تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 959 اولاول 1234567891555105505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 9589

نام تاپيک: بازي هاي جديد : خبـــــــر هاي كوتــــــــــــــــاه !!! [آرشیو]

Banned EhsanHF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Fairyland

پيش فرض

سی پی یو در سرعت اجرای بازی اولویت دوم و سوم رو داره .
    برای سرعت در اجرای بازی اول کارت گرافیک ، رم بعد سی پی یو است . پس برای به روز کردن سیستم شما مجبورید از کارتهایی استفاده کنید که توسط درگاه Pci ساپورت میشن . اگه مشکل مالی نداشتی میگفتم Sli ! اما فعلا تا یک سالی همین Pci کارت رو راه میندازه .

آخر فروم باز Nvidia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Ministry of Warez

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mehraNz
    دوستان من همين سه ماه پيش بالای 1تومن بخاطر عوض كردن كامپيوترم از بابام گرفتم حالاهم ديگه خجالت ميكشم چي بهش بگم اخه بگم مادر بوردم pci نمی خوره .(دیدی که همیشه ادم هرچی پول بده همون اشو نمی خوره)
    حالا لطفا شما بگید بالاترین مدلی که به کامپیوترم می خوره چیه
    اینم بگم مادربوردم 64بیت هستش وcpu3.2 full ورم بک گیگ تنها چیزی که فکرش رو نمی کردم این بلای اسمانی بود که به سرم خراب شد اخه من دردمو به کی بگم کی باور میکنه مادربورد 64 بیت ,pci express رو ساپورت نکنه
    ببینم این 64 بیت بودنش هیچ تاثیری توی اجرای بازیها نداره؟واقعا ارزش داره مادربوردو عوض کنم یانه

دوستان واقعا ببخشید میدونم مشکل من هیچ ربطی به این تاپیک نداره ولی چون شما دارید بازیهای نسل اینده رو میگید ومشکل من هم دقیقا همینه اینجا مطرحش کردم بازم معضرت می خوام
    البته من چند جای دیگه این بحث و مطرح کردم ولی کسی جواب درست و حسابی بهم نداد
    شما اگه مادربوردتم 1000 بیتی باشه چون cpu ت 32 بیتیه هیچ فرقی با مین های معمولی نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه ماراتون's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    یزد - اردکان

پيش فرض

این مسابقه رالی Colin McRae که میگید. میخواستم بدونم مثل بازی Xpand Rally هست یعنی تو جریان بازی فقط خودت تنها هستی یا نه ماشینهای دیگه هم هست و فضا رقابتی هست. ممنون

Banned EhsanHF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Fairyland

پيش فرض

کلا مسابقات رالی بر مبنای زمان هست .
    پس دلیلی نداره 5 تا ماشین هم زمان با هم یک مسیر رو طی کنن . اما توی مدهای خاصی یک ماشین به عنوان رکورد توی مسیر به صورت مجازی هست .

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

13

نقل قول نوشته شده توسط EhsanHF
    کلا مسابقات رالی بر مبنای زمان هست .
    پس دلیلی نداره 5 تا ماشین هم زمان با هم یک مسیر رو طی کنن . اما توی مدهای خاصی یک ماشین به عنوان رکورد توی مسیر به صورت مجازی هست .
    دقیقا همین جوریه که دوستمون میگه. بهت بگم اولش یکم ممکن برای اونایی که تا حالا این سری رو بازی نکردن سخت باشه ولی بعد از مدتی چنان باهاش حال می کنی که حداقل تا یه سال نمی تونی ازش دل بکنی چون هی می خوای رکورد جدید بزنی . تو شماره قبلیش من و برادرم کلی با هم سر چند میلی ثانیه که جلوتر بیفتیم ساعت ها یه مسیر رو می رفتیم تا رکورد بزنیم.
    توی این سری جدید تمام اتفاقات محیط در روند بازی تاثیر گذارند ،مثل بارون و برف و باد یا نوع جاده ویا دمای هوا وخیلی چیزهای دیگه کلا این سری بازی به فیزیک خفن معروفه. همچنین استفاده از حالت جدید نور پردازی (HDR) در این بازی باعث میشه تا مثلا وقتی در روز توی تونل هستی بیرون رو شدیدا نورانی می بینی(توی یکی از عکس هارو ببین).

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

13

FIFA 08 : همه بازیکنان تو
    حتما منتظر این بازی باشید مخصوصا شما گیمر های PC و طرفداران Fifa. امسال fifaبازهای PC از یک فیفای نسل بعدی محروم شدن ،چون مایکروسافت FIFA 07 نسل بعد رو (گرافیکش زمین تا آسمون با این فیفای pc فرق میکنه،اونایی که X360 دارن می دونن من چی میگم) برای یک سال به انحصار X360 درآورد . اما سال بعد دیگه این جوری نیست پس سیستم هارو آماده کنین.
    تصور کنین فیفایی رو که شورت های بازیکنانش همه لخت باشن!!! و پیراهن هاشون موقع دویدن تکون بخوره و یا بر اثر بارون به تنه بازیکنها چسبیده بشه و یا تماشاگران سه بعدی رو تصور کنین که بعد از باخت ویا یک برد شیرین اشک تو چشماشون حلقه بزنه !! ونیز تصور کنین بازیکن ها پس از درگیری با هم پیراهن هاشون پاره بشه یا ابروی یکیشون بشکنه و ازش خون بیاد ،و همچنین وقتی در قسمت ریپلی می خوای گلت رو ببینی با زوم کردن روی چمن بتونی دونه دونشون رو بشماری!!!ویا رگهای دست رونالدینهو رو بشماری !!! اگه همه این هارو می خوای ببینی باید تا مهر سال بعد صبر کنی(وای خدایا زمان چقدر دیر میگذره) .تا بعد....

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

13 شایعه!!!

بعد از این که خبر بالا رو خوندین نوبت میرسه به اولین شایعه این تاپیک(البته امیدوارم عادت نشه) :
    ممکنه ممکنه ممکنه ممکنه EA بزرگ KONAMI رو یه جا بخره
    بله بعد از شایعه این چند وقته که گفته میشد EA میخواد UBI رو بخره حالا نوبت به Konami رسیده .
    وای که اگه بشه ،چی میشه دیگه PES پر Wining پر ،دیگه همه مجبورن فیفا بازی کنن(ما Fifaبازا که خیالمون راحته) بقیه برن یه فکری به حال خودشون بکنن
    ولی زیاد هم خوب نیست چون دیگه فیفا بی رقیب میشه و پیشرفتش هم کند، همیشه باید یه رقابتی باشه تا بهترین ها به مصرف کننده برسه

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سی پی یو در سرعت اجرای بازی اولویت دوم و سوم رو داره .
    برای سرعت در اجرای بازی اول کارت گرافیک ، رم بعد سی پی یو است . پس برای به روز کردن سیستم شما مجبورید از کارتهایی استفاده کنید که توسط درگاه Pci ساپورت میشن . اگه مشکل مالی نداشتی میگفتم Sli ! اما فعلا تا یک سالی همین Pci کارت رو راه میندازه .
    دوست عزيز من رفتم با مغازه دار صحبت كردم قراره فقط 10 هزار تومن ضرر كنم لطفا سريعت بگو مادربورد چي بخرم كه يه سه چهار سالي تضمين باشه؟راستي قيمت جي فورس 8800 چنده؟دوستان تا يه چيز ديگه به ما قالب نكرده سريعتر راهنمايي كنيد
    لطفا قيمتشرو هم بگيد
    دوستان براي اينكه من بيشتر شرمندتون نشم وبحث تاپيك منحرف نشه لطفا اينجا راهنمايي كنيد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Mehran NZ; 24-11-2006 at 05:01.

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اوووووف عجب بازيي ادم خشكش مي زنه. gta,silent hill رو قاطی کنید معلوم نیست چی در میاد

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

13 یه نظر نیمه کارشناسانه !!!

چند دسته بازی کننده وجود داره ؟
    به نظر بنده گیمرها در 5 دسته قرار می گیرند:
    1- گیمرهایی که مثل ماشین بازها دوست دارن مدام با کامپیوترشون ور برن و به اصطلاح تیونینگش کنن. این دسته گیمر ها اهل لارج بازین و براشون خیالی نیست که چقدر دارن پول تو کیسشون میریزن. همچنین اکثرا عشق بازی های FPS(اکشن اول شخص) و Strategy ویا RPG هستن و حوصله صرف مدتهای طولانی برای نصب و راه اندازی یک بازی رو دارن(البته از علم و تجربه نیز در این میان برخوردارند).این دسته از گیمر ها به اصطلاح حرفه ای خوانده میشن و مونیتورشون رو با هیچ تلویزیونی و کیبرد و موسشون رو با هیچ جواستیکی(دسته) عوض نمی کنن ونیز گاهی اوقات در بازی های مورد علاقشون تغییراتی رو ایجاد می کنن.که خوب معلومه که باید از PC استفاده کنن.

2- کسانی که حوصله نصب و کرک مرک و آپدیت کردن سیستم و از این جور بند و بساط هارو ندارن و فقط دوست دارن پای تلویزیون تنها یا با رفیقشون بشینن و بازی کنن. اکثرا عشق بازی های سوم شخص و دو نفره هستن و PES رو به FIFA ترجیح می دن. سلیقشون شرقیه و از مشت و لگد و شمشیر بازی خسته نمیشن. که خوب مسلما باید PlayStation بخرن.

3- گیمرهایی هستن که در کشور ما تعدادشون کمه. عشق بازی های آنلاین هستن و سلیقه اشون هم غربی هستش.حوصلشون مثل دسته دوم است و مثل دسته دوم از بازی های دو نفره خوششون میاد با این تفاوت که FIFA رو به PES ترحیح میدن. پس بنابراین راهی جز خرید XBOX ندارن.

4- اون دسته از گیمرهایی هستن که حوصله جلوی مونیتور یا تلویزیون نشستن رو ندارن و بیشتر دوست دارن لم داده بازی کنن و یا بیشر در رفت و آمدهای طولانی هستن و دوست دارن یه جوری خودشون رو سرگرم کنن و با Mobile ارضا نمیشن. خوب طبیعی که باید یک کنسول دستی مثل Nintendo DS یا PSP بخرن.

5- دسته پنجم که هنوز زیاد نیستن و فقط وفقط عشق گیم نت(بازی های شبکه ای) هستن و اصولا یا سیستم بازی ندارن و فقط در گیم نت ها بازی میکنن ویا از سیستمشون برای کارهای دیگه استفاده می کنن(سیستم پایینی دارن). عشق کانتر هستن چون فعلا خطوط کافی نت ها اجازه بازی دیگه ای رو بهشون نمیده و دلیل دیگش اینه که اکثر کافی نت ها جز war craft و فوتبال و کانتر چیز دیگه ای ندارن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •