تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: دوربین مداربسته

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2023

پيش فرض دوربین مداربسته

سلام دوستان من میخوام یک دوربین مداربسته بخرم که اول از همه ایرانی باشه. چرا که وقتی اینترنت ها قطع شد تصویر دوربین هام از روی گوشی رفت و دیگه نتونستم اون هارو ببینم. بعد که توی اینترنت یه عالمه گشتم دنبال مشکلش فهمیدم که دوربین های مداربسته خارجی چون سرورشون از ایران خارجه فیلتر شدن و به همین خاطر جواب نمیدن.
    من اینارو از توی این مقاله فهمیدم که ادرسش رو واستون میزارم.
    حالا سوال من اینه که چه دوربین مداربسته ایرانی ای بخرم؟! که هم خوب باشه هم گارانتی و این چیزا داشته باشه؟! هم از همه مهم تر قیمت خوبی داشته باشه؟!
    حتی این مقاله رفع مشکل انتقال تصویر رو هم خوندم و دردی از من دوا نکرد

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام سرچ کنین میاد ولی فک کنم اینا هم مشکل سرور مث هایک ویژن و داهوا داشته باشن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2023

پيش فرض

سلام شبنم جان. ممنونم ازت. من از همین لینکی که گذاشتی استفاده کردم و رفتم سایت های مختلف رو چک کردم. به اون سایت هایی که اول بودن حنی زنگ هم زدم.
    نتیجه رو گفتم این جا هم بزارم که اگه کس دیگه ای خواست بخونه. لینک هاش رو هم گذاشتم اما خودم هم دلم نیست واقعا که از این دوربین ها بخرم.
    من این قدر دنبال این موضوع گشتم تا پیدا کرم که باید چه کار کنم. خدا بگم اینارو چیکار کنه که با فیلتر کردن سرور های خارجی و فیلتر کردن همه چی خرج میزارن روی گردن ملت. اول ا ز همه که یک روز کامل خودم رو گذاشتم و توی اینترنت گشتم فقط. بعد از یه عالمه سرچ کردن کلمه دوربین مداربسته به برندهای مختلف دوربین هایی برخوردم که جز سازندشون فکر نکنم کس دیگه ای تا حالا اسمشون رو شنیده باشه.
    برندهای مثل حارس و نمیدونم تی تک و ایناها. توی یکی از همین سرچ ها به یه سایتی که از بقیه میخورد به درد بخور تر باشه رسیدم. زنگ زدم بهشون پیشنهاد خرید دوربین مداربسته اکسوم رو داد. یه عالمه از دوربینه تعریف کرد بعد گفتم قیمت ؟ گفت از 3 تومن شروغ میشه. حالا من کل دوربین های خونم رو روی هم 3 تومن پول ندادم. من که خودم این کارم و میدونم که اینا همه فقط روشون یه نرم افزار زدن و دارن میفروشن اما خدا نگم چیکارشون کنه. اینم از داستان ما و دوربین مداربسته ایرانی. ادم واقعا میمونه باید چیکار کنه.

4. این کاربر از mehdi_diplomat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •