تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: دمای بالای RX 6600

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض دمای بالای RX 6600

سلام
    من اخیرا یه سیستم با i3 12100 و RX 6600 بستم. موقع اجرای بازی Lego Builder's Journey وقتی ری ترسینگ رو فعال میکنم دمای کارت گرافیک تا 72 هم بالا میره البته اکثرا رو 70 میمونه. کیسم گیمینگ نیست و فقط یه فن هشت سانتی پشتش نصب کردم. میتونه مشکل از کیسم باشه؟ البته قراره یه فن دیگه هم نصب کنم.
    تو بررسی هایی که از این کارت خوندم نوشته بودن دماش هیچوقت از 65 بالاتر نمیره!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

یه سوال دیگه هم داشتم. روی خود کارت گرافیک یه کلید سوییچ هست که کنارش هیچ نشانگر یا نوشته ای نداره و اصلا معلوم نیست به چه دردی میخوره. این برا چیه؟

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    من اخیرا یه سیستم با i3 12100 و RX 6600 بستم. موقع اجرای بازی Lego Builder's Journey وقتی ری ترسینگ رو فعال میکنم دمای کارت گرافیک تا 72 هم بالا میره البته اکثرا رو 70 میمونه. کیسم گیمینگ نیست و فقط یه فن هشت سانتی پشتش نصب کردم. میتونه مشکل از کیسم باشه؟ البته قراره یه فن دیگه هم نصب کنم.
    تو بررسی هایی که از این کارت خوندم نوشته بودن دماش هیچوقت از 65 بالاتر نمیره!
    مبارک باشه میشه از کارت ی شات جی پی یو زد بذارین؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

کلید سوئیچ اگر به صورت فشاری باشه برای فعال و غیر فعال کردن نور پردازی LED کارت هست
    اگر به چپ و راست بره برای ریست بایوس کارت هست که در ماینینگ بیشتر کاربرد داره تا گیمینگ . آیا کارت شما به کارت های ماینینگ میخوره ؟ در چین همه این ها را ماین میکنن

AMD ری تریسینگ نداره ، اگر بازی شما همچین گزینه ای براتون فعال کرده یا مخصوص کارت های aMD ساخته شده مثل Wolfenstein
    ری تریسینگ فعلا فقط رو انویدیا هست که قیمت هاش سر به فلک میزاره .
    بعضی ها میگن یه چیز علکی هست برای پر کردن جیب کمپانی در صورتی که یه جلوه بصری در حال تکامل هست و وقتی به بلوغ برسه مسلما خیلی بازی ها را به واقعیت نزدیک میکنه .

سی پی یو i3 شما گلوگاه جدی هست و علت اصلی بالا رفتن دما همینه . فن و کیس نیست .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •