تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مهاجرت با 600 میلیون

اگه نباشه جاش خالی می مونه navidmay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2023
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض مهاجرت با 600 میلیون

دوستان من سرمایه حدود 600 میلیون دارم. به نظرتون کجا مهاجرت کنم؟ آیا ایران بمونم برام بهتر نیست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

با عرض معذرت فکر نمیکنم بشه . همینجا پیش خودمون بمون

3. 5 کاربر از mitokomon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان من سرمایه حدود 600 میلیون دارم. به نظرتون کجا مهاجرت کنم؟ آیا ایران بمونم برام بهتر نیست؟
    من پارسال یه مدت سرچ میکردم توی سایتها. توی ترکیه با خرید خونه میتونید اقامت موقت بگیرید یکساله ولی دائم زیاد بود، باید نزدیک 2.5 میلیارد داشته باشید تا با خرید خونه اقامت دائم بگیرید. این صحبت ها قببل از گرونی ها اخیر بود.

یا باز یکی از بچه ها که تخصص داشته، تونسته ویزای کاری بگیره برای دبی سال پیش یعنی 1400. برای 3 سال ویزای کاری گرفت به ارزش 100 میلیون. اینم راهیه که پول زیادی نمیخواد ولی خب ویزای کاری گرفتنش سخته

5. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2023
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

من پارسال یه مدت سرچ میکردم توی سایتها. توی ترکیه با خرید خونه میتونید اقامت موقت بگیرید یکساله ولی دائم زیاد بود، باید نزدیک 2.5 میلیارد داشته باشید تا با خرید خونه اقامت دائم بگیرید. این صحبت ها قببل از گرونی ها اخیر بود.

یا باز یکی از بچه ها که تخصص داشته، تونسته ویزای کاری بگیره برای دبی سال پیش یعنی 1400. برای 3 سال ویزای کاری گرفت به ارزش 100 میلیون. اینم راهیه که پول زیادی نمیخواد ولی خب ویزای کاری گرفتنش سخته
    داداش الان برای اقامت دائم توی ترکیه باید خونه به ارزش 400 هزار دلار بخری. خیلی پول زیادیه. اگر کسی 400 هزار دلار داشته باشه مگه دیوانست بره ترکیه. دبی هم خوبه اون دوستتون حتمن پیشنهاد کاری داشته. خوش بحالش

7. این کاربر از navidmay بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

داداش الان برای اقامت دائم توی ترکیه باید خونه به ارزش 400 هزار دلار بخری. خیلی پول زیادیه. اگر کسی 400 هزار دلار داشته باشه مگه دیوانست بره ترکیه. دبی هم خوبه اون دوستتون حتمن پیشنهاد کاری داشته. خوش بحالش
    بله من پارسال حساب کردم دیدم 2.5 میلیارد میخواست. بعد توی بعضی از سایتها خوندم که اقامت موقت با خریدن خونه در شهرهای پایین ترکیه هم میتونید بگیرید. در حد 700 میلیون تا 1 میلیارد بود اگر اشتباه نکنم.

اون هم دوستم نیست. توی گروه دواپس یه نفر گفت دوستی داشته که رزومه فرستاده برای شرکتهای حوزه خلیج فارس، شرکت آلمانی بوده که توی دبی دفتر داشته. کار شرکته هم در حوزه هوشمندسازی هست. خلاصه ویزای کاری تونستند براش بگیرند.

توی اینترنت هم سرچ کردم دیدم، راست میگه ویزای کاری پول زیادی نمیخواد ولی خب اینکه شرکت خارجی رزومه تو رو ببینه و بین این همه آدم تو را بپذیره کار سختیه

9. 2 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با عرض معذرت فکر نمیکنم بشه . همینجا پیش خودمون بمون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2023

پيش فرض

فکر کنم نهایتاً بتونید برید ترکیه به خصوص الان که نرخ لیر ترکیه رو به پایینه احتمالا بتونید با سرمایه 600 میلیون پیش پرداخت یک آپارتمان معمولی رو بدید و پیگیر کارهای مهاجرت باشید. البته اقیمت لیر به شدت نوسانیه. قیمت ها رو از سایت کانون صرافان ایرانیان پیگیری کن چون نرخ صرافی های مختلف رو میذاره ببین 600 میلیون در نهایت میشه چند لیر؟ و تو کدوم صرافی می تونی با ارزون ترین قیمت خرید کنی؟ آدرس سایتشو پایین میذارم برات

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

12. این کاربر از sajjadhajbashi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2023
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

فکر کنم نهایتاً بتونید برید ترکیه به خصوص الان که نرخ لیر ترکیه رو به پایینه احتمالا بتونید با سرمایه 600 میلیون پیش پرداخت یک آپارتمان معمولی رو بدید و پیگیر کارهای مهاجرت باشید. البته اقیمت لیر به شدت نوسانیه. قیمت ها رو از سایت کانون صرافان ایرانیان پیگیری کن چون نرخ صرافی های مختلف رو میذاره ببین 600 میلیون در نهایت میشه چند لیر؟ و تو کدوم صرافی می تونی با ارزون ترین قیمت خرید کنی؟ آدرس سایتشو پایین میذارم برات

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عزیز ترکیه دیگه ویزای توریستی 1 ساله با اجاره ملک نمیده. فقط باید دانشجویی اقدام کنی که حدود 50 میلیون برای هر سال در میاد به صرفه نیست. آلمان داره یک سیستم امتیاز بندی تصویب میکنه. احتمال زیاد برم آلمان اگه شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •