تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: تجربه شما از فیبرنوری شاتل در مشهد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2023

پيش فرض تجربه شما از فیبرنوری شاتل در مشهد

سلام و وقت بخیر خدمت اعضای انجمن.
    جدیدا یه محدوده خیلی بزرگی از مشهد رو fat های شاتل نصب کردن . تقریبا کل امامت و معلم و ... . از سایت iranfttx میتونین ببینین .
    از خود شاتل که پرسیدم هزینه نصبش ۳۲۷ هزار تومنه و یه ماهم سرویس رایگان میدن با مودم امانی که هزینشو بعد ماه اول میگیرن .
    لطفا اگه کسی از شاتل سرویس فیبر تو مشهد گرفته تجربه خودش از مراحل نصب و سرعت و پینگ و پشتیبانی و ... بگه تا بقیه هم استفاده کنن .
    خیلی ممنون

2. این کاربر از MohammadMahdi998 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام.من هم امامت هستم.شاتل میگه تجهیزات و امکانات برای محله ما اوکی هست.اما دو هفته دیگه فعال میشه.فعلا تا دو هفته دیگه منتظرم.

4. این کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام دوستان

کسی برای فیبر شاتل مناطق معلم ، امامت ، جلال... اقدام کرده؟!
    از نظر ریز هزینه ها و کیفیت سرویس چطور هست؟

سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام

کسی خبر جدیدی داره؟

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام دوباره.پنجشنبه شب سفارش فیبر نوری رو به شاتل دادم.440 هزار هزینه راه اندازی گرفت و گفت ظرف 3 تا 7 روز کاری باهام تماس میگیرن برای کابل کشی و آوردن مودم امانی.پول مودم بعد از یک ماه دریافت میشه.الان جشنواره دارن و مودم رو 1800 حساب می کنند.من امامت مشهد هستم.منتظرم ببینم کی تماس میگیرن.یکی از اقوام کوچه روبروی ما هست.اون زودتر اقدام کرد و براش نصب شد.تست سرعتش رو برام عکسشو فرستاد 650 مگابیت در ثانیه بود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2023

پيش فرض

سلام ، چون جواب تمام سوال هامو اینجا نگرفتم حالا که خودم تجربه کردم سعی میکنم کامل بگم کمکی باشه برای بقیه

در هنرستان 28 ، فیبر شاتلم وصل شده با اسپید نت چون با سرور های داخل ایرانو چک می‌کنه همون حدود ۶۵۰ تا ۷۵۰ دانلود و نزدیک ۹۰۰ آپلود بود اما در سایت های تست کننده ی در کشور های دیگه متغیر بود ۱۴۵ هم بود، ۴۰ هم بود تو اینترنت گردی هم تفاوت سرعت رو میشه حس کرد بین داخلی و خارجی پس فکر نکنید اینترنت بین الملل را با سرعت ۶۵۰ دارید اما بازم در بدترین حالت از ای دی اس ال به مراتب بهتره ، با v2ray رایگان پینگ ۵۰۰ یوتیوب 4k پلی میشه راحت
    یک نکته که خوبه توجه کنند کسانی که از فیبر استفاده میکنند خصوصا در روزهای اول ، هر بار که من تست سرعت در اسپید نت می‌گرفتم چون سرعت بالاست تقریبا ۳ گیگ اینترنت مصرف می شد ۱.۵ دان ۱.۵ آپ یعنی هر تست با قیمت الان بین ۵ تا ۱۰ ت آب میخوره اگر حواستون نباشه و مثل من بارها این کارو بکنید ممکنه کل حجمتونو به باد بدین
    تعرفه های بسته های فیبر شاتل هم من که به قیمت دقیقی قبل از خرید نرسیدم اما الان که به پنل دسترسی دارم گرانترین قیمتش یک گیگ ۴ ت و ارزان ترین ۱۰۰۰ گیگ یک ساله ویژه جشنواره ۱.۸م
    ضمنا از زمان تماس اولیه تا نصب تقریبا ۱۲ روز طول کشید در جشنواره ۴۸۰ گیگ یکساله (۴۰ ماهیانه) با مودم امانی ۲ م ، ۳ نفره آمدن سیم کشی رو چون با فرد نصب کننده مودم داخل منزل بودم متوجه نشدم از کجا رد کردن اما بجز نقطه ای که وارد خانه شده ردش مشخص نیست .خلاصه درحال حاضر اگر نیاز به سرعت یا ارسال فایل های حجیم دارید حتما پیشنهاد میشه .
    Last edited by ershadip; 13-12-2023 at 11:10.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •