تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام تیم در Command & Conquer Generals Zero Hour را می پسندید ؟

راي دهنده
1146. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • USA

181 15.79%
  • GLA

87 7.59%
  • China

66 5.76%
  • USA airforce

253 22.08%
  • USA super weapons

173 15.10%
  • USA lasers

179 15.62%
  • GLA stealth

68 5.93%
  • GLA demolition

167 14.57%
  • GLA Toxin

123 10.73%
  • China tanks

124 10.82%
  • China nuke

126 10.99%
  • China infantry

87 7.59%
Multiple Choice Poll.
صفحه 11 از 391 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 3910

نام تاپيک: همه چیز در مورد Command & Conquer Generals

آخر فروم باز بیلچه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیز مشکوک میزنی ها!
    مگه کاری داره؟ اگه به قول شما روی "hard" نباشه که سالی یه بار یه نصفه حمله هم نمیکنن؟
    حالا با پچی چیزی رفتی که اینقد سخت بوده یا معمولی؟
    من ات اونجا که یادمه این آخریاش رو این افتاده بودیم 5-6 نفر از اونا رو با هم بزاریم خودمون تکی باهاشون کلنجال بریم که هم اعصاب خورد کن بشه هم سخت! (البته برد و باختمون هم بستگی به تیم های اونا هم داشت!) ولی ممکن بود بعضی دستا 6-7 ساعت هم طول بکشه تعداد یونیت ها هم که میرفت بالا Save هم نمیشد کرد چون دیگه موقع Load کردنش error میداد برای همین باید زورکی پشت هم میشستیم سرش یا اونا آخرش حاله ما رو میگرفتن یا ما!)

موفق باشی
    معمولی بدون پچ رفتم. آخه پچش یه باگ داره که می تونی بی نها یت پول بدست بیاری آسون میشه.

لول آخرش اون زنه که سه تا از اون بمب هسته ای و میکروبی و لیزری داره رو می خوای چه جوری ببری ؟

هر 12 دقیقه 3 تا شا با هم خرجت می کنه.

تازه 20 هزار تا(دقیق یادم نیست ولی همین حدود ها) هم بیشتر سوپلای نداری ؟

پالستو که می سازی یه سنگر زیر زمینی میسازه ........................

چاه نفتتم سه سوته می زنه............

هوا پیما هاشم که دیگه تا آخر بازی همراهتن.

تازه آخرایه بازی که داری میبری تمام جنرال پروموشن های بازی رو روسرت خراب میکنه .

شما همین امروز امتحان کن.

هر لولیش یه تاکتیک داره.

من ات اونجا که یادمه این آخریاش رو این افتاده بودیم 5-6 نفر از اونا رو با هم بزاریم خودمون تکی باهاشون کلنجال بریم که هم اعصاب خورد کن بشه هم سخت! (البته برد و باختمون هم بستگی به تیم های اونا هم داشت!) ولی ممکن بود بعضی دستا 6-7 ساعت هم طول بکشه تعداد یونیت ها هم که میرفت بالا Save هم نمیشد کرد چون دیگه موقع Load کردنش error میداد برای همین باید زورکی پشت هم میشستیم سرش یا اونا آخرش حاله ما رو میگرفتن یا ما!)
    من خودم 4 تا جنرال تانکو که با هم دوست بودن و هارد ( سخت ترین حالت ) با جنرال لیزر بردم .اول لول همش دفاعی میسازی دیگه تمومه . یادم مییاد یه جا یه 100-200 تا تانکهاشون گیر کرده بودن من اون هواپیماهه که یه بمب میزنه یه دایره ی بزرگو داغون می کنه رو روشون زدم. فقط یه دو دقیقه لوله ی تانک رو هوا می دیدی.

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من خودم 4 تا جنرال تانکو که با هم دوست بودن و هارد ( سخت ترین حالت ) با جنرال لیزر بردم .اول لول همش دفاعی میسازی دیگه تمومه . یادم مییاد یه جا یه 100-200 تا تانکهاشون گیر کرده بودن من اون هواپیماهه که یه بمب میزنه یه دایره ی بزرگو داغون می کنه رو روشون زدم. فقط یه دو دقیقه لوله ی تانک رو هوا می دیدی...
    من همین کار رو توی پچ ریبورن انجام دادم ... خودم امریکا بودم ... توی پچ ریبورن قدرت بمب افکن های امریکا 2 برابر شده ...این حالتی رو که شما گفتی خیلی زیاد برام پیش اومده ... یادم یه بار بمب رو انداخت روی OverLord با اون وزن سنگین و سایز بزرگش مثل یه سیب رو هوا می چرخید ...
    بعد 4 سال هنوزم جنرال خوش می گذره ...

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من همین کار رو توی پچ ریبورن انجام دادم ... خودم امریکا بودم ... توی پچ ریبورن قدرت بمب افکن های امریکا 2 برابر شده ...این حالتی رو که شما گفتی خیلی زیاد برام پیش اومده ... یادم یه بار بمب رو انداخت روی OverLord با اون وزن سنگین و سایز بزرگش مثل یه سیب رو هوا می چرخید ...
    بعد 4 سال هنوزم جنرال خوش می گذره ...
    آره دیگه ندارمش .
    تو پچش از این کارا زیاد داره .
    من از اون آورلود 4 لوله ها مساختم (اسمشون انگار امپرور بود) با زیر دریایی های اتم چین بشون یه بمب میزدم . گاهی اوقات نصف صفحه پرواز میکردند.
    اسم پچش بود. last stand

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Last Stand = Reborn

این دو تا یکی هستن ...

یکی از کارهای قشنگی که توی پچ ریبورن انجام دادن همین اضافه کردن نیروی دریایی هستش ...

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

معمولی بدون پچ رفتم. آخه پچش یه باگ داره که می تونی بی نها یت پول بدست بیاری آسون میشه.

لول آخرش اون زنه که سه تا از اون بمب هسته ای و میکروبی و لیزری داره رو می خوای چه جوری ببری ؟

هر 12 دقیقه 3 تا شا با هم خرجت می کنه.

تازه 20 هزار تا(دقیق یادم نیست ولی همین حدود ها) هم بیشتر سوپلای نداری ؟

پالستو که می سازی یه سنگر زیر زمینی میسازه ........................

چاه نفتتم سه سوته می زنه............

هوا پیما هاشم که دیگه تا آخر بازی همراهتن.

تازه آخرایه بازی که داری میبری تمام جنرال پروموشن های بازی رو روسرت خراب میکنه .

شما همین امروز امتحان کن.

هر لولیش یه تاکتیک داره.

من خودم 4 تا جنرال تانکو که با هم دوست بودن و هارد ( سخت ترین حالت ) با جنرال لیزر بردم .اول لول همش دفاعی میسازی دیگه تمومه . یادم مییاد یه جا یه 100-200 تا تانکهاشون گیر کرده بودن من اون هواپیماهه که یه بمب میزنه یه دایره ی بزرگو داغون می کنه رو روشون زدم. فقط یه دو دقیقه لوله ی تانک رو هوا می دیدی.

این کامپیوتر (هوش مصنوعی در بازیها!) رو هر کاریش کنی بازم کاراش رو به یه ترتیب خاص انجام میده و بعد از چند بار رفتنه یه مرحله قشنگ میتونی حرکت هایی که قراره بکنه رو حدس بزنی و به موقع حالشو بگیری

البته هر کدوم از این جنرال ها یه قلقه!! خاصی دارن که به مرور دستت میاد اولاش ممکنه یه کم پرر رو بازی در بیارن ولی در انتها آخر شما برنده ای! همینطور هم که بزرگان تاریخ در این ضمینه گفتن پیروزی ای که بدون ترس از شکست و به آسونی به دست بیاد ارزشش صدها بار از شکست کمتره...

شما مرحله همین خانم جنرال که تخصصشون در Super Weapon هست هم مثله اونای دیگه اگه عمارت هات رو یه جاهای به خصوصی بسازی فقط به یکی دوتاشون گیر میده البته از 4 - 5 تا لیزرش نمیشه جون سالم به در برد ولی دیگه به بعدی هاش نمیرسه که سرنگون میشه! البته قبول دارم که یه مقدار اعصاب خورد کنه ولی غیر قابل شکست نیست! فقط صبر و یه مقدار استراتژی میخواد

GLA ممکنه در دفاع مثله چین و آمریکا قوی نباشه ولی به جاش یه چیزای خوبه دیگه هم داره! همونطور که میدونی میتونی به اضای هر یونیتی که میزنی یه درصدی از پولشو بگیری که این توی هارد که زیاد حمله میکنه خیلی به درد میخوره و کلی میشه از این راه پول درآورد! مفت و راحت!

البته خودم بیشتر با China Nuke General بازی میکنم ولی کلن با GLA و چین بیشتر از آمریکا حال میکنم!

تا به حال هم چندین و چند بار با همشون چه بدونه پچ چه با با پچ (ماشالله اینقد Patch و Expansion pack هم داره که هر کدوم هم یه عالم داره واسه خودش!) تا آخرش رفتم و هر بار هم کل زمین های Skirimish رو با مدال طلا رفتم!
    البته یه سال و اندی میشه که دیگه بازیش نکردم (ای جوونی کجایی که یادت به خیر! )
    ولی این بازی هم مثله بازی های
    RED ALERT II و Yuri's Revenge
    و Expansion Pack هاشون برای همیشه مونده گار شده و حالا حالا ها بازیشون میکنن

موفق باشی!

آخر فروم باز cao-cao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

دوست خوب من همیشه لحنم طوری هست دوست دارم همه بچه ها با هم خوب باشن ...
    شکلکهایی هم که استفاده میکنم بیانگوی این مطلب هستش .
    نه قصد توهین به کسی دارم نه به خودم اجازه چنین کاری رو میدم
    فقط سعی میکنم طوری حرف بزنم که همه با هم دور هم خوش باشیم
    وگرنه از الفاظ بهتری برای توهین میشه استفاده کرد ...
    حالا بیخیال ...
    من اون آمریکا رو ور میدارم که ارتش لیزری داره همه رو پودر میکنم .
    حالا این که میخوایی بندازی جون من نفس بکشه کی هست ؟
    بپا من نفسش رو نگیرم
    بابا این جا چقدر قوی داره ما رو هم بازی میدین من یه ایزی رو به زور میبرم شبا از ساعت 10 تا 12 انم کسی خواست بازی کنه پی ام بده
    در ضمن هاماچی هم دان کنید تا راحت بازی کنیم
    منتظرم!!!!!!!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

darioushjh ممنون از راهنماييت
    فقط يه سوال ديگه؟
    بايد c&c generals هم دوباره نصب كنم؟
    مر30
    باي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

راستي تا چند وقت ديگه آموزش كار با world builder جنرال رو هم ميزارم.(به زبان فارسي)

امكانات اين برنامه خيلي جالب هست ولي يه ذره پيچيده هستش.

چند تا script هم بلدم كه تو world builder خيلي باحاله .

ميذارم حالشو ببريد.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من قبلنا یه مشکل با پچ های این بازی داشتم.
    وقتی یه پچ را آناینستال می کردی وقتی می رفتی تو بازی تو قسمت اسکرمش بهع 5 ثانیه می گفت you are victorious

راستي تا چند وقت ديگه آموزش كار با world builder جنرال رو هم ميزارم.(به زبان فارسي)

ميذارم حالشو ببريد.
    ایول بذار

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ميذارم حالشو ببريد.
    نخوره تو ذوقت ولی قبلا اموزشش رو یکی از بچه ها گذاشته ...
    سرچ بکنی پیداش می کنی ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •