PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

zed2
18-09-2008, 12:53
دوستان، داتک مودم USRobotics رو پشتیبانی میکنه؟!
طبق گفته پشتیبانی سازگاره:46:

دوستان یه نظر خواهی میخوام بکنم
الان من 256 دارم.میارزه آدم تقریبا 50 تومن بده ماهی و 512 بگیره؟
من مندم بگیرم یا نه

یک بار بگیر تست کن مشکلی پیش نمیاد.اگر خوب بود که هیچ ....اگر سرعت زیاد نبود دوباره میای رو 256:46:

sms11
18-09-2008, 18:21
طبق گفته پشتیبانی سازگاره:46:

یک بار بگیر تست کن مشکلی پیش نمیاد.اگر خوب بود که هیچ ....اگر سرعت زیاد نبود دوباره میای رو 256:46:

مطمنی ؟
یعنی من زنگ بزنم بخش فروش بگم اگه میشه به من 512 بدید واسه تست؟
خودت اینکارو کردی قبول میکنن همچین کاری بکنن؟
از لحاظ پولی چی میارزه بخرم؟

zed2
18-09-2008, 21:46
مطمنی ؟
یعنی من زنگ بزنم بخش فروش بگم اگه میشه به من 512 بدید واسه تست؟
خودت اینکارو کردی قبول میکنن همچین کاری بکنن؟
از لحاظ پولی چی میارزه بخرم؟
باورت بشه یا نشه من الان با 42 تومن دارم 128 می گیرم( از رو ناچاری)
یک ماه گرفتن 512 با ان قیمت به هیچ کس ضرر نزده فوقش می بینی ان سرعتی که انتظار داشتی نبود میری دوباره 256 چند روز قبل از تمدید قرار داد زنگ بزن بگو می خوام 512 کنم بهت می گن چی کار کنی.

mostafaeshghi
19-09-2008, 02:26
دوستان یه نظر خواهی میخوام بکنم
الان من 256 دارم.میارزه آدم تقریبا 50 تومن بده ماهی و 512 بگیره؟
من مندم بگیرم یا نه

البته اگر دقیق بررسی کنید قیمتش با عوازض و مالیات و کوفت و زهرمار در میاد 50 هزار و 900 تومان !:31:

نری اونجا پول کم بیاری !:31:

به 1 ماه تست کردنش میارزه !

akhoond
19-09-2008, 06:01
البته اگر دقیق بررسی کنید قیمتش با عوازض و مالیات و کوفت و زهرمار در میاد 50 هزار و 900 تومان !:31:

نری اونجا پول کم بیاری !:31:

به 1 ماه تست کردنش میارزه !

البته حواست باشه ، اگه وسط شارژ ، می تونی بکنی 512 ، اما دیگه وسط 512 ، نمی تونی بکنی 256 ، می گن باید تا آخر شارژ صبر کنی ، کلک شونه که ضرر نکن :13:
فکر کنم اگه بزاری ، هفته آخر شارژ 256 ات ، بعد بکنی 512 ، یه هفته زمان تست مناسبی باشه ، هم خیلی هزینه نداره ، هزینه یک هفته 512 رو می دی ، هم اگه بد بود ، تحمل یک هفته ای ، بهتر از یک ماهه است ، دیدم کسانی رو که سر این موضوع کلی جر و بحث می کردن :13:
ببین چی می شه ...
یا حق :11:

yade
20-09-2008, 15:30
دوستانی که256 گرفتن با چه سرعتی دانلود می کنند 32 یا کمتر بیشتر بین چه محدوده هست

akhoond
20-09-2008, 15:46
دوستانی که256 گرفتن با چه سرعتی دانلود می کنند 32 یا کمتر بیشتر بین چه محدوده هست

ما تو دفتر داریم با 30 دان می کنیم ( دفتر خیلی کم می رم ، همین چند وقت پیش بودم ، اوایل ماه مبارک ) البته خیلی ثابت نیست بین 27 تا 31 متغیره ، ولی مشکل دیگه ای نداریم ( لینک ها هم مستقیم می ذریم ، تورنت و رپید رو نمی دنم )
این شرایط دفتر ما هست با پیش شماره 6601 ، بقیه رو نمی دونم

mostafaeshghi
20-09-2008, 17:06

سلام

من 256 دارم! اکثر دانلودهام از رپید شر هست که اکانت پرمیوم رپید شر را هم دارم! و سرعتم هم زیر 31 نیومده در این 6 ماه استفاده ام !

سوال دیگه ای هست بگید !

sms11
20-09-2008, 20:01
البته حواست باشه ، اگه وسط شارژ ، می تونی بکنی 512 ، اما دیگه وسط 512 ، نمی تونی بکنی 256 ، می گن باید تا آخر شارژ صبر کنی ، کلک شونه که ضرر نکن :13:
فکر کنم اگه بزاری ، هفته آخر شارژ 256 ات ، بعد بکنی 512 ، یه هفته زمان تست مناسبی باشه ، هم خیلی هزینه نداره ، هزینه یک هفته 512 رو می دی ، هم اگه بد بود ، تحمل یک هفته ای ، بهتر از یک ماهه است ، دیدم کسانی رو که سر این موضوع کلی جر و بحث می کردن :13:
ببین چی می شه ...
یا حق :11:

اخه به نظرم اینقد پول دادن بابت اینترنت زور داره اما ممنن از راهنماییتون

akhoond
20-09-2008, 20:34
اخه به نظرم اینقد پول دادن بابت اینترنت زور داره اما ممنن از راهنماییتون

خواهش می کنم ، خب من هم واسه همین می گم دیگه ، اگه بذاری یه هفته آخر ، فقط پول یک هفته 512 رو می دی ، نه همشو ، اگه خوب و بود و راضی بودی که هیچ ، اما اگه نخواستی ، یا سرعت اش بد بود ، خیلی متضرر نشدی ...:5:

یا حق

Acro-Crown
21-09-2008, 09:38
من الان یک هفته است که درخواست اشتراک دادم ولی هنوز وصل نشده شروع قرار دادمم از 28 شهریور تا 30 مهر زدن که 3 روزش فعلن گذشته........
بکجا باید زنگ بزنم برای پیگیری قرار دادم؟

من از نمایندگیش در خواسن دادم و موقعی که در خواست دادم خطم هنوز رانژ شرکت دیگه ای بود که بعد از دوروز از درخواست جمع آوری خطم از رانژ خارج شد.

ممکنه تو این دو قسمتش کارم گیر کرده باشه؟

ایدون
21-09-2008, 12:33
من الان یک هفته است که درخواست اشتراک دادم ولی هنوز وصل نشده شروع قرار دادمم از 28 شهریور تا 30 مهر زدن که 3 روزش فعلن گذشته........

من از نمایندگیش در خواسن دادم و موقعی که در خواست دادم خطم هنوز رانژ شرکت دیگه ای بود که بعد از دوروز از درخواست جمع آوری خطم از رانژ خارج شد.

اینو همه میدونن که نمیشه تاریخ دقیقی برای برقراری تعیین کرد و معمولش اینه که از اولین اتصال زمان محاسبه میشه ولی این داتک نه که آفتابه دزده تاریخ تعیین میکنه تا از همین چند روزها که وصل نشده بدزده.

akhoond
21-09-2008, 12:35

دوست عزیز ، اگه موقعی که در خواست رانژه تون رفته بوده مرکز ، خطتون هنوز رانژه اون یکی شرکت بوده ، با احتساب زمان رفت و برگشت و تاخیر ها و این مسخره بازی ها ، فکر کنم یه هفته ای تاخیر بیافته حتما ، اما شما بی کار نشین ، تلفن بزن ، پیگیر شو ، این ها کار رو می اندازن پشت گوش :13:

یا حق

Acro-Crown
21-09-2008, 15:49
ممنون شماره تماس مستقیمی نیست که بشه پیگیری کرد من فقط شماره 81681 رو تونستم از تو سایت بردارم که اونم تابحال موفق به برقراری تماس نشدم

akhoond
21-09-2008, 16:18
ممنون شماره تماس مستقیمی نیست که بشه پیگیری کرد من فقط شماره 81681 رو تونستم از تو سایت بردارم که اونم تابحال موفق به برقراری تماس نشدم
راستش تا جایی که یادمه ، توی فاکتور ، شماره تلفن مستقیم اون مسول فروش رو می نوشت ، دیگه حالا رو خبر ندارم ، اما شما فقط با داتک در تماس نباش ، یه زنگی هم به مرکز بزن ، درسته که با من دعوا می کرد و می گفت که شما نباید با ما تماس بگیری ، اما خب ، نکشتنم که ، طرف باید کار شما رو راه بندازه ، و شما هم می تونی زنگ بزنی ، اگه بد اخلاقی دیدی ، اهمیت نده ، گفتم قبلش بهت بگم :10: :11:

یا حق

Gigawarn
21-09-2008, 17:28
برای شارژ سرویس باید چیکار کنیم
ایا شماره حسابی هست که بشه پول رو ریخت یا باید بلند شیم بریم نمایندگی
ای دی اس ال

milky way
21-09-2008, 17:32
ای دی اس ال
شماره حساب داره ولی راه ساده تر پرداخت اینترنتیه من که خودم اینترنتی میدم خیلی راحت.

mostafaeshghi
21-09-2008, 20:15
ای دی اس ال

یه راه دیگه هم هست

برای من یه نامه از داتک اومد که گفته بود به فلان شماره حساب پول ماهانه را بریزید و با یه شماره موبایل 912 طبق فرم زیر به قلان شماره شماره فیشتون را اس ام اس کنید !

ولی من که خونمون نزدیکه برم شرکت خیلی راحتترم !

sms11
21-09-2008, 20:45
یه راه دیگه هم هست

برای من یه نامه از داتک اومد که گفته بود به فلان شماره حساب پول ماهانه را بریزید و با یه شماره موبایل 912 طبق فرم زیر به قلان شماره شماره فیشتون را اس ام اس کنید !

ولی من که خونمون نزدیکه برم شرکت خیلی راحتترم !

من تقریبا یه ساله که به همین روش دارم پول میریزم

Gigawarn
21-09-2008, 20:50
پس چرا برای ما نامه نمیاد؟؟!!!
از اینترنت چه جوری بریزیم؟؟ توضیحاتم که تو سایتشون نیست
راستی اگه اکنتومن تموم شه چی من الان اکانتم تمومه

sms11
22-09-2008, 10:55
دوستان از دیشب تاحالا وسط کار اینتترنتم یهو قطع میشه .و مجبورم دوباره بزنم وصل شه.دیگه نمیتونم بزارم دانلود بشه و برم.نمیدونم واسه شمام اینطوری شده.
اگه نشده کسی میدونه باید چیکار کنم؟

Gigawarn
22-09-2008, 19:33
آقا یون من ویندوزم رو عوض کردم خواهشن بگین چه جوری مودم رو تتنظیم کنم به صفحه اصلی می رم ولی تنظیمات از جمله آی پی و ... رو چیکار کنم ممنون اگه بگین

milky way
23-09-2008, 14:35
امروز دیگه واقعا کندی سرعت به حد نهایی خودش رسیده حقیقتا صفحات هم بزور باز میکنه زنگ زدم پشتیبانی خوده یارو هم شاکی بود و میگفت میدونم سرعت افتضاحه و مشکل پهنایه باند متاسفانه عمومی هم هست گفت من کاری نمیتونم بکنم بهتره با پشتیبانی مشتری یا همون Customer Care تماس بگیری همون شماره 81681 ولی جالبه که به این شماره که میزنگی اصلا بخشی به نام پشتیبانی مشتری وجود نداره بخش فروش داره فقط برای ADSL نمیدونم .

milky way
23-09-2008, 15:59
یچیز براتون بزارم بخندین همه این تست اینترنت 512 منه واقعا کی چیزی نمیشه گفت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AliROCK
23-09-2008, 16:28
شماره پشتیبانی فنی اینه
81686868
ولی جوابه درستی بهت نمیدن امروز بدتر شده

milky way
23-09-2008, 16:31
شماره پشتیبانی فنی اینه
81686868
ولی جوابه درستی بهت نمیدن امروز بدتر شده
پشتیبانی فنی رو که میدونم , پشتیبانی فنی زنگ زدم گفت زنگ بزن پشتیبانی مشتری دیگه (Customer Care) این دو تا با هم فرق میکنن اتفاقا تو سایتشم برید تو بخش تماس با ما ببنید پشتیبانی مشتری رو همین 81681 زده . همونیه که زنگ میزنن میگن از سرویس راضی هستی یا نه بره من یه بار زنگ زدن یادش بخیر اون موقع وضعیت خوب بود هیچی نگفتم .
ببنیم دوستان دیگه مشکل کندی سرعت ندارن .

sms11
23-09-2008, 20:26
پشتیبانی فنی رو که میدونم , پشتیبانی فنی زنگ زدم گفت زنگ بزن پشتیبانی مشتری دیگه (Customer Care) این دو تا با هم فرق میکنن اتفاقا تو سایتشم برید تو بخش تماس با ما ببنید پشتیبانی مشتری رو همین 81681 زده . همونیه که زنگ میزنن میگن از سرویس راضی هستی یا نه بره من یه بار زنگ زدن یادش بخیر اون موقع وضعیت خوب بود هیچی نگفتم .
ببنیم دوستان دیگه مشکل کندی سرعت ندارن .

مال من سرعتش فرقی نکرده فقط چند شب پیش یهو قطع میشد همین.الانم خداروشکر خوبه

rozbeh85
23-09-2008, 23:07
وایرلس 256، فاجعه، مصیبت
سرعت در حد دایل آپ

zed2
24-09-2008, 00:28

ای کاش این اپلودت مال من بود خیلی می تونستم به بچه ها کمک کنم:19:

وایرلس 256، فاجعه، مصیبت
سرعت در حد دایل آپ

کدوم انتن اینجوری شده؟

milky way
24-09-2008, 09:41
اوه اوه امروز سرعت از دیروزم بدتره دیگه غیر قابل تحمله دقیقا سرعت اینترنت من الان از دایل آپ کند تره دوباره زنگ زدم پشتیبانی میگه تحمل کنید دیگه نمیدونم چیکار کنم .

mostafaeshghi
24-09-2008, 14:24

ببین دوست عزیز

اولا که این سایت اصلا و ابدا سایت مناسبی برای گرفتن سرعت نیست! اینو تجربه یه خودتون هم میتونه ثابت کنه در یه بازه ی زمانی کوچک مثل 10 دقیقه هر 1 دقیقه 1 بار تست بگیرید ببینید چه تفاوتهای فاحشی در اعداد دریافتی میبیندی !

و مهمتر در نظر داشته باشید در هنگام تست گرفتن هیچ برنامه ای از اینترنت استفاده نکنه !

در همچنین وقتی که سیستم از منابع اینترنت استفاده نمیکنه ، یک تست بگیرید و نتیجه را اعلام کنید !

milky way
24-09-2008, 14:35
امروز زنگ زدم CustomerCare بالاخره گفت تو صورتحساب آخر این ماه یه تخفیف احتمال 20% برای همین مشکل پهنایه باند میدیم گفت زمان پرداخت زنگ بزنین بخش فروش .

rozbeh85
24-09-2008, 18:03
کدوم انتن اینجوری شده؟

آنتن های 50،114 و 94
دیگه امروز خداییش سرعت من ماورایی بود، دوکیلو بایت
من موندم با این 2 کیلو بایت چه کنم...

zed2
24-09-2008, 18:15
آنتن های 50،114 و 94
دیگه امروز خداییش سرعت من ماورایی بود، دوکیلو بایت
من موندم با این 2 کیلو بایت چه کنم...
انتن هامون ظاهرا جداست (تو یک منطقه نیستیم چون مال من 6 و 26 و 45 دسترسی دارم .مال من رو 6 وضعش مثل مال شماست

n0100003
24-09-2008, 21:36
دوستان مخصوصا اقای zed2 و بچا هایی که IPW دارن خواهشن کمکم کنید چون خیلی کم وقت دارم
من الان ADSL از افروز گرفتم ماهی 55000 تومن پولشه خب هممون میدونیم که 55000 واسه 128 زیاده حالا اینو میخوام بگم من دوباره دیشب تو سایت داتک قسمت درخواست IPW مشخصاتمو دادم و خانمه امروز صبح بهم زنگ زدو گفت یه مودم برام اومده واست نگه داشتم گفت 128 ماهیانه هزینه تمام شدش میشه ماهی 41300 تومن گفت تا شنبه صبح به من زنگ بزن اگه خواستی اگه نزدی من مودمو میدم به یکی دیگه...
حالا دوستان راهنمایی کنید من IPW از داتکو بگیرم یا همین ADSLافروز رو داشته باشم؟؟؟؟این فکر بخاطر این به سرم زد که IPWهر ماه واسم 14000 تومن ارزونتر در میاد نسبت به ADSL افروز حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟
ADSL نگه دارم؟؟؟؟یا IPW داتک بگیرم با ماهی 14000 تومن ارزونتر؟؟؟؟؟شما بودید چیکار میکردید سرعت جفتشونم 128 هست
IPW بهتره یا ADSL????اصولن کدومشون بیدردسر تر و سرعت بالاتری داره؟؟؟زد2 گفته بود IPW همه دردسرهای ADSL رو داره ولی ADSL من اصلا دردسر نداره و با 15و14 دانلود میکنم حالا چیکار کنم ماهی 55000 تومنم واسم زیاده
دانلود IPW چجوریا؟؟؟غذیه این انتناش چیه؟؟؟اگه محدوده من بد باشه و خوب انتن نده که بدبخت میشم!!!!
کلا درباره مزایا و ایرادایی که IPW داره بگید لطفا من شنبه صبح باید زنگ بزنم بگم میخوام اگه نزنم مودم از دسم رفته
لطفا زود راهنماییم کنید
منتظرم بچه ها

zed2
24-09-2008, 21:50
دوستان مخصوصا اقای zed2 و بچا هایی که IPW دارن خواهشن کمکم کنید چون خیلی کم وقت دارم
من الان ADSL از افروز گرفتم ماهی 55000 تومن پولشه خب هممون میدونیم که 55000 واسه 128 زیاده حالا اینو میخوام بگم من دوباره دیشب تو سایت داتک قسمت درخواست IPW مشخصاتمو دادم و خانمه امروز صبح بهم زنگ زدو گفت یه مودم برام اومده واست نگه داشتم گفت 128 ماهیانه هزینه تمام شدش میشه ماهی 41300 تومن گفت تا شنبه صبح به من زنگ بزن اگه خواستی اگه نزدی من مودمو میدم به یکی دیگه...
حالا دوستان راهنمایی کنید من IPW از داتکو بگیرم یا همین ADSLافروز رو داشته باشم؟؟؟؟این فکر بخاطر این به سرم زد که IPWهر ماه واسم 14000 تومن ارزونتر در میاد نسبت به ADSL افروز حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟
ADSL نگه دارم؟؟؟؟یا IPW داتک بگیرم با ماهی 14000 تومن ارزونتر؟؟؟؟؟شما بودید چیکار میکردید سرعت جفتشونم 128 هست
IPW بهتره یا ADSL????اصولن کدومشون بیدردسر تر و سرعت بالاتری داره؟؟؟زد2 گفته بود IPW همه دردسرهای ADSL رو داره ولی ADSL من اصلا دردسر نداره و با 15و14 دانلود میکنم حالا چیکار کنم ماهی 55000 تومنم واسم زیاده
دانلود IPW چجوریا؟؟؟غذیه این انتناش چیه؟؟؟اگه محدوده من بد باشه و خوب انتن نده که بدبخت میشم!!!!
کلا درباره مزایا و ایرادایی که IPW داره بگید لطفا من شنبه صبح باید زنگ بزنم بگم میخوام اگه نزنم مودم از دسم رفته
لطفا زود راهنماییم کنید
منتظرم بچه ها

اگر سرعت ارسال و دریافتت خوبه و محدودیت نداری بنظرم همان افروزنت بمونی بهتره
راستی خواستی بگیری داستان های مارو داری ها
انتن 26 ipw از کار افتاد یک انتن جدید کشف کرد مودم 50 !!!!!!!!!!اپلود محشر 5 تا 6 کیلوبایت دانلود افتضاح 3 تا 4 کیلوبایت:18:.به اروزم رسیدم:8:

n0100003
24-09-2008, 23:07
اگر سرعت ارسال و دریافتت خوبه و محدودیت نداری بنظرم همان افروزنت بمونی بهتره
راستی خواستی بگیری داستان های مارو داری ها
انتن 26 ipw از کار افتاد یک انتن جدید کشف کرد مودم 50 !!!!!!!!!!اپلود محشر 5 تا 6 کیلوبایت دانلود افتضاح 3 تا 4 کیلوبایت:18:.به اروزم رسیدم:8:
iهمین؟؟؟
ببینم IPW محدودیت حجمی داره؟؟چقدر؟؟شما 128 داری>؟سرعت دانلود و اپلودت چقدره؟
خوب من محدودیت ندارم و سرعتم هم خوب هست ولی IPW 14000 ارزونتره واسه همین میگم
IPW یا ADSL??????مسئله این است!!!!:19:

zed2
24-09-2008, 23:46
iهمین؟؟؟
ipw اگر محدودیت بزارن ظلم و جوک کامل است چون توش پکیچ لاست زیاد داره(منظور از بین رفتن بسته های اطلاعاتی)
اگر محدودیت جچمی بزارن 30 درصدش میره بخاطر این مورد حداقل.
محدودیت حجمی نداره ولی سرعت توش بسته به ترافیک انتن خیلی متغیر هست و پینگ هم بالاتر از adsl معمولا
سرویس که می بینی وضع ماهارو بسته به انتن و فاصله فرق می کنه.
می دونم سر دوراهی بدی گیر کردی ولی تصمیم نهایی رو باید بسته به وضعیتت خودت تصمیم بگیری .

milky way
25-09-2008, 00:00
iهمین؟؟؟
من قبل از اینکه منطقمون ADSL بیاد IPW داشتم و جزو اولین مشتریکین IPW بودم اون موقع وضعیت خیلی خوب بود سرعت 128 واقعا 16 و بعضا تا 20 کیلو بایت هم ترنسفر میداد ولی الان وضعیت جالب نیست خیلی بهتون پیشنهاد میکنم اگر میتونید سرویس ADSL تو عوض کنید چون واقعا 128 و 50 تومن ماهانه ظلمه من 50 تومن الان سرویس 512 داتک دارم (البته درسته الان نابود شده ولی قبلا واقعا 512 بود امید وارم در آینده نزدیک هم درست شه یعنی اینطوری قول دادن که)

n0100003
25-09-2008, 00:07
پکیج لاست یعنی چی یعنی یه فایل دانلود کنی ممکنه خراب دانلود شه؟ خب زد2 پینگ منم بالاست تقریبا ببین این تستو همین الان گرفتم میلکی میگه عوصض کن ولی باز خودش میگه IPW اولا خوب بود حالا شما هم یه کمکی بکن بالاخره خودت الن IPW داری بگو سرعتت چیه و چقدر دانلودته؟؟؟بابا یه چیزی بگو خب خودت جا من بودی چیکار میکردی؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
25-09-2008, 00:56
پکیج لاست یعنی چی یعنی یه فایل دانلود کنی ممکنه خراب دانلود شه؟ خب زد2 پینگ منم بالاست تقریبا ببین این تستو همین الان گرفتم میلکی میگه عوصض کن ولی باز خودش میگه IPW اولا خوب بود حالا شما هم یه کمکی بکن بالاخره خودت الن IPW داری بگو سرعتت چیه و چقدر دانلودته؟؟؟بابا یه چیزی بگو خب خودت جا من بودی چیکار میکردی؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پکیج لاست یعنی چی یعنی یه فایل دانلود کنی ممکنه خراب دانلود شه؟

پکیج لاست به بسته های اطلاعاتی می گن که حاوی حجم مشخصی (بسته به سرعت فرق می کنه ولی حجمشون از چند صد بیت برای سرعت هاب 14.4 کیلوبیت تا چند صد کیلوبایت برای سرعت های 100 مگابیت و بیشتر متفاوته)هستن.موقعی که فایلی (چه فایل معمولی چه صفحه وب چه تصویر چه...)به این بسته ها تبدیل میشه و از مسیر هایی که موجوده به سمت سیستم هدف میره ولی اتفاق می افته که بعضی بسته ها به دلایل مختلف( مثل اختلال نویز و... ) خراب میشن و وقتی به مقصد می رسن غیر قابل استفاده اند.سیستم با سیستم چکی که داره( که خودش یک داستان دارد) بسته هارو چک می کنه که درست است یا نه و اگر نبود دوباره درخواست میده تا بسته درست برسه.
ان نویز و خرابی خطوط که می گیم کیفیت خرابه منظور کامپیوتری بسته های اطلاعاتی خراب شده.
تو بی سیم چون مسیر خودش نیست خرابی بسته بیشتر از adsl است.
بیا یک تست نصف شب
راستی پایینترین پینگ من 400 بود و بالاترین پینگم فکر کنم 4000 هزار بوده که تصویرش رو خیلی وقت پیش گزاشتم تو انجمن ولی فکز نمی کنم تاپیکش باشه. متوسط هم 500 تا 700 است.
راستی این سروری که انتخاب کردی کجاست؟که 200 مایل فاصله داری؟
در مورد جای شما بودن من جای شما و در وضعیت شما نیستم پس شما الان فرمانده و تصمیم گیرنده اید

n0100003
25-09-2008, 02:20
پکیج لاست به بسته های اطلاعاتی می گن که حاوی حجم مشخصی (بسته به سرعت فرق می کنه ولی حجمشون از چند صد بیت برای سرعت هاب 14.4 کیلوبیت تا چند صد کیلوبایت برای سرعت های 100 مگابیت و بیشتر متفاوته)هستن.موقعی که فایلی (چه فایل معمولی چه صفحه وب چه تصویر چه...)به این بسته ها تبدیل میشه و از مسیر هایی که موجوده به سمت سیستم هدف میره ولی اتفاق می افته که بعضی بسته ها به دلایل مختلف( مثل اختلال نویز و... ) خراب میشن و وقتی به مقصد می رسن غیر قابل استفاده اند.سیستم با سیستم چکی که داره( که خودش یک داستان دارد) بسته هارو چک می کنه که درست است یا نه و اگر نبود دوباره درخواست میده تا بسته درست برسه.
ان نویز و خرابی خطوط که می گیم کیفیت خرابه منظور کامپیوتری بسته های اطلاعاتی خراب شده.
تو بی سیم چون مسیر خودش نیست خرابی بسته بیشتر از adsl است.
بیا یک تست نصف شب
راستی پایینترین پینگ من 400 بود و بالاترین پینگم فکر کنم 4000 هزار بوده که تصویرش رو خیلی وقت پیش گزاشتم تو انجمن ولی فکز نمی کنم تاپیکش باشه. متوسط هم 500 تا 700 است.
راستی این سروری که انتخاب کردی کجاست؟که 200 مایل فاصله داری؟
در مورد جای شما بودن من جای شما و در وضعیت شما نیستم پس شما الان فرمانده و تصمیم گیرنده اید
سرور KHOBAR (عریستان سعودی)که خود سایت هم با مثلث زرد نشون داده من اونو میزنم همیشه چون سایتم گفته Recommended server
دانلودت که بده میگی معمولا با چند دانلود میکتی؟؟؟؟
با این حساب یعنی 55 هر ماه بریزم تو شکم افروز بدبختی خوش برخوردم نیستن ولی داتک...:11::40:

n0100003
25-09-2008, 02:36
هه هه چه جالب با یه سروری که 6100 مایل دورتره تست گرفتم ببین چی شد:مثلا من 128 دارم دارم کم کم پی میبرم که میگن این سایتای تست سرعت چرتو پرته
ADSL یا IPW?????مسئله این است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rozbeh85
25-09-2008, 11:47
من Ipw 256 دارم سرعتم امروز رو 5 کیلو بایت هست
باز خوبه دیروز رو 2 بود امروز رو 5 است

n0100003
26-09-2008, 04:48
یعنی Ipw 256 داری بعد با 5kb دانلود میکنی؟؟واقعا؟چند وقت یه بار اینجوری میشه و چقدر طول میکشه؟معمولا با چند دانلود میکنی؟؟

rozbeh85
26-09-2008, 14:42
الان تقریبا 2 هفته است که سرعت فاجعه شده، میگن از پهنای بانده قراره هفته بعد هم درست شه
ولی بشنو و باور نکن
قبل از این جریانها با Idm بین 27 تا 31 دانلودم بود...

sms11
26-09-2008, 22:49
سرعت دانلود من خوبه ها .فقط گاهی اوقات یهو سرعت میاد رو 2 و3 و دوباره میره رو 35.نمیدونم چی میشه اما گاهی اوقات برای من اینجوری میشه.البته همیشه اینطوری نیست.الان دارم عادی دانلود میکنم

rozbeh85
27-09-2008, 00:45
برای منم الان عادی شده، 12:45 شب

zed2
27-09-2008, 18:45
بچه ها مشکل دانلود عجیب از رپید شیر پیدا کردم سرعت دانلودم 1 تا 2 کیلوبایت شده!!!!!تست کردم لینک های جاهای دیگر رو با حداکثر سرعت می گیره....
شما این مشکلو دارین؟

mostafaeshghi
27-09-2008, 22:34
بچه ها مشکل دانلود عجیب از رپید شیر پیدا کردم سرعت دانلودم 1 تا 2 کیلوبایت شده!!!!!تست کردم لینک های جاهای دیگر رو با حداکثر سرعت می گیره....
شما این مشکلو دارین؟

مطمئن باشید که این قضیه گذراست (روی بیشتر حرف من با ای دی اس الی ها است!) و هیچ گ.نه محدودیتی اعمال نمیشه و اگر میبنید سرعت دانلود از این سایت کمه مطمئنا به طور کلی ارتباط و اینترنتتون با مشکل مواجه است !

حالا بحث شما وایرلسیها کاملا متمایز و متفاوت است! بهتره با پشتیبانی تماس بگیرید و پیگیری کنید !

rozbeh85
27-09-2008, 22:39
مطمئن باشید که این قضیه گذراست (روی بیشتر حرف من با ای دی اس الی ها است!) و هیچ گ.نه محدودیتی اعمال نمیشه و اگر میبنید سرعت دانلود از این سایت کمه مطمئنا به طور کلی ارتباط و اینترنتتون با مشکل مواجه است !

حالا بحث شما وایرلسیها کاملا متمایز و متفاوت است! بهتره با پشتیبانی تماس بگیرید و پیگیری کنید !

امروز زنگیدم پشتیبانی مشتری( یا همچین نامی) گفت تا 15 مهر پهنای باند میخریم، واسه تمدید قرار داد ماه بعد هم حضوری بیاید تا تخفیف بدیم
اسم و این ها رو هم نوشت
ما روزها بین 2 تا 5 دانلودم هست و شب ها 31

n0100003
28-09-2008, 04:45
روزبه 256 داری؟؟
وایر لس خوبه؟ردیفه؟دانلود31 که خیلی خوبه

rozbeh85
28-09-2008, 11:42
روزبه 256 داری؟؟
وایر لس خوبه؟ردیفه؟دانلود31 که خیلی خوبه
آره، IPW 256، من اجبارا این رو دارم چون خیلی خیلی گرونه، ماهی 60 تومن
قبل از این جنگولک بازی ها خیلی راضی بودم، نه قطعی داشت نه کم شدن سرعت، همیشه بین 29 تا 31 دانلود میکرد
امیدوارم مشکل پهنای باندشان زودتر حل شود...

nightmare
28-09-2008, 11:48
سلام دوستان . منم این چند روز دچار افت سرعت زیادی شدم . با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن ما خودمون سرعت دانلود از یه سری سایت ها مثل RapidShare ، در ساعت های روز محدود می کنیم !! علتش هم مشکل در پهنای باند هست که به زودی حل میشه .

امیدوارم که زود تر حل بشه .

sms11
28-09-2008, 12:22
این شماره پشتیبانی داتک عوض شده؟
مگه 81681 نیست؟
هرچی زنگ میزنم میگه شلوغه.اگه شمارش عوض شده بیزحمت شمارشو بدین؟
منون

nightmare
28-09-2008, 12:30
مگه 81681 نیست؟
منون

با این شماره تماس بگیرید : 81686868

aliani
28-09-2008, 14:14
دوستان سوالي داشتم :) :

داتك 1 مگ رو چند ميده ؟ 512 ش كه 50 تومنه 1 مگش 100 هست يا بيشتر ؟

ممنون

n0100003
28-09-2008, 14:53
آره، IPW 256، من اجبارا این رو دارم چون خیلی خیلی گرونه، ماهی 60 تومن
قبل از این جنگولک بازی ها خیلی راضی بودم، نه قطعی داشت نه کم شدن سرعت، همیشه بین 29 تا 31 دانلود میکرد
امیدوارم مشکل پهنای باندشان زودتر حل شود...
من که 128 دارم 55 میدم:31::41:
من دوست داشتم IPW 256 میگرفتم ولی خب یارو گفت روزنامه رسمیو مهر شرکتو خب من از کجام بیارم اینارو:41::13:
تازه خانمه هم گفت تا شنبه بران مودمو نگه میارم (چون دید من پیگیری میکنم خودش زنگ زد خونه و موبایلم و خبر داد گفت مودم واست گرفتم )از برخور خوب و کمک کردن به مشتری ها شون لذت میبرم ولی حالا افروز اه اه اه
حالا شنبه که رد شد ولی اگه یه راهنمایی چیزی بکنید من بتونم 256 واسه خونه بگیرم خب دوباره شروع میکنم پیگیری مودم میگیرم
چرا 55 بدم واسه 128 افروز ؟؟مگه دیوانم
60 میدم 256 IPW DATAK
چقدر مسخرست که واسه یه 256 باید....

rozbeh85
28-09-2008, 16:07
من که رفتم اونجا، خانمه گفت 128 دیگه، گفتم نه 256
گفت شما که منزل هستید، منم با خنده گفتم شما شرکت فرض کن
دقیقا همین، موقع نوشتن نام هم از خودم اسم یه شرکت در آوردم
دقیقا به همین سادگی
حالا یا من شانس داشتم یا...

sms11
28-09-2008, 18:55
دوستان امروز که زنگ زدم 512 بگیرم بعد از اینکه 16 دقیقه منتظر موندم تا نوبتم بشه و 456989744655بار اهنگش واسم پخش شد و بعد از 546545454که زنه گفت چند لحظه منتظر بمانید ، بهشون گفتم که وسط دانلود یهو سرعت صفر میشه و دوباره برمیگرده.
یاروگفت تا اخر هفته مشکلمون حل میشه.خیلی هم تاکید داشته تا اخر هفته هفته درست میشه.
الان هم فعلا با 50 دانلود میکنم

hamid_xp
28-09-2008, 20:21
منو باش دو ماه بود اینترنت رو تمدید نکرده بودم ، این ماه که اومدم تمدید کنم حدود 7000 تومن آبونمان ازم گرفتن + 28600 + 15000 تومن هزینه اکانت رپید . ( جالبه که از ساعت 12 شب اول مهر به من سرویس دادند نه یک دقیقه اینور تر نه اونورتر )اگه میدونستم اینجوریه این ماهم تمدید نمی کردم . حالا کی می خواد خسارت امثال منو بده ، من الان سه ساله ای دی اس ال داتک دارم سال اولش خوب بود کم کم داره به گند کشیده میشه تو فکر اینم که سرویم رو عوض کنم .

mostafaeshghi
28-09-2008, 21:33
مگه 81681 نیست؟
منون

نه این شماره پشتیبانی نیست ! این شماره گویای شرکت داتک هست که میتونید با دادن کد مربوطه با بخشهای مختلف شرکت صحبت کنید ! و در قسمت پشتیبانی فنی منشی گویا اعلام میکنه که از این به عد برای تماس با پشتیبانی با شماره ی 81686868 تماس بگیرید !

mehdi_08
28-09-2008, 22:02
یه سوال
مگه داتک با مشکل پهنای باند مواجه نشده پس باید نمایندگی هاشون هم که از اونا سرویس میگیرند با این مشکل مواجه بشند در حالی که این طور نیست؟

reb
29-09-2008, 00:20
یه سوال
مگه داتک با مشکل پهنای باند مواجه نشده پس باید نمایندگی هاشون هم که از اونا سرویس میگیرند با این مشکل مواجه بشند در حالی که این طور نیست؟
شما زنگ نزیدی بپرسید که itc چرا توی لوگ من هست کسی دیگه گفت که من زنگ زدم(تهران) گفتن ماله ما هست درصورتی که ابدا ارتباطی نداره itc مخابراته زنگ بزن از اونجا که گرفتی بپرس.

mehdi_08
29-09-2008, 00:42
شما زنگ نزیدی بپرسید که itc چرا توی لوگ من هست کسی دیگه گفت که من زنگ زدم(تهران) گفتن ماله ما هست درصورتی که ابدا ارتباطی نداره itc مخابراته زنگ بزن از اونجا که گرفتی بپرس.
یه خورده نا مفهوم توضیح دادی البته ببخشیدا

Amin_0913
29-09-2008, 01:29
داتک توی یاسوج نمایندگی داره؟

rozbeh85
29-09-2008, 10:15
واقعا آیا داتک خسارات وارده به کاربران را جبران خواهد کرد؟ به هیچ عنوان. چون اساس این شرکت بر دروغ استوار است.

کدام شرکتی تو ایران به کاربراش خسارت میده که داتک دومیش باشه؟
این خانه از پایه.....
این طوریا...

ایدون
29-09-2008, 11:42
یه خورده نا مفهوم توضیح دادی البته ببخشیدا
بنده قبلا عرض کردم که سرویس شما از مخابراته نه داتک ولی شما اصرار دارین بگین داتک و جالبه که داتکی ها هم خوششون اومده گفتن درست هر لوگویی که نوشته شده باشه itc مال داتکه یعنی کنیه داتک هست.
حالا این بنده خدا درست میگه شما سرویس داری و استفاده میکنی ولی دیگری عوض شما جواب میده.
حالا دوست داری بگی داتکه خوب عیبی نداره :21:

milky way
29-09-2008, 12:05
خیلی سرعت افتضاحه واقعا رو اعصابه . زنگ بزنید همون 81681 به اوپراتور متصل بشید بگید با پشتیبانی مشتری میخواید صحبت کنید بعد مشکل کمی سرعت رو مطرح کنید بهتون میگه که این ماه 20% تخفیف میدن ولی به نظر من این 20% اینترنتی هم نیست که قبلا بود به نظر من حداقل باید 50-60 % تخفیف بدن این ماه رو مسخرست واقعا آدم نمیدونه باید به کی شاکی باشه هیچ سازمان نظارتی هم رویه این سرویس ها وجود نداره . کاش میشد سرویسم رو کنسل میکردم میرفتم از جایه دیگه میگرفتم ولی اونم نمیشه .

mehdi_08
29-09-2008, 12:07
بنده قبلا عرض کردم که سرویس شما از مخابراته نه داتک ولی شما اصرار دارین بگین داتک و جالبه که داتکی ها هم خوششون اومده گفتن درست هر لوگویی که نوشته شده باشه itc مال داتکه یعنی کنیه داتک هست.
حالا این بنده خدا درست میگه شما سرویس داری و استفاده میکنی ولی دیگری عوض شما جواب میده.
حالا دوست داری بگی داتکه خوب عیبی نداره :21:
من اصراری ندارم که بخوام بگم از داتک سرویس دارم
جالبه که همین شرکتی هم که ازش دارم سرویس می گیرم هم می گه که ما نمایندگی داتک هستیم (حالا این وسط پیدا کنید پرتغال فروش را)
ولی ببخشید این تیکه از جوابتونو نفهمیدم آخه یه خورده تخصصی جواب دادی من که سوادم زیر دیپلمه نفهمیدم :41:

:11::11:

ایدون
29-09-2008, 12:19
من اصراری ندارم که بخوام بگم از داتک سرویس دارم
جالبه که همین شرکتی هم که ازش دارم سرویس می گیرم هم می گه که ما نمایندگی داتک هستیم (حالا این وسط پیدا کنید پرتغال فروش را)
ولی ببخشید این تیکه از جوابتونو نفهمیدم آخه یه خورده تخصصی جواب دادی من که سوادم زیر دیپلمه نفهمیدم :41:

:11::11:
غجیبه که فراموش کردید داستان رو عیبی نداره من میگم:
همکار انجمن بشما گفت که داتک بنام خودش ثبت شده و نه itc شما گفتید از نماینده داتک گرفتید گفتند زنگ بزن و بپرس که چرا پس ip داتک نیست و itc هست شما زنگ نزده یکنفر دیگه بنیابت از شما گفت که من زنگ زدم داتک گفتن ip مهم نیست و مال خودمونه:41: از زنگ شما هم خبری نشد ولی خوب ممکنه یه مدت داتک لا اسم itc حال کرده باشه ولی در اینطور مواقع گندش درمیاد و معلوم میشه دروغ گفته:31:

milky way
29-09-2008, 12:59
این سایتم شانسی پیدا کردم البته بعیده تاثیر داشته باشه سایت شکایات مخابراته تونستین یه شکایت بدین .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

r4pbr4p
29-09-2008, 13:27

حالا بماند با چه سرعتی تست زدم :دی!

درمورد سوالت مهدی که پرسیده بودی چرا داتک نمیزنه باید بگم که ما از مخابرات پهنای باند می گیریم و داتک فقط شرکت پپ(PAP) ما هستش

پپ هم یعنی شرکتی که مجوز ارایه اینترنت پر سرعت رو میده

ایدون
29-09-2008, 13:52

حالا بماند با چه سرعتی تست زدم :دی!

درمورد سوالت مهدی که پرسیده بودی چرا داتک نمیزنه باید بگم که ما از مخابرات پهنای باند می گیریم و داتک فقط شرکت پپ(PAP) ما هستش

پپ هم یعنی شرکتی که مجوز ارایه اینترنت پر سرعت رو میده
پس داتک 2 تا لوگو داره یکی داتک و یکی itc اولی رو اونایی دارن که که از خود داتک مستقیما میگیرن ولی دومی رو اونایی دارن که که بواسطه میگیرن حالا تکلیف اونی که از مخابرات مستقیم و بدون واسطه داره چیه؟
لابد اونهم بحساب داتک واریز میشه:31:

mehdi_08
29-09-2008, 14:02
ویرایش شد.......

mehdi_08
29-09-2008, 14:06
پس داتک 2 تا لوگو داره یکی داتک و یکی itc اولی رو اونایی دارن که که از خود داتک مستقیما میگیرن ولی دومی رو اونایی دارن که که بواسطه میگیرن حالا تکلیف اونی که از مخابرات مستقیم و بدون واسطه داره چیه؟
لابد اونهم بحساب داتک واریز میشه:31:
نه داتک دو تا لوگو نداره :31: از اون جایی که فقط شرکت های pap میتونند سرویس adslبدند حالا شرکتی هم که بخواد سرویس بده ولی دسترسی به PAP نداشته باشه (از لحاظ بهنای باند) میاد پهنای باندشو از مخابرات می گیره و فقط اسم نمایندگی اون شرکت رو به یدک می کشه
حالا شما هر جا لوگوی itc رو دیدی فکر نکنی حتما ماله داتکه:46:

Hossein Adeli
29-09-2008, 14:28
امروز یک لینک دهنده راپید پیدا کردم توپه توپ!!!
البته من اکانت راپید شیر دارم اما گفتم یه حالی هم به بچه های پی سی بدیم!
این سایت محدودیت حجمی نداره و تعداد لینکی که در روز میشه ازش داونلود کرد 100 تا است یعنی به نوعی اونم نامحدود است!
اسم سایت اینه:
کد:
کد:

خدایش حقمه چند تا تشکر کنید
من خودم وقتی دیدم این سایت رو گفتم ای کاش اکانت راپید رو نمیخریدم! :دی!!

پسر نقره ای
29-09-2008, 17:58
خیلی سرعت افتضاحه واقعا رو اعصابه . زنگ بزنید همون 81681 به اوپراتور متصل بشید بگید با پشتیبانی مشتری میخواید صحبت کنید بعد مشکل کمی سرعت رو مطرح کنید بهتون میگه که این ماه 20% تخفیف میدن ولی به نظر من این 20% اینترنتی هم نیست که قبلا بود به نظر من حداقل باید 50-60 % تخفیف بدن این ماه رو مسخرست واقعا آدم نمیدونه باید به کی شاکی باشه هیچ سازمان نظارتی هم رویه این سرویس ها وجود نداره . کاش میشد سرویسم رو کنسل میکردم میرفتم از جایه دیگه میگرفتم ولی اونم نمیشه .

سلام
20 در صد تخفیف ؟؟؟
من چند روز پیش شارژ کردم از طریق نمایندگی هیچ تخفیفی بهم نداد البته صورتحساب هم نگرفتم

++++++++
یه سوال دیگه نمیشه صورت حساب رو از طریق سایت دید ؟؟؟

sms11
29-09-2008, 19:22
جدا؟؟؟؟
من واقعا در مورد این ict چیزی نمیدونستم

missan1358
29-09-2008, 19:53
این سایت محدودیت حجمی نداره و تعداد لینکی که در روز میشه ازش داونلود کرد 100 تا است یعنی به نوعی اونم نامحدود است!
اسم سایت اینه:
کد:
کد:

با تشکر از معرفی لینک دهنده راپید شر. واقعا عالی بود. زنده باشی

missan1358
29-09-2008, 20:51
اسم سایت اینه:
کد:
کد:

چه فرقی بین premium رپید شر با free هست؟ اگه اکانت رپید شر داشته باشی در صورت دانلود همزمان چند فایل, سرعت دانلود پایین میاد یا اینکه فرقی نمیکنه چه یک فایل دانلود کنی یا چند فایل همزمان ,سرعت دانلود ثابت است؟

milky way
29-09-2008, 20:51
سلام
20 در صد تخفیف ؟؟؟
من چند روز پیش شارژ کردم از طریق نمایندگی هیچ تخفیفی بهم نداد البته صورتحساب هم نگرفتم

++++++++
یه سوال دیگه نمیشه صورت حساب رو از طریق سایت دید ؟؟؟
ماه بعد گفت 20% یعنی این ماهی توشیم ولی حتما زنگ بزنین . پرداخت اینترنتی هم اگر بکنی فاکتور رو از طریق اینترنت میتونی ببنی .سرعتم خیلی بدتر شده قبلا ساخت 6 به بعد یکمی سرعت بهتر میشد ولی امروز تا الان سرعت با صبح هیچ فرقی نکرده سرعت ترنسفر من به زور به 11 کیلوبایت میرسه واقعا ناامید کنندست .

rozbeh85
29-09-2008, 20:58
آره واقعا نامید کننده شده
فقط حرص میده مارو

Gigawarn
29-09-2008, 21:49
آقا من الان اصلا نمی تونم وصل شم ارور می ده فکر کنم 678 بود الان با دیال آپ اومدم

Hossein Adeli
29-09-2008, 22:45
چه فرقی بین premium رپید شر با free هست؟ اگه اکانت رپید شر داشته باشی در صورت دانلود همزمان چند فایل, سرعت دانلود پایین میاد یا اینکه فرقی نمیکنه چه یک فایل دانلود کنی یا چند فایل همزمان ,سرعت دانلود ثابت است؟

فرقی نمیکنه اما به سرعت اینترنت طرف هم بستگی داره من خودم حداکثر یک فایل رو با 120 کیلو بایت میگیرم اما وقتی 2 تا همزمان داونلود میکنم سرعت هر کدام 60 میشه یعنی جمعش 120 چون سرعت من کمه

AliROCK
29-09-2008, 22:54
البته این چیزا جاش اینجا نیست ولی اکانت premium بیشتر resume به درد میخوره

Gigawarn
29-09-2008, 23:18
اوه دیوانها اینجا چه ربطی داره به اکانت رپید شر مشکل ما رو بر طرف کنید یعنی کمک کنید

انگار خرابی داتک رو کاربراشم تاثیر گذاشته!!!

moridentist
30-09-2008, 02:29
دوست عزیز ! این اتفاقات میتونه برای هر کاربری در یه دوره ی زمانی بیافته پس هیچ مشکلی وجود نداره !

در ضمن این سایت اسپید تست اصلا سایت مناسبی برای تست کردن سرعت نیست ! بهتون پیشنهاد میکنم در یه دوره زمانی 10 دقیقه ای هر چند بار که میشه سرعتتان را تست کنید و نتیجه های با اختلاف فاحش را هم ببینید به حرف من ایمان میارید !

بهترین نتیجه را از برنامه ی DU Meter میگیرید !

IDM هم دقت کنید یه موقعهایی الکی اعداد بالاتر از سرویستون را نشان میده ! ولی DU MEter خیلی خیلی دقیی است !

به امتحانش میارزه !

من این برنامه Du meter رو نصب کردم فوق العاده است هر لحظه دقیقاً میفهمم چقدر پهنای باند دارم
فقط شما کرک این برنامه رو ندارین؟ دوره تستش تا یه هفته دیگه برای من تموم میشه
اگه کسی آدرس کرک این برنامه رو داره لطفاً بگه

n0100003
30-09-2008, 03:05
من این برنامه Du meter رو نصب کردم فوق العاده است هر لحظه دقیقاً میفهمم چقدر پهنای باند دارم
توی سایت Astalavista.ms هر کرکی بخوای هست
اگرم خواستی میلتو بذار واست ورژن 3.07 build 200 با کرک رو برات بفرستم کلا کرک و برنامش 1MB نمیشه:10:
email رو برام اف بزار تو یاهو pooria_lp

n0100003
30-09-2008, 03:24
اسم سایت اینه:
کد:
کد:

عزیز این ادرس اشتباس؟؟چرا نمیره توش؟؟:41:

پسر نقره ای
30-09-2008, 06:45
ماه بعد گفت 20% یعنی این ماهی توشیم ولی حتما زنگ بزنین . پرداخت اینترنتی هم اگر بکنی فاکتور رو از طریق اینترنت میتونی ببنی .سرعتم خیلی بدتر شده قبلا ساخت 6 به بعد یکمی سرعت بهتر میشد ولی امروز تا الان سرعت با صبح هیچ فرقی نکرده سرعت ترنسفر من به زور به 11 کیلوبایت میرسه واقعا ناامید کنندست .

پریروز که هر چی زنگ زدم اشغال بود بعدش یکبار شانسی وصل شد گفت 25 نفر منتظر هستند
برای پرداخت الکترونیک فقط همون دو تا بانک میشه ؟؟ سیبا نمیشه

اگه ورژنت 4 هستش این کرکش:

اگر نیست این ورژن 4 همراه کرک

AliROCK
30-09-2008, 17:33
دوستای عزیز تاپیکو به ..... ن والله اینجا تاپیک داتک هست نه چیزه دیگه!!!!

zed2
30-09-2008, 19:58
دوستان دو نکته:
اینجا تاپیک داتک است نه رپید
-itc شرکت مخابرات است و IP های ثبت شده بنام این شرکت است.
نمی دونم نماینده های داتک با داتک چجوری قرار داد بستن ولی چیزی که مشخصه اینکه پهنای باندشون رو مستقیما از داتک نمی گیرن و بجاش از مخابرات می گیرن.
این محدودیت رپید هم که بدون اکانت دیگر امکان استفاده نیست.

sms11
30-09-2008, 23:10
دوستان مال شما رو نمیدونم اما فکر میکنم مشکل حل شده انگار. چون من الان داشتم با 60 دانلود میکردم.گاهی اوقات تا 100 هم میره.حالا مال شما رو که نمیدونم.خداروشکر من که اکانت از رپید ندارم اما فایل های روی رپیدشیر رو با سرعت بالا و بدون هیچ محدودیتی دانلود میکنم.پس بازم مشکلی نیست.ایشالا مال شما هم هرچه زودتر حل بشه و کلی از دانلود با حداکثر سرعت حال کنید

Acro-Crown
30-09-2008, 23:43
مال من که بعد از 19 روز هنوز رانژ نشده ولی امروز برای دعوا رفته بودم (نمایندگیشون) بهم گفتن که مشکل پهنای باندشون حل شده و تا آخر هفته دیگه همه چیز بر می گرده به حالت سابق

n0100003
30-09-2008, 23:50
این محدودیت رپید هم که بدون اکانت دیگر امکان استفاده نیست.
من بدون اکانت با همون free user دان میکنم:34:

zed2
30-09-2008, 23:51
دوستان مال شما رو نمیدونم اما فکر میکنم مشکل حل شده انگار. چون من الان داشتم با 60 دانلود میکردم.گاهی اوقات تا 100 هم میره.حالا مال شما رو که نمیدونم.خداروشکر من که اکانت از رپید ندارم اما فایل های روی رپیدشیر رو با سرعت بالا و بدون هیچ محدودیتی دانلود میکنم.پس بازم مشکلی نیست.ایشالا مال شما هم هرچه زودتر حل بشه و کلی از دانلود با حداکثر سرعت حال کنید
اخه داری ساعت 11 شب چک می کنی....اگر ساعت 12 ظهر تا 6 بعد از ظهر چک کنی خیلی زور بزنی تا 3 یا 4 میرسه(تازه اگر قطع نشه)
تو شب درست میشه و همه می تونن بگیرن

sms11
01-10-2008, 00:14
اخه داری ساعت 11 شب چک می کنی....اگر ساعت 12 ظهر تا 6 بعد از ظهر چک کنی خیلی زور بزنی تا 3 یا 4 میرسه(تازه اگر قطع نشه)
تو شب درست میشه و همه می تونن بگیرن

دوست عزیز حرفت درست اما من از صبح کامپیوترم روشنه ولی سرعتم زیر 50 نیومده.یعنی هنوزم فکر میکنی حل نشده؟
سر ظهر که هیچ وقت سرعت به 64 که نمیرسه اما سرعت به نظرم اگه 50 هم باشه خوبه.حالا نظرت چیه؟

missan1358
01-10-2008, 00:20

فکر نکنم مشکل داتک به این زودیها حل بشه. من دو ماهه که از داتک adsl گرفتم از اول این مشکل هست.فکر کنم در آینده هم این مشکل وجود داشته باشه.از ساعت 9 صبح تا 10 شب باید دانلود رو بی خیال شد. بقیه وقتها هم سرعت بهتر میشه ولی یه فایل مثلا صد مگی را تا نود دانلود میکنه یه هو تو نود متوقف میشه. مجبوری که کنسلش کنی. واقعا که اشتباه کردیم از این شرکت adsl گرفتیم.....

milky way
01-10-2008, 00:31
الان ساعت 12:30 شب برای اولین بار در این ساعت سرعت من ماکزیمم 10 کیلوبایت .

rozbeh85
01-10-2008, 09:18
من شب ها تا 40 هم سرعتم میره
ولی از 8 صبح تا 10 شب بین 2 تا 4
Ipw/256

zed2
01-10-2008, 09:42
دوست عزیز حرفت درست اما من از صبح کامپیوترم روشنه ولی سرعتم زیر 50 نیومده.یعنی هنوزم فکر میکنی حل نشده؟
سر ظهر که هیچ وقت سرعت به 64 که نمیرسه اما سرعت به نظرم اگه 50 هم باشه خوبه.حالا نظرت چیه؟
من رکورد 3 روز وصل بودن رو دارم ولی اگر دقت کنی تو حالت فری سرعت رپید خیلی کم می شه تو موقع ظهر
اینم مدرک ( مشترک نوع سرویس)

من شب ها تا 40 هم سرعتم میره
ولی از 8 صبح تا 10 شب بین 2 تا 4
Ipw/256
ای کاش عوضش سرعت اپلود رو ببرن بالا

rozbeh85
01-10-2008, 10:45
من رکورد 3 روز وصل بودن رو دارم ولی اگر دقت کنی تو حالت فری سرعت رپید خیلی کم می شه

من اکانت رپید دارم، سرعتم کمه

sms11
01-10-2008, 11:07
من رکورد 3 روز وصل بودن رو دارم ولی اگر دقت کنی تو حالت فری سرعت رپید خیلی کم می شه تو موقع ظهر
اینم مدرک ( مشترک نوع سرویس)

دوست عزیز خوب معلومه حالت فری رپید شیر سرعتش کمه.شما از هر شرکتی بگیری سرعتش کمه چون خود رپید سرعتو محدود میکنه.فکر میکنم تو مشخصات فری اینو نوشته.تعداد کانکشن های فری کمه به خاطر همین نمیشه با سرعت دانلود کرد.اینم یه عکس مذارم که ببینی سرعتم تو روز 50 به بالا هست .به ساعتشم نگاه کن.

zed2
01-10-2008, 11:24
اخه من تو حالت فری متوسط 10 و حداکثر 14 شب ها می رسه ولی روز داتک جدیدا محدود کرده تا 4 برسه(اگر وسط قطع نشه)
یک نکته دیگر فری تا 512 کیلوبیت جا داره پس با این محدودیت های سرعت فعلا ما مشکلی نداریم.
در ضمن مال من از ساعت 1ض2 تا 6 اینجوری است نه 11
شما کجایید؟(کدوم مرکز مخابراتی؟)

sms11
01-10-2008, 15:57
اخه من تو حالت فری متوسط 10 و حداکثر 14 شب ها می رسه ولی روز داتک جدیدا محدود کرده تا 4 برسه(اگر وسط قطع نشه)
یک نکته دیگر فری تا 512 کیلوبیت جا داره پس با این محدودیت های سرعت فعلا ما مشکلی نداریم.
در ضمن مال من از ساعت 1ض2 تا 6 اینجوری است نه 11
شما کجایید؟(کدوم مرکز مخابراتی؟)

ای بابا دوست عزیز تو هم گیر دادی به ساعتا.بفرما این یکی رو نگاه کن بعد نگی دروغ گفتم.این توی همون رنج ساعتی هست که شما فرمودید.تو این ساعت هم با سرعت بالا میگیرم.پس حق بده بگم پهنای باند من خوب شده.درسته یا بازم میگی نه؟؟؟تو حالت فری من هر موقع میرم سرعتش پایینه حالا چی با 10 بگیره چی با 20 بگیره.من حداکثرسرعتم باید 64 باشه نه اینکه با 20 بگیره.به خاطر همین میگم رپیدشیر تو حالت فری محدود کرده.

shahabv1
01-10-2008, 21:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) GOGO

ایدون
01-10-2008, 21:48
کل ماجرا اینه:
شرکت داتک از حدود 3 هفته پیش، به طور ناگهانی و برخلاف قرارداد، پهنای باند مشترکان سرویس ای.دی.اس.ال را به حدود نصف کاهش داده است. برای مثال، کاربران سرویس 256 کیلوبیت بر ثانیه هرگز نمی توانند بیش از 150 کیلوبیت بر ثانیه ترافیک داشته باشند و این عدد در مورد سرویس های 128 کیلوبایت بر ثانیه 80 کیلوبیت بر ثانیه است. بخش های فنی و امورمشترکین این شرکت، در این زمینه پاسخگو نیستند و مشتریان معترض را با بهانه های نامرتبط سرگرم می کنند. اخیراً این رفتار گاه به پاسخ های بی ادبانه ای همچون: "همینی که هست، اگر نمی خواهید می توانید اشتراکتان را قطع کنید. مشتریان بسیار دیگری متقاضی استفاده از سرویس های ما هستند." تبدیل شده است.
ما امضاکنندگان زیر، خواستار انجام اقدامات زیر از سوی مراجع ذی ربط هستیم:
- از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که تفوق کاملی بر رفتار توزیع کنندگان اینترنت دارد، می خواهیم به این رفتار واکنش نشان دهد و سرقت آشکار پهنای باند مشترکان را متوقف کند.
- از قوه قضائیه می خواهیم با ارزیابی کارشناسی ادعای مشتریان، اقدام غیرقانونی این شرکت را متوقف کند و آن ها را به جبران خسارات مادی و معنوی وارد آمده بر مشترکان مجبور نماید.

sms11
01-10-2008, 22:48
اینو الان گرفتم.البته خودم زیاد به این چیزا اطمینان ندارم اما اینو همیجوری گرفتم

sharifi1984
01-10-2008, 23:15
سلام دوستان.من 512 دارم روزا 40 هم نیست.افتضاحه
شبا بد نیست یه زره بهتره

lord_alone_dark
02-10-2008, 00:06
من هم اینجا اعتراض کردم اما پستم رو پاک کردن این وضع یک شرکت نیست دارن کلاه برداری میکنن

sharifi1984
02-10-2008, 09:38
من هم اینجا اعتراض کردم اما پستم رو پاک کردن این وضع یک شرکت نیست دارن کلاه برداری میکنن
اینجا که مهم نیست.حضوری بریم داتک اعتراض کنیم

lord_alone_dark
02-10-2008, 09:41
شما فکر میکنی حضوری تاثیر داره میندازنمون بیرون

milky way
02-10-2008, 12:40
حداقل کاری که میشه کرد اینه که زنگ بزنین حتما زنگ رو بزنین به پشتیبانی مشتری حتما اون شماره 81681 رو بگیرید به اوپراتور بگید با پشتیبانی مشتری میخواید صحبت کنید .

rozbeh85
02-10-2008, 13:02
من امروز زنگیدم، گفت رو همه فاکترو تخفیف میدیم این ماه ولی حتما زنگ بزنید
جالبه من فقط با رپید مشکل دارم با اینکه اکانت هم دارم صبح حداکثر با 4 دانلود میکنم ولی تو همین زمان دارم از یک جا دیگه لینک میگیرم سرعتم فیکس رو 32 هست
زنگیدم پشتیبانی هم گفت رپید رو تو ساعت اداری محدود میکنیم...

sms11
02-10-2008, 14:56
پهنای باندشون زیاد بشه محدودیت دانلود از رپیدشیر رو ور میدارن

sharifi1984
02-10-2008, 19:34
اگه همه حضوری برن تاثیر داره
هرماهم که چند روز زود قطع میکنن

sharifi1984
02-10-2008, 19:36
پهنای باندشون زیاد بشه محدودیت دانلود از رپیدشیر رو ور میدارن
وقتی پهنای باندشون کمه نباید این همه اکانت بدن!این چه حرفیه شما میزنید؟!!!کاملا مقصرن :13:

sms11
02-10-2008, 19:41
وقتی پهنای باندشون کمه نباید این همه اکانت بدن!این چه حرفیه شما میزنید؟!!!کاملا مقصرن :13:

دوست عزیز من جملم سوالی بود.اشتباه نشه.درسته من حرفه شمارو قبول دارم اما منظورم این بود ک یهو اینطوری نشه اگه پهنای باند زیاد بشه بازم این مشکل وجود داشته باشه.من درکتون میکنم.خیلی سخته ادم این همه پول بده و با سرعت 2 دانلود بکنه.خیلی زور داره.از دست من که ناراحت نیستی؟:31:

darvish1900
02-10-2008, 21:32
دوستانی که در مطقه مخابرات باهنر هستند و از مشترکین داتک هستند. لطفا سرعت خودشون و سرعت دانلودش اعلام کنند. با تشکر

missan1358
03-10-2008, 11:16
سلام دوستان.من 512 دارم روزا 40 هم نیست.افتضاحه
شبا بد نیست یه زره بهتره

به خونه ها 128 بیشتر که نمیدن. 512 چه جوری گرفتی؟ قیمتش چنده؟

missan1358
03-10-2008, 11:22
دوستان این تایپیک ها رو کی حذف میکنه؟ من چند تا مطلا دو روز پیش در مورد شرکت داتک نوشته بودم همه حذف شدن.

missan1358
03-10-2008, 11:24
داتک گفته به همه 20 درصد تخفیف میده ولی مطمئن باشید دروغ میگه فقط میخواد فعلا سرو صدا و اعتراضات رو بخوابونه.ولی شما زیر بار 20 درصد هم نرید مگه تو این ماه هشتاد درصد از ظرفیت استفاده کردید که بخوایید پولشو هم پرداخت کنید؟ به نظر من حداقل باید 50 درصد تخفیف بدن. اینو همه بهشون بگن.

sharifi1984
03-10-2008, 11:48
دوست عزیز من جملم سوالی بود.اشتباه نشه.درسته من حرفه شمارو قبول دارم اما منظورم این بود ک یهو اینطوری نشه اگه پهنای باند زیاد بشه بازم این مشکل وجود داشته باشه.من درکتون میکنم.خیلی سخته ادم این همه پول بده و با سرعت 2 دانلود بکنه.خیلی زور داره.از دست من که ناراحت نیستی؟:31:
نه دوست عزیز.ببخشید اگه یه مقدار بد گفتم!منظورم به داتک بود نه شما:10:

sharifi1984
03-10-2008, 11:51
به خونه ها 128 بیشتر که نمیدن. 512 چه جوری گرفتی؟ قیمتش چنده؟
من دانشجوی کامپوترم و از دانشگاه نامه بردم که اینترنت سرعت بالا میخوام.52 تومنه

casper66m
03-10-2008, 15:02
سرعت من چند روز افتضاح شده

sms11
03-10-2008, 17:07
کسی زنگ نزده ببینه چی شد؟
بهم گفتن تا آخر هفته درست میشه.کسی چیزی ازشون نپرسیده؟

sharifi1984
03-10-2008, 21:06
کسی زنگ نزده ببینه چی شد؟
بهم گفتن تا آخر هفته درست میشه.کسی چیزی ازشون نپرسیده؟
من زنگ زدم میگن درست میشه.این دفه حضوری میرم.اگه درست نکنن دیگه از داتک نمیگیرم.

sharifi1984
03-10-2008, 21:07
من میگم یه روز همه با هم جمع شیم بریم دفتر مرکزی

darvish1900
03-10-2008, 22:14
هیچ کس اینجا از مرکز باهنر نیست که داتک داشته باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
اگر هست اطلاعات سرعت و کیفیت رو اعلام کنید

sms11
03-10-2008, 22:38
خدا کنه زودتر درستش کنن

rozbeh85
04-10-2008, 19:49
من دیگه قاطی کردم
میدونم آخر ماه چیکار کنم
همچین اون دفترشون رو آوردم رو کله شان میفهمند

milky way
05-10-2008, 13:59
من دیگه امروز زنگ زدم بشدت شاکیانه واقعا دیگه اعصاب رو ریخته بهم این سرعت افتضاح , ولی زنه گفت مخابرات بهمون پهنایه باند نمیده تقصیر ما نیست .

sharifi1984
05-10-2008, 16:34
مخابرات ایران هم تو این قضیه بی تقصیر نیست .گل بگیرن در این مخابراتو هرچی Isp هست.بابا تو فقیر ترین کشور ها هم حداقل اینترنت 2مگه

ایدون
05-10-2008, 16:52
ظاهرا این ترفند داتکه یکی از فامیلهای دور ما میگفت حدود 2 سال پیش عین همین داستان اتفاق افتاد و کار بجایی رسید که براش وبسایت ساختن به اسم مشترکان ناراضي داتک و حتی میگفت قانون ممنوعیت سرویس بالای 128 برای مصارف خانگی همونموقع وضع شد و اینو ارتباط میداد به داتک حالا این اینطوری استتنتاح میکرد که این شیوه کلاهبرداریشه که که چون امکان استرداد وجه و فسخ قرارداد وجود نداره (اینو من 100% خبر دارم) برای همین یعده از خیرش میگذرن پولش نصیب داتک میشه.
حالا تفسیرش با خودتونه ولی بنظر شما داتک که میگه مخابرات پهنای باند نمیده راست میگه؟ فقط به داتک نمیده؟ زنگ یزنید بگید میخوایین سرویس بگیرین ببینین میگن نه؟ فعلا نمیشه؟

missan1358
05-10-2008, 17:53
اینا همه دروغه. پهنای بان نمیدن چیه.اگه واقعا پهنای باند نمیدن اینها هم نباید اکانت بفروشند. در واقع تو قرارداد که نوشتن ده به یک. اینا این تعهدشونو عمل نمی کنن و مطمئنم بیش از پنجاه به یکه. خودشون هم عمدی این کار رو انجام میدن. چون سود زیادی نصیبشون میشه. اگه واقعا کسی حوصله داشته باشه یا اگه همه متحد بشن یه وکیل بگیرن میشه مدیر عامل شرکت رو به اتهام کلاهبرداری تحت تعقیب کیفری قرار داد.

rozbeh85
05-10-2008, 18:07
اینا همه دروغه. پهنای بان نمیدن چیه.اگه واقعا پهنای باند نمیدن اینها هم نباید اکانت بفروشند. در واقع تو قرارداد که نوشتن ده به یک. اینا این تعهدشونو عمل نمی کنن و مطمئنم بیش از پنجاه به یکه. خودشون هم عمدی این کار رو انجام میدن. چون سود زیادی نصیبشون میشه. اگه واقعا کسی حوصله داشته باشه یا اگه همه متحد بشن یه وکیل بگیرن میشه مدیر عامل شرکت رو به اتهام کلاهبرداری تحت تعقیب کیفری قرار داد.

کسی حال و حوصله ی شکایت نداره
تازه تا بخوان بیان بررسی کنند نیم قرن طول میکشه
کاشکی یه هکری پیدا میشد هر کدام از این ISP ها که به قولشان عمل نمیکردن Down میکرد آنوقت میفهمیدند...

Acro-Crown
05-10-2008, 18:29
امروز درست یک ماهه که از زمان عقد قرار دادم میگذره!و درست همین امروزم زنگ زدن گفتن خطتون رانژ شده!
ما هم به جمع مشترکان داتک پیوستیم!

پ.ن
بر خلاف گفته دوستان من با مشکل پهنای باند مواجه نشدم!
هم تست ها و هم سرعت دانلودم تقریبا همون سرویس 128 رو نشون میده سرعت دانلودم بین 13-23!!!!!

sharifi1984
05-10-2008, 19:17
ظاهرا این ترفند داتکه یکی از فامیلهای دور ما میگفت حدود 2 سال پیش عین همین داستان اتفاق افتاد و کار بجایی رسید که براش وبسایت ساختن به اسم مشترکان ناراضي داتک و حتی میگفت قانون ممنوعیت سرویس بالای 128 برای مصارف خانگی همونموقع وضع شد و اینو ارتباط میداد به داتک حالا این اینطوری استتنتاح میکرد که این شیوه کلاهبرداریشه که که چون امکان استرداد وجه و فسخ قرارداد وجود نداره (اینو من 100% خبر دارم) برای همین یعده از خیرش میگذرن پولش نصیب داتک میشه.
حالا تفسیرش با خودتونه ولی بنظر شما داتک که میگه مخابرات پهنای باند نمیده راست میگه؟ فقط به داتک نمیده؟ زنگ یزنید بگید میخوایین سرویس بگیرین ببینین میگن نه؟ فعلا نمیشه؟
من از این که گفتی خبر ندارم و فقط اینو میدونم که بقیه ی آی اس پی ها هم الان همین مشکل رو دارن الان
از پارس آنلاینش که خبر دارم.بقیه هم تقریبا همین طوره.اینام هنوز اکانت میدن با اینکه پهنای باند ندارن!!!

sharifi1984
05-10-2008, 19:19
امروز درست یک ماهه که از زمان عقد قرار دادم میگذره!و درست همین امروزم زنگ زدن گفتن خطتون رانژ شده!
ما هم به جمع مشترکان داتک پیوستیم!

پ.ن
بر خلاف گفته دوستان من با مشکل پهنای باند مواجه نشدم!
هم تست ها و هم سرعت دانلودم تقریبا همون سرویس 128 رو نشون میده سرعت دانلودم بین 13-23!!!!!
13 با 23 کلی فرق داره10 تا فرقشه.شما با 128 باید زیر 20 دانلود نکنی.حالا یه مدت که بگذره شمام متوجه میشی الان زوده برا قضاوت

ایدون
05-10-2008, 19:44
والا شاتل من که 1 بایت هم فرقی نکرده همون خاکم که هستم.
هم فاصله مون تا مخابرات بیشتر از 4 کیلومتره هم نویز شدید روی خط

milky way
05-10-2008, 21:44
مثل اینکه مخابرات دادن پهنایه باند رو بخش خصوصی واگذار کرده و Isp ها باید از بخش خصوصی بگیرن حالا اینکه واقعا این بخش خصوصی کی هست و چی هست من نمیدونم چون همین داتک و پارس آنلاین اینا خودشون بزرگترین شرکت ها در این زمینه هستن حالا شاید منظورشون چمیدونم فیزیک نظری و داده پردازی بوده باشه ولی اوناهم آخه دولتی هستن نمیدونم باور کنید اصلا معلوم نیست چی به چیه . ولی دلیل مشکل اینا اونطوری که من فهمیدم اینه که اینا رویه روال مشخص اینطوری بوده که خوب کاربرا که زیاد میشه همینطور , پهنایه باند هم همراهش میخرن و اضافه میکنن حالا مثلا کاربرا رو زیاد کردن بعد مخابرات یدفعه گفته پهنایه باند نمیدیم حالا اینا هم موندم سر در هوا .

reb
05-10-2008, 22:42
خیلی جالبه من مشتری قدیمی داتک بودم و سر همون ماجرای معروف بعد از کلی دوندگی و شاخ و شونه کشیدن آخرش از خیر 3 ماه گذشتم و مدتها ناراحت بودم ولی راستش الان با خودم فکر کردم که از منظر دیگه آدم اگه نیگاه کنه میگه نوش جانش تو این مملکت خر تو خر پول خوردن هم عرضه میخواد اگر من عرضه داشتم نمیذاشتم پولمو بخورن یا حد اقل وایمیستادم مثل خیلیها تا اوضاع بحالت عادی برگرده پس اگه خوردن عرضه داشتن.
شما هم فکر نکنید که کاری از دستتون برمیاد یا مثل من برید بدون هیچ بحثی پشتتون رو هم نیگاه نکنید یا هم نمیتونید بیخیال پولتون بشید صبر کنید تا بخور بخور داتک بنتیجه برسه بقیشو استفاده کنید مطمین باشید که از پس مافیای داتک بر نمیایید.

darvish1900
06-10-2008, 06:39
از داتک دزدتر پیدا نمیشه چند سال پیش هم این دزدیهاش به روزنامهها کشید.

darvish1900
06-10-2008, 06:41

100 درصد تایید میشود. حتی انقدر داتک از این سایت ترسیده بود که دو سه تا دامنه ثبت کرد تا این سایت تو سرچ گوگل پایین بره. آخه دوم بود. بعدشد 4. اون موقع حرف این بود که داتک ضررها رو نمیده یادم یکی نوشته بود یک چک داشتم برای مودم امانی با بزن بزن تونستم بگیرم.

خلاصه که داتک دددددددددددددددددددددددزد

rozbeh85
06-10-2008, 08:38
ما بدبختا که Ipw داریم چه کنیم، نه شرکت دیگه ای هست که ارائه بده نه این داتک درست میشه...

sms11
06-10-2008, 18:42
دوستان اینترنتون بهتر شده یا همچنان همونطوریه؟

missan1358
06-10-2008, 19:43

مال من که امروز بهتر بود تا ببینیم که فردا چی میشه.

dear_2007
06-10-2008, 19:54
سلام بچه ها
من میخوام از داتک سرویس بگیرم اسیاتک دارم که فیمتاش گرونه میخوام ببینم قیمتای داتک سرویس 64 و 128 ش چنده

rozbeh85
06-10-2008, 20:04
واسه منم امروز خوب بود

sharifi1984
06-10-2008, 20:14
ماله منم یه ذره بهتر شده

Nevissande
06-10-2008, 20:28
ماله منم یه ذره بهتر شده
پايين آمدن سرعت، احتمالا به خاطر قطع شدن فيبر نوري مسير تركيه بوده كه چند ساعت پيش تعميرش كردند.

reb
06-10-2008, 20:30
پايين آمدن سرعت، احتمالا به خاطر قطع شدن فيبر نوري مسير تركيه بوده كه چند ساعت پيش تعميرش كردند.
این که مال دیشبه داتک مدتی که اینطوریه 2 صفحه قبل رو بخونی سایت هم براش گیر میاری:31:

Nevissande
06-10-2008, 20:33
این که مال دیشبه داتک مدتی که اینطوریه 2 صفحه قبل رو بخونی سایت هم براش گیر میاری:31:
عجب!

پس چه خوب شد كه اين داتك پايش رو از تهران بيرون نگذاشته:27:

missan1358
06-10-2008, 20:48
سلام بچه ها
من میخوام از داتک سرویس بگیرم اسیاتک دارم که فیمتاش گرونه میخوام ببینم قیمتای داتک سرویس 64 و 128 ش چنده

قیمت داتک 128 24500 تومان است ولی روزها نمیتونی باهاش کار کنی. فقط باید شبها کامپیوترتو روشن کنی. روزها به هیچ عنوان دانلود کردن مقدور نیست حتی بعضا نمیتونی چت هم بکنی. به نظرم از آسیا تکبگیر چون اگه از داتک بگیری مثل من پشیمون میشی . من تازه میخام آخر این برج قراردادم رو فسخ کنم از یه شرکت دیگه بگیرم.

sms11
06-10-2008, 20:57

میدونم میگم بهتر نشده اینترنتتون؟

reb
06-10-2008, 20:59
میدونم میگم بهتر نشده اینترنتتون؟
اگه منظورت منم که من پارس دارم و دیشب فقط نیمساعت نصف شده بود که درست شد امروز هم سرعت بهتر شده مخصوصا آپلود

ALIAK28
06-10-2008, 21:10
حدود دو ماهی هست که تقریبا دانلود های بالای 50 مگ وسطش قطع میشه ...از آپلود که نگم بهتره !!
تا اونجا اذیت شدم که سایت هایی رو که باید سرکشی و آپدیت کنم حتما با دایال آپ این کار رو می کنم...خیلی سریعتر انجام میشه ...
البته یه زمانی خوب بود...اون موقع که آی پی ولید استاتیک داشتم...الان متاسفانه ای پی رو ازم گرفتن و داینامیک دادن ...وضع بدجور خرابه ...

mostafaeshghi
06-10-2008, 21:20
سلام دوستان ! دقت کنید میبنید که دیگه من توی این تاپیک فعالیت زیادی ندارم !
آخه خدایی بعضی از دوستان این تاپیکو به گند کشیدند ! بابا تورو خدا بس کنید دیگه !

من موندم یه عده که داتک ندارند اینجا چه میکنند حالا میاند اینجا اطلاعات بگیرند هیچی میاند اعتراض میکننند نامه ی امضایی جمع میکنند ! بابا به خدا زشته ! آبروی شرکت که در خیلی جاها رفته حداقل با رعایت شئونات شخصیت خودتان را حفظ کنید چون مطمئنا من و دوستان دیگر وقتی پستهایتان را میخونیم پی به افکار و طرز فکرتان میبریم و این میشه یه ذهنیت که خب متاسفانه ذهنیت بسیار مزخرفی در ذهنها (حداقل خودم) ایجاد شده !

اینجا بحث در مورد اینترنت داتک هست نه شکوه شکوائیه نوشتن و اثبات دزد بودن شرکت!
حالا خدایی همچین میگید و اعتراض میکنید و صفت دزد میبندید که انگار همه ی شرکتهای دیگه فرشته اند این یکی توش مشکل داره ! اونها اینکارها را میکنند و نمیفهمید حالا یکی مثل داتک بعضی جاها یه اشتباهات جبران ناپذیری مرتکب میشه ، در اینکه داتک بعضی جاها اشتباه میکنه بحثی نیست ولی دیگه خدایی شما دیگه آبروریزی نکنید !

نمیگم بیایید دفاع کنید و ادعاهایی بنویسید مبنی بر اثبات خوب بودن شرکت من میگم فقط رعایت کنید یک بار گفتی تو این تاپیک داتک بده همه هم فهمیدند دیگه هی قضیه را کش نده !

من هم به مانند شما از داتک سرویس گرفتم و هیچ نسبت خویشاوندی و اداری هم با این شرکت ندارم و در طی این 7ماه استفاده سرجمع 10 ساعت قطعی داشتم ! (جان هر کی دوست دارید شروع نکنید بگید تو شانس دارید ، یه ذره به این فکر کنید که شماها شاید شانس ندارید) خب وقتی پستهای شما رو میخونم باید چه اخساسی داشته باشم ؟!

از دوستان خواهشمندم مراعات کنید و نگذارید ذهنیت مزخرفی از شرکت داتک در ذهن خوانندگان تاپیک پیش بیاد خب شاید خیلیها مثل من از این شرکت سرویس بگیرند و سرویسشون از 10 تا شرکت دیگه تو تهران بهترباشه !

باز هم خواهش دارم که مراعات کنید ! (خدایی خیلی متنفر شدم از پستهای این 1 هفته ی اخیر:41:

از همه ی دوستان هم به خاطر لحنم که شاید خیلی جالب نبود معذرت خواهی میکنم !:11:

انشاءالله با مساعدت همگی دوستان تاپیک روال عادی و طبیعی را از سر بگیرد !

reb
06-10-2008, 21:25
من منتظر بودم که یکی از داتک باز بیاد و دادسخن بده خوشبختانه شما تشریف آوردید
به مدیر عاملتون بگید که دمش گرم پولی که از من و امثال من خورده نوش جانش گوارای وجودش:31:
من در بخش پیشنهادات پیشنهاد خواهم کرد که عنوان شما رو از کابر فعال بخش اینترنت و شبکه به کاربر فعال تبلیغات داتک تغییر بدن.

mostafaeshghi
06-10-2008, 22:10
من منتظر بودم که یکی از داتک باز بیاد و دادسخن بده خوشبختانه شما تشریف آوردید
به مدیر عاملتون بگید که دمش گرم پولی که از من و امثال من خورده نوش جانش گوارای وجودش:31:
من در بخش پیشنهادات پیشنهاد خواهم کرد که عنوان شما رو از کابر فعال بخش اینترنت و شبکه به کاربر فعال تبلیغات داتک تغییر بدن.

سلام دوست عزیز

امیدورام که متن حرفهای منو کامل خونده باشید و منظورمو درک کرده باشید ! (که متاسفانه بعید میدانم)

دوست عزیز من از داتک به نوبه ی خ,دم که سرویسی ازش دارم و تا حالا مشکلی نداشتم فقط دفاع کردم ! و نگفتم شما هم بیایید خوب بگید فقط گفتم رعایت کنید ! و هر چیزی که شنیدید و احتمال میدید را اینجا نگید تا ذهنیتها خراب نشه !

و با این تیکه های لوس و بیمزه مطمئنا نه به خوشمزگیتان افزوده شده باشه ، بلکه از ذهنیت من و امثالهم را نسبت به شخصیتتون عوض میکنید !

باز هم خواهش دارم دوستان رعایت کنند !

reb
06-10-2008, 22:17
سلام دوست عزیز

امیدورام که متن حرفهای منو کامل خونده باشید و منظورمو درک کرده باشید ! (که متاسفانه بعید میدانم)

دوست عزیز من از داتک به نوبه ی خ,دم که سرویسی ازش دارم و تا حالا مشکلی نداشتم فقط دفاع کردم ! و نگفتم شما هم بیایید خوب بگید فقط گفتم رعایت کنید ! و هر چیزی که شنیدید و احتمال میدید را اینجا نگید تا ذهنیتها خراب نشه !

و با این تیکه های لوس و بیمزه مطمئنا نه به خوشمزگیتان افزوده شده باشه ، بلکه از ذهنیت من و امثالهم را نسبت به شخصیتتون عوض میکنید !

باز هم خواهش دارم دوستان رعایت کنند !
هیچکس باور نمیکنه که شما در 6 ماهی که سرویس داشتید سرعتتون از 31 کمتر نشده باشه هرچی تا حالا گفتید به به و چه چه بوده خدا مبدونه چند نفر رو به داتک هدایت کردید اگه یروز پی سی بگه دیگه راجع به داتک حرفی نباشه اونروز ماموریت شما تموم شده هست هرکس اکانتی از isp داره خوبیهاشم گفته عیباشم گفته شما تنها کسی هستی که فقط و فقط تعریف کردی برو توی بخش سر آغاز انجمن تاپیک یکی باز کرده و گفته بر رسی کنن ببینن این کار بر که پروفایل شما رو آورده در حالی که تبلیغ ممنوعه تبلیغ میکنه یا نه.

mostafaeshghi
06-10-2008, 22:43
هیچکس باور نمیکنه که شما در 6 ماهی که سرویس داشتید سرعتتون از 31 کمتر نشده باشه هرچی تا حالا گفتید به به و چه چه بوده خدا مبدونه چند نفر رو به داتک هدایت کردید اگه یروز پی سی بگه دیگه راجع به داتک حرفی نباشه اونروز ماموریت شما تموم شده هست هرکس اکانتی از isp داره خوبیهاشم گفته عیباشم گفته شما تنها کسی هستی که فقط و فقط تعریف کردی برو توی بخش سر آغاز انجمن تاپیک یکی باز کرده و گفته بر رسی کنن ببینن این کار بر که پروفایل شما رو آورده در حالی که تبلیغ ممنوعه تبلیغ میکنه یا نه.

فکر نکنم مجاز باشید که جمع ببندید شما باور نمیکنید ، میتونید از منظر خودتان صحبت کنید ! دیگه چرا از جانب بقیه حرف میزنید !

دوست داشتید میتونید تشریف ببرید شرکت و آمار استفاده ی من از اینترنت و خرابیهای اتفاق افتاده در طول گرفتن سرویس من را از داتک بگیرید تا بلکه باور کنید ! آخه دروغم چیه ! چیزی نیست که بخوام از راست گفتنش طفره برم همانطور که گفتم سرجمع یه 10 ساعتی قطعی داشته !

فقط خواهشمندم ادب و شعور و احترام خودتونو حفظ کنید ! دیگه من هر چی هیچی نمیگم شما کوتاه بیا ! شما میتونی به پروفایل من بری و ببینی که از لحاظ عضویت در این سایت من جزو 100 نفر اولم ، بشین بررسی کن از این 100 نفر چند نفر در این چند سال باقی موندند و همچنان فعالیت میکنند ! اونوقت میفهمی ماموریت من چیه !؟

بحث تبلیغ کردن و نکردن کاملا مضخص و آشکاره ، مدیران محترم مشاهده و بررسی میکنند اگر مشکلی باشه 100% به خودم میگند که تا به الآن هیچ مشکلی نبوده !

حالا یه سوال فنی :

شما که یه مدتی از داتک استفاده کردی و تمام تجربیاتتان را بارها در این تاپیک و تاپیکای دیگه تشریح کردید و الآن هم که پارس آنلاین دارید (یحتمل) پس دلیل حضور شما در این تاپیک و کمباحثه و مجادله ی تان با من چیه ؟!

خواهشا منطقی باشید !

از مدیر محترم هم میخوام که این بحث را پیگیری کنند و در صورت صلاحدیدد پستهای من را پاک کنند !

reb
06-10-2008, 23:10
حالا یه سوال فنی :

شما که یه مدتی از داتک استفاده کردی و تمام تجربیاتتان را بارها در این تاپیک و تاپیکای دیگه تشریح کردید و الآن هم که پارس آنلاین دارید (یحتمل) پس دلیل حضور شما در این تاپیک و کمباحثه و مجادله ی تان با من چیه ؟!

خواهشا منطقی باشید !

از مدیر محترم هم میخوام که این بحث را پیگیری کنند و در صورت صلاحدیدد پستهای من را پاک کنند !

اصلا دلیل عضویتم اینجا تبلیغات جنابعالی بنفع داتک بود یادت رفته سرعتهایی میذاشتم که کاربران همین داتک تعجب مبکردند که پس چرا مال ما اینطوری نیست و شما ندید میگرفتی چون بنفع شرکتتون بود؟
اگه تبلیغات شخص شما بنفع داتک نبود من بعنوان میهمان اومده بودم دنبال یک مطلبی بودم که گیر نیاوردم و میرفتم پی کارم ولی قلقلکم دادی با دروعهای شاخدارت اومدم تا دستتو باز کنم جالبه که قبلا هم بهت گفتن کارمند داتکی ولی بروی خودت نمیاری.

ALIAK28
06-10-2008, 23:16
به نظرم یکی از دلایل اصلی کاهش کیفیت عملکرد داتک ، با وجود اون سابقه نسبتا خوب و مزایایی که در برابر سایر شرکت ها داشت، افزایش ناگهانی و تصاعدی کاربرانش هست...وقتی که Adsl رو با آی پی داینامیک شیر می کنند ..تعداد که بره بالا قطعا کیفتی و سرعت میاد پایین...
البته شاید در مناطقی همچین حالتی هنوز گریبانگیر مشترکین نشده باشه....اما به نظرم مشکل جای دیگه است ...باید پهنای باند رو زیاد کرد....با تامین پهنای باند قطعا وضع خیلی بهتر خواهد شد..

mostafaeshghi
07-10-2008, 00:11
اصلا دلیل عضویتم اینجا تبلیغات جنابعالی بنفع داتک بود یادت رفته سرعتهایی میذاشتم که کاربران همین داتک تعجب مبکردند که پس چرا مال ما اینطوری نیست و شما ندید میگرفتی چون بنفع شرکتتون بود؟
اگه تبلیغات شخص شما بنفع داتک نبود من بعنوان میهمان اومده بودم دنبال یک مطلبی بودم که گیر نیاوردم و میرفتم پی کارم ولی قلقلکم دادی با دروعهای شاخدارت اومدم تا دستتو باز کنم جالبه که قبلا هم بهت گفتن کارمند داتکی ولی بروی خودت نمیاری.

دوست عزیز شما اصلا هیچ کدام از رفتارهای انسانی و طریق مباحثه را در رفتارتان رعایت نمیکنید ! من فکر نکنم مجیط فوروم جای مناسبی برای پاسخ دادن به شمنا و امثالهم باشد ! همانطو که در پروفایلتان گفتم اگر متمایل به ادامه ی بحث هستید ادامه ی بحث را در یاهو مسنجر دنبال بشه ! ولی مثل اینکه ....

فقط جهت اطلاع دوستان میگم : همگان بر این باور اتفاق نظر دارید که من کارمند داتک نیستم چون اگر بودم مطمئنا از 1 سال پیش براش تبلیغ میکردم و نه 6 ماه پیش ! و اگر باز شک دارید خیلی سخت نیست با یک تماس با داتک میتونید شکتون رابر طرف کنید !

از محسن خان هم میخوا که ببرسی کنند و با پیگیری دقیق تصمیم گیری مناسبی انجام بدند !

cinablue
07-10-2008, 01:27
من نمیخوام از داتک تعریف کنم یا بدشو بگم
همشون از دو پول مارو میخورن و پیش خودشون میگن عجب خرای خوبی
تازه هرماه هم شارژ میکنن
با 30 31 32 دانلود میکنن مارو هم دعا میکنن
خود داتک هم قبول داره که این ماه سرعت بعضی وقتا در حد دایال اپ بود
حالا این بیاد بگه واسه من خوبه اون بیاد بگه واسه من بده
هرکی ناراحته دیگه تمدید نکنه
ما که جرات تحریم کردن و اعتراض نداریم باید زجر بکشیم سره همه چی
وگرنه من تو این اون (ما) از سرویس هیچ کدوم استفاده نکنیم
اینا نمیان کیفیت رو بالا ببرن و پهنای باند رو گسترش بدن ؟ چه مخابرات چه isp ها
وقتیم جرات نداریم باید بشینیم بزنن تو سرمون اینترنت بدردنخورشون رو حالا اسیاتک داتک صبا و ....
مثل کسی که برگشته بود گفته بود ایرانیا به سرعت بالای 128 نیاز ندارن !
اینا فکر کردن ما حیوونیم هرچی میخوان میگن ما هم بع بع میکینم نه اعتراضی نه چیزی
اعتراض این نیست که زنگ بزنی داد بزنی یا بری شرکت دعوا
اعتراض اینه که از هیچ کدوم سرویس نگیریم

این اقا یا کسای دیگه هم اگه میبینین تعریف میکن احتمالا سرعت بالاتر از این نیاز ندارن...
تو این شرکت ها بهترین نداره
باید بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کرد
که من بعد از 3 بار عوض کردن به داتک رسیدم تو منطقه ما قطعی نداره زیاد
روی هم رفته ای بدک نیست نسبت به اونا قابل تحمله

AliROCK
07-10-2008, 01:50
دوست عزیز شما اصلا هیچ کدام از رفتارهای انسانی و طریق مباحثه را در رفتارتان رعایت نمیکنید !

شما چه طور؟:10:

rozbeh85
07-10-2008, 07:36
کل کل ممنوع!
حرف های cinablue شدیدا تایید میشه!

mehryar1973
07-10-2008, 07:51
سلام بر همه دوستان
فکر کنم این اولین پستیه که من توی این تاپیک میدم
من سه ساله که از داتک اشتراک دارم نه میخوام بگم روز بروز بدتر شده نه بهتر:20:
ولی خوب بعضی ایرادات ومعایب اون دیگه قابل قایم کردن نیست وقتی اوضاع طوری شده
که منی که خیر سرم 256 دارم تو 70 در صد ساعات شبانه روز سرعت دانلودم از راپید بین
0تا حداکثر 10 کیلو بایت در نوسانه واین قصه الان مدتهاست که شروع شده
(حالا اگر میگفتم دانلود از p2p داد بعضی ها در میاد که ای آقا شما برو یه isp پیدا کن که...)
دیگه چی باید گفت:2:

سلام دوستان ! دقت کنید میبنید که دیگه من توی این تاپیک فعالیت زیادی ندارم !
آخه خدایی بعضی از دوستان این تاپیکو به گند کشیدند ! بابا تورو خدا بس کنید دیگه !

من موندم یه عده که داتک ندارند اینجا چه میکنند حالا میاند اینجا اطلاعات بگیرند هیچی میاند اعتراض میکننند نامه ی امضایی جمع میکنند ! بابا به خدا زشته ! آبروی شرکت که در خیلی جاها رفته حداقل با رعایت شئونات شخصیت خودتان را حفظ کنید چون مطمئنا من و دوستان دیگر وقتی پستهایتان را میخونیم پی به افکار و طرز فکرتان میبریم و این میشه یه ذهنیت که خب متاسفانه ذهنیت بسیار مزخرفی در ذهنها (حداقل خودم) ایجاد شده !

اینجا بحث در مورد اینترنت داتک هست نه شکوه شکوائیه نوشتن و اثبات دزد بودن شرکت!
حالا خدایی همچین میگید و اعتراض میکنید و صفت دزد میبندید که انگار همه ی شرکتهای دیگه فرشته اند این یکی توش مشکل داره ! اونها اینکارها را میکنند و نمیفهمید حالا یکی مثل داتک بعضی جاها یه اشتباهات جبران ناپذیری مرتکب میشه ، در اینکه داتک بعضی جاها اشتباه میکنه بحثی نیست ولی دیگه خدایی شما دیگه آبروریزی نکنید !

در جواب شما هم باید گفت اولا من فکر میکنم عملکرد ونحوه سرویس دهی یه شرکت
هستش که باعث میشه بقول شما آبروی یه شرکت بره یا حفظ بشه!
ثانیا:
تو این تاپیک من فکر میکنم بچه ها تازه خیلی رعایت کردن اگه فروم های دیگه رو ببینید
چی میگید ( دیگه همه فکر کنم اون تبلیغ داتک رو که ویرایش شده دیدن !!!!!!!!!!؟)

Mohsen khan
01-11-2008, 15:32
بنا بر تقاضاي دوستان عزيز اين تاپيك مجددا راه اندازي شد
لطفا !
1- فقط كاربراني كه داتك دارند در اين تاپيك پست بدهند
2 - لطفا جر و بحثي هم در تاپيك صورت نگيره
چون جاي دعوا اينجا نيست
دفتر شركت و شماره هاي پشتيباني داتك
بهتر مي توانند اعتراض شما را پاسخ بدهند!!!

ممنون
محسن

milky way
01-11-2008, 16:07
بنا بر تقاضاي دوستان عزيز اين تاپيك مجددا راه اندازي شد
لطفا !
1- فقط كاربراني كه داتك دارند در اين تاپيك پست بدهند
2 - لطفا جر و بحثي هم در تاپيك صورت نگيره
چون جاي دعوا اينجا نيست
دفتر شركت و شماره هاي پشتيباني داتك
بهتر مي توانند اعتراض شما را پاسخ بدهند!!!

ممنون
محسن
مرسی محسن خان .
پشتیبانی در مورد کمی سرعت هیچ عکس العملی نشون نمیده من چندین بار زنگ زدم (آخرین بار نیم ساعت پیش) اولا بعضیاشون وقتی گلایه از سرعت میکنی واقعا بد حرف میزنن (نمونش همین آقایی که نیم ساعت پیش صحبت کردم باهاش البته بعضیاشون) بعدشم میگن فقط سرعت لینک مستقیم (مثلا دانلود از Download.com) برای ما معیاره (و میگن همون داستان 3 تا دانلود از ما بگیر سه تا از Download.com بعد از Dumeter اسکرین شات بگیر و ایمیل بزن به ما, میپیچونن کلا) و اصلا هیچ سرعت دیگه اهمیت نداره حالا این سرعت ها شامل تورنت, سایتهایی مثل رپیدشیر,سرعت اوردن صفحات, سرعت پینگ و هر سرعتی به جز سرعت لینک مستقیم کم باشه مهم نیست . دقیقا خودشونم میگن ما رپیدشیر و تورنت رو در ساعات اداری بشدت محدود میکنیم بشدتی که مثلا من با 512 تورنت و رپیدشیر 5-6 کیلوبایت دانلود میکنم . حالا اگر نشه اینجا هم این مسائل رو مطرح , جایی هم برای شکایت وجود نداره باید چیکار کرد واقعا , تازه بعضی از دوستان هم از من شاکی میشن که چرا گلایه میکنی ؟ من سرعتم 5 کیلوبایته دانلود لینک مستقیمم ندارم باید چیکار کنم ؟؟؟!!!!

اینم تست سرعت من همین الان گرفتم : 512

Mohsen khan
01-11-2008, 16:15
مرسی محسن خان .
پشتیبانی در مورد کمی سرعت هیچ عکس العملی نشون نمیده من چندین بار زنگ زدم (آخرین بار نیم ساعت پیش) اولا بعضیاشون واقعا بد حرف میزنن وقتی گلایه از سرعت میکنی (نمونش همین آقایی که نیم ساعت پیش صحبت کردم باهاش البته بعضیاشون) بعدشم میگن فقط سرعت لینک مستقیم (مثلا دانلود از Download.com) برای ما معیاره (و میگن همون داستان 3 تا دانلود از ما بگیر سه تا از Download.com بعد از Dumeter اسکرین شات بگیر و... میپیچونن کلا) و اصلا هیچ سرعت دیگه اهمیت نداره حالا این سرعت ها شامل تورنت, سایتهایی مثل رپیدشیر,سرعت اوردن صفحات, سرعت پینگ و هر سرعتی به جز سرعت لینک مستقیم کم باشه مهم نیست . دقیقا خودشونم میگن ما رپیدشیر و تورنت رو در ساعات اداری بشدت محدود میکنیم بشدتی که مثلا من با 512 تورنت و رپیدشیر 5-6 کیلوبایت دانلود میکنم . حالا اگر نشه اینجا هم این مسائل رو مطرح , جایی هم برای شکایت وجود نداره باید چیکار کرد واقعا تازه بعضی از دوستان هم از من شاکی میشن که چرا گلایه میکنی ؟
منظورم اين نيست
منظور اينه كه هر بحثي و هر حرفي توي اين تاپيك مطرح نشه
نمونه اش هم پست هاي قبلي
كه به خاطرش تاپيك بسته شد

در تاپيك شركت هاي ديگر هم بحث در مورد سرعت و كيفيت هست
ولي هيچ وقت دعوا و جدل و بي احترامي نيست

منظور من اين هست كه اگر شخصي خيلي مشكل با اين شركت داره
بحث و جدل و حرف هاي نامناسب را اونجا مطرح كنه
نه در يك انجمن عمومي

وگرنه بحث عادي و منطقي هيچ مشكلي نيست

dsa
01-11-2008, 18:50
اینم test من

256

ali_gamer
01-11-2008, 19:11
قیمت 256 و 512 نامحدود داتک چنده؟

ALIAK28
01-11-2008, 20:04
قیمت 256 و 512 نامحدود داتک چنده؟
............

اینترنت پرسرعت ADSL
ردیف حداکثر سرعت شارژ (تومان) کاربری
==================================
1 HS 64/64 / نامحدود 14,500 خانگی و اداری
2 1-DS 128/128 / نامحدود 19,900 خانگی و اداری
3 2-DS 256/256 / نامحدود 24,000 اداری
4 3-DS 512/512 / نامحدود 45,000 اداری
5 1-128/128 / نامحدود 26,000 اداری
6 2-256/256 / نامحدود 49,000 اداری
7 3 -512/512 / نامحدود 93,000 اداری

sms11
01-11-2008, 20:34
اینم نتیجه تست من:

milky way
01-11-2008, 21:19
اینم نتیجه تست من:

ببنیم شما قبل از ساعت اداری مثلا بعد از ظهر هم سرعتت همینقدره تست گرفتی ؟

sms11
01-11-2008, 23:27
ببنیم شما قبل از ساعت اداری مثلا بعد از ظهر هم سرعتت همینقدره تست گرفتی ؟
همین نیست.یه خورده کمتره.معمولا در هر ساعتی سرعت دانلود من روی 52 هست.در هر ساعتی که میخکواد باشه همینه.فرقی نداره کی باشه

zed2
04-11-2008, 00:01
خوب تاپیک باز شد منم یک سری گزارش وضعیت بدم:
اول که تو قبض های جدید ipw مبلغ 15000 تومن به عنوان اجاره مودم امده که من زنگ زدم نمایندگی (برای اینکه به نوعی ندم) و پرسیدم داستانش چیه و میشه مودم رو خرید یا نه که پشتیبانی گفتش که مودم رو نمی فروشن و اگر هم بفروشن این هزینه رو باید بدم .
گفتش تو فرم های جدید این شکلی کردن (علت رو نگفت چرا اینجوری.....).
بی معرفت ها هم حداقل یکم تخفیف به مشتری های قدیمیشون نمی دن که فشار نیاد رومون....
یک خبر دیگر اینکه وضع انتن های ipw من جالب شده یکیش انقدر ترافیک داره که هر دفعه میره روش من اصلا ول می کنم اینترنتو میرم ولی یکی دیگرش خوب و قابل قبوله.

milky way
04-11-2008, 00:22
من روشی خیلی ساده ای پیدا کردم برای دانلود تورنت که سرعت دانلود بیشتر بشه در ساعات اداری و فکر میکنم کاملا تاثیر داشته البته چقدرش رو نمیشه دقیق گفت . ولی من سه تا برنامه دانلود تورنت رو با هم باز میکنم و تو هر کدوم 1 فایل میزارم دانلود بشه .

zed2
04-11-2008, 00:30
من روشی خیلی ساده ای پیدا کردم برای دانلود تورنت که سرعت دانلود بیشتر بشه در ساعات اداری و فکر میکنم کاملا تاثیر داشته البته چقدرش رو نمیشه دقیق گفت . ولی من سه تا برنامه دانلود تورنت رو با هم باز میکنم و تو هر کدوم 1 فایل میزارم دانلود بشه .
دوست عزیز تاپیک اشتباهی امدی
در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کن.

milky way
04-11-2008, 01:11
دوست عزیز تاپیک اشتباهی امدی
در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کن.
این روش برای داتک تاثیر داره بعید میدونم ISP های دیگه اصلا نیازی به این کارا داشته باشن .

zed2
04-11-2008, 15:39
این روش برای داتک تاثیر داره بعید میدونم ISP های دیگه اصلا نیازی به این کارا داشته باشن .
در مورد اینکه کار می کنه یا نه جواب من منفی است اصلا روی سرویس های ipw چه 128 و چه 256 جواب نمی ده و تجربه من نشون داده که اگر یک تورنت باشه احتمال رسیدن به سرعت های بالاتر توش بیشتره. بحث تورنت مثل دانلود منیجر نیست که بشه از این کارها کرد.
ادامه بحث رو هم خواستی ان تاپیک انجا می دیم

نمی دونم باز کدوم انتن خراب شده ترافیکش امده روی انتن های دیگر اکثرا سرعت شده 2 3 4 البته در صورتی که شانس داشته باشیم و انتن تو کما نره( کی منو چشم زد؟؟)

sms11
04-11-2008, 23:07
دوستان این درسته که داتک دانلود از رپید شیر رو در ساعات اداری تا 6 بعدظهر محدود کرده.کسی از پشتیبانی این موضوع رو شنیده؟
اخه من که از صبح تا 5 بعدظهر نیستم خونه.بعدظهرم بخوام تازه شروع کنم به دانلود که نهایتا 1 گیگ بتونم تا شب دانلود کنم.تازه اگه با سرعت ماکسیمم دانلود کنه.شب هم که نمیتونم بزارم دانلود کنه.اگه اینطوری باشه که تا بخوام فایلامو دانلود کنم که طول میشکه.من نمیدوننم داتک اگه محدود کرده پس چرا اسمشو گذاشته 512 نا محدود؟
کسی خبری داره بگه.
به نظرتون اگه محدود کنه.میارزه از صبح بزارم با سرعت 10-20 دانلود کنه تا موقعی که بیام یا اینکه بزارم موقعی که میام بزارم با سرعت 50 تا 70 دانلود کنه؟

sms11
04-11-2008, 23:09
دوستان این درسته که داتک دانلود از رپید شیر رو در ساعات اداری تا 6 بعدظهر محدود کرده.کسی از پشتیبانی این موضوع رو شنیده؟
اخه من که از صبح تا 5 بعدظهر نیستم خونه.بعدظهرم بخوام تازه شروع کنم به دانلود که نهایتا 1 گیگ بتونم تا شب دانلود کنم.تازه اگه با سرعت ماکسیمم دانلود کنه.شب هم که نمیتونم بزارم دانلود کنه.اگه اینطوری باشه که تا بخوام فایلامو دانلود کنم که طول میشکه.من نمیدوننم داتک اگه محدود کرده پس چرا اسمشو گذاشته 512 نا محدود؟
کسی خبری داره بگه.

sms11
04-11-2008, 23:13
پست دومی حذف شود.اشتباهی تکرار شده

rozbeh85
04-11-2008, 23:36
من رو آنتن 50 معمولا هستم
256 دارم و سرعتم معمولا رو 30 هست
با اکانت از رپید 30 میگیرم زمانشم فرقی نداره

sms11
05-11-2008, 10:09
ممنون دوست عزیز اما من منظورم دوستانی بود که Adsl دارن.دوستان کسی خبری نداره؟
راستی اینم بگم که من اکانت دارما.فکر نکیند با فری میگم سرعتش کمه

aliani
05-11-2008, 15:30
من 256 دارم هم از راپيد در تمام ساعات راحت ميگيرم هم اگه تورنت seed ش خوب باشه با سرعت 28 29 هم گرفتم اگرم خوب نباشه چند تا فايل تورنت رو كنار هم ميزارم تا از تمام پهناي باند استفاده كنه .

dsa
05-11-2008, 15:35
منم 265 دارم در همه ساعتها rapidshare با 30 دانلود میکنم شبها هم که تا 33 میره بالا

milky way
05-11-2008, 15:38
ممنون دوست عزیز اما من منظورم دوستانی بود که Adsl دارن.دوستان کسی خبری نداره؟
راستی اینم بگم که من اکانت دارما.فکر نکیند با فری میگم سرعتش کمه
بله تورنت و رپید در ساعات اداری محدوده اینو خودشون تو پشتیبانی به من گفتن که ساعات اداری محدود میکنیم ولی ثابت نیست همیشه بعضی از اوقات بازم سرعت بد نیست ولی بعضی اوقات سرعت وحشتناک کم میشه .

shahramcat
05-11-2008, 16:14
من میتونم برای اینترنت wireless سرویس IPW شرکت داتک در خواست بدم بگو رسیو رو که روی 32 هست باز بزارن مثلا بکنن 128 ؟

یکجا خوندم گفت بگی برات میکنن چون هزینه ای نداره براشون رسیو !

A r c h i
05-11-2008, 20:08
؟

رپید شر را محدود نکرده..من هر روز صبح هم دارم دانلود می کنم فرقی نمی کنه. من که 128 دارم صبحها با سرعت 14-15 دانلود می کنه و شبها 16-17 :31:
ولی تورنت محدود شده متاسفانه

dsa
05-11-2008, 22:57
داتک با مودم های Asus سازگار هستند ؟

میخوام router بخرم موندم چی کار کنم.

A r c h i
06-11-2008, 18:01

من خودم Asus 604 دارم سازگاری داره.. مشکلی نیست :46:

zed2
06-11-2008, 21:30
من میتونم برای اینترنت wireless سرویس IPW شرکت داتک در خواست بدم بگو رسیو رو که روی 32 هست باز بزارن مثلا بکنن 128 ؟

یکجا خوندم گفت بگی برات میکنن چون هزینه ای نداره براشون رسیو !
راستش من پرسیدم دو سال پیش چرا اینجوریه ارسال گفتش نوع استانداردی که دارن استفاده می کنن این شکلیه...
اگر زیاد کردن بهم بگو منم درخواست بدم که بتونم فایل هامو راحتتر و بدون اپلدو منیجر اپلود کنم

من رو آنتن 50 معمولا هستم
256 دارم و سرعتم معمولا رو 30 هست
با اکانت از رپید 30 میگیرم زمانشم فرقی نداره

انتن 50 ؟!؟!؟!؟
من هر دفعه که رو این انتن رفتم گریه ام رو در اورد...چطوری برای شما انقدر خوبه؟؟؟؟:18:

sms11
07-11-2008, 11:40

من هم 602 دارم خیلی خیلی خیلی هم ازش راضیم

rozbeh85
07-11-2008, 13:12
انتن 50 ؟!؟!؟!؟
من هر دفعه که رو این انتن رفتم گریه ام رو در اورد...چطوری برای شما انقدر خوبه؟؟؟؟:18:

واسه من فقط رو آنتن 50 کانکت میشه فکر میکنم محلش تو جردن هست

shahramcat
07-11-2008, 15:09
آقایون سرویس Ipw با سرعت 32/128 چطوریه میشه تحمل کرد ؟

من بیشتر برای برای بازی آنلاین میخام که هی قطع نشه !

نظرتون رو بگید ممنون میشم .....

zed2
07-11-2008, 17:09
واسه من فقط رو آنتن 50 کانکت میشه فکر میکنم محلش تو جردن هست

پس مسافت هم روش تاثیر داره چون من خیلی از جردن دورم و هر وقت انتنم قطع شه بهش وصل می شم

آقایون سرویس Ipw با سرعت 32/128 چطوریه میشه تحمل کرد ؟

من بیشتر برای برای بازی آنلاین میخام که هی قطع نشه !

نظرتون رو بگید ممنون میشم .....
خدا بزرگه راضی هستیم:46:
ولی بدرد بازی های انلاین نمی خوره چون پینگش بالا است.

shahramcat
07-11-2008, 18:49
خدا بزرگه راضی هستیم:46:
ولی بدرد بازی های انلاین نمی خوره چون پینگش بالا است.

ممنون جناب ...

یعنی پینگ مثلا برای شما چند هست ؟ بالاتر از 400 هست ؟

سرعت دانلود برای 128 روی چنده ؟

ممنون

rozbeh85
07-11-2008, 22:41
من Ipw 256 دارم پینگم روی 500 اون وراست
معمولا هم 30 دانلود دارم

zed2
08-11-2008, 12:28
من Ipw 256 دارم پینگم روی 500 اون وراست
معمولا هم 30 دانلود دارم9

در تایید حرف بالا منم پینگم همین حدود و یکم بیشتر( اگر ترافیک باشه رکورد بالاترین پینگ رو داشتم )

Molibden
08-11-2008, 12:47

پینگو دارید؟:دی
انقدر زیاده سرعت زده بالا!
128 adsl دارم

milky way
08-11-2008, 12:56
منم قبلا Ipw داشتم الان Adsl پینگ Adsl خیلی بهتر از Ipw هست .

shahramcat
08-11-2008, 13:57
من امروز رفتم مودم وایلس رو تحویل گرفتم ! از رو ناچاری مجبور شدم !

پینگ که در حد المپیک نوزادان هست !

zed2
08-11-2008, 15:27

پینگو دارید؟:دی
انقدر زیاده سرعت زده بالا!
128 adsl دارم
هر وقت رسید به بالا 2000 می تونی با من همدردی کنی:31:

من امروز رفتم مودم وایلس رو تحویل گرفتم ! از رو ناچاری مجبور شدم !

پینگ که در حد المپیک نوزادان هست !

چنده و با کدوم انتن؟

shahramcat
08-11-2008, 17:18
:31:

چنده و با کدوم انتن؟

پینگ رو 1500 بود با کلی pocket lost ! دانلود رو 4 بود !!! دیال آپ شرف داره !

زنگ زدم پشتیبانی گفتم گفت الان مشکل داریم درست میشه !

آنتن رو 8 بود سیگنال ! 4 چراغ روشن !

zed2
08-11-2008, 18:40
هنوز پینگ جا داره ...
دنبال سیگنال قوی نباش چون من الان روی یک انتن دو تا خط داشتم تا 11 می رفت ولی روی انتن دیگر جایی که 5 تا خط هم پر میشه به زور به 5 میرسه.
بیشتر به ترافیک شیرینگ کاربر هایی که همان لحظه به انتنی که وصلیم ریط داره.(به استفاده همزمان انها)

zed2
09-11-2008, 12:08
تست سرعت از مسیر های مختلف اینترنت جهان با ipw 128/32
ببخشید یکم زیاد شد.می خواستم تمام مسیر های بین المللی رو چک کرده باشم:46:

shahramcat
10-11-2008, 03:39
آقایون سرعت شما با وایرلس دااتک 32/128 معمولا چقدر هست ؟

البته طبق آماری که تو پست قبل بود باید حداکصر رو 15 باشه حداقل رو 7 !

dsa
10-11-2008, 15:26
اگه میشه چندتا مودم wireless بگید که با داتک سازگار باشه.(قیمت هم اگه میدونید بگید)

آخه خود داتک میگه با D-Link سازگار نیست بعضی ها هم میگن الکلی نوشته.

shahramcat
10-11-2008, 18:19
اگه میشه چندتا مودم wireless بگید که با داتک سازگار باشه.(قیمت هم اگه میدونید بگید)

آخه خود داتک میگه با D-Link سازگار نیست بعضی ها هم میگن الکلی نوشته.

بهترین گزینه مودم Usrobotic هست قیمت 80 هست ...... معمولیش 50 تومن هستش .

dsa
10-11-2008, 23:17
بهترین گزینه مودم Usrobotic هست قیمت 80 هست ...... معمولیش 50 تومن هستش .

میشه بگید usrobotic چه مدلیش؟ (معمولی یعنی اینکه Wireless نیست دیگه)

zed2
10-11-2008, 23:50
آقایون سرعت شما با وایرلس دااتک 32/128 معمولا چقدر هست ؟

البته طبق آماری که تو پست قبل بود باید حداکصر رو 15 باشه حداقل رو 7 !

بسته به سایت و سرور فرق میکنه. بعضی جاها سرعت 10 میرسه بعضی ها اگر قطع نشه ارتباط به زور به 1 یا 2 کیلوبایت میرسه...ارسال هم اصلا جالب نیست(نمونه ارسال ها مشخصه)
تست هایی کهمن کردم روی مسیر های ارتباطی بود.
در کل بیشتر کسایی ipw می گیزن که منطقه شون پشتیبانی adsl نمیشه یا کار اداری شون احتیاج به وصل همه زمان تو تهران دارن و هر جا میرن می خوان وصل باشن.

omid4mit
11-11-2008, 20:31
با سلام به برو بچ داتک
دوستانی که Adsl 256 دارن سرعت دانلودتون چقدره ؟
آیا در مجموع از داتک راضی هستید یا نه ؟

omid4mit
11-11-2008, 20:32
راستی در نظر سنجی تعداد آرای ناراضیان از داتک بیشتره ! چرا ؟

zed2
11-11-2008, 23:54
با سلام به برو بچ داتک
دوستانی که Adsl 256 دارن سرعت دانلودتون چقدره ؟
آیا در مجموع از داتک راضی هستید یا نه ؟
کدوم نوع سرویسش ipw یا adsl ؟

راستی در نظر سنجی تعداد آرای ناراضیان از داتک بیشتره ! چرا ؟
بخاطر اینکه نوسانات سرعت داتک بیشتره ناراضیتش هم بیشتر است( که شامل هر دو سرویسی که میده هم میشه)
داتک تو زمان های اوج مصرف سرعت واقعا بدی داره( که بیشتر دانلود های ادم وسط هاش قطع میشه و صفحه ها امنیتی هم گاهی مواقع باز نمیشه) و در حالت عادی هم سرعت متوسط است.

پی نوشت :
چی میشد داتک مرکز مطهری رو پشتیبانی کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid4mit
12-11-2008, 00:10
[QUOTE=zed2;3165457]کدوم نوع سرویسش ipw یا adsl ؟

ADSL

shahramcat
12-11-2008, 00:53
میشه بگید usrobotic چه مدلیش؟ (معمولی یعنی اینکه Wireless نیست دیگه)

دونوع معمولی داره 2 پورت 50 تومن 4 پورت 66 تومن که بله منظور معمولی همون سیم دار هست .

کلا هم یک نوع الان تو بازار هست وایرلس فرقی نمیکنه .

shahramcat
12-11-2008, 01:06
تست سرعت سرویس وایرلس IPW 32/128

دوستانی که با Speedtest تست سرعت میگیرن توجه داشته باشن سرور ترکیه یا لندن رو انجام بدن چون اینترنت ایران کلا از اون مسیر میاد ...

استانبول

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لندن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

milky way
12-11-2008, 01:36
[quote=zed2;3165457]کدوم نوع سرویسش ipw یا adsl ؟

ADSL
بستگی داره بره چه کاری بخای دانلود لینک مستقیم و وب گردی خوبه نسبتا , برای دانلود تورنت خیلی افتضاحه رپید شیرم بره من که بده بعضا دوستان میگن مشکلی زیادی ندارن البته کلا در ساعتهای اداری خیلی سرعت جالب نیست از تمام جهات .

aliani
13-11-2008, 01:33
اینم تست سرویس 512 ما که البته 256 ش سرعت پایینتر از 256 نمیومد :

omid4mit
13-11-2008, 01:45
اینم تست سرویس 512 ما که البته 256 ش سرعت پایینتر از 256 نمیومد :

با درود
سرویس شما ADSL دیگه درسته ؟
چون من میخوام Adsl بگیرم البته 256

aliani
13-11-2008, 12:17
با درود
سرویس شما ADSL دیگه درسته ؟
چون من میخوام Adsl بگیرم البته 256

درسته adsl هست البته شما دلت رو به این تست خوش نکن چون خیلی ها هستن که از داتک سرویس گرفتن و ناراضین خود پشتیبانی داتکم میگه اگر سرعت دان 256 داتک بین 16 تا 32 باشه عادیه حالا دیگه خودت حساب کن .

البته اینم بگم که به شانست خیلی بستگی داره.

sms11
13-11-2008, 16:33
اینم تست جدید من:

و

ارزو به دل موندیم این یه بار برسه به 512
اما سرعت دانلودم خوبه

milky way
13-11-2008, 18:50
کلا پنجشنبه جمعه ها بره من سرعت تقریبا خوب میشه ولی دوباره از شنبه کندی شروع میشه .

sms11
13-11-2008, 22:26
کلا پنجشنبه جمعه ها بره من سرعت تقریبا خوب میشه ولی دوباره از شنبه کندی شروع میشه .

خدارو شکر مال من هرورز خوبه
به زنم به تخته خوب دانلود میکنه اما به 512 واقعی نمیرسه

perjixen
14-11-2008, 15:55
سلام بروبکس........
آقا من ، یه ماهی هست که با پی 30 مجل دارم........ نمیتونم کلا پی30 رو باز کنم.... چه فرومهاش چه صفجه اصلی خود سایت..........!!
میخوام بدونم ، مشکل منه............. یا بعضی از بچه ها هم این مشکل و دارن.........!!

zed2
14-11-2008, 19:09
سلام بروبکس........
آقا من ، یه ماهی هست که با پی 30 مجل دارم........ نمیتونم کلا پی30 رو باز کنم.... چه فرومهاش چه صفجه اصلی خود سایت..........!!
میخوام بدونم ، مشکل منه............. یا بعضی از بچه ها هم این مشکل و دارن.........!!
من نفهیمدم مشکلتون چیه ...انجمن اینجا رو نمی تونید درست ببینید؟

shahramcat
14-11-2008, 19:20
سلام بروبکس........

یعنی اصلا صفحه بالا نمیاد ؟

خوب اینجا که ----- نیست به هر شکلی !

مشکل رو دقیقتر توضیح بده .

darvish1900
14-11-2008, 21:43
سلام بروبکس........

پس الان چطور اینجا پیغام گذاشتید

مشکل شما یکی از دلایل زیر است

1- مشکل DNS
2- مشکل از مرورگر

nimamani
15-11-2008, 08:02
نظر سنجی این تاپیک رو که دیدم یکم منصرف شدم پست بدم

ولی گفتم شاید برای قبل باشه این نظر ها

بپرسم الان سرویس دهی داتک چطوره ؟
قطعی داره ؟
پشتیبانی چطوره ؟
سرویس حجمی داره ؟ یا نمایندگی هاش دارند ؟
چون تو خود سایتش که سرویس حجمی نداشت

ALIAK28
15-11-2008, 10:08
نظر سنجی این تاپیک رو که دیدم یکم منصرف شدم پست بدم

ولی گفتم شاید برای قبل باشه این نظر ها

بپرسم الان سرویس دهی داتک چطوره ؟
قطعی داره ؟
پشتیبانی چطوره ؟
سرویس حجمی داره ؟ یا نمایندگی هاش دارند ؟
چون تو خود سایتش که سرویس حجمی نداشت

خوب...شما پاسخ به این سوال که " آیا از داتک رضایت دارید" رو با پاسخ به این سوال که " بین سرویس ها ی موجود در نهایت کدوم رو انتخاب می کنید " نباید اشتباه کنید...چون نارضایتی از سایر سرویس ها هم هست...خیلی هم زیاد...

به جز یه سری مشکلات کلی...باید از بچه های منطقه اطراف خودتون بپرسید که دقیقا سرویس تو اون منطقه مخابراتی چطوریه...چون منطقه به منطقه تا حدودی فرق می کنه ...مناطقی که مشترک کمتری داره طبعا بار کاری کمتره ...و کیفتی بیشتر...

اما سرویس های حجمی...تو سایتش ننوشته ولی اگر با بخش فروش تماس بگیرید کل سرویس های حچمی و نامحدود رو براتون ایمیل می کنند. در واقع این جدولی که تو سایت داتک هست فقط مربوط به سرویس های نامحدوده و سرویس حجمی هم ارائه می کنند که برحسب نیاز و توان مالی افراد متفاوت هست.....با بخش فروش تماس بگیرید..

dsa
15-11-2008, 14:23
من ميخوام چند روز ديگه مودم wireless D-Link 2640 بخرم

اين مودم با داتك سازگاره ، آخه مثه اينكه داتك با D-Link زياد خوب جور نيستن.

اگه كسي اطلاعاتي داره دريغ نكنه.

shahramcat
15-11-2008, 17:43
من ميخوام چند روز ديگه مودم wireless D-Link 2640 بخرم

اين مودم با داتك سازگاره ، آخه مثه اينكه داتك با D-Link زياد خوب جور نيستن.

اگه كسي اطلاعاتي داره دريغ نكنه.

این شماره پشتیبانی بهترین کار زنگ بزن بپرس :

81686868
81681000

اگر تونستی از مودمهای Usrobotic استفاده کن خیالت راحت باشه .... اگر نه که اول زنگ بزن دقیق به شماره بالا بپرس .

shahramcat
16-11-2008, 00:30
سرویس وایرلس IPW که وحشتناک Ping بالا داره ! راه حلی نداره ؟

من نمیدونم این مرکز کلانتری چرا وضع ADSL انقدر خرابه !

sms11
20-11-2008, 23:16
دوستان داتکی چیزی نمیخوان بگن؟
این تاپیک یه زمانی خیلی شلوغ بود حالا چی شده هیشکی تحویل نمیگیره؟

deluge28
20-11-2008, 23:55
سرویس وایرلس IPW که وحشتناک Ping بالا داره ! راه حلی نداره ؟

من نمیدونم این مرکز کلانتری چرا وضع ADSL انقدر خرابه !

یه خورده در باره این سرویس وایر لس داتک توضیح میدین لطفا؟؟؟اگه کسی داره راضی هست یا نه؟؟؟نسبت به ADSL مزایا و معایبش چیه دقیقا و سرعتش چه جوریه؟؟؟

ممنون...

shahramcat
21-11-2008, 02:43
یه خورده در باره این سرویس وایر لس داتک توضیح میدین لطفا؟؟؟اگه کسی داره راضی هست یا نه؟؟؟نسبت به ADSL مزایا و معایبش چیه دقیقا و سرعتش چه جوریه؟؟؟

ممنون...

خوب من الان سرویس وایرلس IPW شرکت داتک رو دارم .

این سرویس از سرعت 32/128 شروع میشه به بالا . مودم مختص شرکت داتک هست و جایی نمیتونی بگیری . برای استفاده بد نیست اما پینگ بالا داره . تو روز سرعت تا حدی پایین میاد . اگر با Speednet چک کنید سرعت دانلود بعیده از 10 بالاتر بره ! اما با IDM معمولیه یعنی روی 12 تا 14 هست . سرعت آپلود افتضاحه ! همش روی 2.3 هستش . این سیستم احتیاجی به دید مستقیم آنتن نداره . در کل خوبه اگر ADSL نمیتونی بگیری ! الان فکر نکنم بهت بدن چون مودم ندارن. منم شانسی گرفتم البته این هفته پس میدم چون برای ADSL درخواست دادم . خوب من بهت 100٪ ADSL رو پیشنهاد میدم نسبت به این ...

به منطقه هم بستگی داره .... منطقه شما کجا هست ؟

100 تومن ودیعه مودم هست 40 تومن سرویس 32/128 هست . ماهی 6500 تومن اجاره مودم .

alizadsar
30-11-2008, 16:49
من تو مرکز مخابرات حکمت شعارم میخوام 256 بگیرم. نظرتون چیه؟ اینجا مرکزش خوبه؟

shahramcat
02-12-2008, 03:01
من تو مرکز مخابرات حکمت شعارم میخوام 256 بگیرم. نظرتون چیه؟ اینجا مرکزش خوبه؟

256 که داتک نمیده به کاربر خونگی !

اما در کل من دارم و راضیم .

keyvan
05-12-2008, 14:43
تست امروز

alizadsar
10-12-2008, 21:25
10 روزه دارن خطم رو رانژه میکنن. چقدر طول میکشه؟خودم نمیتونم برم مخابرات؟

shahramcat
10-12-2008, 21:40

زنگ بزن داتک بگو با قسمت ارجاعات میخام صحبت کنم ... ازت شماره خط رو میگیرن بهت میگن ...

معمولا تا 10 روز رانژه میشه مگر اینکه مشکل خط pcm / فیبر نوری باشه !

mehdi_vsgh
10-12-2008, 21:55
گاهی رانژه طول میکشه (بنا به دلایلی)

ممکنه تا یک ماه هم علاف بشی....

missan1358
11-12-2008, 16:56
دوستان یه خبر بد.... مشکلی که داتک دو ماه پیش داشت و بعدش رفع شد مجددا شروع شده. من امروز سرعت دانلودم از یک کیلوبایت فراتر نمی رفت. باز بدبختی شروع شد.

sms11
11-12-2008, 17:30
دوست عزیز این مشکل امروز به وجود اومده و ربطی به قبل نداره و در ضمن در تمام شرکت ها اینطوری شده.ظاهرا یکی از خطوط فیبر نوری قطع شده و به زودی قرار درست شه
نترس مشکل زود حل میشه

missan1358
11-12-2008, 19:20
دوست عزیز این مشکل امروز به وجود اومده و ربطی به قبل نداره و در ضمن در تمام شرکت ها اینطوری شده.ظاهرا یکی از خطوط فیبر نوری قطع شده و به زودی قرار درست شه
نترس مشکل زود حل میشه

یعنی امروز شما هم مشکل داشتید؟