين مشكل واسه من پيش اومده كه يه بارشم مربوط به كارت شبكه مادربوردم بود كه سوخته بود
با usb هم يه چكي كن .

moslem.b
23-03-2010, 20:16
سلام
دوستان من مشکل پیدا کردم با اینترنتم.نمی تونم کانکتشم.
همش ارور 678 میده(به مرحله ی چک کردن یوزر پس نمیرسه.
با پشتیبانی هم تماس گرفتم. گفت ping بگیر از 192.168.1.1 گرفتم گفت کانفیگت مشکل نداره.
کارت شبکه رو دوباره نصب کردم درست نشد
مودمم ZYXEL هست P-660RU-T1 v2
کسی میتونه کمک کنه؟
کسی فایل کانفیگ آماده نداره؟

وقتی پینگ میکنی چه جوابی میده ؟

تو تنظیمات مودمت یوزر و پسورد رو دوباره وارد کن کار مشکلی نیست هر جاش که نمیدونی عکس بگیر بزار اینجا بچه ها راهنماییت میکنن

borderlessboy
24-03-2010, 01:23
همه چیز درست شد! با پیگیری 2روزه.همش زنگ زدم تهران. خوبم مردگانشونو نبش قبر کردم مخصوصا نیماد رو با اون پشتبانی! آخرشم معلوم شد مشکل از خودشون بوده.

mahsa_okay
24-03-2010, 18:07
اااااااااااااااه...این چه وضعیه؟ چرا الکی هی پار آنلاین از دانلود من کم میکنه؟ اه یه هفته ای داره 3 گیگم تموم میشه هرچیم دانلود کردم بین 1 تا 6 صبح بوده...

A.J
24-03-2010, 19:21
پارس آنلاين همينطوره ..
يه موقع هايي از ترافيكت ميخوره .. (يعني اكثر مواقع‌:دي)

با بحث و شكايت هم بجايي نرسيدم من .

moslem.b
24-03-2010, 22:55
از قطعی شاتل بنالیم یا از دزدی پارس آنلاین ؟

davidmti
24-03-2010, 23:46
من قطعی رو میتونم تحمل کنم چون بعد تلافیش رو در میارم ولی دزدی:4:نه.

fashion_boy
25-03-2010, 15:15
شاتل که تو ساعات رایگان افتضاح تر هم شده!خیلی وقتها اصلآ قطع میشه:42:

من قطعی رو میتونم تحمل کنم چون بعد تلافیش رو در میارم ولی دزدی:4:نه.
اگه مثل ما سرویس اکو داشته باشی چجوری تلافی میکنی؟یاد ما هم بده بلا...!:21:

davidmti
25-03-2010, 23:57
شاتل که تو ساعات رایگان افتضاح تر هم شده!خیلی وقتها اصلآ قطع میشه:42:

اگه مثل ما سرویس اکو داشته باشی چجوری تلافی میکنی؟یاد ما هم بده بلا...!:21:
من زیاد با ترافیک رایگان اگه قطعی بیاره مشکل ندارم توی دانلود منیجر 2 تا تنظیم queue گذاشتم که اگه توی 3 ساعت اول قطعی داشت کامپیوتر خاموش نشه تا توی 3 ساعت دوم دانلود رو شروع کنه البته ریترای ارور هم تنظیم کردم روی 5 اگه زودتر از 2 و 3 دقیقه وصل شه خودش ادامه دانلود رو میده.
خوب ترافیکت میمونه بعد که وصل شد استفادش میکنی ولی اگه بدزدن چی.:41:

davidmti
26-03-2010, 11:18
دیشب چیزهایی که برای 3 ساعت اول گذاشته بودم برای دانلود, دانلود نشد ولی مال 3 ساعت دوم کامل دانلود شد.:46:

pny8gb
27-03-2010, 23:44
oooooooooooooooook

rezaete
30-03-2010, 23:58
دوستان كسي روي فيبرنوري ADSL گرفته ؟ قطعي هاش زياده؟

A.J
31-03-2010, 11:26

من نگرفتم ولي يكي از دوستام گرفته
مركز چمران - از نيماد گرفته ...

نيمادم كه ميشناسين ديگه . تو اين روزا قطعي هاش ركورد داره ......

Mooriz
31-03-2010, 15:38
سلام دوستان
من میخام از فن آوا اشتراک بگیرم ولی اطلاعی ندارم که کیفیت خدماتشون تو چه مایهاست
خواستم کمک کنید
مخصوصا کسایی که ازشون اشتراک گرفتن
پیشا پیشم از جواباتون ممنون

zedeh@le_b@h@l
01-04-2010, 17:15

کدوم منطقه هستید؟؟؟ همه مناطق اهوازو مثل گلستان واطرافشو ساپورت نمی کنن:11::11:

davidmti
03-04-2010, 15:45
بیاین دیگه همتون مسافرت گیر کردین؟
تو این مدت شاتل تا دلت بخواد قطعی داشت الا دیشب
شما چطور؟:31:

A.J
03-04-2010, 19:01
بچه ها ميدونم اينجا جاش نيست ولي ميپرسم .. :دي

كسي بلد نيست قالب وي بولتين رو اديت كنه ؟

مسافرت خوش گذشت ؟

superaryan
03-04-2010, 19:03
دوستان میتونن سرویس هاشون و مبلغ پرداختیشون رو بنویسن؟

majidstar
04-04-2010, 00:21
نمایندگی پارس
128 3گیگ برای 3ماه(هر ماه یک گیگ)
هزینه کلی 25000 تومن
هزینه نصب هم ندادم
البته سرعت اتصال 1 مگ هستش(روی 1 مگ شیر شده)
داتلود شبانه 1 تا 7 ق.ظ
800 تا 1300 مگ دانلود (البته بجز سند)

davidmti
04-04-2010, 13:02

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این مال 2 شرکت شاتل (نیماد) صبانت (فارا)

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

بچه ها ميدونم اينجا جاش نيست ولي ميپرسم .. :دي

كسي بلد نيست قالب وي بولتين رو اديت كنه ؟

مسافرت خوش گذشت ؟
من که نمیدونم اصلا چی هست؟

nima2112
06-04-2010, 11:09
سلام دوستان
سال نو مبارک امیدوارم سال خوبو خوشی داشته باشین:11:
من سرویسمو از 1mb به 128k کاهش دادم فعلا که دارم با ریت 100k دانلود میکنم بابا بیخیال او کلاهبردارا شین بیان صبانت نه قطعی داره نه گیگ میخوره !قیمتاشم که مفتن!من تعجب میکنم که ملت میرن پیش اون شرکتا البته تقصیر صبانته که هیچ تبلیغ نمیکنه......

davidmti
06-04-2010, 11:44
سلام دوستان
سال نو مبارک امیدوارم سال خوبو خوشی داشته باشین:11:
من سرویسمو از 1mb به 128k کاهش دادم فعلا که دارم با ریت 100k دانلود میکنم بابا بیخیال او کلاهبردارا شین بیان صبانت نه قطعی داره نه گیگ میخوره !قیمتاشم که مفتن!من تعجب میکنم که ملت میرن پیش اون شرکتا البته تقصیر صبانته که هیچ تبلیغ نمیکنه......
دانلود شبانت هم همین 100 ریته الان؟

porya_spy
06-04-2010, 14:02
سلام دوستان . من دوشنبه 16 رفتم نمایندگی پارس آنلاین تو کیانپارس ساعت 1 ثبت نام کردم . امروز 17 ساعت 2 وصل شد .

سرویس 128 5GB گرفتم . کل هزینه هم شد 36600 تومان .

هزینه نصب هم 10 تومان گرفت .

سرعت هم از 100 پایین نمیاد . تا 150 160 هم رفت .

موفق باشید.

jamy_khoshtip
06-04-2010, 15:21
سلام . من داییم اهواز است . در آپارتمان است . شرایط برای خرید چیست !؟

چه شرکت هایی دارد ؟!؟!

fashion_boy
06-04-2010, 15:59
سلام . من داییم اهواز است . در آپارتمان است . شرایط برای خرید چیست !؟

چه شرکت هایی دارد ؟!؟!
کجای اهواز خوشتیپ؟!

jamy_khoshtip
06-04-2010, 16:22
اهواز - کیان آباد - 3338

fashion_boy
06-04-2010, 16:49
پس مرکز مدرس هستند.فکر میکنم همه شرکتها این مرکز رو پوشش بدند:12:
اگه خطش pcm نباشه میتونه از این 3 شرکت که فعلآ از بقیه بهتر هستند سرویس بگیره:
پارس آنلاین:
برج کیانپارس طبقه ٣ واحد ۶ تلفن :٣٣٨٣٨٣٠
صبانت:
طالقانی بین مسلم و 30 متری پاساژ طالقانی تلفن :2211609
طلوع رایانه لقمان:
طالقانی بین نظامی و خوانساری روبروی بازار زرگرها پاساژ بهپوری طبقه دوم تلفن :2230040

A.J
06-04-2010, 17:46
اهواز - کیان آباد - 3338

كيان آباد كه مركز چمرانه ......

ولي مطمئني كيان آباد ؟

چون اين پيش شماره كه ماله كيان آباد نيست ...

من خودم كيان آباد هستم با پيش شماره 3371

كيان آباد عمدتاً 337 هست و تك و توكي 338 ...
خطهاي جديدم كه 391

porya_spy
06-04-2010, 18:40
دوستان من یه مشکلی از ظهر که ADSL وصل شده دارم . چراغ لینک مودمم خاموش میشه بعد اگه دلش خواست دوباره ثابت میشه . تلفن هم خش خش داره ( همون نویز :دی ) . حالا چکار باید بکنم ؟

راستی وقتی تلفن مستقیم بدون اتصال هیچ سیمی به مودم و اسپلیتر میزنم به برق اصلا نویز نداره !!!!

خونه ما هم 2 تا پریز داره . به نظرتون اون یکی پریز هم امتحان کنم ؟

ضمنا من اسپلیتر دارم ولی میکرو فیلتر ندارم !!!!

A.J
06-04-2010, 19:24
دوستان من یه مشکلی از ظهر که ADSL وصل شده دارم . چراغ لینک مودمم خاموش میشه بعد اگه دلش خواست دوباره ثابت میشه . تلفن هم خش خش داره ( همون نویز :دی ) . حالا چکار باید بکنم ؟

راستی وقتی تلفن مستقیم بدون اتصال هیچ سیمی به مودم و اسپلیتر میزنم به برق اصلا نویز نداره !!!!

خونه ما هم 2 تا پریز داره . به نظرتون اون یکی پریز هم امتحان کنم ؟

ضمنا من اسپلیتر دارم ولی میکرو فیلتر ندارم !!!!

مگه شما الان تلفن رو چطوري وصل كرديد ؟ زديد پشت مودم ؟

اين مشكل هم ميتونه از سيم كشي داخلي خونتون باشه و هم اينكه از مخابرات ...

اون پريزم يه امتحاني كن ضرر نداره .
مودم رو يه چند ساعتي بزن به اون پريزتون ببين ثابت ميمونه چراغ مودم يا نه

كدوم منتطقه هستيد ؟
از چه شركتي سرويس گرفتيد

مگه ميكرو فيل تر با اسپيليتر فرق داره ؟! :18:

porya_spy
06-04-2010, 19:31
دوست عزیز الان من سیم اصلی زدم به اون پریز درست شد !!! من از پارس آنلاین سرویس گرفتم همین امروز ظهر وصل شد.

منطقه رجایی هستم . دوست عزیز تلفن رو وقتی مستقیم بدون هیچ اتصال سیمی به اسپلیتر میزنم تو پریز خش خش نداره . پس بنابر این مشکل از سیم کشی داخلی نیست .

فعلا که تو اون یکی پریز زدم درسته تا ببینم بعدا چی میشه .

بله دوست عزیز میکرو فیلتر با اسپلیتر فرق داره !!! میتونید تو سایت پارس آنلاین فرقشو ببینید .

موفق باشید.

isrobotic
06-04-2010, 21:26
با سلام
من مودم adsl onlivel wbr-6600 وایرلس دارم
از طریق کامپیوتر به اینتر نت وصل میشه
از طریق گوشی موبایل بصورت بیسیم هم وصل میشه
ولی از طریق بیسیم لپ تاپ ویندوز 7 و xp وصل نمیشه
دوستان راهنمایی کنن
با تشکر فراوان

fashion_boy
06-04-2010, 21:33
با سلام
من مودم adsl onlivel wbr-6600 وایرلس دارم
از طریق کامپیوتر به اینتر نت وصل میشه
از طریق گوشی موبایل بصورت بیسیم هم وصل میشه
ولی از طریق بیسیم لپ تاپ ویندوز 7 و xp وصل نمیشه
دوستان راهنمایی کنن
با تشکر فراوان
وایرلس لپ تاپت رو روشن کن.همون کنار ساعت روی آیکنش کلیک کن
مودمت رو به عنوان Access Point پیدا میکنه و بسادگی کانکشن میسازی

isrobotic
06-04-2010, 21:42
همین کار را کردم ولی نشد
راهنمایی دیگه ای ندارید
با تشکر از جواب شما

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

در ضمن ویندوز من ویستا هست

fashion_boy
06-04-2010, 21:44
همین کار را کردم ولی نشد
راهنمایی دیگه ای ندارید
با تشکر از جواب شما

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

در ضمن ویندوز من ویستا هست
متاسفانه الان لپ تاپ ندارم که کمکت کنم
منتظر بمون بقیه دوستان هم پستت رو ببینند...
برای گرفتن پاسخ سریعتر سوالت رو در بخش مرتبط مطرح کن

jamy_khoshtip
06-04-2010, 22:00
سلام . ممنونم . راستش دقیقا اطلاع ندارم . یا کیان آباد هست یا کیان پارس

دایی من رفته و پرسیده - از مخابرات گفتن چون آپارتمان است باید یک هزینه جدایی پرداخت کنید .

2. به نظر شما صبا نت خوب است !؟

samangolriz
06-04-2010, 22:15
سلام دوستان .

من کل پست های شما دوستان رو خوندم حدود 70 صفحه آخرو و حالا میخوام به پاس تشکر از شما که باعث شدین من بهترین انتخاب رو برای adsl2 بکنم منم تجربمو بنویسم .

با توجه به تعریفی که بچه ها از جمله پوریا و میلاد و بقیه دوستان:40::40::40: از پارس آنلاین کردن منم دلمو زدم به دریا و از مشترکین فهیم .....(نمیخوام تبلیغ بشه) بیرون اومدمو منم دوشنبه صبح رفتم از پارس آنلاین البته شعبه اصلیش ( چونکه از دوستام شنیده بودم نمایندگی پارس آنلاین که تو خیابون طالقانیه پولو میگیره بعد دوماه میزارتت تو نوبت :13:و خلاصه کلی قرو فر میاد و اینا و پشتیبانیشونم همچین تعریفی نداره و ...:2:)

پس رفتم اون شعبش که تو برج کیانپارس یه اشتراک سه ماهه گرفتم و تازه چون خودم مودممو کانفیگ کردم هیچ پولی بابت نصب و راه اندازی ازم نگرفتن (فک کنم طرف یادش رفت:21: ) که هزینش 10 هزار تومن برای نصب در محل بود و 5 هزار تومن برای نصب تلفنی .

باورم نمیشه که من ساعت 11 روز دوشنبه پول و قرار داد رو تحویل و چون قبلا خط از رانژه درآومده بود طرفای ساعت 4:20 عصر همون روز تلفنمون حدود 30 دقیقه ای قطع شد و بعدش چراغ معظم status مودمم روشن شد .:18::18::18:

از خوشحالی:40: فوری زنگ زدم پشتیبانی با کلی ذوق و شوق که پسوردم چیه!!!! :40::10::40:

( چون پارسال که از ...... اشتراک گرفتم 13 روز طول کشید تا خط رانژه شد و تازه نصاب با کلی ناز اومد و مودمو خیره سرش کانفیگ کرد:2: )

خلاصه سرتونو درد نیارم که من ساعت 5:30 عصر همون روزی که اشتراک گرفته بودم به اینترنت کانکت شدم .

و خییییییییییییییییییییلییی ییییی از دوستان به خاطر این پیشنهادشون ممنونم.:11:

از سرعت اینترنت هرچی بگم کم گفتم در حد بندس لیگاس . خدا کنه همیشه اینطوری باشه و فقط بخاط دون پاشیدن سرعتشونو باز نگذاشته باشن . اینم از سرعتم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و یه سوال هم از دوستانی که از پارس آنلاین اشتراک گرفتن دارم و اونم اینه که من نمیتونم وارد حساب کاربریم بشم و اینکه توی برگه ای که به من دادن نوشته 2 شب تا 6 صبح رایگان اما دوستان گفتن 1 صبح ؟ حالا کدومش درست و چرا من نمیتونم وارد حساب کاربریم تو سایت parsonline.com بشم پشتیبانی میگه نباید مشکلی داشته باشی اما وارد نمیشه میگه عدم شناسایی کاربر .ممنون از پاسختون

justarm2006
06-04-2010, 23:06
با عرض سلام خدمت شما همشهریان عزیز

از شما میخوام منو راهنمایی کنید...

من الان حدودا یک ساله که از شاتل سرویس میگیرم ، دیگه در رابطه با شاتل چیزی نگم ... .

میخوام ISP ایم رو عوض کنم ، متاسفانه صبانت منطقه ما رو سرویس نمیده ( مرکز علامه ) .

به نظرتون از کدوم شرکت بگیرم ؟ آسیاتک خوبه ؟( من شرکتی میخوام که ping time اون پایین باشه )

از راهنماییتون تشکر میکنم

isrobotic
06-04-2010, 23:22
با تشکر درست شد

A.J
07-04-2010, 00:01
با عرض سلام خدمت شما همشهریان عزیز

از شما میخوام منو راهنمایی کنید...

من الان حدودا یک ساله که از شاتل سرویس میگیرم ، دیگه در رابطه با شاتل چیزی نگم ... .

میخوام ISP ایم رو عوض کنم ، متاسفانه صبانت منطقه ما رو سرویس نمیده ( مرکز علامه ) .

به نظرتون از کدوم شرکت بگیرم ؟ آسیاتک خوبه ؟( من شرکتی میخوام که ping time اون پایین باشه )

از راهنماییتون تشکر میکنم

بنظرم برو پارس آنلاين نمايندگي اصليش توي برج ......

ميگن خوبه سرويساش ....

mahsa_okay
10-04-2010, 11:31
سلام دوستان .

من کل پست های شما دوستان رو خوندم حدود 70 صفحه آخرو و حالا میخوام به پاس تشکر از شما که باعث شدین من بهترین انتخاب رو برای adsl2 بکنم منم تجربمو بنویسم .

با توجه به تعریفی که بچه ها از جمله پوریا و میلاد و بقیه دوستان:40::40::40: از پارس آنلاین کردن منم دلمو زدم به دریا و از مشترکین فهیم .....(نمیخوام تبلیغ بشه) بیرون اومدمو منم دوشنبه صبح رفتم از پارس آنلاین البته شعبه اصلیش ( چونکه از دوستام شنیده بودم نمایندگی پارس آنلاین که تو خیابون طالقانیه پولو میگیره بعد دوماه میزارتت تو نوبت :13:و خلاصه کلی قرو فر میاد و اینا و پشتیبانیشونم همچین تعریفی نداره و ...:2:)

پس رفتم اون شعبش که تو برج کیانپارس یه اشتراک سه ماهه گرفتم و تازه چون خودم مودممو کانفیگ کردم هیچ پولی بابت نصب و راه اندازی ازم نگرفتن (فک کنم طرف یادش رفت:21: ) که هزینش 10 هزار تومن برای نصب در محل بود و 5 هزار تومن برای نصب تلفنی .

باورم نمیشه که من ساعت 11 روز دوشنبه پول و قرار داد رو تحویل و چون قبلا خط از رانژه درآومده بود طرفای ساعت 4:20 عصر همون روز تلفنمون حدود 30 دقیقه ای قطع شد و بعدش چراغ معظم status مودمم روشن شد .:18::18::18:

از خوشحالی:40: فوری زنگ زدم پشتیبانی با کلی ذوق و شوق که پسوردم چیه!!!! :40::10::40:

( چون پارسال که از ...... اشتراک گرفتم 13 روز طول کشید تا خط رانژه شد و تازه نصاب با کلی ناز اومد و مودمو خیره سرش کانفیگ کرد:2: )

خلاصه سرتونو درد نیارم که من ساعت 5:30 عصر همون روزی که اشتراک گرفته بودم به اینترنت کانکت شدم .

و خییییییییییییییییییییلییی ییییی از دوستان به خاطر این پیشنهادشون ممنونم.:11:

از سرعت اینترنت هرچی بگم کم گفتم در حد بندس لیگاس . خدا کنه همیشه اینطوری باشه و فقط بخاط دون پاشیدن سرعتشونو باز نگذاشته باشن . اینم از سرعتم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و یه سوال هم از دوستانی که از پارس آنلاین اشتراک گرفتن دارم و اونم اینه که من نمیتونم وارد حساب کاربریم بشم و اینکه توی برگه ای که به من دادن نوشته 2 شب تا 6 صبح رایگان اما دوستان گفتن 1 صبح ؟ حالا کدومش درست و چرا من نمیتونم وارد حساب کاربریم تو سایت parsonline.com بشم پشتیبانی میگه نباید مشکلی داشته باشی اما وارد نمیشه میگه عدم شناسایی کاربر .ممنون از پاسختون
از 1 شب رایگانه...خوش به حالتون...ما که اومدیم این ماه 256 رو گرفتیم سرعتش خوب که نشده هیچی...پایینترم اومده...زنگ زدم نمایندگی گفتن کلا اهواز سرعتش مشکل پیدا کرده

andyan
10-04-2010, 18:41
سلام
یک مدت نبودم. امروز متوجه شدم نمایندگی های پارس آنلاین تو اهواز دوتا شدن.
تفاوتی هم کرده سرویساشون؟ قیمتها چطور
پوشش مناطق مخابراتیشون یکی هست؟

منابع آگاه لطفا توضیح بدن!

canor
10-04-2010, 22:55
سلام

دوستان، من هم همین سوالو دارم.
قیمتهاش از رفاتک ارزونتره؟ سرعت و کیفیتش خوبه؟

من الان از دنیانت سرویس میگیرم. سرعتش خیلی خوب شده ولی شبانه رایگان نداره، منم دانلودم زیاده برام صرفه نداره. البته پشتیبانیش مزخرفه. چند بار خواستم ترافیک اضافه کنم، پولو که میریزم 4 روز بعد شارژ میکنه. منشیش هم همیشه میگه پنلش خرابه، نمتونه شارژ کنه!!!

esnforce
11-04-2010, 11:03
سلام

اتفاقا من هم همین سوال رو دارم...
یه سوال دیگه هم اینه که دوستانی که از پارس آنلاین گرفتن سرعتشون رو چنده؟(شبانه رو چنده؟؟)
االان شاتل دارم به معنای واقعی میشه گفت افتضاح
چند روزه که dc هم میده
سرعت شبانه هم کم و زیاد میشه(یه شب 10-12 یه شب 60)
دوم دورم تموم میشه
اگر پارس بهتره برم از پارس بگیرم...

ممنون:11:

samangolriz
11-04-2010, 11:58
خدمت دوستان بگم که سرعت من تو دانلود شبانه 1680 کیلو بیت با اینترنت دانلود منیجر و 1380 کیلو بیت بدون دانلود منیجر شب و روزم هم سرعت تقریبا یکیه.

2.تا حالا هم اصلا دی سی نداشتم.

3. 26 گیگ در 6 روز دانلود کردم. روز و شب

4.والا همونطور که در چند پست قبلی گفتم من شنیده بودم رفاتک پشتیبانیش ضعیف اصلا سمت پارس آنلاین نمی خواستم برم ولی وقتی فهمیدم خود پارس آنلاین اومده تو اهواز تو برج دفتر زده و اینجا هم دوستان رفتن اشتراک گرفتن راضین . منم رفتم:31:

5. پشتیبانی این دفتر تو برج خیلی خوب . من وقت و بی وقت زنگ زدم . با حوصله کارمو راه انداختن و تا حالا سنگ قلابم نکردن :10:

6. سرعت هم که : :40::40:

7.شرکت اصلی پارس آنلاین تو برج تقریبا همه جای اهواز رو ساپورت میکنه .

8.قیمتاشون که خوبه و سر نصب و کانفیگ هم اگه بلد باشین که یا پول نمیگیره یا تلفنی راتون می ندازه.

امیدوارم مفید بوده باشه:11:

porya_spy
11-04-2010, 17:24
دوستان من یه مشکلی دارم تو دانلود شبانه . من همه تنظیمات انجام دادم . من مودم pppoe تنظیم کردم . تنظیمات برنامه Auto power و IDM هم انجام دادم . همه درست پیش میره . کامپیوتر روشن میشه . شورع میکنه به دانلود اما بعد 5-6 دقیقه اینترنت دیسکانکت میشه و همه لینک های دانلود ارور میدن !! الان 2 شبه میزارم که دانلود بشه اینطوری میشه . تو رو خدا یه کمکی بکنید منم بتونم شبا دانلود کنم /

A.J
11-04-2010, 19:04
دوستان من یه مشکلی دارم تو دانلود شبانه . من همه تنظیمات انجام دادم . من مودم pppoe تنظیم کردم . تنظیمات برنامه Auto power و IDM هم انجام دادم . همه درست پیش میره . کامپیوتر روشن میشه . شورع میکنه به دانلود اما بعد 5-6 دقیقه اینترنت دیسکانکت میشه و همه لینک های دانلود ارور میدن !! الان 2 شبه میزارم که دانلود بشه اینطوری میشه . تو رو خدا یه کمکی بکنید منم بتونم شبا دانلود کنم /

از كجا سرويس ميگيريد ؟؟

قبلنا چنين مشكلي نداشتي ؟

porya_spy
11-04-2010, 19:33
من از پارس آنلاین سرویس میگیرم . قبلا نامحدود داشتم شبا دنلود نمیکردم !!!

esnforce
11-04-2010, 22:54
خدمت دوستان بگم که سرعت من تو دانلود شبانه 1680 کیلو بیت با اینترنت دانلود منیجر و 1380 کیلو بیت بدون دانلود منیجر شب و روزم هم سرعت تقریبا یکیه.

4.والا همونطور که در چند پست قبلی گفتم من شنیده بودم رفاتک پشتیبانیش ضعیف اصلا سمت پارس آنلاین نمی خواستم برم ولی وقتی فهمیدم خود پارس آنلاین اومده تو اهواز تو برج دفتر زده و اینجا هم دوستان رفتن اشتراک گرفتن راضین . منم رفتم:31:

5. پشتیبانی این دفتر تو برج خیلی خوب . من وقت و بی وقت زنگ زدم . با حوصله کارمو راه انداختن و تا حالا سنگ قلابم نکردن :10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید7.شرکت اصلی پارس آنلاین تو برج تقریبا همه جای اهواز رو ساپورت میکنه .

8.قیمتاشون که خوبه و سر نصب و کانفیگ هم اگه بلد باشین که یا پول نمیگیره یا تلفنی راتون می ندازه.

ممنون عزیز
فقط اگر اون سرعتا رو به کیلوبایت برثانیه میگفتی بهتر متوجه میشدیم:11:

canor
12-04-2010, 00:17

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید7.شرکت اصلی پارس آنلاین تو برج تقریبا همه جای اهواز رو ساپورت میکنه .

ممنون از پاسخت

شما از کدوم سرویس استفاده میکنید؟ در مورد قیمتها چیزی نگفتید. اگه ممکنه بگید قیمتهاش چجوریه؟ شما چند دادید؟
ضمنا، شما کدوم منطقه هستید؟

---

بقیه دوستان کسی از پارس آنلاین (شعبه جدید) سرویس گرفته؟ همه راضی هستن؟

samangolriz
13-04-2010, 10:22
[QUOTE=samangolriz;4841791]سلام

1) زیتون

2)Ep5

4020000 T (3

راستی دوستان یه نکته ای که شاید بعضی در استفاده از سایت SPEEDTEST.NET توجه نمی کنند سروری است که

تست پینگ انتخاب میکنند و همینطور سرعتشون . به عنوان مثال شما اگر سرور WASH...NGTON یا ZORICH که در سوئیس و ... هستند را انتخاب کنید هم پینگتان خوب است هم سرعت اما همین نتیجه با سرور KARACHI یا SAHARA به شما سرعت پایین و پینگ نامطلوبی را ارائه خواهد کرد.:2:

پس از سرورهای اروپایی برای گذاشتن تست SPEEDTEST بهره بگیرید چون درست که دورند اما سرعت و کیفیت بالایی دارند . مخصوصا ZURICH

خوب به این چند نتیجه پینگ که در یه زمان گرفته شدند توجه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:11:

porya_spy
13-04-2010, 13:53
اه نمیدونم این چه مسخره بازی پارس برای من در اورده . شبانه 1 به بعد که نمیتونم کانکت بشم وقتی هم که وصل میشه . یه نیم ساعت دانلود میکنه بعد دیسکانکت میشه دیگه هم وصل نمیشه !!!

دیشب ساعت 1 شروع کرد به دانلود دقیقا 1:39 دیسکانکت شد و هر کاری کردم دیگه وصل نشد !!

ساعت 1 تا 1:30 هم زنگ زدم به پشتیبانی کشی گوشی برنداشت !!!! دیگه دارم کلافه میشم نمیدونم چکار کنم !!

rezaete
14-04-2010, 07:21
سرعت دانلود 64 شاتل چنده ؟ اون هم مثل 128 رفته بالا؟

canor
14-04-2010, 12:50
[QUOTE=samangolriz;4841791]سلام

1) زیتون

2)Ep5

4020000 T (3

راستی دوستان یه نکته ای که شاید بعضی در استفاده از سایت SPEEDTEST.NET توجه نمی کنند سروری است که

تست پینگ انتخاب میکنند و همینطور سرعتشون . به عنوان مثال شما اگر سرور WASH...NGTON یا ZORICH که در سوئیس و ... هستند را انتخاب کنید هم پینگتان خوب است هم سرعت اما همین نتیجه با سرور KARACHI یا SAHARA به شما سرعت پایین و پینگ نامطلوبی را ارائه خواهد کرد.:2:

پس از سرورهای اروپایی برای گذاشتن تست SPEEDTEST بهره بگیرید چون درست که دورند اما سرعت و کیفیت بالایی دارند . مخصوصا ZURICH

خوب به این چند نتیجه پینگ که در یه زمان گرفته شدند توجه کنید

:11:

402000 تومن:18:؟!! اووووه

sobhan1990
14-04-2010, 16:05
دوستان، من هم همین سوالو دارم.
قیمتهاش از رفاتک ارزونتره؟ سرعت و کیفیتش خوبه؟

من الان از دنیانت سرویس میگیرم. سرعتش خیلی خوب شده ولی شبانه رایگان نداره، منم دانلودم زیاده برام صرفه نداره. البته پشتیبانیش مزخرفه. چند بار خواستم ترافیک اضافه کنم، پولو که میریزم 4 روز بعد شارژ میکنه. منشیش هم همیشه میگه پنلش خرابه، نمتونه شارژ کنه!!!

وایمکس چطوره؟

sobhan1990
14-04-2010, 16:30
پینگ کردن سرعت چطوریه؟ چه نرم افزاری لازم داره؟

esnforce
16-04-2010, 15:36
من حدود 2 ماه پیش از دنیا نت که همون نمایندگی آسیا تک هستش سرویس گرفتم.

همون روز اول گفتن که شبانه داریم و حتی ساعتش رو هم گفتن ولی بعد از بستن قرار داد هی این هفته و اون هفته کردن تا الان که دو ماه گذشته.

خیلی مسخرس، نه؟؟

امروزم زنگ زدم گفتن یکی دو هفته دیگه شبانه راه میفته!!!

میخوام شرکتمو عوض کنم . یه شرکتی میخوام که شبانه داشته باشه و مشکل دانلود شبانه هم نداشته باشه.

به نظرتون کجا خوبه؟

اگر شبانه میخوای بهتره دور شاتل رو خط بکشی

justarm2006
16-04-2010, 18:21
سلام. دوستانی که از صبانت سرویس گرفتن سرعتشون چجوریه؟ من 512 گرفتم. سرعت به شدت نوسان داره. به پشتیبانی زنگ زدم، همون داستان همیشگی. ترافیک توی مرکزتون بالاست. مرکزه آزادی هستم. دوستان شما هم همین مشکل رو دارین؟

porya_spy
16-04-2010, 23:20
سلام دوستان . من یه مشکلی دارم . وقتی میخوام کامپیوتر با برنامه auto power بزارم رو hibrante قبلش مودم روشن و به اینترنت کانکت . بعد وقتی کامپیوتر روشن میشه و ویدوز میاد بالا به اینترنت کانکت نیست و به علامت تعجب ( ! ) روی کامپیوتر پایین میاد و برای همین نمیتونه دانلود کنه !! اصلا وقتی قبل از بالا اومدن ویندوز مودم روشن کنی وقتی میره تو ویندوز بعصی برنامه ها بالا نمیان . ولی وقتی که رفت تو ویندوز همه چی کامل بالا اومد . اون موقع که روشن میکنم هشچ مشکلی ندارم !! به نظرتون چه راه حلی پیشنهاد میکنید که بعد که رفت ویندوز مودم روشن بشه ؟؟؟
البته فکر نکنم بشه چون مودم pppoe !! حالا اگه دوستان راه حلی دارن یه لطفی در حق من بکنن.

esnforce
17-04-2010, 13:41
دوستان کسی نمیدونه معمولا شاتل :2: چند روزه خط رو تخلیه میکنه؟
من روز 4شنبه با شاتل فسخ کردم اما هنوز با همون یوزر و پسورد میتونم وصل بشم(سند و رسیو ندارم و نمیتونم وارد پنل کاربریم تو سایت شاتل بشم)

A.J
17-04-2010, 14:57
من روز 4شنبه با شاتل فسخ کردم اما هنوز با همون یوزر و پسورد میتونم وصل بشم(سند و رسیو ندارم و نمیتونم وارد پنل کاربریم تو سایت شاتل بشم)

واسه من که 37 روز طول کشید ..... :2:

سریع از توی سیستم خودش میندازت برون ولی تا خط رو تخلیه کنه دمارتو در میاره ...

fashion_boy
18-04-2010, 12:09
سلام دوستان . من یه مشکلی دارم . وقتی میخوام کامپیوتر با برنامه auto power بزارم رو hibrante قبلش مودم روشن و به اینترنت کانکت . بعد وقتی کامپیوتر روشن میشه و ویدوز میاد بالا به اینترنت کانکت نیست و به علامت تعجب ( ! ) روی کامپیوتر پایین میاد و برای همین نمیتونه دانلود کنه !! اصلا وقتی قبل از بالا اومدن ویندوز مودم روشن کنی وقتی میره تو ویندوز بعصی برنامه ها بالا نمیان . ولی وقتی که رفت تو ویندوز همه چی کامل بالا اومد . اون موقع که روشن میکنم هشچ مشکلی ندارم !! به نظرتون چه راه حلی پیشنهاد میکنید که بعد که رفت ویندوز مودم روشن بشه ؟؟؟
البته فکر نکنم بشه چون مودم pppoe !! حالا اگه دوستان راه حلی دارن یه لطفی در حق من بکنن.
این مبحث ربطی به تاپیک نداره ولی جوابت رو میدم
مودمت رو تو محیط ویندوز روشن کن.وقتی به اینترنت وصل شدی Log Off کن و دوباره Log In
میبینی که اینترنت قطع شده!

این دو موضوع مختلفه.منتظر باش مخابرات پورت رو آزاد کنه بعد بزار خانوم خانوما 1 سال دیگه یوزرت رو حذف کنن:27:
مرگ بر شاتل دزد:19:
منم امروز فسخ کردم و قول داد همین امروز درخواست رو بفرسته مخابرات:3:

samangolriz
19-04-2010, 12:12
سلام دوستان می خواستم بدونم دوستان پارس آنلاینی در اهواز معمولا سرعت دانلود شبانشون چقدر . و هر شب چقدر دانلود میکنن . لطفا اسم مرکزتون رو هم بزارید . خیلی متشکرم.

Gladiator King
19-04-2010, 12:46
با همون سرعتی که شاتل مشتری جمع کرد با همون سرعت هم داره مشتری هاشو از دست میده:20:
خاک بر سرشون. منم دوره ام خرداد تموم میشه. دیگه هم باشون تمدید نمیکنم:46:

tonio_m2000
19-04-2010, 12:53
دوستان يك سئوال من قصد دارم ADSL بگيرم اما مي دونم خط تلفن PCM هست و فكر مي كنم امكان پذير نباشه.
اگر بخوام درخواست خط مستقيم بدم بايد چكار كنم؟ خط تلفن بنام خودمون نيست براي درخواست بايد خط بنام باشه؟ بايد به كجا مراجعه كنم كه خط رو مستقيم كنن؟ مخابرات يا به شركتهاي ISP؟

porya_spy
19-04-2010, 13:26
سلام دوستان می خواستم بدونم دوستان پارس آنلاینی در اهواز معمولا سرعت دانلود شبانشون چقدر . و هر شب چقدر دانلود میکنن . لطفا اسم مرکزتون رو هم بزارید . خیلی متشکرم.

سلام من شبی 1 GB میگیرم . سرعتم هم شبا معمولا 60-70 . مرکز رجایی .

موفق باشید. :11::40:

fashion_boy
19-04-2010, 15:52
با همون سرعتی که شاتل مشتری جمع کرد با همون سرعت هم داره مشتری هاشو از دست میده:20:
خاک بر سرشون. منم دوره ام خرداد تموم میشه. دیگه هم باشون تمدید نمیکنم:46:
اینقدر مشتری جدید دارند که بی خیال هستند ولی خدمات و البته کیفیت خودش بزرگترین تبلیغه.اگه وضعشون به همین شکل ادامه پیدا کنه علاوه بر از دست دادن مشترکین قبلی تبلیغات منفی بیچارشون میکنه:27:
دیروز که قول داد تا هفته آینده پهنای باند چند مرکز 2 برابر بشه ولی صحت این موضوع مشخص نیست:5:
چیزی که در طی این 3-4 ماه ثابت کردند همین وعده های سرخرمن بوده!

دوستان يك سئوال من قصد دارم ADSL بگيرم اما مي دونم خط تلفن PCM هست و فكر مي كنم امكان پذير نباشه.
اگر بخوام درخواست خط مستقيم بدم بايد چكار كنم؟ خط تلفن بنام خودمون نيست براي درخواست بايد خط بنام باشه؟ بايد به كجا مراجعه كنم كه خط رو مستقيم كنن؟ مخابرات يا به شركتهاي ISP؟
دوست من خطوط PCM قابلیت پشتیبانی از ADSL رو ندارند
مشخصه که آپارتمان نشین هستی
خط که اصلآ مسقیم نخواهد شد.باید به مرکز مخابراتیتون مراجعه کنی و درخواست خط جدید بدی که اگه امکان پذیر باشه ظرف چند روز برات انجام میدن
موفق باشی:46:

با سلام خدمت شما دوست عزیز وخوشتیپ اهوازی.
می خواستم من را در زمینه گرفتن اشتراک اینترنت پرسرعت راهنمایی و کمک کنید که چه اشتراکی را از چه شرکتی بگیرم؟
جهت آگاهی شما خدمتتون عرض کنم که خانه ما کیانپارس هست.
نظر شما در مورد سرویس 128 وایمکس اسرانسل چی هست آیا مناسب هست که از وایمکس استفاده کنم؟
ممنون میشک که هرچه زودتر من را راهنمایی کنید.
با تشکر
سلام خدمت شما
درخواست رو به جای Private در تاپیک مطرح کنی دوستان بیشتری میتونن راهنماییت کنن:46:
فکر وایمکس رو از سرت بیرون کن چون اصلآ بدرد نمیخوره
خط تلفنتون پی سی امه یا مستقیم؟

A.J
19-04-2010, 17:27
دوستان من تو همون 2 ماهی که از شاتل سرویس گرفت فهمیدم چطوره ..

2 ماه سرویس گرفتم ولی اندازه 6 ماه دربدرم کرده بودن واسه وصل کردن و جمع کردن ...

شرکتی که واسه وصل کردن کاربرشو 1 ماه و شایدم بیشتر الاف کنه معلومه که چی توش میگذره ...

نباید نامردی کنیم و بگیم همش تقصیر شاتله چون نیماد سهم بیشتری توی این بی کیفیتی داره ...

چون واقعاً شرکت بی صاحابی (ببخشیدا) هست ...

ahwaz_k750
19-04-2010, 18:10
سلام خدمت شما
درخواست رو به جای Private در تاپیک مطرح کنی دوستان بیشتری میتونن راهنماییت کنن:46:
فکر وایمکس رو از سرت بیرون کن چون اصلآ بدرد نمیخوره
خط تلفنتون پی سی امه یا مستقیم؟

مستقیم هست

fashion_boy
19-04-2010, 19:20
مستقیم هست
خوب چه بهتر
ADSL در حال حاضر بهترین گزینه برای شماست
این 3 شرکت فعلآ از بقیه بهتر هستند:
پارس آنلاین:
برج کیانپارس طبقه ٣ واحد ۶ تلفن :3393930
صبانت:
طالقانی بین مسلم و 30 متری پاساژ طالقانی تلفن :2211609
طلوع رایانه لقمان:
طالقانی بین نظامی و خوانساری روبروی بازار زرگرها پاساژ بهپوری طبقه دوم تلفن :2230040
تماس بگیر ببین مرکزتون رو پوشش میدن یا نه

tonio_m2000
20-04-2010, 11:11
دوست من خطوط PCM قابلیت پشتیبانی از ADSL رو ندارند
مشخصه که آپارتمان نشین هستی
خط که اصلآ مسقیم نخواهد شد.باید به مرکز مخابراتیتون مراجعه کنی و درخواست خط جدید بدی که اگه امکان پذیر باشه ظرف چند روز برات انجام میدن

آقا ممنون كه جواب دادي، من دانيال (كوروش) در يك آپارتمان زندگي مي كنم، در رابطه با وايرلس نظرت چيه؟ براي اون منطقه كدوم شركت وايرلس مي ده؟ كلا الان اهواز كدوم شركتها وايرلس ارائه مي دن؟

ahwaz_k750
20-04-2010, 12:21
ADSL پارس آنلاین حدودا چند روزه وصل میشه؟

fashion_boy
20-04-2010, 13:11
آقا ممنون كه جواب دادي، من دانيال (كوروش) در يك آپارتمان زندگي مي كنم، در رابطه با وايرلس نظرت چيه؟ براي اون منطقه كدوم شركت وايرلس مي ده؟ كلا الان اهواز كدوم شركتها وايرلس ارائه مي دن؟
خواهش میکنم
تعدادشون زیاده
اجازه بده متخصص بحث وایرلس نیماجان راهنماییتون کنند

بستگی به مرکز مخابراتی داره ولی تخمین 4-3 روز مناسبه

mhomeily
20-04-2010, 14:21
چند روزه که پارس شبانش رو محدود کرده. روزا هم سرعتش خيلي کم شده. دوستان مراکز ديگه اگه هستند بررسي کنند ببينيم مشکل از کجاست. (مرکز رجايي)

esnforce
20-04-2010, 17:05

بستگی به منطقه و شانست داره
معمولا 3 روز (شاید هم 1 روزه وصل کنن)

fashion_boy
20-04-2010, 17:18
چند روزه که پارس شبانش رو محدود کرده. روزا هم سرعتش خيلي کم شده. دوستان مراکز ديگه اگه هستند بررسي کنند ببينيم مشکل از کجاست. (مرکز رجايي)
میشه بگی محدود یعنی چی؟
قبلآ چند بوده و الان چنده؟

esnforce
20-04-2010, 18:59
میشه بگی محدود یعنی چی؟
قبلآ چند بوده و الان چنده؟

الان که من با 14 دانلود میکنم
نا امید کنندست... :41:

mhomeily
20-04-2010, 20:50
يادش بخير. قبلا با 100 تا دانلود ميکرديم ولي حالا زير 30 امده روزانش هم خوب نيست. ولي شبانه معلومه خودشون محدود کردن.

samangolriz
20-04-2010, 21:44

يادش بخير. قبلا با 100 تا دانلود ميکرديم ولي حالا زير 30 امده روزانش هم خوب نيست. ولي شبانه معلومه خودشون محدود کردن.

با سلام و احترام به همه دوستان :11:

می خواستم به دوستانی که از پارس آنلاین یا از هر شرکت فخیمه دیگه ای که اشتراک 128 kb گرفتن:31: (و به جای اینکه سرعتشون 10 یا 12 باشه که روی این سرعت با شرکت قرار داد بستن و نه سرعت بیشتر:14:) گاهی از اینکه سرعتشون به 20 یا 30 میرسه (آخی الهی بمیرم !!!:31: ) یه جوری حرف میزنن و شکایت میکنند که ....یعنی چی!!!!! این چه وضعیه !!!!!!! قبلنا سرعتمون 130 کیلوبایت بود و از این حرفا:3:...........؟؟؟

یادآوری کنم که دوست عزیز:43: شما که رفتین 15 هزار تومن پول دادین سرعت 128kb خریدین که دیگه نباید انتظار داشته باشید همیشه و حتی شب که ترافیک به خاطر رایگان بودن......... بالا میره شما هنوز هم بیش از آنچه پول دادی آش میل بفرمایی و به اندازه من که 402000 تومن پول دادم سرعت داشته باشی !!!!!!!!!! (با کمال احترام :43:) .

توجه کنید که سرعت شما در هر زمان بسته به میزان مشترکین اون منطقه و اشتراکی که گرفتین و اینکه در اون زمان که شما کانکتین چند نفر دیگه همزمان با شما در حال استفاده از اینترنت مرکز شما هستن بستگی داره . پس دوست عزیز هر isp که تشریف ببرین همین آشو همین کاسس:21:.

واقعا بعضی وقتا آدم یه حرفایی میشنوه که شاخ در میاره:34: !!!!!!!!.

آخه سرعت اینترنت و پهنای باند که بینهایت نیست:46: که حالا هر چند نفر که آنلاین باشن بازم توقع سرعت بیش از اونی که پولشو دادین داشته باشین (مخصوصا شبا :45:) بلکه اگه یه زمانی با سرعت 200 کیلو بایت دانلود میکنی در حالی که 15 هزار تومن پول دادی...... باید حالشو ببری و دعا کنی:42: به جون اون آدمی که اجازه داده شما به جای سرعت 11 کیلو بایت که حقه شماست ( که البته من فکر میکنم 2 مگابایت و بیشتر از اینا حقه شما دوستان عزیز است:43::whistle: ) داری 147 کیلوبایت دانلود میکنی :thumbsup: .

( یادم میاد چند وقت پیش که یکی از دوستان پرسید چقدر پول دادی وقتی گفتم 402000 هزار تومن . همه گفتن woow چقدر زیاد !!!!!!!!)

چون من میدونستم که همیشه سرعت بالا نمیمونه و من چون به سرعت بالا احتیاج دارم و چون زیتون کارمندی هم مشترکینش زیادن پس باید یه سرویس بالا بگیرم .

امیدوارم این نوشته باعث شده باشه که دوستان با دید منطقی به مسئله سرعت اینترنتشون نگاه کنند.:11:

و در پایان آرزو میکنم با بیشتر شدن رقابت بین isp ها روزی برسه که ما هم مثل هند و دوبی و افغانستان و پاکستان و عراق و امارات دارای سرعت 2 مگابایت بدون محدودیت بشیم :12:.( آمین یا رب العالمین ).:5:

دوستانی که اطلاع ندارن یه سرچ بکنن ببینن دوستان ما در افغانستان با چه سرعت های نجومی ( البته واسه ما ایرانیا ) دارن از شرکتهای آلمانی و .... با چه قیمتهای پایینی اشتراک میگیرن و به اینترنت وصل میشن .:18:

ایشالا همیشه سرعتتون 200 باشه:21::12: . ( بترکه چشم حسود:27: )

با تشکر از اینکه وقت گذاشتین این پست منو خوندین .

سامان :40::40::11:

fashion_boy
20-04-2010, 21:44
کدوم مرکز؟

porya_spy که تو همین رجایی میگه سرعت بین 60 تا 70 متغیره:23:
دوستان خبر جدید رو بخونید:
شركت شاتل در شهرستان اهواز به منظور رفاه حال شهروندان مناطق زیتون کارمندی، کوروش، کوی ملت، شهرک سلطان‌منش و نیوسایت شهر اهواز، اقدام به افتتاح دفتر نمايندگي ديگري کرده است. اين دفتر با نام شركت ايرسانت از هم اكنون آماده ارایه خدمات به شهروندان اهوازي است.

نشاني: اهواز، بلوار پاسداران، شهرک صنعتی شماره یک، برج IT (رستوران گردان امپراطور)، طبقه سوم، واحد 5

تلفكس: 0611-4440007

porya_spy
20-04-2010, 23:41
دوستان من روز و شب با 60-70 دانلود میکنم !! و حرف های آقا سامان عزیز رو هم کاملا تایید میکنم .

موفق باشید.

mhomeily
21-04-2010, 00:23
آقا چرا ميزني. از اول بگو من کارمند پارس هستم و خلاص. با اشتراک 256 در طول روز 1000 دفه قطع مي‌شه (paket loss) وکلا تو روز آدم ياد دايال آپ مي‌ندازه يعني پول از مردم گرفتن ولي عوضش بهشون کلا فروختن که بکشن رو سراشون! شما هم با اون 400000 تمان پول ميومدي شريکي يک ISP راه مينداختيم.

esnforce
21-04-2010, 10:54
کدوم مرکز؟

مرکز انقلاب
البته دیشب اینطور بود (گاهی هم به 6 هم میرسید:2:)
الان با 140 دانلود میکنم

آقا سامان عزیز این مطلب رو میدونیم
البته سرعت 128 نباید از 16 پایین تر بیاد(تو قرار داد شاتل هم نوشته حداقل سرعت رو تضمین میکنیم)

ahwaz_k750
24-04-2010, 15:49
امروز برای من یک اس ام اس از شرکت نت شاپ دماوند اومد که نرخ اینترنت وایرلس را با تجهیزات و نصب رایگان 140 هزار تومان گفته و همچنین آدرس سایت خود را هم دادند:
میشه در مورد ارایه این سیستم در اهواز کمی توضیح بدید و سوال دیگه اینکه به نظر شما با توجه به نرخ هایی که در سایت داده است به صرفه هست که اشتراک 1M این شرکت را بگیرم؟

dracula_killer
24-04-2010, 19:12
سلام
دوستانی که از نیماد سرویس میگیرن میشه یه پیگیری کنید سرعت آپلودتون چقدره؟(مرکز چمران) برا من که صفره!
ای تو روحه شاتل...(سانسور شد)

A.J
25-04-2010, 01:06
یه 4 روزیه که v p n واسه من کار نمیده و موقع کانکت ارور 919 میده ...

توی اهواز کسی با v p n مشکلی نداره ؟؟

esnforce
25-04-2010, 11:07
یه 4 روزیه که v p n واسه من کار نمیده و موقع کانکت ارور 919 میده ...

توی اهواز کسی با v p n مشکلی نداره ؟؟

من مشکل ندارم و راحت وصل میشم(تقریبا 24 ساعته:31:)
شما از کجا سرویس میگیری؟

asalzadeh
25-04-2010, 21:53
من هم از شرکت راصد دو سال وایرلس گرفتم این روزها سیگنال آنتن کم شده

کسی می دونه آنتن جدید راصد تو پاداد کجا است چون قبلا نبش آریا شهر بود الان آنتن آنجا خالی است و سیگنال من هم ضعیف شده

behnaam
26-04-2010, 10:20
دوستان سلام.گویا مباحث اینترنت وایرلس هم اینجا دنبال می شه.
من هم میخوام اشتراک وایرلس بگیرم .
حالا سوالم اینه که از چه شرکتی بگیرم سرعتش بهتره.به عنوان مثال این تعرفه هان:

راصد 128 ---3gig ماهی 21هزار تومان

پارس آنلاین 128---3gig ماهی 15 هزار تومان

شاتل (نیماد) 128---3gig ماهی 15.900 تومان

منطقه امانیه ست.

فقط سرعت دانلودتون رو با توجه به اشتراک "اسمی" که میگیرید،بگید
و اینکه کلا کدوم شرکت بهتره و بی دردسرتره.

tahaatjensen
26-04-2010, 18:56
سلام دوستان من از شاتل سرویس میگیرم در موقع ذانلود با اکانت رپید شر سرعت دانلود به یک هم نمیرسد ولی با اکانت رپید باز با 60 دانلود میکنم. دوستان مورد مشابهی داشتند؟

mhomeily
26-04-2010, 23:17
دوستان سلام.گویا مباحث اینترنت وایرلس هم اینجا دنبال می شه.
من هم میخوام اشتراک وایرلس بگیرم .
حالا سوالم اینه که از چه شرکتی بگیرم سرعتش بهتره.به عنوان مثال این تعرفه هان:

راصد 128 ---3gig ماهی 21هزار تومان

پارس آنلاین 128---3gig ماهی 15 هزار تومان

شاتل (نیماد) 128---3gig ماهی 15.900 تومان

منطقه امانیه ست.

فقط سرعت دانلودتون رو با توجه به اشتراک "اسمی" که میگیرید،بگید
و اینکه کلا کدوم شرکت بهتره و بی دردسرتره.

از طلوع رايانه لقمان بگير. سرعتش خوبه. ارزونتره. نامحدود هم داره.

mahsa_okay
27-04-2010, 01:10
بچه ها سرعت دانلود من 2 روزه که رو 5kb/s اومده! در صورتی که من این ماه سرعت 256 گرفته بودم...کسی مشکل مشابه من با پارس آنلاین نداره؟

---------- Post added at 02:10 AM ---------- Previous post was at 02:09 AM ----------

ببخشـــــــــــــــــــــ ــــــــــــید آواتار منو کی جرئت کرد حذف کنـــــــــــــــــــــــ ـــــه؟

behnaam
27-04-2010, 08:33
آدرس اين طلوع رايانه لقمان كجاست؟ميخوام اطلاعاتي از باقي سرويس دهنده ها هم داشته باشم-اللخصوص شركت راصد.

fashion_boy
27-04-2010, 12:25
بچه ها سرعت دانلود من 2 روزه که رو 5kb/s اومده! در صورتی که من این ماه سرعت 256 گرفته بودم...کسی مشکل مشابه من با پارس آنلاین نداره؟

---------- Post added at 02:10 AM ---------- Previous post was at 02:09 AM ----------

ببخشـــــــــــــــــــــ ــــــــــــید آواتار منو کی جرئت کرد حذف کنـــــــــــــــــــــــ ـــــه؟
پارس آنلاین هم شلوغ شده
مثل شاتل دچار کمبود پهنای باند میشه

آدرس اين طلوع رايانه لقمان كجاست؟ميخوام اطلاعاتي از باقي سرويس دهنده ها هم داشته باشم-اللخصوص شركت راصد.
در پست 1825 آدرس موجوده
راصد هم حتمآ تو تاپیک موجوده ولی من فعلآ Dial-Up دارم زحمت پیدا کردنش با خودت

fashion_boy
27-04-2010, 13:26
با عرض سلام و احترام خدمت همه همشهریهای خوبم:11:
بنده 9 ماه پیش این تاپیک رو به منظور خدمت رسانی به شما ایجاد کردم تا به کمک هم بتونیم اطلاع رسان مفیدی برای سایر کسانی که در انتخاب سرویس اینترنتشون دچار تردید هستند باشیم.ظاهرآ 90% دوستان تا مشکلی نداشته باشند به تاپیک سر نمیزنند و حاضر نیستند پاسخگوی سوالات دیگران باشند!باور کنید من هم مثل شما کارمند انجمن نبودم و هیچ اندیشه ای به جز کمک رسانی به شما عزیزان من رو در این تاپیک فعال نگه نداشته بود.از این به بعد این شما و این هم تاپیک اینترنت شهرتون...
جا داره از :40:نیما جان:40: که در طول این مدت همکار اصلی من:10:بود و بحث وایرلس تاپیک رو زنده نگه داشت و وقت زیادی رو برای مشاوره برای بسیاری از دوستان گذاشت صمیمانه تشکر کنم:11:
از میلاد و امین عزیز هم که در این زمینه من رو همیاری کردند سپاسگزارم:11:
موفق باشید

flasher_for_nokia
27-04-2010, 13:36
برای کیانپارس چه شرکتی رو پیشنهاد میکنین ازش وایرلس بگیرم؟ قیمت و خدمات خوبی داشته باشه؟

esnforce
27-04-2010, 14:14
بنده 9 ماه پیش این تاپیک رو به منظور خدمت رسانی به شما ایجاد کردم تا به کمک هم بتونیم اطلاع رسان مفیدی برای سایر کسانی که در انتخاب سرویس اینترنتشون دچار تردید هستند باشیم.ظاهرآ 90% دوستان تا مشکلی نداشته باشند به تاپیک سر نمیزنند و حاضر نیستند پاسخگوی سوالات دیگران باشند!باور کنید من هم مثل شما کارمند انجمن نبودم و هیچ اندیشه ای به جز کمک رسانی به شما عزیزان من رو در این تاپیک فعال نگه نداشته بود.از این به بعد این شما و این هم تاپیک اینترنت شهرتون...
جا داره از :40:نیما جان:40: که در طول این مدت همکار اصلی من:10:بود و بحث وایرلس تاپیک رو زنده نگه داشت و وقت زیادی رو برای مشاوره برای بسیاری از دوستان گذاشت صمیمانه تشکر کنم:11:
موفق باشید

عزیز مگه میخوای از شهرمون بری؟
من هم هر سوالی که تونستم جواب دادم(نه فقط این تاپیک بلکه هر جایی که فکر کردم اطلاعاتم بدرد کسی میخوره...)

راستی من 20 بار اینجا نوشتم از کجا اشتراک بگیرم کسی راهنمایی نکرد آخر از پارس آنلاین گرفتم و الان حس میکنم انگار سرم به سنگ خورده:9:

A.J
27-04-2010, 14:56
موفق باشید

حالا مگه میخواهی بری امیر جان ؟

فکر کنم تو اگه بری این تاپیک از اینی هم که هست سوت و کور تر خواهد شد ...

منم تا جایی که اطلاعات داشتم به سوالات دوستان پاسخ دادم .....

A.J
27-04-2010, 17:09
برای کیانپارس چه شرکتی رو پیشنهاد میکنین ازش وایرلس بگیرم؟ قیمت و خدمات خوبی داشته باشه؟

فکر کنم اگه نمایندگی اصلی پارس آنلاین توی برج وایرلس ارائه بده بهترین باشه ...

البته یه سوالی هم از فارا بکن (بین 4 و 5 اصلی کیانپارس طبقه 5 مجتمع کسرا)

djmilad_mrb
27-04-2010, 21:23
پارس آنلاین هم شلوغ شده
مثل شاتل دچار کمبود پهنای باند میشه

با سلام خدمت دوستان خوبم من جمله fashion boy آقا امین و آقا نیما:11:
ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تک تک این عزیزان ومیدونم اگه تلاش این عزیزان نبود قطعا تاپیک خوابیده بود :11:
یه 2 3 ماهی بود به تاپیک سر نمیزدم و از اینکه نتونستم کمکی برایه دوستان باشم واقعا شرمنده ام:11: و میدونم این وظیفه گردن دیگر دوستان افتاد:11:

حقیقت تقریبا اکثر شرکتایه ارائه دهنده adsl کیفیت سرویساشون مثل هم شده یکی از یکی بدتر و نمیشه بین اینها گزینه مناسب رو انتخاب کرد:2: الان دو سه هفته ای میشه که کیفیت اشتراک adsl پارس آنلاین بسیار بد شده:2: حتی با مسئولش هم تماس گرفتم و بشون اطلاع دادم اما پاسخ سوال منو اینطور دادند که ما وظیفه داریم اون مقدار سرعتی که با ما قرارداد بستید رو به شما تحویل بدیم مثلا 128kb 16k

خلاصه واقعا متاسفم که تو این شهر زندگی میکنم :2: جایی که اصلا به مشتری و فرهنگ مشتری مداری توجهی نمیکنن:2: و اصلا برایه وقت کسی ارزش قائل نیستن:2:

در نهایت برایه تمامیه این عزیران آرزویه موفقیت میکنم :11:

flasher_for_nokia
27-04-2010, 22:21
فکر کنم اگه نمایندگی اصلی پارس آنلاین توی برج وایرلس ارائه بده بهترین باشه ...

البته یه سوالی هم از فارا بکن (بین 4 و 5 اصلی کیانپارس طبقه 5 مجتمع کسرا)

ابتکار نت چطور هست؟ پارس آنلاین میگه خانگی سرویس نمی دیم. فارا هم قیمتاش بالا بود

porya_spy
27-04-2010, 22:35
سلام خدمت تمام دوستان از جمله جناب fashion boy - esnforce میلاد خان و سایر اساتید محترم . منم واقعا تا اونجایی که از دستم بر اومده کمک کردم . اینو بدونید که تو ایران اینترنت هیچ معنایی نداره و همه شرکت ها سر و ته یه کرباسن . الان پارس
انلاین تا اینجا برای من خوب بوده و شبی 1 GB دانلود میکنم . ولی مطمئنم تا منطقه مخابراتی ما هم شلوغ بشه وضع من هم مثل بقیه میشه ! واقعا برای کشوری متاسفم که برای مردمش ارزش قائل نیست !!

ممنون .

nima_ir
28-04-2010, 10:13
موفق باشید

امیر جان ما که کاری نکردیم. کار اصلی رو شما انجام دادید که روز اول این تاپیک رو ایجاد کردید که دوستان دور هم جمع بشن/ :11:

بخاطر مشغله کاری که دارم مدتی هستش کمتر میام. ولی هرجا که دسترسی به نت داشته باشم حتما یه سری به تایپیک میرنم.

راستی دوستان مرکز خرید زیتون تا 10 روز دیگه افتتاح میشه توی پاساژ هم نت 2مگ بصورت وایرلس پخش هستش.
آدرس:زیتون. فلکه سنگر مرکز خرید زیتون

A.J
28-04-2010, 20:16
جداً وایرلس 2مگ پخشه ؟؟

پس بساط ببریم پهن کنیم ... :دی

توی دانشگاهمونم جدیداً وایرلس پخشه ولی یوزر پس میخواد :31:

asalzadeh
29-04-2010, 01:22

djmilad_mrb
29-04-2010, 20:59

esnforce
29-04-2010, 22:57
اینم بدون شرح من

اینم تست امروزم

Gladiator King
30-04-2010, 09:52
راستی دوستان مرکز خرید زیتون تا 10 روز دیگه افتتاح میشه توی پاساژ هم نت 2مگ بصورت وایرلس پخش هستش.
آدرس:زیتون. فلکه سنگر مرکز خرید زیتون
سلام
من اطلاعاتی در مورد وایرلس ندارم، آیا اینترنتش فقط داخله پاساژه یا بیرون هم میاد؟ آخه ما خونمون تقریبا 100 متر باهاش فاصله داره، میشه از توی خونه حالشو ببرم؟:5:

andyan
30-04-2010, 20:21
این هم مال من

این هم از یک سرور دیگه

esnforce
30-04-2010, 23:13
اینم بدون شرح من

اینم تست امروزم

انگار یکم بهتر شده :20:

nima_ir
01-05-2010, 12:21
سلام
من اطلاعاتی در مورد وایرلس ندارم، آیا اینترنتش فقط داخله پاساژه یا بیرون هم میاد؟ آخه ما خونمون تقریبا 100 متر باهاش فاصله داره، میشه از توی خونه حالشو ببرم؟:5:

دوست عزیز فقط مخصوص پاساژ هستش .تمام 4 طبقه پاساژ رو کاور میده.

justarm2006
03-05-2010, 13:12
سلام دوستان. این بدون شرح ما!

ALI_T4TU
03-05-2010, 19:42

lvlostafa
03-05-2010, 22:15
سلام دوستان
خوشحالم که همچین تاپیکی موجوده و می تونیم به همدیگه کمک کنیم.
من حدوده دو هفتس که از صبانت (فارا) اشتراک 128KB گرفتم. سرعت دانلودش خوبه. اول صبح با IDM تا 120 حتی بیشتر هم میرسه. ولی مشکلی که دارم اینکه که حتی تو شرایط Idle و موقعی که هیچ کاری با نت ندارم، کانکشنم واسه خودش کنتور میندازه و سنت و رسیوش میره بالا. همه آپدیتا هم دیسیبل کردم، ولی باز اوضا تغییری نکرد! جالبه که تقریبا همیشه میزان سنتم 3 برابره رسیومه!! :18:
تقریبآ همۀ فعالیتای اینترنتیمو واسه این قضیه کم کردم و فقط کارای ضروریمو انجام میدم. حتی موقعی که کار ندارم با نت دیس کانکت میشم، دی ال تو روز هم که شده آرزو واسم... :41: اما باز تو 3 4 روز، 1.5 گیگ از پنهای باندم خورده شده!!

کسی می دونه مشکل از کجاس؟! ISP یا مودم یا تنظیمات نت ورکم؟!

skyboy
03-05-2010, 22:57
سلام دوستان
من حدوده دو هفتس که از صبانت (فارا) اشتراک 128KB گرفتم. سرعت دانلودش خوبه. اول صبح با IDM تا 120 حتی بیشتر هم میرسه. ولی مشکلی که دارم اینکه که حتی تو شرایط Idle و موقعی که هیچ کاری با نت ندارم، کانکشنم واسه خودش کنتور میندازه و سنت و رسیوش میره بالا. همه آپدیتا هم دیسیبل کردم، ولی باز اوضا تغییری نکرد! جالبه که تقریبا همیشه میزان سنتم 3 برابره رسیومه!! :18:
تقریبآ همۀ فعالیتای اینترنتیمو واسه این قضیه کم کردم و فقط کارای ضروریمو انجام میدم. حتی موقعی که کار ندارم با نت دیس کانکت میشم، دی ال تو روز هم که شده آرزو واسم... :41: اما باز تو 3 4 روز، 1.5 گیگ از پنهای باندم خورده شده!!

ممکنه از ویروس باشه . با nod32 یه چکی بکن !
البته بعید نیست از ISP باشه،پارس ان هم یه زمانی از این کارا میکرد!

esnforce
03-05-2010, 23:28
سلام دوستان

شما کدوم منطقه اید؟
احتمال اینکه مشکل از isp باشه کمه
حتما سیستمتون رو با یه آنتی ویروس آپدیت اسکن کن
شما با یه فایروال خوب چک کنید و ببینید سند و رسیوتون دقیقا از چه پورتی و از چه برنامه ایه(من Outpost رو پیشنهاد میکنم)

lvlostafa
03-05-2010, 23:36
ممکنه از ویروس باشه . با nod32 یه چکی بکن !
البته بعید نیست از ISP باشه،پارس ان هم یه زمانی از این کارا میکرد!
ویندوزم 7ه. فک نکنم هنوز ویروسی واسه این ویندوز نوشته شده باشه.

شما کدوم منطقه اید؟
احتمال اینکه مشکل از isp باشه کمه
حتما سیستمتون رو با یه آنتی ویروس آپدیت اسکن کن
شما با یه فایروال خوب چک کنید و ببینید سند و رسیوتون دقیقا از چه پورتی و از چه برنامه ایه(من Outpost رو پیشنهاد میکنم)
کیان آباد.
بالا هم گفتم، احتمال اینکه از ویروس باشه کمه، ولی با این حال نود 32 اپ دیت دارم. پس مشکل از ویروس نیست.

پیشنهاد فایر والم، خوبه. حتمآ چک می کنم ببینم نتیجش چی میشه...

مرسی. :11:

اگه مشکلم با کسی مشترکه و می دونه اشکال از کجاس، صواب داره یی نصیبمون نذاره! :46:

justarm2006
04-05-2010, 07:11

عجب سوپرایزی!:31:

واسه روزه اول بدک نیست!

A.J
04-05-2010, 16:24

کیان آباد.
بالا هم گفتم، احتمال اینکه از ویروس باشه کمه، ولی با این حال نود 32 اپ دیت دارم. پس مشکل از ویروس نیست.

پیشنهاد فایر والم، خوبه. حتمآ چک می کنم ببینم نتیجش چی میشه...

مرسی. :11:

اگه مشکلم با کسی مشترکه و می دونه اشکال از کجاس، صواب داره یی نصیبمون نذاره! :46:

مشکل از isp نیست ...

مطمئنی که همه ی چیزایی که توی ویندوز به نت احتیاج دارن رو غیرفعال کردی ؟

مخصوصاً ویندوز آپدیت رو ....

منم کیان آباد هستم و از همین isp سرویس دارم چنین مشکلی رو ندارم ..

راستی گفتی سرعت دانلودت با اکانت شبانه چنده ؟

djmilad_mrb
04-05-2010, 19:10
دوست عزیز به احتمال بسیا زیاد سیستم شما ویروسی شده :19:
اینو به این دلیل گفتم که منم دقیقا مشکل شما رو داشتم (سند بسیار زیاد در مقابل رسیو کم)

حتما با یه آنتی ویروس قوی سیستمتونو چک کنید. البته به احتمال بسیار زیاد شما باید ویندوزتونو رو هم عوض کنید

اینم از اون حرفا بود:46:

esnforce
06-05-2010, 23:37
خدا رو شکر انگار سرعتا خوب شدن...
فقط نمیدونم چرا پینگمو امروز انقد بالا میزنه

moslem.b
07-05-2010, 06:29
کسی هست اینجا 64 از رفاتک داشته باشه ؟ میخوام بدونم سرعت دانش چقدره ؟

dvd2010
07-05-2010, 20:05
سلام دوستان. من دو روزی هست که از پارس آنلاین سرویس گرفتم چند تا سوال داشتم ازتون.1-چراغ اینترنت روی مودم وقتی وصل میشم چشمک میزنه و ثابت نمیمونه آیا این طبیعیه2-توی این دو روز ساعت3 ظهر تا7 اینترنتم قطع میشه مال دوستان هم اینجوریه یانه درضمن خط تلفنمون فیبر نوری بود آیا به این ربطی داره یا نه؟

djmilad_mrb
08-05-2010, 19:28
کسی هست اینجا 64 از رفاتک داشته باشه ؟ میخوام بدونم سرعت دانش چقدره ؟

ببین مسلم جان از بچه ها فکر نمیکنم کسی اشتراک 64 داشته باشه! شما برایه 64 رویه 8kb/s حساب کن :11: اما برایه اطمینان یه سر برو شرکت ازشون در این رابطه سوال کن ببین چی میگن!! تو این چند روزه پارس آنلاین داغونه داغونه :13:

mahsa_okay
08-05-2010, 21:55
بچه ها من هنوز سرعت دانلودم از 5 یا 6 بیشتر نمیره....کسی نمیدونه مسکل چی میتونه باشه؟ آخه انتظار داشتم همه مشکل داشته باشن ولی فقط مثل اتینکه من مشکل دارم!!!!

A.J
08-05-2010, 22:26
بچه ها من هنوز سرعت دانلودم از 5 یا 6 بیشتر نمیره....کسی نمیدونه مسکل چی میتونه باشه؟ آخه انتظار داشتم همه مشکل داشته باشن ولی فقط مثل اتینکه من مشکل دارم!!!!

دوست عزیز یه خورده بیتر توضیح میدادی ...

سرویست چیه
از چه شرکتی میگیری

چه مرکزی هستی
؟

از اولی که سرویس گرفتی همینطوری بوده
؟

mahsa_okay
09-05-2010, 11:47
دوست عزیز یه خورده بیتر توضیح میدادی ...

سرویست چیه
از چه شرکتی میگیری

چه مرکزی هستی
؟

از اولی که سرویس گرفتی همینطوری بوده
؟
شرمنده...آخه قبلا هم اینجا پست گذاشته بودم فکر کردم دیگه لازم نیست بگم....من از پارس آنلاین گرفتم...سرعت 256...1-2 هفته است که این طوریه...

justarm2006
09-05-2010, 12:53
سلام دوستان. من دو روزی هست که از پارس آنلاین سرویس گرفتم چند تا سوال داشتم ازتون.1-چراغ اینترنت روی مودم وقتی وصل میشم چشمک میزنه و ثابت نمیمونه آیا این طبیعیه2-توی این دو روز ساعت3 ظهر تا7 اینترنتم قطع میشه مال دوستان هم اینجوریه یانه درضمن خط تلفنمون فیبر نوری بود آیا به این ربطی داره یا نه؟

1 - اگه چشمک میزنه که یعنی اینترنت وصل هست و Send و Received هم داری.

2 - حتما به پشتیبانی اطلاع بده. البته اگه پشتیبانیش، پشتیبانی باشه!

A.J
09-05-2010, 15:55
شرمنده...آخه قبلا هم اینجا پست گذاشته بودم فکر کردم دیگه لازم نیست بگم....من از پارس آنلاین گرفتم...سرعت 256...1-2 هفته است که این طوریه...

خوب اگه اینطوریه که مشکل داره سرویست ...

همیشه همینطوره ؟
یعنی روزها هم همینطوره ؟

با پشتیبانی تماس داشتی یا نه ؟

حتماً یا برو یا زنگ بزن (تا وقتیه هم که درست نکردن واست بیخیالشون نشو)
این سرعت ماله 64 هست نه 256

mahsa_okay
09-05-2010, 16:29
خوب اگه اینطوریه که مشکل داره سرویست ...

همیشه همینطوره ؟
یعنی روزها هم همینطوره ؟

با پشتیبانی تماس داشتی یا نه ؟

حتماً یا برو یا زنگ بزن (تا وقتیه هم که درست نکردن واست بیخیالشون نشو)
این سرعت ماله 64 هست نه 256
آره روزا هم همین طوره امروز زنگ زدم پشتیبانی گفتن کلا کند شده یه مدته ولی باید با تهران هم تماس بگیرم...ولی بعد که امتحان کردم دیدم بهتر شده مثلا الان اومده رو 70 (البته قبلا 100 به بالا بود) کاش زودتر زنگ زده بودم پشتیبانیش!

Badform
09-05-2010, 16:59
دوستان که زیتون کارمندی هستند کدوم شرکت اونجا خوب جواب داده؟
( یکی از دوستان برای گیم نت می خواد اینترنت بگیره)

tahaatjensen
09-05-2010, 17:55
دوستان من 512 شاتل دارم سرعتم در ساعت رایگان 60 به 8 میرسه.در تاپیک شاتل متوجه شدم مشکلشون سرتاسریه.گویی اینکه پشتیبانیشون دست بسرم کرد.
در اهواز چه خبره؟

esnforce
10-05-2010, 00:08
دوستان من 512 شاتل دارم سرعتم در ساعت رایگان 60 به 8 میرسه.در تاپیک شاتل متوجه شدم مشکلشون سرتاسریه.گویی اینکه پشتیبانیشون دست بسرم کرد.
در اهواز چه خبره؟

در اهواز هم وضع همینطوره ولی خدا رو شکر پشتیبانیش دست به سر نمیکنه و کاملا صریح میگه همینیه که هست:5:

esnforce
12-05-2010, 13:51
دوستانن کسی میدونه تو اهواز مخابرات adsl میده یا نه؟

MAXXX
12-05-2010, 17:29
چند روزه گزشته خیلی اوضاع افتضاح بود شیطونه میگه خودم برم یه isp درست و حسابی بزنم اهوازی ها رو راحت کنم
کسی یه شرکت درست حسابی میشناسه که اینجا نمیاندگی نداشته باشه ؟ صبانت فکر کنم نداره

Gamexland
12-05-2010, 18:55
دوستان کسی در مرکز رجایی سرعت 64 نامحدود داره؟؟؟؟؟اگر داره لطف میکنه از صفحه اصلی مودمش یک عکس بگیره ببینم سرعت چند تنظیم کردند؟؟
مرسی

A.J
13-05-2010, 19:27
فکر نکم کسی از دوستان سرعت 64 داشته باشن ...

اکثراً 128 هست یا 512 ....

justarm2006
13-05-2010, 20:18
چند روزه گزشته خیلی اوضاع افتضاح بود شیطونه میگه خودم برم یه isp درست و حسابی بزنم اهوازی ها رو راحت کنم
کسی یه شرکت درست حسابی میشناسه که اینجا نمیاندگی نداشته باشه ؟ صبانت فکر کنم نداره

اشتباه فکر می کنی:31:. یکی هم نداره . سه تا داره. ولی پشتیبانی شوته!

esnforce
14-05-2010, 20:39
اشتباه فکر می کنی:31:. یکی هم نداره . سه تا داره. ولی پشتیبانی شوته!

3تا!
میتونی آدرسشون رو بدی؟
فرقشون چیه؟

justarm2006
15-05-2010, 12:49
3تا!
میتونی آدرسشون رو بدی؟
فرقشون چیه؟

فارانگار پرداز خوزستان

آدرس: اهواز ، کیان پارس ، بلوار شهید چمران ، بین خیابان 4 و 5 غربی ، مجتمع کسری ، طبقه 5 ، واحد 10

قاصدک سامانه

آدرس: اهواز- بلوار پاسداران- فلکه فرودگاه- مجتمع شمس- طبقه سوم- واحد 9

نت شاپ دماوند

آدرس: اهواز - خیابان نادری - خیابان علم الهدی (سعدی جنوبی) - بین نادری و کافی - مجتمع مروارید - طبقه همکف

فکر نکنم فرقی داشته باشن. من از فارانگار گرفتم

A.J
15-05-2010, 15:42
متاسفانه پورت کیان آباد صبانت پر شده ...

اگه اینطوریه که معلومه پورت های کمی رو اختصاص داده شرکت .....

دوست عزیز همشون یکین .

شما با توجه به محل زندگیتون نزدیک ترین نمایندگی رو انتخاب کن که واسه خودتم راحت تر باشه.

Gladiator King
16-05-2010, 20:28
سلام
دوستان من تا چند روز دیگه اشتراکم با شاتل تموم میشه و دیگه نمی خوام باشون تمدید کنم
پیشنهاد میدید از چه شرکتی سرویس بگیرم که توی زیتون خوب باشه؟
البته میدونم خوب بودنشون مقطعیه!
الان کسی توی زیتون از شرکتی سرویس داره که راضی باشه؟

rezaete
16-05-2010, 22:44
دوستان کسی 128 اکو (3گیگ) ، توی مرکز گلستان داره ؟ سرعت دانلودش توی روز و شب چقدره ؟
اکو هم پنج شنبه و جمعه و شبها رایگانه؟

djmilad_mrb
17-05-2010, 07:36
سلام
دوستان من تا چند روز دیگه اشتراکم با شاتل تموم میشه و دیگه نمی خوام باشون تمدید کنم
پیشنهاد میدید از چه شرکتی سرویس بگیرم که توی زیتون خوب باشه؟
البته میدونم خوب بودنشون مقطعیه!
الان کسی توی زیتون از شرکتی سرویس داره که راضی باشه؟
دوست من ظاهرا کیفیت شرکتا هنوز تغییری نکرده برایه من که پارس آنلاین واقعا شورشو درآورده:19: تو رویه طلوع لقمان و صبانت برایه گرفتن اشتراک حساب کن ظاهران کیفیتشون از بقیه شرکتا بالاتره :8:

دوستان کسی 128 اکو (3گیگ) ، توی مرکز گلستان داره ؟ سرعت دانلودش توی روز و شب چقدره ؟
دوست عزیز در مورد سوال اولتون نمیتونم راهنمایتون کنم چون اشتراکم از شرکت دیگه ای:11:

اما در مورد سوال دومتون تا اونجایی که خاطرم هست سرویس اکو فقط شبانه اش رایگان بود از ساعت 1 تا 7 صبح
اون چیزی که شما گفتید مربوط به سرویس آرت هست

rezaete
17-05-2010, 18:51

دوست عزیز در مورد سوال اولتون نمیتونم راهنمایتون کنم چون اشتراکم از شرکت دیگه ای:11:

اما در مورد سوال دومتون تا اونجایی که خاطرم هست سرویس اکو فقط شبانه اش رایگان بود از ساعت 1 تا 7 صبح
اون چیزی که شما گفتید مربوط به سرویس آرت هست

مرسی دوست من
کسی اطلاعات دقیق نداره ؟

tazehaa
17-05-2010, 22:34
سلام دوستان
من زیتون کارمندی هستم.

یه سوال داشتم در مورد نمایندگی های شاتل.

نیمادنت که توی کیانپارس و ايرسانت که جدیدا باز شده توی ساختمون رستوران امپراطور طبقه 3!:13:

حالا سوالم اینه که این دوتا نمایندگی که مال شاتل هستن، در کیفیت ارائه سوریس ADSL با هم تفاوت دارن؟:14:
یعنی سرعت مال نیمادنت و ايرسانت مثل همه(چون از یه شرکت هستن)؟:15:

Gladiator King
17-05-2010, 22:43
سلام دوستان
من زیتون کارمندی هستم.

یه سوال داشتم در مورد نمایندگی های شاتل.

نیمادنت که توی کیانپارس و ايرسانت که جدیدا باز شده توی ساختمون رستوران امپراطور طبقه 3!:13:

حالا سوالم اینه که این دوتا نمایندگی که مال شاتل هستن، در کیفیت ارائه سوریس ADSL با هم تفاوت دارن؟:14:
یعنی سرعت مال نیمادنت و ايرسانت مثل همه(چون از یه شرکت هستن)؟:15:
کیفیت فکر نکنم تفاوت داشته باشه، فقط پاسخگویی و قیمت میتونه تفاوت داشته باشه.
مثل پارس آنلاین که قیمتی که رفاتک میده با نمایندگیش که توی برج هست تفاوت داره

rezaete
19-05-2010, 13:34
کسی نمی دونه؟

justarm2006
19-05-2010, 16:10
کسی نمی دونه؟

سرویس های Eco فقط شب ها رایگانه.

من موقعی که از شاتل می گرفتم تقریبا شش ماهی میشد که سرعت دانلود خوب شده بود.

60 کلوبیت سرعت دانلود بود. مرکز آزادی. البته 512 داشتم.

djmilad_mrb
19-05-2010, 17:57
کسی نمی دونه؟

دوست عزیز بنده که جواب شما رو دادم:46: فکر هم نمیکنم شاتل تو این مدت سرویس هاشو عوض کرده باشه:41: نهایتا شما یه تماس با بخش پشتیبانی در تهران بگیر ببینی چه جوابی بت میدن یا میتونی تو تاپیک مخصوص شاتل سوالت رو مطرح کنی
اینجا

rezaete
19-05-2010, 20:37
دوست عزیز بنده که جواب شما رو دادم:46: فکر هم نمیکنم شاتل تو این مدت سرویس هاشو عوض کرده باشه:41: نهایتا شما یه تماس با بخش پشتیبانی در تهران بگیر ببینی چه جوابی بت میدن یا میتونی تو تاپیک مخصوص شاتل سوالت رو مطرح کنی
اینجا

حالا زمان مجانی بودن رو میشه از خودش پرسید ولی میخوام ببینم سرعت دانلود حدودا چقدره ...

mojtaba-civil
19-05-2010, 22:44
سلام دوستان

من میخوام ADSL بگیرم ولی نمیدونم از کدوم ISP بگیرم. خونمون تو گلستانه. دوستان میتونین راهنمایی کنین که کدوم شرکت بهتر تو گلستان جواب میده؟

djmilad_mrb
20-05-2010, 09:37
حالا زمان مجانی بودن رو میشه از خودش پرسید ولی میخوام ببینم سرعت دانلود حدودا چقدره ...

من خودم یه ماه سرویس آرت وان (128 ) داشتم میتونم بگم که اصلا به صرفه نیست:46:
1-شما نمیتونید اشتراکتون رو عوض کنید تا اینکه ماهتون تموم بشه
2-شروع سرویس در اول هر ماه شمسی
3-مبلغ 28000 تومن (برایه 128 ) و 12 گیگ ترافیک

شبها رایگانه از 1 تا 7 صبح
پنج شنبه و جمعه هم رایگانه

و اما سرعت، دوست من بستگی داره اشتراک شما رو رو چه سرعتی بسته باشن:11: برایه من رویه 1 مگ بود
100 تا 120 کیلو بایت ریت سرعتم بود (البته تو روز، شباش که واقعا افتضاح بود:2:)
اگه رویه 1 مگ بسته باشن شما راحت تو این دو روز رویه هم 12 گیگ دانلود خواهید داشت بازم برایه اطلاع بیشتر به همون تاپیک شاتل برو ببین الان سرویس رویه چه سرعتی بسته شده!
نهایتا وقتی میتونی با پرداخت 27000 تومن به مدت سه ماه مشترک مثلا صبا نت بشی و به طور متوسط شبی 1 گیگ دانلود کنی انتخاب این اشتراک زیاد منطقی به نظر نمیرسه:13:

rezaete
20-05-2010, 09:40
من خودم یه ماه سرویس آرت وان (128 ) داشتم میتونم بگم که اصلا به صرفه نیست:46:
1-شما نمیتونید اشتراکتون رو عوض کنید تا اینکه ماهتون تموم بشه
2-شروع سرویس در اول هر ماه شمسی
3-مبلغ 28000 تومن (برایه 128 ) و 12 گیگ ترافیک

شبها رایگانه از 1 تا 7 صبح
پنج شنبه و جمعه هم رایگانه

و اما سرعت، دوست من بستگی داره اشتراک شما رو رو چه سرعتی بسته باشن:11: برایه من رویه 1 مگ بود
100 تا 120 کیلو بایت ریت سرعتم بود (البته تو روز، شباش که واقعا افتضاح بود:2:)
اگه رویه 1 مگ بسته باشن شما راحت تو این دو روز رویه هم 12 گیگ دانلود خواهید داشت بازم برایه اطلاع بیشتر به همون تاپیک شاتل برو ببین الان سرویس رویه چه سرعتی بسته شده!
نهایتا وقتی میتونی با پرداخت 27000 تومن به مدت سه ماه مشترک مثلا صبا نت بشی و به طور متوسط شبی 1 گیگ دانلود کنی انتخاب این اشتراک زیاد منطقی به نظر نمیرسه:13:
اکو 128 چی ؟ اون سرعت دانلودش چنده؟ روز و شب رو میخوام ...

A.J
20-05-2010, 15:20
ميدونم جاش اينجا نيست ولي اگه ميشه راهنماييم كنيد ...

ميخوام دو تا كامپيوتر رو شبكه كنم و بتونن همزمان به اينترنت كانكت بشن
چكار بايد بكنم ؟

بعد يه سوال ديگه
ميخوام سيم بگيرم ، چه سيمي بگيرم بهتره ؟ قيمت ؟

djmilad_mrb
20-05-2010, 22:42
ميدونم جاش اينجا نيست ولي اگه ميشه راهنماييم كنيد ...

ميخوام دو تا كامپيوتر رو شبكه كنم و بتونن همزمان به اينترنت كانكت بشن
چكار بايد بكنم ؟

بعد يه سوال ديگه
ميخوام سيم بگيرم ، چه سيمي بگيرم بهتره ؟ قيمت ؟

شما به دو طریق میتونی اونا رو شبکه کنید :
1- کانکشنی که برایه اتصال به اینترنت ساختید رو سلکت کنید به این مسیر برید:
properties>advanced
تیک گزینه allow other network رو بزنید و زبانه اونو رویه local area connection بزارید
ok کنید و حالا شما به یه کابل کراس به اندازه فاصله که دو کامپیوتر با هم دارن باید تهیه کنید
در آخر رویه کامپیوتر دوم کانکشن لن رو رویه automatic ip بزارید

روش دوم هم که کاملا مشخصه به یه هاب سوییچ نیاز دارید دو عدد کابل استرایت به متراژ کافی:31:
و مودم که باید رویه pppoe تنظیم شده باشه و به دو سیستم هم باید ip دستی بدید و dns اون رو هم باید دستی وارد کنید
به نظرم روش اول خیلی مناسب تره و هزینه شم کمتره اما تو اون روش اگه کامپیوتر سرور (همونی که کانکشنو توش شیر کردی) خاموش بشه اون یکی هم خاموش میشه :31: یعنی اینترنتش قطه میشه
اگه تویه تاپیک مخصوصش بری بیشتر میتونن کمکت کنن:40:
بازم اگه سوالی داشتی بپرس من در خدمتم:40:

A.J
20-05-2010, 23:00
از روش اول رفتم ولي كامپيوتر دوم به نت وصل نشد !

مشكل از كجاست ؟

djmilad_mrb
20-05-2010, 23:44
ip کامپیوتر دوم حتما باید رویه اتوماتیک باشه!! به غیر از این یا کابل رو اشتباه تهیه کردید یا یه جایه کار اشتباه کردید با دقت کارایی که تو پست قبلیم گفتم رو انجام دادی؟

A.J
21-05-2010, 00:01
آره دقيق همنو كارا رو كردم نشد ...

لازم نيست dns تعريف كنم ؟؟

djmilad_mrb
21-05-2010, 12:32
آره دقيق همنو كارا رو كردم نشد ...

لازم نيست dns تعريف كنم ؟؟
نه نیازی نداره هر دو باید رویه اتو ماتیک باشن
ببین شما وقتی این کارا رو انجام دادید باید به اینترنت متصل بشین شما یه کاری کن کانکشن که شیر کردی زیرش یه عکس دست ظاهر میشه شما سوکت لن رویه pc2 رو جدا کن به اینترنت وصل شو بعدش سوکت لن pc 2 رو جا بزن :5: ip سیستم اول هم باید دستی وارد کنید

mojtaba-civil
21-05-2010, 13:50
دوستان، برای منطقه گلستان راصد مناسبتره یا صبانت؟

برای استفاده خونگی بیشتر از 128 میدن؟ من میخوام 512 بگیرم، ولی شک دارم بشه گرفت. واقعا 128 کفاف نمیده.

mojtaba-civil
21-05-2010, 14:18
بچه ها جواب من تازه وارد رو هم بدین:31:
اگه کسی از گلستان هست بگه از کدوم شرکت ADSL گرفته و راضی هست یا نه.

superaryan
21-05-2010, 16:45
اول تحقیق کنید ببینید کدوم شرکتها گلستان رو پوشش میدن بعد از بین اونها بهترین رو انتخاب کنید.

djmilad_mrb
21-05-2010, 16:49
دوستان، برای منطقه گلستان راصد مناسبتره یا صبانت؟

برای استفاده خونگی بیشتر از 128 میدن؟ من میخوام 512 بگیرم، ولی شک دارم بشه گرفت. واقعا 128 کفاف نمیده.
در مورد قسمت اول سوالت که اصلا نمیتونم کمکت کنم :31: فقط اینو میتونم بن بگم که از پارس آنلاین اصلا نگیر :2:

شما adsl میخوای بگیری یا وایرلس؟:5:
اگه adsl منظورتون هست و سرویسی که انتخاب میکنی حجمی یاشه به احتمال خیلی زیاد سرویس شما (فرق نمیکنه از کدوم شرکت بگیری) رو رویه 512 میبندن و شایدم بیشتر !! :27:

mojtaba-civil
21-05-2010, 22:19
در مورد قسمت اول سوالت که اصلا نمیتونم کمکت کنم :31: فقط اینو میتونم بن بگم که از پارس آنلاین اصلا نگیر :2:

شما adsl میخوای بگیری یا وایرلس؟:5:
اگه adsl منظورتون هست و سرویسی که انتخاب میکنی حجمی یاشه به احتمال خیلی زیاد سرویس شما (فرق نمیکنه از کدوم شرکت بگیری) رو رویه 512 میبندن و شایدم بیشتر !! :27:

Oh my god...:20:

mojtaba-civil
21-05-2010, 22:46
اول تحقیق کنید ببینید کدوم شرکتها گلستان رو پوشش میدن بعد از بین اونها بهترین رو انتخاب کنید.

پیش شماره ما که 332 باشه رو همه شرکتها پوشش میدن، من میخوام از شرکتی بگیرم که بعدا پشیمون نشم. تا دیروز میخواستم از صبانت بگیرم که دیدم اونا قوانین تخیلی گذاشتن واسه خودشون که پشیمون شدم.

راستی من تو قوانین یکی از شرکتها دیدم که گفته بود به دانشجوها و اساتید دانشگاه سرعت بالاتر از 512 میدن. یکی از آشناهام واسه استفاده خونگی یه هفته پیش از پارس آنلاین 512 گرفت. البته فکر کنم 512 رو share میکنن.

کسی هست که ADSL 128 از راصد داشته باشه؟ سرعت دانلود تو روز رو چنده؟
پستهای قدیمی تر رو که خوندم دیدم از سرعت راصد تعریف شده بود، البته فکر کنم اون وایرلس راصد بود.
تو سایت راصد تعرفه نزده بود. کسی قیمت راصد 128 با حجم 10 گیگ تو ماه رو داره؟

tazehaa
22-05-2010, 01:32
سلام
من اکو 128 از شاتل دارم.

الان دارم با سرعت 300 دانلود می کنم!!!!!!!!!!!!!:15:

mojtaba-civil
22-05-2010, 13:54
سلام
من اکو 128 از شاتل دارم.

من الان سایت نیماد جلوم بازه، تعرفه Eco رو باز کردم. نوشته ترافیک یه ماهه: 2.5 گیگ ، 3 ماهه 5 گیگ و... . این که خیلی کمه. قیمت ترافیک مازادش گرونه. ولی چشممو گرفته.این روزا برم یه سر و گوشی آب بدم ببینم چه جوره.

hossein0611
22-05-2010, 14:00
سلام
خونمون بهارستانه پیش شماره هم 332 و اکثر شرکت ها این خطو پوشش میدن
من از دایل اپ خسته شدم , تبیان هر روز خدا یه مشکل داره و اگه با اینترنت هوشمند برم تو اینترنت باز سرعت 1 کیلوبایت با هزار ناز کردن با اینکه روزی بالای 3-4 ساعت میرم وقتی میخواد قبض تلفن بیاد ادم همه بدنش میلرزه خولاصه ما دنبال یه ای دی اس ال میگریدم که
خوب باشه و قمیتشم کم باشه منظورم این نیس که بی دلیل قیمتش کم باشه , حجمش زیاد مهم نیس چون اکثر کارای که میکنم تو اینترنت وب گردی نه دانلود کردن یعنی حجمش کم باشه در حد روزی 50 مگا بایتم کارمو راه میندازه
بعد مودم میمونه. تو تعرفه ها نیماد نوشته بود قیمت مودم 60 هزار تومن صبا نت نوشته بود 45 تومن و خلاصه یه راهنمایی در مورد مودمم بهم کنین عالیه در ضمن اگه مودمش با لینوکس سازگار باشه که عالیه اگه نباشه هم اشکال نداره

خلاصه خودتون چی استفاده میکنید که خرجش کمه و ازش راضین بگید ما هم استفاده کنیم
دم همه گرم

mojtaba-civil
22-05-2010, 14:32
سرویس آرت شاتل چه جوریه؟ کسی داره؟
آرت بهتره یا اکو؟ البته واسه من اکو گرونتر در میاد، به خاطر قیمت ترافیک اضافی. میخوام ببینم کدوم کیفیتش بهتره

mojtaba-civil
22-05-2010, 14:35
سلام
من اکو 128 از شاتل دارم.

یه سوال دیگه... شما احتمالا دانلودت زیاده. هزینه برای شما چقدر میشه؟
من حساب کردم اگه ماهی 10 گیگ دانلود داشته باشم و بخوام قرارداد 3 ماهه ببندم حدودا 200هزار تومن واسم آب میخوره.

A.J
22-05-2010, 16:26
سلام
من از دایل اپ خسته شدم , تبیان هر روز خدا یه مشکل داره و اگه با اینترنت هوشمند برم تو اینترنت باز سرعت 1 کیلوبایت با هزار ناز کردن با اینکه روزی بالای 3-4 ساعت میرم وقتی میخواد قبض تلفن بیاد ادم همه بدنش میلرزه خولاصه ما دنبال یه ای دی اس ال میگریدم که
خوب باشه و قمیتشم کم باشه منظورم این نیس که بی دلیل قیمتش کم باشه , حجمش زیاد مهم نیس چون اکثر کارای که میکنم تو اینترنت وب گردی نه دانلود کردن یعنی حجمش کم باشه در حد روزی 50 مگا بایتم کارمو راه میندازه
بعد مودم میمونه. تو تعرفه ها نیماد نوشته بود قیمت مودم 60 هزار تومن صبا نت نوشته بود 45 تومن و خلاصه یه راهنمایی در مورد مودمم بهم کنین عالیه در ضمن اگه مودمش با لینوکس سازگار باشه که عالیه اگه نباشه هم اشکال نداره

دم همه گرم

سلام.

شاتل سرویسای حجمی با قیمت مناسبی داره
پارس آنلاین هم که جدیداً مثینکه کیفیتش اومده پایین
صبا هم پورتهاش کم بوده معلوم نیست توی منطقتون پورت خالی داشته باشه یا نه (که باید برید سوال کنید)
طلوع رایانه هم جدیداً شنیدم سرویساش و کیفیتش خوب شده ...

بقیه ی شرکتها هم نرید سراغشون بهتره .......
البته بعضی هاشون نمایندگی رسمی شرکتهای صبانت و شاتل و پارس هستن ....

mojtaba-civil
22-05-2010, 22:37
سلام

دم همه گرم

سلام
پیش شماره خونه ما هم 332 هستش. البته من گلستانم. خود منم میخوام ADSL بگیرم و بعد از کلی پرس و جو تصمیم گرفتم که از نیماد بگیرم، اکو 128 شاتل به دردت میخوره. من شنیدم که تو گلستان خوب جواب میده.
در مورد سازگاری با لینوکس هم بی اطلاعم. کلا به نظر من سمت شاتل(نیماد) بری بهتره.
برای اطلاعت میگم که تو گلستان، فن آوا(طلوع رایانه) هم خوب جواب میده، ولی با توجه به مقدار استفاده تو بهترین چیز برات طرح اکوی نیماده.

mojtaba-civil
22-05-2010, 23:34
ایول...
فروش ویژه بهاري گروه شركت‌های شاتل از روز شنبه 25 ارديبهشت ماه 1389 آغاز و تا پايان 18 خردادماه ماه 1389 ادامه خواهد داشت. در اين جشنواره كليه‌ي افرادي كه طي مدت ياد شده، هر يك از سرويس‌هاي ويژه و يا اقتصادي شاتل را به همراه مودم‌هاي زايكسل خريداري كنند، از يك ماه شارژ رايگان برخوردار خواهند بود.

rezaete
23-05-2010, 10:32
یه سوال دیگه... شما احتمالا دانلودت زیاده. هزینه برای شما چقدر میشه؟
من حساب کردم اگه ماهی 10 گیگ دانلود داشته باشم و بخوام قرارداد 3 ماهه ببندم حدودا 200هزار تومن واسم آب میخوره.
128 آرت خودش 12 گیگ ترافیک داره . تازه از ساعت 1 تا 7 بامداد و پنج شنبه و جمعه هم رایگانه.
من ماه قبل 5 گیگ از ترافیک خودم استفاده کردم ، 4 گیگ ترافیک رایگان

---------- Post added at 10:32 AM ---------- Previous post was at 10:30 AM ----------

دوستان کسی اطلاع نداره؟

A.J
23-05-2010, 21:29
اکو فکر نکنم 5شنبه جمعه ها رایگان باشه .....

آخه توی سایتش در این مورد چیزی ننوشته ....

t2download
23-05-2010, 21:52
من adsl از شرکت صبا نت تهران دارم و نمایندگی اهواز شرکت شرکت فارا هست .
و هم سرعت خوبه و هم هزینه من 128 گرفتم سه ماهه با 5 گیگ دانلود و سرعت دانلود صبح تا 50...و شب و ظهر 5 تا 15
و قطعی نداره :11:

t2download
23-05-2010, 21:52
شرکت طلوع رایانه لقمان (نماینده فن آوا)
آدرس:خیابان طالقانی بین نظامی و خوانساری پاساژ بهپوری طبقه 2 واحد 8
تلفن:2230040-2230041-2230042
وبسایت:

من adsl از شرکت صبا نت تهران دارم و نمایندگی اهواز شرکت شرکت فارا هست .
و هم سرعت خوبه و هم هزینه من 128 گرفتم سه ماهه با 5 گیگ دانلود و سرعت دانلود صبح تا 50...و شب و ظهر 5 تا 15
و قطعی نداره :11:

tazehaa
23-05-2010, 22:33
سرویس آرت شاتل چه جوریه؟ کسی داره؟
آرت بهتره یا اکو؟ البته واسه من اکو گرونتر در میاد، به خاطر قیمت ترافیک اضافی. میخوام ببینم کدوم کیفیتش بهتره

ببین از لحاظ کیفیت که فرقی با هم ندارن.

اول باید ببینی مصرفت چقدره که اکو بگیری یا آرت.

البته شما 128 میخوای بگیری یا سرعت بالا؟

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

دم همه گرم

سلام از اینکه می خوای ADSL بگیری بهت تبریک میگم!:11:

بنظر من مودم رو خودت از بازار آزاد تهیه کن، به نقعته!
چرا؟! چونکه اونا مودم رو می اندازن بهت!
من خودم مودممو خریدم 28 تومن، آخه انتظار بالایی از مودمم ندارم! مثلا 6تا پورت و وایرلس بودنش!:31:
اینا فقط خرج الکیه!!!:46:

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

128 آرت خودش 12 گیگ ترافیک داره . تازه از ساعت 1 تا 7 بامداد و پنج شنبه و جمعه هم رایگانه.

---------- Post added at 10:32 AM ---------- Previous post was at 10:30 AM ----------

دوستان کسی اطلاع نداره؟

فکر نکنم همچین چیزی باشه، چونکه من پنج شنبه جمعه ها که مصرف می کنم جزء ترافیکم حساب میشه:41:

tazehaa
23-05-2010, 22:36

دوستان کسی اطلاع نداره؟

فکر نکنم همچین چیزی باشه، چونکه من پنج شنبه جمعه ها که مصرف می کنم جزء ترافیکم حساب میشه:41:

tazehaa
23-05-2010, 22:38
اکو فکر نکنم 5شنبه جمعه ها رایگان باشه .....

آخه توی سایتش در این مورد چیزی ننوشته ....

superaryan
24-05-2010, 00:02
از دوستان کسی هست که منطقه گلستان باشه و مشتری طلوع رایانه باشه؟

mojtaba-civil
24-05-2010, 15:12
ببین از لحاظ کیفیت که فرقی با هم ندارن.

اول باید ببینی مصرفت چقدره که اکو بگیری یا آرت.

البته شما 128 میخوای بگیری یا سرعت بالا؟

من تعرفه قدیم شاتل رو که تو سایت نیماد زده رو دیده بودم، دیروز تو سایت شاتل رفتم، تعرفه ترافیک اضافه عوض شده. من میخوام 3 ماهه بگیرم، با حدود 20 گیگ ترافیک اضافه. قیمتش مناسبه. البته سرعت 512 میخوام بگیرم( با استفاده از هیئت علمی دانشگاه ). پس به هیچ وجه آرت نمیصرفه.
حساب کردم حدود 114 تومن برای 3 ماه میشه، قیمتش مناسبه. تحقیق هم کردم تو گلستان خوب جواب میده.
تو چیزی که تو سایت نیماد زده بود گفته بود 10 گیگ 60000 تومنه و بیشتر از 10 گیگ اضافه ترافیک، هر گیگ 6000 تومن حساب میشه. من دیدم که 20 گیگ میشه 120000 تومن، دیدم زیاده، ولی تو تعرفه جدید 20 گیگ رو 72100 تومن میده.

با توجه به جمیع جوانب همون اکو به صرفه تره.

mojtaba-civil
24-05-2010, 15:37
راستی بچه ها. سرعت دانلود اکو شاتل تو ساعت ترافیک مجانی(1-7) چطوره؟
خیلی از دانلود تو روز پایینتره؟

A.J
24-05-2010, 19:18
بچه ها اینو دیدی ...

البته ربطی به موضوع تاپیک نداره ها ...

راستی به همه ی طرفداران پرسپولیس قهرمانی در جام حذفی رو بهشون تبریک میگم .....

mojtaba-civil
25-05-2010, 02:10
بچه ها اینو دیدی ...

البته ربطی به موضوع تاپیک نداره ها ...

راستی به همه ی طرفداران پرسپولیس قهرمانی در جام حذفی رو بهشون تبریک میگم .....

من تو بازدیدی که سال 86 از پروژه ساخت چند ایستگاه مترو و همچنین سازمان مرکزی قطار شهری به همراه دانشگاه داشتم این نقشه رو دیدم.
این ایستگاههایی که تو شهر میبینیم که در حال ساخته شدنه تازه خط 1 مترو هستن، فکر میکنم قرار بود که خط 1 تا سال90 یا 91 آماده بهره برداری بشه که بعد از 3-4 سال از آغاز طرح هنوز همه ایستگاهها حفاری نشدن، چه برسه به حفر تونل. سال 87 هم یه بار دیگه دانشگاه بازدیدی رو از چند تا ایستگاه ترتیب داده بود که دیدیم کارها خیلی کند تو این یه سال پیش رفته. به جز بدعمل کردن پیمانکار، تحریمهایی که تو چند سال اخیر به خاطر مسایل سیاسی گریبان گیر ایران بوده خیلی مشکل برای احداث مترو ایجاد کرده.
فکر نمیکنم که احداث هر 4 خط مترو به عمر ما قد بده.
باید توضیح بدم که به خاطر وضعیت ترافیکی اهواز به هیچ وجه نمیشه قطار شهری رو روی زمین احداث کرد و باید تمام اون زیر زمین باشه.

بچه ها بهتره بحث رو به مطالب حاشیه ای نبریم، ولی از اونجایی که عمران و شهرسازی هیچ قسمتی برای بحث ندارن کار دوستمون رو نادرست نمیبینم و نمیشه بهشون ایراد گرفت.

راستی منم قهرمانی پرسپولیس رو تبریک میگم.

Gladiator King
25-05-2010, 23:50
نه بابا تحریم چیه؟ مشکل اینکه به اینجا بودجه نمیرسه!
بودجه کل کشور از اینجا تامین میشه ولی ما خودمون بودجه نداریم!! خیلی جالبه!
چطوره که متروی بقیه شهر ها طبق برنامه و حتی جلوتر پیش میره ولی اینجا!
متروی مشهد هم شنیدم کار ساختش تموم شده و فقط منتظرن که ریل رو توش کار بزارن و دیگه تموم

mojtaba-civil
26-05-2010, 01:59
البته متروی مشهد هم قصه خودش رو داره. تو مشهد با اینکه مترو روی زمینه و فقط ایستگاههاش زیرزمینیه خیلی لفتش دادن. متروی مشهد چند ساله که کارش تقریبا تموم شده ولی خیلی کارهاش رو طول دادن. من آذر 88 که مشهد بودم، اون مسیرهایی که دیدم ریل هم داشتن و اونوقت قرار بود به زودی افتتاح بشه ولی نشد. متروی مشهد یه چیزی افتضاحتر از اهواز بوده ظاهرا.
ببینین پروژه متروی اهواز خیلی پروژه بزرگیه. به خاطر بالا بودن سطح آبهای زیرزمینی هم کار ساخت کمی مشکلتر از بقیه جاهاست. ولی مسلما ضعف پیمانکار کاملا مشهوده. ایستگاه بین دروازه و 4 شیر، چند سال پیش ریزش داشت.
حالا شاید مسئله بودجه هم بوده که من بی خبرم.
یه چیز جالب یادم افتاد. اگه یادتون باشه اوایل دور فلکه 4شیر رو حصار کشیده بودن که اونجا رو ایستگاه مترو بکنن ولی کلی اعتراض شد که این فلکه یکی از نمادهای اهوازه، بعدا معلوم شد که شهر باستانی هرمز اردشیر زیر فلکه 4شیر مدفون شده و واسه همین میراث فرهنگی سازمان قطار شهری رو مجبور کرد که ایستگاه رو 300 متر اونورتر بسازن (روبه روی ترمینال زاگرس). همین ایستگاه بود که ریزش داشت.

Gladiator King
26-05-2010, 10:22
این ایمیلی که امروز شاتل واسم فرستاده:

مشترك گرامي 1762040،

به اين وسيله به اطلاع مي‌رسانيم اين شركت از تاريخ 05/03/1389 با شركت نيماد راه خوزستان (نيماد نت) كه تا كنون نماينده شركت شاتل در اهواز بوده است، همكاري نخواهد كرد. از اين پس، همكاران ما در شركت رهياب نوين ايرسا (ايرسانت)، نمايندگي جديد شركت آريا رسانه تدبير (شاتل)، آماده‌ي ارايه‌ي خدمات به كليه‌ي مشتريان اين شهر خواهند بود.

آدرس: اهواز، بلوار پاسداران، شهرک صنعتی شماره یک، برج IT (رستوران گردان امپراطور)، طبقه سوم، واحد 5
تلفن و نمابر: 4440007 - 0611

با سپاس
شاتل

A.J
26-05-2010, 21:06
این ایمیل هم واسه من فرستاده شد ...

در ضمن اس ام اسشم واسم اومد ...

جالبه با اینکه من بیش از 4 ماهه از شاتل اومدم بیرون هنوز اطلاعاتم توی سیستمشون هست ...

این نیماد هم اینقدر گند کاری کرد تا آخر ازش نمایندگی رو گرفتن .. :دی

A.J
26-05-2010, 21:12

جالبه نمایندگی ای که معرفی کرده نمایندگی ایرسانت که مسئول فروشش لیلا دلفی هست ......

hossein0611
26-05-2010, 22:34
]

[/COLOR]

سلام از اینکه می خوای ADSL بگیری بهت تبریک میگم!:11:

بنظر من مودم رو خودت از بازار آزاد تهیه کن، به نقعته!
چرا؟! چونکه اونا مودم رو می اندازن بهت!
من خودم مودممو خریدم 28 تومن، آخه انتظار بالایی از مودمم ندارم! مثلا 6تا پورت و وایرلس بودنش!:31:
اینا فقط خرج الکیه!!!:46:[COLOR="Silver"]

من انتظار بالایی ندارم فقط یه مودم باشه همین یه پورتم باشه کافی وایرلس هم نمیخواد
از کجا بگیرم ؟
چه مدلی بگیرم؟

mojtaba-civil
26-05-2010, 23:24
سلام
منم امروز رفتم نیماد که ببینم اوضاع از چه قراره، طرف بهم گفت باید بری نماینگی جدید تو برج امپراتور.
گلادیاتور ممنون که آدرس دقیق و شماره تلفنش رو نوشتی.
این ایرسا نت سایتی چیزی نداره؟ تو گوگل سرچ کردم فقط یه وبلاگ درپیت پیدا کرد.

mojtaba-civil
26-05-2010, 23:38
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجالبه نمایندگی ای که معرفی کرده نمایندگی ایرسانت که مسئول فروشش لیلا دلفی هست ......

این لیلا دلفی کیه مگه؟ تو این مدت کم که اینجام چند بار ذکر خیرش بوده.

A.J
26-05-2010, 23:46
این لیلا دلفی کیه مگه؟ تو این مدت کم که اینجام چند بار ذکر خیرش بوده.

یه خانمیه .. :31:

قبلاً مدیر فروش نیماد بود که نمیدونم واسه چی جدا شد و رفت که واسه خودش یه شرکت بزنه (که حالا هم با این شرکت جدید خودشو نشون داده)

تا موقعی که توی نیماد بود وضع نیماد از اینی که الان هست یه نموره بهتر بود ....

توی نمایشگاه کامپیوتر پارسال هم غرفه دار نیماد بود ........

A.J
27-05-2010, 22:15
دیدم داره تاپیک میره صفحه 2 گفتم یه پست بدم بیاد بالا ....

دوستان چه خبر از سرویساتون ؟

راستی تو دانشگاه مون روزی 2 ساعت وایرلس مجانی ارائه میشه ..
ولی حیف که سرعتش پایینه

mojtaba-civil
27-05-2010, 22:25
کدوم دانشگاهی مگه؟

Gladiator King
28-05-2010, 00:54
دانشگاه ماهشهر هم وایرلس رایگان داره و فقط توی سایت نیست تقریبا توی اکثر ساختمون های دانشگاه هست

از دوستان کسی توی زیتون از پاس آنلاین سرویس گرفته؟ سرعتش چطوره؟
جمعه اشترکم با شاتل تموم میشه میخام برم پارس آنلاین.

mojtaba-civil
28-05-2010, 01:09
من که تا پارسال دانشجوی شوشتر بودم، اصلا از این خبرا نبود. تو سایتش که پولی بود، حتی واسه خود مسئول سایت هم استفاده پولی بود.
مثل کارت اینترنت بود، کارتهای 5 ساعته میفروختن 1500 تومن.
اوایل سایت خوب بود، ولی یه بار که رفسنجانی و جاسبی از دانشگاه بازدید داشتن جای سایت رو عوض کردن، بعدش هم برنگردوندن سر جاش و مکان سایت رو دادن به سرور. بعد از اون سایت دانشگاه خیلی افتضاح شد.

جالب بود تو اون بازدید که تو بهار 87 انجام شد، ساختمونی که از پاییز 84 توش بعضی از کلاسها برگزار میشد و رسما از ترم بهمن سال 84 استفاده ازش شروع شده بود رو افتتاح کردن. یعنی 2 سال و نیم بعد از بهره برداری افتتاح شد. :31:

A.J
28-05-2010, 02:29
کدوم دانشگاهی مگه؟

دانشگاه شوشتر هستم .

من که تا پارسال دانشجوی شوشتر بودم، اصلا از این خبرا نبود. تو سایتش که پولی بود، حتی واسه خود مسئول سایت هم استفاده پولی بود.
مثل کارت اینترنت بود، کارتهای 5 ساعته میفروختن 1500 تومن.
اوایل سایت خوب بود، ولی یه بار که رفسنجانی و جاسبی از دانشگاه بازدید داشتن جای سایت رو عوض کردن، بعدش هم برنگردوندن سر جاش و مکان سایت رو دادن به سرور. بعد از اون سایت دانشگاه خیلی افتضاح شد.

جالب بود تو اون بازدید که تو بهار 87 انجام شد، ساختمونی که از پاییز 84 توش بعضی از کلاسها برگزار میشد و رسما از ترم بهمن سال 84 استفاده ازش شروع شده بود رو افتتاح کردن. یعنی 2 سال و نیم بعد از بهره برداری افتتاح شد. :31:

:31:

از یکشنبه 2 ساعت در روز رو رایگان کردن واسه هر کاربر ...
من با گوشیم وصل میشم سرعتش فقط دورو بر دکل اصلی ( ساختمون فنی مهندسی قدیم) خوبه بقیه ی جاها یا کمه یا اصلاً قطعه

خیلی جالبه توی کلاسهای دانشکده سما که فقط چند متر با دانشکده فنی قدیم فاصله داره آنتن صفر ....

در کل سرعتش واسه چت کردن خوبه تا کارهای دیگه .

............

ساختمون خلیج فارس رو میگی :31:

mojtaba-civil
28-05-2010, 11:09
دانشگاه شوشتر هستم .

:31:

از یکشنبه 2 ساعت در روز رو رایگان کردن واسه هر کاربر ...
من با گوشیم وصل میشم سرعتش فقط دورو بر دکل اصلی ( ساختمون فنی مهندسی قدیم) خوبه بقیه ی جاها یا کمه یا اصلاً قطعه

خیلی جالبه توی کلاسهای دانشکده سما که فقط چند متر با دانشکده فنی قدیم فاصله داره آنتن صفر ....

در کل سرعتش واسه چت کردن خوبه تا کارهای دیگه .

............

ساختمون خلیج فارس رو میگی :31:

آره، ساختمون تکمیلی(خلیج فارس) رو میگم.
رشتت چیه؟ ورودی چندی؟ من مهندسی عمران میخوندم.
ببین تو رو خدا... گذاشتن من که فارغ التحصیل شدم چه کارایی کردن واستون.
الکس هنوز زندست؟

A.J
28-05-2010, 17:41
آره، ساختمون تکمیلی(خلیج فارس) رو میگم.
رشتت چیه؟ ورودی چندی؟ من مهندسی عمران میخوندم.
ببین تو رو خدا... گذاشتن من که فارغ التحصیل شدم چه کارایی کردن واستون.
الکس هنوز زندست؟

مکانیک میخونم ..
ورودی 88

آره بابا زندست هنوز :31:
تازه موتورشو فروخته سمند خریده ....

superaryan
28-05-2010, 18:48
لطفا برید رای بدید به خلیج فارس:

mojtaba-civil
28-05-2010, 22:29
مکانیک میخونم ..
ورودی 88

آره بابا زندست هنوز :31:
تازه موتورشو فروخته سمند خریده ....

سمند خریده؟ بعد با سمند راه میفته تو دانشگاه چرخ میزنه؟ :31:

Gladiator King
28-05-2010, 23:08
سلام این سوال رو جای دیگه پرسیدم. اینجا هم میزارم شاید کسی بتونه کمک کنه
من سرویس adsl دارم و توی خونه دوتا سیستم دارم که از هم دور هستن و نمیخام کابل کشی کنم. آیا میتونم یه مودم دیگه برای سیستم دوم بگیرم واون رو هم با همون سرویس adsl به اینترنت متصل کنم. یعنی هر دو کامپوتر رو با دو مورم مجزا ( با یک سرویس adsl) در یک زمان به نت وصل بشن؟
نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم!

A.J
28-05-2010, 23:23
من سرویس adsl دارم و توی خونه دوتا سیستم دارم که از هم دور هستن و نمیخام کابل کشی کنم. آیا میتونم یه مودم دیگه برای سیستم دوم بگیرم واون رو هم با همون سرویس adsl به اینترنت متصل کنم. یعنی هر دو کامپوتر رو با دو مورم مجزا ( با یک سرویس adsl) در یک زمان به نت وصل بشن؟

نمیدونم تا حالا نشنیدم کسی چنین کاری رو بکنه ....

راستی شما اگه از صبانت سرویس میگیری با این سیستم mac adress که جدیداً گذاشته با مودم خودت به یه سیستم دیگه هم نمیتونی وصل شی چه برسه به اینکه با دو مودم ......

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

سمند خریده؟ بعد با سمند راه میفته تو دانشگاه چرخ میزنه؟ :31:

نه بابا ... :دی

ولی یه مدتیه که موتورش دیده نمیشه ....

یه یک ماه پیشم که سلف برادران و خواهران یکی شده بود :8: از ساعت 11 تا 2 همش تو سلف بود :27:

بیشتر پیاده دور میزنه ....

mojtaba-civil
28-05-2010, 23:49

تا جایی که یادمه گفته بودی که شاتل داری و میخوای پارس آنلاین بگیری پس مشکل mac adress نداری.
چرا از مودم وایرلس استفاده نمیکنی؟
یکی از آشناهام که از پارس آنلاین سرویس گرفته همین کار رو کرده، راضی هم هست. میگه داخل خونه رو پوشش میده(خونشون ویلاییه).

mojtaba-civil
29-05-2010, 11:52
بچه ها مودم وایرلس تا چه فاصله ای از خودش رو پوشش میده؟
خود منم شرایطی شبیهgladiator-king دارم و میخواستم مودم وایرلس بگیرم، الان که این سوال رو پرسید شک کردم نکنه مودم وایرلس جوابگو نباشه، تا 10-12 متر اونورتر رو پوشش میده؟

Gladiator King
29-05-2010, 18:57
تا جایی که یادمه گفته بودی که شاتل داری و میخوای پارس آنلاین بگیری پس مشکل mac adress نداری.
چرا از مودم وایرلس استفاده نمیکنی؟
یکی از آشناهام که از پارس آنلاین سرویس گرفته همین کار رو کرده، راضی هم هست. میگه داخل خونه رو پوشش میده(خونشون ویلاییه).

ممنون دوست من. من امروز اشتراکم رو با شاتل فسخ کردم و فردا میرم با پارس آنلاین قرداد میبندم.
میشه یه توضیحی درباره mac address بدی؟
خونمون ویلاییه و فاصله دو سیستم کمتر از 10 متره.
و برای انجام اینکار بجز مودم وایرلس دقیقا به چه تجهیزاتی نیاز دارم؟

A.J
29-05-2010, 19:47
میشه یه توضیحی درباره mac address بدی؟

mac adress یه چیز مضخرفیه که جدیداً صبانت از خودش در آورده و روی اشتراکاش گذاشته ...

هر دستگاهیی یه mac adress داره که توی سیستم شرکت ثبت میشه ..

مثلاً من که از صبا سرویس دارم نمیتونم با مودمم و سرویسم با هیچ کامپیوتر دیگه ای وصل بشم به نت.

الان من مودمم رو که به لپ تاب وصل میکنم میزنم که کانکت کنه ارور 691 میده ..

البته ناگفته نمونه که این mac adress رو فقز روی سرویس روزانه گذاشتن
یعنی اکانت شبانه mac adress نداره ... :8:

specter-1369
29-05-2010, 19:51
بچه ها مودم وایرلس تا چه فاصله ای از خودش رو پوشش میده؟
خود منم شرایطی شبیهgladiator-king دارم و میخواستم مودم وایرلس بگیرم، الان که این سوال رو پرسید شک کردم نکنه مودم وایرلس جوابگو نباشه، تا 10-12 متر اونورتر رو پوشش میده؟
من اگه جای شما بودم نمی خریدم یکی از دوستان گرفته اصلا راضی نیست البته شاید شهرهای دیگه بهتر باشه وضعش اما اهواز که خیلی خوب نیست اگه خواستی می تونم آی دی خودشو بهت بدم باش صحبت کنی/پاسخ اشتباه بندازین تو ترش

mojtaba-civil
29-05-2010, 22:30
من اگه جای شما بودم نمی خریدم یکی از دوستان گرفته اصلا راضی نیست البته شاید شهرهای دیگه بهتر باشه وضعش اما اهواز که خیلی خوب نیست اگه خواستی می تونم آی دی خودشو بهت بدم باش صحبت کنی

چطور مگه؟ یعنی چی خوب نیست؟ میشه دلیلشو بگی؟

specter-1369
29-05-2010, 22:42
چطور مگه؟ یعنی چی خوب نیست؟ میشه دلیلشو بگی؟
من خودم از adsl استفاده میکنم خط من 128 هست که با سرعت تقریبا 90kb/s دانلود میکنم در صورتی که دوستم با خط وایرلس که یعنی 128 هست با سرعت 16kb/s دانلود میکنه تازه اونم به صورت خیلی متغییر یعنی سرعت به شدت نوسان داره یکی دیگه از مشکلاتی هم که داره مسئله شارژش هست دقیقا مثله اس ام اس دادن که یک دفعه 200 تومان از شارژ میپره البته اگر به صورت شارژی بخواید استفاده کنید.مشکله دیگه ای هم که داره اینه که بعضی اوقات چندین بار اینترنت dic میشه که واقعا اعصاب خورد کنه.یکی دیگه از مشکلات وایرلس امنیت اون هست که باید خیلی حواس آدم جم باشه.خلاصه من اگه جات بودم نمیگرفتم چون هنوز جا نیافتاده.در هر صورت اگه اطلاعات بیشتری می خوای آی دی رفیقمو برات پی ام میکنم اون اطلاعاتش بیشتر//پاسخ اشتباه بندازین تو ترش

Gladiator King
30-05-2010, 02:19
من خودم از adsl استفاده میکنم خط من 128 هست که با سرعت تقریبا 90kb/s دانلود میکنم در صورتی که دوستم با خط وایرلس که یعنی 128 هست با سرعت 16kb/s دانلود میکنه تازه اونم به صورت خیلی متغییر یعنی سرعت به شدت نوسان داره یکی دیگه از مشکلاتی هم که داره مسئله شارژش هست دقیقا مثله اس ام اس دادن که یک دفعه 200 تومان از شارژ میپره البته اگر به صورت شارژی بخواید استفاده کنید.مشکله دیگه ای هم که داره اینه که بعضی اوقات چندین بار اینترنت dic میشه که واقعا اعصاب خورد کنه.یکی دیگه از مشکلات وایرلس امنیت اون هست که باید خیلی حواس آدم جم باشه.خلاصه من اگه جات بودم نمیگرفتم چون هنوز جا نیافتاده.در هر صورت اگه اطلاعات بیشتری می خوای آی دی رفیقمو برات پی ام میکنم اون اطلاعاتش بیشتر

منظور دوستمون استفاده از مودم وایرلس برای ADSL است نه اینکه کلا سرویس وایرلس بگیره
ما میخایم که سرویس ADSL رو با استفاده از مودم وایرلس بین دوتا کامپیوتر بدون کابلکشی شیر(share) کنیم

دلیل ویرایش: اشتباها به جای وایرلس ADSL نوشتم

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-05-2010, 02:44
منظور دوستمون استفاده از مودم وایرلس برای ADSL است نه اینکه کلا سرویس ADSL بگیره
ما میخایم که سرویس ADSL رو با استفاده از مودم وایرلس بین دوتا کامپیوتر بدون کابلکشی شیر(share) کنیم

سلام
:20:
اگه درست متوجه منظورتون شده باشم :

من اینجا تو کویت یه راوتر دیدم که رو جعبه اش نوشته :

SHARE YOUR ADSL WITH OTHER PPC AROUND YOU

کارش اینه که سرویس ADSL رو به صورت وایر لس در میاره و تمام کامپیوترهایی که در برد امواجش هست و پاسوورد رو دارند میتونند از اون اینترنت استفاده کنند

شما منظورتون همینه ؟؟؟

Gladiator King
30-05-2010, 13:02
سلام
اگه درست متوجه منظورتون شده باشم :

من اینجا تو کویت یه راوتر دیدم که رو جعبه اش نوشته :

SHARE YOUR ADSL WITH OTHER PPC AROUND YOU

کارش اینه که سرویس ADSL رو به صورت وایر لس در میاره و تمام کامپیوترهایی که در برد امواجش هست و پاسوورد رو دارند میتونند از اون اینترنت استفاده کنند

شما منظورتون همینه ؟؟؟

بله. منظورمون همینه.
نتیجه تحقیقات!! تا الان :
برای انجام اینکار به یه مودم وایرلس و یک آداپتور وایرلس به USB (یا کارت وایرلس) نیاز هست.
مودم وایرلس رو به سیستم اول و آداپتور ( یا کارت وایرلس)رو به سیستم دوم وصل میکنیم. در اینصورت حتی با خاموش بودن سیستم اول، سیستم دوم به نت وصل میشه.
دوستان مودم وایرلس tp-link 8901g رو با قیمت 50 تومن پیشنهاد دادن.
آداپتور هم بین 20 تا 30 تومن هست. کارت وایرلس هم بین 7 تا 20 تومنه.
البته به نظر من آداپتور بهتراز کارت وایرلسه چون با USB وصل میشه و میشه اون رو روی هر سیستمی یا لپتابی بزنیم و بریم تو نت ولی کارت وایرلس رو فقط میشه توی یک سیستم نصب کرد.

mojtaba-civil
30-05-2010, 21:18
آره. منظور منم مودم وایرلسه.

mojtaba-civil
30-05-2010, 21:56
بله. منظورمون همینه.
نتیجه تحقیقات!! تا الان :
برای انجام اینکار به یه مودم وایرلس و یک آداپتور وایرلس به USB (یا کارت وایرلس) نیاز هست.
مودم وایرلس رو به سیستم اول و آداپتور ( یا کارت وایرلس)رو به سیستم دوم وصل میکنیم. در اینصورت حتی با خاموش بودن سیستم اول، سیستم دوم به نت وصل میشه.
دوستان مودم وایرلس tp-link 8901g رو با قیمت 50 تومن پیشنهاد دادن.
آداپتور هم بین 20 تا 30 تومن هست. کارت وایرلس هم بین 7 تا 20 تومنه.
البته به نظر من آداپتور بهتراز کارت وایرلسه چون با USB وصل میشه و میشه اون رو روی هر سیستمی یا لپتابی بزنیم و بریم تو نت ولی کارت وایرلس رو فقط میشه توی یک سیستم نصب کرد.

دستت درد نکنه.
البته من به جز این مودمی که معرفی کردی تعریف مودم وایرلس زایکسل رو هم شنیدم.
کسایی که دارن ازش راضی هستن.
مودم و کارت وایرلس یا آداپتور رو از بازار بزرگ باید بگیرم دیگه... آره؟؟؟

mojtaba-civil
30-05-2010, 22:38
کسی میدونه قیمت مودم وایرلس زایکسل تو بازار چنده؟

Gladiator King
31-05-2010, 00:32
مودم وایرلس رو توی بازا بزرگ دیدم ولی چون درباره آداپتور تا حالا چیزی نمیدونستم اصلا توجه نمیکردم که توی بازار بزرگ هست یا نه.
ولی اگه بگردی حتما پیدا میشه.

اول باید از نحوه ارتباط این تجهیزات باهم اطلاع پیدا کنیم بعد اقدام به خریدشون کنیم.

SANA.F
31-05-2010, 17:04
سلام

بین نیماد و رفاتک کدوم بهتره لطفا از جهات مختلف بگید

اگه لیستی از قیمتها هم بذارید که دیگه عالیه

ممنون

A.J
31-05-2010, 17:13
نیماد که دیگه بسلامتی با این .شاد بازیهاش نمایندگی شاتل رو از دست داد ...

الانم که مستقل شده نمیدونم سرویساش چطوریه ...

بنظرم بری از خود نمایندگی اصلی پارس آنلاین توی برج بگیری بهتره ...

SANA.F
31-05-2010, 17:50
یعنی اصلا رفاتک نگیرم

t2download
31-05-2010, 19:56
دوستان با اینترنت دانلود منیجر و اینترنت من که صبا نت هست دانلود شده سرعت 95 باورم نمیشه آهنگ رو که 5 مگ باشه رو 15 ثانیه دانلود میکنه ؟

A.J
31-05-2010, 20:01
دوستان با اینترنت دانلود منیجر و اینترنت من که صبا نت هست دانلود شده سرعت 95 باورم نمیشه آهنگ رو که 5 مگ باشه رو 15 ثانیه دانلود میکنه ؟

کدوم منطقه ای دوست عزیز ؟

چه سرویسی ؟

mojtaba-civil
31-05-2010, 22:35
سلام

بین نیماد و رفاتک کدوم بهتره لطفا از جهات مختلف بگید

اگه لیستی از قیمتها هم بذارید که دیگه عالیه

ممنون

وقتی میگی بین نیماد و رفاتک کدوم رو انتخاب کنم احتمالا منظورت اینه که بین شاتل و پارس آنلاین کدوم رو انتخاب کنم. خود من که میخوام از شاتل بگیرم و الان سپردم که برای خطم استعلام بگیرن.
همونطور که دوستان گفتن نیماد دیگه نماینده شاتل نیست. نماینده جدید شاتل، ایرسا نت تو برج IT(رستوران گردون امپراتور)، طبقه 3، واحد 5 هستش. شماره تلفن:4440007
به نظر من طرح Eco شاتل مناسبه. خود من میخوام اکو 512 بگیرم.

برای دیدن تعرفه به سایت شاتل و پارس آنلاین برو. آدرس صفحه های تعرفه رو این پایین برات گذاشتم:

تعرفه پارس آنلاین:

تعرفه شاتل:

طرح اکو:

طرح آرت:

در ضمن اگه تا 18 خرداد اشتراک رو به همراه مودم زایکسل از خود شاتل(ایرسا نت) تهیه کنی 1 ماه شارژ رایگان بهت تعلق میگیره.

mojtaba-civil
31-05-2010, 22:43
مودم وایرلس رو توی بازا بزرگ دیدم ولی چون درباره آداپتور تا حالا چیزی نمیدونستم اصلا توجه نمیکردم که توی بازار بزرگ هست یا نه.
ولی اگه بگردی حتما پیدا میشه.

اول باید از نحوه ارتباط این تجهیزات باهم اطلاع پیدا کنیم بعد اقدام به خریدشون کنیم.

من اصلا حواسم نبود، به جز PC که میخوام مودم وایرلس رو بهش وصل کنم با لپ تاپ و موبایل به اینترنت وصل میشم، پس احتیاجی به آداپتور و یا کارت شبکه ندارم.

mojtaba-civil
31-05-2010, 22:56
نیماد که دیگه بسلامتی با این .شاد بازیهاش نمایندگی شاتل رو از دست داد ...

الانم که مستقل شده نمیدونم سرویساش چطوریه ...

بنظرم بری از خود نمایندگی اصلی پارس آنلاین توی برج بگیری بهتره ...

نماینده جدید شاتل ایرسا نت هستش.
توی یک پست دیگه آدرس و شماره تلفن و همچنین لینک تعرفه ها رو برای اون دوستمون گذاشتم،که متاسفانه تا الان هنوز ثبت نشده.

A.J
31-05-2010, 23:12
کسی خبر نداره پورتهای کیان آباد صبا خالی شدن یا نه ؟

راستی نمایندگی اصلی پارس تو برج چند روزه وصل میکنه ؟

بعد یه سوال خارج از موضوع
یه مانیتور دارم از این معمولی هاست CRT یه مدتیه تصویرش مات شده . به نظرتون ببرمش تعمیر درست میشه ؟
تعمیرگاه خوب کجا سراغ دارید ؟
ببیرم نماینگیهاشون ؟
سامسونگه .

mojtaba-civil
31-05-2010, 23:26
کسی خبر نداره پورتهای کیان آباد صبا خالی شدن یا نه ؟

پس چی شد مهندس؟ صبانت جواب نداد رفتی تو کار پارس آنلاین؟:31:

تو چرا زنگ نمیزنی به نمایندگی ازش بپرسی؟
نمایندگیش نت شاپ دماونده؟ از کی تا حالا زدن تو کار ADSL اینا؟ 2-3 سال پیش کارت اینترنت میفروختن، بعد اگه عضو میشدی تلفنی برات user , password رو میخوندن بعدا میرفتی پولشو میدادی. یه دختره مسئول فروش کارتها بود، فرق G , J رو نمیدونست.

یه دفعه که ازشون تلفنی کارت گرفتم، تو user یا password حرف G داشت، طرف میخوند J. من هی میزدم میدیدم که ارور میزنه. هی زنگ میزدم، میگفت همینه که گفتم، بعدش برای توضیح دادن g میگفت همونی که گرده میاد پایین(قیافه g). من هم نمیفهمیدم این چی میگه. تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم و بعد از اون هم نشنیدم. دختر 25-24 ساله بلد نبود g رو بخونه بعدشم اینجوری توصیفش میکرد. دختره هم قیافه و تیپش اونجوری نبود که بگی چیزی نمیفهمه.
من بعد از کلی فکر کردن گفتم شاید منظورش از گرده میاد پایین قیافه g باشه که دیدم آره درست شد.

newahwaz
01-06-2010, 14:57

سامسونگه .

سلام دوستان عزیز از این به بعد منوتو جمه صمیمی خودتون تحمل کنید ....
من از پارس آنلاین اشتراک دارم ، چند ماهی میشه ، یه چیزی حدود 5 روز زمان برد که وصلش کردن
البته گفتن به این خاطر زمان برده که مشکل ا مخابرات منطقه بوده...منم ساکن کمپلو (انقلاب) هستم

A.J
01-06-2010, 15:36
پس چی شد مهندس؟ صبانت جواب نداد رفتی تو کار پارس آنلاین؟:31:

تو چرا زنگ نمیزنی به نمایندگی ازش بپرسی؟
نمایندگیش نت شاپ دماونده؟ از کی تا حالا زدن تو کار ADSL اینا؟ 2-3 سال پیش کارت اینترنت میفروختن، بعد اگه عضو میشدی تلفنی برات user , password رو میخوندن بعدا میرفتی پولشو میدادی. یه دختره مسئول فروش کارتها بود، فرق G , J رو نمیدونست.

یه دفعه که ازشون تلفنی کارت گرفتم، تو user یا password حرف G داشت، طرف میخوند J. من هی میزدم میدیدم که ارور میزنه. هی زنگ میزدم، میگفت همینه که گفتم، بعدش برای توضیح دادن g میگفت همونی که گرده میاد پایین(قیافه g). من هم نمیفهمیدم این چی میگه. تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم و بعد از اون هم نشنیدم. دختر 25-24 ساله بلد نبود g رو بخونه بعدشم اینجوری توصیفش میکرد. دختره هم قیافه و تیپش اونجوری نبود که بگی چیزی نمیفهمه.
من بعد از کلی فکر کردن گفتم شاید منظورش از گرده میاد پایین قیافه g باشه که دیدم آره درست شد.

:31::31::31:

نه بابا من فاراگستر میگیرم ...

واسه یکی از بچه ها میخوام که این سوالا رو پرسیدم ..

mojtaba-civil
01-06-2010, 23:44

سلام
خوش اومدی.

newahwaz
01-06-2010, 23:57
سرعت دانلود و وب گردی من خیلی نوسان داره ، نمی دونم چیه جریان...
داره به سرم می زنه اشتراک پارس رو کنسل کنم؟؟؟؟

mojtaba-civil
02-06-2010, 11:58
سرعت دانلود و وب گردی من خیلی نوسان داره ، نمی دونم چیه جریان...
داره به سرم می زنه اشتراک پارس رو کنسل کنم؟؟؟؟

راستش من که پرس و جو کردم بهم گفتن که پارس آنلاین تازگیا کیفیتش پایین اومده.
یه کافی نت سر کوچمون هست تا چند سال پیش از پارس سرویس میگرفت، ولی چند وقتیه که از فن آوا میگیره. ظاهرا کیفیتش افت کرده.
خود منم که به زودی از شاتل میگیرم.

behzad.mk
02-06-2010, 16:36
آقا الان بهترین شرکت های ADSL تو اهواز کدوما هستن که کیفیتشون از بقیه بهتره و تعرفه هاشون؟؟
من برای منطقه کوی نبوت میخوام پیش شماره 227 برای کسی میخوام لطف کنین آدرسشون و شماره تماس هم بگید
فقط فوریه...
بعد من چون برای خودم نمیخوام برای فامیلمونه به من سپرده براش تحقیق کنم اصلا" این منطقه ADSL جواب میده؟؟اگر نمیده وایرلس چطور...خلاصه اگه یه توضیح کامل بدید کارم راه بیفته خیلی کمک کردین...

A.J
02-06-2010, 16:39
من از پارس آنلاین اشتراک دارم ، چند ماهی میشه ، یه چیزی حدود 5 روز زمان برد که وصلش کردن
البته گفتن به این خاطر زمان برده که مشکل ا مخابرات منطقه بوده...منم ساکن کمپلو (انقلاب) هستم

سلام دوست عزیز ...

پستت تایید نشده بوده مثینکه تازه دیدمش ...

خوش آمدی

متشکر بابت جوابت

mojtaba-civil
02-06-2010, 16:48
مقدار جدید ترافیک شاتل برای طرح اکو 3 ماه به بالا:

سرويس‌هاي سه‌ماهه: 6 گيگ
سرويس‌ها شش ماهه: 10 گيگ
سرويس‌هاي يك ساله: 15 گيگ

mojtaba-civil
02-06-2010, 17:02
آقا الان بهترین شرکت های ADSL تو اهواز کدوما هستن که کیفیتشون از بقیه بهتره و تعرفه هاشون؟؟
من برای منطقه کوی نبوت میخوام پیش شماره 227 برای کسی میخوام لطف کنین آدرسشون و شماره تماس هم بگید
فقط فوریه...
بعد من چون برای خودم نمیخوام برای فامیلمونه به من سپرده براش تحقیق کنم اصلا" این منطقه ADSL جواب میده؟؟اگر نمیده وایرلس چطور...خلاصه اگه یه توضیح کامل بدید کارم راه بیفته خیلی کمک کردین...

من خودم میخوام از شاتل سرویس بگیرم.فردا میرم که قرارداد ببندم.
نمیدونم تو کوی نبوت چطور جواب میده. ولی چک کردم پیش شماره 227 رو شاتل پوشش میده. کلا طرح اکوی شاتل طرح مناسبیه. لینک تعرفه طرح "اکو و آرت شاتل" و تعرفه پارس آنلاین و همچنین آدرس و شماره تلفن نمایندگی شاتل رو من تو صفحه 199 قبلا گذاشتم.برو از اونجا بخون.

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

چرا پستهای من بعضیاشون سریع به تاپیک اضافه میشه ولی بعضیاشون رو مدیر اول باید تایید کنه؟

مثلا دارم خودمونی میشم هااااا:46:

behzad.mk
02-06-2010, 17:15
حالا برای منطقه شهید رجایی (کوی نبوت) پیش شماره227 رفتم تو سایت پارس آنلاین پوشش میده...این منطقه رو
حالا دوستانی که از پار آنلاین سرویس گرفتن چطوره وضعیتش تو اهواز؟ قطعی؟؟ افت سرعت؟؟؟
شاتل بهتره یا پارس آنلاین؟؟

djmilad_mrb
02-06-2010, 21:59
ظاهرا شرکتا زحمت اینکه سرویساشون رو بهتر کنن به خودشون ندادن :41:
واقعا آدم کلافه میشه :19:

من به احتمال زیاد ماه آینده شرکتو عوض میکنم و در حال حاضر فعلا شرکت خاصی مد نظرم نیست قبلا از شاتل ایراد میگرفتم که چرا دانلود شبانه اش خرابه الان این پارس که دیگه از شاتلم بدتره نه تو روز خوبه نه شب من که قید دانلود شبانه رو زدم و دنبال شرکتی میگردم که پینگه مناسبی رو داشته باشه

دوستان فعلا تا اطلاع ثانوی کسی از پارس انلاین اشتراک نگیره:2: فکر میکنم نمایندگیه جدید شاتل فعلا کیفیتش خوب باشه
از دوستانم که تو این مدت اطلاع رسانی کردن ممنونم :11:

djmilad_mrb
02-06-2010, 22:13
یه مطلب رو فراموش کردم که اضافه کنم اونم این هستش کهاینترنتی که پارس میده اوایل شیر کمتر (یا یوزر کمتر ) داشت اما الان که از خودشونم پرسیدم میگفتن که سرویس هایی که در حال حاضر هست شیر شون زیاده و قراره سرویسهایه جدیدی اضافه بشه با قیمت کمتر و البته مقدار شیر کمتر البته اینم فکر کنم از اون وعده هایه سرخرمن شاتل باشه:2:

Gladiator King
03-06-2010, 00:13
توی صفحه اعلام قیمت شاتل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/URL]
اینو نوشتن:

هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب این سرویس‌ها (ECO) در تهران و اهواز معادل 25000 هزار تومان و در دیگر شهرستان‌ها 15000هزار تومان است.

همه جا 15 تومن. فقط اهواز و تهران 25 تومن هستن. دزدی تو روز روشن.
البته اگه بری چونه بزنی 10 تومن تخفیف میدن و کلی منت سرت میزارن:2:

mojtaba-civil
03-06-2010, 00:25
حالا برای منطقه شهید رجایی (کوی نبوت) پیش شماره227 رفتم تو سایت پارس آنلاین پوشش میده...این منطقه رو
حالا دوستانی که از پار آنلاین سرویس گرفتن چطوره وضعیتش تو اهواز؟ قطعی؟؟ افت سرعت؟؟؟
شاتل بهتره یا پارس آنلاین؟؟

من برای منطقه ای که میگی رو خبر ندارم، من از کافی نت سر کوچمون(منطقه گلستان) که سوال کردم گفت پارس کیفیتش افت کرده. قبلا خودش پارس داشته و چند وقتیه که فن آوا گرفته.
چند تا پیشنهاد بهم داد: صبانت ، شاتل و فن آوا.
من از بین اینا اول صبانت رو انتخاب کرده بودم ، بعدا دیدم که میگن باید mac adress سیستمتون اعلام کنید که فقط با همون سیستم بتونید کانکت بشین. من چون میخواستم مودم وایرلس خریداری کنم و علاوه بر کامپیوتر با لپ تاپ و موبایل کانکت بشم، این سرویس رو انتخاب نکردم و از بین فن آوا و شاتل، شاتل رو مناسب تر دیدم.

الان چک کردم صبانت و فن آوا اون پیش شماره (227) رو پوشش نمیدن.

آقا جان من که شاتل میگیرم، فکر کنم بهتر باشه شما هم شاتل بگیری، نه اینکه شاتل خیلی خوب و بدون نقص باشه، به نظرم از بقیه بهتر باشه. اگه میخوای از شاتل بگیری زود بجنب که از طرح بهاری جا نمونی، فقط تا 18 خرداد وقت هست.

:10:

mojtaba-civil
03-06-2010, 00:32
توی صفحه اعلام قیمت شاتل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/URL]
اینو نوشتن:

هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب این سرویس‌ها (ECO) در تهران و اهواز معادل 25000 هزار تومان و در دیگر شهرستان‌ها 15000هزار تومان است.

همه جا 15 تومن. فقط اهواز و تهران 25 تومن هستن. دزدی تو روز روشن.
البته اگه بری چونه بزنی 10 تومن تخفیف میدن و کلی منت سرت میزارن:2:

آره والا. بدبختی ما همینه.
تو اهواز همه چیز گرونه ولی کیفیتا ...
از میوه و لباس بگیر تا اینجور چیزا.
منم وقتی دیدم موندم چرا حالا به جز تهران فقط اهواز، چرا مشهد نه... چرا اصفهان نه، شیراز و، کرج و بقیه شهرهای بزرگتر از اهواز نه.
خیلی زور داره به خدا.
قضیه چیه؟