تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 54

نام تاپيک: دنبال Dvdwriter خوب مي گردم؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

ويرايش شد !!
    پست هاي يك خطي و بدون دليل و مدرك ممنوع //

پروفشنال casper66m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

ولی بزار قوانین بازی رزو مرور کنیم:
    خوب منم مرور میکنم
    تو بحث قدرت رید رو با سرعتش قاطی کردی..سرعت رید اصلا مهم نیست
    من سرعت رید رو با قدرت رید قاطی نکردم چون اصلا بحث سر این ها نبوده
    نمیخوند و همه سایتها تو تست قدرت اصلاح خطا بهترین امتیاز رو بهش دادن؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بحث سر این بود که شما گفتی همه سایت ها تو قدرت اصلاح خطا بهترین امتیار رو بهش دادن واون لینک رو برای اثبات حرفاتون گذاشتید
    من رفتم تو اون لینک ودیدیم خلاف حرفاتون اثبات شد

کما اینکه سریعترین درایو رو اگه میگفتی من اینطوری جوابتو میدادم که H10N LG هستش به این دلایل:
    من نمیخواستم بگم کودوم درایو سریعتر

تو خوندن اگه همین سایت رو مرجع قرار بدیم میبینیم که پلکستور از ایسوز بهتره::
    من فقط ایسور رو با پلکستور مقایسه کردم چیزی هم از خودم نگفتم هر چی بود از سایت اوردم

حالا اگه چیزی در مورد قدرت خوندن هم دارید رو کنید

منبع خیلی معتبره!!!
    ولی خوب شما دیشب یک منبع از سایت freakcd گذاشته بودید که الان ادیت کردید و دیگه اون نیست فقط متعجبم که چه جور نزده پست ادیت شده
    خوب در مورد اون منبع هم بگم که اون مربوط بود به فروم اون سایت که یک تاپیک زده شده بود 7 8 تا هم توش پست داشت و یک نفر این بحث رو کرده بود بدون دلیل
    پس حرف اخرت اول بزن

اگه نباشه جاش خالی می مونه rax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

خوب منم مرور میکنم

من سرعت رید رو با قدرت رید قاطی نکردم چون اصلا بحث سر این ها نبوده

بحث سر این بود که شما گفتی همه سایت ها تو قدرت اصلاح خطا بهترین امتیار رو بهش دادن واون لینک رو برای اثبات حرفاتون گذاشتید
    من رفتم تو اون لینک ودیدیم خلاف حرفاتون اثبات شد

من نمیخواستم بگم کودوم درایو سریعتر

من فقط ایسور رو با پلکستور مقایسه کردم چیزی هم از خودم نگفتم هر چی بود از سایت اوردم

حالا اگه چیزی در مورد قدرت خوندن هم دارید رو کنید

منبع خیلی معتبره!!!
    ولی خوب شما دیشب یک منبع از سایت freakcd گذاشته بودید که الان ادیت کردید و دیگه اون نیست فقط متعجبم که چه جور نزده پست ادیت شده
    خوب در مورد اون منبع هم بگم که اون مربوط بود به فروم اون سایت که یک تاپیک زده شده بود 7 8 تا هم توش پست داشت و یک نفر این بحث رو کرده بود بدون دلیل
    پس حرف اخرت اول بزن
    نه دیگه..زدی تو باقالی..بحث سر چی بوده؟ خودت گفتی فلان دیسک رو خش داشت نتونست بخونه و این خوند..این قدرت رید هستش یا سرعتش؟ بعدم لینک مقاسه سرعت دادی..

باقی نوئشته هات هم شرمنده 2-3 بار خوندم نفهمیدم..

هیجا رو هم ادیت نکردم.اون =ستی هم میگی فروم هستش و 7-8 تا پست حرفه ای ترین فروم اپتیکال تو دنیاست..برو 1 پست غیر منطقی بزن مدیراش 17 تیکه میکنن پست رو...80 درصد کاربرا و توئکر های فیرم و دولوپر ها اینجا مدیرن و عضون..از اون مهمتر خودتو خوب کوچه علی چپ میزنی..اول خبر تولید سری 750و 760 مقاله CDR-Info که دیگه فروم 7-8 پستی نیست؟هست؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

After the very successful release of Plextor's last drive, the 740A, the series continues with the release of yet another OEM drive, the PX-750A which bears the TEAC mark on it. The 750A is the "connecting bridge" to future Plextor releases, which are already well known in the DVD-Burner scene, and go by the model numbers of 755A and 760A, where we will be introduced to 10X +R DL speed and 18X+R writing speed with each release respectively

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

در ضمن مثال ساده ترش فیرم ویر هر کدوم از این درایوهاست:

یه نیگا کن ببین جلوی هر کدوم OEM ها رو زده...

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

شما یک لینک ازمن الم کردی یک پست منم گذاشتی کنارش هی میگی سرعت رید رو با قدرت رید قاطی کردی
    چند دفعه بگم اون لینک مقاسیه سرعت که دادم فقط به خاطر این لینک شما بود
    نمیخوند و همه سایتها تو تست قدرت اصلاح خطا بهترین امتیاز رو بهش دادن؟

حالا هی بازم بگو سرعت رید رو با قدرت رید قاطی کردی و بچسبونش به یک پست دیگه من وسرپوش بذار رو کارت
    یک حرف غلط زدی بگو اشتباه کردم

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

اون قسمت هم که از پست شماره 42 من نفهمیدی بهت پیشنهاد میکنم بری پست های قبلی رو بخونی تا بفهمی
    اون نقل قول چهارمی نقل قول خودم فکر کنم الان کامل متوجه شدی
    یک پیشنهاد دیگه هم دارم به جایی اینکه اینقدر پست هارو به هم بچسبونی برو چند تا لینک بیار نه مثل لینک های قبلی که اثبات کنه ایسوز بهتر از پلکستور ما هم قبول میکنیم

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

اون قسمت هم که از پست شماره 42 من نفهمیدی بهت پیشنهاد میکنم بری پست های قبلی رو بخونی تا بفهمی
    اون نقل قول چهارمی نقل قول خودم فکر کنم الان کامل متوجه شدی
    یک پیشنهاد دیگه هم دارم به جایی اینکه اینقدر پست هارو به هم بچسبونی برو چند تا لینک بیار نه مثل لینک های قبلی که اثبات کنه ایسوز بهتر از پلکستور ما هم قبول میکنیم

من نمیفهمم..کی من گفتم ایسوس بهتر از پلکستوره؟ اصلا در کل پستام در مورد درایو ها ( 2 هزار تا بیشتره) کی گفتم فلان درایو از فلان درایو بهتره؟

شما گفتی پلکستور من گفتم ادم بخواد پلکستور بخره جاش OEM اش رو میخره...اگه بخواد پایونیر بخره ایسوس میخره..همینطور باقی برندها...

وقتی یه درایو تیک 37 تومنی با یه درایو پلکستور 80 تومنی یکی هستن چه دلیلی داره من پلکستور بخرم؟

در مورد مقایسه خوندن هم شما گفتی من اینطوری امتحان کردم منم جواب دادم دلیل شما برای برتری همینه پس اینم مدرک؟

هیچ نقل قولی رو هم متوجه نشدم..از نظذر من بهترین درایو تو خوندن سریع مدیا ها الجی سری رنسانس و بهترین قدرت اصلاح خطا لایتان و ایسوس..

حالا هی شما بجای لینک و دلیل بگو اینو اون..

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

بعضي ها فكر مي كنند قدر ت رايتر توي نسوزاندن سي دي هست
    اخه اون دوران ديگه گذشت
    بهترين تست شما مي توانيد با 52x رايت كنيد يك Cd تصويري يا صوتي بعد بگذاريد روي ويدئو سي ديها ببينيد آيا سي دي را سريع پخش مي كند يا نه؟
    اين تست بار علمي ندارد ولي يكي از تستهايي هست كه بدونيد رايتر خوبي داريد يا نه

آخر فروم باز بهنازی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام
    من امروز یهDVD asus DRW 1608p3s گرفتم ولی روی جعبه اش نوشته ساخت چین. یارو گفتش که هموشون مال چینه و اصلش همینه.میخواستم بدونم همین طوره.من اینو 42 تومن گرفتم هنوز بازش نکردم .
    یه پایونیر هم بود 47 تومن روی جعبه مدلشdrv a11 بود هر چی روی جعبه رو گشتم xls یا چیز دیگه ای پیدا نکردم آیا این همون A11 xls هستش. به نظر شما من چیکار باید بکنم.اگه باشه که ارزون میده.فرقش با a111 چیه؟
    ممنون میشم جواب بدین.

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

همه چسز ديگه چيني شده Cpu هم چين مي زنه
    من الان رايتر Tdk دارم ماله 4 ساله پيش هست هنوز كمتر رايتري از نظر كيفيتي به پاش مي رسه چيني هم هست بستگي دارد چه چيني باشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •