تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: استفاده از کارت گرافیک AMD اضافه شده برای برنامه های گرافیکی

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض استفاده از کارت گرافیک AMD اضافه شده برای برنامه های گرافیکی

درود
    دوستان من یک رایانه قدیمی دارم که روش یک کارت گرافیک RX 580 8G AMD انداختم. الان ویدیوهایی که اجرا می کنم با کارت گرافیم آنبرد مادربرد اجرا می شه. چطور می تونم کاری بکنم که مثلا مدیاپلیر با گرافیک AMD اجرا بشه؟
    الان به صورت خودکار نرم افزارهایی مثل فوتوشاپ و پریمیر با AMD اجرا می شن. اما بقیه نرم افزارها رو نمی تونم اضافه کنم به AMD
    با تشکر

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

درود
    دوستان من یک رایانه قدیمی دارم که روش یک کارت گرافیک RX 580 8G AMD انداختم. الان ویدیوهایی که اجرا می کنم با کارت گرافیم آنبرد مادربرد اجرا می شه. چطور می تونم کاری بکنم که مثلا مدیاپلیر با گرافیک AMD اجرا بشه؟
    الان به صورت خودکار نرم افزارهایی مثل فوتوشاپ و پریمیر با AMD اجرا می شن. اما بقیه نرم افزارها رو نمی تونم اضافه کنم به AMD
    با تشکر
    سلام کابل اتصال به کودوم خروجی وصله؟

3. این کاربر از shabnam1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سوئیچ کردن از طریق ATI/AMD Radeon Cards

توجه: نسخه های مختلف کنترل پنل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممکن است با آموزش زیر مطابقت کامل نداشته باشند، اما کلیت کار به همین صورت می باشد. ابتدا وارد کنترل پنل ای ام دی/ ای تی ای (ATI/AMD Radeon Catalyst) شده و پس از آن برای سوئیچ کارت گرافیک وارد مسیر زیر شوید:
    Graphics > PowerPlay
    در اینجا Set Plugged و Battery را روی Maximum Performance تنظیم کنید، در نهایت برای ذخیره تغییرات روی Apply کلیک کنید.

در برخی از کنترل پنل ها باید منوی کشویی Graphics را باز کرده و روی 3D Applications Settings کلی کنید. پس از آن لغزنده را به سمت Performance ببرید، در نهایت برای ذخیره تغییرات روی Apply کلیک کنید.

البته این روش واسه سیستم هایی هست ک دو تا گرافیک دارن....

5. این کاربر از shabnam1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام کابل اتصال به کودوم خروجی وصله؟
    کارت رو به مادربرد ( جایگاه کارت گرافیک ) متصل کردم. خروجی رو از کارت گرافیک آنبرد گرفتم و به مانیتور دادم. فقط می خواستم پردازش با AMD انجام بشه. می شه اینجوری؟
    تصویر رو از خروجی آنبرد گرفتم. پردازش از طریق گرافیک AMD که هست انجام بشه در واقع

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام فکر نمیکنم...

8. این کاربر از shabnam1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

مشکل اینجاست که گرافیم جدید مثل AMD RX 580 8G خروجی VGA نداره و مانیتور هم ورودی HDMI نداره. حتما باید از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنم

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    ببیند من رایانه دارم که گرافیک آنبرد داره. بعد یک کارت گرافیک RX580 8G بهش متصل کردم. حالا 2 تا کارت گرافیک روی رایانه هست و هر دو رو میشناسه
    خروجی مانیتور رو از کارت گرافیک آنبرد گرفتم. نرم افزارهای مثل پریمیر یا فوتوشاپ با گرافیک RX 580 اجرا میشن ( وقتی در حال اجرا هستند می تونم ببینم دمای کارت گرافیم بالا می ره و .. )
    حالا می خواستم نرم افزارهای دیگه مثل مدیاپلیر هم به همین صورت با این کارت گرافیک اجرا بشن ( توی تنظیمات AMD یک سری گزینه هست که می شه نرم افزار اضافه کرد فکر کنم )

11. این کاربر از pashangparsi6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •