تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 61

نام تاپيک: تمامي سوالات و مسايل راجع به SQL Server

آخر فروم باز Nesta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوست عزیز شما microsoft frame work
    NET_FreamWorks_2.0
    نصب کردین ؟ بد شما باید کامل نصب کنید تا مشگلی‌ نه داشته باشید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sadjad Sharifian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    ايروان - تهرانپارس

پيش فرض .

سلام سعید جان....آقا من Frame Work 1.1 رو نصب کردم!! شما مطمئنید که باید FrameWork 2 رو نصب کرد؟! آخه من خواستم SQL Server 2005 رو نصب کنم اول گفت که باید 2 رو بریزم ولی برای 2000 از 1.1 ایرادی نگرفت!!
    من اولش SQL Server 2000 Enterprise Edition رو نصب کرده بودم که باهاش اون مشکلات رو داشتم!! بعدش از تو خود سایتش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم که این نسخش فقط مال ویندوزهای NT و ایناس...که خوب من دارم از XP SP1 استفاده میکنم....بعد نوشته بود که Personal Edtion مناسبه!! منم اونیکی رو UnInstall کردم و Personal رو Install کردم....ولی بازم همه ی مشکلات قبلی هنوز سر جاش بود!! یعنی اصلا از هیچ جا نمیشه Connect کرد به SQL!! نه از تو خود Enterprise Manager خودش و نه از داخل Visual Studio!! چیکار باید بکنم که نکردم؟! :cry:
    آقا سعید بازم دمت گرم که جواب دادی..
    یا علی.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوست عزیز برای 2000 هم اگه 2 رو نصب کنی‌ باز بهتر هست ولی‌ مشگلی‌ نیست .
    در ضمن ویندوز 2000 و ان تی‌ هم بهتر جواب میده sql server ولی‌ به نظرم اگه شما نسخه 2000 فول اگه دارید یا کامل آنرا از اول نصب کنید .مشگلی‌ نیست و localhost هم راحت میتونین به عنوان سرور خود انتخاب کنید یعنی‌ پایگاه خودتون .آخه اینا زیاد مشگل نیست .بیشتر مربوط به نصب یا نسخه اصل بودن و ویندوز هست همین.متشکر.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sadjad Sharifian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    ايروان - تهرانپارس

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Nesta
    سلام دوست عزیز برای 2000 هم اگه 2 رو نصب کنی‌ باز بهتر هست ولی‌ مشگلی‌ نیست .
    در ضمن ویندوز 2000 و ان تی‌ هم بهتر جواب میده sql server ولی‌ به نظرم اگه شما نسخه 2000 فول اگه دارید یا کامل آنرا از اول نصب کنید .مشگلی‌ نیست و localhost هم راحت میتونین به عنوان سرور خود انتخاب کنید یعنی‌ پایگاه خودتون .آخه اینا زیاد مشگل نیست .بیشتر مربوط به نصب یا نسخه اصل بودن و ویندوز هست همین.متشکر.
    سلام...ممنونم!! هنوز که درست نشده!! من خودم تقریبا حدس میزنم که مشکل رو Personal FireWall داره بوجود میاره!! یعنی فایروال دسترسی به یه سری پورتهای مورد نیاز رو بسته احتمالا!!! البته احتمالا!! این حرف رو با استناد به این صفحه دارم میزنم : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که البته این در مورد sp2 هست که خودش FireWall داره!! ولی خوب من دارم از sp1 + Norton Personal FireWall استفاده میکنم!! خیلی به دردسر خوردم!!نمیدونم چه باید کرد!! :cry:
    بازم کلی مرسی از اینکه جواب دادی سعید جان..
    یا علی.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوست من حرف شما دقیقا درست هست و این فایر وال بعضی‌ اوقات یک کار هائی‌ می‌کنه که آدم اصلا نمیفهمه که کار اون هست ولی‌ بد که پیگیری میکنی‌ میبینی‌ که بله کاره خودش هست .از لطف شما هم سپاسگزارم ،فقط وظیفه هست .

داره خودمونی میشه شهراد's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

سلام
    چطوری میشه فهمید که SQL Server یک کامپیوتر چه Service Pack ی روش نصب است و چه ورژنی دارد .
    با تشکر از تمام دوستان و برنامه نویسان حرفه ای.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوست عزیز شما در قسمت enterprice manager وارد که میشی‌ در قسمت about می‌نویسه و اگه در اینترنت باشید update رو بزنید که خودش میره واسه upgrade sp. های جدید

داره خودمونی میشه شهراد's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

ممنون دوست عزیز

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام خواهش می‌کنم آقای شهراد .
    سپاسگزارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud.ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

Nesta نوشته : تاریخ ارسال 26/8/2005
    سلام مسعود جان مشگل شما اگه همون شبکه هست که می‌خواهید انتقال بدین رو سرور .من هنوز والا ندیدم کسی‌ از پارادوکس این کار رو کرده باشه همه خودشون با اس کیو ال این کار رو انجام میدان من حالا بهت میگم چی‌ کار کنی
    نستا جان بالاخره من چیکار کنم
    یه راهی جلو پام بذار
    یعنی هیچ راهی نداره برا ترانسفرش
    Last edited by Masoud.ebi; 01-10-2005 at 14:19.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •