تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: مشورت بسیار مهم در مورد خرید مودم هوآوی مدل B622

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من امروز خریدمش چند روز دیگه نظرمو میگم اما به نظر خوب میاد فقط تو بعضی جاها نوشتن که تو امکانات نرم افزاری از b612 ضعیفتره اما تو سخت افزار بهتره
    از نظر امکانات نرم افزاری باهم فرقی ندارن فقط مدل b612-s25d از امنیت نرم افزاری قدیمی تری و ضعیفتری برخوردار هست و لودر پچ شده این مودم هم موجود هست و میشه براش فریمور مود کرد و یک سری امکانات رو اضافه کرد . مثلا میشه امکان قفل باندها رو اورد در صفحه وب گذاشت یا به لطف همین فریمورهای ویرایش شده میشه روی مودم از قابلیت قفل دکل استفاده کرد و یک سری امکانات دیگه .......

2. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

از نظر امکانات نرم افزاری باهم فرقی ندارن فقط مدل b612-s25d از امنیت نرم افزاری قدیمی تری و ضعیفتری برخوردار هست و لودر پچ شده این مودم هم موجود هست و میشه براش فریمور مود کرد و یک سری امکانات رو اضافه کرد . مثلا میشه امکان قفل باندها رو اورد در صفحه وب گذاشت یا به لطف همین فریمورهای ویرایش شده میشه روی مودم از قابلیت قفل دکل استفاده کرد و یک سری امکانات دیگه .......
    بله همینا رو نوشتن تو نظرات فقط نمیدونم این امکانات بدرد بخوره یا نه
    از نظر آنتن دهی الان مودم من این شرایطو داره

فقط از نظر قند شکن پروتکل t-roja-n-go رو اینترنت شاتل کار میکنه اما رو این وصل نمیشه
    کلا بنظرم رو قند شکن پایین تر از adsl هست و محدودیتا زیاده روش حالا نمیدونم از مودمه یا از اینترنت tdlte

4. این کاربر از peyman_omnia2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بله همینا رو نوشتن تو نظرات فقط نمیدونم این امکانات بدرد بخوره یا نه
    از نظر آنتن دهی الان مودم من این شرایطو داره

فقط از نظر قند شکن پروتکل t-roja-n-go رو اینترنت شاتل کار میکنه اما رو این وصل نمیشه
    کلا بنظرم رو قند شکن پایین تر از adsl هست و محدودیتا زیاده روش حالا نمیدونم از مودمه یا از اینترنت tdlte
    وضعیت سیگنال نرمال هست از نظر قند شکن به اپراتور و اینترنت اون اپراتور ربط داره کلا محدودیت رو adsl خیلی کمتر از اینترنت tdd یا fdd هست . باید قند شکن سازگار با اینترنت ایرانسل پیدا کنید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

با سلام و احترام ،

دوستان مختصر و مفید !

در مورد خرید مودم سیم کارتی خیلی تو سایت های ایرانی و حتی خارجی تحقیق کردم !

اکثرا گفته بودند اگه میخواهید مودم سیم کارتی با کیفیت عالی و عاقبتی بخرید حتما فقط B622 بخرید !

تست سرعت مودم هم طبق کلیپ های مختلف خیلی بیشتر از دیگر مودم ها بود ،

میخواستم ببینم نظر شما دوستان عزیز در مورد خرید این مودم چیه ؟

قیمت مهم نیست !

یک دنیا ممنونم.

مودم خوبیه و تست سرعت تقریبا پایداره داره سرعت دانلود با td ایرانسل تا 11 مگابیات هم رسیده تست سرعتشو هم برات میزام

7. این کاربر از peyman_omnia2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alireza_asol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

این مودم ساخت کمپانی چینی سویا لینک هست داره به نوعی مودم های هواوی رو ری برند و ریمیک میکنه و بروز میشن این مودم با امکانات و تکنولوژی های جدید و سپس وارد بازار میشن . نسبت به قیمت و امکانات و پوشش باندها و گیرندگی دستگاه بله ارزش خرید رو داره از نظر کیفیت و امکانات هم چیزی کم نداره وای فای 5 و 6 هم بهش اضافه شده در حقیقت اپگرید شده مودم افسانه ای و محبوب B612-25D هست . خود ایرانسل هم در فروشگاهش داره مودم جنرال هست و با همکاری پارس ارتباط فروخته میشه .
    الان تو بازار ایران در بین مودم های محبوب و برند چینی از نظر سرعت و کیفیت و امکانات حرف اول رو N5368X MAX میزنه و بعد مودم B622 و L02 که البته این مدل یعنی L02 برا TDD بهتر هست تا FDD چون در FDD فقط از یک باند پشتیبانی میکنه . مودم N5368X و B622 فول باند از 1 تا 43 هستن .
    سلام
    بین ۶۲۲ و n5368x معمولی ( بدون max ) کدومو پیشنهاد میدین؟ هم tdd هم fdd استفاده دارم. مدل مکس خیلی گرونه
    در کل اگه زحمتی نیست یه مقایسه بکنید از نظر سخت افزاری و نرم افزاری ممنون میشم.

9. این کاربر از alireza_asol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    بین ۶۲۲ و n5368x معمولی ( بدون max ) کدومو پیشنهاد میدین؟ هم tdd هم fdd استفاده دارم. مدل مکس خیلی گرونه
    در کل اگه زحمتی نیست یه مقایسه بکنید از نظر سخت افزاری و نرم افزاری ممنون میشم.
    کلا مدل n5368x خیلی سرتر هست از مودم b622 اما این مدل یعنی n5368x بر خلاف مدل مکس ( برادر بزرگتر ) امکانات کمی در رابط کاربری داره ( مثلا قابلیت vpn یا dns رو نداره و همچنین نمیتونه با اپلیکیشن های هواوی رسمی یا غیر رسمی ارتباط برقرار کنه ) و نظر شخصی من اینه همراه این مودم برا استفاده تخصصی یک روتر خوب نیاز دارید خصوصا که مدل n5368x با سیم کارتهای ایرانسل اختلال dns داره و برا حل دائمی این مشکل اونم بدون دردسر حتما باید یک روتر تهیه کنید و بر روی روتر dns ست کنید و اینترنت شما بیاد از روتر و اون dns عبور کنه و اختلال برطرف بشه . من خودم باشم بین b622 و n5368x حتما n5368x رو خریداری میکنم . از نظر سخت افزاری هم مدل n5368x با n5368x max هیچ فرقی باهم ندارن . کلا رابط کاربری مودم n5368x max دقیقا برابر هست با مودم b622 که امکانات دیگری من جمله قفل باند و دکل رو هم در داخل رابط خودش داره . اما مدل n5368x از نظر رابط کاربری و فریمور به کل با این دو مودم فرق داره و یک رابط ساده و بدون امکانات اضافی داره
    Last edited by saber73; 25-01-2023 at 23:31.

داره خودمونی میشه alireza_asol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    فرمودین از نظر نرم افزاری فرقی ندارن
    یعنی ۶۲۲ هم اون امکاناتی که گفتین داره فقط تو پنل وبش نیست؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •