تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: اگر گوشی کسی رو بگیرم می‌تونم با سیم کارت به نام خودم گوشی رو انتقال مالیکت بدم یا خیر؟

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

14 اگر گوشی کسی رو بگیرم می‌تونم با سیم کارت به نام خودم گوشی رو انتقال مالیکت بدم یا خیر؟

سلام

دوستم یه گوشی قدیمی داره که لازم ندارش و می خواد بده من استفاده کنم. اگر گوشی رو بده من و من سیم کارتی که به نام خودم هست را داخل گوشی بزارم می‌تونم انتقال مالکیت به خودم بدم یا اینکه دوستم باید با سیم کارتی که خودش مالک اون هست این انتقال مالکیت رو انجام بده؟

اگر حالت دوم درسته لطف می کنید بفرمائید چطوری و بدون نیاز به اینترنت و سامانه همتا و با کد دستوری این انتقال مالکیت انجام میشه؟

ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام

دوستم یه گوشی قدیمی داره که لازم ندارش و می خواد بده من استفاده کنم. اگر گوشی رو بده من و من سیم کارتی که به نام خودم هست را داخل گوشی بزارم می‌تونم انتقال مالکیت به خودم بدم یا اینکه دوستم باید با سیم کارتی که خودش مالک اون هست این انتقال مالکیت رو انجام بده؟

اگر حالت دوم درسته لطف می کنید بفرمائید چطوری و بدون نیاز به اینترنت و سامانه همتا و با کد دستوری این انتقال مالکیت انجام میشه؟

ممنونم
    حالت دوم درسته. ولی من نشنیدم کد دستوری داشته باشه اما از طریق وبسایت همتا امکانپذیره

3. این کاربر از mitokomon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

الان دیدم از طریق کد دستوری *7777# میشه این کار رو انجام داد

فقط توجه کنید اگر گوشی دوستتون مربوط به قبل از اجرای طرح رجیستری هست در اینصورت قبل از انتقال مالکیت باید سیم کارتی که دوستتون استفاده میکرده بعنوان مالک گوشی ثبت بشه بعدش انتقال مالکیت انجام بشه.

5. این کاربر از mitokomon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •