تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: خرید یورو دولتی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

دلار سفید بهتون دادن یا آبی؟

اون موقع من 700 دلار خریدم و همه رو سفید داد. البته بقیه مبلغ بالاتر می خواستن که بهشون بعد از گرفتن پول و دادن فاکتور می گفت یه ساعت دیگه بیائید. نمی دونم آیا به اونها هم همه رو سفید داد یا قاطی. دوستم هم خریده بود بیشترش جدید بود و چند تایی سفید. البته الان که دلار توافقی جمع شد رفت و دیگه نباید بهش فکر کرد. به نظرم تا بیشتر پولمون دود نشده نرفته هوا؛ از بازار آزاد بخریم اونطرف سال صد در صد دلار و همه چیز دیگه گرون خواهد شد. شش ماه و یک سال آینده بعید هست دلار همین 42 -43 الان بمونه. حداقل ارزش همین ریال آشغال که با بدبختی بدست آوردیم رو حفظ کنیم ببینیم چی میشه و اگر هم کمی سود کردیم هم چه بهتر؛ وگرنه با خرید دلار و فروشش زندگیمو عوض نمیشه مگر حکومتی باشیم که دلار دولتی زیاد بخریم دو بازار آزاد بفروشیم.
    این هفته یا هفته بعد میرم یه 3 - 4 هزار دلار می خرم به شرطی که همه رو آبی بده. در ضمن نگران دلار سفید هم زیاد نباشید ولی کمی ارزون تر موقع فروش ازتون بر می دارن. البته اگر قصد خرید دلار دارید حتما تاکید کنید آبی باشه و بعد بخرید. هم امنیتش بهتره هم ارزون تر نمی فروشید. حتما هم از صرافی های معتبر که بانک مرکزی تاکید کرده بخرید تا از کنار خیابون و دلار فروش ها.
    Last edited by Spectero; 31-01-2023 at 13:26.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

حس من بهم می گه هر چیزی که ......................هر چیزی که این حکومت تبلیغشو می کنه حتما و یقینا برا ما ضرره ولو ظاهرش این باشه که سود داره

والا تو این وضعیت بی پولی کم بود بودجه دولت برا چی میان همچین کاری می کنن ؟؟؟ قطع به یقین بدونید حتما یه کاسه ایی زیر نیم کاسشونه مگه اینها تا حالا 1 بار هم شده کاری کنن که به سود مردم باشه که الان دفعه دومشون باشه ؟ مگه میشه اصلا

حتما یه نقشه ایی کشیدن که تهش ما متضرر بشیم و اون ها سود کنن شک نکنید

3. این کاربر از Mahary بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

حس من بهم می گه هر چیزی که ......................هر چیزی که این حکومت تبلیغشو می کنه حتما و یقینا برا ما ضرره ولو ظاهرش این باشه که سود داره

والا تو این وضعیت بی پولی کم بود بودجه دولت برا چی میان همچین کاری می کنن ؟؟؟ قطع به یقین بدونید حتما یه کاسه ایی زیر نیم کاسشونه مگه اینها تا حالا 1 بار هم شده کاری کنن که به سود مردم باشه که الان دفعه دومشون باشه ؟ مگه میشه اصلا

حتما یه نقشه ایی کشیدن که تهش ما متضرر بشیم و اون ها سود کنن شک نکنید

شکی نیست و دیگه همه می دونن یه مشت دزد و کلاهبردار بازار اقتصاد ایران رو به سود جیب خودشون و ضرر مردم می چرخونن ولی چاره چیه که ریال به قعر جدول رتبه بی ارزش ترین پول دنیا سقوط کرده و دارایی و پول مردم جلوی چشمشون داره آتیش می گیره و هر روز فقیرتر میشیم. باز اگر طلا و دلار بخریم به این امید که همین اندک پس اندازهامون بی ارزش تر نشه کور سوی امیدی داریم وگرنه این حکومت یه ریال سود به مردم عادی نمی‌ده و جلوی یه مشت جیره‌خوار بلا نسبت سگ و شغال یه استخونی پرت می‌کنه تا مردم عادی فقیر عاصی رو گاز بگیرند!

اگه نباشه جاش خالی می مونه navidmay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2023
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

آخرین قیمت دلار 45000

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

شکی نیست و دیگه همه می دونن یه مشت دزد و کلاهبردار بازار اقتصاد ایران رو به سود جیب خودشون و ضرر مردم می چرخونن ولی چاره چیه که ریال به قعر جدول رتبه بی ارزش ترین پول دنیا سقوط کرده و دارایی و پول مردم جلوی چشمشون داره آتیش می گیره و هر روز فقیرتر میشیم. باز اگر طلا و دلار بخریم به این امید که همین اندک پس اندازهامون بی ارزش تر نشه کور سوی امیدی داریم وگرنه این حکومت یه ریال سود به مردم عادی نمی‌ده و جلوی یه مشت جیره‌خوار بلا نسبت سگ و شغال یه استخونی پرت می‌کنه تا مردم عادی فقیر عاصی رو گاز بگیرند!
    100% دوست گرامی کاملا ریال ایران سال هات کم ارزترین پول دنیاست تو اسیت ها برید همه نوشته کم ارزش ترین پول دنیاست

منتهی...............منتهی

منتهی تازه با نرخ رسمی ................یعنی دلار 4200 تومنی زده کم ارزش ترین بد بخت ها خبر ندارند اون نرخ نرخ رسمیه و اعتباری نداره و ریال ایران الان یک چهل و پنجم دلار امریکا است....؟؟؟ ایا نه..................

ریال ایران یک چهارصد و پنجاه هزارم دلار امریکاست به عبارتاَ اُخری یک ریال برابر با 0.000002 دلار امریکا است

تو م ولیعصر دیوار نگاره زدن که اعتبارش به اراده هاست........................

یکی نیست بگه بدبخت ها...............................خاک دو عالم تو سرتون بخوره اون پوله که گذاشتین و 4 تا صفر داره معادل 2 سنت امریکاست.............

می فهمی 2 سنت......................نمی فهمند که به قران..............شعور داشتند چیزی رو می تونستند بفهمند که اعتقادات مذهبی کورشون نمی کرد که.......

موقعی که مملکت را تحویل گرفتند این عزیزان و گرامیان این اسکناسه 142 دلارو هشتاد و پنج سنت بوده............................الان کردنش 2 سنت................

من صحبتم این نیست که نرین بگیرید که برادر من می گم از دست این ها نگیرید دست ایها حرام است یعنی هر چیزی که از دست این ها بیاید یک جور هایی می خواهند مردم را شریک کنند در کار های خود و مطمئننا هم نقشه ها کشیده اند برای مردم
    Last edited by Mahary; 02-02-2023 at 15:22.

7. 2 کاربر از Mahary بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من صحبتم این نیست که نرین بگیرید که برادر من می گم از دست این ها نگیرید دست ایها حرام است یعنی هر چیزی که از دست این ها بیاید یک جور هایی می خواهند مردم را شریک کنند در کار های خود و مطمئننا هم نقشه ها کشیده اند برای مردم
    همه فرمایش‌ شما هم درست و بحثی ندارم. ولی منظور شما از دست اینها (حاکمان ظالم و دزد) کدوم پول هست؟ آیا منظور جنابعالی "دلار توافقی" یا همین ارز مثلا 5 هزار یورویی هست که قرار بدن و بعد زیرش زدن و صرافی‌ها هم زیر بار نمی دن و معلوم نیست چه نقشه‌ای کشیدن؟
    الان اینها با گرون کردن دلار همه جا رو آلوده کردن. اگر من از صرافی هم دلار آزاد بخرم باز دارم پول به جیب بانک مرکزی دزد و دلال می‌دم و بانک و نظام هم از صرافی می‌کنه و صرافی هم سود خودش رو می‌گیره. سکه و طلا و ماشین و باقی چیزها هم همینه. هر چیری خرید کنیم که ریال پست از زباله تو سطل بیشتر دود نشه باز اون کالا و جنس اول سودش به جیب ظالمان می‌ره.
    راه چاره چیه؟ من الان قصد دارم برم دلار آزاد بخرم؛ شنیدم صرافی ها فروش ندارن و اگر هم بفروشن دلار قدیمی یا سفید می فروشن که بعدا شما بخواهید بفروشید به سختی می خرن و اگر هم بخرن هر 100 دلار 30 هزار تومن ارزون تر بر می دارن. سکه و طلا هم باز گرون هست و داستان حباب و ....
    راه‌ها رو هم جوره بستن که ضرر کنیم و نه سود نکنیم و همین سرمایه‌ هم ریالی دستمون رو هم یه جوری کمتر و کمتر بشه.

9. 2 کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

همه فرمایش‌ شما هم درست و بحثی ندارم. ولی منظور شما از دست اینها (حاکمان ظالم و دزد) کدوم پول هست؟ آیا منظور جنابعالی "دلار توافقی" یا همین ارز مثلا 5 هزار یورویی هست که قرار بدن و بعد زیرش زدن و صرافی‌ها هم زیر بار نمی دن و معلوم نیست چه نقشه‌ای کشیدن؟
    الان اینها با گرون کردن دلار همه جا رو آلوده کردن. اگر من از صرافی هم دلار آزاد بخرم باز دارم پول به جیب بانک مرکزی دزد و دلال می‌دم و بانک و نظام هم از صرافی می‌کنه و صرافی هم سود خودش رو می‌گیره. سکه و طلا و ماشین و باقی چیزها هم همینه. هر چیری خرید کنیم که ریال پست از زباله تو سطل بیشتر دود نشه باز اون کالا و جنس اول سودش به جیب ظالمان می‌ره.
    راه چاره چیه؟ من الان قصد دارم برم دلار آزاد بخرم؛ شنیدم صرافی ها فروش ندارن و اگر هم بفروشن دلار قدیمی یا سفید می فروشن که بعدا شما بخواهید بفروشید به سختی می خرن و اگر هم بخرن هر 100 دلار 30 هزار تومن ارزون تر بر می دارن. سکه و طلا هم باز گرون هست و داستان حباب و ....
    راه‌ها رو هم جوره بستن که ضرر کنیم و نه سود نکنیم و همین سرمایه‌ هم ریالی دستمون رو هم یه جوری کمتر و کمتر بشه.
    ای کاش جنگ هسته ایی بشه تو دنیا بزنن اصلا کل این جهان رو نابود کنن راحت بشیم ما...................

من نمی دونم ما چه گناهی کرده بودیم به در گاه خدا ما رو تو این دنیا فرستادن تو این مملکت

11. این کاربر از Mahary بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه navidmay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2023
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

ای کاش جنگ هسته ایی بشه تو دنیا بزنن اصلا کل این جهان رو نابود کنن راحت بشیم ما...................

من نمی دونم ما چه گناهی کرده بودیم به در گاه خدا ما رو تو این دنیا فرستادن تو این مملکت
    داداش چرا اینقدر انرژی منفی میدی. به آینده امیدوار باش

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

ریال و دلار و یورو و هر کاغذ بی ارزش دیگری واقعا چه ارزشی دارد وقتی طلا هست؟ خیلیها هستند که کلا از پول هیچ مملکت و دولتی استفاده نمیکنند و فقط با طلا خرید و فروش انجام میدهند مخصوصا در همین ایران که سکه طلای امامی حتی به سوپری محل بدهید برای خرید بشما نه نمیگوید! در کل فقط طلا هست که در این اوضاع تورم جهانی ارزش خرید و فروش مخصوصا سرمایه گزاری دارد یعنی شما کالایی هم با طلا نخرید ارزش اون طلای شما با گذشت زمان نسبت به تورم کم ارزش نمیشود! دلیل گرانتر شدن طلا همین است دقیقا پولی که همه کشورهای دنیا و مردم دنیا آنرا قبول دارند
    در اصل سرمایهدارها بسمت سرمایه گزاری روی طلا میروند و فقرا و بیچاره ها را بسمت خرید و فروش کاغذ هدایت میکنند
    الان هم که حتی دیگر نمیخواهند کاغذ حیف و میل بکنند بسمت پول الکتریکی رفته اند ! یعنی طرف بدون هیچ پشتوانه 10 تا دکمه 9 میزنه پول خلق میکنه واسه مردم
    Last edited by NinjaLord; 05-02-2023 at 12:55.

14. این کاربر از NinjaLord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

داداش چرا اینقدر انرژی منفی میدی. به آینده امیدوار باش
    به چیش و کجاش امیدوار باشیم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •