تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 61

نام تاپيک: قیمت دلار

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دلار حرکت رو به بالاش شروع میشه اینترنت رو هم گند می زنن توش کند می کننش
    چند وقت پیش یادت هست گفتم امسال دوست ندارم ماه روموضون تموم بشه دلیلش همین بود تو اون ماه به هیچ عنوان نمیذاشتن دلار نوسان کنه الان ترمز برداشته شده اگه 55 رد کنه تثبیت بشه هدف بعدی 60 و اونو تثبیت کنه 70

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

چند وقت پیش یادت هست گفتم امسال دوست ندارم ماه روموضون تموم بشه دلیلش همین بود تو اون ماه به هیچ عنوان نمیذاشتن دلار نوسان کنه الان ترمز برداشته شده اگه 55 رد کنه تثبیت بشه هدف بعدی 60 و اونو تثبیت کنه 70
    نیازی نیست یادم باشه هست همین تو پست های قبلی

دلیلش چیه حالا ؟ حکومت ارزش ریال رو ثابت نگه می داره که امت مسلمان مثلا فشار بهشون نیاد و در ماه میهمانی خدا بتونن بندگان خوبی برای خداشون باشند ؟

مثلا می خاد اون قشر مذهبی که حمایتش می کنن رو دلشون رو به دست بیاره و از خودش نرجونه ؟

نمی دونم به قران مجیدنیا.

ولی ماه مبارک خیلی برا من یادآور خاطرات خوبیه بچه که بودم کلا مشکلات عصبی و استرسی و اضطرابی زیادی داشتم هنوز هم دارم از شر این ملت حیوان صفت ( بلا نست جمع به جز لیونل آسمونی )

خلاصه اون موقع ها ماه میهمانی این مسلمون ها که می شد من حال روحی و استرس و اضطرابم چند برابر بد تر مشد به خاطر فشار خانواده رو بحث های اعتقادی و این چیز ها این قدر می رفتن رو اعصاب و روانم

تا یک سال شدت فشار از حد تحملی من عبور کرد دیگه فیوز مغزم پرید کل دستگاه اعتقادیشونو کشیدم به فحش بعد از اون هم فهمیدم حیوان حیوان است و تبدیل به بشر نمی شود می خاد خانواده خودم باشه حتی مهم نیست حیوان رو باهاش نباید حرف زد باید بهشون فحش داد و جفتک انداخت و گاز گرفت

(( چون که با الاغ سرو کارت فتاد هم زبان جفتگی باید گشاد ))

و ازا ون بعد بیشتر یاد گرفتم که با این جماعت حیوان چطور باید بر خورد کرد واقعا هم تفاوتی نداره نزدیک باشه نسبتش بهم یا غریبه باشه حیوان حیوان است والسلام

چند سال پیش به یکی از دوستام می گفتم اقا این جماعت رو باید ذبح خطی کرد به این صورت که باید خوابوندشون رو ریل قطار با گردن همه رو بعد لوکوموتیر رو راه انداخت همه رو گردن زد

بعد اون رفیقم می گفت نه خشونت خوب نیست الان بهش می گم بیا الان خوبه ؟ لوکوموتیرشونو راه انداختن دارن از رو زندگی ما رد می شن ؟

اینها که زندگی ما رو به خاطر اعتقاداتشو نبه لجن کشیدن من تا زنده ام تا جایی که بتونم به هر نحوی زندگی هاشونو براشون سخت می کنم

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

جالبه

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

با قیمت طلا اگر حساب کنیم امروز 58 رو رد کرد دلار

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

سایت مرکزی بورس اینقدر کنده نمودرا های نماد ها رو به زور لود میکنه از اون ور سایتشون هنوز HTTPS نیست یعنی SSL مثل این که نداره درسته ؟
    من زیاد وارد نیستم اونهایکه دستی بر آتش دارد نگاه کنن ببیند درسته ؟

از فردا هم که برق ها قراره قطع شه وسط معامله قراره علامت لایک نشونمون بدن بد اون وخ یک می گفت نه خب قبلش برنامه قطعی رو می دن که چه ساعتی چه مناطقی قراره قطع شه

بهش می گم خب برنامه رو می دن ولی طبق برنامه که قطع نمی کنن که اینجا مملکت ******* است و این ملت هم ملت ******* اند کر کردی چی ؟
    فکر کردی مملکت آدم هاست ؟

دقیقا نمودار دلار رو که می بینیم گویا این استپی که زده بوده ایستگاه صلواتی ماه رم عز عان بوده داره باز دوباره همین جوری می ره بالا

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

بر مشامم می رس دهر لحظه بوی زهر مار

چیزیکه دور نمای 4-5 سال آینده مملکته فرو پاشی سگیه در حدی که بیافتیم دنبال یه تیکه نون به هم دیگه تجاوز کنیم

ملتی که ظرفیت زندگی ادم وارانه رو ندراند یه بار بخت بهشون رو کرده بوده اواخر دهه50 می تونستند مثل ادم زندگی کنن نسل های بعدیشون هم مثل ادم زندگی کنن

چنان گندی زدن تو شانس خودشونو نسل های آیندشون که حالا باید خودشون و نسل ها ایندشون تاوان اون بیشعوریشونو بدن

من خودم فکر می کدرم این ملت آدم اند هنوز تا همین چند سال پیش

نابود شدیم رفتیم نابود اعصاب و روان و سلامتی روح و جسم و پولو مال و پس عنداز و همه چیمونو نابود کردن این ملت همیشه در صحنه بی غیرت

اگه نباشه جاش خالی می مونه Afshin405's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    چند روزه بازار دلار ریزشی شده به نظرتون همینجوری میمونه و دلیل این روند چیه؟؟ ///
    Last edited by Afshin405; 19-05-2023 at 16:30.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

این حکومت یکی تورم ابزار کنترلیشه
    یکی جنگ هر موقع شورشی نا آرامی ایی چیزی بر پا میشه با ایجاد تورم جامعه رو تنبیه می کنه و می خوابونه

اگر یه روزی نتونه و در کنترل اعتراضات ملت ناکام بمونه شک نکنید یه جنگ دیگه درست می کنه برا بقای خودش و مملکت رو به نابودی محض خواهد کشوند

شروع این حکومت با جنگ بوده خاتمه اش هم با جنگ خواهد بود می گی نه نگاه کن ما مرده شما زنده این ها تا همه چیز رو نابود نکنن دست از این مملکت بر نمی دارند

ملت چهار پا هم البته بلا نسبت اون عده ایی که چهار پا نیستند بی تقصیر نیستند ملت نذری به دست نذری بخور مفت خوری تو ذات اقدس الهیشونه ملتی که با وعده مفت خوری آب و گاز مجانی رفتن تو تله

ضمننا اقای لیونل آسمونی رو بن کردن کاربری لیونلیشو بر داشته با اون یکی کار بریش باز امده بعد بهش میگیم شما مامور حکومتی میاییی اینجا بری رو مغز و اعصاب و روان ملت بهش بر هم می خوره
    Last edited by Mahary; 20-05-2023 at 06:59.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Afshin405's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

امروز قیمت دلار آزاد به زیره 50000تومن رسید و حسابی ریزش کرد نظر دوستان چیه بازم ریزش میکنه یا چیزه دیگه ای اتفاق میوفته؟ ///

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

شاید این جمعه بریزد

شاید این جمعه بریزد

هر وقت شعورمون رسید که دلاری که 5 سال پیش بوده 3.5 الان شده 49 نگیم ریزش شاید شاید اندک امیدی به آدم شدنمون باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •