PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20

sms11
05-10-2011, 10:57
شما هر کاری که میکنی حواست باشه این سرویسی رو که با این قیمت الان داری ، اگر تغییر بدی دیگه نمیتونی بگیری ، واگرنه من هم دقیقا شرایط شما رو دارم و به سرویس های جدید فکر میکنم ، همینطور به 2 مگابیت ایرانسل.

من به احتمال زیاد یک خط دیگه هم از مخابرات بگیرم و سرویس جدید رو روی اون خط وصل کنم تا بتونم سرویس فعلی رو هم حداقل تا یه مدت نگه دارم.

آره میدونم
خیلی وقت ها هم سر همین میترسم که سرویس رو عوض کنم
ما الان خونمون یه خط دیگه داریم ولی خیلی دنگو فنگ داره بخوام سیم ازش بکشم تا بیاد نزدیک کامپیوتر
به خاطر همینکه منتظرم ببینم چی پیش میاد

sms11
05-10-2011, 11:02
دیگه خسته نباشن اونطوری
بابا ملت با 128 مخابرات که 9 تومن هم بیشتر نیس ماهی سرعتشون تا 22 هم میره و دانلود دارن:31:
فقط بدیش اینه که منطقه ما کسی آشنا ندارم که مخابرات داشته باشه ولی بقیه منطقه ها هستن دوستان
در مورد گرفتن سرویس هم با خودته انتخابشه الان که اوضاع اینطوریه حالا بعدا معلوم نیس چی بشه
فیل کشت چیه؟:20:به ما هم بوگو یواشکی

اینکه میگی تا 22 میره خوب بله ممکنه نوسان داشته باشه و بره بالا و بیاد پایین.اینکه دلیل نمیشه.اصلا سرعت دانلود منیجر که ملاک نیست
ممکنه پایین بیاد و به 2 هم برسه.کلا مخابرات همه چیزش با خودته و چیزی به اسم پشتیبان تعریف نشدس
بازم صبر میکنم
فیل کش هم ماله سرور خودم هست.یعنی از طریقی برنامه ایی وصل میشم به سرور شخصیم و از اون طریق به عوان فیل کش از سرور هم استفاده میکنم.البته استفاده اصلیم از سرور چیز دیگس اما در کنارش میشه به عنوان فیل کش هم ازش استفاده کرد.اتفاقا به چند نفر از دوستام هم اکانت فیل کش فروختم که اونام مشکلی نداشتن و راضین

DaRiOuShJh
05-10-2011, 13:49
اینکه میگی تا 22 میره خوب بله ممکنه نوسان داشته باشه و بره بالا و بیاد پایین.اینکه دلیل نمیشه.اصلا سرعت دانلود منیجر که ملاک نیست
ممکنه پایین بیاد و به 2 هم برسه.کلا مخابرات همه چیزش با خودته و چیزی به اسم پشتیبان تعریف نشدس
بازم صبر میکنم
فیل کش هم ماله سرور خودم هست.یعنی از طریقی برنامه ایی وصل میشم به سرور شخصیم و از اون طریق به عوان فیل کش از سرور هم استفاده میکنم.البته استفاده اصلیم از سرور چیز دیگس اما در کنارش میشه به عنوان فیل کش هم ازش استفاده کرد.اتفاقا به چند نفر از دوستام هم اکانت فیل کش فروختم که اونام مشکلی نداشتن و راضین

ای بابا:31:
برادر دیگه منو میشناسی که من وقتی عددی میگم یعنی دقیقا با همون عدد دانلود داره یعنی اینجا 22 تا 22 تا عدده recieved از کانکشن ویندوز اضافه میشه:46: وگرنه اون سرعته نوسانی که بله تا 40 هم ممکنه بره و بیاد ...

حالا ببین چه کار میکنی به ما هم خبرش رو بده

میگم از بچه ها کسی با چیزپیانش مشکل سرعت نداره؟ برای من چندروزه وصل میشه ولی سرعتش در حده 1-2 کیلو هست هر چی هم به پشتیبانیش میگم اینطوریه میگه فقط شما مشکل داری همه اوضاشون خوبه
چه طوریاس اونوقت؟

DaRiOuShJh
05-10-2011, 21:19
بچه ها میگم من تو این هفته اخیر از وقتی که این چیزپیان ها رو دست کاری کردن اصلا اینترنت معمولیم هم مشکل دار شده
نمیدونم موضوع چیه ولی اسکایپ وصل نمیشه از اونور minilyrics نمیتونه وصل شه ارور میده بعد sync فایرفاکس بلکل از کار افتاده و مشکلات مشابه
شما از این مشکلات ندارید؟

The Dreadnaught
05-10-2011, 23:24
میگم از بچه ها کسی با چیزپیانش مشکل سرعت نداره؟ برای من چندروزه وصل میشه ولی سرعتش در حده 1-2 کیلو هست هر چی هم به پشتیبانیش میگم اینطوریه میگه فقط شما مشکل داری همه اوضاشون خوبه
چه طوریاس اونوقت؟

پشتیبانی چرت و پرت میگه فقط SSTP درست کار میکنه فعلا.

DaRiOuShJh
06-10-2011, 13:01
منم همین حدس رو میزدم
تنکز :دی

sms11
06-10-2011, 17:07
دوستان پارس آنلاین هم سرویس های جدید معرفی کرده.فکر میکنم که بقیه سرویس دهنده ها هم یه حالی به قیمت ها داده باشن
راستش خیلی حال ندارم بگردم دنبالش.از امروز که شنیدم استیو جابز فوت کرده حالم گرفتس.
اگه خبری داشتید مارو هم بی نصیب نزارید

The Dreadnaught
06-10-2011, 18:15
دوستان پارس آنلاین هم سرویس های جدید معرفی کرده.فکر میکنم که بقیه سرویس دهنده ها هم یه حالی به قیمت ها داده باشن
راستش خیلی حال ندارم بگردم دنبالش.از امروز که شنیدم استیو جابز فوت کرده حالم گرفتس.
اگه خبری داشتید مارو هم بی نصیب نزارید

بله آسیاتک و اینها هم قیمت جدید دادن.

راستی پورت های PPTP هم از دیشب باز شده.

sms11
06-10-2011, 19:55
جالبه که قیمت اشتراک های CRA توی همه شرکتا بازم با هم فرق میکنه.من نمیدونم اینترنت که اینترنته پس چرا فرق میکنه با هم...
من نمیدونم چرا هیچ تغییری پس توی قیلتر شکنم احساس نمیکنم.کلا هیچ پورتی واسه من بسته نیست :دی

behzadee
06-10-2011, 20:45
128 cra دارم

قطعی نداریم و سرعت دانلود 5-9 هستش

reb
06-10-2011, 22:20
128 cra دارم

پس بفرمایید دایال آپ بدون قطعی دارید:31:

DaRiOuShJh
06-10-2011, 22:34
خوب شد پس من 256 گرفتم

a.toraby
06-10-2011, 23:30
128 cra دارم

128 خود مخابرات که بهتره با این حساب!!!

behzadee
07-10-2011, 06:58

اتفاقا من خونه یکی از فامیل که مخابرات داره دیدم سرعت دانلود 9 هستش
من تقریبا راضی هستم که قطعی نداریم

reb
07-10-2011, 08:05
بابت این رضایت ویژه چقده میدی؟

{sahand}
07-10-2011, 11:51
به طور کلی دانلود 128 مخابرات بین 17-18 و 256 بین 29-30 هست، بعضی مناطق مخابراتی هستن که مشکل دارن. بهتره از منطقه خودتون پرس و جو کنید.

karbist
07-10-2011, 13:13
عجب ترافیک شیپینگ فجیعی گذاشتن روی رپیدشیر, توی اون روحشون. :2:

h_starboy
07-10-2011, 13:14
سرعت دانلود CRA 512 داتک چنده ؟ ممنون میشم کسی میدونه بگه .

DaRiOuShJh
07-10-2011, 13:35
بستگی به مخابراتتون خیلی داره! ممکنه یوزر زیاد باشه سرعته 5 هم نسیبتون نشه ممکنه هم خلوت باشه تا 22 هم دانلودتون بره

شانسه دیگه برادر
من قطعی ندیدم فقط پینگش بالاس و یه مقدار فیـــلترینگش گیر تر از جاهای دیگس
ولی باز نسبت به قیمته 9 تومن اگر مخابرات منطقتون بده به نظرم میصرفه به ریسکش

به طور کلی دانلود 128 مخابرات بین 17-18 و 256 بین 29-30 هست، بعضی مناطق مخابراتی هستن که مشکل دارن. بهتره از منطقه خودتون پرس و جو کنید.
البته مخابرات 15-19 هست بیشتر میانگینش تا جایی که من دیدم
128 مخابرات اینطور که پیداست فقط به درد میخوره 256 اش نمیصرفه زیاد

عجب ترافیک شیپینگ فجیعی گذاشتن روی رپیدشیر, توی اون روحشون. :2:
از چه لحاظ برادر؟ خوب بکش رو سرورهای دیگه از اون دانلود کن اگه مشکل داره

سرعت دانلود CRA 512 داتک چنده ؟ ممنون میشم کسی میدونه بگه .
اونم باید رو 256 ببندن با این اوصاف یعنی سرعته دانلودتون خوب باشه در حده زیره 32 کیلوبایت در ثانیه و اکثرا رو 26-30 باید باشه:46:

{sahand}
07-10-2011, 15:23
البته مخابرات 15-19 هست بیشتر میانگینش تا جایی که من دیدم
128 مخابرات اینطور که پیداست فقط به درد میخوره 256 اش نمیصرفه زیاد

ماهی 12 تومن 256 مخابرات ار ماهی 12 تومن 128 CRA داتک و پارس بیشتر می صرفه که!
والا من تو این یه سالی که از داتک اومدم مخابرات راضیم.
زمانی که داتک داشتم حداقل هفته ای دو سه بار قطعی داشتم.
پ.ن. الان دوستان می گن این عامل نفوذیه! D: ، دیدم حرف مخابرات شد گفتم...

DaRiOuShJh
07-10-2011, 16:10
درسته سرویس های مخابرات حدودا 3-4 تومن تو این سرعت ها ارزون تر هستند هزینه آبونمان هم ندارن ولی بدیش اینه که بگیر نگیر داره
یه منطقه خوبه یه منطقه افتضاحه
داتک باز هر چی نداره برای من تو این 3 سال ثبات داشته

h.yazdani67
08-10-2011, 14:53
512 ویژه سرعت دانلودش شبا چنده؟
آخه شنیدم رو یک مگ میبنده

aazp
08-10-2011, 17:41
512 ویژه سرعت دانلودش شبا چنده؟
آخه شنیدم رو یک مگ میبنده
با idm حدود 125 دان میشه بدون اون حدود 95-100 میشه

LordMMD
08-10-2011, 21:47
چرا سرویس ها انقدر افتضاح شده... از دایال آپ هم بدتر شده این 512...

DaRiOuShJh
10-10-2011, 16:07
عجیبه! دیگه سایتی فیلتر نیست همه سایت ها باز شده!
:دی

احتمالا دارن سیستم فیلترینگ رو آپدیت میکنن:20:

dvb_hamed
10-10-2011, 17:27

مال من که همچنان پیل تر هست.
سرعت باز شدن سایت هایی که هاستشون در خارج از ایران هست افتضاح شده.یه چند ساعتی هست که پینگ خوبه ولی پیج به زور باز میشه

reb
10-10-2011, 18:10
مال من که همچنان پیل تر هست.
سرعت باز شدن سایت هایی که هاستشون در خارج از ایران هست افتضاح شده.یه چند ساعتی هست که پینگ خوبه ولی پیج به زور باز میشه
وقتی یک صفحه رو یکساعت لفت بده واسه باز کردنش چطوری ممکنه پینگ خوب باشه؟:31::31::31::31:

LordMMD
10-10-2011, 19:09
درود بر این استراتژی دولت !
سرعت افففففتضاحه....

reb
10-10-2011, 19:34
درود بر این استراتژی دولت !
سرعت افففففتضاحه....
وقتی چاروادار رو رییس فیلترینگ بکنن خوب بهتر از این نمیشه گرچه اونی هم که عزل و نصب میکنه خودش لیاقت چارواداری رو هم نداره.

AliROCK
11-10-2011, 05:24

اره شیطون ماهم دیدیم:31:

Iceboy_LOVE
11-10-2011, 09:09
سلام .. من شیراز هستم... میخوام برم سراغ داتک ( ماتریکس تو شهر ما ) یه تعرفه خود شهر ما داره که
256 سرعت
6 گیگ
22.000 هزارتومن
شبا هم رایگان

یه سوال کلی دارم از بچه های داتک : شما ها ترافیک رایگان که دارین شبا...مودم خاموش میکنید و روشن میکنید
تا وارد اینترنت رایگان شه... یا خودش اتوماتیک میشناسه ؟ .... یا یوزرنیم پسورد میدین
یه خورده توضیح بدین

مثل شاتل مزخرف ، شما رو که محدود نمیکنند شبا ؟ اگه زیاد دانلود کنید محدود میشین و این چرت پرت های شاتل دزد

aazp
11-10-2011, 09:25
سلام .. من شیراز هستم... میخوام برم سراغ داتک ( ماتریکس تو شهر ما ) یه تعرفه خود شهر ما داره که
256 سرعت
6 گیگ
22.000 هزارتومن
شبا هم رایگان

یه سوال کلی دارم از بچه های داتک : شما ها ترافیک رایگان که دارین شبا...مودم خاموش میکنید و روشن میکنید
تا وارد اینترنت رایگان شه... یا خودش اتوماتیک میشناسه ؟ .... یا یوزرنیم پسورد میدین
یه خورده توضیح بدین

مثل شاتل مزخرف ، شما رو که محدود نمیکنند شبا ؟ اگه زیاد دانلود کنید محدود میشین و این چرت پرت های شاتل دزد

داتک از یک به بعد بدون نیاز به کاری رایگان میشه قطعیم نداره من هفته پیش هفت گیگ دان کردم بدون افت سرعت

Iceboy_LOVE
11-10-2011, 09:34
داتک از یک به بعد بدون نیاز به کاری رایگان میشه قطعیم نداره من هفته پیش هفت گیگ دان کردم بدون افت سرعت

سرعتتون چند بود ؟

هفت گیگ تو 7 روز ؟ خوبه .. والا من راضیم به این مقدار اگه سرعتم 512 باشه .. شبی یه گیگ

کلا شبا سرعتتون چنده ؟

روزا فکر کنم سرعت از اون مقدار سرویس خودتون بیشتر باشه .. درسته ؟

shahramcat
11-10-2011, 13:05
دوستان من میخام بعدر از 4 سال سرویس 128 نامحدود رو بکنم 256 حجمی ماهی 9 گیگ .....

سرویس حجمی مشکلی نداره ؟
روی 30 32 دانلود میده ؟

ممنون

fitness2008
11-10-2011, 13:22
دوستان من میخام بعدر از 4 سال سرویس 128 نامحدود رو بکنم 256 حجمی ماهی 9 گیگ .....

سرویس حجمی مشکلی نداره ؟
روی 30 32 دانلود میده ؟

ممنون
داتک سرویس های حجمی رو 2 برابر میبنده
سرعت دانلود شما 64 میشه

Iceboy_LOVE
12-10-2011, 10:03
دوستم تازه رفته تهران خونه گرفته .. مجیدیه ... مخابرات تند گویان ... داتک ساپورت میکنه.. میگه 2631 فیبر نوری هه

یک ماهه - 512 - سه گیگ - 19 خورده تومن من بهش پیشنهاد دادم ..

نظرتون چیه ؟ سرعت تهران چطوریه ؟

nimakh
12-10-2011, 15:43
نماینده داتک دزد در کرمان سرویس نامحدود CRA ارائه نمیده و میگه فقط مال تهران است

DaRiOuShJh
12-10-2011, 21:53
دوستم تازه رفته تهران خونه گرفته .. مجیدیه ... مخابرات تند گویان ... داتک ساپورت میکنه.. میگه 2631 فیبر نوری هه

یک ماهه - 512 - سه گیگ - 19 خورده تومن من بهش پیشنهاد دادم ..

نظرتون چیه ؟ سرعت تهران چطوریه ؟
برادر خوب تهران بزرگه یه مقدار منطقه به منطقه سرعت ها ممکنه فرق کنه
ولی داتک تقریبا ثبات داره تا اونجایی که من دیدم
512 معمولیش رو نمیدونم رو چند میبندن شاید بچه بدونن ولی ویژه ها رو که دوبرابر میبندن

نماینده داتک دزد در کرمان سرویس نامحدود CRA ارائه نمیده و میگه فقط مال تهران است
میاد برادر
اصلا داتک نماینده اونجا داره؟ شاید خودشو زده جای نمایندش:31:
به نظرم شما یه تماشی با داتک بگیرید حالا چه از طریق میل چه تلفنی ببینید نماینده رسمی داره اونجا یا نه بعد از خودشونم بپرسید که کی به کرمان میدن
این قانون چون داره تازه انجام میشه حالا طول میکشه تا فراگیر بشه
البته کیفیت جالبی هم نداره cbr ها همه رو روی نصفه سرعت میبندن که افت سرعت هم تو بعضی ساعات روز داره

sei_pm
12-10-2011, 23:47
البته کیفیت جالبی هم نداره cbr ها همه رو روی نصفه سرعت میبندن که افت سرعت هم تو بعضی ساعات روز داره

داریوش cbr چیه مگه موتوره :46:
نمی خوای یک تست کنی و سرویس 512 رو سفارش بدی ؟ باز از اون 128 نامحدود قبلی ارزونتر در میاد که .

DaRiOuShJh
13-10-2011, 14:03
همون یک به 10 ها هست دیگه
الان 256 اش رو دارم
بد نبوده فکر نکنم سرعت بیشتر بگیرم فعلا چون خونه نیستم که استفاده کنم

imanpod
14-10-2011, 00:20
معلوم نیست چه غلطی دارن میکنن . 5 دقیقه یه بار google قطع میشه .

حالا مگه cra تحفه اس ؟

Alijo0on
14-10-2011, 18:29
سلام منم از این ماه شروع به استفاده از داتک کردم
3 ماه تابستونو از مخابرات گرفتم پیرم کرد نهایت سرعتش تو IDM 20 میشد ولی الان
از داتک 256 4 گیگ گرفتم فم کنم ماهی 17 تومن ولی تموم شد حجمم الان :|
اینم دزده یعنی ؟
دوستانی که دارن راهنمایی میکنن شبانه اش از چند تا چنده ؟
سرویس یا ISP دیگه بهتر باشه سراغ دارین معرفی کنین ...

DaRiOuShJh
14-10-2011, 19:23
خوب برادر عزیز خودت میگی سرعت 20 مخابرات که نامحدودم بود ول کردی اومدی حجمی گرفتی:20:بعد میگی این دزده؟
چند داشتی؟ 128 یا 256؟

خوده سایته داتک توضیح داده:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ترافیک سرویس‌های ADSL حجمی از ساعت ۱:۰۰ الی ۷:۰۰ بامداد رایگان است.

DaRiOuShJh
14-10-2011, 19:32
در صورت پرداخت حق اشتراک سرویس‌های نامحدود و حجمی پرمصرف به صورت ۳ ماهه ۵٪ تخفیف, ۶ ماهه ۷٪ تخفیف و یک ساله ۱۰٪ تخفیف به مشترک تعلق می‌گیرد.

نامردا دیگه از این تخفیف ها به این سرویس های cra نمیدن:13:

این ماه بشه میخوام سرویسم رو عوض کنم 512 cra بگیرم تا بلکه اندازه 256 اینا جواب بده
منتها دودلم از مخابرات بگیرم یا از داتک
مخابرات 4 چوق ارزونتره اگه سرعتشم بهتر نباشه از داتک

بعد اینا یه قیمتی رو توی سایت میزنن یه قیمته دیگه ای رو سره تمدید دوره میزنن 4% عوارض و مالیات میکشن روش
مخابرات هم از اینا داره؟

sms11
15-10-2011, 00:43
داریوش جان مخابرات 512 به هیچ احدالناسی نمیده
اگه مخابرات اینترنت میداد که من الان 2 مگش رو گرفته بودم

marahimi
15-10-2011, 11:02
به نظر می آید وارد اینترنت ملی شده‌ایم. در دو هفته گذشته به جز یکی دو روز وصل شدن به گوگل با پورت‌های Secure بدون ابزار گذر مساوی بوده با افت سرعت تا حد نصف !

Alijo0on
15-10-2011, 11:24

نامردا دیگه از این تخفیف ها به این سرویس های cra نمیدن:13:

این ماه بشه میخوام سرویسم رو عوض کنم 512 cra بگیرم تا بلکه اندازه 256 اینا جواب بده
منتها دودلم از مخابرات بگیرم یا از داتک
مخابرات 4 چوق ارزونتره اگه سرعتشم بهتر نباشه از داتک

بعد اینا یه قیمتی رو توی سایت میزنن یه قیمته دیگه ای رو سره تمدید دوره میزنن 4% عوارض و مالیات میکشن روش
مخابرات هم از اینا داره؟

آقا جان مخابرات همچین پخی نیس که دارین میگین !!!
من تابستون 128 داشتم ازش فک کنم نامحدود بود ولی سرعتش واقعا افتضاح بود دانلود روی 20 بالاتر نمیرفت !!!
حالا 256 بگیری 20 میشه 40 حتما ولی ISPهای خصوصی کمه کم 50 هست فک کنم
4سال از پارس آنلاین میگرفتم 60 و 120 متغییر بود که دیگه پورتاشو منطقه مخابراتی که قبل بودیم بسن!
نقل مکان کردیم اینجا داتک اول زنگ زد از اون گرفتم بد نیس ولی حجم دیشب تموم شد :|
فقط نمیدونم سرویس های مخابرات ها با هم فرق دارن که اینطور میگین یا نه !؟

reb
15-10-2011, 11:54
من تابستون 128 داشتم ازش فک کنم نامحدود بود ولی سرعتش واقعا افتضاح بود دانلود روی 20 بالاتر نمیرفت !!!
4سال از پارس آنلاین میگرفتم 60 و 120 متغییر بود که دیگه پورتاشو منطقه مخابراتی که قبل بودیم بسن!
نقل مکان کردیم اینجا داتک اول زنگ زد از اون گرفتم بد نیس ولی حجم دیشب تموم شد :|
مثلا داری بدشو میگی؟ اگه میخواستی تعریف کنی چی قرار بود بگی؟
128 حد اکثر 16 باید باشه پس 4 تا هم اضافی بوده

DaRiOuShJh
15-10-2011, 13:39
واقعا؟ چرا پس؟
یعنی حقوقی و شرکتی هم نمیده؟ پس برای چی زدن اونجا که میدن؟
حالا قبلش یه پرس و جویی میکنم نشد که از همین داتک میگیرم

به نظر می آید وارد اینترنت ملی شده‌ایم. در دو هفته گذشته به جز یکی دو روز وصل شدن به گوگل با پورت‌های Secure بدون ابزار گذر مساوی بوده با افت سرعت تا حد نصف !
برای من خیلی فرق نکرده ولی احساس میکنم پینگم رفته بالا

مثلا داری بدشو میگی؟ اگه میخواستی تعریف کنی چی قرار بود بگی؟
128 حد اکثر 16 باید باشه پس 4 تا هم اضافی بوده

:31:دقیقا
شما باید همون داتک رو بگیری ماهی 42 هم بدی سرعتت هم فیکس 16 باشه تا قدر مخابرات رو بدونی
شما اول برو یه مقدار اطلاعات کسب کن در مورده این isp های خصوصی بعد حداقل تغییر سرویس بده، اتفاقا برعکسه اکثر کسایی که از این pap ها میگیرن دوست دارن مستقیم از مخابرات بگیرن ولی به دلایلی نمیدن بهشون

نامحدود و محدود هم فرق داره برادر
نامحدود رو سرعت کمتر میدن چون برای شرکت ضرره ولی محدود رو سرعت 2-3 برابر میدن که امثال شما زود یه شبه تموم کنن برن همینطور حجم اضافه گیگی 3-4 تومن بخرن:31:

DaRiOuShJh
15-10-2011, 15:55
میگم بچه ها الان زنگ زدم مخابرات
6 سال دانشجو بودیم به هیچ دردی نخورد الان میگه دانشجو باشی بهت 256 میدیم (بیشتر نمیدن اصلا)
بعد مثل داتک نمیشه مثله الان به عنوان نماینده شرکت، اینترنت شرکتی گرفت میگه فقط باید مدیر عامل باشید:31:

اینا هم ما رو گزاشتن سره کار ها، فعلا با این اوضاع اگر نخوام 128 مخابرات بگیرم گمونم رو همین داتک بمونم

ازا ین طرف زنگ زدم داتک میگم این سرویسی که به ما میدید 128 هست نه 256 که، اونا هم که اون ضریب اشتراک یک به 10 رو شاخ کردن همش میگن این چون اینطوریه وضعش همچینه! میگم خوب اگه به خاطره اشتراکه یعنی کله 24 ساعت همه دو دقیقه هم کسی کم نمیشه که این سرعتش بالا بره و ... هنگید گفت میدم پشتیبانی که اون بهتر میدونه و ...:31:

خلاصه این جوریه اوضاع گفتم بقیه دوستان هم در اطلاع باشن
مخابرات هم 256 بالاتر نمیده، نمیدونم چرا پس تو سایتشون تا 2 مگ رو زدن و قیمت دادن

نتیجه گیری:
حالا ببینم اوضاع چه طوره فعلا که 128 مخابرات سرعتش از 256 cra بهتره قیمتش هم 7 تومنی کمتره

Alijo0on
15-10-2011, 16:35
:31:دقیقا
شما باید همون داتک رو بگیری ماهی 42 هم بدی سرعتت هم فیکس 16 باشه تا قدر مخابرات رو بدونی
شما اول برو یه مقدار اطلاعات کسب کن در مورده این isp های خصوصی بعد حداقل تغییر سرویس بده، اتفاقا برعکسه اکثر کسایی که از این pap ها میگیرن دوست دارن مستقیم از مخابرات بگیرن ولی به دلایلی نمیدن بهشون

نامحدود و محدود هم فرق داره برادر
نامحدود رو سرعت کمتر میدن چون برای شرکت ضرره ولی محدود رو سرعت 2-3 برابر میدن که امثال شما زود یه شبه تموم کنن برن همینطور حجم اضافه گیگی 3-4 تومن بخرن:31:

اینایی که گفتی و اصن نگرفتم از کجا درآوردی :دی!!!
من دارم ماهی 17 تومن میدم واسه 256 با محدودیت حجمی !!!
سرعت دانلودشم متغییر و بین 6-70 فک کنم ! در صورتی که 128 رو از مخابرات میگرفتم نهایت سرعت دانلودش 20 میشد
حالا بدون در نظر داشتن محدودیت حجمی به من بگو داتک بهتره با سرعت 60-70 یا مخابرات با 20 ؟!!

The Dreadnaught
15-10-2011, 17:50
دوست عزیز هم در مخابرات و هم ISP ها ، سرعت سرویس های نامحدود روی همون سرعت اسمی بسته میشه ، که در مورد شما مقداری هم از سرعت اسمی بیشتر بوده.

برای سرویس های محدود اما ISP ها میان و سرعت رو خیلی بالاتر از سرعت اسمی ارائه میدن ، چون این کار براشون سود داره. البته همین سرویس ها در هنگام زمان رایگان شبانه به شدت افت میکنه و در بهترین حالت به سرعت اسمی میرسه ، شما در تاپیک شرکت های مختلف نگاه کنی میبینی که اکثریت کاربران از سرعتشون در ساعات رایگان ناراضی هستن و یه عده محدودی از سرعت دانلود شبانه راضی هستن.

حالا یک سری از کاربرا که سرعت بالا میخوان با همین سرویس های محدود راضی هستن و اصلا به خاطر همین قضیه از این سرویس ها استفاده میکنن چون سرعتش بالاتر بسته میشه. البته در روز ، نه در ساعات رایگان.

DaRiOuShJh
15-10-2011, 18:33
اینایی که گفتی و اصن نگرفتم از کجا درآوردی :دی!!!
من دارم ماهی 17 تومن میدم واسه 256 با محدودیت حجمی !!!
سرعت دانلودشم متغییر و بین 6-70 فک کنم ! در صورتی که 128 رو از مخابرات میگرفتم نهایت سرعت دانلودش 20 میشد
حالا بدون در نظر داشتن محدودیت حجمی به من بگو داتک بهتره با سرعت 60-70 یا مخابرات با 20 ؟!!

دوست عزیز هم در مخابرات و هم ISP ها ، سرعت سرویس های نامحدود روی همون سرعت اسمی بسته میشه ، که در مورد شما مقداری هم از سرعت اسمی بیشتر بوده.

برای سرویس های محدود اما ISP ها میان و سرعت رو خیلی بالاتر از سرعت اسمی ارائه میدن ، چون این کار براشون سود داره. البته همین سرویس ها در هنگام زمان رایگان شبانه به شدت افت میکنه و در بهترین حالت به سرعت اسمی میرسه ، شما در تاپیک شرکت های مختلف نگاه کنی میبینی که اکثریت کاربران از سرعتشون در ساعات رایگان ناراضی هستن و یه عده محدودی از سرعت دانلود شبانه راضی هستن.

حالا یک سری از کاربرا که سرعت بالا میخوان با همین سرویس های محدود راضی هستن و اصلا به خاطر همین قضیه از این سرویس ها استفاده میکنن چون سرعتش بالاتر بسته میشه. البته در روز ، نه در ساعات رایگان.

دقیقا
اون چیزایی هم که من نوشتم یه چند وقت دیگه میفهمی چه خبره:46:
الان سرویس حجمی 256 شما رو روی 512 بستن که باید تا 72 کیلوبایت در ثانیه هم سرعت بده
در هر صورت الان شما حجمت هم تموم شده باید حجم اضافی بخری که به اون 17 تومن اولیه اضافه میشه باید ببینی تا آخره ماه چقدر هزینه کردی در اضای چقدر خدمات و سرعت و دانلود (البته فکر نکنم اهل دانلود باشی همچین):10:
اگر بازم نامفهومه جایی بگو تا توضیحات بیشتر بدم

j2df
15-10-2011, 18:55
سلام دوستان امروز زنگ زدم داتک واسه اینترنت سی ار ای میگه برا مخابراته به شرکتا سهمیه میده ولی ظاهرا مخابرات اصلا 1مگ نمیده با این حال چطوریه که داتک 2مگ هم میده ولی میگه برا مخابرته؟
در ضمن میشه بگین سرعت و کیفیتش چطوره؟

Alijo0on
15-10-2011, 18:57
دقیقا
اون چیزایی هم که من نوشتم یه چند وقت دیگه میفهمی چه خبره:46:
الان سرویس حجمی 256 شما رو روی 512 بستن که باید تا 72 کیلوبایت در ثانیه هم سرعت بده
در هر صورت الان شما حجمت هم تموم شده باید حجم اضافی بخری که به اون 17 تومن اولیه اضافه میشه باید ببینی تا آخره ماه چقدر هزینه کردی در اضای چقدر خدمات و سرعت و دانلود (البته فکر نکنم اهل دانلود باشی همچین):10:
اگر بازم نامفهومه جایی بگو تا توضیحات بیشتر بدم

نه مفهومه ، ممنون از حساسیتی که به خرج میدین همگی
اهل دانلود تا چند گیگ باشه !!!
من 4-5 سالی از پارس آنلاین میگرفتم 128 و 3گیگ دانلود 2 سال آخر شبانه رایگان رو گذاشت که چندتایی فیلم هر روز میزاشتم برای دانلود شب تا صب بعدم صب تا شب وبگردی تقریبا !!! ولی بنظرم حجمم به این سرعت تموم نمیشد
در کل یه جورایی دلمو زد این داتک میخوام 1 ماه هم از پارس آنلاین بگیرم شاید بازم بد بود برم سراغ مخابرات باز
اینطور که میگین مخابرات منصف تر در میاد ! سرعت کم ولی پایدار با حجم نا محدود !

DaRiOuShJh
15-10-2011, 19:46
نه مفهومه ، ممنون از حساسیتی که به خرج میدین همگی
اهل دانلود تا چند گیگ باشه !!!
من 4-5 سالی از پارس آنلاین میگرفتم 128 و 3گیگ دانلود 2 سال آخر شبانه رایگان رو گذاشت که چندتایی فیلم هر روز میزاشتم برای دانلود شب تا صب بعدم صب تا شب وبگردی تقریبا !!! ولی بنظرم حجمم به این سرعت تموم نمیشد
در کل یه جورایی دلمو زد این داتک میخوام 1 ماه هم از پارس آنلاین بگیرم شاید بازم بد بود برم سراغ مخابرات باز
اینطور که میگین مخابرات منصف تر در میاد ! سرعت کم ولی پایدار با حجم نا محدود !

درسته
البته مخابرات انصافا 128 اش رو از چه لحاظ قیمت چه از لحاظ سرعت خوب میده تک و توک دیدم سرعت یوزرهاش جالب نباشه
این طور که معلومه شما حق انتخابت از همه بچه های این تاپیک بیشتره چون اکثرا ما انتخابمون به یکی دو تا شرکت محدود شده مثلا من خودم فقط از شاتل یا داتک میتونم سرویس بگیرم که داتک باز از شاتل بهتره

حالا شما همینجور که سرویس عوض میکنی دستت درد نکنه آمارش رو به ما هم بده ببینیم اونیکی شرکت ها چه طوره اوضاشون:46:

راستی همین داتک هم که فعلا داری اگه تونستی 1-7 دانلود بزار ببینیم شبونش سرعتش چه طوره

---------- Post added at 07:46 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

سلام دوستان امروز زنگ زدم داتک واسه اینترنت سی ار ای میگه برا مخابراته به شرکتا سهمیه میده ولی ظاهرا مخابرات اصلا 1مگ نمیده با این حال چطوریه که داتک 2مگ هم میده ولی میگه برا مخابرته؟
در ضمن میشه بگین سرعت و کیفیتش چطوره؟

برادر همین چند صفحه آخر بحثش بوده
خوب این شرکت های pap مثله داتک سهمیه های مخصوص به خودشون رو دارن برای همین اینا یه سرعت هایی بیشتری رو میدن

در مورد سرعت هم که هر سرویس رو نصف سرعت میبندن یعنی شما 256 اش رو بگیری رو 128 میبندن و افت سرعت هم تو بعضی ساعات داری
پینگش هم یه مقدار مسنکه بالاس و ساعات اداری و روزا بالاترم میره

sms11
15-10-2011, 19:53
میگم بچه ها الان زنگ زدم مخابرات
6 سال دانشجو بودیم به هیچ دردی نخورد الان میگه دانشجو باشی بهت 256 میدیم (بیشتر نمیدن اصلا)
بعد مثل داتک نمیشه مثله الان به عنوان نماینده شرکت، اینترنت شرکتی گرفت میگه فقط باید مدیر عامل باشید:31:

اینا هم ما رو گزاشتن سره کار ها، فعلا با این اوضاع اگر نخوام 128 مخابرات بگیرم گمونم رو همین داتک بمونم

ازا ین طرف زنگ زدم داتک میگم این سرویسی که به ما میدید 128 هست نه 256 که، اونا هم که اون ضریب اشتراک یک به 10 رو شاخ کردن همش میگن این چون اینطوریه وضعش همچینه! میگم خوب اگه به خاطره اشتراکه یعنی کله 24 ساعت همه دو دقیقه هم کسی کم نمیشه که این سرعتش بالا بره و ... هنگید گفت میدم پشتیبانی که اون بهتر میدونه و ...:31:

خلاصه این جوریه اوضاع گفتم بقیه دوستان هم در اطلاع باشن
مخابرات هم 256 بالاتر نمیده، نمیدونم چرا پس تو سایتشون تا 2 مگ رو زدن و قیمت دادن

نتیجه گیری:
حالا ببینم اوضاع چه طوره فعلا که 128 مخابرات سرعتش از 256 cra بهتره قیمتش هم 7 تومنی کمتره

داریوش جان بعضی وقتا یه حرفایی میزنی برادر که آدم شاخ در میاره

تو خودت منو میشناسی که به صورت 24 ساعته و 7 روزه هفته دارم دانلود میکنم.به نظر تو اگه مخابرات 2 مگ میداد من ول میکردم و از داتک سرویس میگرفتم؟
اگه تو زنگ زدی من خودم شخصا رفتم مخابرات و باور کن 2 ساعت رو مخ رئیس کل منطقه مخابراتیمون راه میرفتم.
منم دقیقا گفتم که برادرم صاحبه شرکته و من اومدم برای برادرم و شرکتش اینترنت بگیرم.
طرف به من گفت ببین اگه پسر رئیس جمهور هم باشی ما از پورت 2 مگ نداریم که به شما بدیم.حالا چه واسه شرکت بخووای چه واسه خونه
به خاطر همین هم گفتم که دنبالش نرو که نمیدن.بابا اونجا زنه اومده بود ه خط جدید بگیره بهش ندادند.گفتند نداریم که بدیم بعد تو میگی اینترنت بدن؟
به نظر من اینقدر ناشکری نکن.فکر نکن که مخابرات مدینه فاضله هست.من هرچند که میدونم سرویس های داتک گرونه اما بازم داتک رو به مخابرات ترجیح میدم.مخابرات یه مشت اسکل رو گذاشته به عنوان پشتیبان.

DaRiOuShJh
15-10-2011, 20:29
اره برادر
نه گفتم حالا یه زنگم بزنم بپرسم ببینم شاید مخابراته ما فرق کنه:31:
ولی جالبه به دانشجو ها گفته میدیم

با این وضع فقط داتک میمونه برای سرعت های بالاتر

خط رو که به من گفتن یه روزه وصل میشه خریدم الان سره پس گرفتن پولش چند ماه قراره طول بدن:27: دیدی باز یه فرقی داشت مخابراتمون:31:

در مورد پشتیبانم آره ولی ماله داتک هم همچین آی کیوشون بیشتر نیست

با این حساب فعلا تصمیم گرفتم بعد از این دوره یعنی تا 10 روز دیگه سرویس 512 بگیرم از همین داتک ببینم اون چطوره اگه جالب نبود بعدش از مخابرات همون 128 اش رو بگیرم

فقط بدی ای که داره هر کی تو آشنایان از مخابرات سرویس داره علم درست حسابی ای از اینترنت و دانلود و ... نداره که بشه آمار دقیق و درستی ازش بدست آورد

sms11
15-10-2011, 22:33
در مورد پشتیبانی به طور کامل حرفتو قبول ندارم
هنوز هم چند نفری از اون آدمای قدیمی که خیلی خبره بودن هنوز هستن.مثه یه یارو که اسمش بیگی هست و خداوکیلی هر دفعه زنگ زدم کارمو راه انداخته
اما واسه مخابرات همشون از دم اسکل تشریف دارن.رفیقم میگفت ماکسیمم کمکی که میتونه بهت بکنه اینکه هی بهت میگه ریست کن

DaRiOuShJh
15-10-2011, 23:26
والل منکه هر وقت کارم به این چیزا کشیده اینقدر خودم تو نت و ... گشتم دنبالش که جوابو پیدا کنم:31:
شانس نداریم کلا
کلا خدا کاره کسی رو گیر پشتیبانی ها و خدمات پس از فروش ایران نندازه

Alijo0on
16-10-2011, 13:29
راستی همین داتک هم که فعلا داری اگه تونستی 1-7 دانلود بزار ببینیم شبونش سرعتش چه طوره

دیشب چندتا فیلم گذاشتم تو لیست دانلود و تنظیم کردن از 1 تا 7 یه فیلم 500 مگی رو 70% از قبل رفته بود تموم کرده بود با یه فیلمه 540 مگی با 2تا فایل 40 مگی و 80 مگی دیگه بعدم خاموش !!!
گفتم محض اطلاع !!!
فقط یه سوال ، وقتی خواستم برای اولین باز کانکشن بسازم نشد و مودم اجازه نداد که پشتیبانی از تو تنظیمات مودم گفت که یه سره بشه و به محض روشن شدن لپ تاپ تو نت باشه ( که ترفند حجمشونو باز فک کنم )
سوالم اینجاس که چجور میره رو ترافیک شبانه ؟! حتما باید دیسکانکت بشه یا اتومات همون اتصال رو برای همه یوزرها از ساعت فوق میره رویه مجانی ؟

imanpod
17-10-2011, 14:52
بچه ها این تغییر سرویس دنگ و فنگ داره ؟ من فردا میخوام برم داتک سرویسمو تغییر بدم . به نظرتون یه روزه انجام میشه ؟
پشتیبانیش که میگه میشه .
256 حجمی ویژه (9 گیگی) (خودم 128 حجمی 3 گیگی رو تست کردم : روزانه : 256 بسته بود . 12 تا 2 شب : سرعت افتضاح 2 تا 7 : 256) کسی تا حالا تست کرده ببینه سرعت روزانش رو رو 512 میبندن یا نه ؟ اگه تست کردین شبانشم بگین .
به نظرتون 256 حجمی 9 گیگی بگیرم یا 512 حجمی 3 گیگی یا 512 cra :2: ؟

aazp
17-10-2011, 18:01
بچه ها این تغییر سرویس دنگ و فنگ داره ؟ من فردا میخوام برم داتک سرویسمو تغییر بدم . به نظرتون یه روزه انجام میشه ؟
پشتیبانیش که میگه میشه .
256 حجمی ویژه (9 گیگی) (خودم 128 حجمی 3 گیگی رو تست کردم : روزانه : 256 بسته بود . 12 تا 2 شب : سرعت افتضاح 2 تا 7 : 256) کسی تا حالا تست کرده ببینه سرعت روزانش رو رو 512 میبندن یا نه ؟ اگه تست کردین شبانشم بگین .
به نظرتون 256 حجمی 9 گیگی بگیرم یا 512 حجمی 3 گیگی یا 512 cra :2: ؟
فقط یه درخواست کتبی میدی نیم ساعته تغییر میدن سرعت دان 256 دوروبر 55 اینا بود من قبلا داشتم سرعت شبانه هم برا من از بعد ماه رمضون عین روزانس من راحت شبی 1.5 گیگ با 512 دانلود میکنم

imanpod
17-10-2011, 19:38
512 cra کسی سرعتشو تست نکرده ؟ منطقه مخابراتیش هم فرقی نمیکنه ، فقط تهران باشه .
256 اش رو که داریوش گرفته به قیمتش میارزه ولی سرعتش نه .

DaRiOuShJh
17-10-2011, 23:09
ایمان الان داشتم پرشین تولز پست میدادم:31:
من این ماه یعنی تا هفته ی دیگه احتمالا عوض میکنم سرویس رو 512 میگیرم
ببینم اون چه طوره
32 هم بده باز از هیچی بهتره البته اگه بده
پینگ 256 اش که اصلا جالب نیس دانلود بزاره آدم صفحه دیگه میمیره باز کنه سرعتش هم خیلی متغیر شده

DaRiOuShJh
17-10-2011, 23:35
راستی ایمان لازم نیست بری اصلا ها
درخواست رو ایمیل کن شماره کارتشون هم بگیر پول رو کارتی بریز
من این دفه اینطوری کردم
ده دقیقه ای تموم شد کارش

imanpod
18-10-2011, 01:41
ببینم اون چه طوره
پینگ 256 اش که اصلا جالب نیس دانلود بزاره آدم صفحه دیگه میمیره باز کنه سرعتش هم خیلی متغیر شده
منم بعد مدتها پرشین تولز بودم با همین id :31:
دست درد نکنه ، من فردا خودم میرم عوض میکنم سرویسمو .(تا هفته دیگه تو بخوای عوض کنی نتیجشو بذاری من سرویسم تموم میشه دوباره باید این 128 کوفتی رو بگیرم ) چون فردا سهروردی کار دارم خودم حضوری میرم ولی cra فعلا نمیگیرم .
سلام بچه های p30world رو هم میرسونم . حالا تو هفته ی دیگه عوض کردی 512 cra گرفتی نتیجشو بذار ، ایشاالله اگه خوب بود ماه بعد دوباره عوض میکنم cra میگیرم .

sms11
18-10-2011, 09:43
ببینم اون چه طوره

داریوش اگه یه ماه میتونستی 1 مگ بگیری خیلی بهتره
ببین راست کارت هست فقط این ماه به صورت آزمایشی 1 مگ بگیری ببینی چطوریه؟

DaRiOuShJh
18-10-2011, 13:43
منم بعد مدتها پرشین تولز بودم با همین id :31:
دست درد نکنه ، من فردا خودم میرم عوض میکنم سرویسمو .(تا هفته دیگه تو بخوای عوض کنی نتیجشو بذاری من سرویسم تموم میشه دوباره باید این 128 کوفتی رو بگیرم ) چون فردا سهروردی کار دارم خودم حضوری میرم ولی cra فعلا نمیگیرم .
سلام بچه های p30world رو هم میرسونم . حالا تو هفته ی دیگه عوض کردی 512 cra گرفتی نتیجشو بذار ، ایشاالله اگه خوب بود ماه بعد دوباره عوض میکنم cra میگیرم .
اوکی
من نرفتم تا به حال داتک اصلا نمیدونم کجاس:31:
حالا ببین چه خبره پس
تونستی بمب بزار بگو سرعته خوب ندید میترکونمتون:27:

منم الان احساس این بچه نیم وجبی هایی رو دارم که:
دیدید 128 میگیرن حجم یه گیگ بعد میگن یه مگ گرفتیم!:31: فقط 256 مثلا گرفتم 128 خستس :27:

داریوش اگه یه ماه میتونستی 1 مگ بگیری خیلی بهتره
ببین راست کارت هست فقط این ماه به صورت آزمایشی 1 مگ بگیری ببینی چطوریه؟

والا برادر خیلی دوست دارم ولی وضعه مالی خرابه اونو بگیرم طرفای 50 درمیاد همینطور درگیره قسط و ... هستم
شد ماهه بعدش اونم یه تست میزنم اگه جالب نبود این

از طرفی یه مگ هم بگیرم رو 512 هم بسته باشن باز خیلی میشه اونقد دیگه دانلود و استفاده ندارم:31: به سرعت حلزونی هم عادت کردیم

sms11
18-10-2011, 17:52
والا برادر خیلی دوست دارم ولی وضعه مالی خرابه اونو بگیرم طرفای 50 درمیاد همینطور درگیره قسط و ... هستم
شد ماهه بعدش اونم یه تست میزنم اگه جالب نبود این

از طرفی یه مگ هم بگیرم رو 512 هم بسته باشن باز خیلی میشه اونقد دیگه دانلود و استفاده ندارم:31: به سرعت حلزونی هم عادت کردیم
شد تو یه بار به درد بخور باشی داریوش؟همش بلدی نق بزنی :دی
منم که نگفتم هر ماه بگیر.گفتم این ماه رو امتحانی فقط برای یک ماه بگیر ببینم سرعتش چطوریاس
وگرنه خودم میدونم که رو و512 میبندن.میخوام ببینم سرعت چطوریاس؟قطعی داره؟اذیت نمیکنن؟
کلا از هر لحاظی چطوریه

aliani
18-10-2011, 19:15
اینترنت دومگابایت cra داتک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرعت دانلود نوسان زیاد داره یعنی از 70 80 هست تا 180 اما معمولا با idm روی 130 140 هست

imanpod
18-10-2011, 20:18
اینترنت دومگابایت cra داتک

سرعت دانلود نوسان زیاد داره یعنی از 70 80 هست تا 180 اما معمولا با idm روی 130 140 هست

پینگش خیلی خوبه ها . اگه همیشه اینجوری بمونه خیلی خوبه . واقعا به صرفس . منم ماه دیگه 512 اش رو میگیرم یه تستی میزنم . فعلا 512 حجمی 3 گیگی گرفتم سرعت روزانش اینه :

aliani
18-10-2011, 22:33
پینگش خیلی خوبه ها . اگه همیشه اینجوری بمونه خیلی خوبه . واقعا به صرفس . منم ماه دیگه 512 اش رو میگیرم یه تستی میزنم . فعلا 512 حجمی 3 گیگی گرفتم سرعت روزانش اینه :

سرور داخل ایرانه پینگش اینه وگرنه که با گوگل همون 220 هست با 512 چندان فرقی نداره

DaRiOuShJh
18-10-2011, 22:45
خوب خودت به درد بخور باش برام حساب کن من میگیرم دیگه
:31:
خوبه؟
توی پرشین تولز یکی از بچه ها دو مگ داره 160 ایناس مسنکه سرعتش

sms11
19-10-2011, 00:15
ای خوشگله مو شرابی، ای آواتار قشنگ
اگه من میتونستم که تاحالا اینکارو کرده بودم.من با توجه به شرایط نمیتونم سرویسم رو تغییر بدم.میخوام بدونم اگه واقعا سرویس خوبی هست من سرویسم رو عوض کنم
این دوستانی که سرعت رو اعلام میکنن از طریق خود دانلود منیجر سرعت رو میبینن.در صورتی که سرعت دانلود منیجر ملاک نیست
باید یه برنامه ایی مثه DU meter باید نصب بشه و اون برنامه سرعت دانلود رو بگه
دوست عزیز aliani جان شما میتونی اینکارو بکنی رو نتیجه رو به ما بگی؟راستی شما کدوم منطقه هستی و چند وقته این سرویس رو گرفتی؟موقع راه اندازی سرویس از شما مدرک خاصی خواستن یا به همه این سرویس رو میدن؟تا حالا مشکلاتی مثه قطعی یا سرعت خیلی کم نداشتی؟داتک موقع راه اندازی سرویس اذیت نکرد؟
کلا مشکلاتت برای نصب این سرویس چی بود؟

aliani
19-10-2011, 00:28
ای خوشگله مو شرابی، ای آواتار قشنگ
اگه من میتونستم که تاحالا اینکارو کرده بودم.من با توجه به شرایط نمیتونم سرویسم رو تغییر بدم.میخوام بدونم اگه واقعا سرویس خوبی هست من سرویسم رو عوض کنم
این دوستانی که سرعت رو اعلام میکنن از طریق خود دانلود منیجر سرعت رو میبینن.در صورتی که سرعت دانلود منیجر ملاک نیست
باید یه برنامه ایی مثه DU meter باید نصب بشه و اون برنامه سرعت دانلود رو بگه
دوست عزیز aliani جان شما میتونی اینکارو بکنی رو نتیجه رو به ما بگی؟راستی شما کدوم منطقه هستی و چند وقته این سرویس رو گرفتی؟موقع راه اندازی سرویس از شما مدرک خاصی خواستن یا به همه این سرویس رو میدن؟تا حالا مشکلاتی مثه قطعی یا سرعت خیلی کم نداشتی؟داتک موقع راه اندازی سرویس اذیت نکرد؟
کلا مشکلاتت برای نصب این سرویس چی بود؟

من dumeter رو از همون اول که سرویسم ارتقا دادم ران داشتم dumeter دقیقا روی 1 مگابایت نشون میده و بالا و پایین نداره اما idm حسابی نوسان داره

درمورد گرفتن هم راحت بود مدرک خاص دیگه ای غیر از همون مدرک برای 128 بالاتر گرفتن هست نمیخواد من فقط زنگ زدم قسمت تمدید سرویس طرف گفت مبلغش چقدر میشه برای کارت به کارت کردنو بعد گفت یه ایمیل باید بفرستم برای تغییر سرویس و .... منم کارایی که گفت و انجام دادم سریع هم سرویس رو تغییر داد . مرکز هم شهید توکلی هستم

کیفیت هم دقیقا مثل همون 512 ی که داشتم هست هیچ تغییری نکرد پینگ که همونه قطعی هم که این 3 4 روزی که تغییر دادم نداشتم
مشکل خاصی هم نبود فقط یه ریسیت مودم 512 تو کنسول مودم میشه 2046 اما سرعت رو یه مگه

sms11
19-10-2011, 09:14
منظورت از مدرک واسه گرفتن سرعت بالاتر از 128 همون گواهی اشتغال به تحصیله یا چیز دیگه ایی هست؟
این سرویسی که شما گرفتی دقیقا راسته کار منه.منتها باید یه مدتی بگذره ببینم سرویس شما چطور پیش میره بعد اقدام کنم
خوش به حالت که به حداقل یک مگ رسیدی.ماکه همچنان در آرزوی دیدن روی ماهشیم
شما 512 ایی که داشتی از داتک بود؟حجمی بود یا نامحدود؟شمام واسه 512 مبلغ 47 هزار تومن در ماه رو میدادی؟اگه این طوره چطور شد که سرویست رو عوض کردی؟دلیل خاصی داشت؟

aliani
19-10-2011, 20:01
منظورت از مدرک واسه گرفتن سرعت بالاتر از 128 همون گواهی اشتغال به تحصیله یا چیز دیگه ایی هست؟
این سرویسی که شما گرفتی دقیقا راسته کار منه.منتها باید یه مدتی بگذره ببینم سرویس شما چطور پیش میره بعد اقدام کنم
شما 512 ایی که داشتی از داتک بود؟حجمی بود یا نامحدود؟شمام واسه 512 مبلغ 47 هزار تومن در ماه رو میدادی؟اگه این طوره چطور شد که سرویست رو عوض کردی؟دلیل خاصی داشت؟

بله همون مدرک کافیه
سرویس قبلیم هم 512 نامحدود ماهی 47 تومن بود تنها فرقی که بین این 2 تا هست اینه که سرویسای cra یک به ده هست شیرشون و اینکه دقیقا سرعت 2 مگ مثلا یه مگه یعنی نصفه اما این قدیمیا اشتراکشون 1 به 8 هست

SIMON137
19-10-2011, 20:35

میصرفه ماهم این 512 رو بدیم بره یکی از اونا بگیریم ؟ :دی

sms11
19-10-2011, 22:44
بله همون مدرک کافیه
سرویس قبلیم هم 512 نامحدود ماهی 47 تومن بود تنها فرقی که بین این 2 تا هست اینه که سرویسای cra یک به ده هست شیرشون و اینکه دقیقا سرعت 2 مگ مثلا یه مگه یعنی نصفه اما این قدیمیا اشتراکشون 1 به 8 هست
البته این قدیمی ها ضریب اشتراکشون 1 به 4 هست نه 1 به هشت
میشه دلیل اصلی تعویض سرویستون رو بدونم.چرا قصد کردید که عوض کنید؟از سرویس قدیمیتون خسته شده بودید یا دلیل دیگه ایی داشت؟
اگه این سرویس که الان دارید بعدا سرویس بدی دربیاد ناراضی باشید،ناراحت نمیشید که 512 با قیمت 47 تومن رو دادید و دیگه نمیتونید ازش استفاده کنید؟(آخه همونطور که میدونید این سرویس نظر مردم رو جلب میکنه و ممکنه شلوغ بشه و کیفیت سرویس پایین بیاد اما سرویس قدمیمتون اینجوری نمیشد)
من قبلا یه گواهش اشتغال به تحصیل دادم واسه سرعت بالا.دوباره باید یه گواهی دیگه بدم یا نیازی نیست؟
به نظر شما برای من و سیمون میارزه که سرویسمون رو عوض کنیم؟

میصرفه ماهم این 512 رو بدیم بره یکی از اونا بگیریم ؟ :دی

والا من که نمیدونم چیکار کنم.از یه طرف میگم که سرعتش بالاتره و بهتره و از طرف دیگه میترسم بعدا بد بشه و همین اینترنت پیزوری هم که داریم دیگه دستمون بهش نرسه.آخه من کارم با اینترنت هست و انتخاب واقعا برام سخته.

imanpod
20-10-2011, 00:11

نامحدود من 1 به 4 بود ولی یه دوستی دارم همون اوایل که adsl اومده بود (اگه اشتباه نکنم حدود 8 سال پیش) سرویس 512 نامحدود گرفت ماهی 47 تومن ، میگفت بعضی ساعتها سرعتش مثل dial up میشه (ساعت 5 بعد از ظهر تا 8 یا 9 شب) . با این اوصاف فک کنم خیلی قدیمیا 1 به 8 بوده که اینجوری میشده .
در ضمن شما حیفه سرویس 512 نامحدود قدیمی رو از دست بدی . چون cra اگه همینجوری ادامه پیدا کنه گند زده میشه . فعلا اولشه . من سرعتم 128 بود خیلی رو اعصابم بود برا همین عوضش کردم (خونمونم داره عوض میشه ، بنابراین در نهایت مجبور بودم نامحدود رو از دست بدم ) .

aliani
20-10-2011, 01:47
میشه دلیل اصلی تعویض سرویستون رو بدونم.چرا قصد کردید که عوض کنید؟از سرویس قدیمیتون خسته شده بودید یا دلیل دیگه ایی داشت؟
اگه این سرویس که الان دارید بعدا سرویس بدی دربیاد ناراضی باشید،ناراحت نمیشید که 512 با قیمت 47 تومن رو دادید و دیگه نمیتونید ازش استفاده کنید؟(آخه همونطور که میدونید این سرویس نظر مردم رو جلب میکنه و ممکنه شلوغ بشه و کیفیت سرویس پایین بیاد اما سرویس قدمیمتون اینجوری نمیشد)
من قبلا یه گواهش اشتغال به تحصیل دادم واسه سرعت بالا.دوباره باید یه گواهی دیگه بدم یا نیازی نیست؟
به نظر شما برای من و سیمون میارزه که سرویسمون رو عوض کنیم؟

والا من اصلا قصد داشتم این سرویس 512 رو عوض کنم و 512 حجمی بگیرم چون واقعا هزینش بالاست و حساب کردم که اگه 512 حجمی بگیرم تقریبا میتونم همون دانلودی که با این 512 دارم (البته 24 ساعته دانلود نمیکردم) یکمی کمتر با 512 حجمی با قیمت پایینتر تو ساعات رایگان داشته باشم با توجه به اینکه اینجوری که من شنیدم سرعتش 2 برابر میشه (اینجوری که حساب کردم شبی 2 گیگ میشه که کارم رو را میندازه ) ولی خب این ماه چون دانلود زیاد داشتم خواستم این سرویس رو بگیرم ماه بعد هم احتمالا 512 محدود بگیرم

ولی واقعا سرعت دانلود 120 130 خیلی حال میده یه فایل 450 مگی رو تو 50 دقیقه دانلود میکنه :31: یه 30 40 گیگی تا الان دانلود داشتم 24 ساعت میشه تقریبا روزی 10 گیگ

این ضریب اشتراک هم که گفتم یک به هشت هست رو خود پشتیبانی گفت من از خودم نگفتم البته سرعتش واقعا برا من خوب بود

imanpod
20-10-2011, 12:51
والا من اصلا قصد داشتم این سرویس 512 رو عوض کنم و 512 حجمی بگیرم چون واقعا هزینش بالاست و حساب کردم که اگه 512 حجمی بگیرم تقریبا میتونم همون دانلودی که با این 512 دارم (البته 24 ساعته دانلود نمیکردم) یکمی کمتر با 512 حجمی با قیمت پایینتر تو ساعات رایگان داشته باشم با توجه به اینکه اینجوری که من شنیدم سرعتش 2 برابر میشه (اینجوری که حساب کردم شبی 2 گیگ میشه که کارم رو را میندازه ) ولی خب این ماه چون دانلود زیاد داشتم خواستم این سرویس رو بگیرم ماه بعد هم احتمالا 512 محدود بگیرم

ولی واقعا سرعت دانلود 120 130 خیلی حال میده یه فایل 450 مگی رو تو 50 دقیقه دانلود میکنه :31: یه 30 40 گیگی تا الان دانلود داشتم 24 ساعت میشه تقریبا روزی 10 گیگ
این سرعت 120 ، 130 که آخر پستت گفتی رو 100 درصد تایید میکنم . منم این دو شبه خر کیف شدم (با معذرت از خودم:31:) ولی داداش سرعت 512 محدود چه 3 گیگی چه 9 گیگی روی 120 قفل نیستا ! (تا قبل از تقریبا 3 نصفه شب) من با IDM تست کردم speed limiter که برا دانلودام گذاشتم تا 90 ، 95 فیکس میشد ولی بالاتر قفل نمیشد (شبانه و روزانه) . تقریبا متوسطش 95 تا 100 هست ، ساعت 3 به بعد ممکنه تا همون 120 هم قفل بشه .
حالا من دقیقا بر عکس شما میخوام ماه بعد cra 1 مگابیت یا 512 بگیرم تست کنم .
شمام هر موقع سرویس عوض کردی ، یه تست اینجا بذار . این چند روزه که تستات خیلی کمکمون کرد . دمت گرم .

DaRiOuShJh
20-10-2011, 13:38
بچه ها دیشب اوضاعتون چه طور بود؟
باد و بوران بود سرعتتون نپکید؟
برای من 12 تا 1 تو قطع و وصلی بود

AliROCK
20-10-2011, 19:17
برا من پینگم رفت بالا قطع نشد:31: همچین تعجب کردم گفتم اااا:18: قطع نشد:31:

DaRiOuShJh
20-10-2011, 20:01
اینم حتما ا عوارضه یک به دهی بودنه:31:
منم خیلی دوست دارم حجمی هم امتحان کنم بگیرم منتها فعلا که اکثره کارام با سیستم هست چه دانلود کنم چه نکنم باید سیستم روشن باشه و کار کنم باهاش
خوب حالا روشن هست دانلود هم کنه دیگه چی میشه مگه:27:

DaRiOuShJh
20-10-2011, 22:36
دوستان کماکان مشکل داره نتم

سلام دوستان
شما الان مشکل دانلود ندارید؟ من برای باز کردن صفحه مشکلی ندارم و با همه پهنای باند میتونم صفحه باز کنم ولی با IDM سرعتم در حد 7 تا 8 کیلوبایت هست. 512 نامحدود داتک دارم (از سری قدیمی)

Alijo0on
20-10-2011, 22:40
بچه ها دیشب اوضاعتون چه طور بود؟
باد و بوران بود سرعتتون نپکید؟
برای من 12 تا 1 تو قطع و وصلی بود

من دیشب کل فایلهای که تو لیستم رفت تموم شد تقریبا (نزدیک2گیگ) از 1 تا 7 صبح الان که روشن کردم دیدم !!
فک کنم سرعتش خیلی فضایی شده بود!

DaRiOuShJh
20-10-2011, 22:50
یعنی برای شما خوب بوده؟
عجیبه
برای ما پس چرا همچین شده

The Dreadnaught
20-10-2011, 23:45
نه من هم مشکل دارم ، دیشب هم اختلال داشتم.
Packet lost زیاد.

DaRiOuShJh
20-10-2011, 23:51
بچه ها این 256 cra هم کسی نگیره
افتضاح شده
سرعت اومده رو 3-4 کیلو

aliani
21-10-2011, 00:19
yup سرعت منم حسابی اومده پایین :|

sms11
21-10-2011, 13:40
دیشب واسه همه داغون بوده داریوش جان
ربطی به سرویس نداره
دیشب ماله من رو اعصاب بود

aazp
21-10-2011, 15:44
فک کنم دیشب بعد سه خوب شده بود چون من 3 تا 6 یه فایل 600 مگی گذاشته بودم کامل دانلود شده بود

DaRiOuShJh
21-10-2011, 20:46
کلا 256 کاربراش مسنکه زیاد شده داره مشکل ساز میشه

shahramcat
21-10-2011, 22:16
کلا 256 کاربراش مسنکه زیاد شده داره مشکل ساز میشه

سلام

ابن گفته شما برای 256 ویژه 9 گیگی هم صدق میکنه ؟

ممنون

DaRiOuShJh
22-10-2011, 13:49
نه برادر cra ها منظورم بود
حجمی ویژه ها رو مسنکه بچه ها راضین

imanpod
22-10-2011, 21:53
دیشب واسه همه داغون بوده داریوش جان
ربطی به سرویس نداره
دیشب ماله من رو اعصاب بود
شاید به منطقه های مخابراتیتون ربط داره . من که دیشب بالای 1 گیگ دانلود کردم (از 1 تا 3.5 این حدودا) . تورنت زدم ، آپلود هم داشتم . حجمی ها مسنکه مشکلی نداشتن .
آقا این cra رو حتما وضعیتشو گزارش کنید که ما الکی نریم بگیریم ، سرعتمون دوباره مثل قدیم لاکپشتی شه .

DaRiOuShJh
22-10-2011, 22:54
cra هر چی میگیری نصفش به پایین روش حساب کن:31:
پینگش هم بالاس فقط آپلودش مسنکه خوبه این 256 من مسنکه آپلودش تا 36 اینا هم میرفت یه بار آپلود کردم

nimakh
23-10-2011, 10:58
کسی از دوستان کرمان از داتک اینترنت داره ؟ نمایندگی اینجا میگه دانلود شبانه نداریم !!!!

shahramcat
24-10-2011, 01:16
سلام

دوستان 512 حجمی روی چند دانلود میده ؟

ممنون

imanpod
24-10-2011, 03:52
سلام

دوستان 512 حجمی روی چند دانلود میده ؟

ممنون
512 3 گیگی چه روز چه شب متوسط دانلودش 95 کیلو بایته . (از 65 تا 130 متغیره تو منطقه مخابراتی ما که نبوت هست ) . 9 گیگی رو نمیدونم .

DaRiOuShJh
24-10-2011, 14:00
دوستان منم 512cra رو نیم ساعت پیش سفارش دادم منتظرم عوض شه

behzadee
24-10-2011, 20:32
سلام
من هم الان 128 cra دارم و هفته دیگه که تموم بشه 512 cra رو میگیرم

DaRiOuShJh
24-10-2011, 21:42
دوستان منم 512cra رو نیم ساعت پیش سفارش دادم منتظرم عوض شه

از شانسمون امروز سیستم بانکیشون پکیده بود 4 ساعت طول کشید تا فعال بشه
تا الان که نتایج 512 جالب نیست
باز 256 سرعتش رو 15 اینا بود این بیشتر رو 28 میچرخه
حالا زمان بیشتر بگزره ببینیم چه طور میشه

سلام
من هم الان 128 cra دارم و هفته دیگه که تموم بشه 512 cra رو میگیرم

سلام برادر
آقا بی زحمت میتونی دقیق بگی سرعتت متوسط چند هست و تو هر ساعت چند مگ سند و ریسیو داری (برای موقعی که دانلود داری) و همینطور اگه تو کله روز هم دانلود میزاری چقدر دانلود داری؟
ممنون

behzadee
25-10-2011, 07:26
سرعت دانلود خیلی متغیره
سرعت 7 یا 5 یا بعضی وقت ها به 9 هم میرسه
تقریبا روزی میشه 800 مگ تا 1 گیگ رو دانلود کرد

a.toraby
25-10-2011, 10:15
سرعت دانلود خیلی متغیره
OPPPPPSSSSSSSSSSSSSSSSS
من ۵۱۲ حجمی ۳ گیگ در ماه دارم. رو یک مگ بستن
شب از ۱ تا ۷ صبح دانلود میزارم ۲ گیگ دانلود میشه. دو برابر شما
از طرفی هزینه کمتری هم بابت اینترنت و \ول برق میدم. :31::31::31::31:
هی گفتم نرید از این سرویس های جدید بخرید هاااا.

DaRiOuShJh
25-10-2011, 12:32
سرعت دانلود خیلی متغیره

برادر این که خیلی خوبه
برای 64 حجم دانلود روزانتون خیلی خوبه
256 من روزی نهایت 1.2 گیگ میگرفت در حالی که شما داری با 128 روزی 1 گیگ میگیری
خوبه نگهش دار

OPPPPPSSSSSSSSSSSSSSSSS
من ۵۱۲ حجمی ۳ گیگ در ماه دارم. رو یک مگ بستن
شب از ۱ تا ۷ صبح دانلود میزارم ۲ گیگ دانلود میشه. دو برابر شما
از طرفی هزینه کمتری هم بابت اینترنت و \ول برق میدم. :31::31::31::31:
هی گفتم نرید از این سرویس های جدید بخرید هاااا.
:31:خوب برادر شما نمیتونی روز به کارات برسی مجبوری همه رو جمع کنی شب
برای کسانی که با کامپیوتر و اینترنت روزا کاری ندارن به درد میخوره این اکانت ها

بچه ها 512 هه که فعلا پدرم رو در آورده
هی داره قطع و وصل میشه
100 رحمت به 256 اش

shahramcat
25-10-2011, 18:15
سلام

من دیروز سرویس رو 512 سه ماه 5گیگ کردم .....

تو این 1 روز راضی نبودم البته امروز افت سرعت شدید بود از مخابرات ....

نمیدونم دوستان 512 حجمی که دارن میگم روی 70 تا 100 دانلود میده برای من تا 17 هم میره !

DaRiOuShJh
25-10-2011, 20:42
یه مقدار اوضاع نت به هم ریخته ولی نباید دیگه در این حد باشه شهرام جان
ببین تا فردا اگه اوکی نشد بزنگ پشتیبانی ببین مشکلش چیه
چقدر براتون تموم شد با 4 درصد مالیات؟

shahramcat
25-10-2011, 21:02
یه مقدار اوضاع نت به هم ریخته ولی نباید دیگه در این حد باشه شهرام جان
ببین تا فردا اگه اوکی نشد بزنگ پشتیبانی ببین مشکلش چیه
چقدر براتون تموم شد با 4 درصد مالیات؟

سلام داریوش جان

آره صبر میکنم ببینم چی میشه .... اگر 1 به 6 هم باشه سرعت نباید زیر 60 بیاد .

والا من 44200 ریختم که ارتقاء سرویس بدم . کلا با مالیات

DaRiOuShJh
25-10-2011, 21:15
اون یک به شش و یک به 10 و ... چرت و پرتن برادر
محدود رو سرعت بالا میدن حلا هر چی یوزر هم باشه فرقی نداره
زورشون فقط به این cra ها میرسه همه رو رو نصف میبندن :دی

44200؟!
اوه اوه
چقدر زیاد
حالا اگه شبانش خوب باشه باز میارزه باید رو یه مگ بده یعنی 128 کیلوبایت در ثانیه

imanpod
25-10-2011, 22:25
سلام

من دیروز سرویس رو 512 سه ماه 5گیگ کردم .....

تو این 1 روز راضی نبودم البته امروز افت سرعت شدید بود از مخابرات ....

نمیدونم دوستان 512 حجمی که دارن میگم روی 70 تا 100 دانلود میده برای من تا 17 هم میره !
چرا 3 ماهه گرفتی؟ تو کل سه ماه ترافیک روزانت فقط 5 گیگه ، منطقه مخابراتیتون احتمالا خیلی شلوغه ، چون مال من بعضی ساعتها از متوسط سرعتش از 110 هم بالاتره . زنگ بزن پشتیبانی بگو بهشون . من تا حال حجمی با این سرعت شما نشنیده بودم .
ولی امروز نت هم یه مشکلاتی داره . دوباره این مخابرات معلوم نیست داره چه غلطی میکنه ، بعضی صفحه های p30world هم فیلتر شده .

sms11
26-10-2011, 09:39
اینترنت به کل ایراد داره مثه اینکه
واسه منی هم که نامحدودم دانلود نمیکنه
این روزها اصلا روزهای خوبی واسه اینترنت نیست.از خیلی وقت پیش شروع شده و هنوز هم ادامه داره

a.toraby
26-10-2011, 10:42
برادر این که خیلی خوبه
برای 64 حجم دانلود روزانتون خیلی خوبه
256 من روزی نهایت 1.2 گیگ میگرفت در حالی که شما داری با 128 روزی 1 گیگ میگیری
خوبه نگهش دار

:31:خوب برادر شما نمیتونی روز به کارات برسی مجبوری همه رو جمع کنی شب
برای کسانی که با کامپیوتر و اینترنت روزا کاری ندارن به درد میخوره این اکانت ها

بچه ها 512 هه که فعلا پدرم رو در آورده
هی داره قطع و وصل میشه
100 رحمت به 256 اش

والله 3 گیگ در ماه که تا حالا جواب وبگردی روزانه ما رو میده. من در طول روز 3 4 ساعتی با اینترنت کار میکنم. تو این مدت 100 مگ بعضی وقت ها دانلود دارم. تازه اگر حجم کم بیاد و یک گیگ دیگه هم اضافه بخرم باز هم از 512 cra ارزون تر در میاد. البته این رو هم توجه داشته باشید که با سرعت 1 مگ خیلی بهتر میشه وب چرخی کرد تا 512 که cra میده با اون وضعیتی که الان شما خودت داری تعریفش رو میکنی :31:

DaRiOuShJh
26-10-2011, 12:59
اینترنت به کل ایراد داره مثه اینکه
واسه منی هم که نامحدودم دانلود نمیکنه
این روزها اصلا روزهای خوبی واسه اینترنت نیست.از خیلی وقت پیش شروع شده و هنوز هم ادامه داره
اره خرابه اوضاع

والله 3 گیگ در ماه که تا حالا جواب وبگردی روزانه ما رو میده. من در طول روز 3 4 ساعتی با اینترنت کار میکنم. تو این مدت 100 مگ بعضی وقت ها دانلود دارم. تازه اگر حجم کم بیاد و یک گیگ دیگه هم اضافه بخرم باز هم از 512 cra ارزون تر در میاد. البته این رو هم توجه داشته باشید که با سرعت 1 مگ خیلی بهتر میشه وب چرخی کرد تا 512 که cra میده با اون وضعیتی که الان شما خودت داری تعریفش رو میکنی :31:
درسته بستگی به مصرفتون داره ولی برای منی که روزی 12-18 ساعت اینترنت کار دارم و به لحظه باید فایل های حجیم سفارش هام و ... رو دانلود کنم مشکل ساز میشه کفاف یه هفته هم نمیده

البته سرعت بالاتر از 256 هم تو لود صفحات سایت های معمولی خیلی تفاوت نداره مگر اینکه سایت های حجیم و گرافیکی یا ویدئو آنلاینی چیزی باشه وگرنه هم سرورهای سایت های معمولی محدودیت سرعت دارن هم گرافیک ها خورد و ریز هست

behzadee
26-10-2011, 13:20
اره خرابه اوضاع

درسته بستگی به مصرفتون داره ولی برای منی که روزی 12-18 ساعت اینترنت کار دارم و به لحظه باید فایل های حجیم سفارش هام و ... رو دانلود کنم مشکل ساز میشه کفاف یه هفته هم نمیده

البته سرعت بالاتر از 256 هم تو لود صفحات سایت های معمولی خیلی تفاوت نداره مگر اینکه سایت های حجیم و گرافیکی یا ویدئو آنلاینی چیزی باشه وگرنه هم سرورهای سایت های معمولی محدودیت سرعت دارن هم گرافیک ها خورد و ریز هست

سلام
این 512 cra که شما گرفتی سرعت دانلود چقدره؟

DaRiOuShJh
26-10-2011, 19:41
سلام
26-30 متغیره برادر
بستگی به ساعت داره
الانم که اوضاع نت کلا به هم ریخته

DaRiOuShJh
27-10-2011, 17:15
دوستاتن الان دارم آپلود میکنم باهاش سرعته آپلود این 512cra ها 64 کیلوبایت در ثانیس
اینش باز خوبه :دی

sms11
27-10-2011, 22:01
چه عجب داریوش هم دست از غر زدن برداشت
البته من اینترنتم مثه تو خراب بشه منم غر میزنم اما الان کلا گفتم یه گیری به صورت کلی بهت داده باشم

DaRiOuShJh
28-10-2011, 19:20
دهه پشت سره مردم حرف در میاری؟
باز این 512 ئه بد نیس منتها همش دارم دنباله لینک میگردم حالا باز خوب شد این هیپ فایل و آپلودباز رو گرفتم وگرنه لینک مستقیم پیدا کردن دردسر میشد

AliROCK
29-10-2011, 05:04
امروز کلا نتم پکید کولاک ping بود 6000 یا 7000:34::32:

DaRiOuShJh
29-10-2011, 13:00
ماله من که ار دیشب ساعت 11 دیشب مسنکه رعد و برق خورد به مرکز مخاربراتیمون 12 ساعتی قطعی بود
الان تازه وصل شده
1.5 گیگ ضرر کردم:31:

A.IvI.I.N
29-10-2011, 15:07
ماله من که ار دیشب ساعت 11 دیشب مسنکه رعد و برق خورد به مرکز مخاربراتیمون 12 ساعتی قطعی بود
الان تازه وصل شده
1.5 گیگ ضرر کردم:31:

برادر هارد ناسا بود تاحالا منفجر شده بود:31:
اینارو کجا ذخیره میکنی...؟؟؟:46:
ماله من بعد از 3ماه خون دل خوردن درست شده شبی 3گیگ میده:20:
فقط مشکل اینجاس که فعلا لینک درست حسابی ندارم ولی دارم جور میکنم:31:

dvb_hamed
29-10-2011, 17:00

شما از کدوم منطقه مخابراتی هستی و چه سرویسی استفاده میکنی که سرعتت 1.5 مگ هست؟

dvb_hamed
29-10-2011, 17:06
دوستان،کسی تا حالا این سرویس داتک رو خریداری کرده؟

آیا مثل سرویس های حجمی،سرعت رو دو برابر میبندن؟
مثلا من الان 512 دارم ولی سرعتم 130 کیلوبایت هستش(چه در شب چه در روز).آیا 512 این سرویس هم ممکنه همین سرعت رو بده؟
وضعیت پینگش با توجه به اینکه ضریب اشتراک برای سرویس حجمی 1 به 6 هست و در CRA یک به 10 چطوره؟

behzadee
29-10-2011, 18:04
سلام
512 cra گرفتم سرعت دانلود 30 هستش و بالاتر هم میره و بعضی وقت ها هم 26 هستش

mehryar1973
29-10-2011, 19:31
شاید این سرعت که الان شما دارید براتون قابل قبول باشه. اما این به خاطر اینه که در حال حاضر با اینکه ضریب اشتراک 1 به 10 است افراد زیادی از این سرویس نگرفتند و در عمل اشتراک شما هنوز 1 به 10 نیست. حالا خوشحالید اما دو روز دیگه که تعداد مشترکین اضافه شد و همین سرعت نصفه، بین 10 نفر تقسیم شد اون موقع متوجه میشید که سکوت الانتون به ضررتون خواهد شد.
پایین بودن سرعت با اینکه کانکشن شما رو نصف اون چیزی که تو قرارداد هست ببندن خیلی فرق میکنه. پایین اومدن سرعت تو قرارداد ذکر شده اما اینکه کلا سرعت رو نصف ببندن خلاف قرداد هست و قابل پیگیریه!
این مطلبی که شما میگید کاملا درسته و ممکنه این اتفاق(کم کردن سرعت سرویس CRA) بزودی اتفاق بیفته
من خودم سرویس 256 نامحدود حدودا 3 ساله که دارم چند وقت پیش بسرم زد که سرویس 1 مگ CRA رو بگیرم
ولی راجع به این سرویس ها شک داشتم ودارم از پست زیر رو بخونید

این سرویس ها رو دو برابر نمی بندن نصف میبندن:31:
راستی دوستان دقت کردن داتک تنها ISP هسنش که این CRA ها رو اینجوری میده بنظر شما علتش چیه؟!

خلاصه اینکه داتک احتمال داره فعلا قصد یوزر جمع کردن رو داشته باشه ومشغول دون پاشی باشه:31:

A.IvI.I.N
29-10-2011, 19:43

من 6 ماهی میشه داتک رو فسخ کردم پارس گرفتم:46:
اونم تست 256 محدود بود.

AliROCK
30-10-2011, 00:46

مگه نمیدونی ناسا هارداشو از داریوش میخره :31: پدید ای هست این برادر:31::blink:

DaRiOuShJh
30-10-2011, 02:14
خوش به حالت برادر :31:
کاش میشد دو تا سرویس گرفت با یه خط
یه نامحدود 256 میگرفتم برای کارای روزانم یه 1 مگ محدود هم برای دانلود شبونش

من 6 ماهی میشه داتک رو فسخ کردم پارس گرفتم:46:
اونم تست 256 محدود بود.
عنصر نفوذی هست این برادر:27:

بابا چرا شولوغ میکنید خوب هاردهای آرشیو هست دی وی دی هم خدا نگرفته ازمون که
blueray البته بهتره ولی به قیمتش نمیارزه فعلا:31:

The Dreadnaught
30-10-2011, 06:35
دوستان،کسی تا حالا این سرویس داتک رو خریداری کرده؟

آیا مثل سرویس های حجمی،سرعت رو دو برابر میبندن؟
مثلا من الان 512 دارم ولی سرعتم 130 کیلوبایت هستش(چه در شب چه در روز).آیا 512 این سرویس هم ممکنه همین سرعت رو بده؟
وضعیت پینگش با توجه به اینکه ضریب اشتراک برای سرویس حجمی 1 به 6 هست و در CRA یک به 10 چطوره؟

CRA رو بخوان دوبرابر ببندن که ورشکست میشن :31:

تو همین انجمن کسایی رو داریم که تا روزی 20 گیگ یا بیشتر هم میتونن دانلود کنن ...

---------- Post added at 06:35 AM ---------- Previous post was at 06:32 AM ----------

بابا چرا شولوغ میکنید خوب هاردهای آرشیو هست دی وی دی هم خدا نگرفته ازمون که
blueray البته بهتره ولی به قیمتش نمیارزه فعلا:31:

DVD دیگه برای آرشیو نمیصرفه ، همون هارد اکسترنال خیلی بهتر و راحت تره.

sms11
30-10-2011, 10:40

هارت اکسترنال به درد نمیخوره و گرونه
قاب هارد + یه هارد اینترنال کامپیوتر به صرفه تر هست.بعد اینکه هارد پر شد هم از قاب درمیاری و یه جای مطمئن نگه داری میکنی و یه هارد جدید توی همون قاب قرار میدی

DaRiOuShJh
30-10-2011, 13:04
دوستان به گزارش bwmeter دیشب نتم از ساعت 2-3 پکیده و دچار اختلالاتی شده است
نخته

CRA رو بخوان دوبرابر ببندن که ورشکست میشن :31:

تو همین انجمن کسایی رو داریم که تا روزی 20 گیگ یا بیشتر هم میتونن دانلود کنن ...

---------- Post added at 06:35 AM ---------- Previous post was at 06:32 AM ----------

روزی 20 گیگ؟Wow:18:
باید تو کاره پخش bluray باشه پس طرف:31:
چه کار میکنه اون همه رو
من تو همین 2.5 گیگش موندم (البته من دنباله حجمه بالا هم نیستم همچین)

قاب هارد + یه هارد اینترنال کامپیوتر به صرفه تر هست.بعد اینکه هارد پر شد هم از قاب درمیاری و یه جای مطمئن نگه داری میکنی و یه هارد جدید توی همون قاب قرار میدی
موافقا مخاافم:31:
این case های هارد خطرین ولتاژی که میدن نوسان داره
من دو تا اینترنال دارم جدا به عنوانه آرشیو استفاده میکن
هر 3-4 هفته یه بار وصلش میکنم میریزم روش و جدا میکنم
کابل های لازمم از تو جای فلاپی درایو دادم بیرون راحته دیگه یه رستارت میخواد فقط (البته دل و روده این کیسم هم بیرونه فرقی نداره:27:)

AliROCK
30-10-2011, 18:57
داریوش جان این 20 گیگ اینترنت افلاین هست احتمالا که 19 گیگش بلا استفادست:31::27: یا با از ما بهترون هست و سرعت بالا داره
ببین ما رو وارد چه بحثایی کردین دوباره از داتک رفتیم تو هویج و سیب زمینی :34: همش تخسیر داریوشه
کلا وضع پینگه من دو باره خوب شده فقط دانلود نوسان داره:eh:

The Dreadnaught
30-10-2011, 20:18

اونوقت این قاب هاردها پورت usb3 یا esata دارن ؟
من ترجیح میدم از یه چیزی استفاده کنم که مخصوص این کار طراحی شده باشه + این قاب هاردها اصلا کیفیتشون و مشکلاتی که ممکنه پیش بیاد معلوم نیست.

دوستان به گزارش bwmeter دیشب نتم از ساعت 2-3 پکیده و دچار اختلالاتی شده است
نخته

روزی 20 گیگ؟Wow:18:
باید تو کاره پخش bluray باشه پس طرف:31:
چه کار میکنه اون همه رو
من تو همین 2.5 گیگش موندم (البته من دنباله حجمه بالا هم نیستم همچین)

دیشب برای من یه یک ربع نیم ساعتی 50 درصد packet lost میداد بعد درست شد.
دقیقا bluray دانلود میکنن میفروشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی هاشون هم از همدیگه میگیرن البته.
شما کلا آدم قانعی هستی : دی

داریوش جان این 20 گیگ اینترنت افلاین هست احتمالا که 19 گیگش بلا استفادست:31::27: یا با از ما بهترون هست و سرعت بالا داره

خیر دوست عزیز آنلاین رو میگم.
آفلاین هم تا اونجایی که شنیدم اگه طرف بدونه چطوری دانلود کنه خیلی بیشتر از این حرفها استفاده میبره.
از ما بهترون هم قدیما به جن و پری میگفتن :31:

ببین ما رو وارد چه بحثایی کردین دوباره از داتک رفتیم تو هویج و سیب زمینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همش تخسیر داریوشه

آره واقعا : دی

DaRiOuShJh
30-10-2011, 20:27
داریوش جان این 20 گیگ اینترنت افلاین هست احتمالا که 19 گیگش بلا استفادست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا با از ما بهترون هست و سرعت بالا داره
ببین ما رو وارد چه بحثایی کردین دوباره از داتک رفتیم تو هویج و سیب زمینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همش تخسیر داریوشه
کلا وضع پینگه من دو باره خوب شده فقط دانلود نوسان داره:eh:برای منم خوب شده حدودی
به من چه خوب من چی کارم اصلا:31:
آپلودبازم هی بگیر نگیر داره کشت منو نمیشه اعتماد کرد queue گزاشت که
نفهمیدیم از کجا بگیریم آخر

خیر دوست عزیز آنلاین رو میگم.
آفلاین هم تا اونجایی که شنیدم اگه طرف بدونه چطوری دانلود کنه خیلی بیشتر از این حرفها استفاده میبره.
از ما بهترون هم قدیما به جن و پری میگفتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آفلاین دردسر های خودش رو داره
شما اگه کامل بگیری که شبی طرفای 45 گیگ اینا (تو 24 ساعت گمونم بشه 60-70 گیگ هم گرفت! :دی ) دانلود داری منتها باید با rules و mac address فایل هایی که میگیری رو محدود کنی به اونایی که میخوای که بازم حداقل برای من چیز درست حسابی ای نمیومد
بستگی به شب و برنامه گروه های دانلود داشت بعضی شب ها هم که سیگنال نوسان داشت خراب کاری میشد
اونو باید چند نفر با هم باشید پی گیرش باشید کاره یه نفره و پاره وقت نیس:27: (پیشه خودمون باشه تو یکی دو سال فقط یه شب 4 تا آهنگ متال و کلیپ دانلود شد)
نگاه کنید منو مجبور به گفتن چه چیزایی میکنید
همین 2.5 گیگمون رو بگیریم فعلا
دارم اونایی که جالبه تو اینا، مستقیم میکنم و دانلود میکنم کسی خواست بگه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید70 Best Vampire Movies

لیست بهتر کسی سراغ نداره تو این زمینه؟

The Dreadnaught
30-10-2011, 20:49
آفلاین دردسر های خودش رو داره
شما اگه کامل بگیری که شبی طرفای 45 گیگ اینا (تو 24 ساعت گمونم بشه 60-70 گیگ هم گرفت! :دی ) دانلود داری منتها باید با rules و mac address فایل هایی که میگیری رو محدود کنی به اونایی که میخوای که بازم حداقل برای من چیز درست حسابی ای نمیومد
بستگی به شب و برنامه گروه های دانلود داشت بعضی شب ها هم که سیگنال نوسان داشت خراب کاری میشد
اونو باید چند نفر با هم باشید پی گیرش باشید کاره یه نفره و پاره وقت نیس:27: (پیشه خودمون باشه تو یکی دو سال فقط یه شب 4 تا آهنگ متال و کلیپ دانلود شد)
نگاه کنید منو مجبور به گفتن چه چیزایی میکنید
همین 2.5 گیگمون رو بگیریم فعلا
دارم اونایی که جالبه تو اینا، مستقیم میکنم و دانلود میکنم کسی خواست بگه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید70 Best Vampire Movies

لیست بهتر کسی سراغ نداره تو این زمینه؟

به هر حال من که از اول هم منظورم آنلاین بود نه آفلاین

لیست تو چه زمینه ای ؟ خون آشام ؟!
فعلا این یه دونه رو بزار واسه دانلود :

DaRiOuShJh
30-10-2011, 21:04
دارمش برادر
هم این نسخه رو دارم هم the vampyre اش رو ماله سال مونم 1979
هر چی بوده تو این لیسته اکثرا دارم
cannibalism ها رئ کامل کردم اومدم اینا رو کامل کنم :دی

The Dreadnaught
30-10-2011, 21:33
دارمش برادر
هم این نسخه رو دارم هم the vampyre اش رو ماله سال مونم 1979
هر چی بوده تو این لیسته اکثرا دارم
cannibalism ها رئ کامل کردم اومدم اینا رو کامل کنم :دی

بابا cannibalism چیه دیگه میشینی نگاه میکنی ! همش هم که متال گوش میدی :31:

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

بیا اینم یه لیست دیگه

sms11
30-10-2011, 22:31
موافقا مخاافم:31:
این case های هارد خطرین ولتاژی که میدن نوسان داره
من دو تا اینترنال دارم جدا به عنوانه آرشیو استفاده میکن
هر 3-4 هفته یه بار وصلش میکنم میریزم روش و جدا میکنم
کابل های لازمم از تو جای فلاپی درایو دادم بیرون راحته دیگه یه رستارت میخواد فقط (البته دل و روده این کیسم هم بیرونه فرقی نداره:27:)
چرا جو منفی درست میکنی برادر؟
هیچ مشکلی نداره.من تا الان چندین مرتبه ازش استفاده کردم و تاحالا هیچ مشکلی نبوده.قرار نیست که به قول خودت دم به دقیقه وصل کنی به کامپیوتر که...
در ضمن اگه میخواستم مثه تو کنم اون وقت دل و جیگر کامپیوتر منم میزد بیرون.ضمن اینکه من روی مادربورد دیگه جا واسه اضافه کردن ساتا ندارم.

اونوقت این قاب هاردها پورت usb3 یا esata دارن ؟
من ترجیح میدم از یه چیزی استفاده کنم که مخصوص این کار طراحی شده باشه + این قاب هاردها اصلا کیفیتشون و مشکلاتی که ممکنه پیش بیاد معلوم نیست.

پورت یو اس بی 3 دارن
عزیز جان چیز مخصوص و غیر مخصوص ندارم.هارد اکترنال هم همون هارد اینترنال هست منتها خود شرکت اومده همون هارد اینترنال رو کرده تو یه جعبه شبیه همین ها و با قیمت بالاتر داره میده.من الان رای دوستم یه هارد سه ترابایت اکسترنال خریدم 240 هزار تومن.در صورتی که خودم یه هارد اینترنال خریدم 100 هزار تومن.به نظر تو واسه کسی که کلی دانلود داره میارزه هر دفعه این همه پول واسه هارد اکسترنال بده؟

DaRiOuShJh
30-10-2011, 23:38
خوب من چی کار کنم یه چی باید دید و شنید دیگه :دی
این لیسته هم که دادی کار نمیکنه:31:باز نمیشه
خسته شدم اینقد از این سرور کشیدم اونیکی سرور
دارم فایل ها رو پخش میکنم که هر کدوم ترکید از یه جا دیگه بزارم دانلود

DaRiOuShJh
30-10-2011, 23:44
چرا جو منفی درست میکنی برادر؟
هیچ مشکلی نداره.من تا الان چندین مرتبه ازش استفاده کردم و تاحالا هیچ مشکلی نبوده.قرار نیست که به قول خودت دم به دقیقه وصل کنی به کامپیوتر که...
در ضمن اگه میخواستم مثه تو کنم اون وقت دل و جیگر کامپیوتر منم میزد بیرون.ضمن اینکه من روی مادربورد دیگه جا واسه اضافه کردن ساتا ندارم.

نه بابا اگه از این کیس ها که درشون باز میشه داشته باشی (جای فلاپی و سی دی رام اینا) که اکثرا اینطورین از چند سال پیش اصلا معلوم نمیشه پشته این قابش میزاری هر وقت خواستی باز میکنی در میاری میزاری سر جاش
میگم این باکسی که داری چه شکلیه؟ چند خریدی؟
من یه دونه 30 تومن خریدم 2-3 سال پیش همه چی میخوره بهش ولی بهش اعتماد ندارم مخصوصا هارد رو بهش وصل کنم باز رایتر اینا یه چی

بعد سرعتش چه طوره؟ با usb وصل میشه آره؟

عزیز جان چیز مخصوص و غیر مخصوص ندارم.هارد اکترنال هم همون هارد اینترنال هست منتها خود شرکت اومده همون هارد اینترنال رو کرده تو یه جعبه شبیه همین ها و با قیمت بالاتر داره میده.من الان رای دوستم یه هارد سه ترابایت اکسترنال خریدم 240 هزار تومن.در صورتی که خودم یه هارد اینترنال خریدم 100 هزار تومن.به نظر تو واسه کسی که کلی دانلود داره میارزه هر دفعه این همه پول واسه هارد اکسترنال بده؟
این دفه رو موافقم :دی
اینترنالفقط اگه مستقیم وصل کنه آدم اون زحمته رستارت ویندوز یه مقدار رو مخه وگرنه بقیه چیزاش خوبه

The Dreadnaught
31-10-2011, 01:12
پورت یو اس بی 3 دارن

خوب این چه جور قیمت دادنه ؟ هر دو رو تو یه زمان خریدی ؟ حجم و سرعت و مارک هر کدوم ؟
من چند وقت پیش یه هارد اکسترنال وسترن 2 ترابایت USB3 گرفتم حدود 130 هزار ، هارد اینترنال 1 ترابایت چند بود قبل از اینکه قیمت ها بریزه به هم ؟ حدود 60 هزار تومان ، یعنی 2 تا یک ترابایت بخوای بگیری میشه 120 هزار تومان (البته اگه یک اینترنال 2 ترابایت باشه قیمتش دو برابر 1 ترابایت نمیشه ، ولی باز هم به این دردسری که شما میگی نمی ارزه)

در ضمن مشکلاتی که برای استفاده صرفا از یک Enclosure وجود داره به خصوص وقتی بخوای اطلاعات رو از یک هارد به یک هارد دیگه انتقال بدی رو در نظر بگیر. (حالا میای میگی خب دو تا Enclosure میگیرم ! :31:)

من که هر جا دیدم اونایی که اطلاعات زیاد نگهداری میکنن از External HDD استفاده میکنن ، شما اولین نفری هستی که دارم میبینم این کار رو میکنه !

بالاخره هر کسی خودش صلاح میدونه چی کار کنه. شما از روند موجود راضی هستی خوب همون رو ادامه میدی.
من شخصا اکسترنال رو بیشتر میپسندم.

خوب من چی کار کنم یه چی باید دید و شنید دیگه :دی
این لیسته هم که دادی کار نمیکنه:31:باز نمیشه
خسته شدم اینقد از این سرور کشیدم اونیکی سرور
دارم فایل ها رو پخش میکنم که هر کدوم ترکید از یه جا دیگه بزارم دانلود

این همه دیدنی و شنیدنی خوب !
اون لیسته هم مشکلی نداره چیز پی ان شما کار نمیکنه :31:

من یکی دوتا از این سرویس های مشابه رپیدباز و اینها دارم لینک ها رو باهاش مستقیم میکنم بعد هم میزارم برای دانلود ، دیگه برای چی هی از این سرور بکشی رو اون یکی سرور ؟

sms11
31-10-2011, 10:38
نه بابا اگه از این کیس ها که درشون باز میشه داشته باشی (جای فلاپی و سی دی رام اینا) که اکثرا اینطورین از چند سال پیش اصلا معلوم نمیشه پشته این قابش میزاری هر وقت خواستی باز میکنی در میاری میزاری سر جاش
میگم این باکسی که داری چه شکلیه؟ چند خریدی؟
من یه دونه 30 تومن خریدم 2-3 سال پیش همه چی میخوره بهش ولی بهش اعتماد ندارم مخصوصا هارد رو بهش وصل کنم باز رایتر اینا یه چی

بعد سرعتش چه طوره؟ با usb وصل میشه آره؟

این دفه رو موافقم :دی
اینترنالفقط اگه مستقیم وصل کنه آدم اون زحمته رستارت ویندوز یه مقدار رو مخه وگرنه بقیه چیزاش خوبه
آره میدونم باز میشه اما به دردسرش نمیارزه.یکی اینکه باید ریستارت کنی و یکی هم اینکه اگه ضربه به هاردت بخوره کارت تمومه و کل اطلاعاتت هوا میشه.مخوصا واسه منی که یکم سر به هوام خیلی توصیه نمیشه.
شبیه باکسه دیگه داریوش جان.30 تومن خریدم.اینی که من دارم هارد 3.5 اینچی بهش میخوره .سرعتش هم با USB2 حدودای 30 مگ هست. چون USB3 ندارم نمیدونم سرعتش چقدره.
آره با USB وصل میشه

خوب این چه جور قیمت دادنه ؟ هر دو رو تو یه زمان خریدی ؟ حجم و سرعت و مارک هر کدوم ؟
من چند وقت پیش یه هارد اکسترنال وسترن 2 ترابایت USB3 گرفتم حدود 130 هزار ، هارد اینترنال 1 ترابایت چند بود قبل از اینکه قیمت ها بریزه به هم ؟ حدود 60 هزار تومان ، یعنی 2 تا یک ترابایت بخوای بگیری میشه 120 هزار تومان (البته اگه یک اینترنال 2 ترابایت باشه قیمتش دو برابر 1 ترابایت نمیشه ، ولی باز هم به این دردسری که شما میگی نمی ارزه)

در ضمن مشکلاتی که برای استفاده صرفا از یک Enclosure وجود داره به خصوص وقتی بخوای اطلاعات رو از یک هارد به یک هارد دیگه انتقال بدی رو در نظر بگیر. (حالا میای میگی خب دو تا Enclosure میگیرم ! :31:)

من که هر جا دیدم اونایی که اطلاعات زیاد نگهداری میکنن از External HDD استفاده میکنن ، شما اولین نفری هستی که دارم میبینم این کار رو میکنه !

بالاخره هر کسی خودش صلاح میدونه چی کار کنه. شما از روند موجود راضی هستی خوب همون رو ادامه میدی.

هر دو رو تو یه زمان خریدی ؟
پ ن پ توی دو زمان مختلف خریدم و مرض دارم الکی اطلاعات غیر منطقی بدم.

هاردم کسی مگه غیر وسترن چیز دیگه ایی میخره؟وقتی بهترینش وسترنه چرا مارک دیگه بخری؟اگه کسی غیر وسترن خرید باید به عقلش شک کنی.
هارد دو ترابایت وسترن من از نوع گرین و قیمت 105 هزار تومن و ماله دوستم سه ترابایت اکسترنال وسترن با قیمت 240 هزار تومن.هردو هم با اختلاف خیلی کمتر از 1 هفته خریداری شد.

در ضمن مشکلاتی که برای استفاده صرفا از یک Enclosure وجود داره به خصوص وقتی بخوای اطلاعات رو از یک هارد به یک هارد دیگه انتقال بدی رو در نظر بگیر.
چه مشکلاتی؟میشه چندتاشو بگی؟

هر سیستمی که شما در نظر بگیری(چه کاری که داریوش میکنه چه من)مشکلات خاص خودشو داره.اینی مشکلی که شما گفتی داریوش هم داره اگه به فرض روی مادربوردش جای فقط یه دونه ساتا داشته باشه.پس ایرادی که شما گرفتی وارد نیست

عزیز جان به خاطر اینکه شما کلا جایی رو ندیدی که داری این حرفو میزنی.کسانی که مثه من اطلاعات زیاد دارن اصلا خرید هارد اکسترنال منطقی نیست.چون با پولش میشه دوتا هارد خرید که مجموع قیمتش از هارد اکسترنال کمتر ولی میزان فضای بیشتری داره.من بهت آمار هم دادم که خودت ببینی.حالا شما بازم اصرار داری که اکسترنال بهتره؟؟؟....دیگه هر جور که صلاح میدونی

mehdisatss
31-10-2011, 12:36
ببخشید میشه در مورد اینترنت داتک هم یه صحبتی بکنید. 3-4 صفحه آخر رو خوندم نفهمیدم سرعتش خوبه یا نه؟ ارزش گرفتن داره یا نه؟ محدود میکنن شبا؟ ...:31:

DaRiOuShJh
31-10-2011, 13:19
ببخشید میشه در مورد اینترنت داتک هم یه صحبتی بکنید. 3-4 صفحه آخر رو خوندم نفهمیدم سرعتش خوبه یا نه؟ ارزش گرفتن داره یا نه؟ محدود میکنن شبا؟ ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برادر گیس کشیه چیز مهمی نیست:31:
خوب شما کدوم سرویسش رو میخواید داتک محدود نمیکنه ولی کلا سرعت هاش محدوده
- سرویس نامحدود بخواید سرعتش فیکس هست یعنی 256 اش دقیق 32 میده و نه بیشتر
- نامحدودهای cra رو نصف سرعت سرویس بسته میشن، یعنی 256 اش رو بگیرین سرعتتون رو 16 میره نهایت که همون 128 هست در اصل
- سرویس های محدودش هم روی دوبرابر سرعت بسته میشن یعنی 256 بگیرید سرعت تا 64 کیلوبایت در ثانیه هم میره یعنی در اصل 512 هست

بازم چیزی میمونه؟:31:

-------------------------------------------------

عزیز جان به خاطر اینکه شما کلا جایی رو ندیدی که داری این حرفو میزنی.کسانی که مثه من اطلاعات زیاد دارن اصلا خرید هارد اکسترنال منطقی نیست.چون با پولش میشه دوتا هارد خرید که مجموع قیمتش از هارد اکسترنال کمتر ولی میزان فضای بیشتری داره.من بهت آمار هم دادم که خودت ببینی.حالا شما بازم اصرار داری که اکسترنال بهتره؟؟؟....دیگه هر جور که صلاح میدونی

حالا بی خیاله این بحث بستگی به ارزش دیتا هست اگه آرشیو برای فروش باشه (مثلا مغازه دارها) و هی باید از هاردهای مختلف استفاده بشه اکسترنال بهتره ولی برای ماها که خیلی نیاز نداریم هارد ها رو همزمان استفاده کنیم اینترنال هم خوبه
هر کی به هر چی جیبش میخوره خوبه

شبیه باکسه دیگه داریوش جان.30 تومن خریدم.اینی که من دارم هارد 3.5 اینچی بهش میخوره .سرعتش هم با USB2 حدودای 30 مگ هست. چون USB3 ندارم نمیدونم سرعتش چقدره.
آره با USB وصل میشه
خوب منم همونو دارم فقط این سیستمم قدیمیه usb2 نیست نهایت سرعتش 15-20 مگه
دیدم با هارد به هارد فرقی نداره باید بگردم دنباله یه هم که برقش رو بزنم بی خیال شدم
باکسش هم گندس جا نمیشه هر جایی که

sms11
31-10-2011, 18:20
ببخشید میشه در مورد اینترنت داتک هم یه صحبتی بکنید. 3-4 صفحه آخر رو خوندم نفهمیدم سرعتش خوبه یا نه؟ ارزش گرفتن داره یا نه؟ محدود میکنن شبا؟ ...:31:

عزیز جان دوستان اینجا 360 صفحه در مورد داتک صحبت کردن دیگه
اگه یه خورده بیشتر حوصله میکردید و به صفحات عقب تر میرفتید حتما مطالبی پیدا میکردید
ضمن اینکه تنها بلبل باغ تاپیک داتک یعنی استاد داریوش عزیز هم عرایضی در این زمینه تلاوت فرمودند که به جان دل نیوش کردیم...بفرمایید استااااااااااااااااااد:10: (الان تو این شکلک سمت چپیه منم و راستیه هم داریوش.دستمم از قصد کردم تو چشه داریوش)

reb
31-10-2011, 19:00

چند وقته سرعتم عادی شده ولی عوضش خوردم به آفلاینی سایت تورنت اینی هم که فعاله میزان آپلودم کمه و نمیتونم دانلود کنم خلاصه یکی درست میشه اون یکی خراب :31:

The Dreadnaught
31-10-2011, 19:04
پ ن پ توی دو زمان مختلف خریدم و مرض دارم الکی اطلاعات غیر منطقی بدم.

الان چند وقته که قیمت هارد کاذب کشیده بالا و قیمت ها اصلا منطقی نیست این یکی از دلایلی بود که اون حرف رو زدم. میتونی بری تو انجمن سخت افزار ببینی اگه در جریانش نیستی.

اون "پـ نه پـ" هم یه زمانی بامزه بود اینقدر زیاده روی کردن ملت که ... ، خیلی میگذره از اون زمان :rolleye:

هاردم کسی مگه غیر وسترن چیز دیگه ایی میخره؟وقتی بهترینش وسترنه چرا مارک دیگه بخری؟اگه کسی غیر وسترن خرید باید به عقلش شک کنی.

نه اصلا ، تمام این دوستانی که مارک دیگه میخرن یا تو انجمن سخت افزار به سایرین پیشنهاد میکنن اعم از همکار و ناظر و مدیر و ... باید به عقلشون شک کنیم ، نه ؟ :13:

چه مشکلاتی؟میشه چندتاشو بگی؟

یکیش اینکه وقتی بخوای دیتا رو از یه هارد به یه هارد دیگه انتقال بدی باید یکی رو بذاری تو قاب اطلاعاتش رو بریزی رو هارد کامپیوتر بعد اون یکی رو بذاری تو قاب بعد دیتا رو از رو هارد کامپیوتر کپی کنی روش - برای همین گفتم الان میگی دوتا قاب میگیرم !

بعد هم هارد به اون شکل خیلی بیشتر در معرض ضربه و آسیب فیزیکی هست.

هر سیستمی که شما در نظر بگیری(چه کاری که داریوش میکنه چه من)مشکلات خاص خودشو داره.اینی مشکلی که شما گفتی داریوش هم داره اگه به فرض روی مادربوردش جای فقط یه دونه ساتا داشته باشه.پس ایرادی که شما گرفتی وارد نیست

مگه حالا من کاری که داریوش میکنه رو تایید کردم ؟!

آره راست میگی من جایی رو ندیدم :rolleye: برو تو همون فروم هایی که ازشون فیلم HD دانلود میکنی سوال کن ، حرف من رو اصلا نادیده بگیر. نخواستی هم مجبور نیستی جای دوری بری ، تو همین فروم خودمون از دوستان بپرس.
من که دیتایی که دارم زیاد نیست ، یه چند ترابایت بیشتر ندارم ، ولی فکر نمیکنم حجم اطلاعات شما بیشتر از اونایی باشه که True HD دانلود و آپلود میکنن ...

قیمت هم که برات در پست قبلی گذاشتم مقایسه کردم ، نخوندی ظاهرا. اینم از آمار ما.

من که خودم در همون پست قبل گفتم هر کس هر جور صلاح میدونه و راحته و خواستم بحث رو تموم کنم ، حالا هم اگه بیشتر خواستی بحث کنیم میتونیم یه تاپیک بزنیم نظر سایرین رو هم بپرسیم.

sms11
31-10-2011, 23:10
نه عزیز جان
من قصد ندارم توی این تاپیک در این مورد بحث کنم اما فقط میگم که با حرف های شما مخالفم.شما یا منظور منو نفهمیدی یا نمیخوای بفهمی
به هر حال فقط اینو بگم که الان من چندین ساله که تو اینکار هستم و فکر میکنم به اندازه کافی در این زمینه شنیدم که این تصمیم رو گرفتم
اگه بازم بحث داشتی من آماده بحث کردن هستم

SIMON137
31-10-2011, 23:34
ای بابا باز دعوا بود خبرمون نکردید سرمون کلاه رفت :دی

-----------------

پ.ن : داریوش ، برادر ، عزیز ، دلبند ، هارد رید بخر بریز روش ، نری اکسترنال بخری فردا مثل من بشینی کنج خونه با زاویه ای 90 درجه بزنی تو سر خودت :دی

پ.ن 2 : شبا گاها افت سرعت دارم.

با تشکر

sms11
01-11-2011, 10:22

-----------------

پ.ن : داریوش ، برادر ، عزیز ، دلبند ، هارد رید بخر بریز روش ، نری اکسترنال بخری فردا مثل من بشینی کنج خونه با زاویه ای 90 درجه بزنی تو سر خودت :دی

با تشکر

دیر اومدی تموم شد ته دیگشم خوردن رفت
باشه دور بعدی.این دفعه شما دعوا رو شروع کن ما تشویق کنیم:27:

پ.ن:والا منم همینو گفتم تو بحثم.کیه که گوش کنه

DaRiOuShJh
01-11-2011, 12:30
دوستان میگم شما هم پیزچیان وصل میکنید آپلودتون تو ساعت بیشتر میشه؟
ماله من معمولی (همین وبگردی و دانلود) حدود 4-5 مگ در ساعت هست ولی با اون بعضی اوقات به 10 مگ هم میرسه
نرمال هست یا مشکلی هست؟

The Dreadnaught
01-11-2011, 19:21
نه عزیز جان
من قصد ندارم توی این تاپیک در این مورد بحث کنم اما فقط میگم که با حرف های شما مخالفم.شما یا منظور منو نفهمیدی یا نمیخوای بفهمی
به هر حال فقط اینو بگم که الان من چندین ساله که تو اینکار هستم و فکر میکنم به اندازه کافی در این زمینه شنیدم که این تصمیم رو گرفتم
اگه بازم بحث داشتی من آماده بحث کردن هستم

اتفاقا خوب هم میفهمم چی میگی ، ولی حرفهات برای من قانع کننده نبود. واگرنه اگه راه بهتری ببینم تغییر رویه میدم.
منم نگفتم بیا حتما کاری که من میکنم شما هم همون رو انجام بده ! هر طوری که صلاح میدونی کار کن برای من چه فرقی داره ؟!

بعد هم به خدا فقط شما نیستی که چند ساله تو این کاری (بگذریم که اصلا کار خاصی هم نیست که بخوایم این حرفها رو راجع بهش بزنیم !)

-----------------

با تشکر

دعوا کجا بوده داریم بحث میکنیم دیگه ، یکی از دلایل وجود فروم همین بحث هاست.

شما از کدوم نوع Raid استفاده میکنی ، چند تا هارد رو با چه ظرفیتی raid کردی ؟

دیر اومدی تموم شد ته دیگشم خوردن رفت
باشه دور بعدی.این دفعه شما دعوا رو شروع کن ما تشویق کنیم:27:

پ.ن:والا منم همینو گفتم تو بحثم.کیه که گوش کنه

ایشون داره میگه Raid ! شما کجا اینو گفتی ؟! :31:

SIMON137
01-11-2011, 19:50
دوستان میگم شما هم پیزچیان وصل میکنید آپلودتون تو ساعت بیشتر میشه؟
ماله من معمولی (همین وبگردی و دانلود) حدود 4-5 مگ در ساعت هست ولی با اون بعضی اوقات به 10 مگ هم میرسه
نرمال هست یا مشکلی هست؟

عزیزم والا از اونجایی که بنده کلا تولید محتوا چیز نمی کنیم آپلود مستقیم نداریم ، مصرف کننده هستیم :دی

نه ولی دیدم گاها آپلود و دانلود میره بالا از اونا که میزنم روش :دی

دعوا کجا بوده داریم بحث میکنیم دیگه ، یکی از دلایل وجود فروم همین بحث هاست.

نه بابا بحث حال نمیده اینکه به جون هم بیفتیم کله همو بکنیم حالش به اینه :دی

شما از کدوم نوع Raid استفاده میکنی ، چند تا هارد رو با چه ظرفیتی raid کردی ؟

من که اگه استفاده می کردم الان وضعم این نبود.

می خواستم هارد بخرم دوستم گفت بیا رید بخر گوش نکردم رفتم اکسترنال وسترن خریدم 2 ترابایت ، بعد از مدتی پکید ما نیز همی زدیم تو سر خودمون ، هنوزم پول ندارم بدم ریکاوری :دی
البته این سری گویا خوب در نیومد ولیکن من خودم چندین 1 وسترن داشتم خیلی عالیه جواب داده تا الان.

ولی رفیقم رید وسترن و بوفالو داره ، بارها از این مشکلات براش پیش اومده ، ککش هم نگزیده ضرر هم نکرده.
فک کنم 4 تا هارده

The Dreadnaught
02-11-2011, 00:54
نه بابا بحث حال نمیده اینکه به جون هم بیفتیم کله همو بکنیم حالش به اینه :دی

نه من اون قسمتش رو دیگه نیستم شرمنده ! رو من حساب نکن :31:

من که اگه استفاده می کردم الان وضعم این نبود.

می خواستم هارد بخرم دوستم گفت بیا رید بخر گوش نکردم رفتم اکسترنال وسترن خریدم 2 ترابایت ، بعد از مدتی پکید ما نیز همی زدیم تو سر خودمون ، هنوزم پول ندارم بدم ریکاوری :دی
البته این سری گویا خوب در نیومد ولیکن من خودم چندین 1 وسترن داشتم خیلی عالیه جواب داده تا الان.

ولی رفیقم رید وسترن و بوفالو داره ، بارها از این مشکلات براش پیش اومده ، ککش هم نگزیده ضرر هم نکرده.
فک کنم 4 تا هارده

خوب باید Backup میگرفتی Raid هم یه بخشیش میره برای Backup

اگه بتونی یه سری اطلاعات از این رفیقت بگیری خیلی خوب میشه.

- اینکه وسترن و بوفالو هر کدوم از چه نوع Raid استفاده میکنن
- هر کدوم چقدر ظرفیت کل و چقدر ظرفیت مفید دارن
- قیمت هر کدوم

ممنون میشم

mehryar1973
03-11-2011, 07:00
سلام
یه سوال از دوستانی که اشتراکشون رو عوض کردن
چه مدارکی رو به داتک دوباره دادید

DaRiOuShJh
03-11-2011, 13:38
شرکتی هست ماله شما یا معمولیه؟
شرکتی رو باید تو سربرگ یه درخواست بنویسید که میخواید از فلان سرویس به فلان سرویس تغییر بدید
بعد با فکس یا ایمیل بهشون بفرستید
تماس هم بگیرید شماره کارت و حساب میدن از هر کدوم تونستید واریز میکنید و اکانتتون فعال میشه

mehryar1973
03-11-2011, 19:53
شرکتی هست ماله شما یا معمولیه؟
شرکتی رو باید تو سربرگ یه درخواست بنویسید که میخواید از فلان سرویس به فلان سرویس تغییر بدید
بعد با فکس یا ایمیل بهشون بفرستید
تماس هم بگیرید شماره کارت و حساب میدن از هر کدوم تونستید واریز میکنید و اکانتتون فعال میشه
سلام داریوش خان
بله شرکتی هستش
خوب پس اینطوره تنها مشکل من علافی بین تعغیر سرویسه مال شما از وقتی سرویس قدیمت قطع شد تا وصل
این یکی چقدر طول کشید
من میخوام ازین crt ها بگیرم اینا رو فکر کنم آنلاین نشه تمدید کرد راستش من اصلا حوصله بانک واینا رو ندارم

DaRiOuShJh
04-11-2011, 01:36
سلام داریوش خان
بله شرکتی هستش
خوب پس اینطوره تنها مشکل من علافی بین تعغیر سرویسه مال شما از وقتی سرویس قدیمت قطع شد تا وصل
این یکی چقدر طول کشید
من میخوام ازین crt ها بگیرم اینا رو فکر کنم آنلاین نشه تمدید کرد راستش من اصلا حوصله بانک واینا رو ندارم

سلام برادر
خوب پروسه همونه که گفتم اگه اطلاعات رو میخواین برای خودم رو میزارم:

داخلی 811
خانم دولت آبادی
n.dolatabadi@datak.ir
shomare Kart: 6104 3377 7000 0618
shomare hesab: 3580 23/02

میتونید درخواست رو بهشون ایمیل کنید هزینه هم با اینترنت بانکی تلفن بانکی چیزی بریزید و والسلام

برای من دو ماه پیش 1 ساعت و اندی طول کشید این دفه 3 ساعت چون سرویس بانکیش مشکل داشت

cra ها هم فرقی نداره همه رو میشه آنلاین تمدید کرد:31: من خودم تو این 3 سال نه شرکتش رفتم میدونم کجاس نه بانک رفتم چیزی رو بریزم

DaRiOuShJh
04-11-2011, 01:36
سلام داریوش خان
بله شرکتی هستش
این یکی چقدر طول کشید

سلام برادر
خوب پروسه همونه که گفتم اگه اطلاعات رو میخواین برای خودم رو میزارم:

داخلی 811
خانم دولت آبادی
n.dolatabadi@datak.ir
shomare Kart: 6104 3377 7000 0618
shomare hesab: 3580 23/02

میتونید درخواست رو بهشون ایمیل کنید هزینه هم با اینترنت بانکی تلفن بانکی چیزی بریزید و والسلام

برای من دو ماه پیش 1 ساعت و اندی طول کشید این دفه 3 ساعت چون سرویس بانکیش مشکل داشت

cra ها هم فرقی نداره همه رو میشه آنلاین تمدید کرد:31: من خودم تو این 3 سال نه شرکتش رفتم میدونم کجاس نه بانک رفتم چیزی رو بریزم

amirbrad
04-11-2011, 11:46
دیشب افتضاح بود مثل کابوس. بعد از عمری خواستیم شب بیدار بمونیم چند فایل حجیم دان کنیم که صفحه بسختی باز میشد چه برسه به دانلود.

DaRiOuShJh
04-11-2011, 14:23
بگیر نگیر داره
cra ها شب جمعه خراب میشن

hadi007
05-11-2011, 14:22
با سلام به بچه های خوب.من تو منطقه مخابراتی مالک اشتر هستم و میخواستم نامحدود داتک رو بگیرم.ازتون میخوام در مورد سرعت دانلود سرویسهای cra نامحدود با ضریب اشتراک 1 به 10 سرعت 128 و 256 و 512 داتک بهم بگین که هر کدومشون متوسط چه سرعتی برای دانلود دارن و ایا ارزش خرید یکساله رو داره.ممنون میشم راهنماییم کنین.با تشکر

DaRiOuShJh
05-11-2011, 15:41
سلام
برادر خوش اومدی
بحثش زیاد شده پست های آخر یه نگاه بندازی دستت میاد
همشون رو نصفه سرعت بسته میشن
ارزش یک سال گرفتن هم ندارن ریسکیه همون هر ماه تمدید کنی بهتره که خراب بود عوض کنی سرویست رو

hadi007
05-11-2011, 16:00
نگاه کردم اما هر کی یه چیزی میگه و نمیشه نتیجه گیری درستی کرد و دربارش تصمیم گرفت.من برای دانلود میخوام استفاده کنم.توی فروم شرکتهای دیگه ناراضی زیادتری بودش تا اینجا.برای من متوسط سرعت دانلود مهم هستش.البته میدونم که بعضی روزا و یا ساعتها کم و زیاد میشه و نوسان داره.ازونایی که دارن پرسیدم که سرعت دانلودشون چطوره و با چه سرعتی این سرویسهای cra دانلود میده.شما خودتون چه اشتراکی دارین؟میشه کمی توضیح بدین.نتیجه گیری خود من اینه که IDM با 128 بیشتر از 10 دانلود نمیده.حالا نمیدونم 256 و 512 چه دانلودی میدن.اپلودش برام مهم نیست.فقط برای دانلود میخوام.ایا 512 نامحدود cra بالای 50 دانلود میده؟

DaRiOuShJh
05-11-2011, 16:09
برادر حرف من رو گوش کن ضرر نمیکنی من خودم هم اهل دانلود 24 ساعته هستم اکثر دوستان تاپیک هم هستن:46:
من الان 512 اش رو دارم ساعتی 105-113 مگ ترنسفر دارم میشه روزی 2.5 تا 2.7 گیگ (کاملا دقیق هست این عدد ها)
سرعتش همونطور که گفتم رو 256 یعنی نصفش بسته میشه یعنی چیزی حدوده 28 تا 32 میشه

نتیجه گیری خود من اینه که IDM با 128 بیشتر از 10 دانلود نمیده.حالا نمیدونم 256 و 512 چه دانلودی میدنرو چه حسابی هست این نتیجه گیریتون؟
128 باید 16 سرعت بده idm هم باید بگیره نده یا مشکل از isp هست یا هاستی که دانلود میکنید

hadi007
05-11-2011, 16:24
اقا داریوش عزیزالان به نظر شما من نامحدود 256 بگیرم یا 512 ؟تو خود سایت زده CRA نامحدود 256 ماهیانه 16 هزار اشتراک 1 به 10 و برای CRA 512 زده 26 هزار تومن.راهنمایی میکنین

DaRiOuShJh
05-11-2011, 19:54
خوب برادر به جیبتون و میزان سرعتی که میخوای بستگی داره:

256 - سرعت 15 - ساعتی 53 مگ حدودا - روزی 1.2 گیگ حدودا - 16 تومن ماهی

512 - سرعت 30 - ساعتی 106 مگ حدودا - روزی 2.5 گیگ حدودا - 26 تومن ماهی

hadi007
05-11-2011, 20:03
ممنون از راهنماییت.فک کنم همون 512 بگیرم امیدوارم که خیلی قطعی نداشته باشه.مودم رو از خودشون بگیرم یا از بیرون؟اگه از بیرون بگیرم چه مدلی بهتره؟

DaRiOuShJh
05-11-2011, 20:13
خودشون گمونم هنوز دی لینک میدن
خوبه ماله من 3 ساله 24 ساعته روشنه آخ نگفته (برنم به تخته :دی)
بیرونم بخری قیمتش بهتره ولی من از خوده شرکت گرفتم

در مورد قطعی و ... بستگی به مخابرات و تعداد یوزرها داره

hadi007
05-11-2011, 20:21
برای شروع میخوام 3ماهه بگیرم.فک نکنم اینقدر داغون باشه که تو این مدت بخوام عوض کنم.سرعت شبونش چجوریه؟برای دانلود از IDM بهتر چیزی هست؟چون من میخوام بذارم کلا دانلود کنه.شرکت برای کسایی که دانلود زیاد دارن محدودیت سرعت نمیذاره؟تجربت تو این چیزا چیه؟

imanpod
05-11-2011, 20:35
خودشون گمونم هنوز دی لینک میدن
خوبه ماله من 3 ساله 24 ساعته روشنه آخ نگفته (برنم به تخته :دی)
بیرونم بخری قیمتش بهتره ولی من از خوده شرکت گرفتم

در مورد قطعی و ... بستگی به مخابرات و تعداد یوزرها داره
جدیدا tp link میدن . برندش چینیه ولی فرقی با dlink نداره . فقط ارزونتره .

DaRiOuShJh
05-11-2011, 20:42
برای شروع میخوام 3ماهه بگیرم.فک نکنم اینقدر داغون باشه که تو این مدت بخوام عوض کنم.سرعت شبونش چجوریه؟برای دانلود از IDM بهتر چیزی هست؟چون من میخوام بذارم کلا دانلود کنه.شرکت برای کسایی که دانلود زیاد دارن محدودیت سرعت نمیذاره؟تجربت تو این چیزا چیه؟
برادر شما اینطور که پیداست دفه اولتونه که adsl میخواید بگیرید
سرعته شبونه نامحدودا فرقی نداره پایین تر نیاد بالاتر نمیره
idm هم الان متداولترین دانلود منیجر هست
من که عرض کردم خدمتتون ما هم خودمون تو کاره دانلود هستیم مشکلی پیش نمیاد
خوده سرعتش محدود هست محدودیت برای چی بزاره دیگه

imanpod
05-11-2011, 20:44
به نظر من برا شروع 1 ماهه بگیر . یه. دیدی سرعتو کم کردن رفت تو پاچت .
با این سرعتهایی که داریوش میگه 512 cra خیلی به صرفس . روزی 2.5 گیگ عالیه . حتما 512 بگیر .
از IDM بهتر چیزی گیر نمیاری (چه از لحاظ سرعت چه از لحاظ هماهنگی با سایتهای ویدئویی مثل یوتیوب و ...)
ولی اگه برنامه ی free خواستی orbit به نطر من از بقیه بهتره و تقریبا در حد IDM هست .

DaRiOuShJh
05-11-2011, 20:56
به نظر من برا شروع 1 ماهه بگیر . یه. دیدی سرعتو کم کردن رفت تو پاچت .
با این سرعتهایی که داریوش میگه 512 cra خیلی به صرفس . روزی 2.5 گیگ عالیه . حتما 512 بگیر .
از IDM بهتر چیزی گیر نمیاری (چه از لحاظ سرعت چه از لحاظ هماهنگی با سایتهای ویدئویی مثل یوتیوب و ...)
ولی اگه برنامه ی free خواستی orbit به نطر من از بقیه بهتره و تقریبا در حد IDM هست .
ممنون ایمان
منم باهات موافقم
والا آخه همون 256 رو مخابرات داره با نصفه این قیمت در ماه میده
بعضی اوقات سرعتش هم بیشترم میشه
بشه از مخابرات گرفت به نظرم بهتره

imanpod
05-11-2011, 22:23
ممنون ایمان
منم باهات موافقم
والا آخه همون 256 رو مخابرات داره با نصفه این قیمت در ماه میده
بعضی اوقات سرعتش هم بیشترم میشه
بشه از مخابرات گرفت به نظرم بهتره
خوب آره ، اگه کسی از مخابرات منطقشون میتونه بگیره بهتره . 512 که نمیدن . ولی 256 مخابرات تو بعضی مناطق خیلی خوبه . با این حال تو بعضی مناطق مخابرات خوب جواب نداده . نمیدونم چرا .
من خودم فعلا از ساعت 1 تا 4 صبح که بیدارم ، هر شب حدود 900 تا 1 گیگ دانلود میکنم . من چون نصفه شبا معمولا بیدارم ، همین حجمی سرعت بالا بیشتر بهم چسبیده .
راستی این cra رو روی skype و oovoo تست نکردی ؟
من 128 که داشتم فقط با صدای خالی چت میکردم ولی الان خیلی راحت تصویرم ازشون میگیرم ، روی دانلودم هم همزمان محدودیت 50 یا 66 KB/s میزارم .

DaRiOuShJh
05-11-2011, 22:42
skype نمیدونم چرا چند بار تست کردم وصل نمیشد
برای وب کم باید جواب بده با این سرعت گمونم چون نوسان نداره اونطور

a.toraby
05-11-2011, 23:29
آقا چطوریه که cra رو نصفه سرعتی که قرارداد میبندی بهت میدن؟ این کم فروشیه که!!! غیرقانونیه. باید شکایت بشه ازشون!!!!

imanpod
06-11-2011, 00:25
آقا چطوریه که cra رو نصفه سرعتی که قرارداد میبندی بهت میدن؟ این کم فروشیه که!!! غیرقانونیه. باید شکایت بشه ازشون!!!!
نه داداش تازه به نسبت اشتراک 1 به 10 زیادم دارن میدن .
البته من طرفداری از داتک یا کلا سرویسهای cra نمیکنم ولی بعضی شرکتها مثل پارس آنلاین و شاتل سرعت cra شون از 1/4 سرعت اسمی هم کمتره . باز داتک به نسبت قیمتش سرعتهای قابل قبولی تو cra داره میده . (با صرف نظر از اینکه کلا اینترنت تو ایران گرونه و تقلب زیاده) .
فعلا شاتل سرعت اینترنت حجمی هاشم پکیده و همه ازش ناراضین . روزی 100 نفرم شکواییه دارن مینویسن ولی هیچ تاثیری نداره ، بعد ما بریم از سرویسی که تو قراردادش امضا میکنیم : مثلا حداقل سرعت برای 128 1.5 کیلوبایت شکایت کنیم . خوب پسر خوب خودمون امضاش کردیم . در ضمن باعث و بانی این به قول شما کم فروشی خود مخابراته . کجا بریم شکایت کنیم ؟

DaRiOuShJh
06-11-2011, 00:39
میبندن دیگه
شکایت به کی؟
همونا که بهشون دادن گفتن مشکلی نیست ببندید دیگه:31:
اینا جیبه اونا رو پر میکنن اونا هم از اینا طرفداری میکنن

a.toraby
06-11-2011, 10:15
شاید این سرعت که الان شما دارید براتون قابل قبول باشه. اما این به خاطر اینه که در حال حاضر با اینکه ضریب اشتراک 1 به 10 است افراد زیادی از این سرویس نگرفتند و در عمل اشتراک شما هنوز 1 به 10 نیست. حالا خوشحالید اما دو روز دیگه که تعداد مشترکین اضافه شد و همین سرعت نصفه، بین 10 نفر تقسیم شد اون موقع متوجه میشید که سکوت الانتون به ضررتون خواهد شد.
پایین بودن سرعت با اینکه کانکشن شما رو نصف اون چیزی که تو قرارداد هست ببندن خیلی فرق میکنه. پایین اومدن سرعت تو قرارداد ذکر شده اما اینکه کلا سرعت رو نصف ببندن خلاف قرداد هست و قابل پیگیریه!

hadi007
06-11-2011, 10:20
ممنون از همه.اره دفه اولمه که میخوام adsl بگیرم.حساسیتم هم به خاطر همینه.خوب تازه کاریم دیگه:31: به قول شما همون یه ماهه میگیرم ببینم داستان چیه و تو منطقه ما چجوری جواب میده

DaRiOuShJh
06-11-2011, 13:35
درسته ولی همین الان استفاده کنیم تا بعد خدا بزرگه
برادر آخه کی حوصاله دنبال شکایت رفتنی که میدونه تهش چیه رو داره آخه:31:

ممنون از همه.اره دفه اولمه که میخوام adsl بگیرم.حساسیتم هم به خاطر همینه.خوب تازه کاریم دیگه:31: به قول شما همون یه ماهه میگیرم ببینم داستان چیه و تو منطقه ما چجوری جواب میده
:46:حالا باید بگیری تست کنی منطقه به منطقه فرق میکنه
کلا تو ایران چیزی رو نمیشه مدت دار گرفت:31:

hadi007
06-11-2011, 16:28
یه سوال داشتم.فرق سرویس نامحدود CRA با نامحدود معمولی چیه؟چون بعضی شرکتها دو نوع سرویس نامحدود میدن.کسی میتونه جواب بده؟

DaRiOuShJh
06-11-2011, 17:05
همه شرکت ها دو نوع دارن همین داتک هم داره
نامحدود خود داتک یک به 4 هست (با قیمت های فضایی) اشتراکش cra اش اشتراکش یک به 10 هست
البته فرقی نداره جفتشون فقط cra ها رو نصف میبندن

lady_atieh
06-11-2011, 22:07
سلام
یه سوال دارم
ما سرویس نامحدود داتک رو با سرعت 256 سال 86 ( اینجور که بعدا فهمیدم 1 به 6 یا 8 ) گرفتیم که ماهانه یه چیزی در حد 30 تومن بود و بعدها چون این سرویس ارائه نمی شد هزینه شارژ ما در حدود 25 تومن شد .
سر اینکه مجبور شدیم خونه مون رو عوض کنیم مجبور شدیم سرویس نت رو هم عوض کنیم . نهایتا حجمی 512 با حجم اولیه 3 گیگ گرفتیم ( هنوز توی ماه اول این سرویسیم ) اصلا صرف نداشت . ( تا الان 3 گیگ و نیم حجم اضافه تر گرفتیم )
روز اول نصب 1 گیگ و خورده ای رفت و نفهمیدیم چطور پرید !
الانم بطور میانگین 200 مگ روزانه مصرف میشه .
این میزان مصرف نرماله ؟
اونم برای دیدن چند تا سایت و با توجه به اینکه همه دانلود ها رو توی حجم شبانه میذاریم و فقط برای دیدن سایتها از حجم مصرف میشه ؟
داتک می تونه ریز مصرف رو بگه ؟ یعنی مثلا بگه کجا بیشتر حجم رو می بره ؟

mehryar1973
07-11-2011, 12:06
این مطلبی که شما میگید کاملا درسته و ممکنه این اتفاق(کم کردن سرعت سرویس CRA) بزودی اتفاق بیفته
من خودم سرویس 256 نامحدود حدودا 3 ساله که دارم چند وقت پیش بسرم زد که سرویس 1 مگ CRA رو بگیرم
ولی راجع به این سرویس ها شک داشتم ودارم پست زیر رو بخونید

این سرویس ها رو دو برابر نمی بندن نصف میبندن:31:
راستی دوستان دقت کردن داتک تنها ISP هسنش که این CRA ها رو اینجوری میده بنظر شما علتش چیه؟!

خلاصه اینکه داتک احتمال داره فعلا قصد یوزر جمع کردن رو داشته باشه ومشغول دون پاشی باشه:31:

hithd
08-11-2011, 16:38
سلام

میخواستم بدونم سرویس دهی داتک چطوره ؟! من یک سرویس 1mbps یا 2mbps شو میخوام ! آیا سرویسهای cra ارزش خریدن دارن ؟؟! مثلا 2mbps حداقل سرعتی که مو قع دانلود میده چنده؟! مثلا ارزش داره آدم یکسال شو بگیره؟! من میخوام حداقل ساعتی 700 مگ دانلود داشته باشم ! این نامحدود بودنش واقعیه یا الکی مثلا تا حجمی دان کنه و بعدش سرعت رو بیارن پایین یا یه بامبوله دیگه ؟!
مرکز مخابرات ما شهید مفتح هست کسی هست که با ما هم مرکز باشه اگه هست لطفا بگه چه طوره سرویس دهیه داتک؟!
راستی کسی سرویسهاسی پارس آن لاین این شرایط رو میدونه چه طورن یا بهترا؟! اگه اینها خوب نیست وایمکسها آش دهنسوزی هستند؟!
:10:

Alijo0on
09-11-2011, 13:30
سلام
یه سوال دارم
ما سرویس نامحدود داتک رو با سرعت 256 سال 86 ( اینجور که بعدا فهمیدم 1 به 6 یا 8 ) گرفتیم که ماهانه یه چیزی در حد 30 تومن بود و بعدها چون این سرویس ارائه نمی شد هزینه شارژ ما در حدود 25 تومن شد .
سر اینکه مجبور شدیم خونه مون رو عوض کنیم مجبور شدیم سرویس نت رو هم عوض کنیم . نهایتا حجمی 512 با حجم اولیه 3 گیگ گرفتیم ( هنوز توی ماه اول این سرویسیم ) اصلا صرف نداشت . ( تا الان 3 گیگ و نیم حجم اضافه تر گرفتیم )
روز اول نصب 1 گیگ و خورده ای رفت و نفهمیدیم چطور پرید !
الانم بطور میانگین 200 مگ روزانه مصرف میشه .
این میزان مصرف نرماله ؟
اونم برای دیدن چند تا سایت و با توجه به اینکه همه دانلود ها رو توی حجم شبانه میذاریم و فقط برای دیدن سایتها از حجم مصرف میشه ؟
داتک می تونه ریز مصرف رو بگه ؟ یعنی مثلا بگه کجا بیشتر حجم رو می بره ؟

دقیقا منم به این مشکل دچارم ، تو خوده پیشخوان کاربری تو سایت ریز مصرف رو بهت میده ، میتونی ببینی چه ساعتی چقدر حجمت رفته تو کدوم روز اما فایده چیه ، مشخص نمیکنه چند چنده ؟!!

و یه سوال دیگه ، من سرویسم 3-4 روز پیش تموم شد الان اومدم تمدید کنم گفتم 128 یا 256 Cra بگیرم دیدم تو خوده سایتش نمیشه :| (برعکس پارس آنلاین) زنگ زدم به پشتیبانی تا گفتم cra گفت سرعتش کمتره ها ، گفتم مثلا چقدر 1به 10 رو میدونم ولی خیلی افت داره نسبت به سرویس الانم ؟ ( 256 حجمی 3 گیگ) گفت آره!! :13:
حالا شماهایی که cra دارید از داتک راضی هستید ؟
ماله داتک بهتره یا مخابرات ؟
یه بحث اصولی و منطقی به دور از تعصب بکنیم که به یه نتیجه درس حسابی برسیم!!! لطفا

DaRiOuShJh
09-11-2011, 14:55
بهترین کار اینه که خودتون یه برنامه مثل dumeter یا bwmeter نصب کنید رو سیستمتون تا بفهمید کی ها چقدر سرعت داشتید
--------------------
cra مخابرات عموما بهتره اگر بتونی بگیری
باید تست کنی البته ولی قیمتش به مراتب کمتره سرعتش هم بهتره تو اکثر مناطق

hithd
09-11-2011, 20:47
سلام

میخواستم بدونم سرویس دهی داتک چطوره ؟! من یک سرویس 1mbps یا 2mbps شو میخوام ! آیا سرویسهای cra ارزش خریدن دارن ؟؟! مثلا 2mbps حداقل سرعتی که مو قع دانلود میده چنده؟! مثلا ارزش داره آدم یکسال شو بگیره؟! من میخوام حداقل ساعتی 700 مگ دانلود داشته باشم ! این نامحدود بودنش واقعیه یا الکی مثلا تا حجمی دان کنه و بعدش سرعت رو بیارن پایین یا یه بامبوله دیگه ؟!
مرکز مخابرات ما شهید مفتح هست کسی هست که با ما هم مرکز باشه اگه هست لطفا بگه چه طوره سرویس دهیه داتک؟!
راستی کسی سرویسهاسی پارس آن لاین این شرایط رو میدونه چه طورن یا بهترا؟! اگه اینها خوب نیست وایمکسها آش دهنسوزی هستند؟!
:10:

سلام
ببخشید این وسط باقالی کاری میکنم اما یکنفر نبود یک راهنمایی درستی به ما بده:27:

DaRiOuShJh
09-11-2011, 21:56
سلام برادر
پست پیش گفتم دیگه پست های آخر هم بحثش بوده
ساعتی 700 مگ گمون نکنم با این سرویس ها سرعت بگیرید نهایتش 2 مگش رو بگیرید که اندازه یه مگ جواب بده میشه طرفا ی 64 کیلوبایت در ثانیه یا ساعتی نهایت 400-500 مگ میشه (اگه اشتباه نکرده باشم الان با 512 اش طرفای ساعتی 100 مگ هست)
سرویس دهی داتک عموما بد نیست

sms11
09-11-2011, 22:24
داریوش جون یک مگ میشه 128 کیلوباییت نه 64 کلیو بایت

j2df
09-11-2011, 23:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1mg cra

NaughtyCat
10-11-2011, 00:13
دوستان این سرویس نامحدود داتک کیفیتش چطوره؟ من میخوام احتمالا یا داتک بگیرم یا پارس آنلاین. قیمت های نامحدود جفتشون رو دیدم نسبت به سرویس خودم (آسیاتک) خیلی ارزون ترن. میخواستم ببینم کیفیتش چطوره؟ بعد بین داتک و پارس آنلاین کدوم یکی رو پیشنهاد میکنید؟ الان آسیاتک دارم ولی میخوام نامحدود بگیرم.

ممنون.

DaRiOuShJh
10-11-2011, 00:50
ای بابا هی یکی میاد ما رو تخلیه اطلاعاتی میکنه بدون تشکر میره دوباره یکی دیگه میاد:31:

NaughtyCat
10-11-2011, 01:02
ای بابا هی یکی میاد ما رو تخلیه اطلاعاتی میکنه بدون تشکر میره دوباره یکی دیگه میاد:31:
:31:
آقا شرمنده! اصلا پست های قبلی رو نخونده بودم :دی دقیقا همین سوال اول صفحه رو دوباره پرسیدم!

فقط یه چیزی، این 1 به 10 شدنش یه ذره مشکوک میزنه؛ من فکر کنم خیلی داغون بشه سرعت نهایی. واسه همین پرسیدم ببینم برای بقیه چطوره، بعد یه مورد دیگه، در کل بین داتک و پارس آنلاین کدوم رو پیشنهاد میکنید برای سرویس نامحدود؟!

ویرایش: الان صفحه های قبل هم دیدم، مثل اینکه سرعت واقعی تو بهترین حالت نصف سرعت تو قرارداده اینطوری که دوستان میگن، تازه فکر کنم بدتر از این هم بشه و بستگی به اون منطقه هم داشته باشه. من یه سوال دیگه پس بپرسم: اصلا همچین سرویسی به نظرتون به درد میخوره؟

The Dreadnaught
10-11-2011, 03:35
ببین فعلا که این دوستمون گرفته میگه سرعتش رو حدودا روی نصف میبندن ، شاتل و پارس که ظاهرا وضعشون از این هم بدتره ، ولی هیچ تضمینی وجود نداره که سرعتش روی همین نصف هم بمونه و کمتر نشه ...

NaughtyCat
10-11-2011, 19:25
ببین فعلا که این دوستمون گرفته میگه سرعتش رو حدودا روی نصف میبندن ، شاتل و پارس که ظاهرا وضعشون از این هم بدتره ، ولی هیچ تضمینی وجود نداره که سرعتش روی همین نصف هم بمونه و کمتر نشه ...
ممنون! پس کلا داتک رو پیشهاد میکنید.. حالا من شنبه زنگ میزنم امیدوارم چیز خوبی دربیاد دیگه...

DaRiOuShJh
11-11-2011, 15:03
دوستان هم داتکی :دی
میگم این سوالم ربطی به تاپیک نداره ولی من الان دنباله یه برنامه هستم که explorer ویندوز رو شبیه سازی کنه یه جورایی و من از درایو های هارد های اسکترنالم لیست بگیرم
برنامه های دیگه زیاد تست کردم که به صورت text میدن لیست رو ولی برای حجم اطلاعات من (که اکثرا خرود هستن و آلبوم و کلیپ هستن) جواب نمیدن
یه چی میخوام interactive باشه و شبیه سازی کنه درایو ها رو و امکانه سرچ و داخله فولدر ها رفتن و ... رو داشته باشه
کسی چیزی سراغ داره؟

من در حال حاضر از دو تا برنامه اوله اینجا استفاده میکنم برای لیست های آرشیو ( که هر چی تو این رنج بوده تست کردم و اینا تقریبا بهترین هان) نمونه کارشونم همونجا هست منتها دردسره اینطوری:

resident
12-11-2011, 09:53
دوستان هم داتکی :دی
میگم این سوالم ربطی به تاپیک نداره ولی من الان دنباله یه برنامه هستم که explorer ویندوز رو شبیه سازی کنه یه جورایی و من از درایو های هارد های اسکترنالم لیست بگیرم
برنامه های دیگه زیاد تست کردم که به صورت text میدن لیست رو ولی برای حجم اطلاعات من (که اکثرا خرود هستن و آلبوم و کلیپ هستن) جواب نمیدن
یه چی میخوام interactive باشه و شبیه سازی کنه درایو ها رو و امکانه سرچ و داخله فولدر ها رفتن و ... رو داشته باشه
کسی چیزی سراغ داره؟

من در حال حاضر از دو تا برنامه اوله اینجا استفاده میکنم برای لیست های آرشیو ( که هر چی تو این رنج بوده تست کردم و اینا تقریبا بهترین هان) نمونه کارشونم همونجا هست منتها دردسره اینطوری:

سلام و سلام سلام به همه داتکی ها؛ بعد از مدتی غیبت برگشتیم:31:
خوبید؟ چه خبر؟
:11:
سلام داریوش جان، خوبی؟ آواتارت رو عوض کردی نشناختم؛ اتفاقی دیدم شمایی:46:!
نظرت درمورد این چیه:5:؟

راستی، سرویسم رو عوض کردم:31: 512 با محدودیت حجم ماهانه 9گیگ گرفتم؛ شکر خدا خوبه، بد نیست؛ خدا قسمت کنه یه کامیون پول بهمون بده میرم 33گیگ میخرم:27:

در جواب اون دوستمون که گفتن سرویس نامحدود داتک یا گدا آنلاین، گدا آنلاین رو من اطلاعی ندارم؛ اما نامحدود داتک خوبه، بد نیست؛ سرویس 128 سرعتش بین حدودا 15-18 میچرخه.

Alone-Star
12-11-2011, 11:41
سلام
دوستان کسی 512 یا 1مگ حجمی داره بگه کیفیت به چه صورته ؟ ( شبانه )
سرعت روی سرویسی که خریداری شده باقی میمونه یا پائین تر میاد ؟!

اطلاعی از سرویس های ماتریکس هم اگر دارید لطفا اضافه کنید.

DaRiOuShJh
12-11-2011, 13:43
سلام و سلام سلام به همه داتکی ها؛ بعد از مدتی غیبت برگشتیم:31:
خوبید؟ چه خبر؟
:11:
سلام داریوش جان، خوبی؟ آواتارت رو عوض کردی نشناختم؛ اتفاقی دیدم شمایی:46:!
نظرت درمورد این چیه:5:؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی، سرویسم رو عوض کردم:31: 512 با محدودیت حجم ماهانه 9گیگ گرفتم؛ شکر خدا خوبه، بد نیست؛ خدا قسمت کنه یه کامیون پول بهمون بده میرم 33گیگ میخرم:27:

در جواب اون دوستمون که گفتن سرویس نامحدود داتک یا گدا آنلاین، گدا آنلاین رو من اطلاعی ندارم؛ اما نامحدود داتک خوبه، بد نیست؛ سرویس 128 سرعتش بین حدودا 15-18 میچرخه.
سلام برادر
خوش برگشتی
آواتار ها که مثله همن خیلی تغییر نمیکنن
اون سایتی که دادی والا فقط مسنکه جایگزین اسکپلورر خود ویندوز میشه اماکان لیست گرفتن نداره گویا
---------------------------------------
البته 128 فیکس 15 و نهایتا 16 میگیره:31:
شبا سرعتت چه طوره برادر با 512 حجمی؟ 1-7 چقدر میشه گرفت؟

NaughtyCat
12-11-2011, 16:46
ممنون از جواباتون دوستان! من تصمیمم رو گرفتم و میخوام دیگه از داتک بگیرم. فقط امروز که زنگ زدم با اون کسی که صحبت میکردم میگفت ما توصیه نمبکنیم اون سرویس 1 به 10 رو بگیرین چون ممکنه قطعی داشته باشه و این حرفا.

حالا میخوام از همین سرویس های حجمی بگیرم، فقط مثل این دوست بالایی میخوام بدونم سرعتش تو اون ساعت های شب چطوره؟ قابل استفاده هست تو اون ساعت ها که؟ مثلا 512 ش چطوره اون ساعت ها؟

shahramcat
14-11-2011, 02:40
سلام

از دوستان یکی به من در این مورد یک توضیح و آموزش بده ممنون میشم

اگر من سرعتم مثلا 100 کیلو بایت KB باشه در عرض یک ساعت چقدر میتونم دانلود داشته باشم ؟

کلا میخام فرمولش رو ساده به من بگید .

ممنون

sei_pm
14-11-2011, 08:44
سلام

از دوستان یکی به من در این مورد یک توضیح و آموزش بده ممنون میشم

اگر من سرعتم مثلا 100 کیلو بایت KB باشه در عرض یک ساعت چقدر میتونم دانلود داشته باشم ؟

کلا میخام فرمولش رو ساده به من بگید .

ممنون

100 کیلوبایت رو در زمان بر حسب ثانیه ضرب میکنی تا مقدار کیلوبایت دریافتی در اون زمان مشخص بشه بعد برای تبدیل کیلوبایت به مگابایت اون عدد رو تقسیم بر 1024 باید بکنید.
برای مثال با سرعت 100 در یک ساعت میشه 351.5 مگابایت دانلود کرد.

100*3600 = 360000 کیلوبایت در ساعت
360000/1024 = 351.5 مگابایت در ساعت

a.toraby
14-11-2011, 09:38
دوستان من نمی تونم چیزی از راپیدشیر دانلود کنم. بقیه هم همین مشکل رو دارند؟؟

DaRiOuShJh
14-11-2011, 19:43
من که مستقیم نمیگیرم میکشم رو آپلود باز
ولی امروز برای من جالب نبود 2-3 ساعت قطه شد از ساعت 11 ظهر به بعد

mehryar1973
14-11-2011, 22:31
سلام
منم در حال حاضر سرعتم نوسان زیادی داره:31:

Alijo0on
15-11-2011, 12:13
100 کیلوبایت رو در زمان بر حسب ثانیه ضرب میکنی تا مقدار کیلوبایت دریافتی در اون زمان مشخص بشه بعد برای تبدیل کیلوبایت به مگابایت اون عدد رو تقسیم بر 1024 باید بکنید.
برای مثال با سرعت 100 در یک ساعت میشه 351.5 مگابایت دانلود کرد.

100*3600 = 360000 کیلوبایت در ساعت
360000/1024 = 351.5 مگابایت در ساعت

البته یه اشتباهی لپی که کردی این بود که 100کیلو بیت بر ثانیه سرعت واقعی دانلود میشه ! نه بایت !!
اگه قرار به این بود که ما روز به روز پایه این سرعت پیر نمیشدیم که !:13:

دوستان من نمی تونم چیزی از راپیدشیر دانلود کنم. بقیه هم همین مشکل رو دارند؟؟

از دیشب برای منم همینطور بوده :| تقریبی هر شب نزدیک 1 گیگ دانلود دارم اما دیشب شاید 100 مگ هم بزور شده باشه!!!

دوستان من میخوام برای ماه آینده سرویس و از حجمی در بیارم و CRA رو بگیرم
حالا به نظرتون CRA خوده داتک بهتره یا مخابرات ؟ ( هر چند که بنظرم ترافیک خوده مخابرات تعیین کننده این معیاره ، درسته ؟)
و اینکه پارس آنلاین هی داره sms میده که منطقه ما 128 با 7700 میده ! نظرتون چیه ؟

shahramcat
15-11-2011, 13:36
سلام

دوستان شما هم رو سرویس داتک packet lost دارید ؟

ممنون

DaRiOuShJh
15-11-2011, 16:49
افتضاح است افتضاح
عید میشه ما باید عذا بگیریم از دیروز یا قطعه یا مشکل داره
از دیشب گمونم باز 8 ساعتی قطع بود فقط، 4 ساعتم که ظهرش قطع بود

AliROCK
15-11-2011, 17:02
ماله من package lost ش فکر کنم 80% رو رد کرده.....:24::34::32:

shahramcat
15-11-2011, 18:18
افتضاح است افتضاح
عید میشه ما باید عذا بگیریم از دیروز یا قطعه یا مشکل داره
از دیشب گمونم باز 8 ساعتی قطع بود فقط، 4 ساعتم که ظهرش قطع بود

ماله من package lost ش فکر کنم 80% رو رد کرده.....:24::34::32:

این packet lost سراسری هست از طرف مخابرات هست .... بیشتر isp ها الان دارن !

DaRiOuShJh
15-11-2011, 18:42
فکر کنم ارتباطی تنگانگ به اون انفجاره پادگانه داشته
خوب بدتر اینطوری تابلو میکنن که:31:

A.IvI.I.N
15-11-2011, 20:14
من شنیدم اینترنت شرق کشور مختل شده و سرعت داغونه.
حالا شاید به قول تو ماله انفجار باشه :31:
اوضای من که خوبه همین دیشب 2 کیلو فیلم گرفتم .

imanpod
15-11-2011, 22:03
سلام
منم دیروز 4-5 ساعتی قطعی داشتم .
یه سوال در مورد خرید حجم : حجمی که اضافه بر 3 گیگابایت اولیه خریداری میشه ، قابل انتقال به ماه های بعده ؟ اگه قابل انتقاله ، چند ماه میشه انتقال داد؟

shahramcat
15-11-2011, 22:53
سلام
منم دیروز 4-5 ساعتی قطعی داشتم .
یه سوال در مورد خرید حجم : حجمی که اضافه بر 3 گیگابایت اولیه خریداری میشه ، قابل انتقال به ماه های بعده ؟ اگه قابل انتقاله ، چند ماه میشه انتقال داد؟

سلام

خیر قابل انتقال نیست اصلا . باید تو همون دوره مصرف کنی

DaRiOuShJh
16-11-2011, 14:11
از دیروزکه کچلمون کرد برای من دیگه حدودا خوب شده
بچه ها میگم یه مشکلی دارم من
نه با پیزچیان نه معمولی کلا سایت هایی که اسمه تورنت دارن رو باز نمیکنه برام
can not display میده همه رو
موضوع چیه؟ برای شما هم اینطوریه؟
حتی تو گوگل هم سرچ میکنم با این کی ورد اونم نشون نمیده

Alijo0on
16-11-2011, 16:19
حالا به نظرتون CRA خوده داتک بهتره یا مخابرات ؟ ( هر چند که بنظرم ترافیک خوده مخابرات تعیین کننده این معیاره ، درسته ؟)
و اینکه پارس آنلاین هی داره sms میده که منطقه ما 128 با 7700 میده ! نظرتون چیه ؟

چرا کسی جواب منو نمیده ؟!

SIMON137
16-11-2011, 16:20
عجیب قطعی هست ، هی قطع میشه هی وصل سرعت هم باز بهتر شده !

The Dreadnaught
16-11-2011, 17:55

سرویس مخابرات اون طور که دوستان در تاپیکش میگن سرعتش برابر همون سرعت اسمی هست ، یا یکی دو کیلوبایت کمتر ، ولی شرکتی ها اون سرعت رو بهت نمیدن. (برای سرویس های CRA)

sei_pm
16-11-2011, 17:59
چرا کسی جواب منو نمیده ؟!

CRA داتک طبق تجربه کاربرها که داخل تاپیک گفتند نصف اون چیزی هست که می خرید یعنی برای 512 حدود 256 هست در صورتی که برای مخابرات به طور معمول همون چیزی هست که میخرید ولی مخابرات 256 به بالا نمیده و خود 256 رو هم با مدرک میده . سرعت آپلود مخابرات کمه ولی سرعت آپلود داتک بیشتره.

hadi007
16-11-2011, 18:40
سلام بچه ها.من چند روزی نبودم و نتونستم فعلا سرویس بگیرم.با این اوصاف به نظرتون من 256 مخابرات بگیرم بهتره یا cra 521 داتک رو؟اوندفه که به خود شرکت داتک زنگ زدم گفت نامحدود 256 نگیر که پشت سیستم خوابت میبره و همش به اینجا میخوای زنگ بزنی و نامحدود 512 بگیر.الان موندم بین این دو انتخاب.حالا پول ماهانش مهم نیست فقط نمیخوام همش حرص بخورم که چرا یه روز قطعه و چرا سرعتش هی پایین میادممنون میشم راهنماییم کنین.

mehryar1973
16-11-2011, 19:50
سلام بچه ها.من چند روزی نبودم و نتونستم فعلا سرویس بگیرم.با این اوصاف به نظرتون من 256 مخابرات بگیرم بهتره یا cra 521 داتک رو؟اوندفه که به خود شرکت داتک زنگ زدم گفت نامحدود 256 نگیر که پشت سیستم خوابت میبره و همش به اینجا میخوای زنگ بزنی و نامحدود 512 بگیر.الان موندم بین این دو انتخاب.حالا پول ماهانش مهم نیست فقط نمیخوام همش حرص بخورم که چرا یه روز قطعه و چرا سرعتش هی پایین میادممنون میشم راهنماییم کنین.

سلام منظورش این بوده که 128 نگیر که خوابت ببره256 بگیر:31:
حرف خوبی زده گوش کن ولی اگر مخابرات بهت 256 داد معطل نکن
امروز قطعی کجلمون کرد افتضاح بود

The Dreadnaught
17-11-2011, 09:23
CRA داتک طبق تجربه کاربرها که داخل تاپیک گفتند نصف اون چیزی هست که می خرید یعنی برای 512 حدود 256 هست در صورتی که برای مخابرات به طور معمول همون چیزی هست که میخرید ولی مخابرات 256 به بالا نمیده و خود 256 رو هم با مدرک میده . سرعت آپلود مخابرات کمه ولی سرعت آپلود داتک بیشتره.

مخابرات اون طور که از ظاهر قضیه پیداست از اول آذر 512 هم ارائه میده :

hadi007
17-11-2011, 23:34
من مرکز مخابراتی مالک اشتر هستم.صبح رفتم مخابرات و با جواز کسب هم 256 ندادن.فقط با کارت دانشجویی میدن.ما هم از صبح به همه دوست و اشناهامون زنگ زدیم یه دانشجو پیدا نکردیم کارتشو بگیریم و بدیم اینا.داتک با همین جواز و نامه سربرگ دار همه جور سرعتی میده.زنگ زدم داتک بازم گفت cra نگیر چون سرعتش کمه و به اجبار مخابرات این سرویسها رو دارن میدن.گفت 256 سرعتش بین 8 تا 15 هستش و 512 نهایتش حدود 20 بده.بچه هایی که نامحدود داتک دارن واقعا برای اشتراکهای جدید اینقدر سرعت پایین میبندن؟

behzadee
18-11-2011, 11:21
من 512 cra دارم و سرعت 20 تا 30 هستش
برای مخابرات خیلی بهتره

mehryar1973
18-11-2011, 17:25
من 512 cra دارم و سرعت 20 تا 30 هستش
برای مخابرات خیلی بهتره

برای مخابرات خوب سرعتش واقعیه برادر
ولی بین شرکتها cra داتک باز از بقیه بهتره تو تاپیک فن آوا بچه ها میگن 256 سرعت دانلودش 6 کیلو بایته:31:

mehryar1973
19-11-2011, 20:30
امروز قطعی های مکرر داشتم(مرکز نهری):13:

sms11
20-11-2011, 09:58
کسی به پشتیبانی بابت سرعت پایین زنگ نزده؟
مال من قطع نمیشه اما گاهی اوقات سرعتش افت میکنه

a.toraby
20-11-2011, 10:50
کسی به پشتیبانی بابت سرعت پایین زنگ نزده؟
مال من قطع نمیشه اما گاهی اوقات سرعتش افت میکنه

زنگ زدن نداره وقتی از قبل جواب سوالتو میدونی!!!!!!!!!!!!
زنگ بزنی میگن اختلال سراسریه!!! همین

DaRiOuShJh
20-11-2011, 13:32
تازه طلبکارم میشن میگن چرا دانلود کردی همش:31:
بچه پر رو دفه پیش زنگ زدم میگه الان که یه ساعت قطع شده 3 ساعت پیشش داشتید یه دممیگیرفتید
گفتم خوب برای عمم نگرفتم که نامحدود برای دانلود گرفتم دیگه
مخابراتم که زنگ زدم 256 هم آزاد شده گفت مدرک نمیخوان
بشه امضائه رو جور کنم این ماه برم دیگه از مخابرات بگیرم
3 سال داتک کرد تو پاچمون بسه

sms11
20-11-2011, 17:01
یعنی الان مخابرات 512 و با نامه میده؟
ای بمیره این مخابرات با این کار کردنش که دهن ما رو .... .اگه این 2 مگ کوفتی رو به ما داده بود تا حالا 100 بار از داتک جدا شده بودم

DaRiOuShJh
20-11-2011, 19:01
مخابرات ما که 256 بالاتر نمیده زنگ بزن مخابرات خودتون بپرس کامل راهنمایی میکنن
من گیره امضام
خطم خودم خریدم فیبر بود
وگرنه تا به حال رفته بودم رو مخابرات

MAHDI_SOS
20-11-2011, 21:08
اقا من می خواهم از شاتل منتقل بشوم این شرکت (اگر در اصفهان باشد)می خواستم ببینم سرعت دانلودشبانه حدود چند است بعد از چه ساعتی تا کی و دیگر قیمت ها
لطفا یک راهنمایی عالی کنید ببخشید چون صفحات تایپیک زیاد است مجبورم بپرس

بامزی
21-11-2011, 22:29
پس داتک هم زیاد سرویسش جالب نیست !
عجبا !
من چه کار کنم پس ؟

j2df
21-11-2011, 22:39
ببخشید دوستان مگه مخابرات چه برتری نسبت به داتک داره؟

sei_pm
21-11-2011, 23:24
مخابرات ما که 256 بالاتر نمیده زنگ بزن مخابرات خودتون بپرس کامل راهنمایی میکنن
من گیره امضام
خطم خودم خریدم فیبر بود
وگرنه تا به حال رفته بودم رو مخابرات

گیر امضاء چی هستی؟
مخابرات رو یک سری از مناطق رو فیبر هم سرویس میده . پیگیری نکردی؟

SIMON137
21-11-2011, 23:26
افت سرعت شدیدی داریم

دوستان شما هم دارید یا خیر ؟

DaRiOuShJh
21-11-2011, 23:40
قیمتش نصفه سرعتش دانلودش واقعیه
البته آپلودش کمه ولی آپلود که خیلی کاربرد نداره برای دانلودرها

DaRiOuShJh
22-11-2011, 00:32
گیر امضاء چی هستی؟
مخابرات رو یک سری از مناطق رو فیبر هم سرویس میده . پیگیری نکردی؟
چرا پیگیری نکردم کچلشون کردم
یه چیزایی دارن به اسمه کارت! که روی خط فیبر نوری هم میدن ولی چون بنده عضو وی آی پیه Top Ten بدشانس ترین آدم هام، محله ی ما نداره کلا:31: ثبت نام هم چند ماه پیش کردم ولی حالا حالا ها به ما نمیرسه (البته بعید میدونم اصلا به کسی داده باشن)

گیر امضای صاحب خطم دیگه
خارج تشوف دارن:31:

این ماهم فکر نکنم خبری بشه همین داتک رو تمدید کنم احتمالا

AliROCK
22-11-2011, 02:36
افت سرعت شدیدی داریم

دوستان شما هم دارید یا خیر ؟

برادر ما که همه چی داریم باقیه رو نیدونم:24::34::32:

Alijo0on
22-11-2011, 09:40
اتفاقا جای همتون خالی واسه منطقه ما چند شبیه درست شده فک کنم!
متوسط شبی 1.25 گیگ دانلود دارم ...!!
حالا نمیدونم این خوبه یا بد ولی در کل ! محل کارمم (گیشا) از مخابرات گرفتم 128 نهایت سرعتش 20 ئه :دی ولی نامحدود حالا این خوبه یا اون قضاوت با شما ...

بعد یه چیزه دیگه ، درسته که وی Pn روی adsl مخابرات کار نمیکنه ؟!!کسی میدونه دلیلش چیه؟

sms11
22-11-2011, 10:40
ما هم چند وقتی شده که درست شده و عینه آدم داره کار میکنه
=====
چیز پی ان برای شرکتا های مختلف فرقی نمیکنه و از هرجا که بگیری کار میکنه.وقتی پورتش باز باشه واسه همه بازه

NaughtyCat
22-11-2011, 11:59
دوستان من واقعا درک نمیکنم چطور پولتون رو میریزید تو حلقوم این مخابرات؟! اصلا دلیل اینکه قیمت هاش رو اینجوری میذاره واسه اینه که این ISP های دیگه رو بدبخت کنه تا چندوقت دیگه هم کل ایترنت مملکت بیفته دست خودشون! بخدا شرف داره یه ذره پول بیشتر بدید از این شرکت های خصوصی بگیرین. خلاصه خواهشا نگیرید از این مخابرات لعنتی...

a.toraby
22-11-2011, 13:25
دوستان من واقعا درک نمیکنم چطور پولتون رو میریزید تو حلقوم این مخابرات؟! اصلا دلیل اینکه قیمت هاش رو اینجوری میذاره واسه اینه که این ISP های دیگه رو بدبخت کنه تا چندوقت دیگه هم کل ایترنت مملکت بیفته دست خودشون! بخدا شرف داره یه ذره پول بیشتر بدید از این شرکت های خصوصی بگیرین. خلاصه خواهشا نگیرید از این مخابرات لعنتی...

آخه این چه حرفیه شما میزنید؟ اگه مخابرات بخواد کل اینترنت رو بگیره دست خودش یک قانون رو عوض میکنه یه شبه این کارو انجام میده. نیازی نداره بیاد این کارها رو بکنه که. :31:

DaRiOuShJh
22-11-2011, 13:47
درسته برادر اول مخابرات هست بعد این شرکت های pap و ...
ناسلامتی اونه که بینه اینا پخش میکنه
مثله اینه که بگیم جنس رو از وارد کننده که قیمت بهتری نمیده نگیریم که از واسطه بگیریم در حالی که فرقی نمیکنه اون وارد کننده پولشو داره میگیره فرقی نداره براش
---------------------------------------
برای منم روزگارم بد نیس همون سرعته همیشگی و حجم دانلود همیشگی
stable شده 2-3 روزه