تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: کسی دلار خریده که اول صراف گفته باشه پول رو از بانک واریز کن تا به حساب بیاد بعدش برم ارز رو ازش بگیرم؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

14 کسی دلار خریده که اول صراف گفته باشه پول رو از بانک واریز کن تا به حساب بیاد بعدش بره ارز رو از صرافی بگیره؟

سلام

امروز به یک صرافی زنگ زدم که دلار بخرم گفت اول پول رو که برای من حدود 100 میلیون هست از بانک به حساب صرافی واریز کنم و بعد که به حسابشون رفت و تائید کرد من برم دلارها رو بگیرم. آیا شما اینطوری خرید داشتید که پول رو اینطور بگیرن؟ آخه قبلا که گرفتم خود صرافی کارت کشید و پول رو برداشت. آیا میشه اعتماد کرد؟ اگر صرافی بزنه زیرش چطوری با یک رونوشت واریز میشه اثبات کرد که صراف باید به من ارز بده؟ واسه همین ترسیدم که چکار کنم و اگر پول رو بزنم به حسابش بعدش ممکنه بازی در بیاره.
    Last edited by Spectero; 25-02-2023 at 18:29.

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

خوب صرافی دیگه مراجعه کنید که کارت بکشه

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

خوب صرافی دیگه مراجعه کنید که کارت بکشه
    اون صرافی که میگم ارزون‌تر می‌داد وگرنه آزاد میشه رفت خرید و کارت کشید. امروز هم رفتم چهارراه اسلامبول دو تا صرافی که از بانک ارز می‌گیرن و کمی ارزون‌تر از بازار آزاد می‌فروشن هم راست یا دروغ می‌گفتن نداریم و مردم هم بلاتکلیف تو صف و شلوغی بودن.

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام

امروز به یک صرافی زنگ زدم که دلار بخرم گفت اول پول رو که برای من حدود 100 میلیون هست از بانک به حساب صرافی واریز کنم و بعد که به حسابشون رفت و تائید کرد من برم دلارها رو بگیرم. آیا شما اینطوری خرید داشتید که پول رو اینطور بگیرن؟ آخه قبلا که گرفتم خود صرافی کارت کشید و پول رو برداشت. آیا میشه اعتماد کرد؟ اگر صرافی بزنه زیرش چطوری با یک رونوشت واریز میشه اثبات کرد که صراف باید به من ارز بده؟ واسه همین ترسیدم که چکار کنم و اگر پول رو بزنم به حسابش بعدش ممکنه بازی در بیاره.
    نه اصلا این کارو نکنید اگه یه زمان زیرش بزنند چجوری میخواین ثابت کنین این پول بابت خرید دلار بوده؟

5. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

نه اصلا این کارو نکنید اگه یه زمان زیرش بزنند چجوری میخواین ثابت کنین این پول بابت خرید دلار بوده؟
    منم واسه همین نگران شدم؛ چون می‌تونن بازی در بیارن ولی ممکنه اینطور هم نباشه و برای فرار از مالیات دستگاه پوز میگن برو بانک واریز کن بعد بیا دلارت رو بگیر. خب اگر اینطور هست صرافی های دیگه هم دلار از بانک می‌گیرن همونجا کارت می‌کشی. امروز هم رفتم منوچهری و 5 ساعت تو صف وایسادم ولی به منو چند نفر جلوی من هم نرسید و معلوم بود صراف به بعضی از دلال‌های منوچهری می‌فروشه و سود بهتر گیرش میاد تا به من غریبه. به این میگن رانت و فساد که دلارهای نفتی مردم یه عده مفتخور و دزد رو پروارتر می‌کنه و عوضش امنیت داریم. مردم برای اینکه ریالشون بیشتر آتیش نگیره باید به یک صراف دزد و رانت خور فاسد التماس کنن و مثل گداها جلوی مغازش زل بزنن آیا نوبتشون میشه؟ آیا بهشون میرسه این همه معطل شدن؟ کتک کاری و فحش‌کاری هم به کنار که امروز 2 بار فقط همینجا که بودم اتفاق افتاد و امنیت داریم و قطار پیشرفت از قطارهای سریع السیر ژاپن هم تندتر میره!
    در هر صورت راه دیگه نیست که پول ملیمون بیشتر به گو کشیده نشده به دلار و طلا تبدیل کنیم.

7. این کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

منم واسه همین نگران شدم؛ چون می‌تونن بازی در بیارن ولی ممکنه اینطور هم نباشه و برای فرار از مالیات دستگاه پوز میگن برو بانک واریز کن بعد بیا دلارت رو بگیر. خب اگر اینطور هست صرافی های دیگه هم دلار از بانک می‌گیرن همونجا کارت می‌کشی. امروز هم رفتم منوچهری و 5 ساعت تو صف وایسادم ولی به منو چند نفر جلوی من هم نرسید و معلوم بود صراف به بعضی از دلال‌های منوچهری می‌فروشه و سود بهتر گیرش میاد تا به من غریبه. به این میگن رانت و فساد که دلارهای نفتی مردم یه عده مفتخور و دزد رو پروارتر می‌کنه و عوضش امنیت داریم. مردم برای اینکه ریالشون بیشتر آتیش نگیره باید به یک صراف دزد و رانت خور فاسد التماس کنن و مثل گداها جلوی مغازش زل بزنن آیا نوبتشون میشه؟ آیا بهشون میرسه این همه معطل شدن؟ کتک کاری و فحش‌کاری هم به کنار که امروز 2 بار فقط همینجا که بودم اتفاق افتاد و امنیت داریم و قطار پیشرفت از قطارهای سریع السیر ژاپن هم تندتر میره!
    در هر صورت راه دیگه نیست که پول ملیمون بیشتر به گو کشیده نشده به دلار و طلا تبدیل کنیم.
    دلار توافقی میخواستین بگیرین یا آزاد؟

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

دلار توافقی میخواستین بگیرین یا آزاد؟

آزاد که نه ولی همین دلارهای بانکی هست که کمی ارزون‌تر آزاد هست و همون مثلا توافقی هست که سایتش تعطیل شد.

10. این کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

آزاد که نه ولی همین دلارهای بانکی هست که کمی ارزون‌تر آزاد هست و همون مثلا توافقی هست که سایتش تعطیل شد.
    مثل اینکه توافق دوباره راه اندازی شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •