تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 959 اولاول ... 7891011121314152161111511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 9589

نام تاپيک: بازي هاي جديد : خبـــــــر هاي كوتــــــــــــــــاه !!! [آرشیو]

آخر فروم باز m2stech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    rêves

پيش فرض

از Gta 4 كسي عكس يا خبري نداره ؟

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

از Gta 4 كسي عكس يا خبري نداره ؟
    اینجا فقط به بازیهای PC می پردازیم .شایدم اگه اصرار کردین همراه با اطلاعات و ......

عکس از محیط بازی :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پست ویرایش میشه .باشه اطلاعات و عکس از این بازی میذارم ولی دیگه از بازیهای غیر از PC نخواید. این بازی در سال 2007 میاد ،حالا چه ماهی فعلا معلوم نیست. واسم کاملش : Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

بازم این پست ویرایش میشه. وای خدا چقدر من گیجم فکر کردم میگی MGS4 .بس که این چند وقته با طرفدارای این بازی سروکله زدم !!!!!!!!!!!!
    بازم ببخشید تو رو خدا. نه از این بازی هنوز هیچ عکسی وجود نداره منظورم GTA4 .هیچ هیچی.

Last edited by Sam Fisher 11; 31-12-2006 at 01:36. دليل: گیجی بیش از حد !!!!!!!!!!!!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

sam fisher07 جان چطوري ازت تشكر كنيم من نميدونم فقط بگم محشري و توپ و باحال خسته نباشي
    حالا بگو evil 4 كي مياد كه من دق كردم

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

فیشر
    جون من خبری از مکس پین شد حتما بگو
    یک پیام هم بنداز تو صندوقم یهو دیدی من ندیدم

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

فیشر
    جون من خبری از مکس پین شد حتما بگو
    یک پیام هم بنداز تو صندوقم یهو دیدی من ندیدم
    باشه عزیزم . اگه خبری شد حتما برات میذارم

حـــــرفـه ای Kolang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من باره اول این تاپیک رو میبینم
    فقط میتونم بگم عالیه سام فیشر جان
    کارت حرف نداره

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

13 آخرین توضیحات (بخش سوم :گرافیک و روند بازی)

سلام.درمورد داستان و و حاشیه و ... بازی Kane & Lynchead Man تا حدودی براتون توضیح دادم حالا یکم درباره گرافیک و Game Play براتون بگم.
    گرافیک این بازی هنوز نیمه کاره است ولی همین حالاهم کلی از بقیه سره. اگه به عکس هایی که گذاشتم یه نگاهی بکنین خودتون هم مثل من به این نتیجه میرسین. حالا فکرکنین اگه کامل بشه چی میشه ... .مدل سازی کاراکترهای اصلی که دیگه نگو عالی کار شدن ،ولی بقیه (که البته بازم خوبن)هنوز یکم غیر واقعین .بهتون گفتم که این بازی یه چیزی تو مایه های فیلم هاست ،توی یکی از صحنه ها که توی تیزر بازی هم میتونین ببینی ،شما باید هدفتون رو از بین جمعیت پیدا کنین .شما توی یه مهمونی هستین یا شایدم کازینو و شما رو صحنه درگیری فیلم جانبی با بازی تام کروز میندازه و یکی از بهترین صحنه های بازیه.توی یه صحنه دیگه شما رو یاد فیلم مخمصه با بازی آل پاچینو و رابرت دونیرو میندازه ،یادتونه وقتی بانک رو زدن(دونیرو و رفقا) اومدن بیرون از دو طرف با پلیس درگیر شدن !. راجع به گرافیک میگفتم ،نورپردازی بازی هم خیلی قشنگه و یه حس جالبی به بازی داده.محیط بازی که خیلی طبیعی به نظر میرسه و ماشین ها هم خیلی خوب تخریب میشن وشیشه هاشون طبیعی شکسته شده و روی زمین میریزه و بدنه ماشین ها هم خیلی جالب درب و داغون میشه . واقعا صحنه های درگیری تو این بازی نفس گیرن و از دیدن یه فیلم از مایکل مان هم با حال تره. من بیشتر از اون که منتظر Crysis باشم برای اومدن این بازی لحظه شماری میکنم. تازه وقتی به یکی شلیک میکنی بسته به شدت گلوله اسلحه ات خون از بدن طرف میپاشه بیرون و پرت میشه زمین. با اینکه سازنده های این بازی خیلی روی داستان این بازی مانوور میدن ولی از صحنه های اکشن هم غافل نشدن و کشتن و درگیری و تخریب خیلی حال میده !!!

گیم پلی : گیم پلی بازی حرف نداره .HitMan و Freedom Fighters رو با هم ترکیب بکنین ،حاصلش چی میشه ؟!! البته من Freedom Fighters رو بازی نکردم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم. سازنده ها هم که گفتن اصل موتور بازی از موتور بازی Freedom Fighters است و ارتقا داده شده تا برای یه بازی نسل بعدی کامل آماده باشه. تو این بازی هم تغییر لباس و چهره هم وجود داره مثل هیتمن ولی گفتن که بهتر از اون !!! .در این بازی شما کنترل کین رو به عهده دارین البته در حالت یک نفره.حتما میپرسین مگه دو نفره هم میشه ؟ بله که میشه Co-Op در این بازی وجود داره وخیلی سازنده ها روی این مسئله تاکید کردن و گفتن که لذت زیادی به بازی میده(حالت دو نفره) .یعنی این بازی هم حالت یک نفره هم دو نفره و تازه یه بخش آنلاین قوی هم داره که مطمعننا به X360 دارا خیلی حال میده(با استفاده از Xbox Live .). شما میتونین به راحتی بقیه گروه رو کنترل بکنین و مثلا بهشون بگین برین اینجا برین اونجا و .... اگه هم نخواستین نگین به من چه!. فقط حواستون به لینچ باشه چون ممکنه یه وقت بزنه به سرش و عملیات رو به هم بریزه(یه وقت نگین نگفتی). یه چیزه باحاله دیگه هم این بازی داره و اون سیستم مرگ شماست. مثل SPC،Call of Duty شما بعد از خوردن چند گلوله نمیمیرین بلکه اوضاعتون خراب میشه و بعد پناه گرفتن در یه جایی بعد از مدتی حالتون خوب میشه ، این کارشون ضرب آهنگ و ریتم بازی رو تند تر میکنه و امیدوارم همه بازی ها هم از این سیستم سلامتی استفاده بکنن تا دیگه مجبور نباشیم دنبال جون بگردیم.ولی اگه تو تیرس رگبار قوی قرار بگیرین قول نمیدم که نمیرین.
    توی محیط بازی چیزای شکستنی و خوردشدنی زیاده و موقع درگیری بازی مثل فیلم های پر زدوخورد میشه.بنابراین اگه حوصله یاراتون رو نداشتید میتونین بیخیالشون بشین گرچه تو همه مراحل با هم نیستین و ممکنه بعضی وقتا دو نفری یا یه نفری مجبور بشین ماموریت رو تموم بکنین. راستی یادم رفت بگم این بازی از دید سوم شخص و
    غافل گیری ها و سورپریز ها : در این بازی پره از سورپریز و فراز و نشیب در داستان. مثلا وقتی شما(کین) کشته میشین صحنه هایی از گذشته شما میاد جلوی چشمتون . چه صحنه هایی ؟؟؟ نگم بهتره مزهاش به همون غافلگیریش هست. مثلا اینکه چرا فکرمیکنه به خانوادش در گذشته بدی کرده و یا اصلا چرا صورتش به این حال و روز افتاده و ....... . فکر کنم اینقدر انگیزه در شما ایجاد کرده باشم که بیخیال پول بشین و کامپیوترهاتون رو تقویت بکنین (البته اونایی که هنوز این کار رو نکردن) تا یه وقت وسط یه درگیری با شکسته شدن چند چیز و زیاد شدن کاراکتر ها در صحنه کامپیوترتون بیخیال بازی نشه. بهتون بگم بازی کردن این بازی با گرافیک متوسط مثل دیدن ارباب حلقه ها با کیفیت پرده ایه. پس خودتون رو گول نزنین و اگه سیستمتون، اون رو نمیکشه نصبش نکنین. بعضی ها میگن گرافیک NFS:Carbon مثل قبلیش هست یا میگن بازی SPCA خیلی گرافیکش بالا نیست، در حالی که نمیدونن این گرافیک کامپیوترشونه که بالا نیست!.
    تاریخ عرضه این بازی هنوز دقیق مشخص نشده پس نمیتونم بگم که کی میاد .اول قرا بود همین ماه بیاد (دی) ولی نظرشون عوض شد. بعضی ها میگن ممکنه تابستون بیاد ولی در هر حال امیدوارم هر چه زود تر بیاد. خب این مطلب آخرین مطلب در مورد این بازی بود اگه بازم خبری شد بهتون میگم پس تا بعد ...........

اینم آدرس سایت رسمی این بازی ، عکس ها و Wallpaper رو براتون گذاشتم فقط لطف کنین تریلر این بازی رو حتما ببینین. لازم نیست کاری بکنین وقتی زبون رو انتخاب کردین و رفتین تو سایت بذارین خودش کم کم پخش میشه .:

http://www.kaneandlynchdeadmen.com/

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Sam Fisher 11; 01-01-2007 at 00:45.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

13 MASS Efect

می خوام به طور مختصر بازی MASS Efect رو معرفی کنم. قبلا هم توضیحات کمی دربارش داده بودم(صفحات قبل) اما نمی دونم چرا زیاد ازش خوشم نمیاد ،واسه همین هم حوصله ندارم زیاد دربارش توضیح بدم.
    این بازی از نوع اکشن نقش آفرینی .اوایل که معرفیش کردم گرافیکش بالا نبود ولی عکس های جدید این بازی نشون میده که روی گرافیکش حسابی کار شده. بازی علمی تخیلی (Si-Fi) و در آینده رخ میده. کاراکتر اصلی بازی هم همونه که تو بیشتر عکس ها هستش. فقط جون میده توی فصاهای این بازی قدم بزنی ،تجربه جالب خواهد بود چون توی اکثر بازیهای فضایی مثل HALO (اگه بازی کرده باشین) یا زیاد نمیشه تو محیط چرخید چون بازی سراسر اکشنه ولd این یکی نقش آفرینیه (RPG). سازنده این بازی BioWare که گفته این بازی انحصارا برای X360 خواهد بود. اولش قرار بود برای PC هم بیاد ولی فعلا که خبری نیست.البته زمان زیادی تا انتشار این بازی مونده و ممکنه این بازی برای PC هم بیاد.راستی ناشر این بازی هم Microsoft جونه.(تاریخ انتشار هم در تاپیک خودش)
    ممکنه بگید پس چرا این جا معرفیش کردی تو که گفتی این تاپیک مخصوص PC هست ،آره من گفتم ولی به دو دلیل معرفیش کردم :اولا اینکه ممکنه برای PC هم بیاد و دوم اینکه الان خیلی ها 360 دارن و می خوان ببینن در آینده بازی توپی براشون میاد یا نه . پس از این به بعد در کنار PC به بازیهای 360 رو هم معرفی میکنم.
    عکس ها از محیط داخل بازی :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Sam Fisher 11; 02-01-2007 at 02:06.

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

اوه
    من این تاپیک رو چرا ندیده بودم
    خیلی عالیه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان
    واقعا خسته نباشی

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

5

جناب من رو خجالت زده نکنید تاپیک خودتونه .
    واقعا برای من باعث افتخاره. خوشحالم که از این تاپیک دیدن کردید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •